Reklama

sobota 15. února 2020

USA v šoku – Krvaví zabijáci z Majdanu jmenovali zadavatele

15. 2. 2020  RusVesna a NWOO
Už nejsou žádné pochybnosti: Gruzínští ostřelovači vyslaní na ukrajinský Majdan, aby postříleli desítky lidí, odmítali jmenovat ty, kdo akci objednal, protože se obávali, že budou v tichosti zavražděni. Tentokrát z nich však američtí novináři dokázali dostat pravdu. Všechny podrobnosti vrahové z Majdanu sdělili autorům dokumentárního filmu, který byl vysílán americkou televizí, což způsobilo skutečný rozruch ve Washingtonské politické elitě, a lidé byli sledováním ohromeni. Film s drsným názvem „Impeachment. Bidenovy peníze. Masová vražda.“ natočil uznávaný americký autor – bývalý poradce prezidenta Trumpa Michael Caputa.


Podle účastníků převratu byly popravy lidí řízeny Pašinským, Parubijem a Saakašvilim. Navíc byl plán připraven jako mnohem globálnější než pouhá provokativní střelba do demonstrantů s cílem provokace proti „Berkutu“.

Jeden ze střelců řekl, že za zásobování byl zodpovědný „velitel Maidanu“ Parubij – bydlení, doprava a zbraně... Informace o tom se však objevovaly už dříve v různých zdrojích, ale ne v těch, které přímo vykonávaly tuto ohavnou zakázku.

Operaci přímo řídili Sergej Pašinskij a Michail Saakašvili, který později obdržel Oděsu – zjevně za své „ kvalitní služby“. Jeden z ostřelovačů byl v té době instruován, aby prozkoumal trasy pohybu, kudy se pohyboval ukrajinský prezident Viktor Janukovič.

Je pravděpodobné, že atentát na prezidenta Ukrajiny byl jen otázkou času. Kdyby se Janukovič rozhodl zůstat v zemi déle, byl by určitě v hledáčku gruzínských ostřelovačů.

Skutečnost, že se takový plán skutečně připravoval, naznačuje také telefonát Victorie Nuland, která bez obalu řekla, kdo by měl být jmenován a na které pozice. A to v době, kdy byl Janukovyč stále u moci.

Účast Spojených státech na tomto převratu samozřejmě nebyla žádným tajemstvím, ale množství faktů se každým rokem zvětšuje.

Je pozoruhodné, že poté všichni vůdci Majdanu dostali vysoké státní posty, očividně jmenováním od Nulandové. Je mnohem podivnější, že to byli američtí novináři, kteří se rozhodli odhalit tuto drsnou pravdu, novináři ze země, která přímo řídila tyto krvavé události.

Bude zajímavé sledovat, za jakou dobu bude novinářům zastaven přívod kyslíku, protože v americké verzi „svobody slova“ není obvyklé říkat pravdu o krvavých převratech.

77 komentářů :

 1. Nadpis je trochu nesprávný. USA z toho určitě nejsou v žádném šoku, na něco takového jsou vzdělaní Američané zvyklí a těm nevzdělaným je to "šumák". Nadto obě tyto vrstvy nemohou nevědět, že by bez loupeživých amerických válek, válčiček a podrazů všude ve světě brzy neměli co do huby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Psáno, podrobněji:

   Palbu pod dohledem CIA řídili Pašinský, Parubij a Saakašvili. Bidenové za odměnu vydrancovali zemi. Útok na Rusko již nestihli

   https://www.protiproud.cz/politika/4925-majdanska-lez-6-roku-pote-konecne-nezvratne-dukazy-gruzinsti-sniperi-promluvili-palbu-pod-dohledem-cia-ridili-pasinsky-parubij-a-saakasvili-bidenove-za-odmenu-vydrancovali-zemi-utok-na-rusko-jiz-nestihli.htm

   Vymazat
  2. U amíků je to nomání, Uďo.

   Vymazat
  3. Ale doteraz to boli len konšpirácie rusofilov:-)

   Vymazat
  4. Nesprávné je také to, že Janukovyč uprchnul na poslední chvíli. O plánu ho zavraždit ruské tajné služby věděly, a na Putinův příkaz ho ruská specnaz při noční akci unesla vrahům před nosem.

   Vymazat
 2. Tady to pustili do světa jenom kvůli Trumpovi v rámci předvolebního boje za druhý prezidentský mandát. Cílem je zničit protikandidáta Bidena, ale zákulisního organizátora (deep-state) to na špičkách potichu obchází.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vypadá to, že Biden už je zničen a že demokrati nemají do placu žádného jiného rozumného kandidáta

   Vymazat
  2. 15:10 mají přece Sanderse, o kterém jeden americký komik pronesl krásnou perlu, cituji: "Sanders chce záludně zvýšit minimální plat zaměstnanců a zavést bezplatné zdravotní pojištění pro všechny, aby VŠICHNI ZDECHLI!"

   Vymazat
 3. Gratuluji. Článek převzatý z ještě větší žumpy, než je novorosinform. To snad není pravda, že tohle má v současném Česku ještě publikum. :)))

  P.S. Ten titulek je rusismus, tavárišči. Zkuste lepší pěrevodčik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy jste nějaký kanalizační specialista? Mohl byste nám sdělit název média, které nepovažujete za žumpu?

   Vymazat
  2. Zdravím tě .... publiku. Tvé znalosti ruštiny jsou naprosto skvělé. Dost se asi potácíš po různých webech a pak z toho blbneš. Pozdravuj u sluníček a projdi se průvanu .... pak budeš mít mezi ušima alespoň ten vítra ne prázdno.

   Vymazat
  3. 14:39 Jste tak hloupý, nebo neumíte číst? Článek je přece o tom, že v americké televizi uvedli nějaký dokumentární film, a článek pouze kuse informuje o obsahu toho filmu.

   Vymazat
  4. 14:39...Melete blbiny.
   Článek je sice převzat z ruského webu, ale ten ruský web patrně čerpal i z filmu americké TV One America News...
   Ten film natočil bývalý poradce Borise Jelcina, velmi zkušený Michael Capoto...
   Západním zdrojům patrně věřite, že?

   Vymazat
  5. https://www.realclearpolitics.com/video/2020/01/24/one_america_news_reports_the_ukraine_hoax_impeachment_biden_cash_mass_murder.html trailer Michael Caputa

   Vymazat
  6. Bukvo se smajlíkem 14:39, neztrapňuj se neustále. My víme, že tě nasadil Džanda s al Hamajdou, protože takového idiota nikdo jiný zaměstnat nemůže.

   Vymazat
 4. 14:39 Použil jste tradiční manipulační techniku, kterou se má přenést pozornost od toho, co je sdělováno, na toho, kdo to sděluje. NR přece nemůže za to, že TV vystoupení gruzínských snajperů není v dnešní ČT možné :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump dá letos opět zabrat i naší slavné ČT, která je dlouhodobě angažovaná právě proti němu a stále neví kudy kam. Do roka a do dne dojde ale i na ty prodejné děvky z ČT. Z celého srdce jim to přeji :-)

   Vymazat
  2. 14:58
   Jestli to bude ještě možné, bude jim nabídnuta práce na Ukrajině, nebude-li to možné, dostanou práci v TV pro EU v Africe se sídlem v Libyi.

   Vymazat
  3. Nanejvýš by jim Ještě mohly Albánci na kosovu nabídnout nějakou prácičku. Za komoušů kolaboranti měli možnost kam utíkat. Dnes je to již horší.

   Vymazat
  4. Pro 7:07 Co takhle odběr organu

   Vymazat
 5. 14.39
  Řekl jeden ze tří Kongů, střídajících se ve službě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. profesní kvality zde nasazených agentů Pepků jsou čím dále tím zoufalejší

   Vymazat
  2. Profesní i jazykové. A to si je platíme proti sobě z našich daní!

   Vymazat
  3. Taky říkám, zbytečně vyhozené státní peníze a výsledek práce provokatérů takovej Navalnej.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Floriďane, stále jste neodpověděl. Je to pravda, že v USA prý 36 miliónů obyvatelstva dostává potravinové lístky na to, aby přežili? To je stejné, jako kdyby je v Česku dostávalo 1,2 miliónu lidí. Vypadá to, že jsme ještě Ameriku nedohnali. Nicméně závidím americkým bezdomovcům, že na rozdíl od těch českých mohou v jižních státech unie spát pod mosty v realitním teple, to u nás nikdy nebude, je tu v zimě chladněji. Kolik to je peněz na jeden den? Co se dá za to koupit? Je to na jedno jídlo denně, nebo na klasickou trojkombinaci: snídaně, oběd, večeře?

   Vymazat
  2. 15:00 V jednom knihkupectví v Berkeley je nápis, který platí i pro vás: "Stop thinking like an American, start thinking like a human!"

   Vymazat
  3. 15:08
   Nedělejte jim to, ještě nedokončili kurs angličtiny v americké realitě! "házet" anglicismy tady "smějí" jen oni, jak jinak by dokázali, že obdivují toho pravého. :)

   Vymazat
 7. Obávám se aby jednou nebylo něco podobného u nás, aby někdo v dresu babišovců, zemanovců nebo třeba křečkovců nenapadl pokojnou demonstraci milionu chlívek. Boj za demokracii přináší i oběti, jedno na které straně. Každopádně to většinou od.erou nevinní...Něco podobného může vyprovokovat prozatimní neefektivnost chlívkařů. Tomu hnědému esámanovi už nevěřím ani pozdravení. Svým trháním ústavy a řečma je zřejmě všeho schpen a nebude li se dařit dál, určitě přitvrdí. To fašisti dělají (vis Ukraine).

  OdpovědětVymazat
 8. To tedy nevím. Nedávno jsem četl článek, že bývalý velitel těch střelců byl nedlouho po té střílečce jnenován šéfem Omonu v Moskvě. Jméno si nepamatuji ale už je asi po smrti, tak jak je zvykem v Rusku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Agente Pepku, pletete si pojmy s dojmy. To nebyl velitel "těch střelců", ale velitel berkutovců (kteří byli neozbrojeni na příkaz Janukovyče), po kterých právě gruzínští snajpeři stříleli. Máte v hlavě gulášek, že?

   Vymazat
  2. ... veliteli policie uřízli hlavu, bezpečnostní složky, bránící státní budovy jen svými těly polévali benzínem a zapalovali, z kordonu vytahovali jedince a kopali do nich, chtěli je vyprovokovat k akci! Na vlastní oči jsem viděl na videu, které natočili věřící pravoslavné církve...

   Vymazat
  3. Josefe Vyskočile, kdy jste to četl, kde jste to četl. To by nám mělo stačit. Tvrdíte, že je to nedávno, tak to musíte vědět. Jméno už si dohledáme a je-li to pravda, veřejně vás zde pochválíme. Ale dsoudím, že jde o zoufalý plk duševního naháče, pravidelného konzumenta ČT a návštěvníka z Letné.

   Vymazat
  4. Jasan. Jako vždy. Když není argument, tak jsem agent Pepík, protože vaše láska Rusku a minulost má ve zvyku se tak chovat . Podle tý zběsilý reakce, co zde čtu na můj komentář jsem nabyl dojmu, že mám pravdu.

   Vymazat
  5. 23:16 Ale Josef, jaké jsou tvoje argumenty? Píšeš, že jsi kdesi nedávno něco četl o někom, koho si nepamatuješ. Na co máme argumentovat? Napiš kde jsi to četl a je vymalováno! Protože jak se píše v článku, a to naprosto otevřeně: kdo, kdo, co, za kolik... tak zde se dá reagovat nebo argumentovat. Ale na tvojůj výlev nikoliv. Protože jsi si ho právě vycucal z prstu! Jako tvoji kamarádíčci z Letné.

   Vymazat
  6. Víte, že je možné zkřížit dohromady nácka, liberála, bolševika, negramotu, imbecila, noční můru a papouška? Nevěříte? 23:16 je toho důkazem. :)

   Vymazat
  7. danny, ty chudinko. Pět minut jsem potřeboval, abych ti dal ten argument. Gůgl je sviňa. Najdi na INFO. CZ článek, kde bývalý příslušník Berkutu Sergej Kusjuk je dnes velitelem OMONU v Moskvě. Je na něj vydaný mezinárodní zatykač a jen v Rusku je bezpečí. Ale Ukrajici hu stejně dostanou....

   Vymazat
  8. 7:56 Josef, kouknul jsem na to a jedná se o specializovaný antiruský web. Dej do placu alespoň ještě jeden zdroj a ne tento odvar ČT!

   Vymazat
  9. dannánku. Nová Republika je taky spešl proruský web,Hošne, já v tom mám jasno, jenže tobě není pomoci. Jsem 50+ a něco málo pamatuji. Tak podobně se psalo i v Rudém Právu

   Vymazat
  10. Info.cz - to mne rozesmálo. Jó argument, hahahaha. TA jeho hloupost, to je ale fičák.

   Vymazat
  11. 10 :03 o NR to platí stejně. Hahahahá. (podobné jako Aeronet, Sputnik atd.)

   Vymazat
  12. 15.33 placate blbosti..
   Nevim kde berete informace..
   Zrejme CNN
   Tak ze hodne stesti CNN je neco jako CT..

   Vymazat
  13. 10:48 a který zdroj je pro vás adekvátní jako berná mince? Když vám není po chuti CNN.. To můžu začít popírat holokaust, protože, když vy i já budu ten nevěřící Tomáš.

   Vymazat
  14. 15:33, jak naznačil první přispěvatel 15:47, pleteš si pojmy a dojmy. Tady se mluví o úplně jiných snajprech. O těch, co stříleli z hotelu Ukrajina. O těch, kteří jsou s Parubijem, Avakovem a Parasjukem na mnoha fotografiích i se zbraněmi. Jsou i videjka. Parasjuk byl populární a na náměstí se motaly tisíce lidí. Ani se nesnažili něco skrývat, natolik si byli jistí. Jenže lidem nakonec došlo, co jsou týpci okolo těch tří zač a co to jsou za zbraně. Na Ukrajině to je dááávno profláklá věc. A taky se dobře ví, že se bude jen kecat a kecat a nakonec se to stejně hodí na Janukovyče a Putina. A mimochodem, těch pět Gruzínů promluvilo už před dvěma lety. Jejich pasákem byl - jaké překvápko - Saakašvili.

   Vymazat
  15. 7:56 správně. Bývalý, snad významný příslušník Berkutu, na jehož neozbrojené příslušníky byly najmuti gruzínští odstřelovači mířící tak, že byl spuštěn "Majdan". To za US dolary, jak potvrdila jistá Nuland. A ten člověk se stal osobností v Omon. Divné je na tom co? Řekl bych, že ty US dolary, pochválené madame Nuland, oficiální to osobností vlády USA.

   Vymazat
 9. Nemám Lula rád, ale tentkrát má pravdu. Nedovedu si představit, že by naše ČT vysílala dokument proti zájmům svých politických milců. Navíc chci jen upozornit zdejší partu, že cenzura nemusí být vždy jen v rukách admina.

  OdpovědětVymazat
 10. Šílenství spolupracovníků BIS a obdivovatelů ememrické démonkrucie nastoupí zřejmě dalšího vrcholu. Teď budou házet do "placu" všelijaké zprávičky, že za vším přece jenom přes všechno je Putin a Rusko. Taková nesvoboda slova, když si někdo dovolí, a k tomu z ameriky, tohle prohlásit bez jejich souhlasu! Teď už nebude vyhnutí 1. března proběhne u nás změna plně demokratická nebo nám udělají peklo na zemi. Zavedou sankce na používání nejen ruštiny, to se rozumí samosebou, ale zakážou nám mluvit, číst a psát česky, německy, anglicky, polsky, maďarsky, španělsky a všemi ostatními jazyky, kromě latiny. Psát budeme runami a číst jedině klínové písmo.
  Jsou to prostě hlupáci, troubové, pitomci, nedoukové, omezenci, nemakačenkové, vydřiduši, zrádci, atd. ...
  A ke všemu to zapříčinila jejich skoro "modla" Trump ...

  OdpovědětVymazat
 11. Ani ti zadavatelé to nedělali ze své vůle,ale na pokyn Nullandové a za USA dolary.

  OdpovědětVymazat
 12. Je to děsivé, jak až trapně jednoduché je odstranit legitimní vládu a rozvrátit nějakou zemi...
  Stačilo by odbachnout pár milionchlívkařů, a už by to jelo!!!!!!!!
  Nevěřím na konspirace, ale ta vražda Kuciakat se někomu náramně šikla.
  Ještě pořádně nevystydnul a národ už věděl, že Fico musí padnout a do premiérské sesle se dostal podstatně vláčnější Pellergrini...A do té presidentské pí Čaputová.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kauza Kuciak je uměle vyvolaná kauza!!! Kuciak byl ANALYTIK, což v žargonu novinářů je člověk, který se zabývá zpracováváním VEŘEJNĚ DOSTUPNÝCH DAT!!
   Ani ne týden po jeho vraždě z něj "udělali" INVESTIGATIVCE, což voznačuje člověka, který má přístup k utajovaným materiálům probíhajících vyšetřování, Je zřejmé, že tyto zprávy jsou od samých policistů, kteří na oněch případech pracují.

   Tak proto mi není jasná jeho smrt, protože o čem psal on, tak bylo KAŽDÉMU DOHLEDATELNÉ na Netu a to bez nutnosti znát podrobnosti z "živých kauz". je možné, ale netvrdím s jistotou, že buď kvůli změnám v politice musel někdo zemřít a nebo jeho smrt byla pouze ZNEUŽITA a zcela ji obrátila do politických čistek.

   Vymazat
  2. Tí ktorí nemali problém s vraždou Sulejmáního, aký by mali problém s vraždou nejakého bezvýznamného novinárika na nejakom Slovensku? Je to ako v detektívke od Aghaty Christie. Autorke je už vopred jasné kto má byť v jej detektívke vrahom. Ide jej už len o to, ako to celé vo svojej detektívke uhrať, aby čitateľskej verejnosti, ktorej mrtvola kuciaka bola obitá tisíckrát o hlavy, bolo jasné že detektív Poirot nato prišiel celkom sám. Nech už tá špinavá práca zjavne nesúca komplot tajných služieb bude pripísaná na vrub hocikoho, nič to nezmení na faktu že kriminalizácia politiky nesie znaky policajného štátu. Tak ako boľševická ČEKA rozpútala v Sovietskom Zväze tkzv.Veľký teror po vražde nejakého novinára, podobné znaky javí na Slovensku NAKA. Divím sa že to nemázli na Putina, ako niekto sarkasticky poznamenal: "...na svedomí to má Putin! Nemal akurát fľaštičku Novičoku, tak ich(kuciaka a jeho konkubínu) jednoducho odbachol puškou. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. 16.02 je otázkou času, kdy Babišovi nebo Zemanovi bojůvky napadnou pokojnou demonstraci milovaného Mináře...zatím to rozněcování nepokojů nepřináší požadovaný efekt.Bude třeba přitvrdit! Je to jako s tou chémií v Iráku, důvod se najde...

   Vymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vidět, že tam nemáte profesora Chocholouška, ten by měl radost!

   Vymazat
  2. Teda nedočet sem ale ty se divíš, že tě tady mažou? Sprostě urážet se nenechá nikdo. Když neumíš slušně komunikovat, tak se nediv. Tvoje psychická nemoc a frustrace tě neomlouvá. Exemplární případ v životě ,,nedoceněného". Vidíš píšu slušně a nikdo mě nevymaže.

   Vymazat
  3. Honolulu,řekně nám, co pozitivního America má. Ať víme co smazali a pokochali se tím. Ale snažte se, aby to bylo něco, co neukradla jiným.

   Vymazat
 14. Copak není mezi milovat a nenávidět ohromný prostor, kde stačí si jen vybrat. Radikalizmus často končí násilím, ale po každé akci následuje reakce. Já nechci žít v zemi, kde vládne občanská nenávist a nedej Bůh i občanská válka

  OdpovědětVymazat
 15. Zasvěcení Američané nemohou být v šoku, když to celé organizovali. Jediný šok utrpěli, když jim Putin vyfoukl jejich stylem Krym. To je opravdu bolelo, ti zelení mužíčci, hahaha.

  OdpovědětVymazat
 16. Mám "rád"komentáře honolulana.VUSA jsem byl,počínaje N.Y,Washingtonem,Baltimorem,Miami,L.A.Friskem,L.Végasa i v Mexiku.Takže nesbašzím všechno co dotučřný zde mudruje.Dokonce i v N.Z.se váleli bezdomovci na ulici.No a v L.A radostno pohledět co jich tam bylo HAFO.Jetam výhoda proti N.Y.,žer je tam i v zimě relativně teplo.Takžýe nevěřte všemu ci ten"floriďan"zde píše.Moderně se tomu říká fake news,přiléhavější je český název ŽVÁST.To ale nezní světově!

  OdpovědětVymazat
 17. No a snad si nemyslíte, že podobnou jednotku dávno nemají Amíci zorganizovanou i u nás, aby dodala ostrostřelbou grády svým příkazům, podle kterých Čech smí skákat?! Takže zatím skáčeme, jak Amíci pískají, držíme rytmus a hubu, ale třeba se narodí generace, která nebude chtít být otroky strýčka Sama. No a pak se ukáže, jak dobrou mušku mají najatí vrazi "bojující" za ideje kapitálu!

  OdpovědětVymazat
 18. v podstate ide USA o všetko, a tak Pompeo obchádza kadekoho aby zabránil kupovať plyn z Ruska, éra keď bol dolár krytý ropou skončila, USA otočili a predávajú, potrebujú doláre doma , a tak skončil Kuciak, a podobné scenáre boli v Macedonsku, pripravovali sa v Maďarsku, u vás a aj u nás je rozvrat, pokračovať nemusím....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pompeo se loučí se světem, nejpozději v květnu dostane od Trumpa kopačky, ten mu totiž nemůže odpustit útok na Sulejmaního, který zorganizoval právě Pompeo za jeho zády. Prostě tlusťoch končí a půjde od válu. Snad se ještě stihne rozlozučit i s českými ameroloutkami :-)

   Vymazat
  2. Petříček Pompea pozval na oslavy v Plzni.

   Vymazat
  3. 21:12, jestli Pompeo končí, to nevím, ale určitě ne kvůli Sulejmánímu. Toho si vybral Trump sám.

   Vymazat
  4. 16:11 Trumpovi tento cíl vybral a vnucoval celé měsíce právě Pompeo, vražda byla uskutečněna za zády Trumpa, ale ten to vzal dodatečně na sebe. Každopádně Pompeo se tím u Trumpa zcela odepsal.

   Vymazat
 19. https://m.youtube.com/results?search_query=victoria+nuland+ukraine+5+billion

  Obama & Jaceňuk → Exporting Chaos: 'West spent $5 billion destabilizing Ukraine'

  https://m.youtube.com/watch?v=-2xBhpFi9JU
  Telefonní rozhovor mezi náměstkem ministra zahraničí Viktorem Nulandem a velvyslancem USA na Ukrajině Jeffrey Payette, který diskutuje o jejích dalších krocích při řízení revoluce na Ukrajině. https://m.youtube.com/watch?v=FWJCNs6txL4FWJCNs6txL4
  No a zlatý poklad Ukrajiny byl hned poslán do úschovy do USA.
  htps://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_fed60.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nulandová je Viktorie a tedy nemá ptáka ani mužský rod!

   Vymazat
  2. Victoria Nuland je zidovka a ma za manzela zida Kagana jen pro upresneni kdi ridi min zahranici USA
   Doufam ze to nebere Vasa jako antisemi

   Vymazat
  3. Vasa to bere jako informaci s antisemi příchutí. Vasa

   Vymazat
 20. Co nám Česká televize tak nějak "zapomíná" sdělit.

  OdpovědětVymazat
 21. Dekujem za hbite mazani blba Krabicoviteho z Gheta pp Florida

  OdpovědětVymazat
 22. Toz odkod be to mjelo prijit abe to belo autentické z Ruska ? toz to be se GP nasral do topánok ....nemeslite toz nrjste PS

  OdpovědětVymazat
 23. Pozoruhodne štatistiky. Niet veru čo závidieť
  https://www.email.cz/download/k/AZIrRDXJOdbsa4JOBI3Ra_TZY2YvNcW1wHKFL8jFnpNHpxp6S6wrzqH0q74tADfKiAzD1nQ/Pozoruhodne%20s%CC%8Ctatistiky.%20Niet%20veru%20c%CC%8Co%20za%CC%81vidiet%CC%8C.pdf

  OdpovědětVymazat
 24. A ti ,,nejuvědomělejší" z nás, jezdili na Ukrajinu kázat o svobodě a demokracii. Už tenkrát byli k smíchu.

  OdpovědětVymazat
 25. Ve světle či spíše v přítmí ukrajinkých fašistických vyvřelin, trapná připomínka zasloužilého fašisty-majdanisty, eurohujera, StBáka Štětiny a jeho českých 09 kamarádů.

  OdpovědětVymazat
 26. Není nic překvapivého, že amíci mají zakrvácené prsty i v kyjevském majdanu. Všichni velmi dobře víme, že USA už více jak 300 let terorizuje a masakruje svět. Superdiktátor Trumf si dovoluje bránit Rusku a Číně v jejich prosperujících aktivitách zatím co jen zastrašuje, vyhrožuje a snaží se o prosazování politiky "First Amerika". Dovoluje si zastavovat projekty jemu nepodřízených států (Nordt strem 2)Venezuelu, neposlušné země sankcionuje a poškozuje v rozvoji a přitom má ve vlastní zemi 40 mil. bídou ničené občany, kterým neumožňuje ani zdravotnickou péči. On, diktátor si dovoluje omezovat dodávky plynu do Evropských států, s odůvodněním závislosti na Rusku a chce aby státy byly závislé na USA. Není to svinstvo a darebáctví tohoto narcise? Rusko a Čína vyzývají svět k mírové spolupráci a diktátor naopak chce válku, poslední světovou!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak logicky! Však i Putler permanentně vede své mužyky na válečná jatka, aby za něj a jeho obřezaný gang padli "hrdinskou smrtí", páč ví, že války jsou nezbytným předpokladem zachování sociální koheze! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení zdejších odulců, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.