Reklama

pátek 6. března 2020

„Českej srab?“ Tož toto tady nebude! Aktivista, který bránil sochu Koněva, řádil v pražské galerii. Co jej rozčílilo?

6. 3. 2020 ParlementníListy a Facebook
Aktivista Jiří Černohorský, který je známý tím, že má rád Rusko, řádil v pražské galerii DOX. Černohorského totiž rozčílil nápis v galerii: „Jsem českej srab, kterej čuměl, když nakládali židy, hajloval náckům, mával komoušům a pak chtěl jistotu desetinásobku.“ A to tak moc, že aktivista známý svými divokými vystoupeními u sochy maršála Koněva nelenil a nápis přemaloval barvou české trikolóry.


VIDEO ZDE:

59 komentářů :

 1. Ta věta však sedí na pražské švéďáky, co se diví?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten nápis naplňuje všechny znaky trestného činu hanobení národa a rasy. Argumentace soukromým majetkem je falešná a demagogická. Jde o veřejný prostor stejně jako např. hospoda nebo kino. Toho galeristu by měla stíhat policie a státní zastupitelství.

   Vymazat
 2. Můj kluk a vlastenec

  OdpovědětVymazat
 3. Někteří už neví, jak by tomuhle těžce zkoušenému národu naložili. Blíží se 15 březen, který desetiletí čeká na to až bude prohlášen významným dnem, stejně tak jako na to čeká den kdy byla uzavřena mnichovská smlouva. To ovšem nemůžeme současným kámošům udělat, že. To budem radši kydat hnůj na sebe a ten aktivista mluvící rusky, to je taky perlička. Někdy vadí, pak se zase hodí, kampak ho asi schovají 21 srpna??.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč by to měl být významný den?

   Vymazat
  2. 11:17 Snad jste si tuhle otázku položil i v souvislosti s 21. srpnem. Den obětí německé okupace, prostý a pravdivý název, nic proti ničemu. Snad jste o nějakých slyšel, bylo jich víc než po 21.8..

   Vymazat
 4. No souhlasím s tím, že nápis naprosto hanobil občany ČR.Ti kteří hajlovali za okupace Germány, tak jejich potomci jsou stejní - ano mnozí z nich umě převlékají kabáty a jsem si jist, že kdyby sem příšli mohamedáni budou jedni z nejaktivnějších ajatoláhů. To co udělal pan Černohorský je jen to co by ve svobodném státě mněla udělat státní moc. Jenže ta je naprosto pripo..ná. A vlastně bojuje proti vlastencům.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 5. Mně se jeví jako udavači cizokrajní Češi, příkladů je dost. Jestli ti dnešní nejsou jejich potomci.

  OdpovědětVymazat
 6. Pro mě jsi Jirko hrdina...děkuji za tvoji akci !

  OdpovědětVymazat
 7. Hanobení národa, rasy, přesvědčení. A nic se neděje, najednou represivní aparát nechápe, kdo je tím nápisem myšlen. Kdyby takto někdo hanobil Němce, tak to by byl jiný cvrkot.

  OdpovědětVymazat
 8. Chudák Babiš, ani několik jeho volebních období nepomůže vymést tento chlév, kde jsou ostatní vlastenci?

  OdpovědětVymazat
 9. Ale vždyť to byl nápis, který si sám o sobě a svých zaměstnancích napsal majitel galerie. Proč vyvracet sebekritiku někomu, kdo takovým "nadčlověkem" se vždy cítil.
  Ale po pravdě: Současný prostor propagandy nejen ČÉTÉ ukazuje, že kdybychom místo Masaryka a Beneše měli na čele Adolfa Hitlera, že mnozí z nás by se ve vzývání nacismu a v antisemitismu od německých nácků moc nelišili, snad jen tím, že bychom se mnozí před nimi plazili a že nemalá část naší propagandou zblblé omladiny by dnes byla možná i vzorem pro Hitlerjugend. Soudobý antirusismus, ta nenávistná rasistická gesta těch neonacistických satanovitých primátorů a velkohubých starostovských frajerů a jejich plazení se před pány z USA a jejich "kapesným" ukazují, jakými by byli před 75 roky věrnými sluhy Henleina, Heydricha, Franka, Moravce.... Ano, i pro tyto novodobé nácky ten nápis plně platí. ČSR v boji proti nacismu za 2. světové války měla větší ztráty na životech než USA. Co bychom si pak měli myslet o "boji" USA proti nacismu a jaké nápisy by to musely být, které by vystihly jejich ulejváctví? Občanů USA je 35krát více než ČR! A co oni udělali za záchranu židů.... když s naprostou lhostejností si dnes vzali na svědomí 1,5 milionů mrtvých jen v Iráku! Kolik set tisíc žen a dětí povraždili nesmyslným teroristickým bombardováním českých a německých měst na samém konci války, vzpomeňme nesmyslnost Hirošimy a Nagasaki. Ostatně byla to zbabělost odkládat vylodění v Normandii na samý konec války jen ze strachu, že Rudá armáda tam dorazí dříve, než oni se odrazí od břehů Anglie.

  OdpovědětVymazat
 10. Je bohužel snaha hodit na náš těžce zkoušený národ nějakou vinu (za odsun ...atd). Přitom se ve většině případů nesleduje posloupnost příčina a následek a zejména se nesleduje míra čehokoli.
  V souvislosti s tím vším bych rád připomněl naprostou většinu nesrabů, kteří nekolaborovali, připomněl bych tisíce a tisíce popravených, Sokolů a všech statečných lidí těch dob i dneška.

  Ten transparent vymyslel a prezentoval bezpochyby kolaborantský srab. Inu, každý podle své planety hádá...

  OdpovědětVymazat
 11. To „umělecké“ dílko potřebuje jen trochu upravit. Asi takto:

  „Jmenuji se Válka.
  Jsem českej srab, kterej čuměl, když nakládali židy, hajloval náckům, mával komoušům a pak chtěl jistotu desetinásobku.“

  Teď je to možná í pravda.

  OdpovědětVymazat
 12. Není aktivista(to je urážka),je vlastenec!

  OdpovědětVymazat
 13. Upřímná zpověď

  „Jmenuji se Leoš Válka a jsem majitelem galerie.
  Jsem českej srab, kterej čuměl, když nakládali židy, hajloval náckům, mával komoušům a pak chtěl jistotu desetinásobku.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Jmenuji se Mikuláš Minář.
   Jsem českej srab, kterej čuměl, když nakládali židy, hajloval náckům, mával komoušům a dnes hajluju znovu pro nové pány a chci jistotu stonásobku.“

   Založíme řetězec? Přidejte se....

   Vymazat
  2. Takze se dovidame ,ze Stalin nashromazdil na nemeckych hranicich milionova vojska a pak velice mirumilovne Nemecko zakerne prepadl..
   Maji neuveritelny zamery...
   To tvrdi elitni inteligenti co vedi vsechno chteji vest za kazdou cenu narod. To staci.
   Kazdej vi kam to povede...
   Uz zemrel, osoba jmenem Matuzska , kterej se pohyboval kolem vzdycky ,kdyz vykolejil nejakej vlak. Tim vesel do historie , kdyz si toho policejni komisar nahodou povsiml..
   Muz byl uchylnej zavislak a nemoh se udelat jinak, nez kdyz vykolejil vlak. Smula byla ovsem ,ze se narodil predcasne..
   Dneska by z nej byl nejmin Papez Sexu a v duchu dodrzovani lidskych prav by kazda vlada musela jemu povolovat organizaci vykolejeni vlaku ,vzdycky kdyz by to na nej prislo...
   Jinak by vlady a organizace celeho sveta protestovaly proti porusovani lidskych prav , humanismu atd.
   Postih ,sankce a dalsi tresty by se valily na takovej narod rasistu ....

   Vymazat
  3. 10:17
   Minář je o generaci, dvě mladší než vy. Jak mohl hajlovat?

   Vymazat
 14. To ti světoobčané uráží a tupí Čechy dobře pan Černohorský udělal.

  OdpovědětVymazat
 15. Ten nápis přesně sedí na tvory typu generála Petra Pavla.

  OdpovědětVymazat
 16. Švédská učitelka: Ti, kteří odmítají islámský závoj, by měli opustit zemi:

  http://svobodnenoviny.eu/svedska-ucitelka-ti-kteri-odmitaji-islamsky-zavoj-by-meli-opustit-zemi/

  Rakousko nepřijme migranty, kteří útočí na turecko-řeckou hranici – ministr vnitra:

  http://svobodnenoviny.eu/rakousko-neprijme-migranty-kteri-utoci-na-turecko-reckou-hranici-ministr-vnitra/

  Maďarsko uzavírá hranici a varuje před invazí migrantů, která by mohla zavléct do země koronavirus:

  http://svobodnenoviny.eu/madarsko-uzavira-hranici-a-varuje-pred-invazi-migrantu-ktera-by-mohla-zavlect-do-zeme-koronavirus/

  Podezřelí teroristé a váleční zločinci, které Švédsko nemůže deportovat, dostávají pracovní povolení a pasy, varuje úředník pro migraci:

  http://svobodnenoviny.eu/podezreli-teroriste-a-valecni-zlocinci-ktere-svedsko-nemuze-deportovat-dostavaji-pracovni-povoleni-a-pasy-varuje-urednik-pro-migraci/

  OdpovědětVymazat
 17. Pán se docela dobře v té galerii odvázal a může být docela rád, že i s paní pomocnicí nedostali přez ústa. Zvlášť když se jednalo o soukromý majetek. Protože já si můžu psát o komkoliv kdekoliv, tím spíš na svém majetku, a nikdo mi v tom nemůže bránit. Samozřejmě pokud nepropaguju zakázaná hnutí jako je třeba nacismus a pod., což v tomto případě nebylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.24 To si děláte legraci ?

   Vymazat
  2. 11:24 Když si každý může psát kdekoliv o komkoliv tak je vlastně všechno v cajku, nebo ne ? Jeden tam napsal urážky a druhý je zamaloval, demokracie v praxi.

   Vymazat
  3. jo, sice soukromý majetek, ale také veřejný prostor. Doma na hajzlu si může vylepovat co chce . ale ve veřejně přístupné galerii, byť soukromé už to možné není (podle zákona).

   Vymazat
  4. Když si může kdokoliv, cokoliv, kdykoliv napsat o komkoliv, pak taky může kdokoliv, kdykoliv, kdekoliv projevit nesouhlas.
   Jinak vám hlava nebere, že urážet "vlastní" národ takovým ponižujícím způsobem znamená největší zradu zrad. V dávné ještě kmenové a předchozí minulosti dobře věděli, že zrádce (i "jen" takovými pomluvami) je nutné ve vlastním zájmu zastavit. A dělali to často s celou blízkou rodinou ... definitivně. V "lepším" případě je vyhnali pryč, navždy.
   Pokud jste nepochopil rozdíl mezi svobodou slova a svobodou vyjádření, pak nepochopíte ani odpovědi na vaše cancy. Svoboda, ta skutečná znamená totiž ODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY. A to kdykoliv, kdekoliv, ke komukoliv.

   Vymazat
  5. 11:24-tak jo, nemám galerii ale mohu si na svém pozemku vystavit plakát do ulice s textem "Jsem židovskej srab, kterej určoval, kdo půjde první do transportu, abych šel jako poslední. Přežil jsem, změnil si jméno a stal se komunistou. když mne vyhodili, emigroval jsem. Jistotu desetinásobku jsem nechtěl, prodělal bych, mám nyní více."?

   Vymazat
  6. 20:48

   Tohle je výrok na kriminál. Podněcování k etnické a náboženské nesnášenlivosti, zesměšňování holokaustu... a víte to dobře. Nápis v galerii byl názor majitele galerie. I kdyby byl tím majitelem Němec nebo Angolan, není to urážka a nebyla tam výzva k likvidaci. Navíc se jedná o názor drtivé části Evropy, bohužel.

   Vymazat
  7. 17:56-šlápl jsem Vám "na kuří oko"? Jen parafrázuji.

   Vymazat
 18. Je třeba stále, všude a všemi prostředky upozorňovat na tyto šmejdy, kteří tu primitivně, tu sofistikovaně urážejí český/moravský/slezský národ, udávají a ponižují Českou republiku při každé příležitosti a ještě ty své provokace vydávají za umění, které ještě navíc "realizují" za naše peníze, tedy za peníze toho národa, který všude jen urážejí...
  Viki L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A hlavně je pojmenovat, abychom měli jasno.

   Vymazat
  2. A hlavně je pojmenovat, aby se už lidem rozsvítilo kdo je pořád rozeštvává a uráží.

   Vymazat
 19. Klobouk dolů před panem že ten hnusný nápis přemaloval. Tomu idiotovi co to tam pověsil dát pokutu a zavřít, nebo pořádnou nakládačku. Když se mu tady nelíbí, nemusí tady žít a vypadne na ten vysněný a obdivovaný Západ. Ten zasahující policajt koho a co vlastně chránil?

  OdpovědětVymazat
 20. Hmm, ten drzej nápis může mít i alternativu. Například: vydáváme se za Čechy i když jsme nečeši. Za krize jsme si mastili kasy i kapsy, když praví Češi mrzli a hladověli... tak jsme jim nechyběli. Po První světové Češi uvěřili Francouzům, Britům, Američanům z USA... a nám, abychom jim Mnichovem vysvětlili realitu a prodali Čechy Němcům, na Jaltě pak občanům SSSR. A tak Čech "čuměl", když nakládali předvoj. Díky SSSR, jaký z něho z trosek Ruské říše dokázal Stalin vydupat ze země NEDOŠLO NA NAKLÁDKU ČECHŮ... a tak Němci byli odsunuti DOMŮ, DO ŘÍŠE. A my jsme si měnili svá příjmení za česká a na čas jsme zalezli do jetele (pardon, do lůna hostitelského Národa českého)... a ejhle, jsme zase zde a chudoba socialismu se nás přestala týkat. A nemůžeme si pomoci, radostně vám zase za vaše mlaskáme do tvářiček, oslíci.

  OdpovědětVymazat
 21. K těmto urážejícím nápisům bych zařadil i všemožné cizojazyčné nápisy v obchodech ( a nejen tam ) ! Chybí tu Dobrovský, Jungman ,Palacký, Tyl, Mácha, Němcová a další.
  Díky ,,nám" a díky době
  obrací se tito v hrobě.

  OdpovědětVymazat
 22. Za mě dobrý chlap a má můj respekt. Když si dovolují strhávat a ničit prezidentskou standartu, pomalovávat a zneucťovat pomníky osvoboditelů, znovu oživovat a oslavovat památníky národní poroby, tak je dobré jim čas od času dopřát stejnou medicínu. To byl jenom předkrm...

  OdpovědětVymazat
 23. Ten text stačí "jen" malinko upravit a "poděkovat" "umělci".

  „Jsem českej srab, kterej čumí, když ničí republiku, hajluje náckům, mává podlézavě amíkům a pak chce jistotu desetinásobku.“

  Člen Milionu zahraničních agentů vlastní rukou

  OdpovědětVymazat
 24. Děkuji panu Černohorskému! Udělal to i za mne...

  OdpovědětVymazat
 25. POZOR - GALERIE DOX má POCHYBNÝ SMYSL EXISTENCE

  Od 2008 do 2013 totiž narostl dluh galerie na 40 milionů korun. Takže majitelé tam nasypali dalších 30 milionů. Nyní to může být dalších 40 nebo více. Jaký je smysl takto prodělečné galerie? Dělají to majitelé z lásky k umění?

  Prý je zaměřená na politická, společenská témata. S bandou blbečků Pode Bal spolupracují dlouhodobě. To moc nevypadá, že by šlo čistě o lásku k umění.

  Spolumajiteli jsou Leoš Válka, Libor Winkler, Václav Dejčmar a známý milionář Karel Janeček! Leoše Válka vyznamenal Havel.

  Pokud jim chcete sdělit, co si o nich myslíte:
  Tel.: +420 295 568 111
  E-mail: info@dox.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Pán Černohorský si mohl odpustit narážky na komunisty. Za okupace jich 25 tisíc zavraždili. V daném kontextu jeho poznámky pro mne vyznívají jako výsměch na jejich adresu. Ten největší strach je z obhajoby komunistů, která hrozí nepředstavitelným tajemným postihem. Naštěstí silně antikomunistické strany a skupiny, které se tváří levicově, ve volbách nemají významný úspěch.

  Podle mého názoru je antikomunistický levičák chudý a nespokojený. Na rozdíl od pravicového antikomunisty si nedokázal podle zákona nakrást. Naštěstí takového loosera snadno poznáte, protože ryje do komunistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohatý levičák je rozmar. Chudý pravičák je - DIAGNOSA...

   Vymazat
 27. Jiri Bartoška, co všechno vlastní atd......v kultuře je peněz jako sraček-viz Herman a další......
  Noblesa Jiřího Bartošky (* 24.03.1947) vyzařuje na první pohled a tak
  nejspíš nikdo nepředpokládá, že bude tlouct bídu s nouzí. Pochopitelně
  i z toho důvodu, že od roku 1994 šéfuje karlovarskému filmovému
  festivalu, což mu také přináší kromě starostí i příjemný zisk. A jak
  se zdá, peníze pak herec obratem vkládá do realit, jak uvádí web
  Expres.cz.
  Jen jeho příjem z karlovarského festivalu prý podle týdeníku Rytmus
  života činí průměrně 10 milionů korun. Z toho se už nemovitosti dají
  pořídit jako nic. Co všechno herec a ředitel festivalu či jeho rodina
  vlastní?
  Dům v Andělské hoře
  Aby v době konání festivalu nemusel do Karlových Varů neustále
  dojíždět, pořídil si podle webu Expres.cz Jiří Bartoška několik parcel
  v Andělské Hoře, odkud je to do festivalového města coby kamenem
  dohodil. Na pozemcích o odhadované výměře 1700 metrů čtverečních má
  legendární herec velkou dřevostavbu, bazén i garáž. Předpokládaná cena
  za nemovitost je asi 8 až 10 milionů korun.
  Byt v Maiselově ulici
  Když už jsou peníze, pak se stoprocentně nejen filmových hvězdám hodí
  byt v centru Prahy. Bartoškovi mají jeden v ulici jen kousek od
  luxusní Pařížské. Aktuální cena bytu podle citovaného webu šplhá až ke
  30 milionům korun. Nájem tam ještě před několika lety stál 60 tisíc
  korun.
  Byt v Rybné ulici
  Další pražský byt pak má Jiří Bartoška v Rybné ulici, která se pro
  změnu nachází kousek od obchodního domu Kotva. Ten si údajně herec
  pořídil už v roce 2003 a sám jej vlastnil až do začátku letošního
  roku. Následně nemovitost přepsal na svého syna Jana. Její cena se
  odhaduje na 8 až 10 milionů.
  Byty v Holešovicích
  V apartmánovém areálu Na Maninách jsou pak hned dva byty této rodiny.
  Jeden opět patří synovi Bartošky Janovi, který je vlastníkem od roku
  2013. Další pak jeho dceři Kateřině, která má prý byt o něco menší.
  Cena synova bytu odpovídá přibližně částce 10 milionů, dceřin byt asi
  jen 9 milionům.
  Byt v Podskalské ulici
  Aby byli oba potomci Jiřího Bartošky obdarovaní stejným dílem, patří
  pro změnu tento byt v blízkosti atraktivní pražské náplavky jeho dceři
  Kateřině. Jeho peněžní hodnota se podle informací citovaného webu
  pohybuje v rozmezí 8 až 9 milionů korun.-
  S pozdravem a přáním krásného dne JUDr. Jaroslav Vlach v.r.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pánové Černohorský a Bartoška budou mít stejného koníčka, nadávat na komunisty. Bartoška však Černohorskému podržet váleček v galerii DOX nepomůže a na novou republiku diskutovat nepůjde. Pohrdá zdejší společností. Já bych do té galerie také nevlezl. Před převratem jsem budoval socialismus a hned po převratu jsem se pustil pracovat ve prospěch kapitalismu. Škoda, že se takto nerozhodla pracovat také slavná Milada. Komunisté mne odměňovali spravedlivě, kapitalisté by mne za světově významnou práci nechali vyhladovět. Kapitalisty, vlastníky podniku jsem nikdy nepotkal. Ždímal mne jejich mrzký pohůnek, kterému jsem později ručil za povýšení na nejvyšší akademickou hodnost. Dovedete si představit lepší pomstu?

   Vymazat
 28. No jo Bartoška, ten v tom umí chodit, na toho nikdo nemá, až přijdou Číňani, bude celej žlutej a mít pěkně šikmý očička. Že jsme jako Češi byli za války hajzlové, to že Němci nevěděli co s lavinou udání, Čechů na Čechy dělat, už nějaký historik řekl, ale móc nerado se o tom mluví, ale možná by bylo velice zajímavé provětrat archívy. Třeba, že teď máme možnost ukázat, že až tak velký svině nejsme a trochu se rehabilitovat, nebo né? Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 29. Trochu mi vadí kádrování pana Bartošky, pane doktore zamyslete se, podle mne se více hodíte do Blesku. Ale toto není můj problém. Já mám radost o kterou se chci podělit,protože Foldyna bude trojkou za SPD. Při této příležitosti by mne potěšil i Jirka Černohorský, kdyby dostal taky chuť a příležitost. Podobně mě napadl dalšÍ prima chlap, jehož jméno neznám, ale vím,že byl odsouzen za pomalování autobusu. Takové Čechy, Moraváky a Slezany potřebujeme jako sůl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kádruje se už 30 let. Musíte si zvyknout.

   Vymazat
 30. Jirka je frajer...ale co se týká komunistů,..tak moje alergie vůči nim,..po 30letech vládnutí kapitalistů již hodně vyprchala...dnes jsem přesvědčený, že štvanice vůči komoušum, je zapříčiněná obavou, aby si lidé nechtěli demokratický socialismus zkusit ještě jednou...

  OdpovědětVymazat
 31. Pro splnění moderního požadavku "gender mainsreamingu", (který je sám o sobě směšný, ale zde se hodí) navrhuji přemluvit i ženy k reprezentaci v barvách SPD. Samosebou, budou-li mít zájem. Do problémů, které jsou před námi potřebujeme inteligentní, nekompromisní osoby s rovnou páteří. Nepochybuji, že spisovatelka Lenka Procházková, ekonomka Ilona Švihlíková a inženýrka Alena Vitásková by byly do týmu přínosem a bezpochyby by kopaly za naši zem.

  OdpovědětVymazat
 32. Ten jednou bude slavnej... Takovej novodobej, čecháčkovskej Horst Wessel

  OdpovědětVymazat
 33. Já půjdu do těch samých prostor a napíši jim tam nápis "Jsem českej srab, emigroval jsem z Československa a podepsal jsem spolupráci s CIA, až to prasklo, poslali mě sem zpět, abych zde co nejvíce nakradl a co nejvíce tomuto národu uškodil".

  OdpovědětVymazat
 34. 7:48 Asi nejste okrasou na žádném kontinentu, má-li to být žert, tak je hodně ubohý.

  OdpovědětVymazat
 35. Jirku sleduji na youtube a musím říci, že mnoho věcí se člověk dozví, až od jejich hostů, v jaké době nyní žijeme. Tato ukázka jeho vlastenectví je příkladná! Všichni nemají povahu na takové činy, jako dělá on, proto klobouk dolů!

  OdpovědětVymazat
 36. 7:48...já bych ještě doplnil,... "že jsem eurospratek a čekal jsem na 3světovou válku !"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:48
   Možná mohl ještě doplnit, že se počůrával strachy, kdyže dostal poznámku do ŽK.

   Vymazat
 37. Vřele doporučuji přijmout Jirku Černohorského do SPD. Na stránkách www.petramichal.cz se dočtete, že mezi nimi mají dosti silný vliv členové KPV. Například nějaký Světnička, přestárlý doktorand chtěl být rektorem UK. Tomio se zblázní nad jejich požadavky.

  OdpovědětVymazat
 38. Mrzí mne, že současné nové zdejší ztížení komunikace odradilo stálé diskutující jako paní Helenku,nebo pana Milana, jen dědeček zůstal,naopak se zde utábořili lidé bez názoru a plní zloby a provokací. Je to škoda, často mi zdejší názory i názorové střety pomáhaly v orirentaci. Dnes kvalita poklesla a není co řešit.
  Sbohem a šáteček.

  OdpovědětVymazat
 39. Ó, jak je ubohý ten nelidský parazit galerista. Před 75 roky, pokud by tehdy žil, byl jistě mezi prvními na Václaváku co hajloval, Moravec by ho vyznamenal Sv.václavskou orlicí a určitě by měl doma Mein Kampf s věnováním autora. A dnes podle stavu své duše by chtěl soudit druhé.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.