Reklama

úterý 17. března 2020

Biozbraně se obracejí proti svým uživatelům

Paul Craig Roberts
17. 3. 2020 PaulCraigRoberts
Americký vojenský výzkum smrtelných virů a biologických zbraní se přerušuje ze strachu, že by mohly z laboratoří uniknout.
Laboratoři v Pevnosti Derrick bylo nařízeno zastavit práci s anthraxem, ebolou a neštovicemi, a to doby, než se postupy jejích výroby zlepší.


Hlavním americkým vojenským laboratořím, zabývajícím se výzkumem smrtelných virů a patogenů, bylo nařízeno zastavit veškerý výzkum – a to z obav, že by kontaminový odpad mohl odtud uniknout. Pevnost Detrick ve státě Maryland je centrem armádního bioválečného výzkumu už od začátku Studené války.

Tento nezvyklý krok následuje po inspekci v laboratoří Pevnosti Detrick, která zjistila několik problémů s novými postupy používanými pro detokontaminaci odpadní vody.

Po dlouhá léta se pro tuto detokontaminaci používala sterilizace parní, ale po bouři, která zničila příslušné strojní zařízení, začala laboratoř používat nový chemický detokontaminační systém, který má zřejmě problémy.

Nabízí se otázka: Proč americká vláda tuhle šílenost vůbec financuje?Vždyť proti výzkumu

biozbraní existuje dosud platný zákon.

Vybral a přeložil Lubomír Man

33 komentářů :

 1. Nu proč, Pavlíku Robertsi... protože zákony píší vítězové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nakažené Češky koronavirem podávají šokující svědectví a žádají o sdílení, aby se dostalo k co nejvíce lidem

   https://www.youtube.com/watch?time_continue=844&v=eslbV6ogyv0&feature=emb_logo

   Smazat
  2. Holky nás uvedly do reality, dík za to. Vadila mi nasledná diskuze, ve kteréré se opět exibovali se svou "statečností" ti největší poserové z Čech.

   Smazat
  3. Je třeba na MF vyčlenit malé oddělení a pilně evidovat a dokumentovat všechny škody vzniklé aktivitou usa ve věci rozšíření us viru covid 19 do čr . Až to pomine předložit účet přes us ambassy v Praze Bílému domu k proplacení. Vidím to tak na 10 bilionú Kč.

   Smazat
  4. Velke biolaboratore a chemicke vyrobny vsech moznych jedu a viru jsou v Gruzii..
   Ve svetove valce proti teroru , prodavaji gruzinci i radioaktivni material teroristum, Chalifatu.
   Aby nikdo na svete neprezil..

   Smazat
 2. Od jak živa platilo a platí: Kdo jinému jámu kopá většinou sám do ní padá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. řezna 2020 21:50 "...Kdo jinému jámu kopá..." - až se ucho utrhne! sck

   Smazat
 3. To bude asi jen zametení bordelu pod koberec. Už v polovině listopadu v USA sháněli celostátně ve velkém počtu higienyky do velkých higienyckýchg ústavů, u několika exhumovaných, kteří měli v úmrtním listě chřipku, byl prokázán koronavirus a pak ten jejich armádní zájezd na soutěž do Vů- Chanu/a bandasky vykopané na tamnějším konzulátě USA/ mluví za vše. VYZOBÁNO Z WEBÚ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale stále se jedná a to dokola o stejnou písničku. Všechno promýšlejí, plánují a spekulují jak si udržet roli světového četníka, pro to jsou ochotni třeba zničit státy a národy. Ovšem když se něco provalí, tak to my nic, my muzikanti, neplánovaná chybička se vloudí. Nevím jak dlouho si hodlají myslet, že jim to ostatní budou ještě baštit. To sice neví nikdo, ale vypadá to na pěknej sešup. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 23:08, dejte odkaz.

   Smazat
  3. Ba ne, rudý dědečku, on to tak není ani úmysl zničit "lidi" jako takové, ale obrovsky na nich vydělat! Miliardářské žoky peněz občany potřebují - na kom by pak vydělávali další peníze? Rozpoutat paniku - strach - a pak vydělat na léčení, musí být slušný vývar! Proto ta svinstva už dlouhodobě vyvíjejí, stejně jako protilátky, a testují na občanech z chudých zemí (nejčastěji Afrika apod.) jejíchž prodejným, podvraťáckým vládám a politikům za to dobře zaplatí, následně otestují i protilátky, a pak už špinavý byznys může začít. Protože lidé si ze všeho nejvíce cení svého zdraví, stal se z lidského zdraví špinavý byznys - dnes už i v ČR! Proč se léta vyvážejí naše osvědčené léky do zahraničí, a tady zůstane jen to, co "zbyde"? Každou chvíli se lékárny omluví, že není předepsaný lék - už se "nevyrábí", nebo od jiného výrobce pod jiným jménem - a už tyhle špinavosti vláda zakázala? NIKDY! A proč? Paradoxně se teď politici bojí zbohatlických hajzlů a šmejdů, které sami vytvářeli v devadesátých letech s pomocí zkorumpované justice - všechno je to fujtajks, a nemá smysl už o tom přemítat - proč? Každý nový režim je vždy začátek boje nově vznikajících elit s občany, bojuje se všemi prostředky, sebešpinavějšími, jde se přes mrtvoly, pak zhruba za dalších dvacet let se o tom veřejně žvaní, za dalších dvacet přichází zas převrat, a nová špína, a zase boj s lidmi! V ČR je toto typické.Na "občany" jako takové se kašle. Na současné panice se taky obrovsky vydělá, proto taky bylo možno dát tolik peněz za roušky - něco přece jen vláda dělat musí. Ale každý rozumný člověk tuší, která bije, a že ani toto svinstvo nespadlo z nebe.

   Smazat
  4. Vážení nbebude. To je jen zbožné přání. To byste nejprve museli znát všechny vinníky a osoby odpovědné a to se nestane. Tohle vyřeší POUZE APOKALYPSA.

   Smazat
  5. Apokalypsu neberu, na tu je ještě čas. Co mě zaráží je krátkozrakost " planetarní elity ", která snad nepochopila, že hromadit zisky může jen při existenci trhu. Když vylidní planetu, nebude mít otroky, nebude mít trh a nebudou zisky. Až nakonec spotřebují poslední zásoby při svitu svíčky a vylezou ze svého úkrytu, tak se budou moct jen klouzat. Snad jim to dojde, navíc corvír je demokrat a chutnají mu hlavně tuční a přestárlí finančníci. Nakonec si neodpustím moudro -kdo seje vítr, sklízí bouři.
   Nevěřící Tomáš.

   Smazat
 4. Vítěz je vždy oslavován a triumfuje; Souzen, vinen vším, a "právem" odsuzován k trestům a opovržení je VŽDY TEN PORAŽENÝ... protože bojoval, i když na to neměl... místo aby se pokorně připlazil a políbil pánův bič.

  Vítěz má peníze, slávu, moc, čest (i ta se kupuje v politice za peníze)... poražený to vše, ostuda, třikrát zaplatí.

  Bez bohatého žoldu a bez naděje na lukrativní kořist dnes bojují zoufalci, nebo náboženští fanatici... A TI, KTERÝM NEZBÝVÁ, NEŽ SE CO NEJKRUTĚJI před vlastní smrtí POMSTÍT.

  OdpovědětSmazat
 5. Když vojenskou taktikou nemůžu zvítězit a je to na delší trať, použiju biologické zbraně. Co na tom, že zahynou statisíce nevinných, my musíme vládnout světu...

  OdpovědětSmazat
 6. V bioválce nebo ekoválce nebude vítězů, zbydou jen TI poražení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoliv, i v bioválce jsou vítězové.

   Smazat
 7. Aeronet dne 17.3.: Ředitel CDC přiznal před americkým kongresem, že v USA umírali lidé na Coronavirus dlouho předtím, než virus propukl v Číně! Česká špičková bioložka v rozhovoru šokovala, když potvrdila informace Aeronetu, že Coronavirus má zjevně laboratorní původ a nevznikl přírodní cestou! Mluvčí čínského ministerstva zahraničí obvinil USA, že virus do Wuhanu zatáhli američtí armádní sportovci minulý rok v říjnu! Virus podle Číňanů pochází z vojenského laboratorního výzkumu laboratoře NAMRU-2 v Silver Spring v Marylandu! Mike Pompeo obvinění ze strany Číny ostře odmítá, že USA to nebudou tolerovat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "....že USA to nebudou tolerovat!"
   Pokud takhle promluví usa, tak je to jasný.
   Je to jejich práce.

   Smazat
 8. Jenže odkud pochází tohle svinstvo, není úplně jasné. Jen víme, že se objevilo v Číně a jako napotvoru, zrovna ve městě, kde podobná laboratoř zkoumající virus SARS je. Ta laboratoř není určena na výrobu biozbraní, ale pracuje s nebezpečnými organismy. Rovněž pacient nula neměl vztah k předmětnému tržišti. Snad se to někdy dozvíme.

  Jestli to byla nějaká diverze, to se asi nedozvíme.

  OdpovědětSmazat
 9. Proč americká vláda tuhle šílenost vůbec financuje? Protože by rádi dopravili do Ruska a Číny a tam to nenápadně vypustili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americká vláda (včetně prezidenta) to jsou stejní herci na scéně pro masmédia a veřejnost jako je třeba v Británii královská rodina s královnou Alžbětou. Není ale vůbec podstatné, kdo hraje svou roli na pódiu. Podstatné je ten, kdo se schovává za kulisami a kdo ty herce kočíruje :-)

   Smazat
  2. To si nemyslím unknowne, účelem toho je, aby vydělali na lidském strachu o vlastní zdraví. Na panice, a že vlády napadených zemí musí utrácet miliardy! Kapitalistickým miliardářským šmejdům nešlo nikdy o nic jiného než o další a další balíky peněz. Že to stojí pár životů, je pro ně zanedbatelé, proto se financuje i výroba zbraní. Proto se šíří příslušná panika a mediální brebty o válce, financují se pochody vojáčků sem a tam -je to korupce ze strachu. Stojí to za to, jestli někdy válka bude nebo ne, není podstatné -hlavně že se ty předražené krámy kupují, a vlády států světa zbrojí jako blbé. No a teď vlády států světa nakupují roušky na obličej! Protilátky! Zas špinavý byznys.

   Smazat
 10. „Pan prezident samozřejmě díky tomu, že má takové vztahy s Čínou, byl pro nás naprostý základ, bez něj by to nešlo. Před měsícem jsem byl pověřený koordinací česko-čínských vztahů, abych se je pokusil posunout, čili i já tam mám dlouhodobě dobré vztahy,“ uvedl Hamáček v rozhovoru.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020031811667502-v-praze-v-noci-pristalo-letadlo-s-rychlotesty-na-koronavirus/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte unknowne, že teď někdy dojde k souboji mezi Hřibem a Hamáčkem? Hřib si to u lidí "posral" verbálními a politicky hloupými útoky na Čínu, Hamáček k tomu nikdy nic neměl, ale teď si to žehlí u občanů nějakými důkazy o jeho dobrých a solidních vztazích k Číně - co bude za pár týdnů, až současné korona... blbství pomine? Budou se navzájem sobě omlouvat? Před pár desítkami let by každý z nich vzal meč, vyjeli by si na louku, a za přítomnosti svědků by si to rozdali v souboji na život a na smrt. Asi to nebylo zas tak špatné - tenhle způsob řešení rozdílných názorů na stejnou věc. Až na to, že teď v ČR u nikoho z politiků nejde o "názor" - a pokud ano, nikdy ho veřejně neřeknou. Předvádí jen pimprlové divadlo podle předem daných scénářů, a svůj skutečný názor prozradí jen ve stavu značné ožralosti na svých "firemních" tedy politických večírcích a třeba zrovna tam jsou Hřib a Hamáček navzájem kámoši, a druhý den usednou proti sobě do navzájem nepřátelských křesel. Zrovna tak - a přesně stejně - to fungovalo i za totáče, vlivní, mocní a politici ČR mají stejný styl jednání v genech, je to diagnoza, a nikdy to tady nebude jiné.

   Smazat
  2. Biodoba, po biopotravinách zplodila i bioblbce. 🍄

   Smazat
 11. EU na to prisla, dezinformace siri rusko! :)
  https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-disinformation/russia-feeding-disinformation-about-coronavirus-to-sow-panic-in-west-eu-document-idUSKBN21518F

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bať, bať, Rusko šíří dezinformace a USA vyrobily a šíří Covid-19. Kdo z těch dvou je lepší?

   Smazat
  2. 11:42 v tom článku ale přece vůbec není uvedeno, co Rusko, ta říše zla, konkrétně šíří za dezinformace. Rusko jenom rozvedlo dřívější oficiální prohlášení MZ Číny. Ale proti Číně si asi nedovolí ani špitnout :-)

   Smazat
 12. S cim kdo zachazi, tim i schazi!
  Je naprostou a nepochopitelnou zrudnosti, vyvijet pokud mozna 100% zabijejici biozbrane na lidi!
  Je to souperivost, nenavist, snaha na druhych parazitovat, ovladat je. To je zakladem tohoto iracionalniho jednani.
  Jak to vypada (podle ruznych zdroju, ktere se shoduji), puvod viru je v USA. Cinani si prece nevypusti pandemii z flasky, aby sli ke dnu! Hledejte motiv, to USA potrebovali konkurenci Cinu oslabit, znicit, aby ji mohli ovladnout. Pouzili k tomu Ptaci chripku praseci mor a ted coronavirus. Ten v laboratori upravili tak, aby byl extremne nakazlivy a vyvolaval zanet plic. Bez dychani clovek umira!!!!! Prinesli ho tam sportovci z USA v ramci armadnich soutezi ve Wuhanu v rijnu. Uz tenkrat onemocnelo nekolik USaku a v soutezi byli na asi 25. miste.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK USA: Článek z roku 2015 se zamýšlí nad otázkou, zda "vylepšovat" netopýří koronavirus je dobrý nápad.
   "Vědcům" se povedlo upravit netopýří koronavirus tak, aby byl přenositelný člověkem. Současně ho "vylepšili" SARS (vážný akutní syndrom dýchací soustavy).
   Mluvčí čínského ministerstva zahraničí obvinil USA, že nákaza propukla tam a do Číny byla zavlečena.
   Zdroj: https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debat...

   Smazat
 13. Je načase, aby čas oponou trhnul, ale bez Nečase.

  OdpovědětSmazat
 14. "Koronavirus není dílem přírody, ale člověka", řekl jeden britský mikrobiolog.
  Ať už, v tomto ohledu pravdu měl, nebo neměl, v tom co následovalo se mu nedá nic vytknout.
  V současně rozesraném světě mají zejména Američané několik důvodů k použití. Tlak na pozici světového lídra je skutečně veliký a neochota jí opustit je ještě větší.
  Biologické zbraně likvidují pouze lidskou sílu. Přírodní zdroje, výrobní kapacity, infrastruktura, to vše zůstává více méně neporušené, schopné dalšího použití.
  Použití biologických zbraní se dá velmi těžko dokázat. Už jenom fakt, že se jejich vývojem, přes různé zakazující a omezující smlouvy některé země zabývají je pobuřující. Všichni o tom ví, ale nic se neděje. Představa, že tyhle prevíty rozprašují nad nepřátelským územím letadla s výsostnými znaky na křídlech je hodně naivní. Tak že dokázat někomu jejich použití je takřka nemožné. Zvlášť, když rapidně klesá cena lidského života a těm, kteří jsou ochotní tuto zbraň použít nezáleží na vlastních ztrátách.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.