Reklama

pátek 14. února 2020

Video, které hýbe Slovenskem

15. 2. 2020

https://www.youtube.com/watch?time_continue=750&v=bsQlWDu11LE&feature=emb_logo

28 komentářů :

 1. Ufff...Aspoň nemusíme mít mindráky ;-)
  Odklání se fšude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, vždyť dotace jsou základem "odklánění"!

   Smazat
  2. Uklízečka zas první! Ta musí u PC dřepět od rána do vedčera, hlídá a hlídá. Jako domovnice na schodech, aby se mohly vyžvanit -dnes se žvatlá na PC. Jediná ženská tady - a není jí to trapný a není! Ta je zamindrákovaná až za uši - někde ty svoje blbosti uplatnit musí, doma jí nikdo neposlouchá.

   Smazat
 2. Trapné. Bývalý prezident se snažil krást a podvod mu nevyšel. Teď bude na slovenských voličích, zda si zvolí tohoto podvodníka do parlamentu. Zatím se volební preference jeho politické strany pohybují okolo 8 %. Je srandovní, že se Kiska brání, že je to proti němu nahraná scénka :-). A ten soud, co o uvedené pozemky prohrál, byl asi také nahraný. Věřím, že je pravdivé i slib, že pokud se dostane do vlády, přihraje mafiánům nějaké státní zakázky. Tak to prostě chodí...

  OdpovědětSmazat
 3. Kiska lže až se mu od držky práší stejně,jako ty rádoby demokratický loutky amiokupantů!

  OdpovědětSmazat
 4. Já jsem na tohle video koukal už někdy odpoledne a je to skutečně výživné. Padlo tam hodně jmen a informací, taky by mě zajímalo kdo to natočil a ve vhodnou dobu dal do placu. Kiska to je křivák od pohledu a Slovákům se divím, že se nechali takle napálit. Ještě že my máme zkušeného a moudrého Zemana. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 5. FIXKA POJDE BRUCAT DO LEOPOLDOVA!! NA KAZDU SVINU VODA VRE!!

  OdpovědětSmazat
 6. Kiska za to opravdu nemůže. On pouze napodoboval to, co dělají jeho západní páníčkové běžně - lezl do zadku mocným, konal jak měl nařízeno, veřejně lhal a v zákulisí kradl. Dopustil s však omylu, že si myslel, že je beztrestný a nedotknutelný. Holt mezi bankstery a magnáty ropného a vojensko-průmyslového komplexu a Kiskou je rozdíl asi jako mezi Porsche a trabantem. Soroš sice může řídit oboje, ale trabantu se ve skutečnosti štítí a v garáži si ho nikdy nenechá.

  OdpovědětSmazat
 7. A nyní si představte, že za bolševíka mohli tihle lidé tak akorát velké hovno. Ne že by si nemohli něco ukrást, ale v beztřídní společnosti to nešlo zlegalizovat. Nemohli krást pozemky, hotely, ani fabriky. Už chápete tu nenávist ke komunistům? Ne k těm "jako" komunistům, ale k těm skutečným komunistům. Ta nenávist skutečně sjednocuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, z toho právě je ta živočišná nenávist, kterou se "tito ublíženci" živí. Proto nalezli nejen tehdy do všech řídících struktur a nejen, že si "udělali" dobré živobytí, ale systematicky postupně zesměšňovali všechno poctivé, čestné. I tu spravedlnost. Zdaleka to nebyli všichni tam "nahoře", ale díky absolutní provázanosti, společným zájmům se dokázali v každé zemi "východního" bloku spojit mnohem lépe než kterákoliv třída ve společnosti. Na rozdíl od těch, co to mysleli mnohem upřímněji a poctivěji. V duchu si projděte třeba historii našeho území, tedy naši, a pozastavte se nad tím koho, jak, kdy a proč "dnešní "ublíženci" " vyzdvihují a koho "nepřipomínají" a koho "cupují". Možná to bude pro někoho i občas překvapením.

   Jejich "oficiálním" otcem satanem "východních zemí" byl a je Trocký, jejich tajnými proroky jsou Chruščov, Gorbačov, Jakovlev.

   Smazat
  2. 5:38 Proto takoví šmejdi zmizeli do USA , aby se to tam všechno naučili a tady to pak mohli zužitkovat. Proto se svého času říkalo, "byl to kretén, ale byl v Americe" což budilo respekt. Dneska to v Rusku vyřešili tak, že tací šmejdi, nesmí být asi 25 let, v Rusku ve funkci. Vlastenci dobře pochopili, že to jsou všehoschopní šmejdi a vlastizrádci a takovou svoloč tam oprávněně nechtějí. To u mě budí respekt. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 5:38 Kámo, nemaluj to na růžovo. Já jsem tu dobu prožil, bylo ťěch kradařin míň, protože se lidi za totáče víc báli. Kradlo se, kde se dalo, od elit (např. Semínkový generál), až dolů. Co bylo vexláků a úplatků za službičky. Na rozdíl od 50tých let, už nešlo o život, ale hnusné bylo, že často byli souzeni i nevinní. Pochop kámo, jsem pro to, aby se nelhalo.

   Smazat
  4. Tady ti kámo musím říct,že jsem znal jednoho ředitele kaolínky kterej dostal jako kradák 23 let natvrdo.A že to tenkrát nebyl kriminál jako ty dnešní lázně z vycházkama.Tak si tolik. Když se na to přišlo,šel sedět.Taky znám jednoho nevinýho co tady u nás ve vsi utloukl nemohoucí babku,dostal 22 let a když náš nejslavnější prezident na amnestii pustil,tak tady všude vykládal jak ho zavřeli ty hnusný komunisti.Tak asi tolik o těch nevinných.Jinak máš kámo pravdu.Nic ve zlém.

   Smazat
  5. Když už zde padlo něco o porovnání minulého a nového režimu, slušel jsem takové pořekadlo: " za komunistů se kradlo, ale Topolánek a Dalíkem k tomu připsali šest nul" ....
   Nebudeme si nic nalhávat, hodně rodinných domků bylo postaveno z části "ze státního", ať vedoucí, tak zedníci ... ale aby někdo účetně zbankrotoval fabriku, to tedy ne. Porovnávat kriminalitu minulého a moderního režimu nejde. Tenkrát se nemohlo moc mlaskat, jak se zdůrazňuje ve videu ...
   Pro nás Čechy je video poučné. Kolik takových by mohlo být natočeno u nás z podobnými náměty .... a teď zase do reality .. na důchody nebude a živnostníkům se musí zvýšit daně, aby se srovnali ze zaměstnanci. Ne naopak, snížit daně zaměstnancům na úroveň živnostníků ... to nejde, nezbylo by tolik pro panstvo.
   ABC

   Smazat
  6. 22:43...To je pravda, za totáče se kradlo strašlivě, ale v malém.
   A často i proto, že některé tovary normální občan nemohl sehnat...Třeba fitinky, ale těch děr v maloobchodu bylo hodně.
   Prostě bolševik nebyl schopný zásobit trh plným sortimentem.
   Dneska obchodník uplácí aby prodal.
   Tenkrát zásobovač nebo občan uplácel, aby koupil.
   Všechno naruby;-)

   Smazat
  7. Dámo a pánové,
   nepochopili jste hlavní myšlenku. Povinnost pracovat šlo obejít. Ale "titul" továrníka a tučné konto v bance ne. Měli jsme beztřídní společnost. A i když se kradlo, stranický aparát nevyjímaje, nešlo ukrást výrobní prostředek. Nešly ukrást pole, lesy, továrny, doly, nebo činžovní domy. A tohle všechno dnes ukrást lze. Způsobů je mnoho. Od fiktivních exekucí, kdy je firma poslána do konkurzu kvůli směšné pohledávce, přes nastrčené politiky a jimi "zprivatizovaný" státní majetek, až po přidělování státních a evropských dotací, kdy pobírač získá víc než zřejmou konkurenční výhodu, se kterou převálcuje konkurenty, které pak za babku koupí.
   Tady nejde o zisk zlodějů, ale obrovskou ztrátu okradených, kterými jsme my všichni. Ukradli nám nejenom budoucnost, ale víru ve spravedlnost a rovnosti před zákonem.

   Smazat
 8. Ještě malá poznámka k "advokátům" svobodného podnikání.
  Představte si, že nebudete jako oni. Že budete stavět firmy z ničeho. Nebudete nikoho okrádat, ale naopak poctivě dřít. A potom přijde někdo jako Kiska a o všechno vás obere. Přes nakradené majetky a peníze se dostane do politiky, začne ohýbat zákony, personálně čistit policajty a soudce a vytvoří systém, ve kterém je spravedlnost prázdným pojmem. Kdy, jak bylo řečeno i ve videu, pravdu má ten, kdo má peníze.
  To platilo za feudalismu, kapitalismu a platí to i nyní. A to bez rozdílu. Najdeme to na Slovensku, u nás i třeba v USA. Jenom je třeba u lidí zachovat iluzi, že existuje spravedlnost a chudoba 90% z nich je zaviněna pouze jejich vlastní leností a neschopností.
  Jenom malá odbočka. Roky tady politici žvaní o exekucích, šmejdech a obchodu s chudobou. Přitom řešení by byla tak jednoduchá. V prvním případě přenést odpovědnost z dlužníka na věřitele, ve druhém vystřihnout pro šmejdy drakonické tresty a ve třetím definovat pojem "sociální bydlení" a to nechat na městech a obcích. Myslíte, že je to tak složité? Že by na to politici sami nepřišli? Omyl. Ale neudělají to, protože v tom sami jedou. Buď přes nastrčené figury, nebo se díky penězům těchto hyen sami dostali do politiky. Proto se s tím, ani spoustou dalších nespravedlností, nic dělat nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím vás jen malinko poopravit. Stále máme kapitalismus, ať se mu říká jak chce.

   Ti šmejdi žijí také z toho, že prý - Bůh suď - na mnohé postupy není zákon. Jistě budete ssouhlasit s tím, že krádež, machinace, loupež je trestním činem ne proto, že jej popíšete, ale právě proto, že někomu klamem či násilím odeberete něco co mu patří. A trestní čin to je. Jenže právě ti "skvělí právníci" slovně přesvědčují, bazírují na slovíčkách, jako že to nic není, když to není popsáno. Právě proto je například v USA tolik často až velmi směšných zákonů. Absurdních soudních rozhodnutí.

   Víte, že na Aljašce nesmíte z letícího letadla vyhazovat okénkem ven ŽIVÉHO jelena? (tedy mrtvého můžete klidně)

   Nebo znáte zákaz přivazování aligátorů k požárním hydrantům?

   V jednom státě tam nesmíte líbat žáby! Jistě bych tam jel, a nemohl bych se udržet, vždyť i ty žáby jsou tam svatý a k zulíbání ...

   My se bojíme povodní, kdy se zvedne hladina řeky, a tam zákonem poručili řece, že se v případě "velkého množství" vody nesmí zvednout nad úroveň mostu ...

   Směšné není to, že ty zákony vyznívají idiotsky, ale to, že se tím lidé tak vážně zabývají, aniž používají zdravý rozum.

   Můžete se podívat na toto video Alternativní matematika - doporučuji. Aspoň se usmějeme ...

   https://www.youtube.com/watch?v=Zh3Yz3PiXZw

   Smazat
  2. Dodatek 7:42 - jsou tam i české titulky.

   Smazat
  3. 6:08 trefné a výstižné. Kiska to je takový dnešní slovenský Babinský a pamětníci vědí, že na Oravě za starých časů taky jeden takový působil. Byla to výjimka a byl po právu odměněn, uvidíme jak dopadne tendle tajtrdlík. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. Zhnusený, to jsem zažila na vlastní kůži a bylo to moc smutné...
   Firma vybudovaná na zelené louce, výborně vedená, majitel byl současně i ředitel a když někoho vyhodil, převzal na čas sám jeho práci... Prostě sekáč!
   Během deseti let firma expandovala, měla 6 poboček, ty nejlepší reference a spolehlivé zaměstnance.
   Šlo to jako na drátku, všeobecná spokojenost.
   A potom to přišlo, tu firmu převálcovala zahraniční bohatá firma, která zdumpovala ceny a....všechno šlo do p®dele...Proti bohaté zahraniční firmě ta naše neměla šanci.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Ynteligentní Všeználek!!!!

   Smazat
 9. https://www.youtube.com/watch?v=kd3GZwPElWQ

  OdpovědětSmazat
 10. Nemáme si s bráchama co zavidět, ani co vyčítat.

  OdpovědětSmazat
 11. 8:40 nedopadne nijak špatně.Copak u nás někdy,někdo špatně dopadl ? A těch co by tak dopadnout měli je spousta.

  OdpovědětSmazat
 12. Vono se taky říká, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne...

  OdpovědětSmazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=y-kcgKdYHmY Evropské soudy chrání teroristy!Londýn obvinil Brusel z podpory islámského terorismu!
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=245520 Brexit jako promarněná šance na reformu EU.
  https://www.hlavnespravy.sk/eurokrat-guy-verhofstadt-ponaucenie-brexitu-ze-musime-krajiny-eu-este-zbavit-suverenity-centralizovat-moc-bruseli/2038308

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.