Reklama

pátek 14. února 2020

Trump: USA porazily Islámský stát, Američané navíc vynalezli písmo a z Adamova žebra stvořili Evu

Michal Brand
15. 2. 2020
...Nebo tak nějak vlastně celá historie vypadala. Aneb Make America Great Again. A když už to nejde, aby Amerika BYLA opravdu velká, tak stačí lhát a tvrdit, že velká je. Nějakou dobu to taky bude fungovat.
Donald Trump měl předvolební Poselství o stavu Unie.
Jeho plné znění v originálu je například ZDE   nebo i v médiích ZDE.
V jeho rámci zmínil Donald Trump celou řadu věcí...


Zaměřil se především na ekonomické úspěchy USA, které jsou samy o sobě také velice diskutabilní, protože dosáhnout ekonomického růstu a nízké nezaměstnanosti při zadlužování tempem 1 trilionu dolarů ročně není zase až tak obtížné. Je to jako vzít si před Vánoci bezúčelový úvěr u banky a vyrazit na nákupy. Smutné období nastane, až když přijde čas splácet. A to platí jak pro nezodpovědné spotřebitele, tak pro nezodpovědné a k bankrotu směřující USA.

Dluh USA se již zcela vymkl kontrole. Dokonce i oficiálně přiznaný dluh federální vlády je nesplatitelný jinak než vyhlášením státního bankrotu. Jeho výše je taková, že při tržních úrokových sazbách (tedy sazbách určovaných trhem a nikoli nezodpovědnou a antitržní politikou centrální banky, která mimochodem sama o sobě je v rozporu s Ústavou USA), tedy při tržních úrokových sazbách by americká vláda byla schopna splácen jen úroky za předpokladu přibližně ztrojnásobení daní. A to by americké vládě ještě nezůstal ani cent na normální provoz. Kdyby měla americká vláda platit jen tržní úrok a jen běžné výdaje federálního rozpočtu, musely by daně být někde na úrovni okolo 70-80%. Ale zatím stále ještě funguje argument „buď se budete tvářit, že má dolar hodnotu, nebo vaši zemi celou rozbombardujeme“. Americký dolar je v zásadě kryt americkými bombami a bezohlednou ochotou Američanů tyto bomby naházet na hlavu komukoli na světě.

Pozn.: I v této oblasti došlo v uplynulém období k celé řadě událostí, které signalizují poměrně silně nadcházející zásadní změny. Základní pilíř stability resp. samotné existence amerického dolaru a americké ekonomiky založené na bezuzdném utrácení peněz, které USA nemají a nikdy mít nebudou, tedy tento základní pilíř existence dolaru dostává v poslední době závažné trhliny a jakoby stále rychleji se drolí americké globální postavení agresivního psychopatického násilníka s narcisistními, super-egoisitckými a super-egocentrickými sklony a mesiášským komplexem navrch, který může všem diktovat, nařizovat, vyhrožovat. Jak řekl už „nositel Nobelovy ceny Míru za správnou, tedy ne-bílou barvu pleti“ Barack Hussein Obama – USA prostě občas musí někomu zkroutit ruku, aby ho donutily udělat, co chtějí a co by ten ubožák postižený americkým dobrem jinak neudělal.

Stačí se podívat na poslední události. Irák, okupovaný Irák požaduje odchod americké okupační armády (která stejně stabilitu jen narušuje ostřelováním protiteroristických jednotek irácké armády a iráckých milicí a ke stabilitě země tak přispívá záporně). Až hitlerovské vyhrožování ze strany Trumpa a amerického režimu „sankcemi jaké svět ještě neviděl“ přiměje iráckou vládu „dobrovolně“ „souhlasit“ s prodloužením pobytu amerických okupantů. A vyhrožovat Iráku sankcemi, jaké ještě Irák nezažil je hodně daleko za hranicí té nejzákladnější lidskosti, té nejzákladnější lidksé slušnosti, protože ty předchozí sankce mají na svědomí několik milionů mrtvých Iráčanů, včetně minimálně půl milionu mrtvých iráckých děti. Takže vyhrožovat Iráku sankcemi, jaké Irák ještě nezažil, je stejně odporné, milý Donalde, jako kdyby někdo vyhrožoval Židům táborem, jaký ještě Židé nezažili.

Filipíny požadují odchod americké armády. Pokus o převrat ve Venezuele zřejmě skončí neúspěchem, i když k úspěchu převratu přispívala hloupost socialistické Madurovy vlády jak jen mohla. Plynovod Nord Stream 2 bude patrně zprovozněn i přes zcela bezprecedentní vyhrožování americké vlády dokonce i evropským „spojencům“ (vazalům). Turecko nakupuje zbraně od Ruska, i přes hysterické vyhrožování ze strany USA různými odvetami, sankcemi a kde čím. Indie také nakupuje zbraně od Ruska – a opět i přes vzteklé řvaní amerického režimu a vyhrožování sankcemi a kdo ví čím ještě.

 Plán rozvrátit Sýrii za pomoci islámských teroristů zcela zřejmě nevyšel – a během této snahy USA a jejich spojenců z ISIL ztratily USA nejen značně prestiže, ale především ztratily úctu a respekt, protože se jasně ukázalo, že politika USA je destruktivní, sobecká, bezohledná ke všem ostatním a naprosto bezskrupulózní. A ukázalo se to tak jasně, že před tím nemůže zavírat oči už ani jinak skoro-slepé a vždy-pro-USA publikum (alá čtenáři idnes). Afghánistán je pro USA takový nový malý americký Afghánistán – jako měl být Afghánistán pro Sovětský Svaz „sovětský Vietnam“ v narážce na americkou potupnou porážku ve Vietnamu, tak dnes je Afghánistán i pro USA další potupnou porážkou a je tedy vlastně „americkým sovětským americkým Vietnamem“. Kruh se uzavřel. S krutou ironií, jak už to historie mívá ráda.

Co na řeči Donalda Trumpa bylo nicméně opravdu pikantní, bylo jeho vychvalování se za porážku Islámského státu a za rozhodný boj proti terorismu.

Nu, milý Donalde, tvoje vláda, tvoje administrativa pokračovala ve šlépějích tvých předchůdců, těch tebe předcházejících loutek temných struktur moci deep state. Tvoje vláda, Donalde, podporovala, financovala, vyzbrojovala a cvičila islámské teroristy z AlKajdy a Islámského státu. Tvoje vláda, Donalde, islámským teroristům dodávala peníze i zbraně. Tvoje vláda, Donalde, všemožně podporovala islámské teroristy z AlKajdy a Islámského státu a to včetně propagandistické podpory. Tvoje vláda, Donalde, bombardovala vojáky syrské armády na území Sýrie bojující proti tvojí vládou podporovaným teroristům a masovým vrahům (z „demokratické opozice“, tj. z AlKajdy a ISIL). To tvoje vláda, Donalde, pálila rakety na Damašek kdykoli tvoji miláčkové z Islámského státu a AlKajdy přišli s dalším fake videem „AlKajda prohrává a tak zlý Asad vraždí nebohé děti sarinem“.

To tvoje vláda, Donalde, zpřísňovala sankce proti legitimní a minimálně na tamní poměry velice demokraticky a svobodně zvolené vládě Sýrie, a to kdykoli začali prohrávat spojenci tvojí vlády, teroristé z AlKajdy a ISIL. To tvoje vláda, Donalde, vyhrožovala celému světu a nutila i evropské a další země zavádět sankce proti Syrské republice na podporu islámských teroristů. To tvoje vláda, Donalde, řvala a vyhrožovala a uvalovala sankce na Rusko, které šlo na pomoc Sýrii, na pomoc syrské legitimní a velice rozumné vládě Bašára Assada a vlastně – je to tak i kdyby to stokrát znělo jako fráze – které šlo na pomoc všem slušným a normálním lidem v Sýrii. A tvoje vláda, Donalde, se vždy postavila výhradně na stranu islámských teroristů.

Když irácká vláda před několika málo lety žádala od tvojí vlády, Donalde, leteckou podporu při bojích s islámskými teroristy z AlKajdy a ISIL, a pořád marně, tak dokonce veřejně prohlásila, že se obrátí se žádostí o vojenskou podporu na Rusko. Protože tvoje vláda, Donalde, nikdy proti islámským teroristům doopravdy nebojovala a naopak je podporovala jako svoje fakticky užitečné idioty v boji za rozvrácení Sýrie a dalších zemí v sousedství zemí Evropské Unie a v sousedství Ruska. Aneb - praktická realizace známé americké strategie „vyhrajeme tak, že všechny ostatní poškodíme, a to včetně těch, kteří si myslí, že jsou našimi spojenci; my je při té naivní představě necháme a stejně jim nas...e do bot, kdykoli budeme moci“. Jak to řekl Henry Kissinger – Amerika nemá přátele, má jen svoje zájmy. A jak říkám já – jen hlupák si myslí, že snad je pro Ameriku přítel nebo spojenec, je vždy jen momentálně užitečný idiot. A to přinejlepším. Pozn.: O strategii USA, která musí být podle představ klíčových stratégů americké zahraniční politiky nutně zaměřena na poškozování všech ostatních zemí a to včetně zemí Evropské Unie – viz. např Richard Perle, How to Win War on Terror, kde tento vůdčí stratég zahraniční politiky USA (z kruhů New American Century, American Enterprise Institute, Trilaterální komise atd.) otevřeně říká, že evropské země jsou příliš silnou konkurencí a musí být proto za každou rozvráceny a zničeny (což se Američanům s pomocí debilních evropských politických kariéristů a „nezávislých“ aktivistů úspěšně daří),

A když už ISIL a AlKajda, tedy spojenci tvojí vlády, Donalde, prohráli, protože je Rusko a Sýrie porazily (a v Iráku šíítské milice za podpory Iránu také porazily ty tvoje miláčky z Islámského státu a AlKajdy), tak jsi ještě z tupé pomstychtivosti dal rozkaz k zavraždění íránského generála Soleimaniho, který vedl a organizoval boj íránských jednotek a šíítských milicí proti Islámskému státu a AlKajdě. Společně s generálem Soleimanim jsi nechal zavraždit vrchního velitele šíítských iráckých milicí al-Muhandího. Ten velel iráckým milicím bojujícím proti Islámskému státu a AlKajdě, které mj. osvobodily Nadiu Murad, jezíídskou dívku, nositelku Nobelovy ceny míru, dívku, která byla mučenou, týranou a zneužívanou sexuální otrokyní tvých spojenců z Islámského státu, Donalde.

https://ahtribune.com/world/north-africa-south-west-asia/iraq/3822-nadia-murad-abu-mahdi-al-muhandis.html

https://ahtribune.com/images/Nadia_Murad_Abu_Mahdi_al-Muhandis_91a05.JPG

Pozn.: Generála Soleimaního jsi navíc nechal zavraždit, Donalde, když přiletěl legálně na mezinárodní letiště v Baghádu na oficiální jednání s iráckou vládou. Kdyby nic jiného, Donalde, tím jsi na věky urazil všechny Iráčany. Zbaběle a ze zálohy jsi nechal zavraždit jejich hosta. Ani tohle Iráčané USA nezapomenou. Mark my words. Ale zatím musí poslouchat – a tak „souhlasí“ s další přítomností okupačních jednotek USA a jejích vazalů, jejichž jediným úkolem je dodávat zdání legitimity celé té neslavné americké okupaci Iráku.

Takže, Donalde, o americkém „boji proti terorismu“ bys měl mlčet. Stejně jako všichni američtí politikové příštích padesát let. Jinak to je a bude, jako kdyby o svých zásluhách na porážce nacismu vykládal třeba Martin Borman. A Adolf Eichman by pak pohovořil o tom, že vlastně zachraňoval Židy před holokaustem.

Porážka Islámského státu a AlKajdy v Sýrii a Iráku je zásluhou Ruska, je zásluhou legitimní vlády Sýrie v čele s Bašárem Assadem, je zásluhou Iránu a jeho vlády, která pomohla jak materiálně tak lidskými zdroji v boji proti islámským teroristům. A vítězství nad islámskými teroristy je především zásluhou lidí v Sýrii a Iráku, kteří se postavili proti islámským teroristům z amerických přidružených para-vojenských jednotek zvaných AlKajda a Islámský stát.

Islámští teroristé v Sýrii a Iráku byli poraženi USA navzdory. Porážka islámských teroristů je významným neúspěchem americké geo-politické strategie, kterou i ty, Donalde, realizuješ jako poslušný pamprlík zločinných struktur skryté moci amerického (/globálního) deep state.
MAGA zřejmě znamená „budeme lhát, jak jsme úžasní a skvělí a přivlastníme si všechny úspěchy všech a svoje vlastní totální neúspěchy označíme za úspěch“. Aneb kníže Potěmkin má nové heslo: „Make Amerika Great Again“. Ještě tu trávu u Bílého Domu bys měl, Donalde, nechat natřít barvou, aby byla zelenější a vše bylo radostnější a tak jako víc emericky great...

Vlastně jsi, Donalde, mnohem horší než všichni tvoji předchůdci. Mnohem horší než nemít vůbec žádné očekávání, žádnou naději na pozitivní změny od politiků, je naděje na pozitivní změnu - zklamaná, podvedená a zneužitá.

66 komentářů :

 1. Se vším se dá souhlasit, jen ten poslední odstavec, s ním musím nesouhlasit. Ohamby a Buše jistě v lotrovině nedosahuje. Nemá ve vládě ani nic podobného onomu stvoření, jež zove se Krvavou Madlou, ani Hitlary. Dony je dle mne lepší i než ten vykouřenec z Bílé chaloupky, co kvůli kuřbě rozvrátil Jugoslávii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To sice jo,ale ještě si nestihnul stáhnout domů veškerou tu zbytečnou amiverbež,která OKUPUJE CIZÍ STÁTY!!!! Pak to teprve BUDE PAN PREZIDENT v očích celého světa!!!

   Vymazat
  2. Kdo tady rika ,ze USA bude splacet svoje dluhy ?
   Co je to za nesmysl , nekdy nekdo videl aby Wilhelm nedostal svoji penzi v milionech po prvni svetove valce a germani nezaplatili ani dluhy ani reparace..
   Ani po druhe svetove valce..
   Na to jsou jini aby dodavali predtim germanum a dnes USA/EU vse co potrebuji ..
   A treba potom zkrachovali a koho to zajima ??

   Vymazat
  3. je anatomicky dokazano že velci muži maji male -indiky a votom to je na druhou stranu velkeho muže nedělaji jim natisknute velke penize viz einštajn

   Vymazat
  4. 23:06
   Stáhnout všechny vojáky ze zahraničí, by znamenalo najisto státní převrat. Vycvičení zabijáci se nikdy nesmí ve velkém počtu vrátit. Zákaz vstupu byl i za starého Říma pro legie.

   Vymazat
  5. Ještě se zapomnělo že v dnešní době je v Sýrii za usa nastrčený turek. A že hrozí válka Sýrie turecko.

   Vymazat
  6. USA,jo ale největší vrah dějin, zplodil IS ,prý je porazil, ha ha !!!

   Vymazat
  7. Ta vaše zášť vůči USA nezná hranice. Ještě že máte svobodu slova a můžete se tady vyblít jak je libo. Kde byste byli nebýt Ameriky

   Vymazat
 2. Ono je to vidět i u nás. Na ambasádě USA stačí písknout a lokajové jako Hřib, Novotný, Janda, Pánek a další jdou do akce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak zrovna Hriba Jandu Pavku Novotneho zvaneho rosolovac a Panka bych nebral za nijak dulezite osobnosti v cechach..
   US ambasada kam chodi ladit noty je neco jako kdyz Emanuel Moravec ladil housle s Heydrichem a nebo nasim slavnym krajanem K.H.F ...))
   Ty lidi jsou az nechutne smesni a bez hodnoty..)))
   Opravdu zabyvat se temito individui je ztrata casu..)))
   Jsou absolutne bez hodnoty a cesi nejsou hloupy..)))
   Cech ma v genetice alarm ktery vetsinou nezklame a vy dobre co jsou tyto individua zac..))

   Vymazat
 3. Korekce Bible: Na počátku byla Amerika. A v ní, jako kůl v plotě byl BŮH a pronesl SLOVO: Budiž světlo! Tak Amerika spatřila prvního černocha - Boha...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:15
   Jasně☺ a Ježíš byl milovník banderovců a narodil se na Ukrajině!☺☺☺☺

   Vymazat
  2. Predpokladam ironie a jestli ze ano tak trefna..))

   Vymazat
  3. 23:29 oprava: putlbandovců ... v Chujlostanu!☺☺☺☺

   Vymazat
 4. Dovolila bych si připodotknout, že Obama (přes řvaní dýpstejtu), uzavřel smlouvu s Íránem!
  Byla to velká věc, což asi chápe každý, kdo ví, jak se vyvíjely vztahy USA/Íran od roku 1979...
  (V tom roce dostali Amíci v Teheránu strašlivým způsobem na zadek, jako nikde!)
  Z toho soudím, že Obama nebyl prezident vyžívající se v konfrontaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Lybie nic? Syrie nic? Ukrajina nic? Jemen? Co srani se so Ciny (pivot to Asia). Co zintenzivneni srani se do Afriky? Co protiraketova obrana v Evrope? Za Obamy Pentagon presel na masivni nasazeni dronu. Zadne velke nasazeni US army nepribylo, ale jen diky jeste probihajicimu Iraku a Afghanistanu. Smlouva s Iranem mela byt jeho odkaz. Ale to by musel zajistit ratifikaci v kongresu...

   Vymazat
  2. student debt 1.5 tr $ (debt je dluh)
   credit card debt 1 tr $
   auta dluh 1.4 tr $
   dluhy na barabiznach 9.3 tr $
   Celkove je obyvatelstvo zadluzeno 14 .3 triliony $
   To tr je trilion, v USA je milion - bilion- trilion .
   Statni dluh je 23 trilionu na zbrojeni jde temer 1 trilion rocne.Samozrejme ze vse jede na dluh cela ecomomie .Bursa je zidovska ruleta kterou hraji computery a algoritmy . Maximalne drzena sher byla 2 secundy ,takova je to lotynka . Economie jede zcela oficielne na 75 % zadluzenosti .Vloni zavrelo 90000 obchodu
   predloni 8000 obchodu .
   Toto jsou fakta a ne zvazneni jakesi trosky zijici z davek pro chude . Good buy.
   Zdrazeni bydleni za 10 let 60% a tak bych mohl pokracovat

   Vymazat
  3. Pardon vloni zavrelo 9000 obchodu

   Vymazat
  4. USA ma na vybranou Maidan ve Washingtonu ,ktery uspisi konec a zacatek neceho jineho, nemusi to byt zlepseni, novej Hitler ma dobre podminky v USA k uchopeni moci a nebo civilni valky a horecne na tom pracuji.. Neco ieho je tezko mozne..
   Valka USA bez ekonomiky a hospodarstvi nemuze trvat a vede uz ted ke zhrouceni ..Podvody nikdy nevedou k trvalemu vitezstvi. Podlamuji, podvraceji podhryzavaji hyeny vsechno...
   Tady Putin trpelive ceka..
   Rusko vzdycky chtelo celou oblast Cerneho a cast Stredozemniho More. Taky pro svoji existenci.
   Uz to meli slibeny ,ale bolsevicka revoluce to nedopustila....
   Turecko se pravda Erdoganem snazi prave tohle uskutecnit..Provokuji bestialni teroristickou vrazdou Ruskeho velvyslance, sestrelenim civilniho a vojenskeho letadla a dalsimi bestialnimi zlociny..
   Spojenectvi a plna pdpora nejhorsich bestii sveta pak ukazuje co obnasi..
   Tady jiste nebude trpelivost hrat velkou roli..
   Usa potom musi rozhodnout co udelaji ale trapne prazdno a ticho po nedavnem ,nekompromisnim a tvrdem utoku Iranu na US zakladnu a vypovezeni Iraku vsech US vojenskych zakladen dava tusit ,ze se nezblazni..
   Pestuji si nerusene silenstvi mezi sebou ,ale...
   Kdyz tvari v tvar Rusku ,vidime ze , kazde blazneni rychle konci..

   Vymazat
  5. A ja soudim p.Heleno ze zrovna Ohava rozpoutal tolik valek ze si nobelovu cenu zaslouzi..))
   Smlouva s Iranem byla na zlost Izraeli proto ze Hussein ohava Izrael malinko nenavidel i kdyz pripustim ze smlouva mohla tentokrate mozna dopadnout dobre..
   Ale problem je porad stale jeden..
   Iran odmita pravo Izraele na existenci a meli by malinko uklidnit reroriku..
   Kdyz Iran uzna pravo Izraele na existenci verte ze se situace uklidni i kdyz asi ne zcela..
   Proste BV..))

   Vymazat
  6. 0:12... Čerte, já jen pro pořádek...
   Jasně že i Obama byl v područí dýpstejtu.
   Ale ta mírová smlouva s Íránem byl majstrštyk a Trump to tím vypovězením pěkně p@s®al.

   Vymazat
  7. 6:39...Írán neuznává Izrael a odmítá přítomnost náplavy z Ruska a východní Evropy v srdci Orientu...
   Já taky!
   Zasloužím si proto smrt???
   Za názor???Za slovíčko???
   Jediný rozdíl mezi Íránem a zkorumpovanými Egyptem a Jordánskem je v tom, že Sísí a Abdulláh ofiko políbili Netanjahuovi prsten, což hrdý Írán neučiní...
   Telavivští MOC dobře vědí, že egyptská i jordánská ulice jim skočí po krku, jakmile to bude možné.
   Respekt se nedá koupit a náklonnost už vůbec.

   Vymazat
  8. Tady nejde o zadne polibeni prstenu tak nemelte pantem a jestli ze vam vadi naplava z ruska a vychodni europy je vas problem a nikdo vas nechce posilat na smrt..)))
   Asi nebudete normalni..
   Vadi vam taky naplava arabu v Egypte..???
   Arabove taky nejsou v Egypte doma ale jsou to privadrovalci a dnes to uz nikdo neresi..
   Tak studeny obklad na hlavu a grog..
   Nebo leky.))

   Vymazat
  9. 15:69...Vadí mi náplava Arabů v Evropě a Arabům vadí náplava chazarů v Arábii...
   Je to na vás moc složité???
   Asi jo.
   S tím Egyptem jste vedle jako ta jedle.
   Egypťané (nevím jaký je jejich původ) se považují za Araby.
   Že by se za Araby považovali chazaři z Oděsy a ze Lvova jsem si ňák nestačila fšimnout.

   Vymazat
  10. Jinak omluva ze jsem byl malinko hruby..
   Neni to muj styl p.Heleno..))

   Vymazat
  11. Jste vedle jak ta jedle..
   Puvodni a original egyptane jiz temer neexistuji..
   Pro vasi informaci je jich cca 10% a jsou to kopti..
   To je zbytek puvodnich egyptanu
   Arabove jsou naplavenina..
   Pisu po vasem...))
   Arab neni egyptan...!!!

   Vymazat
  12. Tedy original pro upresneni..

   Vymazat
  13. A ti vasi chazari s egyptem nemaji vubec nic spolecneho..
   Pro upresneni

   Vymazat
  14. Jinak na Wikipedii zapomente zitra vam tam vlozim ze ceske zeme jsou na apeninskem poloostrove..

   Vymazat
  15. 17:31...A co tím chtěl básník říci?
   V minulosti se národy všelijak stěhovaly, mísily, děje se to i dneska, hlavně v Africe.
   Ale NIKDY se nestalo, že by nějaké entitě p®dlo v kouli, a rozhodla by se resuscitovat svůj stát, který zanikl před cca 2000 lety.
   Je to bizár a dvojnásobný bizár je, že předkové chazarů (jistě víte že jde o konvertity) nemají s Levantou NAPROSTO nic společného.
   Naopak domorodí Palestinci tam dlouhodobě žijí.
   Vám by se líbilo, kdyby se do Česka rozhodli vrátit Keltové, zrušili by nám ČJ a nutili by nás mluvit keltsky???
   Přesně to se v Palestině stalo, Izraelci rozhodli, že státním jazykem je hebrejština.

   Vymazat
  16. Zide byli v oblasti jeste pred vznikem statu Izrael a to ve velmi velkem poctu..
   To ze jim arabove prodavali pudu za kterou dostali radne zaplaceno je vec jina
   Stat Izrael vznikl naprosto legalne rozhodnutim OSN
   To ze neni jiz dnes v hranicich ktere byly dohodnuty za to si muzou arabove sami..))
   Kdo prohraje utocne valky vetsinou prijde o cast uzemi..))
   Nemecko po 2 valce naprikad..))
   Jinak samozrejme ze vim kdo jsou a co byli chazari a ze to nejsou puvodni obyvatele Levanty..
   A jaky by mel byt uredni jazyk v Izrael kdyz ne hebrejstina..
   Snad arabstina..))
   Jinak ti vasi palestinci jsou jordanci a jako narod nikdy neexistovali
   Jenom bych chtel upozornit ze nesouhlasim se vsim co stat Izrael dela jako nesouhlasim s politikou vice zemi ale souhlasim ze kazdy stat tedy i Izrael ma pravo na obranu..
   Stat ...!!!
   Palestina neni stat a palestinci neexistuji..
   Zodpovednost za ne by melo mit Jordansko a dnes mozna Libanon kam se nasackovali a z prosperujici zeme udelali za nekolik desetileti jen dalsi zaprdenou diru na BV

   Vymazat
  17. A to navic kdyz se podivam k sousedum Libanonu to znamena Syrie tak ja stojim na strane presidenta Assada aby jste nemyslela ze co je z Izraele nebo usa je pro me svaty gral..
   Bohuzel Syrie taky prohrala valku s Izraelem a prisla o golony..
   Ale jinak v valce v syrii stojim na strane Assada a syrske armady ..nemam rad statni banditismus v podani USA
   Izrael do toho nepocitam..
   Izrael ma jedineho spojence a to je Izrael..

   Vymazat
  18. Samozrejme golany..))
   Nejak se preklikavam..

   Vymazat
  19. Jinak hezkou nedeli p.Heleno

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrné obecenstvo diskutuje,ty jsi nikomu nechyběl,Všeználku.

   Vymazat
  2. 23.25
   Obávám se Libore, že i kdybys blil krev, na nic jiného, krom kol dokola držkování jako přes šablonu, by ses nezmohl. To ti ještě nedocvaklo že největší závislák jsi tady ty? Co by sis proboha počal, kdyby sis neměl o koho otřít hubu?
   Ale chápu tě. Chceš ušetřit za psychofarmaka.
   P.S. Nezapomeň si natáhnout budík, abys zkontroloval co přibylo a mohl si vylít žluč.

   Vymazat
  3. 1:33...Ten hňup je asi naštvanej, chtěl dát slečně na Valentýna kytku, a žádnou v popelnici nenašel...
   A tak si večer místo šu@ačky okusoval nehty ;-)

   Vymazat
  4. Tato "diskuze" jen dokazuje, že Adolf měl pro potřeby Říše zlikvidovat v první řadě místním odulcům podobnou chátru. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru!

   Vymazat
  5. Vy uz se taky jdete bodnout..
   Non-stop placate rise rimska..))
   To uz je diagnosa neee..))
   Vy jste opravdu nemocny vy rimane.

   Vymazat
 6. A Huawei v Evropě bude slavit. USA navzdory. Johnson se naštval, asi díky neskutečné smlouvě,kterou mu Amíci chtěli vnutit a k 5G sítím je připustil.A hned následovali Francouzi a Němci...Jen naši cuckari budou ještě chvilku dělat vlny

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha ha ha, jak dlouho ten truc Johnsonovi vydrží?
   Tak schválně :-)

   Vymazat
 7. 23:25 takové jako vy nechápu, vy jste nějaká masochistická sekta, nebo jen tak hloupej? Tak sem prostě nelezte a běžte třeba do kavárny a nebo radši někam jinam, kde je ještě tepleji. Hej hou

  OdpovědětVymazat
 8. USA se budou klidně zadlužovat dál, dál budou zbrojit, protože to jim dává tu jistotu, že jako nejsilnější světová velmoc, která je zároveň nejvyzbrojenější a ochotná kdykoliv použít sílu, proti komukoliv, nikdy nic splácet nebudou. Proto používají systém rozesrávání světa na všech možných frontách, aby se jim náhodou nestalo, že ti ostatní se domluví a položí dolar a tím pádem i USA.

  OdpovědětVymazat
 9. Prave oznamili ze z Afganistanu u u u u UHANIME, vyjednavaji s talibanem pouze ochranu ambasady .Take vyslo najevo ze Trump vse lhal s tim zavrazdenim Iranske navstevy v Iraku, onen predchozi atentat na americany ktery svadeli na generala provedla ISIS .Porad stejne pisnicky ,bile helmy, plynove utoky na deticky ,zbrane chemicke v Iraku -Husain, Lybie Venezuela atd atd atd atd atd

  OdpovědětVymazat
 10. noviczech
  ...pane Brand, určitě znáte příběh z Bible, ..Satan řekl Ježíši, pokloníš-li se mi, dám ti všechna království světa. Amerika nám jen potvrzuje, že je skutečně Pánem ZLA, zlo rozšířila do celého světa. Ale, kdo vládne Americe, vemte miliardářům majetek, tak bude válka. Oni navíc mají fikci, stále více!!! Jen tak rychle se toho amerického Satana asi nezbavíme, podle Nostradama 27 roků má páchat zlo, od roku 1999, tedy ještě 6 roků.
  Podle katolické církve (film: Proroctví o papežích) do roku 2027 by se snad měla udat velká změna, jisté je, že Amerika bude jednou na takové úrovni, že po ní ani pes neštěkne, jinak výborný článek a plný souhlas, on celý mírumilovný, křesťanský a Bohem vyznávající západ má ruce jen od krve. Ale to je na dlouhé psaní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (02:49):
   ... vzdor pokročilé (noční) hodině napsáno svěží myslí!

   Vymazat
 11. jdi mu dat za usi a kdyz nebude stat, zarvi "stuj nebo strelim " a zmackni to a bude pokoj, finalne, kretene z krabice

  OdpovědětVymazat
 12. Černé Ohanbí to dotáhl až na Nobelovu cenu míru, jenže to mě na svém kontě alespoň 1 mil. mrtvých civilistů. Toto blonďaté ohanbí má zatím také 1 milion, ale vypsaných na jeho hlavu, tak doufám, že si ty peníze někdo užije. Jen se zamyslím, nepřipadá vám bláznivé, že v ČR se soudili bývalí politici za to, že vyvezli par účastníků nepovolených demonstraci za město a v USA se nesoudili prezidenti, kteří nařídili, že se má na civilní obyvatelstvo házet chemické látky jako byl Orange Agent? A to tu po převratu najeli k nám američtí poradci, aby Havloidům radili.

  OdpovědětVymazat
 13. Černé moře a Krym nevykopali Ukrajinci, ale americká námořní pěchota jako nástroj "zadržování" Ruska. :)

  OdpovědětVymazat
 14. A zase masírka našich přátel z USA, co tady taky jiného čekat.
  Co tak někdy napsat o Ruském bordelu, o Vrchním Vládci Putinovi ( jak se chce nechat titulovat ) a jeho manipulaci z ustavou a dalšídh Ruských všiváren!

  OdpovědětVymazat
 15. 9:29
  Tady marně hledáš přátele USA - jsou tu z tvoji krevní skupiny jen ti co sem lezou rozbijet diskusi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:57 Proč ti co mají jiný názor, rozbíjí diskusi? Tady nesmí mít člověk jiný názor a musí jen chválit Rusko, komouše,hanit ČT, pomlouvat Západ, pomlouvat 30 let krásné doby, to jsou potom ti správní co nerozbíjí diskusi????
   Tak trochu víc zvrácené že!

   Vymazat
  2. 10;48
   Tady není Šafrovi,havlooude!Pust si NEčeskou tlamovizi,tam pookřeješ!

   Vymazat
  3. 11.15 tak za me vazeny to mate za 1* odpoved ktera pohladi na dusi..

   Vymazat
  4. 10:48 ty jsi také pěkný ptáček,když třicet let rozkrádání republiky,debilizace školství,přepisování historie,postupné "vymazávání českého prostoru" a k tomu vyznávání "těch správných EU a NATO hodnot"je pro tebe krásná doba.Tak troch víc zvrácené že?

   Vymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. Museli to Trumpovi na jeho papíry špatně napsat nebo to autor článku, M. Brand, při překladu nějak popletl.
  Ani náhodou totiž není pravdou, že by USA porazily ten IS(IL)! Pravdou je jen to, to byly USA a jejich nato(vští) či regionální vazali, kdo IS(IL) vytvořil, kdo jej všestranně podporoval (finančně, vojenskou výzbrojí a informatikou) a kdo jej nasměřoval proti syrskému Asadovu režimu.
  (ostatně, podobný scénář měl i převrat v Libyi, při němž nechali popravit Kaddáfího).
  Pravdou je to, že IS(IL) byl poražen Asadovou koalicí (Sýrie, Rusko, Írán, regionální Kurdové, Hizballáh aj.), přičemž antikoalice USA/UK/IZR s jejich tamními vazaly, vč. TUR) dělala vše, aby IS(IL) poražen nebyl. Dělá to dosud ..
  Jenže v podstatě poražen již byl, a je to velká porážka světového terorismu vedeného banditským státem.
  Což pro US Trumpa musí být těžce frustrující. Snad proto ty jeho naduté a pokrytecké bláboly, které mají mediálně zakrýt pravý stav věcí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... takže (sumasumárum) USA v žádném případě IS(IL) neporazily, leda tak podrazily. To když přestal být použitelným ke svržení režimu B. Asada.

   Vymazat
  2. 15:55 Opluštile, zelený politruku, u zrodu ISIL stáli tebou obdivovaní rusáci, kteří v r.79 napadli Afghanistán. Tam se začala era domácího odboje proti rusku, která postupem let došla až k ISIL.
   Náš přítel Amík nikdy po r.2 000 tuhle zvěř nepodporoval, že se dívím jak vy by jste mohl psát pravdu, putinovský pucfleku!

   Vymazat
  3. 10:51
   Víš kulový,tak drž hubu!!!!Za 19 let amiokupant odtáhnou z vohonem mezi nohama,protože jim demokratizace Afghánistánu nevyšla ty amilejnosrku!!!

   Vymazat
 18. Pozoruhodne štatistiky. Niet veru čo závidieť
  https://www.email.cz/download/k/AZIrRDXJOdbsa4JOBI3Ra_TZY2YvNcW1wHKFL8jFnpNHpxp6S6wrzqH0q74tADfKiAzD1nQ/Pozoruhodne%20s%CC%8Ctatistiky.%20Niet%20veru%20c%CC%8Co%20za%CC%81vidiet%CC%8C.pdf

  OdpovědětVymazat
 19. Já se domnívám, že jestli kremlofilové plivou na amerického prezidenta, tak je svět zase v pořádku. Jednu chvíli to vypadalo všelijak, spousta rudých republikánům fandila. Poprvé v historii.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.