Reklama

pátek 20. března 2020

Pandemie Coronavirus COVID-19. Skutečným nebezpečím je „Agenda ID2020“

Peter Koenig, 12. března 2020 a admin
20. 3. 2020  Desítka
Kdo, nebo co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu.


Zdá se, že čím více se píše o příčinách Coronaviru – tím více jsou písemné analýzy zastíněny propagandou a strachem. Otázky ohledně pravdy a argumenty o tom, kde hledat původ a jak se virus mohl šířit a jak proti němu bojovat, jsou ztraceny v hluku nechtěného chaosu. Ale není to to, co „Černí muži“ za touto zamýšlenou pandemií chtějí? Chaos, panika, beznaděj, vedoucí k zranitelnosti člověka, kdy se lidé stávají snadnou kořistí pro manipulaci?

Dnes WHO prohlásil coronavirus COVID-19 za „pandemii“, i když nejde o sebemenší stopu pandemie. Pandemie může být stav, kdy míra úmrtnosti na infekci dosáhne více než 12%. V Evropě je míra úmrtnosti asi 0,4% nebo méně, s výjimkou Itálie, což je zvláštní případ, kdy maximální úmrtnost činila 6% (další analýza viz níže).

Čína, kde míra úmrtnosti dosáhla vrcholu jen před několika týdny, okolo 3%, je zpět na 0,7% a rychle klesá. Zatímco Čína přebírá plnou kontrolu nad touto nemocí a to s pomocí léku vyvinutého před 39 lety na Kubě, s názvem „Interferon Alpha 2B (IFNrec)“, jenž je velmi účinný v boji proti virům a jiným chorobám, ale není ve světě znám a používán, protože USA pod nezákonným embargem Kuby neumožňují aby byl uveden na mezinárodní trh.

NĚKDO s největší pravděpodobností obdržel rozkaz od „těch nahoře„, od lidí, kteří také řídí Trumpa a „vůdce“ (sic) Evropské unie a jejích členských zemí, od těch, kteří si kladou za cíl ovládat svět silou – New World Order, (Nový světový řád).

To bylo na rýsovacím prkně před léty. Konečné rozhodnutí pokračovat TEĎ bylo přijato v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu, samozřejmě za velmi zavřenými dveřmi. Gates, GAVI (sdružení léčiv podporujících očkování), Rockefeller, Rothschild, atd., všichni jsou za tímto rozhodnutím – implementací Agendy ID2020 – viz níže.Poté, co byla pandemie oficiálně prohlášena, může být dalším krokem, také na doporučení WHO nebo jednotlivých zemí „násilné očkování“ pod policejním a / nebo vojenským dohledem. Ti, kdo odmítnou, mohou být potrestáni (pokuty a / nebo vězení – a všichni budou stejně očkováni násilím).

Pokud skutečně dojde k násilnému očkování, další bonanze pro Big Pharma, lidé opravdu nebudou vědět jaký typ koktejlu bude do vakcíny vložen, možná pomalý zabiják, který působí až za pár let, nebo nemoc, která zasáhne pouze příští generaci, nebo agent, který oslabuje mozek, nebo gen, který činí ženy neplodnými…. vše je možné, vždy s cílem úplné kontroly populace a snížení počtu obyvatel. Za pár let člověk samozřejmě nebude vědět, odkud nemoc přišla. To je úroveň technologie, kterou naše biologické války dosáhly, (USA, Velká Británie, Izrael, Kanada, Austrálie…).

Další hypotéza, v tomto bodě pouze hypotéza, ale realistická, je ta, že spolu s očkováním, pokud ne hned, tak možná pozdějí, může být injikován nanočip, neznámý očkované osobě. Čip může být vzdáleně naplněn všemi vašimi osobními údaji, včetně bankovních účtů – digitálních peněz. Ano, digitální peníze jsou přesně to, kam „oni“ směřují, takže už nemáte žádnou kontrolu nad svým zdravím a dalšími důvěrnými údaji, ale také nad svými výdělky a výdaji. Vaše peníze budou moci být zablokovány nebo odebrány jako „sankce“ za chování, za plavání proti proudu. Můžete se stát pouhým otrokem pánů. Proti tomu by feudalismus vypadal jako procházka v parku.

Není to jen tak, co Dr. Tedros z DG WHO, řekl před několika dny – „musíme se přiblížit k digitálním penězům, protože peníze na papíře a mince mohou šířit nemoci, zejména endemická onemocnění, jako je koronavírus„. Předpověď věcí, které přijdou? Nebo na realitu jenž je již tady? V mnoha skandinávských zemích je hotovost již z velké části zakázána a dokonce i jedna malá čokoláda může být zaplacena pouze elektronicky.

Jdeme směrem k totalitnímu stavu světa. Je to součást Agendy ID2020 a tyto kroky je třeba provést již nyní. Byly připraveny mimo jiné počítačovou simulací koronaviru v Johns Hopkins v Baltimoru dne 18. října 2019, sponzorovanou WEF a Bill & Melinda Gates Foundation.

Bill Gates, jeden z hlavních obhájců očkování pro všechny, zejména v Africe, je také velkým zastáncem snižování počtu obyvatel. Snížení populace patří mezi cíle elity v WEF, Rockefellerů, Rothschildů, Morganů a několik dalších. Cílem je méně lidí (malá elita) může žít déle a lépe se sníženými a omezenými zdroji, které Matka Země velkoryse nabízí.

Toto bylo otevřeně propagováno již v 60. a 70. letech Henrym Kissingerem, ministrem zahraničí Nixonově administrace, spolutvůrcem vietnamské války, s hlavní zodpovědností za plošné bombardování Kambodže s genocidou milionů neozbrojených kambodžských civilistů. Spolu s vojenským převratem organizovaným CIA, 9. září 1973 v Chile, kdy byl zavražděn demokraticky zvolený Salvador Allende a moc byla předána vojenskému diktátoru Pinochetovi, spáchal Kissinger válečné zločiny. Dnes je mluvčím Rockefellerů a jejich „Bilderberger Society“.

Dva týdny po počítačové simulaci v Johns Hopkins Medical Center v Baltimoru v Marylandu, která „produkovala“ (jako simulovala) 65 milionů úmrtí (!), se virus COVID-19 poprvé objevil ve Wuhanu. Nyní je téměř jisté, že virus byl přiveden do Wuhanu zvnějšku, pravděpodobně z bio-válečné laboratoře v USA. Viz také ZDE a také ZDE.

****

Co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. Program využívá stávající registrace narození a očkování, aby novorozencům poskytl přenosnou a perzistentní biometricky spojenou digitální identitu. GAVI, Alliance for Vaccines and Immunization, (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci), se na své webové stránce identifikuje jako globální partnerství v oblasti zdraví organizací veřejného a soukromého sektoru, které se věnují „imunizaci pro všechny“. GAVI je podporována WHO a je samozřejmé, že jejími hlavními partnery a sponzory je farmaceutický průmysl.

Aliance ID2020 se na svém summitu v roce 2019, nazvaném „Rise to Good ID Challenge“, v září 2019 v New Yorku, rozhodla zavést svůj program v roce 2020, kdy toto rozhodnutí potvrdilo WEF v lednu 2020 v Davosu. Jejich program digitální identity bude testován u bangladéšské vlády. GAVI, Vakcinační aliance a „partneři z akademické obce a humanitární pomoci“ (jak si říkají) jsou součástí průkopnické strany.

Je to jen náhoda, že ID2020 se objevuje na začátku toho, co WHO nazývá pandemií? Nebo je pandemie potřebná k „zavádění“ mnoha ničivých programů ID2020?

Zde je text, který musel řícti Anir Chowdhury, politický poradce bangladéšského vládního programu:
„Zavádíme perspektivní přístup k digitální identitě, který dává jednotlivcům kontrolu nad jejich osobními údaji a přitom stavíme na existujících systémech a programech. Bangladéšská vláda uznává, že návrh systémů digitální identity má dalekosáhlé důsledky pro přístup jednotlivců ke službám a živobytí a my chceme být průkopníky tohoto přístupu.“

Páni! Ví pan Anir Chowdhury, do čeho se dostává?

Zpátky k pandemii a panice. Evropské sídlo OSN, včetně sídla WHO v Ženevě, je v podstatě sestřeleno. Na rozdíl od karantény, která začala v Benátkách a později se rozšířila do severní Itálie, je nyní v karanténě celé Itálie. Podobné blokování může brzy také přijmout Francie a další evropské vazalské státy anglo-sionistické říše.

Rozšiřují se četná memoranda s podobným panikovým obsahem od různých agentur OSN v Ženevě. Jejich klíčovým poselstvím je zrušit veškeré cestování, všechny události v Ženevě, návštěvy Palais des Nations, Ženevskou katedrálu, další památky a muzea. Nejnovější směrnice mnoha agentur dávají svým zaměstnancům pokyn, aby pracovali z domova, aby se vyhnuli kontaminaci veřejnou dopravou.

Tato atmosféra paniky a strachu předčí jakýkoli smysl pro realitu, když na pravdě nezáleží. Lidé už nemohou přemýšlet o příčinách a o tom, co za tím může být. Nikdo vám již nevěří, když se odvoláváte na událost 201-simulaci koronaviry, vojenské hry ve Whuanu uzavřené 7. srpna, biologické válečné laboratoře s vysokou bezpečností ve Fort Detrick, Maryland a dalších. To, co mohlo být v jednom okamžiku pro mnohé jasné, je dnes naprostá konspirační teorie. Síla propagandy. Destabilizační síla destabilizující země a lidi, ničí ekonomiku, vytváří potíže lidem, kteří mohou přijít o zaměstnání, obvykle těm, kteří si to mohou nejméně dovolit.

Také v této době je stále důležitější připomínat lidem, že ohnisko v Číně bylo zaměřeno na čínský genom. Zmutovalo to později, aby překročilo „hranice“ čínské DNA? Kdy se to stalo, pokud se to stalo? Protože na začátku bylo jasné, že i nakažené oběti v jiných částech světa byly z 99,9% čínského původu.

To, co se stalo později, když se virus rozšířil do Itálie a Íránu, je dalším problémem a otevírá cestu řadě spekulací.

1) Existovaly různé kmeny viru, které cirkulovaly postupně aby destabilizovaly země po celém světě a zmátly obyvatelstvo a média, takže zejména nikdo z hlavního proudu nemůže dojít k závěru, že první kmen se zaměřil na Čínu do biologické války.

2) V Íránu mám silné podezření, že virus byl rozšířenou formou MERS (respirační syndrom Středního východu vytvořený člověkem, vypukl nejprve v Saúdské Arábii v roce 2012, zaměřený na arabský genom), jenž byl nějakým způsobem dopraven do vládních kruhů (aerosolovým sprejem?), s cílem „Změnit režim“ smrtí způsobenou COVID19, což je zbožné přání Washingtonu alespoň za posledních 30 let.

3) V Itálii – proč Itálie? – Možná proto, že Washington / Brusel chtěl tvrdě zasáhnout Itálii, protože byla oficiálně první zemí, která podepsala dohodu s Belt and Road (BRI), (Hedvábná stezka) s Čínou, (ve skutečnosti první bylo Řecko, ale nikdo to nesměl vědět, že Čína přišla zachrániit Řecko zničené jeho bratry v EU, zejména Německem a Francií).

4) Hypotéza o vysoké míře úmrtnosti na infekci v Itálii, v době psaní tohoto článku: 10 149 infekcí vs. 631 úmrtí = úmrtnost 6,2 (poměrně Irán: 8042 infekcí vs. 291 úmrtí = 3,6 úmrtí). Míra úmrtí Itálie je téměř dvojnásobná než v Íránu a téměř desetinásobná v porovnání s průměrnou Evropou. (Jsou tyto nesrovnalosti výsledkem selhání při stanovení spolehlivých údajů týkajících se „infekcí“, viz níže uvedená pozorování týkající se Itálie).

Proč ten velký rozdíl u Itálie? Byl do Itálie zaveden mnohem silnější virus?

Společná chřipka v Evropě v sezóně 2019/2020 doposud zabila asi 16 000 lidí, (v USA je počet obětí podle CDC mezi 14 000 a 32 000, v závislosti na tom, na který web CDC se podíváte).

Je možné, že mezi italskými úmrtími na koronaviry byly také běžné oběti chřipky, protože postiženými oběťmi jsou většinou starší lidé s respiračními předpoklady. Také příznaky jsou velmi podobné mezi koronavírusy a běžnou chřipkou a nikdo z ofociálních orgánů se nezeptá a nekontroluje průběh?

Možná že ne všechny kmeny koronavirů pocházejí ze stejné laboratoře. Jeden novinář z Berlína, ukrajinského původu mi dnes ráno řekl, že Ukrajina je hostitelem asi 5 vysoce bezpečných amerických bioválečných laboratoří USA. Testují pravidelně nové viry na populaci, ale když v okolí laboratoří vypuknou podivné nemoci, nikdo o tom nesmí mluvit. Říká se, že něco podobného se děje v Gruzii, kde je ještě více bioválečných laboratoří Pentagon / CIA – a kde často vznikají nové a podivné nemoci.

To vše dělá kompozitní obraz ještě složitějším. Celkově je to super humbuk zaměřený na zisk, snaha o okamžitý zisk, okamžité výhody z utrpení lidí. Tato panika je stokrát větší, než stojí za to. To, s čím tito králové podsvětí, kteří předstírají, že vedou horní svět, možná nepočítají, je to, že v dnešním globalizovaném a nesmírně outsourcovaném světě závisí západ značně na čínském dodavatelském řetězci, na spotřebním zboží a na zprostředkovaném zboží a především na lécích a lékařském vybavení. Nejméně 80% léků nebo přísad pro léky i pro lékařské vybavení pochází z Číny. Závislost na Číně u antibiotik je ještě vyšší, asi 90%. Potenciální dopady na zdraví jsou zničující.

Během vrcholu epidemie COVID-19 byla čínská výrobní zařízení téměř zastavena. U dodávek, které byly stále prováděny, se obchodní lodě pravidelně a kategoricky stáhly z mnoha přístavů po celém světě. Západ se tak dostal do režimu nedostatku všeho tím, že vedl de facto „hospodářskou válku“ s Čínou. Jak dlouho to vydrží? – Nikdo neví, ale čínská ekonomika, která klesla asi o polovinu, se rychle zotavila na více než 80% toho, co bylo před zasažením koronaviry. Za jak dlouho dokáží dohnat nevyřízené položky?

Co je za tím vším? – Úplný zásah s uměle vyvolanou panikou až do bodu, kdy budou lidé křičet „pomáhají nám, dávají nám očkování, posilují policii a armádu pro naši bezpečnost“, nebo i kdyby veřejné zoufalství nešlo tak daleko, byl by to pro orgány EU a USA dostatčný důvod pro „ochranu zdraví lidí“ použít vojenskou sílu. V USA již CDC (Centrum pro kontrolu nemocí v Atlantě) ve skutečnosti vytvořilo tvrdě diktátorské směrnice pro „zdravotní stav“.

Spolu s nuceným očkováním, kdo ví, co by bylo obsaženo v koktejlu injekcí „mini nemocí“ a jaké by mohly být jejich dlouhodobé účinky. Podobně jako u geneticky modifikovaných organismů, kde by bylo možné vložit nejrůznější zárodky, aniž bychom to věděli.

Možná jsme právě na začátku implementace ID2020, což zahrnuje nucené očkování, snížení počtu obyvatel a úplnou digitální kontrolu nad všemi – na cestě k New World Order a globální finanční hegemonii. Full Spectrum Dominance, jako je PNAC (Plán na nové americké století).

Čína byla záměrně zaměřena na „ekonomickou destrukci“, protože její rychle se rozvíjející ekonomika, by brzy předstihla ekonomiku nynějšího hegemona, USA a kvůli silné čínské měně jüanu jenž potenciálně začala překonávat dolar, jako hlavní světovou rezervní měnu.

Oba tyto fakty by znamenaly konec americké dominance nad světem. Stávající výskyt koronaviru, ve více jak 80 zemích, odstartoval pád na akciových trzích za posledních několik týdnů s poklesem o nejméně 20% a roste dál. Obávané důsledky viru, zpomalení ekonomiky, ne-li recese, snížily ceny ropy během přibližně dvou týdnů téměř na polovinu. Bez zásahu čínské centrální banky je však hodnota jüanu vůči dolaru poměrně stabilní, kolem 7 juanů vůči dolaru. To znamená, že si čínská ekonomika, navzdory COVID-19, stále na celém světě udržuje velkou důvěru.

Rada pro Čínu – nakupujte všechny americké a evropské firemní akcie, které můžete za současné ceny z akciových trhů, které se zhroutily o pětinu nebo více, plus kupte spoustu ropných produktů. Když se ceny zotaví, vyděláte nejen miliardy, ale pravděpodobně biliony ze západu, ale také můžete vlastnit významné a ovlivňující množství akcií většiny největších amerických a evropských korporací a budete schopní ovlivňovat jejich budoucnost.

Nicméně na horizontu plném temných mraků však existuje jedna malá stříbrná varianta. Mohlo by to zázračně probudit vědomí kritické masy lidu, která by to vše mohla ukončit. I když se zdá, že jsme daleko od takového zázraku, někde, ve skrytém koutku našeho mozku, máme všichni jiskru vědomí. Máme duchovní kapacitu opustit cestu katastrofy západního neoliberálního kapitalismu a místo toho se přihlásit k solidaritě, soucitu a lásce k sobě navzájem a k naší společnosti. To může být jeden ze způsobů, jak prolomit zármutek a zkázu západní egocentrické chamtivosti.


*****


Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál zdroj článku: Global Research
Překlad: Administrátor

52 komentářů :

 1. Rada pro Čínu – nakupujte všechny americké a evropské firemní akcie, které můžete za současné ceny z akciových trhů, které se zhroutily o pětinu nebo více, plus kupte spoustu ropných produktů. Když se ceny zotaví, vyděláte nejen miliardy, ale pravděpodobně biliony ze západu, ale také můžete vlastnit významné a ovlivňující množství akcií většiny největších amerických a evropských korporací a budete schopní ovlivňovat jejich budoucnost.

  Tento odstaveček je zajímavý. Zabalen v članku, tak jako RNA ve viru Covid19.
  Je snad cílem implemenovat tuto informaci do hlav ovčanů. Vždyˇo peníze jde až v první řadě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem si všiml. Čína si už svoje akcie v zahraničních rukách stáhla. Počkala na paniku o coronaviru v prosinci, kdy začaly akcie čínských podniků padat a v okamžiku, kdy se západní investoři začali akcií čínských podniků zbavovat...... nakoupila ,, za babku,, své podniky. O tom, jak geniální tah to byl svědčí stále silná pozice juanu. A západní žraloci utřou nos neb dividendy zůstávají v Číně, v rukou čínských investorů. To byla OBRANA. Nyní může začít ÚTOK na akcie evropských a amerických podniků. Geniálně načasováno :-(

   Vymazat
  2. Kdo je připraven, není překvapen. Platilo a bude platit.

   Vymazat
  3. tolko xujovin a vymyslov pokope sa tak lahko nevidi

   Vymazat
 2. ...pracoval 30 let ve Světové bance...
  Nic nemůže lépe charakterizovat takovou osobnost. Ta firma stihla svými specifickými postupy zruinovat desítky států, zbídačit stovky milionů lidí a miliony i zabít. Takže věřit té směsici pravd, polopravd, lží a výmyslů může jen jednoduchý člověk.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pracoval 30 let ve Světové bance ..., je asi chytřejší než Ti co tam stále pracují a ví už na kterou vítězící stranu se přidat ..

   Vymazat
  2. 6:05 nebo naopak? Neznamená to, že s takovou zkušeností lze dohlédnout dál, než mohou sahat Vaše obzory?

   Vymazat
 3. Článek jsem začal číst, ale nedočetl a radši ani nedočtu.
  Úmrtnost je nutno brát jako počet mrtvých k počtu vyléčených. A to jsou poněkud jiná čísla než autor uvádí. Pokud by např) vypukla epidemie rakoviny slinivky (vím, že není nakažlivá atd.), byla by úmrtnost v prvých měsících nula, ovšem na konci roku by byla 98%.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:20
   Pleteš hrušky a jablka a znalost nikde!

   Vymazat
  2. Máte hodně pesimistickou hypotézu úmrtnosti ..
   Původní předpoklad 65 milionu obětí asi nevyjde, viz ...

   Dva týdny po počítačové simulaci v Johns Hopkins Medical Center v Baltimoru v Marylandu, která „produkovala“ (jako simulovala) 65 milionů úmrtí (!), se virus COVID-19 poprvé objevil ve Wuhanu. Nyní je téměř jisté, že virus byl přiveden do Wuhanu zvnějšku, pravděpodobně z bio-válečné laboratoře v USA. Viz také ZDE a také ZDE.

   Vymazat
  3. Praha kvůli koronaviru nebude vycházet z úžasu.

   Vymazat
  4. Nechci strašit, ale EU země více než 10 tis nakažených jsou čtyři. Itálie úmrtnost na počet nakažených 8,3 %; Španělsko 4,6 %; Francie 3,4 %, Německo 0,3 %. Z méně zasažených zemí Švýcarsko 1,1 %; Británie 4,4 % (vše data z dnešního rána) Jinak Čína, i když nemá téměř žádné nakažené má stále cca 2500 pacientů v kritickém stavu a mrtví ji narůstají, takže úmrtnost i tam roste.

   Vymazat
  5. 6:20, poměr mezi zemřelými a celkově nakaženými.

   Vymazat
 4. Spekulace silně převažují nad racionální úvahou - slátanina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to hypotéza, která se zakládá na mnoha faktických zjištěních a zprávách ....

   Spekulace je ten výsledek počítačové simulace v Johns Hopkins Medical Center v Baltimoru v Marylandu, která „produkovala“ (jako simulovala) 65 milionů úmrtí (!) ...
   O té počítačové simulaci je zpráva v přiloženém odkazu ..

   Vymazat
 5. No konečně rozumná úvaha o tom že vše je jenom obrovská uměle vytvořená a co nejvíce nafouklá bublina k prosazení plánovaných cílů k ovládnutí všeho lidstva. Likvidací peněz a očipováním lidí, nás budou mít naprosto v hrsti. Nekoupíš nic a nepohneš se ani metr aby o tom velký bratr nevěděl, pak například zdravotní pojišťovna řekne, vy jste si ale koupil to a to nezdravé, kouříte, pijete, nesportujete, nenecháváte se očkovat tak vám zdražíme pojistku. Proč je v Itálii nejvíce nemocných, tam je totiž Vatikán a papež, proběhla snaha jej zlikvidovat, Vatikán ale kontroval a pohrozil otevřením archívů, takže zatím plichta. Nic se neděje náhodně, vše je organizovaně a plánovitě řízeno a panika má pomoci k prosazení dříve nemyslitelných záměrů. Cokoli se dá svést na coronavirus, už i ten název něco napovídá. Vygumové začnou řvát "konspirační teorie", ale těch symptomů, toho že je to pravda, je už tolik, že se to nedá ignorovat. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 6. Titulek na Seznamu:
  "Koronavirus SARS-CoV-2 nevznikl v laboratoři a má přirozený původ, prokázali vědci"
  Dodávám: Asi ti samí vědci (možná z NISTu), kteří v případě 911 nezpochybnitelně prokázali, že 3 obří budovy s ocelovými konstrukcemi byly demolovány řízenou demolicí, způsobenou dvěma neexistujícími letadly. Inu tož tak. Připomenu pouze Bilderberg z roku 2015, konaný v Německu a tehdejší výrok J.D. Rockefelera: "Potřebujeme ještě jednu hlubokou a vleklou celosvětovou krizi a pak svět příjme náš nový světový řád dobrovolně a s pokorou". Pozn. Je to parafráze, avšak význam jeho slov je nepoškozen.

  OdpovědětVymazat
 7. Nanočip je momentálně ve stádiu vývoje, takže ho teď nikdo implantovat při očkování ještě nebude.

  O zrušení cestování pro plebs v době globalizace, která by přinášela svobodu jen pro vyvolené jsem už slyšel z úst vysokopostavených představitelů tzv. demokratického světa horujícich pro zelenou agendu a za klima už mnohokrát. Tito lidé taktéž několikrát prohlašovali nutnost "racionalizace" zdravotní péče a důchodového systému pro široké vrstvy obyvatelstva.

  Nejednou jsem slyšel chvály na kmenovou společnost Afriky, některých, především muslimských částí Asie a Blízkého Východu. Pokud chceš, aby tvůj rodinný příslušník přežil, musí se velká rodina složit. Samozřejmě, pojišťovny by fungovaly normálně a to bylo zdůvodněno tím, že tyto platby umožní existenci zdravotnického systému, ale výkony si budete muset zaplatit. Protože na to mnoho lidí nebude mít prostředky, nebude potřeba tolik nemocnic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správný názor anonyme 8.04 - právě v téhle diskuzní pandemii je zcela na místě, a měl by se opakovat častěji, aby lidi prokoukli. Škoda že to nikdo nenapíše na diskuze k článkům o hrůzách koronaviru na serveru novinky. Co tam lidi u počítačů předvádějí, to už nelze lidským rozumem pochopit. Strašně se jim líbí zavřené obchody a roušky na ksichtech, a ještě volají po úplném zákazu vycházení a střelbě lyžařů. Jsou vážně nemocní, ale jinak, na ty koronavirus nemá. Váš názor je do nejmenšího detailu věcný a logický. Všechno, co píšete o zdr.pojišťovnách a zdravotnictví je pravda dávno, u zubařů s pojištěním neobstojíte vůbec, a svět, který bude dimenzován kladně jen pro elity, už je narýsován. Jen to doladit. Tak ladí a lžou - jen zblblý lid je přesvědčen, že je vládami milován a ctěn ( viz roušky!!!)

   Vymazat
 8. Mráz přichází z Hitlerovo říše od jeho veřejnoprávních, a nesvéprávných pohrobků :(

  https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/nemecka-televize-velebi-vir-vymyti-stare-planeta-zezelena-40317376

  OdpovědětVymazat
 9. A Kalousek by si měl tibetskou vlajku zkopírovat násadou na kladivo na čelo, u něj už nic nepomůže, Je to politická nula.

  OdpovědětVymazat
 10. Kde jste vy co tady neustále pomlouváte ČT? Dnes mužete ČT děkovat za to jak informuje veřejnost o koronaviru. Má sledovanost o jaké se jiným tel. ani nesní, dělá přesně to, co se po veřejnoprávní tel. chce! Doufám, že v tuto těžkou dobu otevře oči těm, kteří ji neustále pomlouvají a špiní.
  .Konečně se v tuto špatnou dobu přestaňme dohadovat o hloupostech, protože to horší teprve přijde. V situaci kdy bude" konec " s touto pandemii, přijde na řadu ta ekonomická a to bude slušný fičák, pro celý svět! Akcie, měny padají jak o život koruna, euro, rubl, jen ten zelený dolar posiluje?! Proč asi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trapně se snažíš dělat prohnilé kolaborantské vlastizrádné televizi advokáta. Lidi si velmi dobře pamatují, a to i z nedávné doby, jak televize štve a pomlouvá, jek je aktivisticky jednostranná s černobílým viděním světa a historie, jak organizuje protidemokratická hnutí typu Milionu chvilek, jak agituje proti prezidentovi a předsedovi vlády a to i za cenu vyložených lží, jak zamlčuje důležité zprávy od nás i ze světa, jak manipuluje fakty. Chválit „naši“ „veřejnoprávní“ televizi může jen člověk s hodně posunutým hodnotovým měřítkem jako je třeba Kalousek a podobní týpci. Ostatně mi „hospodaření“ vedení ČT je na kriminál!

   A dolar posiluje, protože USA jsou stále parazitní velmoc, které se ostatní bojí a investují do její měny jako celosvětově směnného platidla. USA žijí se svým mamutím deficitem na úkor celého světa. štafetu ale pozvolna přebírá Čína. Za pár let, maximálně desetiletí budeš hledat možnost, jak se z těchhle svých hloupých řečí vyvlíknout a jak si přehodit kabát. Naštěstí píšeš svoje pitomosti jako anonym, tak ti to tolik práce nedá. To blbci jako Camper či Máca budou mít těžší.

   Vymazat
  2. Coronavirus je ekonomicko biologická válka ( jež se vymkla kontrole) na záchranu dolaru, který je kryt pouze vírou,zkorumpovanými reitengrovými agenturami a kradenou ropou.
   Biologická válka po celé Asii. Neděle 2. února 2020.
   https://beforeitsnews.com/foreclosure-gate/2020/02/4-plagues-are-marching-across-asia-simultaneously-coronavirus-african-swine-fever-h5n1-bird-flu-and-h1n1-swine-flu-2450263.html
   Po celé Asii pochodují současně 4 rány: Coronavirus, africký mor prasat, ptačí chřipka H5N1 a prasečí chřipka H1N1.

   Vymazat
  3. 9:38 Článek Petra Hájka mj. o ČT: https://www.protiproud.cz/politika/4966-vysoke-nebezpeci-stat-tajne-trenuje-valku-s-obcany-a-proti-rusku-sileni-ct-a-spol-se-smesnym-virem-je-jen-zasterka-konflikt-posledni-nadeje-globalistu-pata-kolona-na-nohou-boj-proti-trumpovi-jde-do-tuheho.htm

   Citát z článku: "německo-americká agentura washingtonských bažin (Deep State) zvaná výsměšně ČT"

   Vymazat
  4. Víte anonyme 9.38, já myslím, že teď má ve svém názoru "indický běžec" pravdu. Nelze přece odmítat názory lidí jen proto, že se zde nějaký jejich názor neujal. ČT přece není jen a jen prohnilá a kolaborantská, rozhodně nás nevykrmuje takovým počtem amerických zabijáckých sraček, jako celá řada dalších TV kanálů. A naprostou!!! pravdu má "běžec" v tom, že až se vlády zúčastněných států uráčí udělat konec této zástupní chřipky nazývané pandemie, (politici, jejich kámoši a příbuzní se na to napřed musí připravit) nastane teprve kolaps a fičák - možná horší, než bylo polistopadové vyhazování lidí z práce, výroba bezdomovců a utahování opasků.Jen se divím, že toho se diskutéři, nadšení z vládní péče o roušky, nebojí. Možná proto, že jako starší generace jsou zajištěni důchodem? Aby se nespletli! Když je dobrá záminka, všechno lze ukončit našup, a můžou se spolehnout, že skončení výplat sociálních dávek a důchodů by nadšeně rozhýkalo zase jinou spoustu diskutujících, kterým by bylo fuk, jestli se dříve narození zoufalci oběsí. Tak to v naší české lidské společnosti chodí, a přes to nejede vlak.A že ..."když pánbů dopustí, i motyka spustí"... říkala už moje babička.

   Vymazat
  5. ČT neznám, co neznám na to nečumím.

   Vymazat
  6. 13:54
   Česká televize vy k a před hadrákem,to,co z ní po hadráku udělali(NEčeskou havlovize)na to se koukat nedá!!!!!!☺

   Vymazat
 11. Článek jsem přečetl a je to hororové čtení snad se nic takového nestane pryč s NWO.

  OdpovědětVymazat
 12. Napsat a uveřejnit takovýto článek v současném davovém šílenství je opravdu mimořádná odvaha. Jelikož obyvatelstvo jako takové už je rozděleno na kategorie - do pětašedesáti a nad pětašedesát, a ti nad pětašedesát mají jiná omezení než ti mladší - tedy de facto žádná. Mají vyhrazenu dobu kdy mohou nakupovat jen oni, ale v podstatě si mohou dělat co chtějí. Je jen na nich, kdy půjdou nakupovat, zatímco ti do pětašedesáti v době vyhrazené starým prostě nakupovat nesmí pod přísnými tresty. To je diskriminace. Stejně tak jako jsou diskriminováni všichni lidé, umírající ve stejné době na jiné choroby (infarkt, rakovina, vysoký krevní tlak, cukrovka a řada jiných). O nich by media měla také pravidelně informovat, a zařazovat je do statistik, žebříčků, a grafů. Koronavirus je také důkazem, že internetová media jsou z podstatné části laciný bulvár, který píše a uveřejňuje jen takové články, na nichž nejvíce vydělá. Již delší dobu vydělávají nejvíc na článcích o koronaviru. Jak jinak lze vysvětlit, že delší dobu už se neobjevují články o znásilnění, ubodání, střílení, utýraných psech, sebevraždy, čapí hnízdo a střet zájmů premiéra, cesty politiků do Číny, zprávy o KLDR, Ukrajině, Syrii, apod? Jen a jen koronavirus, kolem dokola a denně totéž. Dokonce už ani ten nejpokleslejší bulvár nepíše články o tom, která celebrita si kde užívá, komu vypadla ňadra a kdo neuhlídal rozkrok, kdo s kým obcuje, a podobně. Už je tam prázdno - bláboly o koronaviru totiž bohatě vydělají pro úplně všechny novinářské zmetky. Internetová diskuzní pandemie jede na plné pecky, je škodlivá, protože ničí mozek a zvyšuje krevní tlak, způsobuje nechutenství a další problémy, ale toho se nikdo u počítače nebojí,přitom se jedná o lidi převážně nad pětašedesát, a měli by být chráněni - pro všechny občany nad pětašedesát let by mělo být přerušeno internetové spojení, a diskuzní pandemie by přestala provokovat, a šířit bezbřehou nenávist. Starší občané by jistě ocenili, jak se o ně všestranně pečuje, současným omezením téměř všeho jsou doslova nadšeni, a mnozí se těší i na úplný zákaz vycházení, ačkoliv si nikdo nedovede představit, jak by to v reálu vypadalo. Už to je důkazem o vysoké škodlivosti internetové diskuzní pandemie, která poškozuje především mozek, cit, a rozum postižených.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem majitel webu Desítka, odkud byl článek převzat. Sám jsem ho převzal z webu Global Research a přeložil. Desítka je můj soukromý web, bez reklam a nikdo mi na jeho provoz nedává ani korunu. Nejsem závislý na žádných dotacích. Nepotřebuji je. Je mi 83 let a k životu mi docela stačí můj obrovský český důchod necelých 15 kilo. Takže Vaši poznámku, že podobné články se publikují proto, aby web vydělával neberu.

   Vymazat
  2. 22:51, díky za překlad, GR občas čtu. Tohle je docela barvitá spekulace, jen spekulace, protože k jistotě bychom museli mít důkazy a ty z pochopitelných důvodů nelze získat. Ale proč ne. Je dobré občas vyjít na světlo boží se spekulacemi, člověk si tak nechává v záloze různé kombinace úvah a může se případně lépe zorientovat.

   Ale s odmítnutím nebo bagatelizací pandemie nesouhlasím, právě naopak považuju za důležité ochranu zdraví naší populace.

   Osobně si myslím, že předmětným globalizatorům určitě nepřekáží globalizace, ale překáží jim čínská cesta pod vedením současné vlády, která tam může být i delší dobu. Největší zisky všech dob byly v době kolonií. Tedy v době, kdy obchod ovládala privilegovaná vrstva a nižší stavy se do toho nemíchaly. To byl také jistý druh globalizace. Vůbec bych se nedivil, kdyby podobného stavu chtěli znovu dosáhnout. Protože v dobách pohybu plebsu, má tento "póvl" další možnosti a to se moc nehodí. Do toho krásně zapadá snaha o přeformátování evropské populace, která má vysokou vzdělanostní úroveň, je pojištěná a zvykla si na dobrý standard, a mohla by dělat problémy.

   Vymazat
 13. 6:20 Úmrtnosť /mortalilta/ je podiel mŕtvych na počte populácie. Smrtnosť je podiel mŕtvych na počte zasiahnutých chorobou. Takže autor to vie, ty nie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až na maličkost, madam. Nikdo zatím neví kolik lidí z těch v současnosti nakažených, nakonec zemře.

   Vymazat
  2. A to je ono Jana. Když už tak vyčerpávající informace denně, grafy, čísla, statistiky atd. měly by být informace úplné, včetně vysvětlení rozdílu mezi úmrtností a smrtností. Například já výraz "úmrtnost" znám běžně, ve statistikách byl a je také používán běžně, ale o "smrtnosti" čtu poprvé v souvislosti s koronavirem. Jenom jestli to není podobenství ke skutečnosti, že cikánům se musí říkat od roku 1989 povinně rom, a teploušům gay - teda chřipce se musí říkat koronavirus, a úmrtnosti smrtnost? Ať mají lidi ve všem zmatek. Tedy ty grafy, kolečka s barvama a čísla, znázorňují "smrtnost" a týká se jen "koronaviru", zatímco úmrtí na ostatní druhy smrtelných nemocí se nazývají pořád úmrtnost? A pořád jsem přesvědčen, že lidé kteří zemřou, si zaslouží stejnou pozornost medií, a mají být součástí statistik a přehledů, jako ti, kteří zemřou na chřipku.

   Vymazat
  3. 10:30

   Ani u "obyčejné" chřipky není plně spolehlivá statistika. Je nutné si uvědomit, že lidé zemřou - u chřipky - například na plicní onemocnění, které se však mohlo kriticky rozvinout právě při chřipce. Proto je pak uvedena jako příčina smrti konkrétní plicní nemoc (kolaps atd) a chřipka bývá někde a jen pouze někde ve světě jako "spouštěč" na druhém místě. V podstatě chřipka i koronavirus především působí na odolnost organismu a je-li tento již předtím oslaben, stav se může stát kritickým až k tomu nejhoršímu. Ale ve statistice se pak nemusí chřipka vůbec - v takovém případě - ani objevit. Ne každý stát má zdravotnictví a evidence pravdivých údajů aspoň na takové velmi slušné "ještě" "zbytkové" výši, jako my (takže máme ještě docela relativně štěstí). Takže potom nemůžete mít zcela objektivní obrázek o tom, kolik lidí se nakazilo tak, že vyhledalo lékaře a kolik lidí na to konkrétně zemřelo a kolik jich to přechodilo, či nemělo prakticky žádné vážnější příznaky chřipky. V naší republice onemocní (nebo prostě "chytí" chřipkový virus) chřipkou odhadem každý rok kolem jednoho milionu lidí.
   Statistika sice věda je "přesná", ale bývá velmi často nepřesná z nepřesných údajů. Proto se porůznu po světě snaží odborníci odhadnout ve svých zemích podle vybrané skupiny (většinou jen nedostatečných vzorků, protože nejsou finance) reálnější obrázek o například skutečném stavu průběhu a onemocnění v populaci třeba tou chřipkou a kolik lidí ani nevyhledalo doktora. Dále je nutné si také uvědomit, že údaje o úmrtí se vyplňují v každém státě jinak a hodnotí se jinak i příčina úmrtí. Takže člověk co měl infarkt, sice zemřel na potíže srdce, ale tou dráhou byla třeba i relativně "lehká" chřipka, která zapříčinila teď již kritické oslabení organismu. Když teď nedávno bylo slyšení v Americkém Kongresu ohledně koronaviru, přizvaný odborník musel přiznat, že ten tam mohl být již v loňském roce, protože jednak se neprováděly testy a právě příčiny úmrtí byly označeny "jen" závěrečnou příčinou. A zpětně se to u nich nedá prý dohledat a ani určit. Nemluvě o tamějším zdravotnictví bez všeobecného zdravotního pojištění a jiných nám stále ještě "samozřejmých" samozřejmostí nad kterými ani nepřemýšlíme. A ani si jich jako celek nevážíme.
   Takže sice nám předloží čísla, ale otázkou zase bude nakolik se jim dá věřit a hlavně nakolik budou jednotlivé vztahy odpovídat realitě.

   Vymazat
 14. Polib si, Macrone? Karanténa v Paříži: Lidé nakupují, klábosí, shlukují se, bez roušek. Na policisty kašlou. Doslova:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Polib-si-Macrone-Karantena-v-Parizi-Lide-nakupuji-klabosi-shlukuji-se-bez-rousek-Na-policisty-kaslou-Doslova-617573

  OdpovědětVymazat
 15. Byla zlomena 1. pečeť a vyjel 1. bílý jezdec apokalipsy s lukem a korunou jehož jméno je MOR (nemoc).
  2. jezdec apokalypsy ohnivý s mečem zve se VÁLKA a se zjevně již dlouho připravuje a sedlá koňě.
  3. jezdec apokalipsy má koně černého a v rukou váhy. Jeho jméno je HLADOMOR. Pro méně chápavé, dojde-li ke zhroucení světové ekonomiky a obchodu, pak ti co neprodukují potraviny pochopí co tento jezdec znamená.
  4. jezdec má koně sinavého a jeho jméno je SMRT.

  Tolik Janovo vidění a šelma byla vypuštěna. Mnozí se jí v podobě Mamonu klaní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tihle rajťáci fungují už milenia...
   zatímco pátý jezdec, UMĚLEC - KRYSAŘ, se běžně poflakuje, hojně dotován světem, oblbuje nové generace a morálku jejich předků nahrazuje odpornismem... žádná prasárna, žádný hnus, nejsou zavrženíhodné, trestuhodné, ale naopak jsou "multikulturně" vítány...
   A vytváří živnou půdu pro cvalovku ostatních čtyř rajťáků zla.

   Vymazat
  2. Bubu, že se netydíte strašít lidi, už jsou stejně vyplašení. Jestli jste věřící, tak naopak máte poskytnout klid, naději a útěchu. Nestydím se nazvat vás hovadem.

   Vymazat
 16. Itálie: Migranti v Neapoli ignorují karanténu kvůli koronaviru:

  http://svobodnenoviny.eu/italie-migranti-v-neapoli-ignoruji-karantenu-kvuli-koronaviru/

  Německá státní televize oslavuje, že koronavirus zabíjí lidí:

  http://svobodnenoviny.eu/nemecka-statni-televize-oslavuje-ze-koronavirus-zabiji-lidi/

  Dánsko a Norsko uzavírají hranice pro všechny kromě „žadatelů o azyl“

  http://svobodnenoviny.eu/dansko-a-norsko-uzaviraji-hranice-pro-vsechny-krome-zadatelu-o-azyl/

  Evropská unie a Německo díky koronaviru ukázali svou tvář. Pro mnohé může být tento vir lékem na slepotu:

  http://svobodnenoviny.eu/evropska-unie-a-nemecko-diky-koronaviru-ukazali-svou-tvar-pro-mnohe-muze-byt-tento-vir-lekem-na-slepotu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nákupní zvyklosti ve světě se kvůli koronaviru zásadně změnily:
   a) skoro ve všech postižených zemích lidé skupují potraviny,
   b) Holanďané nadto stojí fronty na marihuanu,
   c) Američané nadto stojí ve frontách na zbraně a střelivo.
   Podle mě jsou americké fronty do budoucna nejsmysluplnější, protože ti, co tam mají dostatek zásob, ti si je těmi zbraněmi uhájí. No a ti, co tam nemají naprosto nic, ti se je těmi zbraněmi vybojují.

   Vymazat
  2. Migranti normálně do Evropy dochází, jen ne v takovém počtu. Ale prý se to má už brzo změnit a naopak přijmout více mladých lidí a kompletních rodin. Na Lesbu se narodilo jen za tento rok několik desítek dětí. O ty (plus rodiče a další příbuzní) se chce Holandsko, Dánsko a Švédsko co nejdříve postarat.

   Vymazat
 17. Je to dezinformace, nebo jenom prognóza, když někdo v Rusku prohlásí, že "koronavirus bude pro NATO a EU totéž, čím byl pro SSSR Černobyl"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to dezinformace, NATO a EU přetrvají. Hlavní úloha ještě nebyla splněna.

   Vymazat
  2. Označování některých INFORMACÍ za DEZINFORMACE v normální přirozené komunikaci myšlenek a názorů je v podstatě "zakazováním myslet" ..
   Lidé mají přirozeně různé názory a nemyslí jednotně, jak by si to bojovníci proti dezinformacím a hlasatelé jediných správných pravd přáli ..

   Vymazat
 18. Lidé jsou nahnáni do svých králíkáren a čekají jaký bude jejich další osud.
  Dopadnou jako ta kuřata tahaná z drůbežáren v igelitových pytlích do kafilérií pro jakousi ptačí chřipku?

  Není zde něco moc a moc divného?

  Zákazy vycházení platí již mnohde v EU…u nás se policejně uzavírají některé oblasti,vesnice,městečka,dokonce jsou lidé např na Olomoucku vyháněni ze svých zahrad aby neokopávali půdu.Co v ní je,že by spad nějaké smrtonosné látky?
  Aha,vlastně jde jenom o vir,jenom taková chřipečka.

  A co tak CHEMTRAILS, zde na AE o tom již článek byl,nepociťujeme to v současnosti sami na sobě ?Co na to ADMINE ?

  Chemtrails.
  Paní Dr. Peková asi neblouzní a proto to vyvracení US vědeckých “kapacit”,a zdůrazňování přírodního původu toho svinstva.
  To svinstvo-chemicko biologickou zbraň JudoUS zmetci rozprášili do atmosféry a proto je to dnes všude.Postupně i na jiných kontinentech
  A v Evropě při proudění vzduchu z jihozápadu to narazilo na Alpy a spadlo to třeba se sněžením proto nejvíce na severu Itálie ,spadlo to na palice lyžařům,a rovněž to spadlo i hodně na Španělsko a v podstatě na celou EU Náhodička ? Kdo nevěří je vůl.

  Čínu CIA infikovala přímo ve WuChanu při armádních hrách .

  Připomenu jak probíhal spad radioaktivity při havárii bloku v JE Černobyl.Proudění v atmosféře rovně roznášelo pa Evropě radioaktivitu,zcela podobně tomu jak je roznášeno to svínstvo dnes.
  A vzpomeňte si rovněž kolik již měla US zločinecká soldateska spadlých jaderných pum a dodnes všechny ještě nenašla.
  Říše Zla je opět v akci .
  DEPOPULACE lidstva(zejména té bílé její části) je již v horké fázi.Nevěříte?

  OdpovědětVymazat
 19. Noví aktivní Bretschneiderové už začali špehovat lidi pro nedodržování zákazu pohybu podle plateb platebními bankovními kartami ..
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odhaleni-diky-datum-polovina-lidi-alespon-jednou-porusila-karantenu-94555

  Platbu kartami v rámci boje proti koronaviru doporučila vláda a aktivní firmy zrušili hotovostní plathy, kdo nemá kartu v některých případech nemá možnost ledacos koupit a zaplatit ..
  K tomu "expert" Prymula vyhrožuje že zakáže volný pohyb lidí ....
  Šmejdi se snaží v tom novém budování Orwelova absurdistánu ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:52, vida, promluvil znalec a ctitel evropských hodnot, pro něhož je svoboda v roznášení nebezpečné nákazy základním lidským právem. Buďte rád, že se šmíruje, protože pokud byste byl infikován a někdo by se o vás dozvěděl, že jste roznesl koronavirus po okolí, byl byste moc rád, kdybyste vyvázl jen bez zubů a bez koulí na JIP.

   Vymazat
  2. 10.36 Máme být rádi že nás špehují ???
   Když je někdo v karantémě tak logicky požádá někoho aby mu obstaral nákup potřebných věcí a na zaplacení mu svěří platební kartu ..
   Vláda přece doporučila používat platební karty místo hotovosti, kterou ani nemá v zásobě většina držitelů pl.karet ...

   Vymazat
  3. 11:47, vůbec nechápu, o čem točíte? Jistěže nechci, aby mě někdo šmíroval. Ale platby jsou bankovní záležitost, a zrovna tak vás můžou šmírovat přez telefony, kamerové systémy a webky a taky přez vaší aktivitu na netu. Šmírování bankovních plateb, telefonů, internetu, kamer... se využívá v kriminalistice při pátrání. Zatím mi není známo, že by vláda využívala nějaké masivní šmírovací algoritmy a agregovala on-line databáze o každém jedinci této země a nechala si vyrábět osobnostní profily. Silně pochybuju, že má na to technické a finanční prostředky. Ale v tomto případě, stejně jako při podezření na trestnou činnost to schvaluju. Máte snad pozitivní diagnózu a trajdáte se mezi důchodci v Penny Marketu? Jestli ne, nikdo vás v tuto chvíli nešmíruje. Maximálně tak teplej soused, když vyjdete v trenkách na balkon.

   Vymazat
 20. OK Američané nadto stojí ve frontách na zbraně a střelivo.
  Podle mě jsou americké fronty do budoucna nejsmysluplnější, protože ti, co tam mají dostatek zásob, ti si je těmi zbraněmi uhájí. No a ti, co tam nemají naprosto nic, ti se je těmi zbraněmi vybojují.
  https://www.facebook.com/miroslava.agnesova/videos/221657205697149/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.