Reklama

středa 11. března 2020

Policejní stát: Za kritiku migrace doživotí, za hanobení EU gilotina? Na koho si troufne Hamáček? Snaha o lynč poslankyně. Svoboda opět o kus ořezána. Sejdeme se v jedné cele? Zítra už bude pozdě se ozývat

Josef Provazník
11. 3. 2020    ProtiProud
JOSEF PROVAZNÍK kroutí hlavou nad absurdní snahou obvinit poslankyni SPD z takzvaných nenávistných výroků a tuší, že s chatrnými zbytky svobody slova bude u nás brzy definitivně amen
Když prohlásil šéf ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček loni v listopadu, že je „Facebook obrovským nebezpečím pro demokracii“, brali jsme to všichni spíš jako trapný žert. Srovnatelný s legendární odpovědí důchodkyně Věry Pohlové na anketní otázku deníku Metro ve znění „Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty internety a počítače zakázala.“.

Možná i pan Hamáček by „všechny ty Facebooky“ nejraději zakázal. A když už je nemůže zakázat, rozhodl se prostřednictvím policejního aparátu využít Facebook jako nástroj ke kriminalizaci politické konkurence ČSSD.


Na zteč


Jako první si vyhlédl SPD a její poslankyni Karlu Maříkovou. Bývalá zdravotní sestra tak možná za svůj asi rok starý facebookový komentář dostane dvacet let těžkého žaláře, pozbude svých občanských práv a její majetek propadne na splátky dluhu Lidového domu.

Čím tak děsivým se tedy Karla Maříková provinila?

Dovolila si spáchat ten nejhorší zločin, jaký si lze v době multikulturního šílenství představit. Srovnala „čtyřicetileté syrské sirotky z Afghánistánu“ s nepůvodními druhy rostlin a zvířat: „Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.“

Přestože Maříková nevyzývala ke genocidě žádné náboženské ani etnické skupiny, stejně tak nevolala po zavraždění státního činitele, jako někdejší zastupitel ODS Martin Lang v případě prezidenta Zemana, policie žádá o její vydání k trestnímu stíhání. Tento krok je o to bizarnější ve světle zastavení stíhání zmíněného Langa minulý týden. Jak jinak si tedy vyložit takové jednání jinak, než že se snaží potápějící ČSSD zkompromitovat svou politickou konkurenci? Těžko věřit tomu, že by tak zásadní krok neproběhl v součinnosti s někým z nejvyšších míst. Informace o vyšetřování Maříkové se mimochodem objevila také ve zprávě Hamačkova ministerstva vnitra o extremismu. K tomu přičtěme panický strach ministra vnitra z Facebooku a začíná pomalu přihořívat.Policejní stát


Ale ono vlastně o SPD nejde. Nejde dokonce ani o migraci. Jde o zanikající zbytky svobody slova. Když jsou naše policejní složky, možná řízené přímo Hamáčkem, schopné takovým způsobem zakleknout na poslankyni s imunitou, co asi čeká občana, za kterým nestojí stranický aparát?

Jde tedy o demonstraci síly, která má kritiky muslimské imigrace a EU z řad občanů České republiky zastrašit a odradit je od jejich svobodného projevování názorů. Chtějí nám všem mocenské složky vyslat tímto poslední varování? Nebo jde opravdu „jen“ o mocenský boj v nejvyšší patrech politiky? Spousta otázek, málo odpovědí. Ale už jenom to, že si je třeba takové otázky klást, nevěstí nic dobrého.

Možná se právě v těchto dnech, kdy titulní stránky médií plní fantaskní příběhy o nakažených koronavirem, mění Česká republika definitivně v policejní stát. Tak nějak stranou zájmu obyvatel naší země, kteří jsou zaměstnáváni chrlením čísel nakažených. Možná se za pět šest let sejdeme v jedné cele za urážku „migrantského majestátu“ a budeme si lámat hlavu, jak a kdy to vlastně začalo. Jak jsme to mohli nechat zajít tak daleko?

Nedalo se proti tomu dělat víc?

Dělat víc jde vždycky. Dobrým začátkem je o hrozícím nebezpečí hovořit a psát. Nahlas a důrazně. Bez zbytečných fangliček. Pokud to myslí policie se svou žádostí o vydání poslankyně Karly Maříkové za to, že plní, kvůli čemu ji lidé zvolili, měli bychom se začít nahlas bavit o pojmech "policejní stát" a vším, co s tím v praxi souvisí...

Čím dřív, tím líp. Možná už zítra bude pozdě, protože za pouhé vyvolání takové diskuse bude hrozit pořádný "flastr".


66 komentářů :

 1. Určitě to nebude přesná citace, ale.......

  Když nacisté přišli pro komunisty, mlčel jsem, nebyl jsem přece komunista
  Když přišli pro soc. dem., mlčel jsem, nebyl jsem sociální demokrat.
  Když přišli pro odboráře, mlčel jsem, nebyl jsem odborář.
  Když přišli pro Židy,mlčel jsem, nebyl jsem Žid.
  Když přišli pro mne, nebyl nikdo kdo by se mohl ozvat.
  M. Niemoller
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z císařského námořníka, nositele Železného kříže, z vaterlandera a úspěšného kapitána úspěšné ponorky pastorem (od 1924),... škoda slov. Asi pro něho přišli, když poměřoval svoji sílu slova se slilou slova konkurečního nositele Železného kříže...

   Smazat
 2. Naha opice
  V tomto světovém bestselleru, vydaném poprvé v roce 1967, ale nadmíru aktuálním i dnes, vypráví Desmond Morris, známý britský zoolog, o člověku v souvislosti se zvířecí říší, ve které nachází zdroje a zárodky jeho běžných reakcí a zažitých mechanismů chování, neboť se soustřeďuje „na ony aspekty našeho života, jež mají zřejmou obdobu u jiných druhů zvířat“. Všímá si původu lidské bytosti (kterou nazývá „nahá opice“) a sleduje ji v oblasti pohlaví, výchovy, zkoumání, agrese, výživy a potřeby starat se o svůj zevnějšek i celé své tělo; pozoruje také její vztah k ostatním živočichům. Nahá opice se tak řadí po bok Darwinovy teorie vzniku druhů, nedívá se tedy na člověka jako na padlého anděla, nýbrž jako na vyšší vývojový stupeň opice, který je pozoruhodný svou odolností, energií a představivostí. Neměli bychom tedy zapomínat na svůj živočišný původ, ale naopak bychom si měli hlouběji uvědomovat svou sounáležitost a spojení s přírodou.

  Jak Desmond Morris, tak nositel Nobelovy ceny Konrad Lorenc , povazovali cloveka jen za vyssi stupen zivocicha. Moznosti, hlasat tuto "herezi", se rika svoboda mysleni. Svoboda mysleni byla v Evrope potlacena zalozenim inkvizice, pred cca 800 lety. Pan Hamacek chce zrejme jako dobry krestan navazat na tuto "prastarou tradici" a vede k tomu i svou policii. Tomás de Torquemada je patrne jeho , zatim, nedostiznym vzorem.

  p.s. Hamackova policie by to dnes tem dvema blbcum vytmavila.

  OdpovědětSmazat
 3. A co milion chlívek? Otevřeně vyzývá k nepokojům, chce nedemokraticky odstranit demokraticky zvolené představitele států,vytváří uměle chaos ve státě, tedy splňuje všechny požadavky na extrémistickou organizavci. Hamáčku nic? Klídek? Opakuji základní pravidlo demokracie: Nesouhlasým s tvým názorem ale udělám vše aby jsi ho mohl otevřeně vyjádřit!!!!!!!!!! Jen dodám, že Milijón chvílek má navíc velké štěstí, že může nadále dělat své výjezdy po krajích, neb zákaz shromažďování kvůli korunaviru je od sta lidí výše...M.R.

  OdpovědětSmazat
 4. NA CO JSOU OBČANŮM VOLIČŮM PRY ZASTUPITELÉ ČSSD A KSČM

  kteři se odmitaji distancovat od NEOMARXISMU ,ideologie špiny a konstrukt majitelů velkých peněz tzv INVESTORŮ využivajici přitom bodů Frankfurtské školy ,kdy po zmizenia dělniků,rolniků a dokonce i inteligence se tito majitelé zla ,dali do dila s cilem rozvalu státu,"zničujicim pochodem institucemi"tzv.anarchie a zmaru,aby prý poté načisto zuboženi domorodci ČR,kteři dnes šufti za třetinu platu s radosti přijali učeni strejdy MARXE!

  Koho vlastně "zastupuji",když si nechtěji zabudovat do svých prý "programů" navrh Programu Voličů zktatka NPV!

  HVzV

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud si občané voliči nedobudou svoje misto na slunci,bude s nima brutálně a pohrdavě zacházeno.
   Zatelefonoval jsem na sekretarit jedné strany a ptal se co se stalo s pani poslankyni Mařikovou.
   Namisto přatelského tonu se ozvalo
   "Má to v rukou POLICIE!"
   Tak to by znamenalo ve skutečnosti,źe ji pan Grospić(KSČM) předseda imunitniho výboru zbavil te imunity?
   Odpovêd byla: "Nevim to se stale řeši"
   Tož,aby jste viděli tu OCHOTU nami volených stran!

   Smazat
  2. Od stavajicich polit. stran se my občané nedočkáme ničeho v náš prospěch.
   Musi vzniknout jejich konkurence.
   Ani nova strana Trikolora neni schopna vstřebat skutečné požadavky občanů a nechce o nich ani slyšet,bude zkoušet podporovat zase Klause staršiho!
   Co tak zkusit iniciovat. hezky pomalu ,založeni něčeho čistě novehovoličského a najit weby,které by to v zaatku podporovaly,když tady přispěvky občanů mizi...

   Smazat
  3. 14.26
   TO LZE SPIŠE UVAŽOVAT O MYŠLENCE NA PŘ.DRUHU NEZISKOVKY

   ve prospěch VŠECH občanů voličů.
   Pro ně,takovou masu lidu, se forma polit. strany v dnešnim virválu "neomarxistického" pochodu institucemi, ostatnich polit.subjektů sloužicich svému černému pozadi, dokonce samých tzv."přecedů" polit.stran, hodit už nebude.
   Spiše by vyhovoval nejprve jakýsi druh vzdělávaciho "Ústavu"na webu internetu,kde by mohli publikovat nejen špičky avantgardy voličů a s nimi sympatizujici intelektuálové v tématech,které by mohly být klíčové pro rozvoj svobodné a opravdu demokratické solidárni společnosti dopracovaávajici se k blahobytu a ne ničeni státu a agresivni anarchie ohlupovaných občanů,kteři to jsou ochotni ze zoufalstvi přebirat dokonce v masových demonstracich ,bez jakéhokoli programu,což vidime u "chvilkařů" na Letné jako organizovaný podvod!.
   Neziskové organizace jsou zasypávány našimi penězi za to,že mnohé jdou proti těm,které je živi z peněz rozpočtu atd.

   HVzV

   Smazat
  4. Vy už máte nějaké poznatky se stranou Trikolora anonyme 14.26? Anebo jde jen o předsudečný blábol, prostě plivat úplně na všechno a na všechny? S takovouhle národní povahou a s tímto přístupem to opravdu, ale opravdu nemůžeme přivést nikam. Ani nový kredenc si nekoupíte, když už předem vám bude jasné, že mu stejně budou vypadávat šuplíky.

   Smazat
  5. 18.06

   Ano mám skutečně poznatky co vlastně chce ta Trikkolona.
   Pry jim tam poslali do vedeni a přimo k panu Klausovi požadavky z Programu voličů.
   Ten "předseda" hrůzou bez sebe ODMITL!!
   Musel by totiž jit proti fotrovi a ten by mu na holý zadek natřel rakoskou.
   Copak vy nevidite,že jejich prý program je jen dalši prázdné ohlupováni občanů a kopirováni SPD a nic nového,jen si ho přečtěte a zkuste ho tady rozdiskutovat!
   Ten "přeceda" měl radši zůstat u verpánku jako učitel!

   Smazat
  6. AD 9:17. Pane pletete pojmy, žádný neomarxismus neexistuje, jde o antimarxismus. V takovém zmatku pojmů a myslí není divu, že jistý politrucký hňup, tuším jménem Vystrčblb, podléztající pražskokavárensky zcela podle vůči státu a národu podle befélů z BRUSELU A WASHUINGTÓNU. VYSTUPUJE JAKO EXTRAHULVÁT VŮČI ČÍNĚ Z TITULU SVÉ VYSYPANÉ MAKOVICE a dožaduje se nápravy - ve vzpomínkách na pražského USA vyslance - komandéra české vlády neblahé paměti. Kolik korupného mu to asi hodí - když pinglovi Janouškovi poctivé úspory ve Švýcarsku jsou 2,3 miliardy Kč? Ale že by tento Vystrčcosi byl sám? Vůbec ne, jeden tajtrlík, okupující ČÉTÉ a cítící se špryncipálem vyjádřil své obavy, aby tento podnik placený občany, ale ovládaný pražskou kavárnou náhodou nezačal zase sloužit - po dlouhých letech - lidem!

   Smazat
 5. Už se těším, až se mi někdo bude chtít nakýblovat do domu, nebo na zahradu. S láskou ho přijmu, stejně tak jako jeho rodinné příslušníky. A kdyby nám začalo být těsno, sám se stanu běžencem, hlavně, aby oni v mém domě netrpěli. No a pak budu bloudit světem a čekat, zda nenarazím na někoho stejně blbého, kdo se zachová stejně. V případě, že budete postupovat stejně a zdržíte se nejapných komentářů, tak vám žádný postih nehrozí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě poskytnout trpícím svůj příbytek a postarat se o ně je chvályhodné, ale snad si nemyslíte, že se s vámi bude někdo zaobírat, pokud situaci nezvládnete. To jste opravdu tak neschopný? Vy jste měl všechny výhody a měl byste se o sebe umět dostatečně postarat v jakékoliv situaci. A samozřejmě se postarat i o trpící.

   Já s rodinou se staráme o tyto dva mladíky. Poskytli jsme jim náš dům, protože být mojí matky jim připadal příliš malý a my jsem se přestěhovali k matce do dvoupokojáče. Bohužel nám teď narostly náklady na energie, jelikož se tam nastěhovali ještě další, nám neznámí lidé, ale my to zvládneme. Náklady na dům samozřejmě plně hradíme my, je svinstvo házet povinnosti má stát.

   Smazat
  2. 13:48 Ha, ha, ha. Líp by to nesvedl ani Joseph Geobbels. Vy anonymní samaritáne, rád vás podpořím ale pouze, v tom případě, že se řádně představíte. Navíc jednou přivítáte ve válečné vřavě pohozené miminko, teď se zase staráte o dva mladíky, takže nakonec se zřejmě nevejdete ani do cirkusového stanu. Já být vaším šéfem v té neziskovce, tak požaduji, abyste skončil s tou primitivní propagandou. Koho na ty vaše kydy chcete nachytat,to má jako někdo něco plácnout a vy ho poběžíte prásknout. Je to moc čitelné, sorry.

   Smazat
  3. 14:57, dobré odpoledne. A u vás doma jak?

   Smazat
  4. A CO TAKHLE NAŠIMI AGRESIVNÍMI VÁLKAMI "TRPÍCÍ" LIDI NEVYRÁBĚT? Představte si, že bychom se chovali a jednali jako lidé, že bychom nekolonizovali jiné země, neokupovali je, nedrancovali, nezabíjeli jejich ženy a děti. Toho bychom schopni nebyli? A tak se nemůžeme divit, že ti co ty trpící lidi vyrábí a druzí transportují za dobrý kšefty na hranice, kritizují ty třetí, co se jejich barbarského díla nechtějí ujmout aspoň útěchou, natož vlastním bytem, kontem a odchodem pod stan do lesů a hájů...

   Smazat
  5. 16:31 Pane Jando nestarejte se!!

   Smazat
  6. Jenže s těma agresivníma válkama pláčete na nesprávném hrobě. S tím musíte především za oceán.
   A pokud jde o to vyrábění trpících, tak ty zase vyrábějí trpící sami. A to tak, že těch trpících v Africe má být v roce 2050 dvakrát tolik - asi 2,4 miliardy. Je to přirozený nebo uměle (ne)řízený proces? Jak se to rýmuje s Kalergiho plánem?
   wc

   Smazat
  7. 13:48 Policejní provokatér v praxi a jakmile ho někdo pošle někam, tak práskne. Policie se pochopitelně bude zabývat pouze vaší odezvou, nikoliv tím co vás k ní vedlo. Takže pozor !

   Smazat
  8. 13:48
   Zapoměl jste to uvodit: Pozor! Pozor! Sarkazmus!
   Jen se divím, že to nikomu nedošlo ani když si klikl na ty dva mladíky. Možná jste to ale jen málo rozvinul.
   Kdybyste doplnil že jste vyšťouchli z boudy bernardýna a nestěhovali se do ní, je možné, že by lidem došlo že se jedná o ironii a nebyl byste v podezření že jste policejní provokatér. I když... kdo ví...

   Smazat
  9. 19:24, ne, to je plně charakteristické pro zdejší diskutéry. Oni by nepochopili ani toho bernardýna. Oni nikdy nic nepochopí, je to těžké. Už jsem to párkrát zkoušel a se stejným výsledkem. Víte, otec pamatoval 50.leta a prý přesně takoví byli tehdejší komunističtí funkcionáři.

   Smazat
  10. 23:18 Není to ani vtipné, ani nápadité. Znal to už starý Brettschnaider,něco rádoby vtipného se kecne a už to jede. Vám ovšem nic nehrozí, vy jste jenom "vtipnej" provokatér. Váš řídící orgán z vás musí mít radost.

   Smazat
  11. 8:51, vám skutečně není pomoci. Nic nechápete, zamotal jste se do toho a teď se v tom hnoji válíte. Je to ubohé.

   Smazat
 6. Pane Provazníku, nejste sám, kdo případ poslankyně považuje za absurdní. Je to ale hrozný omyl, není to absurdní, ale normální. Jsou totiž dvě skupiny lidí: 1. mají jasno (a pravdu) ve věci světonázoru, historie a pravdivého poznání světa. Mezi ně možná patří paní poslankyně. 2. Ti, kdo jsou v některý věcech těch tří oblastí v omylu. Protože jsou v omylu, nejsou schopni samostatně reagovat, jsou to loutky a potřebují tzv. loutkovodiče. Tam naprosto jasně patří pan Hamáček, koudelka a pod. Oni nejsou schopni zastávat nějaký národní zájem, ale pořád jen koukají, kdo by je mohl vést, kdo by jim radil, co mají dělat. Dostanou tu radu a rozpracovávasjí ji. V obtížné situaci pak zase nevědí, jak dál a zase se musejí ptát svého loutkovodiče. Jsou to d. f. cizinci v naší zemi, lidé, kteří slouží cizím, krátce národní škůdci. Jejich jednání není absurdní, ale prostě plní rady, někdy i příkazy, druhých, cizích.

  OdpovědětSmazat
 7. ...Měli bychom... to je nejspíš typicky české. Nejdřív se počká, jestli někdo začne realizovat to ...měli bychom"...a pak se k tomu sem tam kdosi připojí. Zatímco například nějaká celkem nepodstatná reforma vyžene ve Francii na ulice téměř ihned tisíce lidí, v naší zemi se sedí u počítače a píše se..."měli bychom"! Toto, co je uvedeno v článku, už se obecně ví, protože podobné články byly uveřejněny na více informačních webech. Každý diskutující je už "vážně pohoršen" a taky "znechucen" a tak dále, ale to je taky všechno. Proč zodpovědné instituce nezaplavují stovky dopisů od naštvaných lidí?Proč se nepodepisují petice? Možná i proto, že naši občané (ti, kteří sedí denně u počítačů, neboť už jsou zajištěni důchody) jsou sedmdesát let přesvědčeni, že v české totalitě se stejně nedá dělat nic, nic nikdo nezmění, a lepší je mít klid, aby občana nikdo neotravoval. Proč si máčet pysky kvůli někomu jinému? To je české myšlení. A současný "koronavirus" přesně dokazuje, co za lidi se schází na diskuzích, v jakých jsou věkových kategoriích. Asi do morku kostí zkažených "totalitou?" Přející všem ostatním jen to nejhorší? Denně chrlící nenávist a nadávky? Teď například jsou přímo nadšeni, že se nesmí do divadel, na tanečky, na žádnou kulturní nebo sportovní akci. Proto také ubývá diskutujících na NR - zůstávají na svých "novinkách" kde se denně zabavují koronavirem. Ano ...."měli bychom"... ale to jsme měli už dávno. Teď už je asi pozdě. Jak zpíval Kryl..."zas budem jen skákat, jak jiní nám pískají, hopsat tak dlouho, až zlámem si vaz!"....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:18
   Já pozoruju, že cosi jako nenávist spíš čiší z vašich příspěvků. Copak zlého vám provedli rodiče či prarodiče, že takto hážete všechny starší do jednoho škaredého pytle?
   Já z mnoha příspěvků cítím zkušenost (stáří), ale přemíru nenávistného nepozoruji. A na druhou stranu říkáte - jen sedíte, plkáte a nekonáte. Tak možná by se vám líbilo provozovat nenávist přímými skutky?? Pak si ale trochu odporujete.
   I já vám budu odporovat. Člověk nemusí nikde poskakovat, aby formoval cosi pozitivního. A byť to bylo díky nabytým zkušenostem "jen" hodnotné informační pole, už to je dobrý počin!
   wc

   Smazat
  2. Kačere Libore, už zase ve staré dobré anonymitě?

   Smazat
 8. Hold si veřejně činné osoby budou muset dávat pozor na pusu. Nic můj názor na migraci nezmění a budu volit SPD. Nemůžou zavřít 80% Čechů.

  OdpovědětSmazat
 9. 1) Policie může obvinit koho chce
  2) Hamáček nijak nezměnil zákony této země
  3) Poslanci mají imunitu
  4) Po případném zbavení poslankyně imunity bude o vině na základ zákonů rozhodovat nezávislý soud. Ne Hamáček.
  5) Píšete tady nesmysly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10;55
   Jediný nesmysl seš ty!!!!NEZÁVISLÁ JUSTICE UŽ 30let NEEXISTUJE!!!!!

   Smazat
  2. 10:55 Tak tohle je jak od Klementa Gottwalda. Tehdá to fungovalo podobně.

   Smazat
  3. Jak vidno od dob Bretschneidera nic nového - v tom se pisatelé shodují. In memoriam Haška na Nobelovu cenu! A má vůbec Hašek někde se svým Švejkem pomník? Navrhoval bych ho hned vedle toho sloupu, co chtějí ke zneuctění národa a Panny Marie postavit na Straromáku, zdemolovaném nacisty a Amíky!

   Smazat
  4. 10:55
   Moc hezky jste to napsal. Jen jste si spletl prostor. Todo je diskuzní koutek NR - ne Letná!

   Smazat
 10. https://www.arfa.cz/foto-jako-dukaz-placky-milion-chvilek-v-evropskem-parlamentu-nejen-nezavisla-pani-hohlmeierova-a-udavac-peksa-ale-i-dalsi-tri-lzi-pani-hohlmeierove-jsou-pirati-nemecka-strana/#.XmJAoyFKi70
  Tak se nám vojáci kapitána Flinta vybarnvili. Také jenom plní zadání loutkovodičů !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen na vysvětlení: Na Slovensku policie zatkla 18 soudců + pár lidí. To ukazuje na něco hodně špatného. Proč jsou soudci po zbytek života? Maximálně 2 x 4 leté období. Pak ať též makají. Soudy se táhnou léta, jeden soud "napaří" 8 let a druhý osvobodí. Tak si myslím, že jeden soudce má vyletět.

   Smazat
  2. 16:58, člověče, co jste to vypotil? Soudce je normální povolání třeba jako učitel, ne president USA. Dokonce ani politik u nás nemusí po nějaké době odprejsknout, když ho lidi znovu zvolí. Navíc to je jako v každé jiné profesi, kde časem člověk zraje. Pozice soudce je vyzráváním přímo typická. Na soudní pozici se čeká dlouho a člověk v ní může růst kariérně na vyšší pozice v soudnictví.

   A s tím ať jde pak makat, to jde myslel jak? Jakože pět let na právech, dluhy jako kráva, pak pár let jako soudní čekatel, hromada zkoušek a prověrek, pak konkursy o soudní pozici, a když ji dostane, vykopnou ho po osmi letech v šestatřiceti od soudu, kdy se z něj po letech konečně začne stávat soudce s praxí? To jakože vážně? A to "makat", to jakože ze soudu rovnou do montovny nebo jak jste to myslel?

   Smazat
  3. Tak to se velice pletete anonyme 18.32! Velice! Soudce není "normální povolání" soudce je pověřený orgán státní moci, a skutečně má moc nad životem a smrtí. Jsou přepláceni a prorežimně zkorumpováni. V devadesátých letech kdy probíhala velkovýroba zbohatlíků a zločinná privatizace, stála justiční mafie zcela na straně zločinců, podvodníků, lichvářů a lumpů, legalizovala svými rozhodnutími řadu lumpáren(například zfalšované směnky) nebo vytvořila pohledávky z podvržených, fiktivních důkazů, z lidí vytvářela bílé koně, a řada lidí spáchala sebevraždu. Soudci schvalovali výkony rozhodnutí, na základě nichž tisíce nešťastníků více než dvacet let platí exekuce - justiční zmetci zprostředkovali okrádání těchto ubožáků exekutorskými hyenami, a dnes z toho nikdo nedokáže najít cestu ven.Je snad obvyklé, aby na soudcovského šmejda bylo podáno trestní oznámení pro podezření ze zneužití pravomoci? Nebo z nadržování a napomáhání pachatelům rozkrádání státních firem? Ne - do montovny bych tu havěť v taláru neposílal - ale rovnou do hladomorny!

   Smazat
  4. 22:23, blbý žvásty. Bude dobré, když přestanete přehánět a hysterčit. Podle vás soudní stav ČR spolupracuje s mafiemi všeho druhu na ilegálním byznyse, to je teda šlupka! To jste viděl v nějakém hollywoodském trháku?

   A koho byste do těch talárů navlékl? Že by svoje kamarády, rodinu a klidně bez titulu, protože oni jsou ti správní, moudří a neuplatní?

   Vy samozřejmě nepotřebujete k odsouzení nic, vy prostě soudíte, jste spravedlnost sama. Vy přesně víte, koho posadit do basy, komu setnout hlavu, vy víte, že když sekat, tak pěkně po bolševicku.

   Jděte se vycpat. Máte něco proti nějakému soudci, víte, že se může dopouštět trestné činnosti? Dejte občanský podnět na přešetření nebo soudní stíhání. Na Slovensku to taky vypadalo na rozsáhlou soudní mafii a teď je několika soudcům vedeno vyšetřování.

   Smazat
 11. Největším nebezpečím pro demokracii je samozřejmě diktatura. TA NAŠE SOUČASNÁ DIKTATURA KAPITÁLU NEMŮŽE MÍT S DEMOKRACIÍ NIC SPOLEČNÉHO TÉŽ PROTO, ŽE JE SOUBĚŽNĚ NACISTICKÁ, GENOCIDNÍ. Lež je pro ní takovou samozřejmostí, jako růst růstu kapitálu. Války a zabíjení jsou pro ní existenční nezbytností. A propaganda pak má sloužit k tomu, aby ti blbější z blbých uvěřili, máme demokracii. No a součástí propagandy jsou media a jedním mediem je také internet. No a aby se kšefty točily, tak ten internet si může dovolit i nevolník, co diktatuře kapitálu slouží. A tak se stává, že nespokojený nevolník - občan si dovolí napsat na internetu pravdu. A nyní jen "špekuluje" diktatura kapitálu, jak těm nevolníkům znemožnit pravdu psát. Pokud máte nápady, poraďte diktatuře kapitálu, jinak by mohla chřadnout!!!
  A jen vysvětlení: proč je diktatura kapitálu nacistická: protože hlásá, že země a lidé "západní civilizace" jsou lepší než jiné, jiní, protože vyvolává agresívní války v touze zbohatnout, protože se kapitalisté vnímají jako něco lepšího než jsou pracující lidé, protože vedou goebbelsovskou propagandu, protože nenávist a závist jsou jejich nejvyšší ideou a modlou....

  OdpovědětSmazat
 12. Jiří Baťa: Jak hloupému Honzovi prý bezdůvodně zakázali komediantství:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Bata-Jak-hloupemu-Honzovi-pry-bezduvodne-zakazali-komediantstvi-616486

  OdpovědětSmazat
 13. Už se těším na příští volby. Bohužel, Hamáček bude jistojistě za svoji angažovanost pobývat na jiném teplém místečku, ale jeho soukmenovci potáhnou právem do prdele. Nevěřím, že by se v tomto státě našlo tolik debilů, kteří by těmto zaprodancům svými hlasy umožnili další pobyt ve sněmovně a vládě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Abyste se ještě nedivil. V mém okolí to je samý liberál a sluníčko, mladí, staří. Ani připustit, že by se mohli na svět dívat jinak. Mnoho z nich žili/žijí v různých státech Evropy (západní) a mimořádně si tamní situaci pochvalují.

   Například spolužák i s přítelkyní žijí ve čtvrti Saint Denis v Paříži a libují si, že bydlí v širším centru. Je pravda, že to je už celkem slušně zremontováno, ale já jsem si tam připadal spíš jako někde v Casablance, ne v Paříži ve stínu chrámu s ostatky slavných králů Francie a Franské říše.

   Jim se právě tohle líbí a rádi by tak viděli Prahu a další česká města. Když jsem argumentoval, že pro nás není africká populace přirozená, nechtěli o tom nic slyšet.

   Další, starší pár, vzdálenější příbuzní, platí ze svých skromných příjmů do nějaké nadace na školu nějaké africké holčičky. Podobně jako Kalousek, do českých nadací na české děti by nic nedali, protože prý tady mají děti mnohem víc než potřebují. Oni sami děti nemají.

   A ti všichni ostatní horují pro LBGTI a multikulturní prostředí. Bohužel včetně mé partnerky. Většina z nich chodí na ty jejich různé srazy, přednášky a roznáší letáky s touto tématikou po školách, klubech nebo tak podobně. Občas to hází do schránek.

   Smazat
  2. Tak tristně bych to se zdravým vnímáním světa kolem sebe u Čechů neviděl. Samozřejmě pro mnohé platí bližší košile než kabát. A třeba mnozí důchodci to hodí ČSSD (jak by řekla Viki) jen proto, že Maláčová je na ně tak milá. Člověk může zvažovat všelicos, ale s tou multikulti zaslepeností bych to opravdu neviděl u nás tak černě.

   Smazat
  3. 14:14. Já mám příbuzné, kteří z Paříže utekli do Česka, protože se jim ta multidekulturizace nepozdávala a s tou českou se prý dá sžít. (Bydlí v paneláku bez nepřizpůsobivých kraválistů. I u nás dovedou vyrobit mnozí alkoholem a nudou z neochoty pracovat také pěkně multikulturní bordel - a co "pomáhat a chránit", ti mají zřejmě více strachu než občané, tak neřeší!

   Smazat
 14. Paní Maříková nejen že odmítá nezištnou pomoc trpícím dětem, ale dokonce jim dává i posměšné nálepky. My jdeme jinou cestou. Před týdnem, po dvou letech boje s českými rasistickými úřady, jsme konečně mohli přivítat v našem domě první miminko, které bylo ve válečné vřavě pohozeno na ulici. Zázrakem přežilo a dostalo se k nám. Zde je naše poupátko. Říkáme jí zatím Vendulka, ale až dojde oficiální rodný list, budeme ji říkat samozřejmě Abdullah, protože ctíme vůli rodičů. Kdyby se tak choval každý, svět by mohl být lepším místem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za dvacet let (možná i dřív) vám to vaše poupátko podřízne krk ve jménu Alláha... a vy ani nepochopíte proč.

   Smazat
  2. Tohle jejich poupátko, vis foto,jim může podříznout krk ihned...! On je to zřejmě jen takový fór...

   Smazat
  3. Nééé, to nejni žádnej fór, to je čistočistá pravda. Vždyť se na Vendulku podívejte! Jako jarní kvíteček, vy to opravdu nevidíte?

   Smazat
  4. 12:44 Jistě, někde plácáte o dvou mladících, teď zas tu o Vendulce. A pokud vám na to někdo napíše něco peprného tak poletíte na fízlárnu. Lidi dávejte si na takovéto provokatéry pozor. Je zakleklý v blocích a připraven vyrazit s donáškou. Podle mého je to Indický běžec, je děsně nenápadný. Lovu zdar hochu.

   Smazat
  5. Prosím odstěhujte se k Vaší Vendulce a neotravujte zde.
   Václav

   Smazat
  6. To není Vendulka to je Budeček...

   Smazat
  7. Paní anonymní, promluvila jste mi do svědomí. Zítra zajdu do psího útulku a nabídnu doživotní asyl nějakému povinně proti jeho vůli vykastrovanému ČESKÉMU voříškovi... a veškeré náklady za něho budu hradit, slibuji, ze svého. Budu ho vodit s náhubkem a na vodítku podle zákonů a nařízení, bude očipovaný, bude mít i očkovací průkaz... a všechny doklady, které nařídí EU.
   Podle vnucené adopční smlouvy nás budou kontrolovat několikrát za rok, zda se ze svých závazků nevykrucuji...

   Smazat
  8. Milane, jste jediný, díky! Už jsem házel flintu do žita. Já nevěřím svým očím, co to je tady sešlost. Oni mi dokonce i vyhrožují, všechno to vzali vážně.

   Smazat
  9. 23:11 Na ten váš "dobrej fór" může někdo poměrně snadno dojet, pro režim, nevhodným komentářem. Na vnitru z vás musí mít radost.

   Smazat
  10. 8:43, zbláznil jste se? Co to tady konstruujete? Zde se v článku obhajuje poslankyně, která nazvala migranty invazním druhem, obrázek jsem vzal z FB, kde je podobných plno, v Řecku nové migrační vlně vyhlásili válku a vy tady plácáte něco o trestním stíhání. Dejte si obklad.

   Smazat
  11. 10:10 Tak obhajujte a neprovokujte poťouchlými řečmi o tom jak někoho adoptujete s odkazem na obrázek, kterých je všude plno. Na ten se nemusí někdo ani podívat, protože ho vytočí doběla váš "fór" . A když se vyjádří poněkud drsněji, než paní poslakyně, tak mohou mít problém. Je hezké, že zřejmě máte s obklady zkušenosti, tak se místo "žertování" obložte.

   Smazat
  12. 11:44,
   na, posero. A pusť si to na plný pecky.

   A ještě tohle.

   Smazat
  13. 18:27 Nejsi na vojně, tak mi nevel, ty anonymní hrdino ! Pokud díky tobě někoho zašijou tak by ti měl dát hrstí na kly.

   Smazat
 15. Stav naší justice je demoralizující až zrůdný.....
  http://svobodnenoviny.eu/nepritel-skryty-v-talaru-kryje-a-organizuje-vrazdy-rusi-celostatni-volby-likviduje-nepohodlne-na-objednavku-zpusobuje-krize-bere-deti-rodicum-blokuje-efektivni-rizeni-statu-a-garantuje-ze-z/

  http://m.legalnivrazda.webnode.cz/novinky/zakaz-otevreni-rakve2/ Pokud má někdo zájem seznámit se vice s prací justiční mafie a policejních gangů, ať se podívá na stránky http://michalapetr.cz/doku.php Státní zástupkyně souložila s gangsterem, kterého vyšetřovala! Gang JUDr. Pavla Zemana. https://www.youtube.com/watch?v=fhl2UB0PcYw

  OdpovědětSmazat
 16. Republiku si rozvracet nedáme.

  OdpovědětSmazat
 17. Jako pindů a blbejch keců fůra. Na idiotský cancy nemám jako důchodce čas, ale zodpovědně tady prohlašuji, že s paní Karlou Maříkovou souhlasím, protože má pravdu. Třeba mě za to, ne odstřelí jak zpíval kdysi Klus (teď se za to asi stydí), ale třeba zavřou. Pokud bude mít podporu většiny lidí, bude to jenom značit, že nejsme takové ovce a to by bylo dobře.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 18. https://www.arfa.cz/udajny-knez-tomas-halik-grant-15-milionu-korun-na-vyzkum-universa-je-halik-vubec-knez-nebo-nejaky-podvodny-hochstapler-ptaji-se-ctenari-a-na-co-jarku-potrebuje-ty-nekrestanske-penize/#.Xme6e3JKi70

  OdpovědětSmazat
 19. je zbytečné se rozčilovat... vyhoďte 200 poslanců a dosaďte za ně jejich největší kritiky z ulice... za půl roku bude situace naprosto stejná a můžete ji opakovat... jsou to slouhové a služba mocným se vyplácí... a zaprodat se je tak snadné... Ham-ham-áček je typickým představitelem zrůdné byrokracie, která netrpí za své činy žádnými výčitkami svědomí... byl by z něj za jiných okolností skvělý gauleiter... a dělá všechno proto, aby se jim v jim a jemu podobnými připravované německem řízené české spolkové zemi taky stal... jeho svědomí by ustálo a také ustojí cokoli... lidé, blejte, řekl by klasik...

  OdpovědětSmazat
 20. Je-li, pravda že Merkel zabavila dodávky respirátorů pro Maďarsko a Slovensko, tak asi končíme s EU. To by byla poslední rána do zad. V tskové společnosti být nemusíme.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.