Reklama

sobota 21. března 2020

NEPOKŘTĚNÍ KACÍŘI

redakce
21. 3. 2020
Kniha „My kacíři“ obsahuje politické projevy, články a rozhovory Lenky Procházkové, které byly od září 2017 do srpna 2019 publikované pouze na internetových nezávislých webech, například i na Nové Republice. 


Výjimkou je text „Osamělost Jana Palacha“, který autorka napsala pro časopis PŘÍSNĚ TAJNÉ. Součástí knihy je i projev Lenky Procházkové, se kterým vystoupila 12. června 2019 v Senátu před hlasováním o své nominaci do Rady ÚSTRu a v němž vyjmenovala varovné příznaky, které jsou charakteristické pro nástup totalitního režimu.

Sbírku „My kacíři“ vydalo jako svou první publikaci nově vzniklé nakladatelství Ivana Davida (ID). Epidemie koronaviru sice znemožnila slavností křest knížky i její běžný pultový prodej, avšak některé knižní prodejny přijímají na knihu objednávky a nabízejí její vyzvednutí na výdejních místech nebo v síti Zásilkoven. Podrobnosti o možnostech nákupu zjistíte např. na www.kosmas.cz.


13 komentářů :

 1. Brilantní a nadčasové texty. Jedna z hezkých větiček : " Nesmíme se zlobit na ty mladé, protože oni jen dobře plní špatné zadaní."/str.21. Hodně současné a velmi trefné !
  Takže děkuji p. Lence za osvěžující, leč i mnohdy smutné počtení. Přeji do příštích dnů - zejména pevné zdraví. Marian K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dotaz-kdo dává mladým to špatné zadání, co dál viz níže
   http://www.czechfreepress.cz/amerika/facebook-pujde-pred-soud-za-cenzuru.html
   https://beforeitsnews.com/v3/eu/2019/2650524.html EU plánuje odstranit veškerou svobodu projevu..
   https://zemavek.sk/google-manipuluje-s-vyhladavacim-algoritmom-aby-ovplyvnoval-volby/

   Smazat
 2. Tu knihu určitě objednám.

  OdpovědětSmazat
 3. Výborně, koupím si to, je to velice zajímavé čtení! Mé poděkování paní autorce a panu Davidovi, že se tomuto věnuje jako nakladatel.

  OdpovědětSmazat
 4. ÚSTR co to je a k čemu to je ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nevíte? To je spolek, co už třicet let bádá nad totalitou, která trvala 40 let. Už to dohání......

   Smazat
  2. To nevíte? To je spolek, co už třicet let bádá nad totalitou, která trvala 40 let. Už to dohání......

   Smazat
 5. Vazena pani Prochazkova !
  Vy jste uslechtila a jemna duse a musite zit mezi NENAVISTNIKY !
  T.j. nezdrave prostredi !
  Doporucuji Vam , aby hned, jak to bude mozne, se prestehovala k nam na Floridu.
  (Ted to vsak nejde ! Mame zde cinskou nemoc a vsechno je zakazano ! Ale nasi doktori, to vyresi brzy. Jsou nejlepsi na svete !)
  Your admirer - nick, ktery se nesmi podepsat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale můžete se podepsat "Honolulu" - proč byste nesměl? A jak píšete "nenávistníků" je tady asi zrovna tolik jako v Americe, není jediná země na světě,kde by byli všichni lidé poctiví, hodní, ohleduplní, lidští a vstřícní. Ani na Floridě ne. A Američtí doktoři léčí jenom ty, kteří mají prachy - to vědí všichni velmi dobře, i my.Paní Procházková určitě nemá tolik peněz, aby ji někdo v Americe vyléčil, kdyby to potřebovala. Tak raději ať zůstane v ČR. I když jste své pozvání možná myslel dobře, ale pořád si o Americe vytváříte mylné iluze, to musíte uznat.

   Smazat
  2. Jaké NENÁVISTNÍKY máte prosím na mysli.
   Zkuste si zjistit kolik států bombardovala země, ve které žijete od II.WW a v kolika z nich zinscenovala násilný převrat. Zemi, ve které bylo vyhlazeno původní obyvatelstvo která jediná použila A bombu na civilní obyvatelstvo....škoda slov!!
   Probuďte se, protřete si oči, nenechte se zavřít do cely f.alešné iluze o jedinečnosti tří písmen

   Smazat
  3. Maj tam Čínskou nemoc importovanou z USA. Lidem sračkovatí mozek. Co je z USA, před tím je třeba se klanět. USA záruka demokracie. Lokajové a prdelonastrkovač z evropských hodnot jsou v rauši.

   Smazat
 6. Coronavirus je ekonomicko biologická válka ( jež se vymkla kontrole) na záchranu dolaru, který je kryt pouze vírou, ZKORUMPOVANÝMI reitingovými agenturami a kradenou ropou.
  Biologická válka po celé Asii. Neděle 2. února 2020.
  https://beforeitsnews.com/foreclosure-gate/2020/02/4-plagues-are-marching-across-asia-simultaneously-coronavirus-african-swine-fever-h5n1-bird-flu-and-h1n1-swine-flu-2450263.html
  Po celé Asii pochodují současně 4 rány: Coronavirus, africký mor prasat, ptačí chřipka H5N1 a prasečí chřipka H1N1.

  OdpovědětSmazat
 7. Nemáme se zlobit za některé soudobé názory i české omladiny. Ona je má proto, že neprošla zkušenostmi ani 1. republiky a její velké hospodářské krize , krize kapitalismu v r. 1929, ani neprošla 2. světovou válkou, "humanitárním" bombardováním, frontou, koncentráky, nošením žlutých hvězd a křišťálovými nocemi, ani nepoznali šmelináře, keťasi, veksláky, bohatství a nebo bídu, nezaměstnanost i bezdomovectví, dokonce ani HIV a drogismus, ani únor 1948, ani dobu budování socíku, ani ultrapravičáky, co se stali po únoru 1948 sekerníky KSČ a kteří se náhle obrodili v dobrodince tzv. pražského jara, co pak po srpnu 1968 stačili/nestačili udělat přemet zpět a ti co nestačili pak vedli tuším desátý odboj /počítám od husitských válek/ a stali se těmi nejslavnějšími nejpokrokovějšími a rafinovanými (jako cukr) zloději a vůdci obnovené diktatury kapitálu po r. 1989.
  Nástup totalitního režimu? Diktatura peněz = totalita kapitálu - (za peníze je možné naprosto vše, třeba i "kuciakování") a je zde od prvního dne pádu tzv. socíku.
  A oběť Palacha? Pak byl Zajíc a pokud vím dalších 17, o kterých se mlčí a ani se nemlží!!! Nehodí se do kšeftů "ústrku", kšeftsmanům s historií! Co by probůh slušná paní Lenka mohla dělat mezi gaunery???

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.