Reklama

úterý 31. března 2020

Pohadka o pokaženych netopyrach, keři zničili svět


Ladislav Větvička
Ladislav Větvička
31. 3. 2020  blog autora
Dnešni medyjalni svět nas zaměrně přehlcuje informacema, abyzme z teho byli zblbnuti. Děla to proto, že mu to kdosik takto naplanoval, nemožete se na něho za to zlobit.
Když se věci poskladaju do jednoduche časove poslupnosti, pak su všecky procesy tak nějak přehlednějši.


leden 2019: v Asii se narodili dva netopyři. Jeden velky a silny, druhy menši a slabši.

unor 2019: v Česku je v běhu každoročni chřipkova epidemie. 170.000 nakaženych, zatim 31 mrtvych... V sezoně 2017/2018 s vážným průběhem chřipky skončilo v nemocnici přes 660 lidí, z toho zhruba 260 v souvislosti s chřipkou zemřelo. To ovšem netopyry netrapi.

březen 2019: Italia se dohodla s Čiňanama a jako jedina země G7 podpořila projekt Hedvabne stezky

květen 2019:
stara čarodějnica Madonna se střibrnu koronu na hlavě v černych hadrach se zkřiženyma hnatama symbolizujici Nemoc X ukazuje na lidi a na pozadi symbolu koronaviru jim zpiva: "...not everyone is coming to the future, not everyone thats here is coming last". Pak pote, co skonči motyv Vanoc (Čajkovskeho Louskaček, což každy chytry netopyr zna), se otoči na synky a děvuchy v maskach přes pysk, fukne na ně a oni všeci poscypaju. Ja teda nevim, kdo take scenaře vymyšla... A ještě tych 20 mnichu vlevo a 20 vpravo, odkazujicich na rok 2020, to su teda blbe vtipy. Performance se sklada ze třech časti - hezka minulost, vanočni ticho v oku uraganu a buducnost "not everyone is coming to the future".


...neni korona jako korona, že...

unor-srpen 2019: ve 12 statach USA probiha cvičeni připravenosti na pandemii nazvane Crimson Contagion. Jedna se o vladni aktyvitu. Podle vladniho scenařa v Číně vypukla epidemie viru napadajíciho dychací cesty a začala se rychle šířit po světě. Prvni případ USA zaznamenaly v Chicagu a o 47 dní později Světová zdravotnická organizace vyhlásila pandemii. Reakce přišla pozdě. Nakazilo se 110 milionů Američanů, 7,7 milionu jich muselo být na jednotce intenzivní péče, 586 tisíc jich zemřelo. Nemusite se bat, ide enem o cvičeni. Mam rad, když uřady dokažu nacvičit to, co ještě nenastalo. Znamena to, že zme v dobrych rukach. Mimochodem, oba netopyři dospěli a su připraveni k letu.

srpen 2019: od mojich dobrych kamaradu Melindy a Billa Gatesových dostavam pozvanku do New Yorku na Event 201, ma to byt jakesik cvičeni kvuliva zvladani Celosvětove pandemie za učasti špičkovych odborniku z nejruznějšich oboru. To mě sice těši, ale odmitam to. Minule tam měli oschle chlebičky, navic mam v tom řijnovem terminu domluvenu schuzku s partyju ve Slovanu. A to přece kvuliva Melindě nezrušim.


10. zaři 2019: Iran se dohodnul s Činu na partnerstvi a masivnich investycach 400 milijard USD do iranskeho ropneho prumyslu.

13. zaři 2019 došlo k nadherne ukazce globalizace: Čiňan blbě uvařil dva vietnamske netopyry v psi polivce z thajske kočky a přesně po 6 měsicach kvuliva temu zavřeli česke hospody. Jednalo se o ty dva naše nebohe ptačky narozene v lednu.

18. zaři 2019: proběhlo v New Yorku Globalni Pandemicke Cvičeni Event201 za učasti špičkovych specialistu ze všech kličovych oboru z celeho světa. Ja tam nejel, bo sem byl ve Slovanu, což asi pochopite. Ale vysledky cvičeni se možete stahnut z jutuby.

Uznate sami, že v porubskem Slovanu je lip jak v New Yorku, že... A Melindu tady mame tež... (LV)


řijen 2019: Byly zahajene Světove armadni hry ve Wu-hanu pod typicky vojenskym heslem "Make friends, not war."Tuž je třeba přiznat, že zahajeni her musel byt obrovsky zažitek. Aji tady na zavěrach to pusobi impozantně jak cyp. Neda se nic robit, bolševici byli vždycky v masovych akcich dobři. Třeba ty Spartakijady nebo procesy s protistatnim spikleneckym centrem byly velmi uspěšne podniky.Hry konči 28. řijna. Učast byla obrovska. Sutěžilo se ve vic jak 300 dyscyplinach a sešlo se přes 9000 sportovcu ze 110 zemi.. Aji z Česka. Ti ziskali 26 medajli, včetně 6 zlatych. Česka medyja o tom neinformovala, takže ani zlate medajlisty nezname.

Jak bylo zjištěne při pozdějšim zkumani pokaženych osob, prvni přiznaky onemocněni se ve Wuchanu objevily o dva tydny později po skončeni her.

22. listopada 2019: Měsic po skončeni her investuje největši amerycky investyčni fond Bridgewater 1,5 miliardy dolaru do sazky, že do měsice března dojde k masivnimu poklesu na akciovych trhach. Ne jeden a pul milijona. Jeden a pul miliardy! Kura, ti synci su skoro tak dobři jak ti, keři v srpnu 01 spekulovali na masivni pokles cen akcii leteckych společnosti, že?
leden 2020: blbě uvařeny vietnamsky netopyr se vzpamatoval, uniknul Čiňanovi z polivky a na svoji cestě na Zapad navštivil Iran, kde nakazil nejvyšši představitele režimu a Italiu, kde lital po alpskych střediskach. Země, kere se nechtěly podilet na činskem hospodařskem zazraku minul. Ty navštivil jeho bracha, slabši netopyr.

unor 2020: oba blbě uvařeni netopyři navštěvuju všechny země světa, ruši letecku dopravu a zaviraju hranice

březen 2020: česka lekařka z nezavisle laboratoře Soňa Pekova slovama, kere pochopi aji obyčejny Ostravak, dobře popsala to, na co přišla při pruzkumu teho virusa. Taky virus vytvořeny nahodně přirodou ještě neviděla. Aniž by obvinila Čiňana, Ameryčana nebo Rusa, označila mutaci za velice "atypickou". Imunolog Svoboda nevyloučil unik z laboratoře, pravděpodobně činske.


Reakce byla překvapivě rychla, ale hlavně přišla ze strany, odkud by to člověk nečekal. Z Ameryky. Na serveru Nature vyšla plamenna obhajoba teho, že virus je jednoznačně přirodniho puvodu. To je zajimave - v Čině blbě uvaři netopyra, česka děvucha naznači, že to nemuselo byt z netopyra a Ameryka hned reaguje. Tu mi cosik nesedi. Tajak ti naši fotbalisti, když se jich reporter zeptal na ty kurvy na pokoju, kere pry měly stat dva tisice na hodinu a ten prosťaček vyskočil, že to neni pravda a mimochodem, ta cena tež neodpovida...

Medyja začinaju přesvědčovat svět, že virus nebyl zrobeny v laboratoři. Tady je česka verze.

Tuž tak to je. A zatimco se zabyvame hadrama přes pysk a hladově čumime do ztemnělych vykladu zavřenych hospod, na muslimsko-křesťanske hranici probiha valka, o keru se medyja už tři tydny kvuliva temu kurvoviru nezajimaju...

duben 2020: eurohujeři začinaju dyskutovat o rychlem prosazeni "zelenych udělu" do narodnich ekonomik.

Už je na čase, aby kdosik teho netopyra uvařil pořadně, co?Ladislav Větvička, netopyr Mlade Fronty Fčil

40 komentářů :

 1. noviczech
  ...pane Větvička a myslíte že lidé i přes důkazy prokouknou? Řekni hlupákovi, že je tam jáma a přesto jde a spadne do ní. Kdyby jsi hlupáka holí ubil, zůstane hlupákem.
  Hlavně hurá Ameriko!
  Ale otázka zůstává, jak se zbavíme zla a lidí, kteří ho provádí? Kde je hranice mezi dobrem a zlem, když máme obhájce pro zloděje a vrahy???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké důkazy máte na mysli? To vaše nebo Větvovo konspirační, pohádkové blábolení? To mají být ty "důkazy"?

   A komu to nejvíc prospívá? Kde je nejvíc nakažených, mrtvých? Kdo na tom nejvíc vydělává? Kdo rýžuje miliardy dolarů na výrobě roušek, respirátorů obleků, testů? Kdo na tom vydělává politicky?
   Kde žerou netopýry? Kde provozují středověké trhy s nulovou hygienou?

   Přes toto všechno, se nejdou oslové s mozkem zcela zatemněným nenávistí, kterým není trapné dělat z černé bílou, ze čtverce kruh a popýrat zdravý, selský rozum.

   Smazat
  2. Vy ale take nemate zadne dukazy o opaku..Jen problemy s logikou...Kdyz nekdo vari netopyry asi tisic let a jeste nikoho nevyhubil je to nejak divne

   Smazat
  3. 11:51
   Hele ty epidemiologu a hygieniku z Reichenbergu,zmlkni a obrať desku!!!!!S tím netopejrem jsi jako kvadratura kruhu!!!!☺

   Smazat
  4. 11:51 máte pravdu,najdou se velcíííí oslové.Podívejte se do zrcadla.

   Smazat
  5. Proč píšete anonymně? Myslíte, že by si vás podle IP adresy nenašli kdyby chtěli?

   Smazat
  6. Pan Větvička to bere s humorem ale fakta která uvádí jsou pravdivá a tak každý člověk který používá zdravý selský rozum to pochopí, že nám předkládané nesmysly v ČT jsou jen hloupé nepravdivé žvásty !

   Smazat
  7. Jeste tam zapomnel ze 15 listopadu zacala americka CDC inzerovat a najimat velke mnozstvi zamestnancu do karantenich center vsude v USA.
   https://www.newsbreak.com/texas/el-paso/news/0OUPYZLd/advanced-knowledge-cdc-started-hiring-quarantine-program-managers-last-november-to-cover-quarantine-centers-in-texas-california-new-york-washington-illinois-massachusetts-and-more

   Smazat
 2. http://www.gate2biotech.cz/chimericky-netopyri-virus-rozviril-obavy-z-vyzkumu/
  https://www.zdravotnickydenik.cz/2017/12/spojene-staty-daly-zelenou-vyvoji-smrticich-viru-ma-svet-lepe-pripravit-pandemie/?fbclid=IwAR0VWOXxM4vg_xUWhoI3WXbWCqE6YxY6I6jx6yu_Y1rCG2XlAOMJNAqF-6s
  Dva články z odborných webových stránek, které již v letech 2015 a 2017 poukazovaly na laboratorní výzkum nových virů v laboratořích USA a na možnost vzniku pandemie na Zemi při jejich rozšíření mimo laboratoře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viac faktov poukazuje na Ameriku. Bill Gates sa verejne ukazuje so striekačkou v ruke, že najlepšie na zníženie populácie na svete sú séra. Tak prečo mu neveriť? A NWO to tak chce. To už dnes neni tajomstvo.

   Smazat
 3. Asi se bude za chvíli na ulicích střílet, taky to podpořím.
  Metnar chce odstavit parlament, něco podobného jako fašoun Orbán v Maďarsku, to ale u nás doufám neprojde. Zase chtějí rok 1 948,????? národe do zbraně!!!!!!
  Jen doufám že nám bratři z USA pomohou!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se vaši bratři v USA nepobijí sami mezi sebou. Za posledních pár týdnů skoupili desetileté zásoby zbraní a střeliva. Také skoupili veškerý toaletní papír, asi se z toho brzy pose.ou a na vás, Pepku, na vás se vaši bratři zvysoka vyse.ou :-)

   Smazat
  2. Spakuj se a zmiz za těmi svými bratry. Už na tebe čekají...

   Smazat
  3. Naši bratři to nejsou, když to vypustily na třech místech současně a už se připravují, že to bude horší.

   https://aeronet.cz/news/fallout-2020-pentagon-zahajil-aktivaci-podzemniho-bunkru-cheyenne-mountain-complex-ve-skalistych-horach-v-coloradu-pro-pripravu-presunu-vrchniho-veleni-prezidenta-americke-vlady-a-vykonne-moci/

   http://orgo-net.blogspot.com/2020/03/udaje-o-prvotni-infekci-covid-19.html


   Smazat
  4. Ty Indickej maratonč mĺ by si zpomalit,nebo si zapíchneš nos do americký pr..le!

   Smazat
 4. https://www.youtube.com/watch?v=TPpoJGYlW54

  Jasně, zcela logicky a v souladu se zdravým selským rozumem vysvětleno jak to celé vzniklo.

  OdpovědětSmazat
 5. Úžasné shrnutí za poslední měsíc. Hltám informace ze všech stran, až mě z toho brní hlava, jako za sociku, kdy to ovšem bylo jednodušší, neboť existovaly asi troje tištěné noviny, TV noviny, Hlas Ameriky a Svobodná Evropa. Po vstřebání internetových zpráv a vyjádření politiků všechno vydělím desti a poté mi vyjde jakžtakž uvěřitelná informace. Každopádně letmým pohledem do zrcadla zjišťuji co jste způsobil. DÍKY ZA ÚSMĚV NA MÉ TVÁŘI.

  OdpovědětSmazat
 6. Virus je vyrobený, možná unikl náhodou, možná záměrně, v podstatě je to jedno.

  Máme v nemocnicích 177 lidí, z toho 52 má vážný průběh, asi 16lidí zemřelo, hlavně na komplikace způsobené jinými vážnými nemocemi. Ta Itálie každého děsí, vakcína bude třeba za rok až dva, ekonomiky se chystají na pokles 10-15%, bude asi více vln nákazy. Většina lidí má naprosto mírný průběh.

  Virus ale krásně přikryl "prohnilost" západních financí, ke krachu to otiž spělo i tak. Také nové projekty vedení EU byly odmaskovány - eko-vlna, migrace i rusofobie jsou velmi drahé a často nerozumné (vypnutí jaderek, odmítání NordStream2, auta na baterie, převýchova mladých), dá se říct, že západní ekonomiky jsou trochu jako ti "staří lidé" - tyto ekonomiky jsou prolezlé mnoha vážnými chodobami, takže virus je snadno dostane.

  Kam se to celé vyvine, je nyní hlavní otázkou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, lépe bych to nepopsal.

   Smazat
  2. Krásné shrnutí a úžasné srovnání západní ekonomiky a "starých lidí".

   Smazat
 7. Také jsem přesvědčen že je to práce tajných služeb USA.Proč Čína ,Irán a další? Holt musí ostatním zkroutit ty ruce aby sakali latinu.Počet obyvatel na zemi je nutno snížit cca na jednu miliardu.Potom to bude snesitelnější.Pro koho?

  OdpovědětSmazat
 8. Tož tak pro hloupé je to Čínský virus potřebujeme nenávist proti Číně když na ně nemáme ekonomicky ani vojensky ani technologicky.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Větvička, nebýt komunistů, kdo by vám Slovan postavil? Naproti máte univerzitu a hned vedle Fakultní nemocnici. Přes křižovatku máte penzion důchodců Slunečnici, kde demokrati páchali ty hrozné věci.

  OdpovědětSmazat
 10. Otevřením Pandořiny skřínky pitomí amíci na sebe, a nejen na sebe, přivodili nemoc, která byla určená POUZE PRO ASIATY.
  Stejně jako si otevřením Pandořiny skřínky na sebe, a nejen na sebe, přivodili nemoc AIDS určenou pouze pro černochy v Africe.
  Kolem Číny a Ruska je rozmístěno cca 400 biologických laboratoří. Kazachstán, Kyrgyzstán, Afghánistán, Pákistán, Vietnam, Tchajwan, Filipíny, Jižní Korea, Japonsko… a všude kolem americké vojenské základny.
  Všechny tyto výzkumy založeny, financovány, udržovány a kontrolovány Pentagonem. Žádná z referenčních laboratoří nespadá pod jurisdikci státu, ve kterém se nachází.A všude, kde jsou biolaboratoře (nebo v jejich blízkosti), se záviděníhodnou pravidelností propukají nová neznámá onemocnění, která Američané cynicky ignorují. Provádějí pokusy na druhých a hlavně, aby to bylo co nejdál od území USA, např. v Gruzii, kde na neznámý virus zahynuly stovky lidí. Všude, kde Američané zřizují laboratoře pod pláštíkem boje proti bakteriální hrozbě, roste počet epidemií desetinásobně.
  HIV/AIDS byl vrcholem amerického genového inženýrství 80. let, i dnes tato práce aspiruje na Nobelovu cenu se znakem minus. Rusové prokázali, že slavný virus HIV není „pomstou“ přírody člověku, ale dílem rukou člověka samého. Žid Söroš, který tehdy financoval ruskou vědu, prohlásil, že pokud se bude pokračovat v tomto „provokativním tématu“, zastaví financování. Téma bylo uzavřeno, ale Britové po 10 letech práci Rusů dokončili. A přišli ke stejnému závěru: HIV je virus vypěstovaný v laboratoři.
  Dnes začínají Američani tlačit na Indy kvůli „časově nevhodnému“ objevu genomu koronaviru, ve kterém byly, mimochodem, objeveny vsuvky HIV, které mu umožňují zabudování do lidské buňky...
  Tento měsíc, v březnu, byl pošuk Trump … kde??

  OdpovědětSmazat
 11. http://svobodnenoviny.eu/pozadi-virove-pandemie-odstavovani-usa-od-moci-ve-svete-eu-mezitim-vita-koronavirus-a-migranty/

  https://pravdive.eu/news/191658/akcni-plan-narodni-demokracie-k-zvladnuti-superkrize-ii-ekonomicka-a-hospodarska-opatreni

  OdpovědětSmazat
 12. Už jsem se ptal, ale nedostal odpověď: "Nevíte někdo, jak ten infikovaný netopýr doletěl na americkou letadlovou loď Theodore Roosevelt, která celé měsíce brázdila Tichý oceán (a nepustili ji do žádného čínského přístavu) a která kvůli nákaze míří na základnu na Guamu, kde bude testováno všech pět tisíc námořníků na palubě? Nepřivezli si tu nákazu ze své domoviny?"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:15 Takový albatros se vylíhne, a za pár týdnů jde nad moře. Tam vydrží bez mezipřistání létat celý rok. Proč by to nezvládl netopýr. Q

   Smazat
  2. Hahaha, "rok bez mezipřistání"! To si děláš kozy.

   Smazat
 13. Čtu, co se děje v okolních státech s koronavirem, počty nakažených, zemřelých a u nás 25 obětí, zatím a kavárna už připravuje "demokratické" žaloby, plné pravdy a lásky na stát. Míra zase propásl moment, kdy měl držet hubu.

  OdpovědětSmazat
 14. 11:51 a Indicběž pro doplnění se podívejte na YT David Icke o koronaviru. Možná se bude i střílet a defenestrovat. Mirďa Tulamorďu už je přichystaný a je to člen vedení státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Indicběž? Spíše Indiběhna, buď je tak blbej nebo hodně, a to spí, hodně dobře placenej. Zkuste příště zatnout zuby a na kretény nereagovat. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 15. Co může v současné době pomoct k urychlenějšímu zavádění jednotlivých etap Nového světového řádu,aniž to lidstvo zaznamená?
  Je to vynoření se nějakého společného ohrožení, nebezpečí, nepřítele – vyvolání strachu. Právě strach je tím nejmocnějším nástrojem. Pokud má člověk strach o život, všechno ostatní jde stranou, ať už lidi chtějí před objevením se světové hrozby cokoliv, s jejím příchodem to ustupuje na vedlejší kolej a člověk je ochoten přistoupit na jakékoliv navrhované řešení, kterým by bylo nebezpečí rychle zažehnáno. To vše se ukáže po "době koronavirové".Svět bude zase jiný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Mnozí se tu šermují kvůli tomu, jestli TO bylo vypuštěno z laboratoří USA nebo to utrousili čínští netopýři, případně laboratoř ve Wuchanu. A i když to víc ukazuje na tu první variantu, jisté to není, ani to není to podstatné. Jako podstatné bych viděl to, že to vypadá na manévr GP. A tyto elity jsou nadnárodní a hlavně mimolidské!
   wc

   Smazat
 16. http://www.skrytapravda.cz/domaci/3169-fatalni-zneuziti-verejnopravni-televize-v-dobe-pandemie-k-utokum-a-skrytym-dezinformacim-lze-potrestat-dvoraka-a-moravce

  OdpovědětSmazat
 17. 16:15 jedno vysvětlení by tu bylo, že si totiž na té letadlové lodi vozí vojenskou biologickou laboratoř (pochopitelně, aby se mohli ochránit před biologickými zbraněmi Putina), ale přibalili jim tam na cestu nesprávný protilék, který se dostal na palubu. Pozor, to není první apríl :-)

  OdpovědětSmazat
 18. V zemi zázraků je možné vše. Laik žasne, odborníci se diví - nejvíc udivení byli statici a architekti po pádu budov WTC, demoliční experti naopak udiveni nebyli vůbec. Já jsem třeba nedávno žasnul nad historickými záběry US kosmonautů na Měsíci, jak tam dovádivě skotačí - a přitom dnes má NASA těžký problém si vzpomenout, jak tenkrát překonali četné problémy, na jejichž řešení se i při dnešních technologiích čeká a rozpočet na měsíční misi těžce převyšuje rozpočet celého NASA. No, jisté je, že Měsíc ještě nějakou dobu zůstane ušetřen nejen kvůli koronaviru.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.