Reklama

pátek 28. února 2020

Ukrajinský podvod. Odstřelovač z Majdanu: “Plnili jsme americké rozkazy!” Rozhodl se promluvit ze strachu o život. Jeho kolegové už jsou mrtví. 31 ze 45. Šokující dokument o událostech na Majdanu jako součást boje o prezidenta USA

28. 2. 2029   Argumenty a Fakta
Americká televize One America News odvysílala šokující film „Ukrajinský podvod. Impeachment. Bidenovy peníze. Masové vraždy“ (The Ukraine Hoax: Impeachment, Biden Cash, Mass Murder).
Film přináší důkazy, že hybnou silou “revoluce” na Ukrajině byly Spojené státy, konkrétně síly napojené na tehdejšího prezidenta Obamu a Demokratickou stranu USA. Že nešlo ani tak tak o “touhu po svobodě ukrajinského lidu”, jako spíš o hrabivost amerických jednotlivců, firem a korporací.

Gruzínský sniper Revazišvili

Vypovídá zde mimo jiné elitní gruzínský odstřelovač Alexander Revazišvili, který střílel do davu na Majdanu. „Chci mluvit, protože mám strach. Většina mých kolegů, kteří se účastnili zločinů na Majdanu, začala mizet, nebo umírat za podivných okolností,“ vysvětlil Revazišvili. Jeho příběh přinášíme.

Ze 45 Gruzínů, kteří přijeli během Majdanu do Kyjeva, aby tam “udělali revoluci” jich dnes žije jen 14.


Výpověď odstřelovače Alexandra Revazišviliho v dokumentárním film Ukrajina, Holá pravda zkrácená verze (exkluzivní záběry).

Dokumentární film Ukrajina, Holá pravda 1. díl, plná verze
(VIDEO 3 ZDE)
Dokumentární film Ukrajina, Holá pravda 2. díl, plná verze

Film Ukrajinský podvod je třeba vnímat optikou právě probíhajících amerických voleb, ale důkazy, které přináší, jsou pádné a představují velký kus mozaiky toho, co se v roce 2014 na Ukrajině vlastně stalo.
Majdan 2014
Dne 20. února 2014 na kyjevském Majdanu začali odstřelovači pálit do davu, zemřelo 53 lidí, z toho 49 protestujících a čtyři policisté. Tato střelba v podstatě “udělala” na Ukrajině revoluci, která se v té době vlekla již několik měsíců a hrozilo, že se rozplyne. Byla završením procesu, kterému se říká “barevná revoluce”.
Majdan 2013
Prezident USA Obama (2009 – 2017) a jeho pravá ruka Biden
Pokud by uměle vyvolaný revoluční kvas z konce roku 2013 vyšuměl do ztracena, demokraticky zvolený prezident Janukovič by zůstal u moci, nedošlo by k následné separatistické k válce a následnému rozkradení ukrajinské půdy a majetku nadnárodními (americkými) společnostmi.

Proběhlo ukrajinské vyšetřování střelby do davu. Výsledek: Odloženo.

Odstřelovači pod dohledem USA


Gruzínský odstřelovač Alexandr Revazašvili byl členem skupiny, která již od podzimu 2013 cvičila v Gruzii zásah na Maidanu. Všichni byli zkušení vojáci, členové jednotek tehdejšího gruzínského prezidenta Saakašviliho (později emigroval do USA). Měli zkušenosti s potlačováním demonstrací, únosech a vraždách nepohodlných podnikatelů, nebo s vedením brutálních výslechů.
Výcvik Sniperů

Každý člen skupiny dostal předem 10 tisíc dolarů. Dalších 50 tisíc dolarů jim bylo slíbeno po návratu. Cestovali na Ukrajinu s cizími pasy.

Při výcviku byl neustále přítomen americký důstojník jménem Brian Christopher Boyenger. “S ním jsme byli v kontaktu denně,” říká sniper Revazašvili.
Americký velitel gruzínských odstřelovačů na Majdanu Brian Christopher Boyenger


V prosinci 2013 přišel rozkaz: “Jedete na Majdan”.

Do Kyjeva ve čtyřech skupinách po přibližně deseti mužích (celkem 45 mužů). Na letištích v Tbilisi i Kyjevě prošli i se zbraněmi bez kontrol a s falešnými doklady. To jim prý zařídili ukrajinští revoluční vůdci, napojení na tajnou službu CIA, ukrajinský “majdanista” a pozdější poslanec Sergej Pašinský. Ten byl hlavou celé operace a spolu s amerických důstojníkem Brianem Boyengerem vydával rozkazy.
Ukrajinský velitel gruzínských odstřelovačů Sergej Pašinský
V Kyjevě byla Revazašviliho skupina umístěna na ulici Ušinského. Každý den — jako do práce — chodili na Majdan. „Měli jsme za úkol sledovat pořádek, aby nedocházelo k opilství, udržovat disciplínu, identifikovat provládní provokatéry,” vypráví sniper.

Nový rok 2014 slavili členové gruzínského komanda v hotelu Ukrajina, který již kontrolovali demonstranti.

Střelba z oken na Majdan: Žádný rozdíl


Týden před střelbou do davu se vedoucí skupin sešli ve třetím patře hotelu Ukrajina v samostatném pokoji. Pašinský a Boyenger jim řekli: „Je potřeba pomoci bratrskému národu a brzy budeme mít úkol.”

Bylo jim řečeno, že bude třeba “vytvořit chaos s použitím střelby na všechny cíle, na demonstranty i policii – není žádný rozdíl”.
Majdan 2014
V noci na osudový den 20. února 2014 se Revazašviliho jednotka přemístila do budovy Konzervatoře nedaleko hotelu Ukrajina, odkud bylo vidět celé náměstí Majdan. Po chvíli jim přinesli pytel se zbraněmi. “Říkali, že v noci Berkut (ukrajinská elitní policie, pozn. red.) může zaútočit na Konzervatoř a rozehnat demonstranty. Tak abychom byli na místě a připraveni,” vypráví Alexander Revazišvili.

“Asi čtyři nebo pět ráno jsme zaslechli výstřely od Oktjabrského paláce. Velitel Pašinský do vysílačky křičel, aby zastavili palbu, že ještě nenastal čas. Palba se okamžitě utichla.”
Po střelbě do davu vypukla panika

“Okolo osmé hodiny ráno nám nařídili, aby se každý připravil. Postavili jsme se k oknům a nabili zbraně. Rozkaz byl jasný: Dva nebo tři výstřely a okamžitě změnit pozici. Palba trvala asi 10-15 minut. Pak jsme dostali odložit zbraně a opustit budovu,” říká Revazišvili.

Ve stejnou dobu zahájila druhá skupiny odstřelovačů palbu z oken hotelu Ukrajina, ze třetího patra. Stříleli ve dvojicích. Po výstřelu přecházeli do další místnosti a znovu stříleli. Když to skončilo, bylo jim řečeno, aby odešli.

“Odešel jsem z budovy Konzervatoře a procházel se Majdanem. Všude byli mrtví. Neměl jsem žádné rozkazy. Bál jsem se, že na mě přijdou, že jsem to byl já, kdo střílel a roztrhají mě na kusy. Tak jsem si taxík a jel na letiště. Odletěl domů do Gruzie,” pokračuje Revazišvili.

Slíbené peníze, 50 tisíc dolarů, v Gruzii nedostali. Během šesti let po střelbě na Majdanu se k nim dostávali zprávy o úmrtích jejich kolegů. Odstřelovač Revazišvili a jeho tři kolegové dostali strach a rozhodli se odevzdat do rukou běloruských úřadů.

Putin: Vím o tom. Trump: Začne vyšetřování


Ruský prezident Putin má přesné informace. “Vím o tom, že na Maidanu byli gruzínští ostřelovači. Vím o tom, že prezident Janukovyč záměrně nevyužil armádu a nechtěl dát záminku k násilným akcím ze strany opozice,” řekl Putin v rozhovoru pro nový film amerického režiséra Olivera Stonea „V boji za Ukrajinu” („Revealing Ukraine“), který byl uveden na festivalu v italském Taormině.

Americký prezident Trump chce zahájit vyšetřování událostí na Majdanu. Snímek “Ukrajinský podvod”, který na konci ledna odvysílala televize America One staví vedle sebe Majdan a aktuální pokus o Trumpův impeachment (sesazení).

Obě události nesou shodný rukopis George Sorose, Joe Bidena a dalších lídrů Demokratické strany USA, kteří prý mohli ve vlastním kořistnickém zájmu vyprovokovat na Ukrajině vleklou krizi odstartovanou Majdanem…

47 komentářů :

 1. Nobelovu cenu za mír (2009) dostal americký prezident Barack Obama. Výbor ocenil jeho "výjimečné úsilí o posílení světové diplomacie a spolupráce mezi národy".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten výbor pro udělování té "mírové" placky opět veřejně osvědčil svůj nestydatý cynismus.
   Úroveň k nerozeznání podobná cynismu jednoho zdejšího kašpara, který zas pro francouzské noviny obhajoval humanitární bombardování Bělehradu.

   Smazat
 2. Bez změny americké politiky, zvolení Trumpa, by se žádný film ani článek o skutečných událostech neobjevil. Deep State se musí zlikvidovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k článku se nabízí varianta udělat to těmi samými odstřelovači. Když se bojí, mohou si pomoct tím, že půjdou po těch sviních objednavatelích. Aneb jak se říká, "kdo s čím zachází, tím také schází".

   Smazat
  2. No, a koho to už dnes zajímá????
   To že jsou vládci USA od nepaměti zločinci, ví snad už každé dítě. Co pomůže odhalování této pravdy po sedmi letech, když ji nechtěl nikdo slyšet ani měsíc po událostech.
   Vyjdou snad znovu do ulic? Vyženou snad amíky ze země? Odsoudí za ten zločin všechny ty, kdo jej prováděli a podporovali? Tak leda kulový.
   Jede se dál. Lidi se třepou strachy a těm zločincům visí na rtech více, než kdy jindy.
   Člověk má bohužel ke zločinu blíže, než k čestnému jednání... Zvíře je tvor, člověk je netvor.

   Smazat
  3. Ad 29/ 8:15 - bezvadný a podnětný kmentář!

   Smazat
  4. Přesně tak a proto je třeba držet palce Trumpovi aby to dotáhl do konce a vyčistil žumpu.

   Smazat
  5. Špinavost je amíkům bližší než košile. Byli první, co tu začali prosazovat listinu lidských práv, ale jsou ti poslední, co ji chtějí naplňovat.
   Jsou jako vlk v beránčím rouně.
   Dokud nedostanou po tlamě, nebude tu, na zemi, nikdy klid.

   Smazat
  6. ad 8:15 :
   Máte pravdu. Více o člověku zde:

   http://www.rukojmi.cz/clanky/3635-male-vikendove-zamysleni-co-je-to-za-zvire-ten-homo-sapiens-motto-clovek-je-zvire-ktere-si-vymyslelo-civilizaci-n-n

   Smazat
 3. Co ty na to, trapající kačere? Nějakej zasvěcenej komentář by to chtělo.
  Třeba jaký jsou Amíci filutové, když za pakatel 450 000 doláčů humanitárně rozvrátili stát aby se mohli legálně napakovat z cizího jako to udělala Krvavá Madlda v Jugošce. Ale ty už to nějak okecáš, žejo Libore. Aby taky ne, když koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
  P.S. To jsi rád že Hela na diskuze hodila kakáč, žejo? Konečně na nich můžeš jako první oxidovat ty. Jo, a kolikajedinej Libor ty jsi? Nebo máš čtyřiadvacítky, že tu zapácháš invére furt?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná že by i rádi komentovali, ale jim: Liborovi a Heleně neschválili komentáře.

   Smazat
  2. Kdepak Libor? Působí tu "dobrovolníci" z řad elfů okolo Kartouse z Blistů. Protože jim Blisty uvadají a lidé už zjistili, že je to stoka, která má za cíl dezorientovat českou veřejnost, verbuje "dobrovolníky", aby rozbíjeli diskuse na jiných stránkách. Pak to vypadá, že tady působí nějací Liboři, ale ve skutečnosti jsou to stále jen Kartousovi trollové. Je třeba je ignorovat a jak vidím, tak je tady občas někdo i smázne a to je dobře. Ať si kňučí, že nemají prostor, je to dobře. Na trolly musí být přísnost, ať si říkají jakkoliv.

   Smazat
  3. 0:05
   Milánku, hlavně klídek, ať ti nepraskne žilka.
   " JUGOŠKU " zbožňuji a jezdím k nim na stejné místo od té doby co tam udělali pořádek spojenci a ukončili válku kterou začal Srb!
   Zase cesta 1400 km minimálně na 6 týdnu, vzal bych tě sebou, ale takového blba bych tam musel utopit.

   Smazat
 4. Tak toto je BOMBA a vraj sme konšpirátori keď sme toto už dávno tušili. Presne takto to robia. Presne takto zastrelili Kuciaka aby zvrhli vládu SMERU na Slovensku. A teraz ju chcú SMER vyviesť na smetisko dejín. Slováci spamätajte sa po volbách bude už neskoro. Nevolte tie Americké marieonety.

  OdpovědětSmazat
 5. V podstatě od začátku bylo jasné a Pjakin nic jiného neříkal, o co kráčí. To že to tam od začátku kočírují Ušáci, no a ti kde se objeví tam sedm let tráva neroste. To že si chtěli nakrást, bylo jasné když přednostně lifrovali z Ukrajiny domů zlato. Ono my asi taky nebudeme moc čistí, ty Vrbětice, ty výbuchy a požáry se moc podobá stejným událostem na Ukrajině. Prostě dobré zametení stop po rozkrádačkách. Na Ukrajině to je ale ve velkém. V jednom videu Pjakin naznačil, že něco ví, ale nemůže zatím mluvit aby to nepřekazil a když to proběhlo, prozradil, že Ukrouši prodali na druhou stranu (Luhansko, Doněcko) nějaké tanky. Zní to neuvěřitelně, ale tam je asi možné úplně všechno a prachy nesmrdí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:56 Když vás tady občas pročítám, vy musíte být jednoduchý člověk co. Jen a pouze kritika Západu a USA, Rus je ten " neškodný beránek bílý "
   A poslouchat Pjakina, tak na to musí být člověk opravdu velký milovník ruska!

   Smazat
  2. Rudý dědečku přiznejte se. Že vy nám chcete toho Pjakina znechutit? Existuje totiž věta, že 100 krát opakovaná lež stává se pravdou. Ta věta však platí i opačně.

   Smazat
  3. Možná jsem jednoduchý, bohudík už takhle jednoduší začíná být většina příčetného obyvatelstva této zeměkoule. Ovšem až tak jednoduchý nejse, abych umřel úplně lhostejnej a blbej a když tu je něco co za to stojí, jsem všemi deseti pro. Možná si myslíte, že vám to vnucuji, to je ovšem jen váš pocit a problém, od toho jsem dalek, to ani náhodou, já se jenom snažím oslovit ty jednodušší s tím zdravým selským rozumem. Ještě bych měl dotaz pro toho nejednoduchého indického běžce. Já vám nenutím, že jste jednoduchý a rád bych si vyslechl vaše argumenty pro tvrzení o tom, že musím být velký milovník Ruska, abych poslouchal Pjakina, já jsem spíše milovník pravdy a ta je zhusta všude jinde bita a hlupáci lež ještě obhajují. Hej hou, Rudý dědeček

   Smazat
  4. 14:33 To myslíte s tou pravdou z Ruska, snad ani ne!!!!
   Že jste milovník Ruska je jednoznačné, jak jsem psal vejš, Vše Západní podle vás špatné, nikdy jsem nečetl od vás nějakou pochvalu nebo sohlas se Západem nebo USA, vše vždy negativní a Rusko bez poskvrny, křišťálově čisté, samá pravda. Ta samotná podstata pravdy je v Rusku režimem zadupána! Mýlím se??

   Smazat
  5. Indický běžče,
   zkuste naopak souhlasit, nebo pochválit něco Ruského vy.
   A že je režimem pravda zadupána?! No ano, ono to tak chodí v kterémkoliv režimu. I v té vaší vysněné "emeričce". (Viz Julian Assange..., střílejí si prsidenty a dodnes neznají vraha... a tisíce, tisíce dalších případů...)Ono taky záleží, čemu vy říkáte pravda. Běžte si zaběhat, to vám prokrví mozek.

   Smazat
 6. Oficiální ukrajinská verze je, že střílela ruská Alfa na pokyn Kremlu.

  OdpovědětSmazat
 7. Možná je to velikostí národa, ale u nás stačilo vypustit kachnu o mrtvém Šmídovi. Na Ukrajině musely holt lidi zemřít skutečně.
  Já pořád čekám na nějakou mrtvolu u nás. Ať už skutečnou, nebo jenom vymyšlenou a "vypuštěnou" do prostoru. Protesty proti Burešovi se nějak nechtějí rozhořet, spíš tak nějak začínají pohasínat. Tak je bude chtít trochu připostrčit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:28 taky přemejšlím jestli to jsou vůbec lidi, musely, nebo museli? Jinak se mi líbí, že sprostí nenávistní trotlové ztrácejí dech. 8:15 máte bohužel pravdu, zvíře je tvor a člověk, když k tomu dostane příležitost a podmínky, je netvor. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Ale neztrácejí dech - jenom se bojí. Ta změna diskuzních pravidel a poměrů se dá vysvětlit různými způsoby, a oni se jednoduše bojí. Vy nevíte, že každý počítač se dá určit s přesností, která případně povede ke každému pisateli diskuzí konkretně? No a jejich prasečiny by jim mohly způsobit problémy. Kdyby se styl diskuzí vrátil do původního formátu, za chvíli by se postupně všichni ti psychopati, duševní mrzáci a oplzlíci vrátili zpátky. Musí teď hrozně trpět, když si nemůžou denně vyluxovat nenávistné útroby a vylít páchnoucí žluč.

   Smazat
 8. Když vidím "výsledky" Obamy a Trumpa, vychází z toho Trump jako mírotvůrce. Pro USA sice možná také není žádná výhra, ale pro svět nejspíš ano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se mýlíte. Právě pro USA je Trump výhrou. Alespoň podle čísel. Ekonomika roste a nezaměstnanost se pohybuje na nejnižší úrovni za posledních dvacet, třicet let. To jenom naši dobroserové mu nemohou přijít na jméno. Ale pro obyčejného Američana - voliče, je Trump skutečnou výhrou.

   Smazat
  2. Trump kapitalistum se snizenim nezamestnanosti radost nedela!! Za branou venku nestoji spousta chudasu prosici o praci za mrzky peniz. Na stranu zadatele se dostava zamestnavatel a j pak nucen zvednout ony mrzke platy, aby mohl vyrabet a prodavat. Zrovna takoveho prezidenta kapitaliste nepotrebuji.

   Smazat
 9. Předevčírem jsem přišel do hospody a říkám: "Ten Putin je bejk, nerespektuje požadavky a názory SS, jak mi ten "lidový" kapitalismus dobudujeme". Ani si nepřejte slyšet, jak ze mě dělali vola. Jen ti "opivněný či zfetovaný" souhlasně pobrukovali. Na té vsi se pořádných názorů nedočkáme, co Milión chvilek on není čas ani na chvilku.

  OdpovědětSmazat

 10. https://m.youtube.com/results?search_query=victoria+nuland+ukraine+5+billion

  Obama & Jaceňuk → Exporting Chaos: 'West spent $5 billion destabilizing Ukraine'
  Copak ale Štětina,Trautumberk a další demokraté-začnou lézt kanálama, nebo dále rozumovat na ČT za naše peníze!
  https://m.youtube.com/watch?v=-2xBhpFi9JU
  Telefonní rozhovor mezi náměstkem ministra zahraničí Viktorem Nulandem a velvyslancem USA na Ukrajině Jeffrey Payette, který diskutuje o jejích dalších krocích při řízení revoluce na Ukrajině. https://m.youtube.com/watch?v=FWJCNs6txL4FWJCNs6txL4
  No a zlatý poklad Ukrajiny byl hned poslán do úschovy do USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "náměstkem ministra zahraničí Viktorem Nulandem"
   Správně je: náměstkyní zahraničí Viktorií Nulandovou...

   https://www.youtube.com/watch?v=L2XNN0Yt6D8

   Holt ta angličtina není tak dokonalá jako čeština, aby se poznal rod ženský nebo mužský.

   Ale možná, že to v budoucnu už nebude potřeba...

   Smazat
 11. No v podstatě nic nového. Kdo chce vědět, ten má o Majdanu jasno už minimálně pět let. Ale důležité je, že se už tyto informace prezentují jaksi "oficiálně". I když je jasné, že meinstream se to bude snažit maximálně překroutit či vymlčet. Ostatně, dělá se to tak celou známou historii.
  Jirka

  OdpovědětSmazat
 12. A co by na to řekl Kchárl von Pěnka nebo Plavec-Štětina, který s těma vrahounama z Azova byl jedna ruka?

  OdpovědětSmazat
 13. Gruzínští ostřelovači plnili rozkazy organizace ,,Milión kulek pro demokracii na Ukrajině". A naši ,,ochránci demokracie" se tam samozřejmě jezdili inspirovat. Nezapomeňme jejich jména !

  OdpovědětSmazat
 14. Je jenom otázkou času, snad hodin, než se o tomto díle dozvědí na ČT. Vzápětí nám celý dokumnent v hlavním vysílacím čase odvysílají. Nebo se mýlím ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:49 Pane měl byste vědět, že HOAXY ČT nevysílá!

   Smazat
  2. To je pravda -ČT vysílá samé publicistické a zpravodajské skvosty - a hlavně všechno je vždycky naprosto přesné a pravdivé.

   Smazat
  3. 11:52 Pane stepní běžec, opět se ,jako vždy mýlíte.

   Smazat
 15. Nehľadiac na zverejnené informácie, čudujem sa tým, čo sa čudujú, že si Rusi zobrali Krym aj so sevastopoľskou flotilou. Ja sa len čudujem, že to nezabrali až po Odesu, event.Podnestersko. Asi uprednostnili, aby to všetko malo punc legitimity.

  OdpovědětSmazat
 16. 10:18 Ano, nějak se zde zapomíná na pana Zaorálka. Ten byl v té době coby ministr zahraničí velice rozhořčen a pobouřen agresí Ruska. A na Ukrajinu jezdil pravidelně ronit slzy.

  OdpovědětSmazat
 17. „To je Afrika?“ Fialu pobouřily záběry z Paříže. Demonstranti podpálili nádraží a pak bránili hasičům v zásahu:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020022911569843-to-je-afrika-fialu-pobourily-zabery-z-parize-demonstranti-podpalili-nadrazi-a-pak-branili-hasicum-v/

  OdpovědětSmazat
 18. zvonka to vyzerá, že US plán byl úspěšný:
  Krym se vrátil z Chruščovova vandru domů, do Ruska.

  OdpovědětSmazat
 19. Ještě mne tak napadla jedna myšlenka a myslím, že nebudu daleko od pravdy. Proč je Rusko tak úspěšné? Neslibuje co nemůže slíbit, když slíbí, snaží se slib splnit a budovat vztahy založené na vzájemném prospěchu obou stran. No a Ušáci: slibem nikoho nezarmoutíš, vše výhodné jen pro ně, doslova si dělají ze svých partnerů, pokud se tak dají nazvat, blázny. Ať už to je Ukrajina, Polsko, Pobaltské republiky, atd, atd. ,scénář je všude naprosto stejný. Není divu, že to za čas každého naštve, když potom Walesa prohlásí, že se Polsko bude sbližovat s Ruskem, tak se všichni diví. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 20. Ještě mne tak napadla jedna myšlenka a myslím, že nebudu daleko od pravdy. Proč je Rusko tak úspěšné? Neslibuje co nemůže slíbit, když slíbí, snaží se slib splnit a budovat vztahy založené na vzájemném prospěchu obou stran. No a Ušáci: slibem nikoho nezarmoutíš, vše výhodné jen pro ně, doslova si dělají ze svých partnerů, pokud se tak dají nazvat, blázny. Ať už to je Ukrajina, Polsko, Pobaltské republiky, atd, atd. ,scénář je všude naprosto stejný. Není divu, že to za čas každého naštve, když potom Walesa prohlásí, že se Polsko bude sbližovat s Ruskem, tak se všichni diví. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 21. Myslí, že tohle nevěděli a netušili, jen ti nejhorší ignoranti dění ve světě.

  OdpovědětSmazat
 22. USA prostě revoluce umí. Zfanatizované Ukrajince už pravda po takové době ani nebude zajímat. Čo bolo to bolo, terazky jsme s USA proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
 23. Jedná věc je tušit to a druhá přečíst výpověď ostřelovače. Politici ubytování v tom hotelu pravděpodobně vše věděli. Ve vyšetřování by mohli pomoci naší přátelé v Guantanámu. Současné zpravodajské krytí koronavirem je ale dokonalé.

  OdpovědětSmazat
 24. Já bych jenom podotknul "myl při bombardován
  í Prahy američany, stejně jako Pardubice. Rozberte si to
  a poznáte, že tak činili pro následnou poválečnou činnost.
  Jak prosté to je pokud sledujete jejich politiku, viz blízký východ. Jde jim jenom o kšeft pro jejich blaho vyvážet zbraně, a to pod rouškou zavedení demokracie.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.