Reklama

úterý 3. března 2020

Čističi - aby platforma byla bezpečná (o cenzorech sociálních cítí, říkají si "moderátoři obsahu")

4. 3. 2020    Česká televize (ČT2) uvedla německý dokument 
Je to fascinující! To musíte vidět!  ZDE

12 komentářů :

 1. Jeden takovej rádoby čistič zabloudil i k Vám, pane doktore.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi ne jen jeden.

   Vymazat
  2. 6.58 Tak, tak. Co se mu nehodí, vyhodí... Takže diskuse již není pro ostatní transparentní. Ale je to JEHO WEB.

   Vymazat
 2. co chcete tady schvalovat? Dala jsem jenom otazku!

  OdpovědětVymazat
 3. 6:58 Svatá pravda, nějak tu houstne vzduch.

  OdpovědětVymazat
 4. No jo jejich sociální experimenty a politika se lidem nelíbí tak cenzurují. To jsou naši elfové na ně jsou skvělý orkové s obouručním kladivem.

  OdpovědětVymazat
 5. Cenzura internetu byla jen otázkou času neboť kapitalismus je podle Webera, Simmela a dalších totalitní sociální struktura.

  OdpovědětVymazat
 6. Já zatím pociťuji "čističství" na Nové republice... příznivě, neb ubylo hulvátství. A provozovat weby pro sprosťáctví, pro výlev žluči a dalšího odpadu z těl nelidů, to je mrhání časem i prostorem. Jen odstraňujte dále vše, co překročí hranice rychlosti a ohybu světla podle Einsteinovy teorie.

  OdpovědětVymazat
 7. Vzkaz doufám že ne na Filipíny, ale do Prahy. Nevím za jakou mou zásluhu jste ze mne udělali sledovanou osobu. Budiž, též máte právo na názor. Protože nesnáším násilí, tak z této oblasti vítr nefouká. Na vyjádření názorů mám ústavou dané právo. I mne překvapuje kolik nenávisti a násílí se publikuje na sítích, ale jestli ztrácíte čas se mnou, pak se nedivím, že vám unikají projevy rasizmu a antisemitizmu. Promiňte, nemám na vás žádný jiný kontakt, tak píšu zde. Bylo by fér od vás mi odpovědět, třeba zde. Zajímá mne, kde ode mne došlo k překročení hranice slušnosti. Pochopím, že tyto moje řádky nezveřejníte, ale očekávám odpověď.

  OdpovědětVymazat
 8. http://www.czechfreepress.cz/amerika/facebook-pujde-pred-soud-za-cenzuru.html
  https://beforeitsnews.com/v3/eu/2019/2650524.html
  EU plánuje odstranit veškerou svobodu projevu..
  https://zemavek.sk/google-manipuluje-s-vyhladavacim-algoritmom-aby-ovplyvnoval-volby/

  OdpovědětVymazat
 9. 1:22 Podivné, pod mou značkou Adonis, se tu někdo vydává za mne. Je to nefér

  OdpovědětVymazat
 10. Pane moderátore obsahu, buďte tak laskav a do pokynů k diskuzi napište, že jakákoli připomínka, natož kritika dříve řečeného admina či redakce NR, je zcela nepřípustná. To, aby se vědělo na čem, my naivové, při snaze prospět věci, jsme. Děkuji a jako vždy, zdravím srdečně JiH
  PS vzhledem ke shora publikovanému nevidím předchozí od věci, vulgarismů a napadání jsem se zajisté vyvaroval. Nebo ne?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.