Reklama

pondělí 2. března 2020

5G a čínská epidemie

Jon Rappoport
2. 3. 2020 nomorefakenews
Když se dostaví přelomový moment, lidé dumají: Jedna osoba řekne: To zavinilo X. Druhá osoba namítne: Ne, to zavinilo Y. Je možné, aby příčinou přelomu byly jak X tak Y?
Samozřejmě že ano. Jenže je už v povaze lidí směřovat své podezření jen jedním směrem. Jde o psychologický faktor, který však má pramálo společného s pravdou. Jestliže hladovíte a současně trpíte i žízní, je snad příčinou vašeho utrpení jen jedna příčina? Nikoli, obě dohromady vytvářejí chmurnou situaci, ve které se nacházíte.


A v současné epidemii by mohla být kombinace smrtícího zamoření vzduchu nad čínskými městy a rozjezd technologie 5G právě tím, co nás v těchto dnech tak děsí.

Zde je typická standartní průmyslová definice 5G:

„5G je pátou generací mobilní sítě, která sehraje mnohem podstatnější roli než generace předcházející. 5G vyzvedne mobilní síť nad propojený styk mezi lidmi až k propojenému styku a řízení strojů, předmětů a zařízení. Přinese nové úrovně výkonů a účinnosti, které umožní uživatelům nové zážitky a propojí nové průmysly“.

Světem už obíhají petice, jejichž cílem je kompletné zastavení současného rozvoje mobilní sítě 5G. Zde je zhuštěný obsah jedné z těchto petic, kterou podepsalo 26 000 vědců:

„My níže podepsaní vědci, lékaři, enviromentální organizace a občané několika zemí naléhavě žádáme, aby byl vývoj 5G (páté generace mobilní sítě, včetně 5G působící v kosmu), okamžitě zastaven. 5G masívně zvýší působení rádio frekvenční (RF) radiace na povrch telekomunikačních sítí 2G, 3G a 4G, které jsou už zavedeny. Škodlivý vliv RF radiace na lidské zdraví a životní prostředí byl už prokázán. Zavedení 5G představuje experiment páchaný na lidstvu a na životním prostředí, což je podle mezinárodního práva definováno jako zločin“.

„Telekomunikačí společnosti celého světa, podporované svými vládami, jsou ovšem rozhodnuty pětigenerační mobilní síť, která se, jak se oznamuje, stane bezprecedentní společenskou změnou v globálním měřítku, během dvou let skutečně rozjet. Budeme mít chytré domovy, chytrý obchod, chytré dálnice a auta, která se budou sama řídit. Prakticky všechno, co vlastníme a co kupujeme, od ledniček a praček k vlasovým kartáčům, balenému mléku a dětským plenkám, bude obsahovat anténky a mikročipy, napojující tohle všechno bezdrátově k internetu. Každý obyvatel Země získá okamžitý přístup k supervysoké rychlosti a k bezdrátovým spojením z jakéhokoli bodu na planetě, dokonce i z deštných pralesů, Antarktídy či jakéhokoli místa na světových mořích“.

„To, co se tak široce neoznamuje, je skutečnost, že uvedený vývoj přinese bezprecedentní a celoglobální změnu životního prostředí. Plánovánou hustotu rádiofrekvenčních vysílačů je nemožné předvídat. K milionům nových základních 5G stanic na Zemi a k 20 000 nových družic ve vesmíru přibude 200 miliard přenášejících objektů, které, jak se odhaduje, se stanou do roku 2020 součástmi tzv. Internetu věcí, a jeden bilion pak ještě přibude v několika dalších málo letech. Komerční síť 5G s nižšími frekvencemi a nižšími rychlostmi už byla uprostřed roku 2018 zavedena v Kataru, ve Finsku a v Estonsku“.

„Bez ohledu na všeobecné popírání, převládá však už dnes názor, že ráddiofrekvenční (RF) radiace škodí životu. Hromadící se klinické důkazy získané na nemocných a zraněných lidech spolu s experimentálními důkazy poškození DNA buněk i buněk a organických systémů širokého okruhu rostlin i zvířat, vypovídají jasně o tom, že jsou důsledkem elektromagnetického znečistění země. Což plně platí též o hlavních lidských chorobách moderní civilizace, jako jsou rakovina, nemoci srdce a cukrovka“.

„Po zavedení sítě 5G se má RF radiace na zemi proti současnému stavu zvýšit desetkrát až stokrát – a uniknout jí nebude možné. Čímž se plány 5G stávají hrozbou s důsledky vážnými a nevratnými“.

Vybral a přeložil Lubomír Man

28 komentářů :

 1. "RF radiace" - proboha, projděte si aspoň fyziku pro druhý stupeň základní školy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (19:12):
   Možná by nebylo až tak špatné, pokud byste si jí prošel vy sám.
   A nemusíte zůstávat u základky! Zkuste i vejš! ...

   Vymazat
  2. Pane, jste jistě odborník v oblasti frekvenčních pásem, tak prosím autora článku opravte.Článek je zjednodušený, ale správně míněný. Elektrosmog už po desetiletí působí zdravotní problémy, které se stále stupňují. 5G ohrožuje zdraví i samotný život na Zemi nebývalým způsobem. Nic na tom nemění fakt, že tomu nevěříte. Kdysi někdo uvedl příměr: Kdyby měl kosmonaut Armstrong při své cestě do vesmíru v kapse mobilní telefon, pak by byly dva nejsilnější zdroje radiace ve vesmíru. Slunce a ten mobilní telefon. Kdysi se dalo životní prostředí z hlediska elektrosmogu přirovnat k bílému listu papíru. Jaký je asi stav dnes, když jsou zdrojů elektromagnetického záření o různých frekvencích a intenzitě polí miliardy? A k tomu přibude mnohonásobně silnější a všudypřítomné 5G?

   Vymazat
  3. Včelařím. V současnosti se potýkáme s masívními úhyny včelstev. Včelstva, která jsem na podzim nakrmil a přeléčil proti varoáze a která byla v plné síle, během měsíce zmizela. nezůstaly po nich ani mrtvolky včel. Pouze prázdné úly, plné uložených zásob na zimu. Oficiálně se důvod masívního úhynu udává roztoč varoa, který se stává rezistentní vůči současným lékům. Jak si ale vysvětlit, že ve zbylých včelstvech jsem měl roztoče v zanedbatelném množství?
   Pokud se o problematiku budete zajímat více do hloubky, objevíte zatím sporadické články o mizení desítek druhů hmyzu z naší přírody. Objevíte články o mizení desítek druhů stěhovavého ptactva a články na téma vlivu elektromagnetického záření na orientaci jak hmyzu, tak ptactva. Není třeba připomínat, že po vyhynutí včel, resp. opylovačů obecně, půjdou do tří let do kopru i lidé.
   Stojí nám tyto moderní technologie skutečně za to? Musíme je zavádět, když nejsou dostatečně prozkoumány dopady na přírodu i člověka samotného?

   Vymazat
  4. Bohuzel jedno je jiste:na nas to vubec nezaleži.Ani dostatek bananu nas nezachrani.

   Vymazat
 2. Nevadí. Konečně se ten šutrák jménem Země oprostí od vší.
  Nakonec, za nějakých pár miliard let, až dojde většina vodíku na Slunci, bude odvšivení dokonalé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě asi nemáte rodinu, děti, kamarády, příbuzné, jinak by jste toto nenapsal. Možná to myslíte dobře, jen jste to napsal dost divně. 5G bude ničit nejen ty vši, které si to v mnoha případech zaslouží, ale i ty dobré, kterých je také dost. A hlavně krásy a zázraky přírody kolem nás. Copak si život na tom šutráku zaslouží zaniknout jen proto, že jsou mnozí lidé debilové?

   Vymazat
  2. 21:17- a Vy myslíte, že lidé, kteří "humanitárně" vraždí, rodinu nemají? Vidíte, přesto vydávají rozkazy.

   19:15 si jen povzdechl nad zlem, které tito šíří, na co nemá vliv.
   Když už zlo, tak na všechny.

   Vymazat
 3. https://beforeitsnews.com/alternative/2020/03/covid19-bioweapon-created-by-rothschild-and-royals-to-crash-china-economy-and-end-trump-re-election-2-3716438.html Neděle 1. března 2020.
  Byl to útok na Čínu, aby zničila svou ekonomiku a vytvořila maximální chaos na celém světě ve snaze odstranit Trumpa z moci. Další 2-4 týdny ukáže přesně, co se děje. Moje předpovědi je, že Trump bude vypadat jako osoba pod kontrolou a on ještě více odhalí Hluboký stát, než začne Durhamovo obvinění. Jak řekl Dave na X22, optika je důležitá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo rothschild a další pijavice tohoto světa zničit Čínskou ekonomiku se jim nepodaří.

   Vymazat
 4. Škodlivý vliv RF radiace na lidské zdraví a životní prostředí byl už prokázán....

  Kde?

  OdpovědětVymazat
 5. Ne nadarmo Číňané usilují i budování globální 5G sítě nesené na (optických) kabelech.
  Leč jsou to stále ti Číňané, a právě toto je "někomu" proti srsti.
  Protože to není zdraví celých populací, co je v popředí.
  Jen budoucí zisky (a monopol na přenos informací) jsou tím, oč je dnes sváděna ta špinavá "soutěž". Která, jak se zdá, nezná mezí ani pravidel ...

  OdpovědětVymazat
 6. Takže zkusím dotaz ještě jednou.

  ...Škodlivý vliv RF radiace na lidské zdraví a životní prostředí byl už prokázán.

  Kde byl prokázán? Zdroj.

  OdpovědětVymazat
 7. Právě proto narafičili ty aféry, koronavirus a blbnutí s královskou rodinou, aby se odvedla pozornost od G5, která bude sloužit globalistům k decimaci přemnoženého lidstva. Oni považují všechny zdroje na planetě zemi za své a nemohou dopustit aby nějaký plebs či Rusové s nimi hospodařil a spotřebovávali je. Kádáfí byl osvícený monarcha, který chtěl dobro pro své lidi a pro Afriku. Protože globalisté vlastní rozhodující maasmédia, není pro ně problém udělat grázla a zloděje třeba z ježíše krista a lidstvo je už tak tupé, že to klidně zbaští. Co s tím? Vypadá to tak, že Rusko bude muset zase zachraňovat tonoucí lidstvo. Jinak to na dobrý konec nevidím. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 8. Blaško vydrbal s Charanzovou a zákazem vlajek. Budou jej v europarlamentu násilím svlékat?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Blasko-vydrbal-s-Charanzovou-a-zakazem-vlajek-Budou-jej-v-europarlamentu-nasilim-svlekat-615452

  OdpovědětVymazat
 9. Proč zakazovat 5G sítě které jak někdo tvrdí jsou škodlivé když mohou přinést i užitek třeba ve zdravotnictví,je na zemi plno jiných problémů.Nebudu jmenovat a konkrétně na někoho ukazovat,ale pokud se lidé nezamyslí sami nad sebou a budou jedinci kteří si myslí že všechno vědí nejlépe tak se může nakrásně stát,že se vrátíme do doby kamenné

  OdpovědětVymazat
 10. noviczech
  ...německý úřad pro ochranu lesa zveřejnil ke konci minulého roku zprávu, že vědci pozorují hnědnutí listů stromů v jarním i letním období, ale jen z jedné strany a to strany věží mobilních telefonů! Dále zpráva: nadcházející rok 2020 se tomu bude věnovat větší pozornost aby se dospělo k závěru!
  ...takže, přátelé, kritizovat, nadávat si navzájem můžeme, důležitý je VÝSLEDEK a pozoroval toto někdo z nás?

  OdpovědětVymazat
 11. Toto bych mohl označit za hoax. Už jen samotné tvrzení, že je už dávno prokázána škodlivost radiovln je lživé. Radiovlny mají sílu na to, rozpohybovat atomy v molekule a tím vytvořit teplo. Toto s rakovinou nemá nic společného.

  Naopak gamma záření má schopnost oddělit elektron od jádra atomu a tím způsobit poškození DNA buňky, to může pak způsobit rakovinu.

  Autorovi článku bych doporučil nastudovat druhy záření, nebo aspoň základní dělení (ionizující a neionizující).

  Jinak článek je celkem dost blábol :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (01:12):
   Pokud byste "zabrousil" do tématiky molekulární biologie, mohl byste se cos dovědět o křehkosti funkce biologických soustav.
   Např. prof. Rozsypal (molekulární biolog) odhaduje, že ve zdravém lidském organismu je denně(!) opravována některá chybná sekvence DNA až 10tisíckrát. A to probíhá za "běžných" (ničím zvláštním nezatěžujících) fyziologických podmínek. Pokud tyto podmínky posouváme na okraj fyziologického pásma (mj. i zvyšováním energie intramolekulárních vazeb, k čemuž u polárních či dipolárních molekul v mikrovlnném poli dochází) anebo až za něj, může docházet k tolika chybám na DNA, že procesy její opravné transkripce selžou a ta DNA se "sesype". Podobně jako u defektů vyvolaných ionizujícím zářením (i když v daleko menší míře) tak může docházet k nežádoucím defektům na DNA či jejím mutacím. Jistě, je to úkaz stochastický, ale existuje, jakkoliv se vám to zdá nepravděpodobné.
   Jestliže MW radiace (ca. 2.5 GHz) vyvolává poškození živé tkáně, pak ta radiace na vyšších frekvencích vyvolává poškození ještě vyšší.
   Jistě, podmínkou pro vyvolání biologického poškození je překonání prahového výkonu (či příkonu) a doba působení (a také kondice organismu).
   To, co vědcům dělá velkou starost, je to, že úhrnná radiace, která se bude k Zemi šířit z blízkého Vesmíru z tisíců satelitů, může při nebezpečnější frekvenci a své intenzitě i nepřetržitostí vyvolávat nežádoucí fyziologická poškození na lidech i okolní přírodě.
   Proto to jejich varování a výzva k předběžné obezřetnosti. Tady je globálně zaváděn komunikační systém, který je založen na nedostatečně prozkoumaných fyziologických účincích. Nad tisíci MW komunikačních satelitů a miliony (miliardami?) pozemních retranslačních zařízení není proto nutno jásat ...

   Vymazat
  2. Jen pro pana Opluštila:
   zcela Váš názor sdílím, ale s předposlední větou bych si dovolil nesouhlasit. Odhaduji, že zaváděný systém je založen na až příliš důkladných výzkumech. Patřících ovšem do utajované vojenské sféry.
   Jen několik detailů k domýšlení vyplývajících z dostupných poznatků medicíny a fyziky.

   1) MW radiace obecně proniká do tkání. (Při hustotě výkonu vysílače mobilu absorbovaného v mozku pod spánkovou kostí dochází k ohřevu tkáně, toto ale nepovažuji za nebezpečné, i když u někoho může být u hranice citlivosti.) Domnívám se, že vlnová délka prozatím s rezervou nestačí k poškozování struktury molekul tkáňových bílkovin, proto nemám obavu ze škodlivostí mobilů. Přesněji, starších typů mobilů. Moderní si už nekupuji.)

   2) Živé tkáně ve svém objemu pracují s elmg. frekvencemi řádu od téměř nuly do KHz, až spodní oblasti rádiových "středních vln". Zde nás zajímá tkáň mozková. Tyto frekvence vznikající v mozku jsou již detekovatelné nejen elektrodami zanořenými do mozku nebo v dotyku s kůží, ale už na vzdálenost až několika málo metrů. Analýzou těchto frekvencí se daří rozpoznat nejen správnou funkci srdečního svalu, fázi spánkového procesu, spousty dalších medicínských parametrů, ale i slova (pojmy) které si majitel mozku právě "uvědomuje" (aniž je vysloví).

   3) Jestliže jsou ony nízké frekvence namodulovány na MW a pronikají v dostatečné intenzitě do mozku, mozek je detekuje a reaguje. Už asi 2 dekády zpět pronikly na veřejnost úspěšné pokusy uvést mnoho lidí do chaotického počínání jediným vysílačem ze vzdálenosti stovek metrů a větší. Při použití mobilu by to zřejmě nebyl žádný problém, jenže jde jen o jedince, a jen o zlomek času, to když právě telefonuje.

   4) Pro síť tisíců satelitů nebude problém ovládat modulaci pro pozemní stanice a přenášecí objekty. Ve vybrané zemi, kraji, městě, čtvrti, ulici, objektu, mobilu. Pro hustě rozmístěné přenášecí objekty pak zajistit dostatečnou intenzitu signálu v celém prostoru řádově do 100 m. A to kdykoliv.

   5) Moc rád bych se mýlil.

   Vymazat
  3. Jen pro pana Opluštila:
   zcela Váš názor sdílím, ale s předposlední větou bych si dovolil nesouhlasit. Odhaduji, že zaváděný systém je založen na až příliš důkladných výzkumech. Patřících ovšem do utajované vojenské sféry.
   Jen několik detailů k domýšlení vyplývajících z dostupných poznatků medicíny a fyziky.

   1) MW radiace obecně proniká do tkání. (Při hustotě výkonu vysílače mobilu absorbovaného v mozku pod spánkovou kostí dochází k ohřevu tkáně, toto ale nepovažuji za nebezpečné, i když u někoho může být u hranice citlivosti.) Domnívám se, že vlnová délka prozatím s rezervou nestačí k poškozování struktury molekul tkáňových bílkovin, proto nemám obavu ze škodlivostí mobilů. Přesněji, starších typů mobilů. Moderní si už nekupuji.)

   2) Živé tkáně ve svém objemu pracují s elmg. frekvencemi řádu od téměř nuly do KHz, až spodní oblasti rádiových "středních vln". Zde nás zajímá tkáň mozková. Tyto frekvence vznikající v mozku jsou již detekovatelné nejen elektrodami zanořenými do mozku nebo v dotyku s kůží, ale už na vzdálenost až několika málo metrů. Analýzou těchto frekvencí se daří rozpoznat nejen správnou funkci srdečního svalu, fázi spánkového procesu, spousty dalších medicínských parametrů, ale i slova (pojmy) které si majitel mozku právě "uvědomuje" (aniž je vysloví).

   3) Jestliže jsou ony nízké frekvence namodulovány na MW a pronikají v dostatečné intenzitě do mozku, mozek je detekuje a reaguje. Už asi 2 dekády zpět pronikly na veřejnost úspěšné pokusy uvést mnoho lidí do chaotického počínání jediným vysílačem ze vzdálenosti stovek metrů a větší. Při použití mobilu by to zřejmě nebyl žádný problém, jenže jde jen o jedince, a jen o zlomek času, to když právě telefonuje.

   4) Pro síť tisíců satelitů nebude problém ovládat modulaci pro pozemní stanice a přenášecí objekty. Ve vybrané zemi, kraji, městě, čtvrti, ulici, objektu, mobilu. Pro hustě rozmístěné přenášecí objekty pak zajistit dostatečnou intenzitu signálu v celém prostoru řádově do 100 m. A to kdykoliv. Moc rád bych se mýlil.

   Vymazat
 12. 1:12 a další podobní: Ono vám nestačí, že neškodnost "elektrosmogu" (jak je o něm řeč), ať už v jakékoli prostorové intenzitě, kterémkoli kmitočtovém spektru, s jakoukoli modulací, polarizací či směrováním, není nijak prokázána? Ono vám nestačí, že tento fyzikální efekt je přirozené přírodě, ve vytvářených hladinách, zcela cizí? Vy jste si jistí, že takový stav a jeho vývoj nenarušuje chod původních přírodních systémů, zejména systémů živých organismů? Které se vyvinuli za zcela jiných podmínek? Pro vás neplatí pravidlo předběžné opatrnosti? Boží prostoto! JiH

  OdpovědětVymazat
 13. https://beforeitsnews.com/health/2019/08/have-you-been-infected-expert-discloses-grave-secret-revealing-you-may-be-and-not-even-know-it-2973599.html Infikovali jste? Expert zveřejňuje hrobové tajemství, které vám odhalí, že to můžete být a nevíte to.Zatímco svět sleduje hlavní mediální zprávy, globální elita tajně plní své plány masového zabíjení lidí.

  OdpovědětVymazat
 14. Bohužel, hodně lidí bude přímo v rauši, až budou mít doma ,,chytrou" ledničku nebo pračku. A já věřím, že časem dojde i na toaletní papír. Inu, tam, kde nenadělil Pán Bůh, tam se to musí dohánět technologiemi.

  OdpovědětVymazat
 15. Synovec jednoho z mých spolužáků úspěšně vystudoval vysokou školu a nyní pracuje v nemocnici v Shenzhenu. Zapojil se do studie virové pneumonie ve Wu-chanu.
  Zavolal mi a požádal mě, abych řekl přátelům:
  Pokud máte rýmu a kašel - nejedná se o pneumonii coronaviru, protože pneumonie coronaviru se projevuje suchým kašlem bez nachlazení!
  Toto je nejjednodušší způsob identifikace.
  Předejte informaci svým přátelům, aby se dozvěděli více o identifikaci a prevenci.
  Odkaz na Dean Repost Tento virus Wuhan není odolný vůči teplu, zahyne při teplotě 26–27 stupňů C. Proto pijte více horké vody.
  Můžete poradit přátelům a příbuzným, aby pili více horké vody, aby se zabránilo infekci.
  Choďte častěji na slunce, pijte horkou vodu.
  Není to lék, ale je to užitečné, nepoškozuje tělo.
  Pití horké vody je účinné proti mnoha virům.
  Vyvarujte se pití chladných nápojů, ledu, nejezte zmrzlinu...!
  Doporučení lékaře ohledně koronaviru:
  1. Je dostatečně velký (průměr virové buňky je asi 400-500 nm), takže ji může filtrovat jakákoli běžná maska (nejen model N95). Pokud však infikovaná osoba kýchne, virus se rozšíří na vzdálenost asi 3 metry, než spadne na zem a tam zůstane.
  2. Jakmile je na povrchu kovu, žije alespoň 12 hodin. Nezapomeňte proto, že pokud se dotknete jakéhokoli kovového povrchu, důkladně si musíte umýt ruce mýdlem.
  3. Virus může zůstat aktivní na tkáni, oděvu 6 až 12 hodin. Běžné prací prostředky by měly virus zabít.
  U zimních oděvů, které nelze často prát, se doporučuje dát je na slunce, aby se viry zabily.
  Nový koronavirus NCP nemusí po mnoho dní vykazovat známky infekce, jak tedy zjistit, zda je osoba infikována?
  Podle posledních údajů může inkubační doba trvat až 28 dní, než se projeví příznaky COVID 19.
  V době, kdy má člověk horečku anebo kašel a dostane se do nemocnice, je fibróza obvykle detekována v 50% plic a je příliš pozdě!
  Thajwanští odborníci poskytují jednoduchý autotest, který můžeme provádět každé ráno.
  Zhluboka se nadechněte a zadržte dech na déle než 10 sekund.
  Pokud test úspěšně dokončíte bez kašle, bez nepohodlí, kongescí, těsnosti atd., je prokázáno, že v plicích není žádná fibróza, což v podstatě znamená absenci infekce.
  V kritických dobách prosím provádějte každé ráno na čerstvém vzduchu!
  VÝHODNÉ KONZULTACE japonských lékařů, kteří léčí COVID-19. Každý by si měl zajistit, aby jeho ústa a krk byly vlhké, ne suché.
  Pijte několik doušků vody každých 15 minut.
  PROČ?
  I když virus vstoupí do úst ... pitná voda nebo jiné tekutiny je dostanou do jícnu a žaludku.
  Jakmile je tam, ACIDY v žaludku jej zabijí.
  Pokud nebudete pít dostatek vody, virus může proniknout do dýchacích cest a vstoupit do plic.
  To je velmi nebezpečné.
  Prosím pošlete text o koronaviru dalším a sdílejte jej s rodinou, přáteli a se všemi!
  Postarejte se o každého, ať se svět z koronaviru brzy zotaví.
  Buďte zdraví!

  OdpovědětVymazat
 16. a ked pride burka a vypadne elektrina,( cca na 2 roky ) tak čo potom ...?

  OdpovědětVymazat
 17. Já tedy žasnu, co všechno budeme mít díky 5G chytrého. Jen škoda, že "chytrá síť 5G" není schopna zajistit aspoň méně blbé poslance, ať již ne domácím poslaneckém tržišti, nebo na tom Eurotržišti a pokud jde o "poslance" OSN, o tom vůbec nemohu soudit nic. To české poslanecké sebrání se exhibuje na ČÉTÉ v přímém přenosu a takový koncentrát blbosti se nevidí ani v pomocných školách pro ty s nejchatrnějším rozumem. Proč mají lidé Česka takovou smůlu, že si volí koho si volí a zvolení nejsou ani "pro srandu králíkům". A ten Štrasburg jak by smet. Ale kdosi upozornil, že vcelku úkolem EU je být vzorným poskokem diktatury kapitálu a tedy údové Bruselu už z principu musí vystupovat jako důrazní a neoblomní blbci. Pan Babiš ví své. Moc pana Babiše lituji, pokud se musí s lidmi takové prázdnoty ducha setkávat. A že Europoskokům asistují čeští poskoci a dělají ze sebe nebo jsou velezrádci (je to více než vlastizrádci, neb oni zrazují lidství a pilně se hlásí k modernizované podobě nacismus - EUnacismu a NATOnacismu). Stačí, že byla po listopadu 1989 ČSR rozvrácena ekonomicky, zdevastováno školství, zdravotnictví, zemědělství, vykradena do dna a zotročena do služeb diktatury kapitálu.
  Soudobá snaha USA rozvrátit Svět rozséváním mikrobiologických zbraní může být dočasně úspěšná, ale tato zbraň je jako bumerang. Pokud nejsou sami dokonale připraveni masoví vrazi, dostihne koronavirus i otrokáře. Ostatně v koroně viru už je dosazen gen, který se váže výlučně na majitele a objem bankovního konta i objem movitého a nemovitého majetku. Že by byl Bůh spravedlivý?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.