Reklama

pondělí 23. března 2020

Konečně jsme světoví

Jiří Jírovec
24. 3. 2020
Už to bylo trapné: všechny vyspělé státy světa měly vlastní oběti coronaviru a my pořád nic. Dokonce i maličká Andorra na tom byla líp, měla svého mrtvého.
I stalo se, že bůh odvolal ze země pětadevadesátníka. Nezemřel kvůli koronaviru, tak praví lékaři, kteří se vyznají.


Jenže media si nechtěla nechat ujít příležitost a nakonec dotlačila Prymulu k výroku, že vzhledem k přítomnosti viru, smrt toho člověka spadá do statistiky obětí.

Bůh v jeho případě nevyslyšel modlitbu samotného Duky u Palladia.

Možná kvůli Zemanovi, možná ten starý pán byl darebák a poputuje rovnou do pekla.

Chyba ale může být v přehnané skromnosti modlitby samé. Duka přece býval v druhé manažérské řadě hned za papežem, takže klidně mohl žádat o universální milost pro celé nemocné české plémě.

Žádat o požehnání jen pro část dopravní sítě, jednotlivý vědecký přístroj nebo vir, toť troškaření, nedůstojné sebevědomě nezávislé země.

41 komentářů :

 1. Vážený pane Jírovče Váš pohled na věc mě moc potěšil a pohladil po duši. Uvědomil jsem si, že na ten binec co tu již 30 let panuje se musím koukat s nadhledem a nerozčilovat se. Díky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také já - vedle Petra 23.54 - jsem tímto článkem pohlazen po duši. Konečně něco rozumného a normálního, jinak už bych si myslel, že žiji v blázinci a ještě ke všemu mezi bubáky. I Jules Verne se svými science fiction by žasl. Každý bublá do hadru, TV nelze vůbec pustit ke slovu, protože vzorovým bubákům nerozumím. Měly by tam ke všemu, co se bublá do roušek, běžet titulky. U nás v ČR je holt všechno nejdůkladnější. Všude okolo mají roušky jen lidi, kteří cítí, že na ně "leze" chřipka, a to každý cítí více méně hned, aby jí neroztahoval dál, i když už máme šťastně za sebou neproplácení prvních tří dnů nemocenské ( ta samé vláda!!) a tisíce lidí chřipku přecházely a šířily, až jich byly desetitisíce. Ale nikdo to neřešil, ani zuřivci na diskuzích. A starší lidi prostě umírají zkrátka na stáří - moje babička vždycky říkala, že proti věku není léku, a na tom ani současné diskuze na tema koronavirus nic nezmění. Ano, i já jsem se naučil nadhledu, ale ten život v blázinci je strašný. Tam jsem nikdy nebyl, a pochybuji, že bych to přežil s nadhledem - spíš bych požádal o euthanasii.

   Smazat
  2. Protože mám za sebou pobyt v Bohnicích tak mohu zodpovědně říci, že by jste přižil i ten pobyt. Teda nic zvláště příjemného, ale pokud budete čilý a respektovat požadavky na disciplínu, dostanete i možnost procházek kolem 40 budov pavilonů. Teda pokud nebudete zrovna v těch uzavřených, ty tam taky jsou. A někdy mi přijde, že to co se za těch 30 let u nás dělo, bylo mnohem horší než ten pobyt.

   Smazat
 2. Podivejte se jak je informováno ministerstvo zdravotnictvi

  https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ministerstvu zdravotnictví -anonyme 4.06 ( ranní ptáče dál doskáče?), ostatním ministerstvům,vládě a politikům by mělo být přikázáno každodenní sledování zpráv a publicistiky západem placeného serveru Seznam.cz - všechny jeho zpravodajské bulvární plátky, novinkami.cz počínaje, přes zprávy.cz, super.cz, sport a stream - a všichni politici by byli informováni pravidelně a dokonale. A určitě by se začalo vládnout jinak, protože takové zprávy a přehledy o našem a světovém společenském dění by nikdo psychicky neutáhl. Utáhnou to jenom věrní, každodenní čtenáři tohoto bulváru, kteří k tomu dokonce píší svoje mínění,ale reálně to na všech zanechává evidentní následky. Do normálního duševního života už je nikdo nevrátí. Články pana Jírovce si vždycky přečtu rád, protože umožňují alespoň chvilkové zlepšení nálady.

   Smazat
  2. Ministerstvo zdravotnictví právě změnilo seznam zemí s vysokým rizikem nákazy koronavirem. Vyřadilo z něj Čínu a Jižní Koreu, nově zařadilo USA.

   Smazat
 3. Velmi se omlouvám za kratičké nedodržení tématu: Připojuji se k výroku poslance Parlamentu České republiky, že Jindřich Šídlo je šišlavé lidské hovado. Takové šídlo vůbec nemělo být vpuštěno do médií, aby nás donekonečna obtěžovalo svými zhůvěřilými nesmysly a těžkou vadou své výslovnosti. Dvojnásob se omlouvám, že se teď nepodepíši, neboť jsem řadový občan "bez politického krytí" a nemám chuť nechat se šišlavým hovadským šídlem honit po nezávislých soudech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klídek občane 6.57 - šišlavé hovadské šídlo se něčím takovým, jako je bulvár, vůbec nezatěžuje. Navzájem si svoje bláboly přece nebudou číst? Všichni dobře vědí, že vařej z vody, ale musí dobře uvařit a ochutit podle toho, co zrovna frčí, aby byly diskuze. Ale že by něco takového četl? Co šišlá a blábolí, má zadané, placený je dobře, tak o co by mu mělo jít? Názory lidí obecně má úplně na háku.Mediální svět je úplně jiný než svět okolo. A takových hovad jako je šídlo -a ještě horších - se na českých luzích a hájích vyskytují tisíce - možná i statisíce, s tím nikdy nic neuděláte.

   Smazat
  2. „Jste šišlavé lidské hovado.“ Špičky KSČM vydaly zásadní prohlášení.

   Smazat
  3. Bakalovo Šídlo opět blábolilo?

   Smazat
 4. Právníci si stěžují, že stav nouze nebyl vydán v souladu se zákonem. Ano, máme prvního mrtvého geronta, stiženého ve svém věku mnoha nemocmi. Ale přesto, jeden mrtvý! Oproti světu ač smutné, tak úspěch. Není to taky tím, že máme ten náš ,,vyjímečný stav"? Neměl by někdy některý ten zákon ustoupit před nutností, hlavně když jde o životy? U lumpů všeho druhu to u nás mnohdy jde bez závad. Nevím, jak dnes na to koukají, zda se neporušují zákony v Itálii, Španělsku, Rakousku...Postup právníků je jen házení klacků pod nohy vládě a všem těm, kteří proti epidemii bojují. Lepší obejít zákon, než nechat národ vyhynout. Co bude mrtvým platné, že byly dodržovány zákony? Fiala se včera rozčiloval, že s ODS nikdo nic nekonzultuje a neprobírá! Proboha, hlavně debil blok k ničemu nepustit! To by ještě nebyly ani ty roušky co máme. Přece by je nekupovali v Číně! Prosím všechny, dodržujte stav nouze, i když je to nezákonné! Dodržujme příkazy vlády. Nedejme na štěkání těch, kterým zřejmě vadí, že máme málo mrtvol oproti světu. Karavana i bez nich půjde dál... M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás, anonyme 7.01 - nechte už toho právníka . máme svobodu? Máme! Každý může podat žalobu nebo trestní oznámení - ne? A v mnoha ohledech je to naopak dobře. Každý není spokojen současným stavem věcí, jak se zrovna jen v ČR všechno nepřiměřeně vyhrocuje - občané jiných států nemají povinnost huhňat do roušek, a kdyby byla vyhlášena povinnost useknout prst na noze, v ČR by se pro jistotu sekala celá noha! To je tak odjakživa. A nestupňujte sám ty hovadiny pokud možno! Bez roušek že bychom "vyhynuli"? Prokrista - kdo vás tohle navedl! Přestaňte s těmi mrtvolami proboha! Probírejte to někde doma v koutku, ale proč tohle šíříte veřejně? Svoji paranoidní fobii! Pro zdravý život pořád platí "žít a nechat žít" - ne se rochnit v omezeních a příkazech."Mrtvolu" hodně vzdáleně související s tímhle - máme zatím jen jednu, pětadevadesátiletého člověka - budou starého pána zneužívat media k strašení bečícího stáda? I vy jednou budete mrtvola - až přijde čas, který má každý vyhražený - a koronavirus s tím nebude mít nic společného.

   Smazat
  2. 11.30 Nejedná se o jednoho právníka. Občané jiných států nemusí huhňat do roušek? Zřejmě to tam tak vypadá jak vypadá. Mě nošení roušky nevadí! A nevadí mi ani omezování mé osobní svobody, když je to v zájmu všech a jedná li se hlavně o zdraví. Zdá se mi, že vy tady píšete jen proto aby jste něco napsal. No já bych rád přestal s těma mrtvolama, ale když ono jich jsou v Evropě tisíce, nedají se přehlédnout a stále přibývají. Jinak se k tomu vašemu příspěvku vyjadřovat nebudu....M.R.

   Smazat
  3. Správně - nevyjadřujte se kutnohorský (snad havíř? ale to byli borci) 11.56. A s těmi mrtvolami? Dnes nám server novinky dodal další mrtvolu, a sice pětačtyřicetiletého chlapíka, rakovina,a už prolezlej metastázama.Ale našli mu taky ten virus, a tak z něj taky dělají účelovou mrtvolu. Kdyby někdo vyskočil z okna z nešťastné lásky, a našli mu virus, taky zemřel na virus? Novinky teď budou muset denně někde vyhrabat alespoň jednu mrtvolu, diskuzní lid dychtí po mrtvolách jak supi! Tak jim je budou muset dodávat - kdyby u nás nebyli mrtví na virus, živí u internetu by to snad nepřežili? Ano, asi jsou mrtvých tisíce a budou jich miliony, když tedy myslíte. Existuje nemoc, kdy postižený všude vidí bílé myšky - na zdi, na zemi, pod postelí - všude jsou hejna bílých myšek. Léči se to v blázinci. Kdyby pro vaši paranoiu ti mrtví nepřibývali, naopak ubývali, byl byste hodně zklamán? Taky už toho víc nenapíšu-jsem zcela vysílen.

   Smazat
  4. Anonyme 11:30, Vam snad vubec nedocvakly konsekvence. Pokud by soud zrusil stav nouze, tak by vsichni mohli na statu pozadovat odskodne za ztraty zpusobene nezakonymi opatrenimi. Dovedete si to vubec predstavit? Tady uz se nebavime o nejakych podporach pro udrzeni firem nad vodou, ale o uslem zisku.

   Smazat
  5. Ale docvakly čerte 17.37 -docvakly! V první řadě by se soudní řízení protahovalo, a potom - soud by nikdy stav nouze nezrušil, pouze by vydal nějaké usnesení, že i když všechno nebylo v úplném souladu s příslušným zákonem, je třeba přihlédnout k tomu, že se jednalo o stav mimořádný, bylo třeba konat urychleně vzhledem k denně přibývajícím obětem pandemie .... a bla bla bla. Takže by se nezrušilo nic, odškodnění se konat nebude, ale tak jako tak se budou konat kompenzace za způsobené škody nutností omezit podnikání, uzavřením obchodů a provozoven služeb apod. Za omezení nebo přerušení pracovní doby, a krácení mezd To už vláda deklarovala předem, že se zvýšením mimořádných výdajů počítá. Jde o to, jestli všechna ta - podle vlády nutná - opatření byla přímo úměrná možnému plošnému rozšíření nákazy - jestli třeba nestačily pouze roušky. Pokud si někdo bude myslet, že kompenzace nebyla dostačující, stejně budou podávány žaloby, řada majitelů restauračních provozoven, kde se běžně konzumuje a obědvá, budou uvádět mnohem vyšší škody, vzhledem k počtu možných konzumentů což budou natahovat - za povodní se taky falšovaly doklady o vzniklé škodě, běžné jsou i pojišťovací podvody - prostě nebude to jednoduché. Koronavirus ( korunožrout)sám o sobě s rozpočtem státu pěkně zamete.

   Smazat
 5. Slováci mají podobný problém. Ačkoliv mají jen 185 případů, zemřela jen jedna stará paní, která ke svému neštěstí chytila ještě i nákazu koronavirem. Jenže se zjistilo, že ta paní zemřela na infarkt, ne na udušení. Tak takhle ne, soudruzi, nelze mít skoro 200 nakažených a žádnou oběť.

  OdpovědětSmazat
 6. 95 let je věk, kdy už asi člověk má pocit, že poněkud přetahuje. Osobně bych se tu tak dlouho plácat nechtěl. Umím si představit tu kvalitu života. A být v 95 letech vydáván za oběť koronaviru?? Z té celé řady pánových chorob, byla vypíchnuta ta, po které média prahnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A přesto jsem znala pána, který ještě ve svých 95 letech chodil tancovat a těšil se ze života. Ale oávám se, že se něco takového netýká žádného ze stejně smýšlejících zapšklých nenávistníků.

   Smazat
  2. Ano, někdo v 30 se cítí a skutečně i je k nepotřebě pro lidskou společnost a jiný i v 90 dovede dělat užitečné věci pro společnost. Neznám věkovou strukturu těch cca 2 tisíc spoluobčanů, co u nás páchají sebevraždu - možná bychom měli i odpověď na to, kdo "přetahuje" a kdo má "právo na život"? Ale někde jsem to s obměnou - věk:rasa už slyšel. Nevíte, který "genius lidstva" takovou selekci lidstva prováděl???

   Smazat
 7. Ta "nedezinformační média" ČT, Seznam, Novinky a další ..., jsou plná bláznů, které zajímají a šíří jenom úchylnosti všeho druhu, hlavně baží po vraždách zabíjení, mrtvolách, a nejvyšší vzrušení jim poskytuje, když dokážou zblbnout lidi, kteří ty jejich sračky žerou.

  V poslední době se o to zblbnutí čtenářů pokouší usilovně Seznam a vyloženě lže a špiní všechno co ti úchylové nesnáší.
  Píší třeba, že v Rusku je kolem 350 obětí Covid-19 (jedná se ale o nakažené, obětí je 0), Irán zabil při nepokojích koncem minulého roku 1500 demonstrantů (nesmysl, žádné zabíjení nebylo, jenom určité mnoštví lidí bylo ušlapáno při rozloučení se Suleymanim), těch vyložených hnusot je celá řada .., vyvolávají paniku že dochází v obchodech desinfeční prostředky, kvasnice ..

  Společnost, která si má zachovat svoje zdraví, musí duševní ubožáky a blázny, komedianty alias celebrity a další lidskou pakáž izolovat a zavírat do blázinců jako to dělali komunisté, ale nedělali to dost důkladně, proto to v r.1989 dopadlo tak, jak to dopadlo ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto přesně anonyme 8.43 -ale jak se můžete denně přesvědčit, lid u internetu zajištěn důchody, proto může denně dřepět, svůj bulvár miluje. Negativní, drastické, až úchylné zprávy vděčně hltá, a sype k nim haldy diskuzí, což ty bulvární krysy dobře živí, taky proto se tak rozmnožily. Pozitivní a radostné zprávy nikdo nekomentuje, to dříve narozené ročníky nezajímá, k tomu se nediskutuje. Takže - až pomine koronavirus, bude bulvár zas přistrkovat články o zločinnosti Babiše nebo Zemana, sebevrahy, a utýrané psy. Dnes jim ani zavření do blázince, ani jiný trest za šíření pomluv a poplašných zpráv nehrozí, protože konkretně Seznam.cz zde nepodniká podle elektronického zákonam, a je nedotknutelný. Dokud lidi neprokouknou, jak se s nimi jednoduše manipuluje, dopadne to tady, jak to dopadne.

   Smazat
 8. http://www.nwoo.org/2020/03/16/vyzyvam-vladu-k-okamzitemu-vypnuti-5g/

  OdpovědětSmazat
 9. Jenomže ten pán umřel stářím a ne koronavirem ve věku 93 let by ho složila každá nemoc.

  OdpovědětSmazat
 10. Vláda je opozicí stále za něco kritizována.ČT hledá každou veš, co se nepodařilo, co se mělo, co se nemělo, co se nepovedlo. Proboha, podívejte se za hranice, jak to tam vypadá. U nás jeden jediný mrtvý. V Itálii jsou na tom tak špatně, že museli dokonce požádat Rusko o pomoc. Kdyby u nás bylo aspoň trochu solidní hospodářství, tak už máme roušky svoje a nemuseli jsme o ně škemrat v Číně. Být to před revolucí, tak by státní oděvní podniky apod., výrobní družstva jely na tři směny a roušky by se nezdražovaly ale zlevňovaly, aby byly dostupné všem. Navíc by jich byl dostatek ve skladech CO. Soukromý sektor neustále nadává na stát, jak je ždímá, omezuje, nařizuje ale u státního cecíku jsou přisátí jako první. Najednou stát musí, stát je povinnen, stát je zodpovědný. Ale toto jsme přeci po revoluci nechtěli(Klaus), Chtěli jsme aby občan byl co nejméně závislý na státu. Stát může za to, že soukromník Šmucler neměl z minula zásobu roušek a teď je direktivně žádá na státu. Někdy mi připadá, že za ten koronavirus může vláda, zejména Babiš, tak ať se stará, za co by jsme ji tedy měli být vlastně vděčni!? Že? M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano - anonyme 10.02 za hranicemi je západ! Zdravotnictví běžně v hajzlu, jen špinavý byznys se zdravím, samá soukromá klinika pro zbohatlickou verbež, pro lůzu téměř nic. Na tom nikdo nevydělá, ani výrobci údajně "léčivých"chemických dryáků, ani lékárenská lobby. U nás je zdravotnictví ještě totálně nezkažené a nezprivatizované, pořád ještě máme zdravotní kázeň z minula, kazí se to plíživě a pomalu, ale srovnávat se ze všech stran s prohnilým západem ještě není třeba. Kdy šlo kapitalistům o řadové občany? A proč? Otroků na práci mají spoustu, tak co by je léčili? U nás dnes chodí spousta lidí zaplať bůh zatím jen s děravými hubami bez zubů, protože ze zubařů se první stala byznys verbež, ale to teď zaplácnou rouškou, a z každého je fešák. A vy už konečně přestaňte se šířením paniky, jestli vás život už nebaví, ostatní nechte na pokoji, přejte jim nadhled, a dobrou náladu.Z řadových občanů určitě nikdo vládě neuškodí.

   Smazat
  2. 11.51 Ti otroci byli dříve dělnická třída, která měla svá práva i povinnosti. Ano vymazali jsme po revoluci třídy, dělnickou, rolnickou a pracující inteligenci. Dnes po revoluci nám vládnou ti, o kterých se nám tenkrát ani nesnilo. Teď když máme co jsme chtěli!? A s těma komunistama, co nás stále ovlivňují a měli tenkrát moc? Těm je přes osmdesát. Ti co nám dnes vládnou byli tenkrát svazáci(Pánek...) a pionýři...

   Smazat
 11. „Nechtějí to z důvodů možného nárůstu infarktů mezi rusofoby.“ Ondráček promluvil o nabídce z Ruska, kterou ČR odmítlo:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020032311697794-nechteji-to-z-duvodu-mozneho-narustu-infarktu-mezi-rusofoby-ondracek-promluvil-o-nabidce-z-ruska/

  OdpovědětSmazat
 12. Falešná kolej diskuse!

  A už je to tady. Všichni se zaměřují na statistiky všech nemožných virů, států, etnik a socskupin a nikdo (NIKDO!) si nepoloží otázky základní, které nabídnou zásadní řešení.

  1) kde se vzal tu se vzal - na 5-ti místech světa, pod stejným názvem, s jinými vlastnostmi a vždy tam, kde to nejvíce uškodí lidstvu ....Proč a odkud???

  2)ku bono? (v čí prospěch?), kdo potřebuje zamaskovat krach ekonomiky, nahnat lidi do izolace (a pak do mundurů, lhostejno zda pruhovaných nebo maskovaných)??

  3) kdo potřebuje masy stupidů donutit ke hromadnému očkování jedy (zneplodňujícími mládež a zabíjejícími pamětníky)???

  4) kdo nutně potřebuje změnit demošku v demokurvaturu a nechat se milostivě prosit k totální a totalitní změně ústavy a zákonů všech zemí (zejména Slovanských)???

  5) kdo potřebuje universální, spolehlivý a neodhalitelný nástroj depopulace planety (kontravirusy a léky proti nim byly vyvinuty současně a komplementárně ve stejné laboratoři - plať nebo zdechni!!)???

  Odpověď je známá dlouhá léta, ale zašeptat ji se neopováží jelita (politici, lékaři, vědci a učitelé) ani ze satanského snu.
  Takže, pokud má editor NR koule, tak ji tady máte!

  Jedná se o majitele světa GP (mimoňská entita - tzv. BOHOVÉ) a jejich slouhy (satanisti, judaibankéři, chazaři), doplněné nohsledy (užiteční idioti, politici, umělci, VŠ učitelé a študiozi, tzv. pátá kolona zmaru).

  OdpovědětSmazat
 13. Falešná kolej diskuse!

  A už je to tady. Všichni se zaměřují na statistiky všech nemožných virů, států, etnik a socskupin a nikdo (NIKDO!) si nepoloží otázky základní, které nabídnou zásadní řešení.

  1) kde se vzal tu se vzal - na 5-ti místech světa, pod stejným názvem, s jinými vlastnostmi a vždy tam, kde to nejvíce uškodí lidstvu ....Proč a odkud???

  2)ku bono? (v čí prospěch?), kdo potřebuje zamaskovat krach ekonomiky, nahnat lidi do izolace (a pak do mundurů, lhostejno zda pruhovaných nebo maskovaných)??

  3) kdo potřebuje masy stupidů donutit ke hromadnému očkování jedy (zneplodňujícími mládež a zabíjejícími pamětníky)???

  4) kdo nutně potřebuje změnit demošku v demokurvaturu a nechat se milostivě prosit k totální a totalitní změně ústavy a zákonů všech zemí (zejména Slovanských)???

  5) kdo potřebuje universální, spolehlivý a neodhalitelný nástroj depopulace planety (kontravirusy a léky proti nim byly vyvinuty současně a komplementárně ve stejné laboratoři - plať nebo zdechni!!)???

  Odpověď je známá dlouhá léta, ale zašeptat ji se neopováží jelita (politici, lékaři, vědci a učitelé) ani ze satanského snu.
  Takže, pokud má editor NR koule, tak ji tady máte!

  Jedná se o majitele světa GP (mimoňská entita - tzv. BOHOVÉ) a jejich slouhy (satanisti, judaibankéři, chazaři), doplněné nohsledy (užiteční idioti, politici, umělci, VŠ učitelé a študiozi, tzv. pátá kolona zmaru).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidé jsou nahnáni do svých krrrrrrálíkáren a čekají jaký bude jejich další osud.Připravuje se totální zákaz vycházení z bytů?
   Dopadnou jako ta kuřata tahaná z drůbežáren v igelitových pytlích do kafilérií pro jakousi ptačí chřipku?
   Není zde něco moc a moc divného?
   Zákazy vycházení platí již mnohde v EU…u nás se policejně uzavírají některé oblasti,vesnice,městečka,dokonce jsou lidé např na Olomoucku vyháněni ze svých zahrad aby neokopávali půdu.Co v ní je,že by spad nějaké smrtonosné látky?Ti co z pásem utíkají honí vrtulníkem.
   Aha,vlastně jde jenom o vir,jenom taková chřipečka.
   A co tak CHEMTRAILS?Nebyl to ?
   Chemtrails.
   Paní Dr. Peková asi neblouzní a proto to vyvracení US vědeckých “kapacit”,a zdůrazňování přírodního původu toho svinstva. ČT jede jak zběsilá.
   To svinstvo-chemicko biologickou zbraň JudoUS zmetci bezpochyby rozprášili do atmosféry a proto je to dnes všude.Postupně i na jiných kontinentech
   A v Evropě při proudění vzduchu z jihozápadu to narazilo na Alpy a spadlo to třeba se sněžením proto nejvíce na severu Itálie ,spadlo to na palice lyžařům,a rovněž to spadlo i hodně deštěm a vzduchem na Španělsko a v podstatě na celou EU. Náhodička ? Kdo nevěří je vůl jak se česky říká.
   Je jedna otázka:

   Proč jsou 100% policejně uzavřené četná městečka a vesnice na Olomoucku?
   Že by kvůli několika málo jedincům s Covid-19? Nebo v té oblasti byl obrovský spad toho svinstva na hlavy lid z atmosféry?

   Čínu podle její vyjádření CIA infikovala přímo ve WuChanu při armádních hrách .
   Připomenu jak probíhala obdobná pohroma- spad radioaktivity při havárii bloku v JE Černobyl.Proudění v atmosféře rovněž roznášelo po Evropě,v daném případě radioaktivitu,zcela podobný způsob tomu jak je roznášeno to svinstvo covid 19 dnes.
   A vzpomeňte si rovněž kolik již měla US zločinecká soldateska spadlých jaderných pum a dodnes všechny ještě nenašla.
   Říše Zla je opět v akci .

   DEPOPULACE lidstva(zejména té bílé její části) je již v horké fázi.Nevěříte?

   Společně sdílíme obavy z neradostného vývoje současného světa – ať už je to současná epidemie, anebo obavy z hladových časů, které ji mohou následovat. Anebo se obáváme, že s hordami barbarů nejen před branami Evropy, ale už i mezi jejími zdmi, již zítra nebude Evropa (i celý svět)tím, čím bývala dříve. A už vůbec ne tím, jakým bychom ji mít chtěli.

   . Auta jezdí mnohem méně
   • Cena ropy se hroutí
   • Pohyb lidí se zastavuje
   • Lidé zůstávají doma
   • Školství se přesouvá domů
   • Práce se přesouvá domů
   • Lidé se pohybují jen v rámci měst
   • Lidé přestávají cestovat za hranice
   • Veškerá pomoc přichází jen od globalistické Číny
   • Pohyb lidí je sledován pomocí telefonů a GPS
   • Lidé určitého věku si smí nakoupit jen v určité hodiny
   • Lidé se bojí bankovek kvůli virům a chtějí platit jen bezhotovostně
   • Obchody jsou zavřeny, ale online objednávání a doručování funguje

   Všem doporučuji vyhledat videa našich kluků v USA v Kalifornii.Videa jsou s komentáři na youtube.com a ukazují jak se US bratři v současné době “vyrovnávají” s tím svinstvem,jak mizí zboží z obchodů a jak se lidem nařizuje co musí a co smí i ten bordel co tam mají včetně toho jak žijí bídníci!

   Smazat
 14. Pirát Lukáš Lev Červinka nás zostudil před celou Evropou. Nabonzoval nás jako zloděje roušek, aniž by nejdříve informoval krizový štáb, že je tam krabice s Italskou nálepkou ať se prověří, jak se tam dostala. I po vyjasnění a vrácení s omluvou stín špíny na republice zůstane. Nabízí se otázka, zda to byla podpásovka od piráta, nebo se chtěl zviditelnit. To mu tak strašně vadí, že se vláda zoufalé snaží lidí ochránit, jak nejlépe umí a je úspěšná, tak se pokouší vrazit klín do týmové spolupráce, aby se začala mezi sebou hádat? Piráti jsou udavači a právem jim to označení patří. Oni asi moc nenávidí náš stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máme své udavače, kteří dehonestují vlastního premiéra v EP atd. Stát snad ukrad roušky? Nešly dotyčné roušky přes soukromé organizace? Stát pouze napravuje to, co zavinil soukromý sektor. Nebo se mýlím?

   Smazat
 15. Rozčílení lomcuje blbci. Hamáček prohlásil v odpvěď na zrovna jednoho blbce, že na blbosti nemá čas a ten se cítí dotčen, protože jeho blbost je jeho soukromou věcí. A to nesahá ani po kotníky blábolícími Blatníku-Blbníku-Blaníku. Když blbec - blbci - tak to aspoň středoevropského formátu či aspoň formátu pražské kavárny. A tak takových idiotů se producíruje na různých stránkách medií, v éteru (chloroformu nebo jen po čichání čikuli) a také jakoby pod obraz či na obrazovce hned celá hejna. A sami sebe uráží exhibicí své debility a ne a ne mít tu sílu se umírnit. Myslíte, že když zdoláme pandemii koronaviru, že se i umírní debilita mnohých "medailizátorů"? Nedá se proti ní vyrobit vakcína?

  OdpovědětSmazat
 16. Přesně tak. Ta krize se musela zamaskovat zdůvodněním coronavirusem. To umožňuje půjčování celému světu majiteli bank ohromné nesplatitelné peníze a tim si ho přivlastnit. Je vymalováno.

  OdpovědětSmazat
 17. Kašleme na ně, kdo neušije roušku, není Čech.

  OdpovědětSmazat
 18. Někde jsem vyděl mapu zamoření světa exhalacemi a kryje se s největším množstvím napadených koronavirem. Že by příroda reagovala na zdegenerované zvrhlé parazity?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.