Reklama

čtvrtek 5. března 2020

Když jim vadí křesťanství, tak by měli „uprchnout“ do muslimské země

-rp- a Freeman
5. 3. 2020  AllesSchallUndRauch a PrvníZprávy
Když jsem viděl zprávu řeckých médií, že tzv. uprchlíci znesvětili a zdevastovali kostel na Lesbosu, zkontroloval jsem, zda byl tento trestný čin zaznamenán také v německých médiích. Nenašel jsem o tom ani slovo.


Pouze jsem viděl jednostranné zprávy o 1000 "chudých" nových příchozích, kteří dorazili na ostrov kvůli Erdoganově vydírání a jak rozhněvaní obyvatelé jsou vůči nim netolerantní, proč, to už se nepíše, upozorňuje von Freeman na blogu Schall und Rauch.

V pondělí vytvořilo více než 500 uprchlíků divokou hordu, aby se dostali z tábora v Morii do přístavu Mytilini. Na cestě byla skupina konfrontována členy MAT (pořádkové policie) a házela kameny na řecké bezpečnostní síly. Policie odpoví dá slzným plynem a gumovými střelami.

Místní obyvatelé jsou v neustálém stavu hněvu a zármutku, protože uprchlíci opakovaně útočí na jejich pravoslavná svatá místa.

Kostel sv. Kateřiny je nyní zavřený, protože se jej obyvatelé snaží chránit před opětovnými útoky. Okna kostela jsou rozbitá, svatý kříž byl svržen a ikony byly převráceny. Uprchlíci také poškodili kapli archanděla Michaela, patrona Mytiliniho, hlavního města Lesbosu, a vloupali se tam.


K tomuto vandalismu dochází každý den, pouze úřady a média to nehlásí, protože se tyto zprávy nevejdou do politicky korektního vyprávění a mohou vést k hněvu. Zločiny spáchané „kulturními obohacovači“ jsou tajné.

Pokud útočí na křesťanské církve a symboly, protože to údajně porušuje jejich „víru“, pak by měli „uprchnout“ do muslimské země. Pusté církve pouze ukazují, že jsou netolerantní, násilní, primitivní a nekulturní.

Obyvatelé Lesbosu zůstávají sjednoceni a snaží se vytvořit silnou frontu proti zoufalé situaci, která se na jejich ostrově děje roky. Je to skoro jako válka!

Řecko pro migranty ale není dost dobré, chtějí jít do střední a severní Evropy, kde zelení a ultraliberálové slibují „ráj“.

Afghánci tvoří většinu uprchlíků v táboře Moria se 70 procenty. V táboře, který je určen pro 2.800 lidí, v táboře a v olivových hájích ale žije kolem 20.000 lidí.


Kdo zahájil agresivní válku proti Afghánistánu v roce 2001 a vedl ji 19 let? USA a NATO s německou účastí. Totéž v Iráku, Libyi, Sýrii a Jemenu.

Do akce 11. září nebyl zapojen ani jediný Afghánistánec, ale 16 z 19 „únosců“ byli saúdští občané. Pokud ano, měly Spojené státy zaútočit na Saúdskou Arábii. Jsou to však „velcí přátelé“ kvůli ropě a petrodolárům.

Kdekoli Západ zasáhne vojensky pod záminkou „boje proti terorismu“, „lidských práv“ a „demokracie“, způsobí pouze smrt a zkázu a „vytvoří“ uprchlíky.


Související:

35 komentářů :

 1. Ano, to je na celé uprchlické tragédii to nejabsurdnější. Její příčina. Nenažranost, tupost a agresivita USA a západních zemí. Ještě v šedesátých letech pojem "muslimský terorista" nikdo neznal.Dokud nějakého šmejda nenapadlo použít muslimy jako kanonfutr proti Sovětům v Afghánistánu. Samozřejmě, že ty věžáky, které si Američani s pomocí kámošů Saúdů sundali, nemají nic společného s Irákem, Sýrií, Libyí, Afghánistánem. Nejhorší je na tom to, že to pak slízli obyčejní lidé, kteří s tím nic neměli. A tady i řecké pravoslavné svatostánky, vzácné symboly pravého, autentického křesťanství. USA je opravdový zdroj většiny násilí, křivd a zmaru ve světě.

  OdpovědětVymazat
 2. radujme se máme tu
  www.opu.cz/cs/
  a pište na adresu:
  www.opu.cz/cs/kontakty/

  OdpovědětVymazat
 3. Takhle nějak se chovají prostí, skromní "zadatelé" o azyl. Chci bydlet a nechat se vyživovat v Německu a zkuste mi v tom zabránit. Někdo měl už dávno tu azylovou politiku přehodnotit. Není možné poskytnout azyl celým národům, nebo jejich převážným částem. Stejně tak není možné tolerovat nelegální a často násilné vniknutí na území cizího státu. Už od pravěku si každý kmen hájil své území, humanita nemůže být nadřazena zájmům vlastního národa, obzvlášť, když ohrožuje jeho existenci. Pokud vydáme vlastní území, tak se sami staneme kdesi žadateli o azyl, protože nově příchozí náš způsob života tak nějak netolerují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máte těžké. Když evropské politické "elity" usilují o co největší zaplavení Evropy barevnými, tak jak od nich chcete očekávat nějaká opatření proti imigraci.

   Vymazat
 4. severní Kypr, pravoslavná část ostrova.
  /do roku 1973 žili Řekové a Turci pospolu a hřbitov byl společný; jen rozdělený silnicí.
  Nyní:
  https://stans.rajce.idnes.cz/Cyprus_Kypr/#17L23636.jpg

  OdpovědětVymazat
 5. Oni přeci nebudou "prchat" do muslimských zemí. Tam by s nimi zacházeli stejně, jako tam, odkud prchli. To znamená žádný servis od neziskovek, žádné dávky, byty, zdravotní péče zadara a pod.. Rodák tu ztratí občanku, nebo kartičku pojištěnce a má nebetyčný problém, ovšem v případě nově příchozích to vůc nevadí. Nevíme kdo a odkud jsi?? Nevadí, my ti nějakou tu identitu přidělíme a můžeš čerpat. Pokud někdo tvrdí, že ne, tak bych rád věděl, jak se v nějaké zaostalé africké zemi ověřuje identita a jak dlouho to trvá.

  OdpovědětVymazat
 6. Islamizace Evropy je placená Bruselem!Jenom v roce 2019 vyplatil Brusel Imámům 50 miliard KČ.
  https://www.youtube.com/watch?v=D-b7r6TYhkk 22. 2. 2020.

  OdpovědětVymazat
 7. Poslechněte si Jana Kozáka a bude vám jasné jak to dopadne pokud tento stav nepochopíme jako válku civilizací. Největší vinu na tomto stavu mají bývalé i současné koloniální státy.

  OdpovědětVymazat

 8. OPU Praha centrála
  https://www.opu.cz/cs/kontakty/opu-praha-centrala/  Kovářská 4, Praha 9, 190 00, Česká republika

  Sociální oddělení:
  Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 17:00
  Pátek: 9:00-15:00 (na objednání)
  Telefon: +420 730 158 779, +420 739 413 983

  Job kouč:
  Pondělí- středa: 9:00-15:30
  Pátek: 9:00-15:30

  Právní oddělení:
  POUZE NA OBJEDNÁNÍ NA ÚTERÝ, STŘEDU A ČTVRTEK.
  Telefon: +420 730 158 779, +420 730 158 781

  Fax:(+420) 233 371 258

  E-mail: opu(z)opu.cz
  Dobrovolníci: dobrovolnici(z)opu.cz
  Právní oddělení: pravni(z)opu.cz
  Kontakt pro novináře: media(z)opu.cz

  JUDr. Martin Rozumek, ředitel OPU
  e-mail: martin.rozumek(z)opu.cz

  Mgr. Ludmila Bobysudová, zástupkyně ředitele OPU
  e-mail: lida.bobysudova(z)opu.cz
  Právní oddělení:
  Mgr. Hana Franková (vedoucí právního oddělení) – hana.frankova(z)opu.cz
  Mgr. Beáta Matheová – beata.matheova(z)opu.cz
  Mgr. Petra Khollová – petra.khollova(z)opu.cz
  Mgr. Aneta Šubrtová – aneta.subrtova(z)opu.cz
  JUDr. Martin Bubeník – martin.bubenik(z)opu.cz
  Zuzana Pavelková M.A. – zuzana.pavelkova(z)opu.cz
  Mgr. Petr Baroch -petr.baroch(z)opu.cz
  Mgr. Petra Hokr Miholová – petra.miholova(z)opu.cz
  Mgr. Petra Sedláčková – petra.sedlackova(z)opu.cz
  Mgr. Vanda Vintrová – vanda.vintrova(z)opu.cz
  Mgr. Petra Sedláčková – petra.sedlackova(z)opu.cz
  Sociální oddělení:
  Mgr. Ludmila Bobysudová – lida.bobysudova(z)opu.cz
  Mgr. Tomáš Knězek (vedoucí pobočky) – tomas.knezek(z)opu.cz
  Mgr. Lucie Fryčová (vedoucí soc. odd.) – lucie.frycova(z)opu.cz
  Ing. Džana Nidžar Popović – dzana.popovic(z)opu.cz
  Mgr. Zuzana Čižinská – zuzana.cizinska(z)opu.cz (na mateřské dovolené)
  Mgr. Adéla Šimáková – adela.simakova(z)opu.cz
  Kseniya Hryharash, DiS, job kouč a soc. pracovnice (trh práce) – kseniya.hryharash(z)opu.cz
  Bc. Anna Žamberová (Dům na půl cesty, vedoucí studentských stáží) – anna.zamberova@opu.cz
  Bc. Geti Mubeenová- geti.mubeenova(z)opu.cz
  Mgr. Aneta Midlochová – aneta.midlochova(z)opu.cz
  Vzdělávací oddělení:
  Ing. Džana Nidžar Popovič – dzana.popovic(z)opu.cz
  Mgr. Pavla Merhautová – pavla.merhautova(z)opu.cz
  Bc. Robert Netuka – robert.netuka(z)opu.cz
  Bc. Alena Makovcová – alena.makovcova(z)opu.cz
  PR, fundraising, dárcovství, dobrovolnictví:
  Mgr. Pavla Merhautová – pavla.merhautova(z)opu.cz
  Mgr. Marta Poeta – marta.poeta(z)opu.cz
  Finanční a administrativní oddělení:
  Ing. Eva Vaškůjová (finanční manažerka OPU) – eva.vaskujova(z)opu.cz
  Ing. Iva Barešová (účetní služby) – iva.baresova(z)opu.cz
  Markéta Hrušovská – marketa.hrusovska(z)opu.cz
  Kateřina Křivánková – katerina.krivankova(z)opu.cz
  Karel Pajma – karel.pajma(z)opu.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je jeden velkej HNUS. Všichni jste příživníci, kteří jenom škodí. Pokud chcete pomáhat tak si je berte domů a živte je ale za své peníze. Rozdávat ze státního to umí každý trouba !

   Vymazat
  2. To je pěkně dlouhý seznam vyžírků. Ani korunu z daní jim nedávejte! Pokud si vyžebrají peníze na "činnost" od soukromých dárců, no dobrá, ale z kapes daňových poplatníků nic...

   Vymazat
 9. Znesvěcené kostely v Řecku? Že se o tom nepíše? A co desítky znesvěcených kostelů v Německu? O tom se píše? Ve Francii věděli raději již před požárem Notre Dam, že to nebyl teroristický útok. Kde to jsme? Co na to belzebub Halík, zvoucí sem své muslimské bratry? Věřícím bych to nepřál, ale až se něco podobného stane u nás... no vlastně se nic nedozvíme, teda na ČT určitě ne! M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkuste číst nějaké klerikální tiskoviny. Co je nám do nějakých kostelů, natož v cizině...
   Bezvěrci a jejich perzekuce vás nevzrušuje?

   Vymazat
  2. 12.57 Bezvěrci většinou jsou proti Mohamedánům neb vědí co je od nich čeká. Ti je nezvou jako Halík. Do kostelů u nás je mi mnoho, protože ač atheista bych nechtěl vidět hořet chrám sv. Víta. Ten je nás všech!A věřte, dyby chtěl kdokoliv zhanobil kostel tam co mám chalupu, půjdu ho bránit. Tam je část naší historie. Věřící, nevěřící, tady by se to mělo mazat. M.R.

   Vymazat
  3. 12:57
   Jestli chceš,aby naše kostely dopadly stejně jako katedrála Notre Dame,tak já ani náhodou!!!!Ten ksindl ať táhne zpátky a nebo líp,ať vlezou za odměnu k amiokupantům,když jim rozes@ali ty demokrati Afriku i Asii!!!!!

   Vymazat
  4. 15.51 a 17.41 Církve na nás prachsprostě parazitují, olupojí nás megapodvodem - tzv. církevními trestitucemi - tak ať si za zdroje z nás, bezvěrců a jinověrců bezostyšně odírané, SAMI NAJMOU OCHRANKU a svá agitační střediska - synagogy, kostely, katedrály a kláštery CHRÁNÍ SAMI - V PRVNÍ LINII KRUCIÁTY.

   CHCETE STADION FANOUŠCI? CHCETE KOSTEL VĚŘÍCÍ? Tak se sami snažte, a snažte se nám nepřekážet. Už jste toho pohnojili v Čechách dost, udavači Otčiny do Brusele...

   Vymazat
 10. Tak to je žádná integrace nehrozí aláh akbar vše bude islám. Nikdo je v Evropě nechce tak mají vyhlásit že už nebudou migranty přijímat.

  OdpovědětVymazat
 11. Co se děje? Zmizely vlezdoamiřitníci.

  OdpovědětVymazat
 12. A je to venku, zdrojem šíření koronaviru je dolar. Kdyby mě bylo alespoň padesát tak odejdu do Ruska a budu ochráněn od té katastrofy co nás tady čeká. Končí mejdan držte si klobouky teď do bude fičák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen dolar všechny nakažené peníze. Ve Vu-chanu oběživo dezinfikují nebo pálí.

   Vymazat
 13. Ano, migranti se chovají u nás stejně, jako se chovají naše armády u nich. Navíc kdo vyrobil migranty, kdo je převáží a převádí do zemí EU, kdo je zde s jásotem vítá? Neveďme teroristické války, nebude odvetný terorismus námi zterorizovaných. Co udělalo EU a NATO pro světový mír? Nic, nic, nic, naopak války drží diktaturu kapitálu při životě, vraždění to je jejich bankovní konto! Lidská zvrhlost zachvátila EU a NATO, Turecko je členem NATO a země NATO nesou za jeho konání plnou odpovědnost. Nesou odpovědnost za migranty, za jejich chování v zemích EU, za jejich terorismus. Já se nedivím, že oplácí naše války, vraždění jejich rodin, genocidu, masakry, vykradená muzea, galerie, národní památky. Ani my nemůžeme zapomenout Švédům vykradení Česka a zejména Prahy a jejich památek, kterými se bez studu dnes chlubí - také to byl válečný zločin, terorismus.... A ještě se nám vysmívají!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je trapný blábol -války byly ve světě odjakživa - od starověku! A žádné hnědé huby světem nependlovaly. Kdo tyto "lidi" sbírá na ulicích - kdo je houfuje, kdo je cpe na lodě a odváží bůhvíkam, že se tam budou mít dobře? Kdyby po cestě pochcípali, další by si rozmysleli lézt na lodě a plavat do nikam! Kdyby tam, kam se dostanou, žili na ulicích a chcípali tam hlady, taky by si to rozmysleli - každý by žil a snažil by se doma. Kam uteče našich osm set tisíc lidí před zhovadilými exekucemi, když dluhy, které - ačkoliv jsou spláceny - neustále rostou?Kdo tady zahnal statisíce lidí do dluhových pastí, a zprostředkoval jejich sprosté okrádání ve prospěch prasečích kreatur? A nikdy to neskončí? Ani smrtí těch chudáků - protože po jejich smrti budou ty svině okrádat dál jejich děti - vnuky! Kdo tady to svinstvo zastaví? Raději budou žvanit o koronaviru a blbostech, ale aby řešili domácí bordel, tak to ani náhodou, od toho dávají pazoury pryč, protože je do toho svinstva namočeno dost zmetků v nejvyšších postech! Tak znovu - kam mají utéci tito naši lidé? Kdo se ujme jich? A kde?

   Vymazat
  2. 17:15 - vyjadřujte se, prosím, méně rasisticky. Jinak jste vystihl jádro problému.

   Vymazat
  3. Vážený pane 17:15. Ano, popsal jste vcelku správně osud skoro milionu Čechů - včetně dětí!!! v exekuci. Máte i správně o ně starost. Ale svoji dosti hanlivou kritikou migrantů jste opomenul, že oni jsou přesně stejnou obětí stejného systému jako ti u nás v exekuci - jenže systému, který jim tam zavedly okupující koloniální země, jejich války, genocidy - a že nejen dnes jde o miliony lidí, včetně dětí, kteří se stali jejich obětmi. Já jsem proti migraci, ale současně jsem pro to, aby to, co ty země vykradly, vybrakovaly v zemích migrantů, aby laskavě také jednou začali splácet. Co brání Světu, který zbohatl na chudobě migrantů, aby jejich domovy pomohl "postavit na nohy"? Ano, diktatura kapitálou za 30 roků vykradla u nás majetku státu a občanů za 1O bilionů Kč, tj. 10 tisíc miliard. A ty žebračenky, co posílá okupant z Bruselu nás nemohou vytrhnout! Víte, že za 1 euro co k nám přiteče, odteče od nás euro 5. Tak jednou skončíme jako ti migranti a budeme těm, co nás terorizují, také oplácet způsoby, které budeme mít po ruce. Odsuzuji terorismus, ale nejen ten drobný, partyzánský, ale odsuzuji především ten terorismus bohatých, "velkorysý" , daný mocí peněz, atomových bomb a mravním zvrhlictvím, temným terorismus, který dnes ovládá Svět, aby vzkvétala konta oligarchů.
   Nezdá se vám směšné, jak lékaři bojují o každý jeden život onkologicky nemocných a "nelékaři" pak někde v zištných válkách masakrují hned po milionech, smaží děti na napalmu... Lidé???. A budeme-li se chovat jako lidé a zbavíme se těch, co mocí svých peněz masově vraždí, bude i dost na české děti, maminky, přestane vymírat český národ a i staří lidé s trochou úsměvu budou dožívat svůj život! Je to tak těžké vrátit parky a hřiště z moci dnes psů zpět pro hry maminek s dětmi???
   A že války byly ve Světě "odjakživa" má být argument, že tak musí Svět vypadat vždy i v budoucnu? Proč se dnes bráníme epidemii "mírumilovného" koronaviru, přestaňme, ušetříme a koronavirus zahjistí so "odjakživa"p zajišťovaly války. JÁ SI DOVEDU PŘEDSTAVIT SVĚT BEZ VÁLEK, ZLODĚJŮ, VRAHŮ, DOVEDU SI PŘEDSTAVIT KONEC ONOHO "ODJAKŽIVA"!
   PRO NĚKOHO JE BOJ ZA LIDSTVÍ TRAPNÝM BLÁBOLEM, JEHO MYSL, DUCHA A MRAV MU NEZÁVIDÍM, ALE TAKÉ NEPŘEJI!

   Vymazat
 14. Ničí křesťanské kostely, násilně se snaží překročit hranice, zatajují svoji skutečnou identitu, parazitují na sociálních systémech, do nichž nikdy nepřispěli ani centem, páchají strašlivé kriminální činy, odmítají respektovat místní kulturu a zvyklosti, vytvářejí paralelní společnost atd.atd. Neexistuje takový debil, který by skutečně nechápal, o co jde. Z toho vyplývá, že každý, kdo horuje pro otevření hranic a bezbřehé přijímání migrantů, je nepřítel evropské civilizace a zaslouží si odpovídající zacházení. Je-li politik, tak musíme být neúprosní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, byli to křesťané především západní Evropy, anglikáni, katolíci i protestanté, kteří mají na svědeomí 160 milionů indiánských národů a více jak 15 milionů černých otroků, byli to křesťané, kteří vykradli a pobořili jejich chrámy a svatyně. Byli to křesťané, kteří se proslavili "křižáckými" válkami.I my jsme je zažili, i světové a i ta hitlerova válka a koncentráky byly dílem křesťanů, také holokaust!!! Byli to především "křesťané", kteří vedli velkorysé teroristické války, zeptejte se těch, co zhazovali atomové bomby na Hirošimu, Nagasaki, Drឡdany. na jejich víru!... Také bomby na Prahu a výlučně teroristicky 20.11.1944 na Brno, tehdy na školy, nemosnice, obytné čtvrti, sadisticky napalm a časované bomby a také na vodojemy, aby se nemohlo ani hasit!!!To vše bylo dílem "křesťanské lásky"? A pak se divíme, že ti, co byly po věky terorizováni, zotročováni, okrádání, plundrování na těle i duchu, se ozývají a za náš křesťanský terorismus nám oplácí terorismem ze zálohy. Jsem proti válkám, jsem proti terorismu, obojí plodí migraci. Ale obojí plodí zisky kapitálu a právě pro tu chtivost bohatých musí umírat sadisticky a zbytečně milioíny lidí, v Iráku je to již díky "mírové operaci USA 1,5 milionů civilistů!!!
   Mnozí "křesťané" se domnívají, že takový už je život a mírové soužití považují za chorobný stav. V USA dokonce mírové hnutín bylo označeno za neamerickou činnost. Aspoň víme, co drží USA při životě, zabíjení lidí, mír by zabil USA! A tak musí hynout miliony nevinných, proto se musí vyrábět migranti, vydělávat na nich peníze, stejně jako na hromadách mrtvých. Vy nadšenci do válek a holokaustů, běžte se podívat do Mauthausenu, Buchenwaldu, Dachau a Osvětimi. Možná, že změníte i názor a pokusíte se s papežem Františkem dát křesťanství lidskou tvář!

   Vymazat
  2. "Neexistuje takový debil, který by skutečně nechápal, o co jde"... Velmi se Adame mýlíte. Ještě donedávna jsem byl stejného názoru, než mě z něj vyvedl můj známý, který je svéprávný a dokonce celkem inteligentní člověk, avšak zřejmě v potřebě ujistit sám sebe jak je ten správný mediálně vzdělný a pokrokově smýšlející demokrat (vždyť také přeci nevynechá jedinou příležitost vzdělávání se na srazech Michprd)mi vysvětlil jak neškodný a zároveň obohacující je přechod naší společnosti ve společnost multikulturní.
   Milan

   Vymazat
  3. Blbeček 18:16, takže holokaust, svetové vojny... apod. viedli kresťanské cirkvi? Vari máme v Európe či USA teokratické režimy? Tak nedrístaj!

   Vymazat
  4. Děkuji 20:37 - za "hodnost" ve zdrobnělině, nejsem dítě, můžete příště v úrovni hodné vaší literární doévednosti. Pravdu nelze vulgaritami předělat! Kde byla řeč o theokraciích - i když ty ve skrytu podobně jako diktatura kapitálu byly a mnohde jsou. Ostatně byl to Vatikán a papež Pius XII. který fandil nacismu a byl antisemitou první třídy - v jednom šiku s Himmlerem.... Ale já jsem psal o křesťaněch, jakou kulturou a úrovni civilizace se projevovali ostatně i v českých zemích neblahé pamětiá, naposledy po 300 roků doby Temna po Bílé Hoře, kdy český národ jen spíše šťastnou náhodou horlivostí "křesťanů" nebyl vyhlazen!
   Ostatně té genocidě českého národa dnes pražský šprymátor znovu staví sloup potupu a záhuby českého národa a navíc se znásilněním Panny Marie, jejího odkazu! Fuj!

   Vymazat
 15. Takto hospodaří Rozoumek

  Výdaje celkem 33 629 756,55 Kč
  Z toho mzdové náklady 24 714 222,00 Kč

  OdpovědětVymazat
 16. Celá migrácia je riadený proces, nechápem, prečo v článkoch o nej ich autori sa stále "čudujú", pohoršujú a kladú rovnaké infantilné otázky.

  OdpovědětVymazat
 17. Když jedete do ciziny i váš pes musí mít průkaz. Jak je možné, že tisíce ekonomických migrantů se na nás valí bez osobní identity.Proboha, na co čekáme ? I naši předkové si museli po válkách zničenou zemi znovu vybudovat. Musíme se bránit všemi prostředky, to by nám naše děti a vnuci nikdy neodpustili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Konečně mi došlo, o co se tady vlastně jedná. Proč někteří politici propagují nutnost péče o uprchlíky. Je jedno, odkud pocházejí. Ono ani tak nejde o diktát EU. Ono jde hlavně o veliký kšeft - abych byl moderní - tedy o business. Vůbec totiž nejde o péči o uprchlíky, jedná se o péči o něčí peněženky. Doposud u nás téměř žádné uprchlíky nemáme, a přesto se na "péči o ně"vydávají obrovské prostředky, ale již se nepublikuje komu a kolik. Tak koukejte a divte se, jak se "vydělává" : Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč InBáze 10 565 144,- Kč Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč Charita Česká republika (pozorovatel - nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů) Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč AMIGA, z.s.(pozorovatel) nedohledáno La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč Nevládní sdružení obdržela tedy nejméně částku přesahující přes půl miliardy korun. A to tady ještě téměř žádní uprchlíci nejsou. Dovedete si představit, kolik peněz z našich daní poteče do peněženek těch lidumilů a pravdoláskařů, kteří se již těší - až to skutečně nastane ??? Tak, abyste náhodou nepřišli o chuť zasílat různé obnosy potřebným, třeba dárcovské SMS......

   Vymazat
 18. Ten proces je rozběhnutý na "plný pecky"a pokud budeme v EU bez možnosti ochránit hranice vlastního státu tak dopadneme "šeredně".

  OdpovědětVymazat
 19. Ano, třeba ta Saudská arabie. Ta je tak velká, že by se tam vešli všichni nespokojenci.
  A ty děti, ty by si měly kde tak hezky hrát.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.