Reklama

čtvrtek 19. března 2020

Bába a dědek na pokračování – a pořád bez vkusu

Lubomír Man
19. 3. 2020
Koho bohové chtějí ztrestat, tomu vezmou rozum, říká stará moudrost, a v těchto okamžicích se bohové zcela nepochybně sletěli do budovy ČT na Kavčích Horách a teď tam studio po studiu a místnost po místnosti tvrdým koštětem vymetají všechny pozůstatky rozumu a soudnosti, které se tam od dob velké televizní krize z přelomu let 2000-2001 snad ještě zbyly. Jak jinak si totiž lze vysvětlit, že ČT si po nebetyčné blamáží s vystoupením dua Mádl - Martha Issová s písní z roku 2010 „Jeďte za bábou a dědou a přemluvte je, aby volili pravici“, která měla občanům republiky vsugerovat, že všichni naši starší lidé jsou na hlavu padlí a nezbytně potřebují ty s mlíkem na bradě, aby jim poradili koho mají volit a co mají dělat, aby se ve světě neztratili, a že je tedy vrcholně moudré, aby vajíčko poučovalo slepici, nyní, téměř přesně po desíti letech si toho prvního z ostudné dvojice Mádl-Martha Issová bere ke spolupráci na kampani Zachraň bábu, zachraň dědka, která má v současné pandémii šířit osvětu a pomoc pro seniory.

Obyčejná lidská soudnost se při čtení takovéhoto záměru vzpírá v hrdle. Jak si totiž ten, který před desíti lety všechny starší občany republiky urazil nejen tím, že je oslovil jako zástup tupců nic nevědoucích a neiformovaných a zmateně tedy hledajících radu u svých moudrých a vědoucích vnuků a vnuček, ale i tím, že je bez známky respektu označil za báby a dědky, dovoluje nyní vystupovat v roli jejich ochránce a opatrovníka?

Má tenhle člověk v sobě kousek vkusu? A mají ho všichni ti, včetně lidí z ČT, kteří se, jak pozoruji na TV obrazovce, mohou přetrhnout snahou být k našim starým (v rámci Mádlovy kampaně), stejně m i l o s r d n í  a  p o m o c n í jako on, Mádl?

63 komentářů :

 1. "Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, ...", k tomuto tématu a lidem za kampaní "Zachraň..." to opravdu slušně nejde.
  Alespoň jeden pokus: "Mádl na kebuli spadl...".
  Škoda, kdysi byl sympaťák!

  OdpovědětSmazat
 2. Viděla jsem! Nebudu urážet autora ani spolu diskutující. Ale tenhle (Mádl) blbej dacan mi zvedl tlak jako nikdo v životě. A to nám doporučují vyhýbat se stresu! A moje jediná myšlenka byla, že kdybych byla v posledním tažení a kdyby mě chtěl nedej pánbu zachránit, tak mu z posledních sil zakroutím krkem.
  A budu to považovat za akci k zvelebení lidstva...

  OdpovědětSmazat
 3. Pane Mane, dopustil jste se v závěru článku velkého přehmatu, když jste tuhle zkurvenou hromádku hovínek nazval člověkem.

  OdpovědětSmazat
 4. Zachraň bábu, zachraň dědka.
  Už jenom ten urážející název je vizitkou naprostého debila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Německu už pokročili dále! Koronavirus je spravedlivý, protože vyhubí generaci 65+, která tuto planetu zdevastovala a přežijí mladí, kteří si budou užívat zeleného ráje, který právě - i díky omezení počtu obyvatelstva o nevýkonné generace - vzniká. Méne sporů o zdroje,méně válek, méně nedostatku ... prostě ráj to na pohled. A na dohled! Toto opravdu vysílaly veřejnoprávní televize ARD v pořadech zaměřených na děti a mládež. A když už to bylo na Novinkách, tak je to co říci! Němci nemusí nic vymýšlet. Stačí skočit do archivu a vytáhnout záznam z konference z Wansee z února 1942, kterou organizoval Heydrich (konečné řešení židovské otázky). A pak jen do jiného oddělení RSHA, které mělo celou záležitost na starosti. Popsán je celý postup podrobně. Od označení, přes shromáždění, transport až po likvidaci a využití toho, co zbylo. Pěkně do podrobna. Včetně ekonomických otázek. Ty byly precizně rozpracovány a sledovány. Kolik za plyn, kolik za "ubytování", za "stravu" vězňů i jídlo pro dozorce....Včetně dopravy. Tak Deutche Bahn (DB) vozily Židy do Osvětimi (Lodže, Rigy, Terezína,....) za turistickou cenu. Ale doprovod musel platit jízdné celé. A samozřejmě i výnosy! Vše stačí pouze oprášit, doplnit jen věkovou hranici, dnešní ceny a moderní prostředky dopravy a likvidace. Ale to jsou pouze kosmetické úpravy. Že je to fantasmagorie? Já bych si nebyl tak jistý. Pobaltské státy mají ve svých právních řádech zakotvena omezení pro občany ruské národnosti. Z důvodů původu, ne schopností apod. A to jsou členové EU a NATO! Co jiného je "jazykový zákon" na Ukrajině? Co jiného je bourání pomníků sovětským osvoboditelům u nás i jinde? Pochody přeživších SS a jejich mladých pokračovatelů? Co jiného je snaha omluvit, "vysvětlit" počínání vlasovců nebo banderovců a zamlčovat jejich zločiny? Na Ukrajině se vlády ujaly síly, které se otevřeně hlásí k nacismu a jeho představitele veřejně adorují. A EU? NATO? Naši havloidi a "demokrati"? Kde jsou "Evropské hodnoty"? Německo pokročilo, ale směrem zpět. Jen otevřeně. Vedení ARD a spol. přešlo věc mlčením a pán, co to svinsvo prezentoval se "omluvil" za výrazy, ale trvá na vyznění. Mádl je jen slabý čajíček. Ale patří k nim.

   Smazat
 5. Jiří Mádl?Škoda slov.Nestojí za to.

  OdpovědětSmazat
 6. Pan Man opět nezklamal. Stále poctivě sleduje vysílání ČT od rána do večera.

  OdpovědětSmazat
 7. Zachraň vola, zachraň krávu. Já toho Mádla s Issovou zachráním i kdyby, vzhledem k inteligenci, kladli odpor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste je nalákat na návnadu - extra silné smažené brambůrky na slunečnicovém oleji. Na to vám skočí...

   Smazat
  2. S tou inteligencí u huhňavého Mádla a blbky Issové problém určitě nebude

   Smazat
  3. Vzpomínám si na jeden výrok od Jana Wericha, když vidím tohoto umělce, tak si opakuji : " To je blbé, to se bude líbit ".

   Smazat
 8. slušně řečeno, jsou to kurvy... co víc dodat...

  OdpovědětSmazat
 9. Chci být slušný, ale nic jiného než že Mádl je IDIOT prvního stupně mě nenapadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápu Vaše rozpoložení, ale duchovní stav pana Mádla se dá popsat i slušně.
   Třeba česká psychiatrie v současné době slovo idiot nepoužívá zejména z důvodu jeho pejorativního výrazu a nahrazuje jej podle míry deficitu označením těžká nebo hluboká mentální retardace, což nejlépe pana Mádla vystihuje a každý hned ví, o co v jeho případě jde.

   Smazat
  2. Nám ve Vidlákově by stačilo vysvětlení, že pan Mádl je momentálně zaostalej.

   Smazat
  3. 21:25 "On není zaostalej momentálně, ON JE BLBEJ FURT." - citujte nás vidláky přesně! -sck

   Smazat
 10. slušně řečeno, jsou to lehké děvy toho nejodpornějšího charakteru... chtěl jsem to říci i jinak, a tohle snad projde...

  OdpovědětSmazat
 11. dvakráte jsem poslal svůj skutečný názor na ČT a Mádla s Issovou s klíčovým slovem začínajícím na písmeno k.. dvakrát mně to to slovo smázlo, ani jsem nemrk... blb.., pardon hodňoučkej, jen lehce a mile, ba nepatrně a nádherně blboučkej počítač - jak roztomile rozhoduje o tom, co mohu nebo nemohu napsat... takže snad tohle projde, tak chytrej snad zase není: jsou to mmmiloučcí, rrroztommmiloučtí a sladce pitomoučtí nádherní taky prý lidé, tihle všichni z ČT a jejího okolí, a lá je velmi, ale opravdu velllmi myyylujyyy... tak a teď jsem zvědav, jak se ta slaďoučká mašinka zachová...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To sem netušil, že tu používají místo poctivé cenzury UI (umyvatelný igelit). To ale musím ocenit, to je pokrok.
   A ten Mádl, jak sem pochopil se napravil, nebo aspoň se pokusil. Tak všichni před mým příspěvkem (20:41 před UI) do něj tak zhurta?

   Smazat
 12. Česká televize je aktivní nenávistná propaganda, nikoliv jen cenzura.
  https://www.email.cz/download/k/5gkB7D4nt3HvpfrqHtF5E6whCw4lHKxoiGpxQ0vQIXZP_hCT49jtl0mcU2bVqN9yULRrftw/Ceska_televize.pdf

  OdpovědětSmazat
 13. Ostatně, tvrdím, že ČT musí být zničena. Záložák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:50 Hlas rozumu, předevčírem bylo později a včera už pozdě. Šmejdi spacákové revoluce v ČT zavřít až zčernají, dneska je naprosto jasně a prokazatelně vidět o co těm hajzlům šlo. Bohužel, bez těch nadávek by to nebylo ono a proto se neomlouvám, naopak. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Teď jsem zkouknul projev presidenta republiky voleného chytrými občany této republiky. Jako vždy naprostá bomba, všechno z hlavy a mající svůj smysl a pro ty kteří jej už v předstihu pohřbívají naprostý šok. Myslím si stále a asi už svůj názor nikdy nezměním, že jsme volili móc dobře a všem voličům moc děkuji a hlavně si nenechte škůdci namluvit, že jste volili špatně, opak je a nikdy nebude jinak než pravdou.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 21:55
   A jak tunelář Dvořák s největším střetem zájmů v zemi škemral o jeho přímý přenos... :-)

   Ostatně soudím, že Goebbelsova ČT musí být zničena.

   Smazat
  4. 1:57
   Co to tady ty rudý blázne meleš, jaká Goeblsova ČT?? Co zde někteří idi... dokáží vyplodit je neuvěřitelné!

   21:55
   Ty sis asi z toho projevu ustříknul do trenek co. Copak řekl?? Níc, jen známé věci a jinak stačil všechny okolo urazit a mlet ty své stařecké zapšklé bláboly!
   Ty budeš rudý dědku asi něco podobného!

   Smazat
  5. Doktor Goebbels dovedl svého času propagandu, lži, cenzuru, demagogie a štvaní téměř k úplné dokonalosti. Píši „téměř“, protože neznal Českou televizi. To by mu spadla čelist, jak se dá tohle všechno dělat denně bez oddychu a s dost nevzdělanými redaktůrky. Ty jsi produkt jejich soustředěné činnosti – zblblý hlupák plný nenávisti, protofašista, který si myslí, že ví všechno nejlíp. A technikálie dnešních dnů nech stranou, ty v celé dvacetileté vlastizrádné historie ČT jsou jen detail, který nemůže napravit všechny napáchané škody..

   A k tomu tvému nenávistnému výlevu: nesmyslnými útoky na prezidenta, kterým chybí jakékoli objektivní hodnocení a je nahrazeno jen nadávkami, urážíš většinu českých občanů - voličů. Jsi typicky psychopat.Ty do slušné lidské společnosti nepatříš a já osobně tě do diskuze nebudu pouštět.

   Smazat
  6. Běžče ztrácíš glanc a je z tebe cítit nervozita. Když někdo urazí prezidenta v televizi tak je to v pořádku tak si to zaslouží, že? Jen si něco dovolí na ,,politické celebrity" podporované ČT je to špatně. Nemám Zemana rád ale respektuju ho jako demokraticky zvoleného prezidenta. Ty holt patříš k těm co toto nemohou zkousnout. Osobně si docela dovedu představit kdyby na jeho místě dnes byl Drahouš, ve vládě Kalousek, Němcová Fiala...toby to šrumec...! Škoda slov dál, Jan Chodec.

   Smazat
  7. Dobrý den pane Dvořáku - já nenávistný psychopat rozhodně nejsem, tím spíše nechápu, proč ty hnusné urážky a nadávky herce Mádla - protože teď se snaží pomáhat? Hrušínského - protože se omluvil? Vždyť je to zvrácené! V době, kdy byl Mádl zneužit politickými šlengry na plakáty volební kampaně, mu bylo něco přes dvacet, a určitě mu nakecali, že poslouží dobré věci! Na jakých principech volili lidé¨určité strany? Na principech plakátových oblbovaček a kampaně. Například plakáty se zkřívaným obličejem Jiřího Paroubka - to bylo co? A ty hnusné pomluvy jeho, jeho ženy, i jeho dítěte - takové věci patří do medií a na přetřásání na diskuzích? Proč server novinky blokuje diskuze celé jako takové k článkům o cikánech? Nebo homosexuálech? Protože vůči těm se nenávist projevovat nesmí - a vůči ostatním lidem ano? To je ukázka hnusného mediálního pokrytectví non plus ultra. Proč není schválen můj příspěvek, že jsem ohromen, když ani bestiální vrazi na diskuzích nesklízí tolik sprostých nadávek a urážek jako Hrušínský a Mádl - proč se neustále snažíte zašťiťovat diskuzní nenávistnou smečku? Vy též máte pocit, že brojím proti "starým?" Já přece nelustruji věk diskutujících, to oni sami píší o svých současných právech ohrožených starců! Já brojím proti šíření občanské nenávisti, a jsem si jist, že je špatně, když oni cítí oporu v redakci. Mně napadají a sprostě urážejí, já se ohradit nesmím, a to ani slušně - co tím redakce chce docílit - aby ti nenávistní a sprostí byli ještě arogantnější a sprostější, když cítí za sebou oporu redakce? Tak to celá naše společnost už brzy špatně dopadne. Pak vám třeba někdo poděkuje. Stal jste se absolutně nejmocnějším činitelem nad diskuzním stádem - dělá vám to dobře? Blahopřeji vám k tomu, ale podlézat zde za účelem docílit schvalování mých příspěvků rozhodně nebudu. Nemusíte se bát, a klidně ať pokračuje diskuzní pokrytecká hra na císařovy nové šaty. Kdo napíše, že císař je nahý, bude urážen, tak ať se zde císař producíruje nahatý dál. Společnost tím hodně získá.

   Smazat
  8. S obhajobou neobhajitelných postojů Mádla a Hrušínského jste směšný. Povězte mi Proč Mádl a Hrušínský chodí na srazy nepřátel demokracie - Milionu chvilek? Proč tam vedly řeči, jaké vedly? Omluvil se Mádl ze tu svoji "hloupost ve dvaceti"?

   A zanechte demagogické "argumentace" . Nová republika se nikdy nepodílela na vámi popisovaných kampaních. Co to sem pletete?

   Někdy vás podezřívám, že opravdu nerozumíte psanému textu.

   Smazat
  9. Tak to vám - pane Dvořáku - k vaší výtce ve 13.07 velice rád sděluji, že mně žádné srazy nějakých milionářských chvilek nezajímají, nemám na takové nesmysly čas. Tak se tam sejdou - no a dál? Nevěděl jsem, že tam také chodí Mádl nebo Hrušínský, ani kdo tam chodí další, ani co tam kdo říká, já to považuji za v životě naprosto nepodstatné, ať se vykecají. Psanému textu rozumím- myslím si - uspokojivě, déle než šest let jsem každý měsíc psal pro jedny solidní, žádané a čtené noviny fejeton za honorář, také píši eseje, ale nikdy jsem nepsal žvásty a komentáře. I s fejetony jsem skončil, protože nedovedu být správně korektní, v současné době už to nejde. Poučil jsem se od kolegy Kuciaka. Ale ty srazy v Praze jsou důvod, abychom tady hercům nadávali mnohem více a sprostěji, než bestiálním vrahům? To je snad drobet zvrácené - ne? Ano, současný svět je zvrácený, na tom má vinu každý z nás, ale to, co na novinkách předvádí bývalí soudruzi, je neskutečné - nikdy bych tomu byl nevěřil! Ti lidé mají totalitu pod kůží, hluboko v mozku, zbavovala je spousty let rozumové svéprávnosti, a oni si teď vysloveně libují v nové totalitě? Oni se bojí a třesou se doma strachy s rouškou na obličeji o život, ale ostatní lidi by stříleli, věšeli, a stahovali z kůže! Už jsem si opakovaně řekl, že si nebudu ničit duševní zdraví čtením těch projevů lidské duševní deviace na diskuzích, ale nevím proč, občas mi to nedá, ale čtu pořád ten samý děs. A nezlobte se, abych kopal do člověka, který se mi omlouvá za to, co řekl, nebo kdo chce pomáhat? Sleduji, že diskutující jsou převážně arogantní, sebestřední, ješitní egoisté, každý příspěvek převedou do souvislosti s věkem, a aniž by postřehli věcnost a argumentaci názoru, cítí se dotčení - tak hergot -můžeme my mladší za to, že oni zestárli? My bychom chtěli tuhle zvrácenou společnost změnit, ale kdo nechce, jsou zrovna oni! Takhle -sáhnout jim na důchody -to by je vyléčilo! A'propos, myslíte, že letos budeme ušetřeni duhového pochodu deviantů v Praze? Když je tedy ten koronavirus? Takže jsem se vyžvanil. Zapomeňte.

   Smazat
  10. 12.10 Nevím kdo jste a jak jste starý. Jen vám chci říci, že o žádnou pomoc Mádla a Issové vůbec nestojím. Je mi jedno, že mne nazývá dědkem ale nenechám urážet mou ženu, babičku. Vždyť ty jeho výzvy jsou tak vulgární a urážející. To si to neuvědomuje? Jen ještě něco, v primitivních společenstvích si velmi váží starých lidí, pro jejich životní zkušenosti a nabytou moudrost(např. ve Winnetuovi byla rada starších). No mi v takovém společenství nežijem. U nás se po revoluci rodí lidé ihned moudří a zkušení a staří jsou bohužel, podle vás jen samá přiblbla. Někdy se mi zdá, že vy jste přestárlý. Vy tu brojíte proti občanské nenávisti? Nenechte se vysmát. P.S. Četl jste Winnetoua? M.R.

   Smazat
  11. Co by jste od nej chteli. Zaprodace a clena Aspen institute.

   https://www.aspeninstitutece.org/people/

   Prohlednete si kolik smejdu u nas si USA-CIA, Soros-Rodschild a spol plati!

   Smazat
 14. Včera ten Mádlův výplod vyhodili na netu, tak se ho ujmula televizní žumpa. Tento záprdek si nevidí, ani na špičku nosu a to prý má nyní dost času na psaní scénářů, to se máme na co těšit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte tady všichni, že se ten kluk nesmí ani nijak snažit napravit si reputaci tehdy s těma volbama? Tehdy byl opravdu ucho ( kolik to je let -deset?)a oba ty truhlíky, jeho a Issovou, si na tu špinavou práci někdo najal - kdo asi? Nebo to oni sami vymysleli a vyrobili ty plakáty s nápisem "přemluv bábu" ? To oni sami je vylepili na bilboardy po celé zemi? Tak teď se Jirka snaží to všechno nějak napravit, ale zase to nejde, protože smečka psychopatů, taky o deset let starších ho bude nenávidět do smrti? Podívejte se doma na svoje vnuky - co kdyby něco takového, tak nesmyslná a sprostá šikana se snesla na ně a oni třeba skočili z okna? Když se ve škole děti šikanujou, vy z toho máte asi radost, vy monstrózní, zkažená skupino obyvatel? Vždycky jsem si myslel, že babičky a dědečkové jsou vlídní, hodní a vděční za každé vlídné slovo -a ono prdlajs! Kdo jim nabízí pomocnou ruku, do toho ještě kopou - vyprdnul bych se na vás z vysoka! Vy už tu dávno nebudete, už dávno budete mít zpopelněné vaše choré a nenávistné mozky, a Jirka Mádl tady bude ještě dlouho po vás, a pak už ho nikdo okopávat nebude.Že se nestydíte!!! Měli byste obrovskou radost kdyby se oběsil? Je tohle ještě normální?

   Smazat
  2. Nedělej z herců nesvéprávné blbečky. Mádl s Issovou moc dobře věděli, co dělají a jak se chovají, když spoluvytvořili tu lumpárnu o dědkovi a bábě. Režie Petr Zelenka, který se tváří, že je doleva. Hovno doleva, sociopat, stejně jako ti dva vejlupci. Jejich obhajobu, o kterou se tady snažíš, nemohu přijmout. Je falešná a oba dva – Issová i Mádl – jsou jen příživníci typičtí pro „pražskou kavárnu“, Drahošovi a Schwarzenberovi voliče, zkrátka Milion úchylek. Jsou to zemští škůdci, nepřátelé vlasti.

   Smazat
  3. 23:08, nezavzdušňujte se. Nikdo přece o oběšení Mádla nemluvil. To jste si spletl s Holubovou, která by ráda, aby starej xindl a voliči jiných subjektů než těch progresivně liberálních vychcípala. Koronavirus je perfektní příležitost.

   Smazat
  4. Madl, ze se obesi ?
   A Issova ne ?

   Smazat
  5. 23:08, píšete všichni, ale přehlížíte např. můj důchodcovský příspěvek z 20:41, kde se ptám Tak proč?
   Taky se ptáte proč, ale vzápětí se pouštíte do starých jako ten Mádl před 10 lety. Podle několika kritických příspěvků hrubě zobecňujete. Potřebujete snad dalších 10 let, abyste ze své nenávisti k starým lidem (nebo obecně ze své kdovíjaké nenávisti) vychladl?!

   Smazat
 15. Ona ta záchrana má patrně skrytý háček. A to je závazek k příštím volbám. Jinak si, v tomto případě, tu záchranu nedovedu vysvětlit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:53 Příště uvádějte čas toho na koho reagujete, ušetří to čas, děkuji. Rudý dědeček

   Smazat
  2. Správně -rudý děd vydal ve 22.41 příkaz, a ten se musí poslouchat, jinak bude děd sprostý, a bude nazývat diskutujícího blbcem. Asi bývalý lampasák. Ale že dokáže taky poděkovat mě uzemnilo. Ti, kteří se urážlivě navážejí do ostatních,za to, že si dovolí napsat svůj názor, nejsou zvyklí děkovat.Ale už jsem stihl pochopit, že někdo své názory psát smí a někdo nesmí -hlavně se musí zalíbit ostatní diskutující smečce. Jinak ho diskuzní infekce rozmetá na kousky.

   Smazat
  3. 23:48 Potvora žákeřná ta frustrace. Horší než podebraná pata,co?

   Smazat
  4. 23:48
   Ty budeš jen nejdále pasák....☺

   Smazat
  5. Do lidí zasažených diskuzní pandemií, prolezlých nenávistí ke všemu, co má jiný názor než oni, mám daleko.Naštěstí. Nikdy bych nechtěl, aby se ze mne stalo to, co dnes denně sedí u počítačů a psaním diskuzí se zbavuje své rozlité žluči, jenom bych rád upozornil, že za vaši rozlitou žluč nemohu. Nevím, co bylo příčinou toho, že z vás je tohle-sprosté nadávky a urážky, to by vám šlo. Každý den si změřte krevní tlak, radím vám dobře, jinak vám hrozí u počítače mrtvičný kolaps. Za svoji radu si nic neúčtuji.

   Smazat
  6. 9:57
   Aaaaa,Méďa Béďa Všeználek,kterej ty svoje mOUDra píše zřejmě z Mléčný dráhy a posílá je redakci paprskometem.....

   Smazat
 16. Opět ukázka, jak potřebná je intelektuální elita státu, jejíž součástí je především umělecká scéna. Zvlášť mladá umělecká generace je mimořádně způsobilá již v dětském věku.

  OdpovědětSmazat
 17. jojo asi nevite že madl a ta druha trubka budou věčně mladi a nesmrtelni

  OdpovědětSmazat
 18. Madl, ze se obesi ?

  OdpovědětSmazat
 19. Výzva! Nevěřte Mádlovi a Issové, že chtějí zachraňovat důchodce! Znají se s Holubovou!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německá televize velebí virus. Vymítí staré, planeta sezelená(Seznam.cz.)

   Smazat
 20. Jé je proč to neřekl Česky já se mám dobře a volte naši demožumpu ať to tak zůstane navěky. S transatlantickýma soudruhy do středověku dozadu pravá.

  OdpovědětSmazat
 21. Mynář promluvil o tom, jak primátor Hřib a senátor Fischer malém zavinili, že Česko zůstane bez roušek z Číny:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020031911678177-mynar-promluvil-o-tom-jak-primator-hrib-a-senator-fischer-malem-zavinili-ze-cesko-zustane-bez/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Mlynář se může škádlit s panem Hřibem, leč
   oboum to cti nepřidá.

   Smazat
 22. Lidé nebojte se . Desetitisíce NEZISKOVÝCH příživníků se umoudřili /nedostali dotace/ a nastupuje jako výpomocné síly do zdravotnictví. Taktéž začínají přemýšlet UMĚLCI .
  NEVÍM nevím jestli to není FEJK.

  OdpovědětSmazat
 23. Mádle, nestojíme o tvou pomoc! Podepsaní DĚDEK a moje milovaná BABIČKA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To děláte správně pane 12.37 - nikdo z babiček a dědečků ať už na žádnou pomoc nespoléhá, nepomůžeme vám, protože si to nezasloužíte. I kdybyste se topili, necháme vám hlavu pod vodou, a utopte se! Mohlo by nám být líto, že v domovech důchodců budou babičky a dědečkové umírat opuštěni od rodin z příkazu totalitní vlády, když i tu zajímavou chřipku mohl vyřešit jen příkaz nosit roušky, a žádné další omezovačky být nemusely, ale sami jste si to vynutili, vynutili jste si i vyhražené hodiny pro nákupy, tak je laskavě dodržujte, kdo ze starších 65 let vleze do obchodu jindy, bude vyštván psy. Takhle jste si to představovali? Tak to budete mít. Doufám že jste spokojeni, a opakuji, abyste si vybírali z lidí, kteří vám nabízejí pomoc, od koho ji přijmete, a od koho ne, s vašimi hloupými nadávkami, nebude vám pomáhat nikdo! Ani vaše děti ne - z příkazu vlády nesmějí děti navštěvovat své staré rodiče a prarodiče, co kdyby je nakazili - takže ho koukejte dodržovat!

   Smazat
  2. 16.33 Naše vláda nedělá nic jiného než je běžné v jiném světě a jestli, vám mladým vadí, že z důvodu ohrožení zdraví babiček a dědečků je nemůžete navštěvovat tak to není soucitem ale tím, že si k ním nemůžete pro prachy. Věř, že oni to odloučení jistě přežijí ale ten koronavirus ne. A kam by si chodil pak pro prachy. Tvůj příspěvek nelze nazvat jinak, než hienismem. Mimořádná situace vyžaduje mimořádná opatření, ale piš to blbovi. Nikomu nepřeju nic špatného ale občas si osud vybere i ty správné... Ještě dodatek, starce by si topil a pak máš zase o ně obavy, že k ním nemůžeme k chudákům do domova důchodců? Seš akorát hloupej a trapnej provokatér, nic víc nic míň.M.R.

   Smazat
 24. Oproti 12:37 musím smeknout,protože kdyby nebylo Mádlovo charitativní agitky ,tak jsem jako senior určitě zůstal na holičkách a bez pomoci.Děkuji tě proto charakterní Mádle a Issová,vy duše předobré a nezištné,že mě corona nedostane.
  Váš vděčný senior,kterého už příště nebudete muset přemlovat.
  Tak takhle si to oba pod něčí vlajkou představují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba pod vlajkou Tibetu? Za demokratický Tibet pod vedením nesmrtelného dalajlámy.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.