Reklama

úterý 17. března 2020

Kam čert nemůže

Tři evropské "královny" - Christine Lagardeová,
Ursula von der Leyen a Angela Merkelová
Taras 2
17. 3. 2020  TarasovaTerasa
Je následující text nekorektní? Ano, je. Je následující text hrubě urážející čelní evropské političky? Ano, určitě. Uráží následující text i přední představitele Evropské unie, minulé i současné? Ano, zcela jistě. Pochybuje následující text o některých kvalitách té milejší poloviny lidstva? Ano, ano. Máte si ho přečíst, i když s mnoha tvrzeními a vývody obsaženými v textu redakce Nové republiky se neztotožňuje?  Ano, bezesporu.Slabiny nějakého systému či stroje se někdy hledají tak, že se zkoumaný podrobí vysoké zátěži. Systém Evropské unie byl podroben třem zatěžkávacím zkouškám: nejprve oteplovačská, potom migrační krize, naposled koronavirus. Ve všech třech případech žalostně selhala, naše nemilovaná unie, a prokázala tak svou naprostou neužitečnost. Lépe řečeno, neužitečnost a zbytečnost prokázali byrokrati, úředníci EU, celý slavný Evropský parlament a Evropská komise jakbysmet. Dnes se jako nejpravděpodobnější smysl bruselského tyjátru jeví zabezpečení sladkého života pro jeho politiky i úředníky, to na úkor obyvatelstva států EU.

Z mého pohledu je to zcela zákonité. Přirozený podíl žen v řízení nějakého systému je okolo patnácti procent, to jsou ty ženy, které mají skutečné vůdcovské a racionální rozhodovací schopnosti a polovina z nich jsou navíc lesby. Jakmile se procento ženského živlu v jakémkoliv orgánu přiblíží třiceti procentům, nastávají vážné potíže s jeho funkčností a při čtyřicítce je to jako s horečkou: nastává krize, orgán je neschopný vykonávat své funkce – a to je přesně obraz dnešní EU, kde počet poslankyň a komisařek dosáhl právě tohoto kritického čísla.

Je možné uvést řadu příkladů z praxe. Feminizovaná odvětví, snad kromě pečovatelských a ošetřovatelských, nepodávají takové výkony, jak by bylo potřebné. Typické je to u školství, soudnictví, státní správy. Pokud se vám to nelíbí, tak zkuste nějak vysvětlit malý až mizivý podíl žen mezi spisovateli, skladateli, dirigenty, chirurgy, piloty včetně formule F1, filozofy, astronomy, jadernými i ostatními fyziky, významnými politiky, mohl bych nepříliš korektně pokračovat vojáky, horníky, popeláři. Tam, kde se při práci musí hodně přemýšlet nebo nasadit svaly a potit krev, tam ženy raději nehledejte a do těchto pozic je nestavte.

Je to naprosto přirozené, protože ženy jsou úplně nejlepšími matkami, milenkami, ošetřovatelkami, primissima utírají prach a bezvadně kojí a zcela nepostradatelné jsou při přivádění nových človíčků na svět, i když nová pokolení jsou vedena k tomu, aby rozdíl mezi vaginou a penisem byl odsouzen k bezvýznamnosti. Se sbíječkou v ruce ovšem ještě žádná baba nevynikla.

Tohle přirozené rozdělení rolí je v politice a státní správě uměle potlačováno a výsledkem je právě ona ztráta funkčnosti Evropské unie. Skvělá myšlenka je rozmělněna na drobné v klapotu vysokých podpatků, šustění úzkých sukní a povlávání dlouhých vlasů s krátkým rozumem.

Samozřejmě i mezi muži se najdou fajnové kousky, viz právě mužní představitelé EU s nezapomenutelným předsedou Junckerem či evidentně mentálně postiženým Schulzem. Představují však menší nebezpečí než političky, protože samečkovské soupeření mezi muži neschopné exempláře vytěsní z funkcí mnohem rychleji.

Neschopnost žen v politice je možné dobře ilustrovat na příkladu nejmocnější ženy světa, Angely Merkelové. Pomineme její pověst političky, která problémy neřeší, ale tzv. vysedí. Nedělá nic a ono to nějak dopadne. Ostatně k vysezení potíží má ty nejlepší předpoklady, tak tlustá prdel se vidí jenom málokdy. Pomineme i její vážnou psychickou chorobu, která se projevuje nekontrolovaným třesem rukou i nohou ve chvíli kdy se hraje německá hymna a za normálních okolností by ji diskvalifikovala k vykonávání úřadu.

Tak tedy: 28. ledna pravila, že koronavirus nepředstavuje „žádný důvod ke starostem“. „Vím, že se mnozí, s ohledem na obrázky z Číny, obávají o své zdraví. Ale mohu vás uklidnit: Německo je v bezpečí.“ A pokračovala: „Hysterie a alarmismus zde nemají žádné místo. Nacházíme se na bezpečném místě a máme situaci pod kontrolou.“

12. března už zpívá jinačí píseň: „Dnes jsou naše solidarita, náš rozum, naše srdce, náš vztah k sobě navzájem zkoušeny a já doufám, že tuto zkoušku projdeme.“ Neboli jiná varianta profláklého „Wir schaffen das“. A pokračuje zase prorocky, jako by jí ty její dosavadní ostudy nestačily: „V Německu jsme přesvědčeni, že uzavření hranic není přiměřenou odpovědí na výzvy.“

Je patnáctého, tři dny poté, a fik – Německo dnes uzavřelo hranice. Kdyby takovéhle kopance předváděl chlap, už by ho dávno vyrazili.

Po jednom prohlášení pro tisk, ve kterém se opakovaly její bezobsažné, naprosto obecné žvásty bez jakékoliv původní myšlenky a plné frází, nechali škodolibí běžet kamery dál a sledovali její odchod od mikrofonu, převalující se půlky, okolo kterých se komíhaly její paže zcela ve stylu dřevěné loutky.

Spejbl proti ní vypadá jako tančící gazela.

A to i co se myšlenkových výbojů týká.42 komentářů :

 1. Odkvetlé vylítané čarodějnice zničí planetu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ony jim pomohou gender "krasavice", zoufale se těšící na burky a pod. oděvy, kterým nedokáží zajistit chlapa ani předražení plastičtí chirurgové a psychoanalitici z USA... pokud nejsou blink - neboli slepí... nebo masochisty.

   Vymazat
  2. Ať hledám jak hledám, nikde jsem se nedočetl, kolik mají dětí. Jsem přesvědčený, že jsou bezdětné, a proto se chovají jak utržené ze řetězu. Prosím čtenáře o případnou zmínku na toto téma.

   Vymazat
  3. Ať pomůže nám Svatá Greta smazat putleroffské ďasy z tváře Světa!

   Vymazat
  4. Víš kde jsou dnes socialistické potažmo komunistické myšlenky?! U žádného putlera ale v samotném vykvetu kapitalismu v USA. Nejdřív se nauč světovou politiku potom zde piš ty tvý bláboly exote

   Vymazat
  5. Text sice vystihuje stav, ale _ony jsou Zemi zasadni. Jsou max. vybaveny k pobytu na Zemi, my panove o kus mene. Atd.

   Vymazat
  6. Jsem žena, která dlouhý čas dělala práci spíš mužů, ale s článkem souhlasím!!!

   Vymazat
 2. Podělala to s migrací, už dávno měla být pryč. Nejsou lidi?

  OdpovědětVymazat
 3. Je to svatá pravda. Ostatně na našem "trhu" to není lepší. Umí si někdo představit ve vrcholné funkci Myrdu Němcovou, nebo Kateřinu "biomasu" Jaques, či Kočí ? O některých ministryních ani nemluvě, obzvlášť pikantní byly naše ministryně obrany. Což ovšem byly případy, které jsme mohli a měli ovlivnit. Pozice zmíněných dam ovšem z různých důvodů ovlivnit nemůžeme. Takže nezbývá nic jiného, než si namlouvat, že dámy nemají na naše životy žádný vliv. Stejně jako svého času Brežněv, nebo Gorbačov.

  OdpovědětVymazat
 4. Ještě tam chybí dvě české extrablbky, Jourová a Šojdrová

  OdpovědětVymazat
 5. Pane autore, jste poněkud vedle. Svět je od konce prvobytně pospolné společnosti mužský systém (kvůli fyzické převaze) a ženské, které se v něm prosadí, jsou ve skutečnosti ženské zrůdy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měli to být původně chlapi. Ale Pán Bůh si to na poslední chvíli rozmyslel.
   Nikdo nejsme dokonalý. Ale tady se příroda skutečně vyřádila.

   Vymazat
  2. 19:13, Taras je známý svou zakrytou misogynnií a kde může, serve slepice pod koberec. Nemá rád ani děti. Takže pravdu máte vy. Často bezdětné a lesbické ženštiny ve vrcholových strukturách unie nejsou zrovna ty pravé ženské představitelky.

   Co se týká toho ostatního, je pravda, že v technických oborech převládají muži, prostě to je tak. Ženy raději šijí nebo dělají vlasy, muži si raději hrají s auty. Ale jak z toho dokáže Taras určit nižší intelekt žen, to nevím?

   Ale ve většině vědeckých oborů, včetně astronomie, se ženy už dávno uplatňují. Taras asi dlouho nenavštívil podobné instituce ani nečetl nějaké vědecké publikace. Je ovšem pravda, že pokud taková talentovaná vědátorka chce uspět, musí počítat s tím, že nebude mít žádnou rodinu. U muže to je naopak, tam je rodina podporou ne přítěží. Většina vědátorek svoji profesi vzdá, muže rodina naopak posílí.

   A je hodně nefér poukázat na neschopnost žen na tom, kolik z nich dokáže dělat v dolech. Znám jednoho chlapíka, nějaký Hawking, který by taky nemohl být horníkem, přesto měl enormní úspěch v jiném oboru.

   Taras tak nadřadil inteligenci kamionisty nad inteligenci doktorky výzkumu genetiky. To by něm mnohé vypovídá. Nic proti kamionistovi.

   Vymazat
  3. Kdyz je ale Lagardka oholena vypada jako dobre vypadajici duchodce .Co se komu nelibi??

   Vymazat
  4. Je úžasné, co žen v politice, zejména na Západě nemá děti a navíc jsou rozvedeny. Takové to ženy nemají zodpovědnost za své rodiny a klidně i třeba haraší bez zábran zbraněmi. Bez rodinného života jsou frustrované, zamindrákované a stresované. A když přidáte osobní kouzlo??? Jsou výjimky i u nás. Taková Holubice a Němcová...děti mají a vyjde to na stejno. zejména smrtonoš Holubová. Ale svým osobním kouzlem se těm západním celebritám vyrovnají...

   Vymazat
  5. 4:39
   Ano, soulasím. Problém dobře vystihla "naša staři", když pojmenovala dva extrémy charakteru u žen. Na jednom konci jsou "dorotky",dnes sem patří sexuální pracovnice a na druhém konci tzv "baby politické". Politická baba byť nesexuální, byla na jejím žebříčku mravnosti úplně poslední. Většina něžných stvoření je uprostřed, proto se na ně kritika nevztahuje. Když budeme stejně kritiční k mužům, též najdeme různé Napoleony, testosteroňáky a proti nim mamáčky i posery. Dnes je už naše babička, která měla pravdu na nebi.

   Vymazat
  6. Nemyslím si, že by se ženy měly vyčleňovat. Podobné je to i u mužů. Myslíte si, že by např. pan Fiala ODS ověnčený mnoha bezvýznamnými tituly mohl řídit krizi? A co takoví pánové Hřib,Kolář a Novotný jeden lepší, než druhý.Ty útoky na Čínu, Rusko obhajoba tzv lib. demo, jejíž zmatená presentace dokazuje její naprostou ničemnost.A nakonec EU,západní hodnoty - totální katastrofa.

   Vymazat
 6. Němcová, Langšádová, smrtonoš Holubová...i my máme své krasavice!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Při Velké sametové revoluci pan Klaus st. říkal, že se stát o lidi starat nemá a že si lidé poradí sami. Tak si nestěžujte, že nejsou roušky. Ono toho není víc. Genderové "baby" vládnou "demo". Čest naší památce.

   Vymazat
 7. Nemci si ju aj napriek tomu migrantskemu bordelu, co spravila z nemecka, znovu zvolili, takze nic lepsie si nezasluzia.

  OdpovědětVymazat
 8. Ta fotka a ty tři královny, to nemá chybu. S velkým úspěchem by mohly dělat strašidla třeba v mateřských školkách, i když těm dětičkám bych to jako dědeček určitě nepřál, aby nepřišly k nějaké psychické újmě.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 9. PROČ O TOMTO NEMLUVÍTE VEŘEJNĚ !
  Německá vláda ukradla respirátory ČR, SR, Švýcarsku a Maďarsku. Německá vláda sprostě ukradla zásilku respirátorů a roušek, které přes její území převáželi do Rakouska, Švýcarska, Slovenska, Maďarska a také k nám do České republiky. Německá kancléřka Merkelová k tomu řekla, že:. "Chceme (my Němci) jen zajistit, aby lékařské materiály byly ve správných rukou.“ Zásilky si v zahraničí objednaly a zaplatily vlády jmenovaných zemí. Od výrobců byly přepravovány přes německé území. Ovšem německá vláda v zoufale situaci, kdy to sama posrala co mohla a nemá roušky s respirátory pro své občany, se rozhodla, že okrade okolní země, protože ať si pochcípají Maďaři, Slováci či Češi, hlavně když přežijí Němci!Tohle je celá podstata EU, všichni jsme nuly a vládnou nám nadlidé z Německa.
  EU totálně selhala !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale o tom se přece veřejně mluví, i tady.

   Vymazat
 10. Při shlédnutí výše uvedeného fota jsem vyslovil větu: Je to foto 3 zdivočelých sviní.

  OdpovědětVymazat
 11. A kdo tyhle 3 kurvy vidí,jako královny?......

  OdpovědětVymazat
 12. Říká se, že, kde Bůh nezasel, člověk nesklidí. A při vší úctě k němu. Zde nezasel, zato třikrát zvoral.

  OdpovědětVymazat
 13. Autore, nevím jak dlouhé vlasy ráčíte mít ale rozum máte ještě kratší než zmíněné Jagy. Kdyby ne, napsal byste to jinak.
  Kvůli třem slepicím paušalizovat celé hejno je pouze výrazem vaší duchovní nedostatečnosti. Pro příklad nebudu chodit za hranice, ale zůstanu u nás.
  Máme Bradáčovou, trhlou Džamilu, nekompetentní Maláčovou a další - ale máme také Vitáskovou, Šichtařovou, Švihlíkovou a další. Které mají větší koule, a jsou kompetentnější ve svých oborech, než většina jejich mužských protějšků. A že by byly lesby? Zeptejte se jich na to. Nejlépe paní Šichtařové. Ne proto, že má šest dětí, ale že by vám, pokud by to bylo v soukromí a bez dohledu kamer, nejspíš jednu natáhla. Po právu.

  Asi mě nezviditelní, ale aspoň si ulevím.
  Jste vůl. Korunovanej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4.41 Tedy osobně s vámi naprosto souhlasím, ale proč ten agresivní tón proč na závěr ta nadávka? Tím si sám znehodnotíte svůj velmi dobrý názor. M.R.

   Vymazat
  2. Existují výjimečné ženy, které se mužům vyrovnají, jejich ale velmi málo. Autor si dobře všiml, že ženy výrazně méně studují technické obory na ČVUT ( s vyjímkou Stavební fakulty a Architektury, dále je jich málo třeba na Mat-Fyzu, atd).
   Ženy jsou špatné soudkyně ( chybí jim odvaha, rozhodnost, konsistence při vynášení rozsudků - někomu dají za stejnou věc 5 let natvrdo, jinému 6 měsíční podmínku) Těžkému zločinci se bojí dát vysoký trest a pod.

   I třeba volba politiků v podání žen je katastrofální ( volí klidně muže - co se jim fyzicky líbí - bez ohledu na to je-li či není gauner).
   Ženy velice obtížně přiznávají vlastní chybu a neumí vyložit karty na stůl - jednat na rovinu.
   Jelikož jsou matkami ( často skvělými) mají v genech zakódované méně riskovat než muži ( proto také nemohou uspět v F1, a jiných automobilových závodech, jako pilotky stíhaček a podobně.

   Ženy nejsou schopny spáchat dokonalou sebevraždu, většina pokusů o ni je v jejich provedení čistě demonstrativní.

   Výše uvedené fakta ve velké části světa (Asii, Jižní Americe, Africe, Arabských zemích vědí a postavení žen je tam tomu úměrné - dosti těžké.

   Západ je ovlivňovaný USA ( kde zpěvačky v klipu šlapou po tanečnících), feministky se snaží dominovat a ženy jsou v politice agresivní (M. Albright, C. Rice, H. Clinton, N. Halley v OSN) a podobně a Z8padní Evropa včetně ČR je kopíruje, nicméně v politice a vedoucích funkcích je lepší mít muže.

   Na závěr samozřejmě že jsou některé zcela výjimečné ženy pracující ve vědě, umění, atd. - nicméně je jich málo a kvóty na jejich počet v politice a ve firmách - to je cesta do pekel.

   Nádherná ukázka " výkonosti žen " je tenis. Na grandslamových turnajích dostávají ženy stejné odměny jako muži. Muži ale hrají na 3 vítězné sety a ženy jen na dva. A i muž hrající kvalifikaci ( číslo 150 na světě) s přehledem porazí všechny ženské semifinalistky. A ženy s muži hrát jeden turnaj na 3 vítězné sety " kupodivu nechtějí "

   Pokud hrají jen na 2 vítězné sety, je to stejné jako by šly z práce domů ve 2 a muž musel pracovat až do pěti.

   Jistě je každému soudnému člověku jasné, kde jsou fyzické schopnosti mužů a kde fyzické schopnosti žen.
   A co se vedení lidí týče , ten rozdíl je patrně menší, nicméně stále platí že muži to umí lépe.
   Za můj názor mne patrně feministky " naprosto zatratí " - nicméně to na skutkové podstatě věci sotva co změní.

   Vymazat
  3. Milane ze Zahrady, asi jste přehlédl v článku tuto větu: " Přirozený podíl žen v řízení nějakého systému je okolo patnácti procent, to jsou ty ženy, které mají skutečné vůdcovské a racionální rozhodovací schopnosti ..." takže nepaušalizuje celé hejno. Takže váš příspěvek je ZCELA zbytečný.

   Vymazat
  4. Přirozený podíl žen v řízení nějakého systému je okolo patnácti procent, to jsou ty ženy, které mají skutečné vůdcovské a racionální rozhodovací schopnosti

   Vymazat
 14. Ještě tam měla být fotka macrona doma má babičku a chodí do gay klubů. Nic proti ženám ale takové důležité funkce by měli mít muži. Ženy se neumí rychle rozhodnout furt hledají lepší alternativu až je pozdě. A tyhle 3 ježibaby o nich je škoda mluvit.

  OdpovědětVymazat
 15. Běda mužům, kterým žena vládne. A tyhle vládnou celé EU. To, že nemají děti, je od nich nanejvýš odpovědné, neumím si představit, že by jejich geny šly dál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezdětná je pouze Angela Merkel.. Ostatní děti mají.
   Ale žena má za úkol počít, porodit a vychovat lidskou osobnost. Ten úkol je uzavřen před nástupem do školky a další výchova a vzdělání na něm staví,
   co se na začátku neprovede, zachraňuje až krematorium. Neviděl jsem jediný seriál,který by tohle tříleté drama dokázal popsat jako hlavní téma. A celá společnost na tom závisí...

   Vymazat
 16. EU radikálně otočila a zakáže vstup na své území všem cizincům s výjimkou ilegálních migrantů a uprchlíků.

  Co to ovšem jsou nezbytné případy? Obávám se, že jde o právní kličku jak chce vedení EU zajisti, aby neziskové organizace mohly dále dovážet ilegální migranty z Afriky a islámského světa, například do Itálie či Řecka …

  http://svobodnenoviny.eu/eu-radikalne-otocila-a-zakaze-vstup-na-sve-uzemi-vsem-cizincum-s-vyjimkou-ilegalnich-migrantu-a-uprchliku/

  OSN přistižena při poslání 24 000 tun zamořené a shnilé „pomoci“ hladovějícím Jemencům:

  http://svobodnenoviny.eu/osn-pristizena-pri-poslani-24-000-tun-zamorene-a-shnile-pomoci-hladovejicim-jemencum/

  Okamžitě zavřít „šmejdy“ a odstíhat i odpovědné osoby:

  http://svobodnenoviny.eu/okamzite-zavrit-smejdy-a-odstihat-i-odpovedne-osoby/

  OdpovědětVymazat
 17. Já také nesouhlasím s paušalizací. Nemohu si pomoci, ale naše paní Schillerová se mi zdá zatím to nejlepší, co kdy bylo na ministerstvu financí!!! Určitě překonává i všechny současné a zejména předchozí ministry.

  OdpovědětVymazat
 18. Ta stará popelnice nezvládla ani ekonomické problémy v EU. Příkladem může být lavírování okolo předluženého Řecka a málem zkrachovalého eura. Ta stará německá piksla je úplně, ale úplně blbá a úplně, ale úplně k hovnu. Nechápu jak to mohou ještě Němci volit nebo vůbec strpět. Když oni jsou prostě zvyklí poslouchat své vůdce a to slepě a bezhlavě. Bohužel to neni jediný exemplář na světové přehlídce idiotů a blbek. Taková Clintonová nebo Olbreitová byla také žárným příkladem erc svině.

  OdpovědětVymazat
 19. https://www.youtube.com/watch?v=X8JaTB26INY

  OdpovědětVymazat
 20. Rád bych uvítal informace kdo konkrétně tyto tři svině řídí v jejich snaze o likvidaci obyčejných lidí.

  OdpovědětVymazat
 21. K muru tie tri kurvy aj s ich celym ansamblom

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.