Reklama

pondělí 16. března 2020

EU v kómatu a roušky z Číny (VIDEO)

Emil Kalabus
16. 3. 2020  CzechFreePress
Bohužel je to tak. Neschopnost jakékoliv akce a epidemie blbých keců od eurohujerů. Dokáží jen kritizovat, ale skutek utek. Že páni novináři, že páni Jakubové Jandové a zástupci Evropské komise.
Všimli jste si, jak dáma Ursula von der Leyen, předsedkyně Evropské komise, měla nejprve strach o trhy, ale o nakažené lidi ji vůbec nešlo?


Kritik všeho ruského a čínského, napsal na sociální sítě: „Prezident České republiky není jen vlastizrádce pracující pro Rusko a pro Čínu, ale také sračka, co se v době největší národní krize za generace někde schovává. Ale možná je to tak lepší, nikdo na ty jeho kecy a lži není zvědavý,“ podotkl zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda.

Podle předsedy hnutí Trikolóra Václav Klause mladšího je Evropská unie v kómatu. Žvatlání a výzvy bruselských eurokratů už nikdo nebere vážně: “Každý vidí, že tváří v tvář hrozbě nedělali nic. Že veškerá zodpovědnost leží na národních vládách, které se chovají zcela národně – Češi chrání Čechy, Poláci Poláky … EU je v kómatu – nedovolme nějaké zombie zmrtvýchvstání,“ dodal.
Nemám rád pana ministra vnitra Jana Hamáčka, ale tentokrát u mne zabodoval a vede si dobře. Palec nahoru. Nehodil do toho všeho vidle, ale naopak. O víkendu na Twitteru uvedl, že má nasmlouvanou dodávku 1,1 milionů respirátorů i 5 milionů respirátorů z Číny.

Vnitro podepsalo v Číně smlouvu na dodávky desítek milionů roušek a milionů respirátorů pro boj s koronavirem.

Zdravotnický materiál začnou od úterý přivážet letadla společnosti Smartwings. Při jednání asistovala Česko-čínská komora vzájemné spolupráce.

Ano pane Jakube Jando, konečně si račte všimnout, že vámi tolik nenáviděná Čína se dokázala o své obyvatele postarat a dokáže pomoci prakticky celému světu. Co dokázala EU a vaše Evropské hodnoty, kromě kritizování, žvanění a rozsévání nenávisti?

Mnozí lidé jsou v šoku, ale jak komentuje pan Zbořil: „Šok, nešok, je to tak a vojensky organizované akce jsou v případech mimořádných situací nejefektivnější.“

Mnozí z nás jsou zdravotníci a jsme v první linii, nejsme zvědaví na plané tlachání. My musíme opravdu pracovat a to mnohdy v samotném epicentru nákazy.

Podle odbornice není zmíněný koronavirus přírodního původu.

Co je koronavirus? Kde se vzala epidemie COVID- 19? Pochází z čínské laboratoře?
https://www.youtube.com/watch?v=P2KW1kud9fg&feature=emb_title47 komentářů :

 1. Do Číny pro roušky by měl hlavně letět Hřib Choroš, aby mu tam vysvětlili,co to je slušné chování.
  Čína by si mněla vyhradit,že Praha z té dodávky nedostane ani kus!

  OdpovědětVymazat
 2. Zajímavý článek. Jen nechápu, proč má autor potřebu komunikovat s tím eurohonibrkem akomentovat jeho slovní ejakuláty?

  OdpovědětVymazat
 3. Prosím vás, myslete také na Hřiba,Jandu,Vepříka z Řeporyjí a Hloupého Honzu. Objednejte pár roušek z USA.

  OdpovědětVymazat
 4. "... tolik nenáviděná Čína se dokázala o své obyvatele postarat a dokáže pomoci prakticky celému světu"

  To jako vážně? V té slavné, vámi milované Číně to svinstvo vzniklo. Ať už na středověkých tržnicích s netopýry, hady, potkany a jinou havětí s nulovou hygienou

  https://www.youtube.com/watch?v=TPpoJGYlW54

  nebo v tam sídlící čínské laboratoři, jak uvádí paní doktorka ve vámi postovaném videu. A z té slavné Číny, se to svinstvo rozšířilo do celého světa.
  A vy se jim za to dobrodiní klaníte jako hloupí kašpárci. Neuvěřitelné.

  O své občany se Čína "postarala" akorát tak, že zavedla přísný zákaz vycházení pod nekompromisním vojenským dohledem. Toť vše.
  A těch 10 milionů roušek nám skutečně nedodá zadarmo jako nějakou pomoc, ale za hromadu tvrdých dolarů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zda se,ze na hodinach biologie jste chybel.Virus nevznikne nejakou spatnou hygienou jak vy si zřejmé myslite.Svata prostoto.

   Vymazat
  2. Svatý, prostý Bagoune, nepsal jsem nic o tom, že "vznikl virus", ale psal jsem o vzniku "svinstva", kterým jsem myslel "pandemii". Tak si příště zkuste dát studený obklad na hlavu před tím než budete hloupě reagovat.

   Vymazat
  3. Víte zajímavé je na vás, že vás iritují středověké tržníce v číně, ale středověké mučírny SS a jejich vazalů nikoliv. Čínská vláda je zřejmě stižena naprosto iracionálním záchvatem humanizmu, protože já, jako racionálně uvažující bussinesman bych vám za ty bezcené papírky tištěné nekontrolavatelně FEDem neprodal ani skývu týden starého chleba. Jako vládní činitel země, která má těch "tvrdých dolarů" už i plné latríny, bych vás, nejvýše s utrpným výrazem, ze studijních důvodů, sledoval až do posledních záškubů těla před exitem.

   Vymazat
  4. Kozino, středověké tržnice, nulová hygiena Číňanů mě nijak neiritují. Ať si tam dělají co chtějí. Co mě ale irituje jsou jsou lidi jako vy, kteří ve svém fanatismu původci a hlavnímu viníkovi tohoto celosvětového shitu, chtějí děkovat, líbat nohy a brát si z něj příklad. Zdá se mi to neuvěřitelné, naprostá ztráta soudnosti..

   No a vy jste asi takový "bussinesman" asi jako já jsem čínský komunista. Váš největší bussines byl nedělní nákup v Lidlu.
   Co je bezcenná měna se podívejte aktuálně do Ruska. Rubl vůči vámi vysmívanému dolaru za poslední 2 měsíce ztratil čtvrtinu hodnoty a za poledních 12 let 3/4.

   Vymazat
  5. Anonym 21:42 toho moc o Číňanech neví. Kdyby sledoval pořad 60 minut na RT, pak by věděl, co se v Číně dělo. Tak mu nezbývá než se tady ztrapňovat nevědomosti.

   Vymazat
  6. Jake orgie nenavisti vypukly na Cinu..Nikoliv treba ani izolace od Italie..
   Nenavist,vezeni, soud ,vezeni..
   Dobrej priklad MEE TOO a spousta nenavisti proti muzum. Nemuzou obvinovat az do doby kamenny protoze muzi jiz z te doby vymreli..
   Denne nam ukazuji a v novinach /v TV/,jsou velke fotografie a clanky o nekonecnych zlocinech bilych a kdyz neni nic , jdou az 50 let zpet, jen aby propaganda pokracovala..
   Nenavist a pathologicka proti muzum panuje jako hlavni vedouci motivace feministek, od sveho zacatku..Hlavni cast cerne propagandy proti nam..
   Chteji nas nahradit afroarabama, tak daleko jde ta nenavist..Nejsou celkem niceho schopny ale pouzivaji system a moc a vladni a uredni sluhy.
   Dobre to bylo videt , kdyz Merkel prohlasila, ze nas budou obohacovat a nasledovalo tisice zlocinu.. To ji ani dalsi nezajima..Nic je nezajima krome pathologivke nenavisti..Ve jmenu toho si vymysleli tisice zlocinu../Jako komunisti,fasisti atd./.Psal jsem asi pred tydnem ,ze nas budou zatykat jednoho po druhem az uzraje cas..
   Vcera zatkli 21 leteho mladika , kterej ale nic neudelal. Prisli si pro nej daleko na farmu , kde zil s rodici. ASIO je organizace , ktera ma vypatrat spiony,teroristy,zlocince , kteri chteji skodit ve velkem a provadet spionaz na celem svet a kontraspionaz. Zkratka ochrana statu za miliardy. Vystaveli jim nedavno nove velitelstvi za 1 miliardu dolaru..
   Asio vypatrali ,ze ma antisemiticke nazory..
   Tedy Thought crime uz je tady.
   Madik je podezrely z antisemitismu..
   Ani tedy nestacil cokoliv udelat a ani jeho "zlocin" nevypatrala police..
   A tak kazdej si muze myslet , mne se to netyka az do chvile, kdy vam obrneny agenti s kevlonovejma vestama a kulometama nerozbouraji dvere..

   Vymazat
  7. Kdybyste měl IQ alespoň na úrovni žáka zvláštní školy tak by vám došlo, že ty stravovací zvyky jsou v Číně stejné několik tisíc let. V Číně byla vyspělá civilizace již v době, kdy byla na britských ostrovech nejinteligentnějším tvorem veverka. Takže se ten virus nevzal najednou tak, že někdo zblajznul netopýra. Pravděpodobnost, že za tím někdo stojí, je velká. A na zeměkouli je jediná země, která se již více než 100 let snaží o nadvládu - a to jsou USA, ovládané a vlastněné sionisticko-nacistickou mafií.

   Vymazat
  8. BSE k nám přišlo z VB. Zřejmě tam mají krávy špatné stravovací návyky zrovna tak jako kuřata z Polska přenášející salmonelu a ptačí chřipku. No v tom Polsku byli vždy bordeláři.

   Vymazat
  9. Nesmíte všechno soudit podle sebe, každý nevyráží v neděli na nákupy.

   Měl byste si konečně uvědomit, že skutečným původcem valné většiny zla na zemi jsou paranoidní zločinci ovládající SS a předtím VB.

   Nevím proč sem pletete rubl, co ten s tím má společného? Když se vám ty SS papírky tak líbí klidně se jimi udavte, podstatné je, že stále více státu je odmítá využívat. SS dluží všem na koho se podívají, kradou a vraždí po celém světě a trolové jako vy je za mrzký peníz vychvalují a lezou jim do zadku.

   Vymazat
  10. Anonym 21.42 to všechno nemyslí vážně - nic nemyslí vážně a ví, že je to jen nenávistný blábol proti Číně. On prostě Čínu nenávidí -důvod nesdělí - a hlavně útočí a nadává lidem, kteří si Číny dovedou vážit pro pracovitost jejich lidí, pro plánování a rozumné organizování práce, ukázněnost a pokoru. To on nezná a jeho milovaný západ taky ne. A když už jsme u těch "stravovacích návyků" - jak to, že nemá připomínky ke stravovacím návykům lidí, kteří bydlí venku na lavicích, v kanálech a pod mosty?

   Vymazat
  11. Ty roušky v Číně vyrábí i jedna Česká firma. Údajné Čínská vláda ty České roušky zabavila. Nedávno ta zpráva byla na netu. Sám jsem to četl ale kdo ví, vždyť skutečnost může být ještě horší

   Vymazat
  12. Roušky v Česku vyrábí také cizí firmy. Jak to vypadá, pro českou vládu jsou asi nedotknutelné.

   Vymazat
 5. Doba zúčtování se škůdci, parazity a kolaboranty se blíží. A Honihul Janda je kádr pro kandelábr ! Nezapomeňme na něho !

  OdpovědětVymazat
 6. EU se snad definitivně projevila jako neschopná a svým přístupem k životně důležitým problémům fakticky nebezpečná organizace. Kdo z ní uteče, tak vyhraje.

  OdpovědětVymazat
 7. USA: Článek z roku 2015 se zamýšlí nad otázkou, zda "vylepšovat" netopýří koronavirus je dobrý nápad.
  "Vědcům" se povedlo upravit netopýří koronavirus tak, aby byl přenositelný člověkem. Současně ho "vylepšili" SARS (vážný akutní syndrom dýchací soustavy).
  Mluvčí čínského ministerstva zahraničí obvinil USA, že nákaza propukla tam a do Číny byla zavlečena.
  Zdroj: https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debat...

  OdpovědětVymazat
 8. Janda nejen že zkritizoval vládu, ale obul se i do "plesnivého" Zemana. Je to odpad.

  OdpovědětVymazat
 9. Lejnová k nám hází, lejno za lejnem
  vzkažte jí tam někdo, že se rozejdem.
  Sebou však neberem, fuj tajbl, Jandu
  ať může dál těšit, svou EU bandu.

  OdpovědětVymazat
 10. Jakub Janda nám ukázal, kde a jak hluboko má evropské hodnoty a co vlastně ty evropské hodnoty jsou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janda je propagátorem pornohodnot v pornounii. Koho to napadlo si vybrat takového člověka?

   Vymazat
  2. Správná otázka - kdo mohl takového člověka, s tak pochybnými hodnotami a životopisem, vzděláním a tak dále, pověřit takovou funkcí? Už to je zločin. Kdo je za to zodpovědný?

   Vymazat
 11. Až toho zmetka Jandu napadne ten coronavirus, bude zpívat jinak!Nikomu nic zlého nepřeju, ale Janda a ostatní přisluhovači ďábla (USA) by si to měli prožít!

  OdpovědětVymazat
 12. Coronavirus by se mel spravne jmenovat EUROGlobalni nemoc. Takze , kde mame USA nejmocnejsi a nejvyvolenejsi aby vedli svet a boj proti nemoci, kde mame EU ,kdyz germani kradou jinym narodum i rousky.
  Kde mame ty slavne obrovske a GLOBALNI banky, konglomeraty, korporace aby mobilizovaly a vedly boj proti nemoci , ktera zachvatila svet..
  Kde jsou ty slavni ekonomove aby poskytli prostredky tak nutne k boji proti viru ?
  Staraji se akorat ,ze jim poklesly akcie ?
  Kdepak mame feminismus ,homosexualy pysne pochodujici a dalsi,stoji v prvnich radach aby pomahali ? Aby zachranovali lidstvo ?
  Nedejte se vysmat, jsou zalezly jako krysy v bunkrech ..
  Kde mame CT aby nam ukazal smer a cestu a vedla nas ??
  Kdepak jsou ti odvazni energicti bojovnici proti socham hrdinych generalu a kdepak je Soros se svymi miliardami aby prispechal lidstvu na pomoc ??
  Nejsou videt ani slyset ...Tak je to vzdycky.
  Vy lidi pomozte si sami..
  A nechtejte nic na nas...

  OdpovědětVymazat
 13. Čína baští pět tisíc let stejná jídla, která se nám nemusejí líbit (a chutnat), ale dnes nás chce nějakej pabl přesvědčovat, že je to původem nákazy a nikoliv neustálé testování biologických látek, které vyvinula Říše dobra právě proti Číně, která Říši dobra ekonomicky přerostla přes hlavu. Říše dobra se sice postarala o podpis mezinárodní konvence, aby ostatní země žádné bojové látky nevyvíjeli, ale sama Říše dobra má svou stovku vojenských biologických laboratoří po celém světě. A zblblí posluchači ČT mají věřit, že nákaza je z netopýra a z tržnice ve Wuchanu. Směšné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:51
   Vy budete hodně VELKÝ MYSLITEL.
   Veškeré pandemie za poslední desetiletí vznikly a nakazily svět jsou pouze a jenom z Číny.
   Pokud se podíváte jak zabíjí na tržišti drobné zvířestvo, maso volně loženo, bez chlaďáku a veškerá higiena okolo žádná, plus koncentrace milionu lidí na malé ploše, tak se není čemu divit.
   Směšné je, že podezříváte " říši dobra ", zřejmě USA. A čím jste zblblej vy? tipuji sputnik, aronet, par. listy...?

   Vymazat
  2. Mysliteli. Hustota zalidnění:. Česko 134 obyvatel na km. čtver., Čína 146, Německo 227…

   Vymazat
  3. My nemusíme číst sputnik, nám stačí vaše výplody....

   Vymazat
  4. Indoběžče máš pravdu! A byl si taky v jiných asijských státech na trzích? Mě stačilo když jsem viděl co dělali s rybama na tržišti ve Španělsku a jáká tam byla hygiena! Ony některé ryby se kazí okamžitě po chcípnutí. Tam se nikdo nezabývá jejím humáním usmrcením. Od té doby ryby nejím. A Thajsko? V centrech možná a na západlých vesnicích to by si viděl co tam jedí To by sis pochutnal. Nepál. Pakistán tam se jedí taky krysy a je to tam pochoutka...Jan Chodec

   Vymazat
  5. 8:51. Tak faktem je, že tato teorie nejspíše vznikla někde v kruzích pražské kavárny a už jsem ji slyšel několikrát od lidí z Prahy - "Můžou za to Číňani, jsou to prasata, všechno žerou a nemyjí se ". Kdo chce z nich vzbudit dojem vzdělance, tak hovoří o "stravovacíh návycích v Číně"...
   Tak dělají to proto aby mlžili a aby si lidé neuvědomili, jak hloupé bylo jejich protičínské vystupování, když ted vše závisí na Číně, kdy dodá potřebné věci do celého světa a kdy ukázala jak efektivně s epidemií bojovat.
   No, věřit tomu jedinec ducha mdlého. V každém koutu světa mají nějaké stravovací návyky a hygienické zvyklosti a jistě zrovna v Číně dnešních dnů nejsou zdaleka nejhorší - z našeho pohledu.
   Takové věci nemají na vznik a šíření pandemie nemoci dýchacích cest sebemenší vliv.

   Vymazat
 14. Fakta jsou jasná Čínská vláda to zvládla a eu kašle na lidi v Itálii nechávají staré lidi napospas osudu. A to zaplacený koště janda tak může držet hubu.

  OdpovědětVymazat
 15. Nacházíme se ve válce, Globální biologické válce ..
  Už to mnoha lidem dochází, ale těch blbých je stále většina.
  K blbosti patří i to hromadné velebení instalovaného šefa Krizového štábu Prymuly. Zajímavý je jeho životopis, jeho napakování se na lékových zakázkách us a západních firem a nyní proklamování zázračného us léku ramdesviru, kterým byl vyléčen jeden !! pacient.
  Krizový štáb by neměl vést fachidiotský bezmozek, ale člověk typu poručíka Colomba s logickým myšlením a vyšetřovacím talentem a znalostí konspirace, který umí naslouchat čínským výzkumníkům z praxe.
  Do Iránu a dalších Číně spřátelených zemí už dorazili čínští odborníci k organizování likvidace virových epidemií...
  President Zeman by mohl požádat přítele XiJinpinga o zaslání se zdravotnickým materiálem i nějakých jeho odborníků z výzkumu a vyšetřování !!!! této koronavirové epidemie ..
  Časem bude potřeba i vytvořit mezinárodní tribunál ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:35
   Nikdy jsem nevěřil, že je někdo schopný sepsat takový blábol. Ještě vám tam chybí RAMBO, CH. NORIS A HVĚZDNÁ BRÁNA!Ale máte pravdu, na XIjinpinga nemá nikdo!BOŽE ACH BOŽE!!!

   Vymazat
  2. 10.14
   RAMBO, CH. NORIS A HVĚZDNÁ BRÁNA! to jsou pohádky pro západní prosťáčky ..
   Ta pohádka o přirozeném přenosu a mutaci Koronaviru z netopýrů na lidi k nim patří také.
   Naštěstí a díky Bohu už hodně lidí přestává věřit těm hloupým pohádkám ..

   Vymazat
 16. USA přinesly COVID-19 do Číny s Fake Army Team pro vojenské hry.
  https://beforeitsnews.com/awakening-start-here/2020/03/breakingexclusive-us-brought-covid-19-to-china-with-fake-army-team-for-military-games-evidence-mounting-13019.html
  Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá CHA CHA ...

  OdpovědětVymazat
 17. 9:52
  A jak ho USA přenesly do Číny? v siťovce, nebo jako novičok agenti GRU do VB?
  Kde máte na vaše tvrzení nějaký dukaz?? Ten váš pochybný veb??? Dost málo co.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Indický běžče, myslel jsem že si byl na školení, nebo jsi někdo jiný než před tím ale už zase spadáváš do podprůměru. Zlepši se! Kde máš důkaz, že novičok převezli do VB agenti Guru? Tam se ví dokonce v čem, že? V lahvičce, která se našla ve 3 měsíce nevyveženém kontejneru. Britové jsou čuňata, to musel být smrad. A jak si vedou postižení? Guru odvedli hodně špatnou práci a to ten novičok matlali všude možně...Jan Chodec

   Vymazat
  2. Ono je patrně marné všelijakým těm Indickým běžcům a jim podobným připomínat, že lidské dějiny se odehrávaly v závislosti na přírodních podmínkách, spolu s rozvojem lidského poznání teritoriálně nerovnoměrně. Indickým běžcům uniká, že kulturní vrcholy, kam znalost lidstva sahá, od Mezopotámie (málem dnešní Sýrie) prošly Egyptem, Indií, Čínou až po Starověké Řecko a Řím ..., že novověk na realitě nerovnoměrnosti příliš nezměnil, ale příčinnost, že se značně posunula.
   Je nepochybné, že valná část Afriky je hospodářsky pozadu, podstatná část Jižní Ameriky podobně, životní úroveň v Indii víc než pokulhává. Svět lidí má i Bangladéš, Filipíny, Portoriko nebo Haiti. To leccos napovídá. Jen hlupáci ovšem popírají, jakou cestu ze zaostalosti urazila (komunistická) Čína. Nijak se netěším na důsledky její nanejvýš pravděpodobné hospodářské, tedy i mocenské dominance. Čínská kultura je jiná a s naší evropskou mentalitou se zdaleka neshoduje (ze zaměstnání o tom něco vím).
   To ovšem neznamená, že budu zlehčovat a zesměšňovat faktické úspěchy tamějšího režimu a popírat úpadek euroamerické civilizace. Přál bych si, aby jak USA, tak Evropa prohlédly a namísto politiky sankcí a chrastění se zbraněmi, hledaly a nalezly způsob, jak v této hospodářsko mocenské konkurenci se ctí obstát. Obávám se, že jen a jen neviditelná ruka trhu, teď už spíš jen bezohledná honba za ziskem a mocí, podepřená vylhanou propagandou, naši přijatelnou další existenci nevyřeší.
   Pro Indické běžce kontrolní otázka: Jakpak je sociálně úspěšný demokratický režim na Portoriku, přidruženém to území USA? Jak vám vychází jeho časové i teritoriální porovnání s Čínou (přesněji Čínskou lidovou republikou)? Děkuji, JiH

   Vymazat
  3. 11:05 Na světě je už oficiální prohlášení Číny (v ČT ještě nebylo), že koronavirus vyvinuly USA a do Číny zavlekli američtí vojáci na podzim 2019. Tentokrát z toho USA a jejich loutky ve světě už tak lehce nevyváznou. Čína se už začala mstít, minimálně tím, že západním laboratořím neposkytla (ale už dávno mohla) vzorky živého viru, aby mohly vyvíjet účinnou vakcínu. Odveta třeba proti Austrálii stačila třeba jenom přerušením dodávek toaletního papíru :-)

   Vymazat
  4. Pepku, ty placený, retardovaný agente-provokatére. Můžeš se tady na NR přejmenovávat a schovávat za různé přezdívky, jak chceš, ale tvůj styl je nezaměnitelný, proto takové texty tu může publikovat jenom neinformovaný, nevzdělaný žák první obecné :-)

   Vymazat
  5. 11:05 kachna v diskusi zase perlíš.Jeden příspěvek lepší,než druhý.

   Vymazat
  6. 13:25, tak do Číny nebo Itálie? Měli byste se už konečně dohodnout. A taky byste měli vysvětlit, jak se US Navy dostali do Číny natolik kontaktně, že mohli šířit nákazu.

   Vymazat
 18. 9:52 Dokonce už i postižená Itálie prohlásila, že nákazu do Milána donesli američtí vojáci ze své základny v Německu. Smůla Itálie je v tom, že "hostí" přes sto amerických vojenských základen a u Milána je americké vojenské velitelství. Koronavirus šíří američtí vojáci i v rámci letošního vojenského cvičení po celé Evropě. Smůla NATO je v tom, že virus je slepý a neovladatelný a řádí už i mezi generály. P.S.: nic bych za to nedal, že v uzavřených oblastech karanténou (města a vesnice) v Olomoucké oblasti bydlí naši vojáci, kteří přišli do styku právě s Američany :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Citát z článku: Od 11. září 2001 jsme vydali 100 miliard dolarů na výrobu ofenzivních biologických zbraní, říká profesor Boyle a dodává: Odhadovaný počet 13 000 vědců ve 400 laboratořích v USA i v zahraničí plní program vývoje a výroby nových kmenů zabijáckých bakterií, odolávajících vakcinaci.

   http://www.czechfreepress.cz/amerika/sherwood-ross-13-000-vedcu-smrti-plni-biovalecny-program-usa.html

   Vymazat
  2. 13:17, můžete mi dát odkaz na tuto informaci o nákaze z US základny v Lombardii?

   Já si myslím, že to není moc pravděpodobné, protože jak by američtí vojáci přišli do kontaktu s Čínou? Možná euro-asijská rotace s Jižní Koreou, ale i tak pochybuju.

   Nejpravděpodobněji mi vychází přenos přímo z Číny a čínské aktivity v Itálii. Protože takhle se odehrála většina přenosů. Čína do některých zemí, a pak z dalších epicenter, hlavně Itálie, do zbytku světa. Itálie především do Evropy a USA.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.