Reklama

neděle 22. března 2020

Hyjeny už nad nama krouži a supi obchazeju okoloLadislav Větvička
22. 03. 2020  blog autora
Je to deprem tyden, co slovensky premijer Česke republiky zrobil bezprecedentmi opatřeni a oznamil nam zavřeni hospod.
Deprese, kera zavladla mezi pracujicim lidem, je nezměrna, Cosik takeho nam nezrobil Hytler, Hajdrych, Hacha, Husak, Havel ani German Höring. Až fčil ten Hammachek. Přesto pracujici lid chape přijata opatřeni, neprotestuje proti teto zvuli a zatim skryva chutě vyhazat vrchnost z oken.


Vlastně se nic nestalo, zatim to považujem za velikonočni pust. V moji vesnici, kde v dobach metanolove afery v mistnim obchodě raketově vzrostl prodej dvuch komodyt - lahvove desitky a lahvove Okeny, se opatřeni projevilo podobně. Raketově vzrostl prodej lahvove deitky a lahvoveho špyrytusa.

Je to deprem tyden, přesto už všeci vědi, že nic nebude jako dřiv. Je to podruhe od počatku tohoto tisicileti, kere začalo falešnyma aktyvitama okolo jedenacteho zaři, kdy budeme moci označovat svět před a po. Dvacate stoleti skončilo v roce osumdesat devět a my staři si dobře pamatujeme, jak stal za hovno svět před a jak začal byt svět barevny po. Ti mladši si pamatuju počatek tohoto tisicileti, ten čitelny svět před a valečny svět pote, co dvě letadla narazila do dvuch panelaku a brzy pote tři z nich spadly. Tento zvrhly svět, logistycky započaty dva roky předtym připravenim zakladny Bondsteel trval až do fčilška. Na rozdil od obdobi po plyšaku, kdy zme si mysleli, že valky skončily a věřili největšimu z kulisaku, že do žadneho gangu už nikdy nevstupime, nezaměstnanosti se nemusime bat a žadne majetky se rozkradat nebudou, zme se stali svědkama vice či meně nelegalnich utoku na Afghanystan, Irak, Libiju, Jižni Osetyju, Syryju a Ukrajinu.

Dneska už aji pražska kavarna pochopila, že budeme dělit svět na předkoronovy a pokoronovy. Naprosto nedyscyplinovaně sice někteři vyskočili, jako maly Hrušinsky, ale brzo pochopil, že tu je rozehrana větši valka a slovensky premyjer česke vlady opravdu netouži zničit jeho divadlo, kere platime my všeci, omluvil se a stahnul do budy.

Všeci vime, že zme v hajzlu. Vědi to živnostnici, keři byli jako obvykle na řadě jako prvni. Vědi to dělnici ze zastavenych montoven, keři budu ještě radi vzpominat, jak montovali. Vidime to, když se podivame z okna a vidime na ulicach gengstry s hadrem přes pysk. Teda soryjako, zatim to nesu gengstři, zatim to su duchodci, keři mezi sedmu a devatu vali do Kaufička na slevy, bo virus mezi sedmu a devatu spi.

Vime, že aji kdyby už dneska bylo oznamene, že zme virus porazili, že možeme sundat burky, otevřit hospody a s plnu silu vrazit zpatky na nakupy do hytlermarketu, že už to nebude jako dřiv.

Už to nejde vratit.

Tuž co fčil? Mnohym to připada jako hrozně dluha doba, kera uplynula od uzavřeni hospod a čekaju, že fčil už se to bude lepšit. Zapomeňte na to. Pravě fčil nas čeka kritycke obdobi jedneho až dvuch tydnu, kdy se bude situace paradoxně zhoršovat. Oficialně mame hlašenych necelych tisic pokaženych osob. Tento stav se ovšem aji podle nejlepšich předpokladu zhorši ještě pětinasobně. Když vyjdeme z optymistyckeho modelu, postaveneho na realnych čislach z Wuchanu, pak pravě v nasledujicim tydnu počet zjištěnych pokaženych osob raketově vzroste. Bude to vlivem teho, že konečně začneme opravdu testovat, bo do fčilška nebyly zdroje na testy.

Věřte temu, supi už běhaju okolo a hyjeny zvyšky kontroluju kořist a těši se na tento okamžik. Totalitni opatřeni, kere byly před tydnem naprosto spravně započate, už nesu svoje ovoce, je to patrne třeba na přikladu z italskeho města Vó. Jen to u nas ještě nebude vidět na čislach. Podle optymistyckeho scenařa bude denni přirustek počtu zjištěnych pokaženych osob rust přinejmenšim tyden, spiš dva.


Ovšem zjištěny počet nakaženych neznamena, že se nakazi v přištim tydnu. Oni už nakaženi su fčil, enem se to ještě nevi. Podle zkušenosti z protestovani všech 3000 obyvatel italskeho města polovina z pokaženych obyvatel nepociťovala žadne přiznaky. A za dva tydny jejich organyzmy porazili virus a na testach už byli negatyvni. Bohužel, po celu tuto dobu mohli rozšiřovat to svinstvo okolo sebe, aniž by to tušili.

Takže buďme opatrni. Raketovy rust přijde, to vime. Přijde aji vlna mrvtych. Je to smutne, ale je to tak. Tym, že naša prvni vlna nakaženych byli fyzicky zdatni lyžaři neznamena, že se nam to vyhne. Ale buďme opatrni, co na nas chystaju. Totalitnich opatřeni bylo dost. Stačilo.

Mnozi si fčil mysli, že bude dobře, vlada zruši nakupy nesmyslnych vrtulniku, zastavi financovani polityckych neziskovek a zruši udavačske sekce při Minysterstvu vnitřku. Zapomeňte na to. Supi a hyjeny čihaju a čekaju, až urvu dalši kus masa z těla kořisti. Jen su zatim potichu. Enem z některych to pod vlivem vypadne...


49 komentářů :

 1. Krize myšlení, ta nás zasáhla nejvíce a ti, co tomu rozumí nejméně, do pandemie nejvíce mluví, dokonce i hejcmani Pa Ji kraje by si na své neschopnosti chtěli nadělet opopolitické body. Jakpak to, že neměli dostatečné zásoby zdrav. mat. na zajištní proti Pandemii?? Jak to, že jsou tak neodpovědní a proč nejsou odvoláni???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda. Ale také jakpak to, že státní hmotné rezervy byly fuč.
   Kdopak má jejich stav sledovat a doplňovat ,he?

   Vymazat
 2. Scénáře do blízké budoucnosti opravdu nevypadají dobře. Vláda by měla zamluvené vrtulníky vyměnit co možná nejdřívě za objednávku kolových vozidel DANA, kterých může vzít stovky, které budou pro udržení pořádku daleko účinnější a které mohou řídit i záložáci. Zrovna tak by měl mít každý občan ve skladě AČR zajištěn samopal a munici. Bližší košile, nežli kabát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přidejte pistoli v ráži 9x19 Luger - a dvě stě nábojů S&B... pro všechny případy. Jeden neví, ale my, zkušení, víme.

   Vše ovšem po vojenském pěchotním výcviku a zvládnutí zacházení se zbraněmi a úspěšných střelbách - včetně nočních.

   To dneska splňujeme my, senioři, veteráni, žoldnéři a dobrovolné zálohy.

   Takže mládeži a kavárno s modrými knížkami - superarbitrovaní ne pro blbost, ale pro vychcanost a egoismus - netěšte se předčasně. K obraně Národa a Otčiny se musíte nejprve připravit! První bude se, komedianti, naučit držet hubu, krok a nešaškujte tan Na Jezerce!...;-)

   Vymazat
 3. Tomas Etzler, hloupý a ubohý chudák. Zeman má možná něco v kalhotách, ale nemá to na rozdíl od vás v hlavě. Zeman je náš první lidem volený president a to už nikdo nikdy nezmění. Den kdy byl zvolen 27. ledna patří mezi nejšťastnější dny této republiky. Zaplaťbůh za ty dary, říkám i když jsem nevěřící. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale dědo, uklidněte se. Vždyť kromě Zemana nebylo koho volit, když nechali zabít Ransdorfa. Zeman není žádné terno. Kdybychom nešli k volbám tak tady máme Drahoše nebo to prase Fischera.

   Vymazat
  2. Prezidenta Zemana úporně bolí nohy, proto pořád jakoby přesedává a ten blb Etzler se mu posmívá

   Vymazat
  3. Na rozdíl od hrubostí mě překvapila "agitka" milá a na úrovni ve prospěch nošení roušky od pana Špačka. Pan Etzler by se hodil, jako vic starosta do Řeporyjí. Patřím ke kritikům "veřejnoprávní", ale ocením Učitelku, D3 i propagaci výroby a nošení roušek. Jen kdyby tak ČT ještě vzala na milost Čínu.

   Vymazat
  4. Prezident Miloš Zeman je příkladem že DEMOKRACIE FUNGUJE !
   Z toho co bylo k dispozici lid vybral toho bezkonkurenčně NEJLEPŠÍHO.
   Totéž u Babiše, ale ten mě sere trošičku víc (spíše hodně). Ale opět, Babiš pak dlooouho nic pak Hamajda, Okamúra, Klaus jr, pak zase dlooouho nic a máme Fialu-Novotného, Němcovou, dvojženo-muže Adamovou-Pekarovou, Kalouska and his melody boys. Fuj.

   Vymazat
  5. 15:22 No tak to by jste se divil co by se dělo kdyby vyhrál drahoš. „Stíhaného" Babiše by premiérem neudělal a vládu by sestavoval fiala s kraďouskem. A už bylo 100000 nechtěných nových obyvatel. Rodič jedna rodič dva a další liberální zhovadilosti. Možná by i celý stát darovali makrele. Ještě že to Zeman vyhrál.

   Vymazat
  6. Elzer,Elzer, ale černý humor by byl, kdyby z rouškou na hubě vystoupila v akci Noste roušky v televizi Holubová čekající jako sup na to až stačíci začnou chcípat!!! Tu dlouho nikdo nepřekoná, ani Hrušínský.

   Vymazat
 4. Houby virus z netopýra, pěkně vivinutej geneticky poskládané vlastnosti, máš ho a nevíš o tom a infikuješ vesele okolo. Je to zkrátka ten nejdemokratičtější virus z největší světové demokracie.

  OdpovědětVymazat
 5. Ve VU CHANU zkoušeli 5G a 200 am.bio. bojovníků k tomu přidalo koronavirus. Následky byly nezveřejnitelné.
  http://www.nwoo.org/2020/03/16/vyzyvam-vladu-k-okamzitemu-vypnuti-5g/

  OdpovědětVymazat
 6. Jako vždy, jen realita. Čakaju a zrobili ho.no. Tak jest.

  OdpovědětVymazat
 7. No jo. Já ale moc nechápu, když slyším .... Stát má udělat...., Stát se má postarat...., stát má zařídit...a říkají to povětšinou lidi mdlého úsudku a myšlení (opozice). Copak občan nemusí nic ? Občan není povinen starat se o sebe a své zdraví?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, v každém případě by serl každý občan o své zdraví starat a dohlížet i na rodinu.

   Vymazat
  2. Souhlas, občan se má postarat o všechno sám, ale pak by neměl platit žádné daně.

   Vymazat
 8. Ruská armáda poslala vojáky(epidemiology, lékaře atd.) a materiál letadly na pomoc Itálii. To budou supi teprve řvát, kroužit a vidět v tomto humanitárním(skutečně humanitárním)aktu jasné proradné a nepřátelské cíle zlého Ruska. A Salviny je zrádce, že je pozval. To my by jsme si radši život vzali, než aby jsme Rusa o pomoc požádali. No on by se asi na nás stejně vykašlal. Už se těším na vyjádření Pavči Novotného, Langšádlové, Pavla a spol.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle toho jak znám Rusy, nepoužívají vždycky reciproční odpověď a umí být velkorysí. V podstatě kdo proti nim něco má? Pár hajzlíků, kteří se dostali do politiky, pár rusofobů zejména ruského původu a presstitutské prodejné kurvičky a s těmi se asi rychle až bude čas, (a ten se blíží) národ vypořádá, chcete-li. Takže žijme svůj život v upřímné radosti a spokojenosti, všechno má svůj čas. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  2. Rusko deviatimi lietadlami začína posielať do Talianska odborníkov, medicínske zariadenia, ochranné a dezinfekčné prostriedky

   To je ten obr na hliněných nohách. Celá EU by se měla co učit, jak se chovat. Když jsou u moci jen paraziti, tak se nedivíme. Volby budou.

   Vymazat
  3. Kdo poslal, kam poslal. Nikde nic není. A vůbec, koho to zajímá, že? Řev být může, až zjistíme, že došlo k nějakému incidentu.

   Vymazat
  4. Štětina už zuří! Rusové do Itálie m.j. poslali i vojenskou nemocnici.A nežádal Rusy Salviny ale Conte.

   Vymazat
  5. Detailní informace na Gúglu.

   Vymazat
  6. Štětina: Itálie dopadne jako Krym! Tak si ho chyťte. To je demence snad větší než u Schwarzenberga, od něhož očekávám k danému tématu taky něco duchaplného. Ale nejlepší budou asi zase Pavča Novotný a kolega Hřib.

   Vymazat
  7. Ano, volby budou.

   Dost bylo lží a klamu
   a vsázku dáno naše zdraví,
   je třeba volit jinou stranu,
   však kobliha to zase spraví.

   Vymazat
  8. 18.08 Ano. Místo hlasů KOŇSKÉ KOBLIHY politikům a stranám, které po převzetí moci do posledních voleb podělali/y co mohly, co nezcizily, to zničili... a nyní mají chucpe-kecy proti vládě nejlepšího popřevratového premiera. Místo práce pro Český Národ a pro Otčinu se nestydí PRUDIT A ZKOUŠET VYTLOUCI POLITICKÝ KAPITÁL místo aby zavřeli tu konírnu (Valdštejnskou), nasadili si na plechové huby každý kus hadru a šli roznášet nákupy starouškům v jejich volebních obvodech... aby byli alespoň poprvé v životě potřebným lidem užiteční. To platí i pro sněmovní "demokratickou" opozici!
   Kalousek by mohl například nosit kolem krku soudek STROH 80 jako bernardýn...;-)

   Vymazat
  9. Koronavirem nejpostiženější evropské zemi - Itálii - pomáhají v současné době materiálně a lékařským personálem tyto země: Čína, Kuba a Rusko. Představitelé Evropské unie a vedení NATO bude projednávat poskytnutí materiální a lékařské pomoci Itálii na společném jednání, které se má uskutečnit v Bruselu na přelomu měsíců července a srpna.

   Vymazat
  10. Snad neni bez zajimavosti jak senat urychlene a VCAS jetse stihl odsouhlasit zakaz sdruzovani Cechu k obrane naroda a zakaz drzeni zbrani..

   Vymazat
  11. 2.39 Zbývá si zapamatovat, zda to pan president podepíše, nebo ne... a podle toho se dál rozhodovat. Že je Senát smečkou "extracimprfunerální" škodné zatím nechpe Pepek Vyskoč, wachtmeister Flanderka, (samo)vyvolená kavárna hausírníků a komediantů... a popřevratové školství... a generál Pavel.

   Vymazat
  12. Senát: Šedý,zajíc Vystrčil, tvrdý bobek vytlačil. Měli by si dát roušku na mozek.

   Vymazat
 9. Supy tady nejsou,ale jenom Satany.

  OdpovědětVymazat
 10. Haškův Vodička (z Osudů Švejka) by dnes jistě doplnil, že i každý Etzler může za to, že je Etlzer.
  A již to jest důvodem, proč jej řezat a řezat ...

  OdpovědětVymazat
 11. Jo, jo, Laďo! Zlatý časy, kdy to stalo za hovno!

  OdpovědětVymazat
 12. Ta pravá prča teprve začne až to skončí. Pár lidí zešílí z vlastních spratků, s nimiž musí být doma, maturity se budou asi letos rozdávat poněkud laciněji, školní rok se zřejmě zkrátí o několik měsíců, ale ty nikomu kupodivu chybět nebudou. Ztráty našich drahých kapitalistů zaplatíme my všichni a to i přes to, že stát není žádná chůva a život půjde dál.

  OdpovědětVymazat
 13. Česko zabavilo naše roušky, píše italský tisk. Vláda už jedná o návratu

  Zase z nás dělají blby, ten Číňan to prodával za "nějakou" sumu a ta se mu nelíbila, tak to "střelil" dál. Pletu se? Mafie je všude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No když z nich dělá někdo blby a jejich ambasadora chce prohlásit za persona non grata, tak se jim ani nedivím. Poděkujte panu 🍄.

   Vymazat
 14. Všímáte si, jak usilovně pomáhá církev svatá? Za ty miliardy co se jí hrnou? Voršilky, chudinky, mají jehlami rozpíchané ruce od usilovného šití roušek pro špitály a důchodce ....

  OdpovědětVymazat
 15. Etzlerův táta mě učil. Ještě že se toho nedožil. Nejdříve by se ze synáčka pozvracel a pak by mu vrazil pár pořádných facek. Naprosto nechápu, jak se mu takové hovado mohlo "podařit" vychovat, když on sám měl noblesu...

  OdpovědětVymazat
 16. Toto: "V návalu vděčnosti ČLR, M. Zemanovi, M. Nejedlému a J. Tvrdíkovi za možnost koupit si od původce pandemie chybějící zdravotnické pomůcky, by neměl zaniknout nezištný příspěvek 30 mld z EU nebo podíl NATO na doručení dodávek prostřednictvím systému SALIS (An-124). Soudnost!", tak tak toto není příspěvek Pepka Vyskoče, ale prezidentského kandidáta soudruha Petra Pavla. P.S.: Ruslan (AN-124) nepatří Ukrajině (ani není v NATO), ale soukromé společnosti Antonov, která dostala za přesun nákladu z Číny celých třicet melounů :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Jak by to probíhalo při jiné volbě prezidenta?
  Spáč by se občas probudil a řekl by nám eeeee, ať nepanikaříme, že je to plně eeeee v pořádku, že je to teda eeeee taková chřipka a šel by si zase lehnout.
  Ten druhý by nejspíš odletěl na přímá jednání s Merkelovou nebo Trumpem (ale jednal by ve skutečnosti s Clintonovou) a prohlásil by, že musíme přijmout chudáky imigranty, kteří potřebují naši bezplatnou péči a my se prostě musíme uskromnit. Pak by svolal do nějakého divadla demokratické shromáždění svých "osvícených" stoupenců, aby se oddávali štěstí a následnému putování od dveří ke dveřím po celé republice a každému stiskli ruku.

  OdpovědětVymazat
 18. Sechinovo naléhavé prohlášení - americký břidlicový olej je 6 měsíců pryč! https://www.youtube.com/watch?v=EpriAvo1OnA 21. 3. 2020.
  Saudis a státy v panice! Rusko „musí“ zachránit Ameriku! https://www.youtube.com/watch?v=5aCisdgou7Q
  A to musíme připomenou neuvěřitelně černou ale realistickou skutečnost, že 80% Američanů v USA, resp občanů nemá zdravotní pojištění, jaké je u nás a tedy nemocné nebude mít kdo léčit, neboť lékaři USA nebudou léčit zadarmo. Lidé tak budou umírat ve slumech a na ulicích bez pomoci. To bude a vlastně začína přímo genocída amerického občana, mrtvé zde ani neevidují
  Američané nadto stojí ve frontách na zbraně a střelivo.
  Podle mě jsou americké fronty do budoucna nejsmysluplnější, protože ti, co tam mají dostatek zásob, ti si je těmi zbraněmi uhájí. No a ti, co tam nemají naprosto nic, ti se je těmi zbraněmi vybojují.
  https://www.facebook.com/miroslava.agnesova/videos/221657205697149/

  OdpovědětVymazat
 19. Ad 17:32. Původce pandemie? To se ještě ukáže a třeba se ho podaří pak posadit před nefalšovaný norimberský soud - mikrobiologická válka, stejně jako atomová, vždy lákala hexagon a nemusí být náhoda, že epidemie vypukla ve Wuchanu poté, co oblast opustili USA vojenští hosté. Ale proč aspoň neupozornili své vazaly, aby se na to připraviáli!
  My nemusíme vzdávat žádné návaly vděčnosti, my nejsme hysteričtí a tak jako vy si přejete války, vraždění, genocidu, protože jste za to placeni, tak jsou jiní, pro vás nenormální, co chtějí mír a chtějí vnést nemožné, do diktatury kapitálu špetku lidskosti!
  A eura z EU - stejně to musí zaplatit pracující na dsaních - ostatně jsme byli okradeni o 10 bilionů Kč po r. 1989 a každoročně se zvyšuje odtok v ČR vydělaných peněz na Západ skoro a 1 biliopn Kč. My nebohatneme, ale stále jen a jen 30 roků chudneme a dopadneme hůř než Řcko.
  Jo a komu patří letadla a pomnoc, která startuje z Ruska do Itálie a ba dokonce z Kuby!!! Asi panu Soeosovi? V nouzi poznáš přítele, ale také nepřátele. Ti se u nás i ve Světě dokonale odkopávají a nutno prosit Boha, aby jim jejich nelidskost oplatil!

  OdpovědětVymazat
 20. zadnych 14 dni,pocitejte min. PUL ROKU...decka uz do skoly nepujdou - mozna az na podzim...

  OdpovědětVymazat
 21. zadnych 14 dni,pocitejte min. PUL ROKU...decka uz do skoly nepujdou - mozna az na podzim...

  OdpovědětVymazat
 22. Profesor z Trikolóry oceňuje, jak za epidemie spadly masky: Pod „pravdou a láskou“ se ukázala nesmiřitelná zášť a chamtivost:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesor-z-Trikolory-ocenuje-jak-za-epidemie-spadly-masky-Pod-pravdou-a-laskou-se-ukazala-nesmiritelna-zast-a-chamtivost-617874

  OdpovědětVymazat
 23. V nouzi poznáš přítele. Kdopak nám v nouzi pomohl? EU = 0, NATO = 0, okolní státy = 0, Brusel = 0. Kdo nám ukradl nakoupené kamiony se zdravotnickým materiálem k boji proti epidemii? Tedy v nouzi jsme zatím poznali své nepřátele!!!
  Ale ne docela, přece jen českými politruky z opozice hrubě pomlouvaní a dehonestovaní Číňané nám a Rusové a Kubánci Itálii pomáhají!!! Není to paradox, když ti, co nás 30 roků okrádají jako straky, se k nám neznají a naopak ti, co je na rozkaz diktatury kapitálu a jejich politruků pomlouváme ze všech sil a plna hrdel" ano! (Páni opopolitici a služebníci NATOnaci a EUnaci polibte si všichni ....!) Milý Čechu probuď se a přiznej si, že jsi v r. 1989 naletěl jako snad nikdy ve své tisícileté historii - a přidal ses k diktatuře kapitálu a světovému organizovanému zločinu! Přiznáním si ulehčíš na duši, i když svůj zločinný podíl nesmažeš!

  OdpovědětVymazat
 24. Poprvé promluvil náš premiér, tak jak si prima lidi této země opravdu zaslouží. Byl to nestrojený projev, v kterém nebyl ani stín egoizmu. Naopak poděkoval všem občanům a napadlo mě, že si ho snad sami lidi svým řešením krize vychovali, nebo ho aspoň inspirovali. Jako jeho kritik a nevolič ANO, musím uznat, že z podnikatele vyrostl do státníka a dávám mu 1*. Velmi naivně následovala reakce opozice, které se sice hlásí ke spolupráci, ale ... Samozřejmě by to zorganizovali lépe, jako ti generálové po bitvě. Chybí jim komunikace s krizovým vedením, které vzniklo pozdě, plně je chápu, protože se potřebují zviditelnit. Ale chraň bůh, teď není čas na rozkecávání. Kdo jen občas zahlédl přenosy z Parlamentu, dobře zná ty nekonečné sebestředné diskuze o ničem. Vzdyť taky jedna z jejich "závažných" připomínek byla na tema vyhražené doby k nákupu pro důchodce. Nevím kdo a jak ještě dál hodnotil Babišův projev, ale po Starostech a ODS jsem TV vypnul. Pánové prominou, ale už se zase začíná vracet politika, jako z kolotoče na Matějdě.

  OdpovědětVymazat
 25. Ve zprávách ČT, ale nyní i na Slovensku neslyšíte o tom jak pomáhají Rusové, Číňané, Kubánci státům v nesnázích, zato neustále melou o dodávkách jakéhosi zázračného léku, kterého dodávky v zápětí diktátor Trumf zakázal vyvážet. Předtím ovšem nabízeli jakousi "pomoc", ke zvýšení úmrtnosti Iránu, který je logicky odmítl. Skutečně svět se bordel obrátil.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.