Reklama

neděle 22. března 2020

Erdogan obkličuje Řecko migranty – vyslal jich 30 tisíc do Albánie k "vytlačení" tamních Řeků

Ivan David
22. 3. 2020 facebook
Do oblastí, kde v Albánii sídlí řecká menšina, se podle dohody albánského premiéra Ediho Ramy a tureckého prezidenta Recepa Erdogana už stěhují muslimští migranti! Další jsou na cestě letecky. Přesouvají se podle dohody mezi tureckým prezidentem Erdoganem a albánským premiérem Edi Ramou o přemístění 30 000 muslimských přistěhovalců z Turecka (!) na albánské území, konkrétně do severního Epiru do oblastí kolem hraničních přechodů s Řeckem Kakaviá, Rípesi, Mavromáti, Treis Géfyres, Kapestítsa.


Nedávné informace ze severního Epiru hovoří nejen o vytvoření „ubytovacích struktur“ v pohraničních oblastech, ale o usazení muslimských osadníků v obcích Vouliaratis a Pepeli v řecké menšinové obci Dropoli.

50 přistěhovalců se prý již usadilo v malé vesnici Arsi Lego nedaleko Argyrokastra. Zatímco zprávy o usídlování nelegálních přistěhovalců přicházejí i z jiných komunit.

Tato oblast na pomezí Albánie a Řecka – Epiros – je osídlena převážně řeckou menšinou. Zdá se tedy, že albánská vláda po dohodě s Tureckem chce změnit demografické složení obyvatelstva – což dobře známe z území, které Turci obsadili jinde, například v Sýrii Afrín, Rojavu, Jarablus, předtím v roce 1974 severní Kypr.

Řecký server pronews.gr upozorňuje, že za této situace může být zneužit i nejnovější albánský zákon o vlastnictví, schválený v roce 2018 albánským parlamentem, k vyvlastnění majetku řecké národnostní menšiny. Evropská unie by měly okamžitě reagovat!

Albánie dnes navíc vyhlásila válečný stav. Oficiálně z důvodů koronavirové krize, ačkoli zatím zaznamenala pouze 76 případů a pouze 2 úmrtí. Během režimu válečného stavu se zároveň převedly stovky nelegálních přistěhovalců do řeckých vesnic severního Epiru z Turecka.

Albánská vláda také dnes nasadila vojenské jednotky, zejména v řeckých regionech, aby doprovázely autobusy s nelegálními muslimskými přistěhovalci, a dále kvůli návratu 120 000 Albánců z Itálie, která utrpěla ze všech států světa korononou nejvíc. A to 12 dní před přerušením leteckého a námořního spojení mezi Albánií a Řeckem, které spolu sousedí na břehu Jaderského moře.
Server pronews.gr dodává, že hranice mez Albánií a Řeckem je daleko hůře střežitelná než oblast kolem hraniční řeky Evros.

43 komentářů :

 1. Abánie a Kosovo, tikající muslimská bomba v Evropě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prostě pryč z EU viz.nekonani s virem, migrací,Tureckem... Musíme zajistit svoji soběstačnost za každou cenu ,rukama se vyhrabat z toho hnoje,co jsme si nechali sem natahat!

   Vymazat
  2. A byl jste někdy v Albánii? Já ano a rozhodně mi nepřipadá, že by to byla nějaká tikající bomba. Naopak jsou neskutečně náboženský tolerantní. Tak, že si to tady v této vystresovane zemi ani nedokážeme představit.

   Vymazat
  3. To máme v nátuře, pohodlnost!!!
   Jednodušší je odsoudit, než zjišťovat informace. Ignorace

   Vymazat
  4. Já byl v Albánii, Bosně a lidé tam jsou úplně v pohodě. Srdeční vstřícní. Ne jak ti ekonomičtí migranti že Sýrie apod.

   Vymazat
  5. Proto musela byt Jugoslavie znicena !!

   Vymazat
  6. 12:36, 20:05, a vy máte přesný přehled o současné situaci v oblasti v severním Epiru?

   Vymazat
  7. Tu bombu z toho udělali Kosovští nacionalističtí Albánci (to asi nevíte, že , milovníci muslimů) a Velkou Albánii už dávno s Kosovem v Albánii plánují vytvořit. Dnešní aktivity fašisty Erdogana do toho hezky zapadají. Jen zaslepení naivkové nevidí to, co je 10 let zřejmé. Pátá kolona muslimů s požehnáním paši Erdogana splní své poslání a Albánie bude brzy zase uzavřena pro turisty. Kam šlápne salafista, nic nekvete, jen nenávist a násilí ve všech podobách. Ale hlupáky bez znalosti historie a smyslu islámu to nepřesvědčí, snad až smrt bližních.

   Vymazat
  8. Byl jsem v albanii bla bla bla...kosovo..pohodicka...bla bla bla. Bez tam zit ty tolerante a uvidis jaka je pohoda. Klasicka cechovina...dit v tom chorvatsku mate krasne...bez tam zit prez zimu..a jeste k tomu jako srb.
   O albanske toleranci mluvi 100+ kostelu zborenejch ze...a preorany hrbytovy. To je tolerance panacku. Zil jsem vedle albancu...vim co jsou zac. Jste naivni...vam zde nedochazi ze Jugoslavii a Kosovem ste si zde podepsali vlastni budoucnost. Nejdrive EU...a pak na radu prijdou staty. Zavrit oci a usi a delat ze pohodicka. Hodne stesti.

   Vymazat
 2. No vida že to jde. Kvóty nezabraly, tak to zkusíme jinak. My ty naše kamarády do Evropy dostaneme i kdyby se chátra bouřila sebevíc! Nejde to přes moře, tak to půjde jinudy. A navíc do toho nemůžou vlády kolonií EU jako je Polsko, ČR, Maďarsko a Slovensko kecat. Albánii přece chce Brusel co nejdříve vzít do EU,nebo ne? No a pak budou v Schengenu a bude vymalováno. A protože turecký sultán byl tradičně hlavou věřících, pokyny budou chodit od něj. A to nevíme nic o situaci v protektorátu EU zvaném Bosna a Hercegovina. I okolo Kosova je ticho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No my starší jsme přes drsnost té doby nic podobného nezažili ani za protektorátu Böhmen und Mähren. Vidíte, jaký to pokrok a vy byste ho chtěli zastavit??? Styďte se, zpátečníci!

   Vymazat
  2. 9:38, Albánii i Kosovo. Někdy minulý týden jsem slyšel někoho z EK blekotat fráze, jak tyto země trpí tím, že jsou mimo EU.

   Vymazat
  3. Integrace Evropy? Každý stát si má držet svoji suverenitu a národnostní zvyky.Byli jsme samostatní a teď máme jen dluhy!Komu polezeme do zadku dalšímu?

   Vymazat
  4. Jojo, na tom něco je. A EU je spolek hlupáčků, kteří chtějí dobro i pro zločince. To víte, multikulti.

   Vymazat
 3. A co jste čekal pane doktore. Jste v Bruselu k ničemu , když nedokážete zorganizovat efektivní odpor.

  OdpovědětVymazat
 4. A co slovutní představitelé NATA, co činí, jak reagují a k čemu vlastně tady jsou. Pravděpodobně jen na vysávání peněz od lidí a jejich "ožebračování" při nucení kupovat předražený vojenský materiál. Neřeší migraci, neřeší Turka a jen "zachránce celosvětového míru" vědomě a cíleně lije petrolej do ohně všude, kde se dá. Běžme od nich pryč, stejně nám jako vždy nepomohou...

  OdpovědětVymazat
 5. ... i takhle začínaly v minulosti války....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.arfa.cz/prave-ted-korona-vzpoura-migranti-v-nemeckych-karantenach-se-bouri-a-hrozi-zapalenim-budov-pustte-nas-ven-500-migrantu-a-vlajka-islamskeho-statu-nemecko-na-sudu-s-prachem/#.XnJE6HJKi70
   Amine J. z Tuniska jako příznak zpustlého Německa. http://www.zvedavec.org/vezkratce/16900/

   Vymazat
 6. Poslat je zpátky a uzavřít hranice.To je zajímavé, že u korona virusu to jde. Muslimové byli a vždy budou hrozba.

  OdpovědětVymazat
 7. Doporučuji román z roku 1973 Tábor svatých od Jeana Raspaila. Je tam vše, je tam prostě současnost. Evropu čeká tragédie a posléze genocida bílých. K

  OdpovědětVymazat
 8. Co to je za kravinu to jso propagace, tam je i frontex, tak ne lzete kde to berete tihle info,to je lez.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaký frontex? Vždyť tahle organizace pomáhala dopravit z lybijských břehů migranty na lodě pašeráků. Přitom tvrdila, že pouze pomáhala zachraňovat topící se.

   Pokud nevěříte, najděte si kruci jakýkoliv film na YT o situaci na řecko-tureckých hranicích.

   Vymazat
 9. No tak nakonec to musí vše brát Řecká vláda vážně a bojovat o přežití na žádnou pomoc z nějaké eu nelze spoléhat.

  OdpovědětVymazat
 10. ITÁLIE: Krematoria ve městě Bergamo už nezvládají počty mrtvol a tak armáda odvezla těla na spálení do 11 dalších měst. Popel zemřelých pak bude opět vrácen zpět.

  https://navratdoreality.cz/odvoz-mrtvol-z-bergama-10223.html

  OdpovědětVymazat
 11. Vážení diskutující. Přišel jsem si Google i v angličtině a žádné zmínky o tom, co je popsáno v tomto článku jsem nikde nenašel. Pokud najdete nějaké zdroje, prosím o uvedení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane kolego, pamatujete slavný výrok hrdiny filmu Kurvahošigutentag k manželce advokáta, že určitě má přirození, i když nikdo tu její intimnost neviděl? Naučte se odhadovat, co je a co není možné. S jistotou nevíte nic, ale vše nasvědčuje faktu, že je to možné. Lepší je věřit než být překvapen.

   Vymazat
  2. 12:34, najdete to na řeckých serverech, protože se to týká hlavně jich a možná to už převzal nějaký srbský portál.

   Turecko se snaží zbavit svých migrantů, které natáhli do země. To je dávno známý fakt, stejně tak i to,bude se nejedná o ubohé Syřany z právě bombardovaného Idlíbu.

   Vymazat
  3. Pánovi 12:34 zjevně nestačí zpráva od europoslance, dodáme tedy další ve srozumitelném jazyce.

   Pokud ovšem budete věřit jen a jen oficiálním anglosaským zdrojům, pak se možná nic nedozvíte. Tak jako se nedozvíte, že v Sýrii coby opozice krvavého Asada bojují především džihádisté Hajat Tahrír Aš Šám z mnoha zemí světa. To jsou ti Syřané, z nichž mnozí se momentálně snaží coby sirotci dostat na půdu EU.

   Vymazat
 12. George Kuluris Chce Osmanskou Říší asi zije v nějakém jiném světe on zničí Turecko a svůj chudebnej lid nedopadne dobře

  OdpovědětVymazat
 13. Nezapomínejte občané, že podporu pramenům terorismu nejen albánským v Kosovu, ale i jinde dávaly a dávají USA. Kdo vyzbrojil a vycvičil kosovskoalbánské teroristy, kdo je posilnil přísunem teoristů z AlKajdy a Talibanu. To vše naši kámoši z poza velké vody. No a kdo pak z jatek na mladé Srby i Čechy(!) v Kosovu -Albánii odebíral na kšefty orgány na transplantaci a za ně dodával milým teroristům zbraně pro páchaní sadismu. Zase jsem u té milované země, co se účasnila na genocidě 160 milionů Indiánů a 15 milionů černochů. A že by mohli zapomenout na ta skvělá léta svobodného vraždění, nacisté z 3. říše si pak brali vzor z nich, ale nikdy jejich kvalit nedosáhli. A jistě nyní jsou to letadla made in USA, která posilují teroristy svými přísuny z Turecka. Jaká radost pro národy EU, jak ty staré, tak ty nové. Nacismus nikdy nevymřel a ani se nezrodil v Německu, dokonce k dokonalosti ho přivádí dnes superv elmoc!

  OdpovědětVymazat
 14. 12:34 pak vám nezbývá poptat se Zuckenberga, když už se nechcete zajímat o zdroje MUDr.Ivana Davida, t.č. europoslance.

  OdpovědětVymazat
 15. Vážený pane, sledujte řecké TV nebo si prolistujte řecký tisk.

  OdpovědětVymazat
 16. Řekové testují způsoby připojení pohraničního zátarasu na elektřinu vysokého napětí. http://www.zvedavec.org/vezkratce/16908/
  https://pravdive.eu/news/187817/rekove-prohlubuji-obranu-hranice-o-protitankove-zatarasy

  OdpovědětVymazat
 17. Celý ten spolek EU a NATO je úplně k prdu. V Řecku se bojuje za Prahu, ale kupodivu "nejsou lidi". Nedostali jsme totiž pokyn shora, jako v případě Mali, Afghanistánu a pod.. Erdogan pochopil, že ty baby, co vedou ten náš spolek, zajistí vládu půlměsíce široko daleko.

  OdpovědětVymazat
 18. Až v Evropě vyhladí všechny bílé, tak budou vítací migrantů spokojení.podekujme EU, chudáci naše vnoučata

  OdpovědětVymazat
 19. Tak jsem se podíval co je to Výzkumné centrum AMO, odkud ta "odbornice" Karásková pochází.
  Výzkumné centrum AMO financují (2018):
  Velvyslanectví USA - 537 350 Kč
  Severoatlantická aliance NATO - 621 896 Kč
  National Endowment for Democracy (NED) - 1 869 545 Kč
  Česko-Německý fond budoucnosti - 800 204Kč
  Ministerstvo zahraničních věcí ČR - 3 195 355 Kč
  Česká rozvojová agentura - 2 146 184 Kč
  a další."Výzkumné centrum ..." dotuje Ministerstvo zahraničních věcí ČR - 3 195 355 Kč, takže otázkou leda je, kdo a jakým dílem určuje zahraniční politiku ČR.
  Co k tomu dodat? Přátelé, takto se to dělá! Toto jsou střeva řízení našeho pašalíku. Musíte si financovat kretény, kteří fungují jako experti pro bezmozky v médiích, aby to nevypadalo, že ty hovna plodí přímo bezmozci.
  Evidentně v Česku chybí národní agentura, která by monitorovala, katalogizovala, vyhodnocovala a dekonspirovala činnost těchto podivných spolků a organizací. 99% těchto organizací se vydává za něco jiného, než je. Měla by vzniknout národní databáze, kde by na škále 1 až 5 bylo označeno a popsáno co je co. Člověk v tísti, nebezpečnost 5, financovaná tím a tím, svojí skutečnou činnost převraty, diverze a propagandu vydává za humanitární

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co kdybyste Vy, jako erudovaný založil "profi neziskovku proti"? Chytrých a zapálených lidí je hodně i bohatých. Mne se bohužel netýká nic z uvedeného ale rád budu dělat kolportéra.

   Vymazat
 20. Kdo umíte komunikaci s Řeky napište jim tam ať trvale postřikují hraniční pásma fekáliemi. Je to účinné a laciné.

  OdpovědětVymazat
 21. A zeptal se nekdo nekoho,kdo je realne v Albanii nebo v recku? 😃 Vetsi bullshit (clanek) jsem dlouho necetl :D dalsi hoax, jak vyvolat v lidech vic strachu..No,ale kdo chce kam.. Enjoy!:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:41, ten hoax najdete tady. A samozřejmě že nikdo tady nemá na tomto území příbuzné, známé, aby to konkrétně pro vás vyfotili. I tak byste tomu nevěřil.

   Další podobné hoaxy můžete vidět na hranicích s Tureckem, kde Turci používají obrněná vozidla, aby jimi migrantům prorazili cestu do Řecka. Je toho plný YouTube. Kvůli tomu tam oficiálně dorazilo na výpomoc našich osm policajtů, také z Maďarska i Srbska. Ale to nic, to je hoax... Stejně tak je hoax, že Turecko už šest let v Sýrii podporuje al-Kaidu.

   Vymazat
  2. 21:41, možná byste měl přečíst ještě tohle, než začnete plácat něco o bullshitu. Podotýkám, že to je rozhovor s členem Pirátské strany, tedy nikdo "od Putina".

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.