Reklama

středa 19. února 2020

V Praze se demonstrovalo proti ULOUPENÍ KOSOVA Srbsku

V pondělí 17. 2. v Praze na Václavském náměstí
- KOSOVO JE SRBSKO
Rudolf Hruboň
19. 2. 2020 NárodníNoviny
Na Václavském náměstí v Praze se jako každoročně demonstrovalo proti uloupení Kosova Srbsku po bombardování bývalé Jugoslávie silami NATO v roce 1999. Mimo jiné se protestu zúčastnil i poslanec Jaroslav Foldyna.
Uloupené Kosovo


„Každý rok se zde tradičně scházíme, abychom protestovali proti protiprávnímu uloupení Kosova a Metochije srbskému státu, které proběhlo po agresivním útoku NATO. Kosovo bylo, je a bude srbské! Podobná situace byla i u nás v roce 1938. Kosovo je nefunkční stát, který drží organizovaný zločin, v jehož čele stojí váleční zločinci,“ pronesl v úvodu poklidné demonstrace pořadatel Václav Dvořák. Ten je zároveň dokumentarista a autor filmu Uloupené Kosovo. Právě jeho film, který měl premiéru před dvanácti lety, rozpoutal mezi veřejností poměrně bouřlivou diskuzi, jelikož se kriticky vyjadřuje k západním mocnostem, které se snažily krizi v Kosovu řešit. Hlavně pak síly KFOR, kvůli kterým nepřímo současnou situaci přirovnával k Mnichovskému diktátu.


Demonstrace v Praze za navrácení Kosova Srbsku 


Kosovo bez Albánců


Kvůli tomu, že se ve filmu často objevují velmi brutální záběry, se ho Česká televize původně rozhodla neodvysílat. Dokument byl nakonec odvysílán pouze jedenkrát v rámci komponovaného večera s následnou diskuzí 27. července 2008 na programu ČT2. Film je ale k dispozici na serveru YouTube:Podobně jako ve filmu, tak i na demonstraci Dvořák zmínil, že v Kosovu původně nežil jediný Albánec. Dnes je tomu právě naopak, když zhruba 88 procent obyvatel tvoří Albánci.


Agresivní útok NATO


Na demonstraci vystoupil také například poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna. Podle něho Západ zradil a zlikvidoval srbské Kosovo a prodal ho kosovské mafii. „My Češi jsme si to už prožili, všechno se jen opakuje. Paní Albrightová a její nohsledi pozvali Srby a Albánce do Rambouillet, nepustili tyto dvě delegace ani k sobě, běhali mezi nimi a domlouvali podmínky,“ vzpomněl na vyjednávání Foldyna a dodal: „Jednou z podmínek bylo, že Srbsko bude fakticky okupováno. Mysleli si, že Srbové jako národ si to nechají líbit. Nenechali. Co následovalo? Agrese států NATO. Něco, co poškodilo naše vztahy. Něco, za co se musíme stydět. Byli jsme 12 dní členy NATO a stali se součástí agrese a útoku na tehdejší Jugoslávii, kde zahynulo 2 500 lidí. Zločinci mají toto na svědomí,“ dodal poslanec.

Bombardované srbské město Novi Sad

KSČM navrhne oduznání Kosova


Kolem Kosova je v poslední době rušno také na půdě Poslanecké sněmovny. Komunisté navrhnou ve Sněmovně oduznání Kosova jako státu. „Informoval jsem pana prezidenta o tom, že klub KSČM připravil návrh, jak oduznat Kosovo jako stát, a pan prezident byl rád, že jsme se toho ujali,“ řekl na konci ledna předseda KSČM Vojtěch Filip. „Myslím si, že to je správné, protože tento krok učinilo už několik států OSN a ten vývoj na Balkáně nesměřuje ke zlepšení těch vztahů,“ dodal. Česká republika by měla podle něj Kosovo oduznat, protože Zeman ani jeho předchůdce Václav Klaus nejmenovali v Kosovu české velvyslance. „Což je podmínkou toho uznání státu podle českého právního řádu a podle mezinárodního práva,“ poznamenal. Komunističtí poslanci budou podle něj nyní jednat o podpoře svého návrhu s dalšími poslaneckými kluby.


Pozn. redakce Nové republiky:
Petici vyzývající Vládu ČR, aby odvolala uznání "nezávislého" Kosova jako jedni z prvních podepsali Václav Klaus mladší, poslanec Jaroslav Foldyna, členové spolku Přátelé Srbů na Kosovu, Ladislav Jakl a další osobnosti. Oduznání Kosova české vládě navrhl i prezident republiky Miloš Zeman.

150 komentářů :

 1. Ale jo, čecháčci, komouši a další obžedáři...
  Klidně si protestujte, nadávejt, nesouhlaste... Můžete povalit pár popelnic, vypustit někomu kola u auta, neboo se můžete jít třeba zapálit před Mongoskou ambasádu... Ale to je tak úplně všechno, co proti tomu můžete reálně dělat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 12:34 Že jsem tak smělý, co je to "obžedář"? A ještě bych prosil upřesnit, komu je vaše výzva určena. Jestli "Milionářům chvilkařům", tak se k vám přidávám.

   Smazat
  6. 12:52 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  7. 12:34

   to budete Jakešovým pohrobkům vysvětlovat marně, oni si budou mlýt pořád to svoje. To fakt musí vychcípat, jak řekla Evička Holubová. Můžeme k tomu pomoct jen tom, že tomu vezmeme důchody, případně snížíme platy. Já jsem se s podobnými ve své firmě lehce vyspořádal. Buď budou agitovat nebo dělat, neposlechli, tak adios...

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 13,23
   Ano,Evička alkoholička má pravdu,havloverbež MUSÍ vychcípat!.-)

   Smazat
  10. 13:23 Evička? Myslíte tu starou ošklivou alkoholičku ze Sicílie? Ta sama ještě nechcípla?

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 12.34
   Jo,jo Evička a její kumpáni po většinu trpí psychickými a jinými různými nemocemi... Alkoholismus nevyjímaje.
   Jak také mluvíte o důchodcích, i ona je již v důchodovém věku a kde našetřila na studia dětí v London a bydlení na Sicílii?
   Kdyby nebyla havlistka a neměla role z protekce, tak kde by se chytla chytrolíne...?
   Vezmete tedy důchody i jí, Hrušínskému, aj. ...?

   Smazat
  13. 13:23 Vyhazov z práce za politické názory znám z minulého režimu. Dělali to fanatičtí blbci. Vy určitě o sobě tvrdíte, že nejste jako oni, že jste demokrat, hájící svobodu názorů, pravdu a lásku. Ale ve skutečnosti jste stejný fanatický blb, jako byli někdejší kádrováci.

   Smazat
  14. v koloniji se ma montovat a ne protestovat jak ktomu přijde naše honorace aby jezdila vysvětlovat že to neni až tak doopravdy ta nelaska k vašikovu humanitarnimu bombardovani stejně to vymyslel někdo jiny on je papouškoval co mu napsali jinak byl neustale pod vlivem jako ty jeho veledila co se cpou povinně do školnich hlaviček

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. Stop NATO!
   Srbové brání evropu stovky let od islámu.

   Smazat
  17. A oni, milý zaměstnavateli 13:23 se nevyplatili? Protože agitovali? Být vašim zaměstnavatelem, nemusím vás vyrážet za agitaci. Svou hloupostí se znemožníte sám a kolegové se s vámi vypořádají. Alespoň tak to chodí v mé firmě. Blbec neobstojí, nevyplatí se ani firmě, ani kolegům. I když neagituje.

   Smazat
 2. Správná demonstrace fašistická klika v usa prohrává a snad se budou dít věci k lepšímu. Srbové jsou naši Slovanští bratři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 13.21
   Pokud by jste chtěl nefašistické vrtulníky, tak bychom museli koupit tak leda vrtulníky záchranářské. Pro zdravotníky a hasiče...
   Vše ostatní bojové je v podstatě určeno pro umírání lidí. A pokud je kupujeme, tak je to jen zisk zbrojařských firem. To, že my všichni máme na rukou srbskou i jinou krev nelze zpochybnit. Členstvím v Nato jsme každý z nás zodpovědný za každou zabitou bytost.

   Smazat
  4. 14,40
   Někoho zajímá tebou popisované vlastní dětství?Nezajímá a dost pochybuju,že tohle bys řekl nahlas před Foldynou.....posral by ses už cestou z králíkárny!.-D

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Asi o tom něco víš :)))

   Smazat
  7. 16:45
   Tebe smahnul Onana i s Hulicliftonem.....od tý doby seš havlogretén!!!!☺

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 14:49 Věřte mi, že Srbskou krev na rukách nemám, byl jsem proti vstupu do unie a na NATO(nah...o) se mě nikdo neptal. A v době bombardování jsem měl na baráku pověšenou Srbskou vlajku na protest.

   Smazat
  10. Kosovo je Srbija

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,19
   Počty ala Kraďousek z pomocný a podpora amiokupantů,to ty ti ty vepřovej havlooude šlo jako jediný.....pardon,ještě lhaní a chalstání po vzoru udavače Havla!.-D

   Smazat
  2. 13:19 klika, že je na světě stále dost blbečků jako vy a politických loutek (jako třeba Babiš), které udržují při životě tu nenažranou válkychtivou bestii, která se nazývá USA, která má sice jenom 5% populace Země, ale spotřebovává 50% všech zdrojů Země. Bravo, troubo na entou :-)

   Smazat
  3. Kosovo, to je země, kde zvítězila pravda a láska zejména díky krvavé Madle, kde jí sice došel přísun čerstvých těl na rozprodej na orgány do zahraničí (na izraelské kliniky), ale kde se díky vysoké nezaměstnanosti ve výši 30 až 40% daří angažovat místní nezaměstnané do výroby a distribuce drog po celé Evropě. Pravidelný přísun afghánského opia je zajištěn z místní americké vojenské základny Bond Steel. Kosovo, země, kde pravda a láska zvítězila na plné čáře, je to vzor pro celou EU :-)

   Smazat
  4. 14:21 Nic bych za to nedal, že ty tři zmizelé české studenty před lety zavraždili a rozebrali na orgány právě v Kosovu na pomezí s Albánií, protože právě v Kosovu je od r. 1999 velmi dobře organizovaný transplantační průmysl válečnými zločinci ve vedení země, která má přezdívku Albrightovo!

   Smazat
  5. 13.19
   To jste po té zemi jel po humanitárním bombardování, že...?

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Aha, tak Srbové jsou vrazi a ti, co je bombardovali jsou co?
   V rozbombardované zemi, kde se bombardující neštítili házet bomby na školy, nemocnice, televizi, silniční a železniční spoje a všechny civilisty, tak to chvilku trvá, než se opět postaví na nohy.
   Co jsi za svůj život zbudoval od začátku do konce ty?
   A komu jsi nezištně pomohl?

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Ty jsi milionový zakomlexovaný ubožák

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Připojuji se ke všem, kteří se podepsali pod petici k odvolání "uznání nezávislého Kosova".

  OdpovědětSmazat
 5. Srbové jsou hrdý a statečný národ. Ti na rozdíl od nás nikdy neskloní hlavu a kdyby jich byla jenom hrstka nikdy neuznají krádež svého historického území. Však všichni ti vrahouni v čele s Ušáky, nečeká nic jiného než potupné stáhnutí se z jejich území, v Sýrii na ně při té příležitosti hází kameny. NATO v čele s Ušáky táhněte domů dokud je čas. Vlastizrádci a Srbozrádci u nás, mi nestojí ani za to abych se jimi špinil. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:37
   Dlouho už ty,amilži tapetovat nebudeš,Kobylisy tě havlozrádče čekají!!!!!

   Smazat
  3. 16.37
   Kdo si počká, ten se dočká. I kavárna. Už se na vás vaří voda.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,30
   Pražská radnice to rozfofruje jako obvykle,žádný fondy oprav nejsou!.-)

   Smazat
  2. Jo,jo, ten satan od bukanýrů dokáže rozvrátit svštovou mezinárodní politiku:)
   Co ti komunisti (obyčejní lidé) vystavěli, tak dodnes funguje. Dokázali postavit dálnice, mosty , přehrady, sídliště, metro a další. Uveďte prosím něco hodnotného, nového za uplynulých 30 let :)
   A to bylo navíc v našich rukou, dálnice zdarma, voda pitná, kvalitní naše a za pusu ...

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký úspěch máte na akcích pořádaných proti sorosovi?
   I starosta Gulliani už prohlásil, jak zneužívá vaše ambasády v jurop na ovládání neziskovek a lidí ...
   Jak se k tomu se svými amík spoluobčany postavíte?

   Smazat
  2. 15:07 Já se také ptám kolik pro srbských zoufalcu se učastnilo téhle maškarády?
   Více jak 250 000 pro Mináře to určitě nebylo. Komici!

   Smazat
  3. 15:22
   Milion havlochcanek půl národa sere a pro další půlku je to banda směšných,ale lehce nakoupených havloidiotů!!!!☺

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 15:22 - sedm!!! :D

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:38
   F73 a jeho ynteligentní úsměv!!!!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 9. Navíc kontrolní otázky
  Kdo nejvíce a co, privatizoval v Kosovu?

  OdpovědětSmazat
 10. Jarda Foldyna se ukazuje jako opravdu statečný a zásadový chlap
  Málokdo se v dnešní době dokáže postavit za pravdu a proti většině, která se bojí a ze svého strachu nebo arogance a neznalosti druhé jen ponižuje a hloupě napadá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 15.32
   Už jen Vaše vyjadřování Vás diskvalifikuje z další diskuse. Jaké Vy máte právo hodnotit, kdo je špatný a kdo dobrý? Hodnotíte li někoho svoločí, čím jste sám?
   A zrovna u Kosova zmiňujte Krym:)))
   Jste až hystericky vymytá osoba

   Smazat
  3. 15:41 Tím že napíšeš velké Vás nedělá z tebe chytráka na kterého si ty troubo hraješ.
   Jinak čím je moje vyjadřování "diskvalifikační", napiš , rád se poučím.
   Jseš totální hlupák, hodnotím člověka podle jeho činu a Foldyna je jen proruský dobytek,který škodí kudy chodí, nevážený blbe!
   Jak píšeš ty se sám diskvalifikuješ u naprosté většiny občanu, nikdo není tak pomatený aby věřil několika pomatencum ohledně srbska
   !!

   Smazat
  4. 15:55
   A ty jsi dělal průzkum,kolik procent Čechů věří amilžím o zlém Srbsku,slušný krvavý LžidoMadle Albrightový a o humanitárním bombardování????!!!!!Co se děláš z huby sráč čurane,těm amibajkám už NEVĚŘÍ ANI V PRAZE,natož v celých Čechách!!!!!☺

   Smazat
  5. Vy se soukmenovci si asi tykáte ... :)
   No nevadí, v základech Českého jazyka pro oslovování se píše velké písmeno, proto Vás.
   použiji tedy Vaši techniku a logiku

   Všichni na diskusi jsme rádi, že ty jsi proagresivní, proamerický a jaký chceš dobytek

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 16?19
   Ynteligent se pozná hned.
   Někdy je vás celá Letná

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 15:46
   Tak znova, pro idiota tvého formátu je zbytečné dál něco psát čus blbe!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 16:15,18:55 už si zase píšeš sám se sebou blbínku?
   Z tebe musí mít rodiče radost.

   Smazat
  6. 21:23
   V případě CTRL-C A CTRL-V jde o starší sourozence,pardon,o RODIČE!!!!!:-D

   Smazat
 12. Ano, tito lidé jistě nemají netransparentní účet a netransparentní odměňování. Jistě lidí bylo 250 000 tisíc, nevím, zda je pravdou a kolik jich bylo placeno... A byli to cca všichni nespokojeni

  Dnes tito lidi byli demonstrovat pro svůj názor a postoj.
  Nikým neplaceni a na nikom nezávislí...
  Jenže jejich názor sdílí většina populace.
  Ta pracuje a má jiné starosti, než ti , kteří mají demonstrace a provokace za svoji defacto práci. Kolik peněz daňových poplatníků jde celkem ročně na neziskové organizace?
  Jen z ministerstva zahraničí prý třeba člověkovi 100 milionů ročně. To už je síla, že?

  OdpovědětSmazat
 13. 15:33 Velice se mýlíte, pan Minář mááááá transparentní učet do kterého velice rád přispívám i já.
  Byl jsem na demonstraci a musím vás uklidnit, žádný Soroš nevyplácel peníze!!!
  Píšete " PRÝ člověkovi 100 milionu" pokud máte pravdivé info. předejte, pokud ne tak jen lžete!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:46
   Transparentní účet a kvadratura kruhu......to je celej transparentní SA nedostudovanej idiot papouškující s námahou naučené havlokokotiny!!!!☺

   Smazat
  2. 15:46

   Já jsem taky přispěl Minářovi.. 150 tisíc.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. ¨Z toho transparentního účtu SA-Minář své zaměstnance neplatí. Má totiž ještě jeden účet, netransparentní, a o tom je právě řeč. Kapiš?

   Smazat
  5. 15:46 přispívej,přispívej.Platíš si svůj konec volíku.Ale asi přispíváš málo,lakomče.Musíš se polepšit.

   Smazat
 14. Pokud chcete info a bude Vám stačit sám náměstek ministra zahraničních věcí a velvyslanec ve Francii pan Drulák, tak čtěte na Parlamentních listech.
  Jak víte, kdo vyplácí peníze?
  Z jakého účtu se platí mzda - odměna vašemu nedostudovanému všeználkovi?

  OdpovědětSmazat
 15. 15:55 Děkuji, par listy nepovažuji za věrohodné, stejně tak sputnik nebo ac24, stejná žumpa, stejné lži.
  Jinak pan Minář už vícekrát poskytl info odkud má finance, stačí si dohledat,
  Asi nebudete moc chytrý, že, pokud by někdo, třeba fin. uřad měla jen malé podezření na nezákonné finance Mil. chvilek, tak by už dávno konala.
  Jo, chytrost nejsou žádné čáry pane hloupýýýý

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:14
   Chytrost,intelifence nejsou totéž co VYCHCANOST,havlodebile.....Chytrost a inteligence NEjsou ve slovníku milionuhavlochcanek!!!!☺

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16.14
   No, jak se to vezme.
   Ve vašem případě by se muselo hodně čarovat aby vás ostatní mohli považovat za chytrého pane tupý.

   Smazat
  4. 16:14 máš v sobě tolik chytrosti jako ovce.Tu ale když vedou na porážku,tak se alespoň instinktivně brání.Ty však kráčíš ke světlým zítřkům do krematoria se vztyčenou hlavou plnou krásných myšlenek..Jsi hrdina.

   Smazat
 16. https://www.youtube.com/watch?v=lTH0rHP0n_o

  OdpovědětSmazat
 17. No , pane chytrý, tak asi ani náměstek ministra a velvyslanec pro Vás není dost dobrý :)
  Poradíte nám tedy, jak FU ovlivní toky ministerstva zahraničí a neziskových organizací, dotovaných z jiných zemí - ambasád?

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Některé zdroje se Vám zdají být nevěrohodné.
   Tak proč sem chodíte a píšete?
   Pište si třeba s klusem o tamarce

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. To jste stáli s tím přistěhovalým HolanĎanem, co háže kytice, určené na uctění do koše?

   Smazat
 19. PŘIJĎTE SE NA NÁS PODÍVAT NA LETNOU, AŤ UVIDÍTE, JAK VYPADÁ SKUTEČNÁ DEMONSTRACE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni kolaboranti, všechny demokratůry, všichni přátelé sudeťáků, vzhůru na Letnou!

   Smazat
  2. Ti, kdo chtějí bojovat za demokracii tím, že vlastně bojují proti demokracii (a demokratickým volbám) nedemokratickými prostředky, ti všichni by se měli dostavit na Letnou v hojném počtu, aby si celé Česko mohlo ty zrůdičky prohlédnout v TV a časem možná i v českých kinech :-)

   Smazat
  3. 16:34
   Zaplať a mluv PRAVDU,pak bude Čechů plná Praha....jenže ty ubožáku z havlochcanek,ty ani PRAVDU mluvit neumíš,leda blbě naučený amilži,to zvládnete!!!!!

   Smazat
  4. 16.27
   a kolik platíte?

   Smazat
  5. Platíte doufám předem... a kolik?

   Smazat
  6. Vyplácí to firma pornoJandoPutna,tak přeji předem příJEMNOU zábavu hoši!☺

   Smazat
 20. Soudruh Minář v historických barvách NSDAP je opravdu skvělý člověk, který se postará o zrušení nenáviděných Benešových dekretů. Radíme vám proto, ruce pryč od našeho soudruha. Vaši sudeťáci, po návratu a odvetě dychtící vaši dřívější, mírumilovní spoluobčané :-)

  OdpovědětSmazat
 21. Spojovat Milion Chvilek se Sudeťákama a Dekrety vyžaduje už opravdu velké intelektuální vypětí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel je to prokázáno. Také mě to překvapuje, když vidím, že v čele stojí synáčkové z čistě židovských rodin :-)

   Smazat
  2. A k čemu jinému to směřuje?

   Smazat
  3. Tak jak vznikla 1. sv.válka?
   Na Balkáně
   Proč? Něco si nastudujte, proč se atentát v Sarajevu tak hodil. Kdo byl nejvíc aktivní ve válce v Jugoslávii?
   Budete hádat? Němci
   Kdo z toho nejvíc profituje ? uss a germáni

   Smazat
  4. Germáni chtěli válku za každou cenu. Taková ultimáta vůči Srbsku byla pro Srbsko nesplnitelná.

   Je smutné že jsme Srbsko zradili,bude to další naše ostuda v dějinách. Za protihitlerovské mobilizace v ČSR se v Jugoslávii hlásilo 50 000 Srbských dobrovolníků na pomoc Československu.

   Smazat
  5. 16.41
   Pro vás určitě.
   Pro nás, řídícími se zkušeností: "Vypadá to jako hovno, smrdí to jako hovno, je to hovno" ne.

   Smazat
  6. 16:41 proto vy se pravdy nedoberete.Kde není intelekt,tam vypětí nepomůže.Vám tak jedině k posrání.

   Smazat
 22. 16:32 Zrušení Benešových dekretů v ČR stojí v cestě Babiš a jeho vláda. Proto je to Minářův cíl číslo jedna. Poněkud mně ale uniká smysl honu na křečka. To už je naprostá ubohost a impotence tohoto hnutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kontrola toku neziskových organizací a kontrola toku nepřizpůsobivým občanům

   Smazat
  2. Taky kauza Kuřim. Jak se tam některá jména ocitla, je dosud velkou záhadou a na pováženou. Figuruje v ní i ten Jakoubek, co bude bránit vstup vlastním tělem

   Smazat
 23. Krásné video, které ilustruje spojení Úchylek, sudeťáků, dcerky Strausse z EP, magora z náckova a některých českých politiků:
  https://www.youtube.com/watch?v=0-1uZzWNsmM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:00
   Jen zdechlej Wenzl udavač chrochloflaška Havel ve výčtu jaksichybí!:-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 24. Kolik z vás to Ukradené Kosovo vidělo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:29
   Dost na to,aby těm amilžím čím dál víc lidí nevěřilo.

   Smazat
  2. Dost na to aby se konečně oduznalo uloupeni Kosova.

   Češi a Srby bračo zauvek <3

   Smazat
 25. Kde je nějaký zástupce redakce? Proč nesmažete dobrou polovinu těch odporných prasáren, oplzlostí a obvyklého diskuzního hnusu diskutérů z novinek? Tam se slézá jenom choromyslná smečka dementů - k článku o tom, že předseda KSČM Vojtěch Filip je v nemocnici kvůli infarktu a diskuze byla celá zablokována! To musela být ukázka diskuzního hnusu, chlíváků a duševních mrzáků - nikdo jiný, inteligentní a slušný totiž už nikde nediskutuje, právě pro ten slet sprostých, oplzlých, zlých a dementních duševních mrzáků. Všechno se to naučilo z novinek lézt na NR a úplně zde diskuze zprznili! Všude by se měly zrušit - nepřipustit tu duševně nemocnou chátru, aby se veřejně projevovala. Je to totální hnus! Co si myslíte, když by si diskuze otevřel nějaký dospívající člověk? Co by si mohl pomyslet o lidech, kteří tvořili tuto společnost, a dnes jsou z nich jenom nemocní ubožáci? Z této diskuze o Kosovu je jen několik příspěvků slušných a věcných, zbytek tvoří zase jen zmrdoviny přiblblých šmejdů! Divím se, že to redakce vůbec dovolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale je dobré vědět, kolik vyprodukovalo posledních 30 let zdeformovaných živočichů.

   Smazat
  2. 19:18
   Retardovanýho,podřadnýho hňupa CTRL-C A CTRL-V spolu s Hovnolulanem a Unkhownem.....To je co leze od Šafra na NR;-D!!!!

   Smazat
  3. 17.45
   SPRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁVNĚ !!!
   Aby zůstal pouze jednonázor hnědejch sráčů, že.

   Smazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 27. magor je to z krabice chocholous

  OdpovědětSmazat
 28. Není okupace jako okupace? Soudobá okupace Kosova USA po loupežné a teroristické válce trvá, jakoby se nechumelilo. Kosova, které se zapsalo nesmazatelně do dějin Světa jatkami na mladé Srby a Srbky a ba dokonce české studenty a studentku - jako cosi, co dalece pžekonalo co kdy dokázal Hitler, Himler a spol. Jo kšefty se v diktatuře kapitálu musí točit a když nám někdo dnes sděluje, že se tam lidem daří lépe, než dříve, možná, že ti masoví vrazi zabíjející a porcující lidi na orgány k transplantaci výkvětu světové diktatury kapitálu možná platili daně a tak se zvýšily množná platy a důchody. Jinak vzkvétající země známe i od nás - a jak pro koho. Jiný názor na to mají oligarchové, kteří si nakradli z majetku občanů a státu a jiný zaměstnanci, či okradení, jiný nezaměstnaní a bezdomovci! Kosovo bylo a zase bude Srbské, tak jako Krym byl a zase je Ruský. I teroristům Světa dojde jednou dech a ani jatka na lidi je nezachrání. Boží mlýny... ale nepřeji rodinám oligarchů to, co páchají oni milionům občanů. Nejsem sadistou jako oni!

  OdpovědětSmazat
 29. http://www.euserver.cz/Articles/13004-nova-kniha-jurgen-elsasser-valecne-lzi-agrese-nato-proti-jugoslavii.aspx
  Válka v Jugoslávii začala popravou neozbrojených srbských, černohorských a makedonských rekrutů na slovinsko-rakouské hranici před kamerami ÖTV a vrazi byli příslušníci slovinské Teritoriální obrany.
  V Chorvatsku začala válka pokusem o policejní přepad srbské vesnice Borovo Seljo, první začali střílet chorvatské ozbrojené milice strany prezidenta Tudžmana, který mj,. patřil mezi popírače holokousut a pozval zpět do země ustašovskou emigraci včetně masových vrahů a válečných zločinců. Celý konflikt byl sváděn na Srby a na Miloševiće, ale opak byl pravdou. 80 amerických profesionálních důstojníků naplánovalo a vedlo operaci Oluja (konec léta 1995), která znamenala etnickou čistku, útěk 250 000 chorvatských Srbů a popravu téměř všech, kdo zůstali.
  Nezapomeňte na smrt českých vojáků, kteří z pověření OSN oddělovali chorvatské a srbské síly. Chorvati při útoku nerespektovali žádná pravidla, ani válečné a mezinárodní právo!
  Chorvatskou armádu a stranické milice vyzbrojila NSR ze skladů bývalé Lidové armády NDR a to přes mezinárodní embargo!!!

  Válka v Bosně začala vraždami srbských předáků. Již v roce 1992 podstoupilo divarzní výcvik v Chorvatsku téměř 100.000 mladých bosenských muslimů. Muslimský prezident Izetbegović ve své stati "Islámská deklarace" (1975) prohlásil, že islám a demokracie jsou neslučitelné!!! Tohohle týpka vodil prezident Havel po Praze jako vzor všech demokratů! Mulsimové v Bosně opakovaně obětovali vlastní civilisty, aby svedením zločinů na Srby vtáhli do války na sovu stranu země NATO (atentáty v ulice Vase Miskina, atentáty na sarajevskou tržnici Markale i a Markale II, mrtví po ranách ostřelovačů v "aleji smrti" (Sarajevo). Střelci byli muslimové, patřili pod speciální oddíly bosenského ministerstva vnitra a v řemesle odstřelovačů byli vycvičení příslušníky speciálních sil francouzského námořnictva.
  Válku na Kosovu začala UČK, která na Kosovo vpadla z Albánie. Materiálně byla zabezpečena státy NATO a Albánií. V západní Evropě (Německo, rakousko, Švýcarsko atd.) vybírala kosovsko-albánské mafie ilegální daň z které financovala nejen vyzbrojení a vystrojení UČK, ale i podplácení západních novinářů a politiků ve prospěch propagandy o "utlačovaných Kosovarech" a "srbském fašizmu". Oboje vylhané od samého začátku. První obětí UČK bylo 400 Albánců, kteří byli pro zachování Jugoslávie!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle těm amihovadům můžete vytetovat na čelo,stejně budou tapetovat amibajky o hodným Albánci,skvělým amiokupntovi,slušným ustašovci a zlým Srbovi,kterej se celou dobu jen bránil!!!!!

   Smazat
 30. Kosovo je Srbsko!
  Dobrá dnešní zpráva z Anglie.Soud GB zrušil platnost islámských zákonů v Británii. Čt a spol mlčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:18
   A vy věříte,že to ten muSLIMOODPAD BUDE RESPEKTOVAT????!!!!

   Smazat
 31. Stále lepší zrušení muslimských zákonů,jak jejich zavedení v EU.

  OdpovědětSmazat
 32. No, pane Dvořáku, za Váš postoj ke Kosovu i pořádanou demonstraci Vám ze srdce, a nejen za sebe, děkuji.
  Za nedomyšlenou a vůbec těžko domyslitelnou práci mazajícího editora mi nezbývá než Vám dát, opakovaně, nedostatečnou. Řada smazaných příspěvků mohla být zajímavá. Právě svou argumentací, opakováním či vulgaritou. Zdá se, že svůj temperament ani zatrvzelost (při spoustě neefektivně utráceného času) nepřekonáte. Zdravím srdečně JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechny smazané příspěvky se hemžily nadávkami. Vzájemné sprosté napadání není diskuze. Po mazání jsem tu nechal "zbytky", aby bylo jasné, že se tu odehrála přestřelka sprosťáků. Zavírat diskuzi nehodláme, sprosťáky tolerovat nebudeme.

   Smazat
  2. Václave Dvořáku, vy mažete celá vlákna bez ohledu na to, jaké příspěvky se v něm nachází. Proto se zde schází skoro jen sprosťáci, z jedné i druhé strany, jimž je jedno, že je smažete, protože s tím počítají. Mnoho z nich jsou provokatéři. Ti ostatní na to už kašlou. Nejen kvůli sprosťákům, tapetujícím úchylům a neonacistům, ale kvůli tomu, že mažete celá vlákna i se slušnými, mnohdy fundovanými názory. S jejich příspěvky. Dokonce už také mažete odlišné a slušné názory druhé strany a s nimi pak celou slušnou diskusi pod tím. Anebo častěji smažete odlišný názor, pod nímž je vedena diskuse a ta pak visí ve vzduchoprázdnu. Nemůžete vše mazat, i když to jsou lži, musí se vyvrátit argumenty.

   Souhlasím s tím, že je potřeba eliminovat tapetující neonacistické psychopaty a usměrnit off topic grafomana Honolula, ale pokud se podíváte na oplzlé, sprosté a hloupé výkřiky bez jakýchkoliv argumentů jako odpověď na ně, pak si ani jedna strana nemá co vyčítat.


   Je to škoda, NR stále považuji za dobrý projekt.

   Smazat
  3. Panu Dvořákovi 6:28 - věřím a děkuji za alespoň takovou odpověď. Vy skutečně (spolu se vzdělaným v oboru lidské psychiky) necítíte, že je žádoucí a za současného stavu techniky i možné, korigovat diskuzi o dost chytřeji, s menší námahou a otupením možné kritiky? JiH

   Smazat
  4. Tak to zkusíme jinak. Jsem zvědav, jak se to bude líbit.

   Smazat
  5. No, to opravdu není dobrý nápad! Zdá se, že k žádnému pochopení věci nedošlo. S lítostí JiH

   Smazat
  6. Od 9:46, od kdy se musí diskutující obrátit s diskuzním příspěvkem via mail na redakci, aby jej zveřejnila, nemá o diskuzi nikdo zájem. Tedy asi cesta nepovede.

   Smazat
 33. Svatý Václave, oroduj za nás!!
  Taky to zkusím naposledy jako Ďuro Trulo, protože mi při vkládání příspěvků nabízí admin text "POČKEJTE, VÁŠ TEXT BUDE ZKONTROLOVÁN A POKUD VYHOVÍ CENZUŘE BUDE UMÍSTĚN NA VEB!"
  No ještě, že je máme ty URL! Ale někteří jich mají 99 a mohou je střídat (to znamená kontrolovat od nynějška všechny ať neproklouzne ani myš!!)

  OdpovědětSmazat
 34. Já tedy nemám nic proti odstraňování příspěvků, které ničím než vulgaritami, urážkami, sprosťáctvím, hulvátstvím se nemohly "pyšnit". Mne zaskočilo - asi jsem přehlédl - že vylučování textů, které dělaly jen reklamu špatnosti pisatelů - nastalo a zalekl jsem se že snad nějaký virus - šotek bez korony mne napadl.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.