Reklama

sobota 7. března 2020

Proč Policie žádá Sněmovnu o vydání nenávist podněcující Karlu Maříkovou

Poslankyně Karla Maříková (SPD)
-ps-
7. 3. 2020 PrvníZprávy a 
 facebookový profil Petra Štěpánka
„Policie žádá sněmovnu o vydání poslankyně Karly Maříkové a chce ji trestně stíhat za výrok, kterým prý podněcovala k nenávisti," napsal na svém facebookovém profilu komentátor současného dění Petr Štěpánek a zveřejnil současně Maříkové nenávistný výrok.


„Poslankyně za SPD Karla Maříková napsala loni v lednu na svůj facebookový profil: „Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.” Policie nyní žádá sněmovnu o její vydání a chce ji za to trestně stíhat. Prý je to podněcování k nenávisti," napsal na svém facebookovém profilu komentátor současného dění Petr Štěpánek.

„Myslím, že za podněcování k nenávisti by měli být spíše stíháni funkcionáři Policie České republiky v čele s policejním prezidentem Janem Švejdarem a ministr vnitra Jan Hamáček z ČSSD, protože něco tak kosmicky hloupého, jako v případě Maříkové vyprodukovala policie, nemůže u většiny normálních lidí vzbuzovat nic jiného než právě nenávist. Nenávist k policii, která naprosto nesmyslným způsobem pošlapává svobodu slova zaručenou Ústavou, nenávist k vládnoucím politikům, kteří něco podobného dovolují policii provozovat, nenávist k režimu, který tu vládne, nenávist k Evropské unii, která si tyto praktiky ve svých smrtelných křečích vynucuje" napsal dál Štěpánek.


„Možná by Švejdar s Hamáčkem měli o důvodech podobného stíhání jít vypravovat tisícům příbuzných všech obětí teroristických činů, co jich jen za poslední léta bylo, nebo statisícům okradených, znásilněných a zraněných. Asi by bylo zajímavé slyšet, jaké odpovědi by se jim dostalo," uzavřel svůj směrem k policii a k ministrovi vnitra přísný komentář Petr Štěpánek.

Štěpánkův komentář vzbudil neobvyklý počet s ním souhlasných komentářů

„Ta ženská řekla jen to, co si myslí většina národa včetně mne. Jde o invazi a střet kultur," napsal mimo jiné jeden ze čtenářů.

„Co milion chvilek?!? Budou demonstrace za svobodu slova? To co řekla podepíše každý se zbytky mozku," míní další.

„Napsala jsem, imigranti jsou kobylky...pokud stojíte i o moje vydání...jsem doma," napsala další čtenářka.


75 komentářů :

 1. Zrovna tento článek je o svobodě slova a přitom Nová Republika (server Dr. Davida, Europoslance za SPD!!!) zavedla nedávno schvalovací proces příspěvků do diskuze, který není nic jiného než cenzura. Pochopitelně, v případě vulgarit, a že je tady často bylo, je na místě takové příspěvky odstranit. Ale současná schvalovací procedura - asi měla redakce uvést, jaký mají schvalovací čas, abychom byli informováni - a k tomu ještě bych řekl, že zrovna toto opatření je stupidní a dělá z diskuzí guláš. Některé příspěvky jsou schváleny pozdě, některé - bez jakýchkoliv vulgarit se neobjeví (neschváleny?), mezitím jsou napsány a schváleny jiné, pak už není zřejmé z toho guláše, který se objeví pod článkem, kdo s kým a k čemu vlastně diskutuje - teda všechna čest, to se zase nepovedlo! Výsledek je zjevný v počtu diskutujících.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, je to rozumné opatření proti rozbíječům diskuzí - zveřejnění Vašeho příspěvku je toho důkazem.

   Smazat
  2. Tady chybi stále komentář,který kritizuje ,e SPD nebylo proti zákonu,který ted bude použit proti SPD a pani Mařikové.
   A dalši nepohodlne věci adajici,aby nebyly komentáře cenzurovány takže 14.29 lže!

   Smazat
 2. Přesně takhle skončil poslanec LSNS na Slovensku. Přišel o mandát poslance a dostal vysokou pokutu. Celé Slovensko mu fandí, že řekl pravdu o Romech v osadách. Teď ve volbách byl vykroužkován že 150.místa na místo druhé, takže má další imunitu. Ona se pravda nakonec vyjeví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč Policie žádá Sněmovnu o vydání nenávist podněcující Karlu Maříkovou?
   Protože Pomáhat jak komu a chránit jak koho. Od toho tady policie od doby ministra Noska je. My již hodně staří s tím máme celoživotní zkušenosti. Tož tak.

   Smazat
  2. V USA uvěznili na 16 let muže, který spálil duhový hadr, na Slovensku trestně stíhají Kotlebu za to, že na předvolebním billboardu byl nápis stop LGBT a u nás stíhají poslankyni za pravdivý názor, s kterým každý souhlasí a navíc není vůbec nenávistný. Takže dnes v podstatě už můžeme beze strachu pouze říkat, že "Slunce svítí, obloha je modrá a tráva je zelená". Čistokrevný fašismus.

   Smazat
 3. Policejního ředitele neznám, ale ministra Hamáčka vídám a slýchám v TV často. V prvé řadě by si pan Hamáček doplnit vzdělání, co někdy povídá nemá smysl. Jen se předvádí a strká ČSSD mimo PS. S takovými to "šéfy" si to zaslouží.

  OdpovědětSmazat
 4. V případě soudního procesu mají občané možnost dát před soudní budovou najevo své stanovisko. Pokud si více jak dvě třetiny lidí myslí to samé, jsou také vinni?
  Pro převzetí moci nad státem a k podpoře podvratné činnosti je potřeba "pátá kolona". Víme kdo se tak chová?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 5. Je až neuvěřitelné, jakým způsobem chtějí vlastizrádci zacpat ústa všem kritikům nesmyslné politiky a falešné solidarity s muslimskými krimigranty. Afgumentů už bylo vzneseno přehršle a tudíž je každému normálnímu člověku jasné, že dochází na lámání chleba. Politici kteří mají sloužit lidem naší vlasti, se otočili proti nám a jak se říká i zadarmo jsou drazí, neužiteční a přímo škodliví. Tak nějak se se škůdci ať už je to kůrovec, hraboši a jiní, neumíme vypořádat, asi někde bude žába na prameni. Možná by bylo dobré založit sdružení, Milióny nasraných pro demokracii, chcete-li. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 6. Nevidím v citátu žádné podněcování, ponižování ba urážení někoho. To na srazech Milionářů zaznívají horší výrazy, na naši vládu, demokraticky zvolené představitele, prezidenta... Milion chvilek splňuje všechny podmínky býti extrémistickou organizací(hlásání nepokojů, odstranění nepohodlných, demokraticky zvolenýcjh politiků, demisi vlády). Má je Hamáček už zaregistrované jako extrémistickou skupinu? Jinak se pod ten citát samozřejmě podepisuji, ať mě taky zavřou! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My vsichni jsme Karla Marikova ,to je nase holka my ji nikomu nedame..!!!!
   To je jedine ,universalni a jednoduche reseni dneska.

   Smazat
 7. V podstatě jde o zastrašování. Proč milion chcanek neprotestuje proti stavbě berlínských zdí v zemích zvrhlých morálních hodnot. Nejdemokratičtější prezident to má dokonce ve volebním programu. Oni si podobné zmetky zakázal zákonem a my je tady vykrmujem. Prdlament a senilomat mají celé roky v programech zdokonalování svého perpetum mobile a když se proberou z opice připadají si jako tvůrci občanského blaha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:56 Proč urážíte Milion chvilek, co vám udělali?
   Máte se sebou nějaké problémy co!

   Smazat
  2. "Milion chvilek"je bez jakéhokoli Programu a podobá se proto úderným fašistům z SA truppe Deutschland.

   Doporučuji jim okamźitě převzit prvnich 5 bodů NPV jinak budou za pitomce včetně vas "indický běžče" a budete se se budete ptát udiveně PROČ?

   Smazat
  3. Indický běžec by se měl zamyslet nad sebou.

   Smazat
  4. Běžte se proběhnout a prokrvit si mozek. Průvody milionu ch.anek většina lidí neschvaluje!

   Smazat
  5. Indičane. Souhlasím s vámi. Milion chvilek ,,zatím" nikomu nic neudělal. Já se sebou žádné problémy nemám, ale nesouhlasím s jejich aktivitou odvolávat demokraticky zvolené politiky, odstranit vládu, žalovat Babiše za to, že sehnal peníze na rozvoj svých firem, které dávají práci 35 tisícům lidí a mohl by tím zaměstnat i více. Ty dáváš někomu práci? Jen běháš. Milion chvilek a jejich srazy jsou mi u p.dele. Nic proti nim nemám. Ať si na náměstích vyřvávají a léčí si tam své mindráky, já mezi ně nepudu a těm kteří jo, to přeju oni alespoň časem vystřízliví. Jan Chodec.

   Smazat
  6. Pokud se týká Milionu chvilek, lze se z jejich výjezdních zasedáních po krajských městech ČR, kterých se účastní maximálně stovky lidí, přesvědčit o fungování pravidla nepřímé úměry - čím dále od Prahy, tím více zdravého rozumu.

   Smazat
  7. i přišel spasitel /agent Bureš registrační číslo 25085/a všichni se mu klaněli...

   Smazat
  8. Indický běžec je vlezdoprdelista chliváků z Letné,sluhů kapitalistického nenažraného krokodýla,kteři to hnusné zviře krmi v naději,že je sežere jako posledni!

   Fuj,fuj ,fuj ti blbci to je hnůj!!

   Smazat
  9. 14.23 řekl svatý Štětina(plavec) s Kocábem(mukem)...kterým se klaní ten zbytek...

   Smazat
  10. Indický běžec. " Indický běžec (anglicky: Indian Runner Duck, německy: Indische Laufente, rusky: индийский бегун) je plemeno kachny, které se využívá k eliminaci slimáků na zahradách." Už samotná záliba v konzumaci něčeho co jiný nechce a opovrhuje tím je obdivuhodná. Nomen omen.

   Smazat
  11. A co ten zmetek, který veřejně řekl, že prezident by se měl podříznout? A další a další sprosté výrazy a nadávky od politiků a poslanců? Ten taky bude zavřenej pro podněcování nenávisti a návod k vraždě? A proč ne?

   Smazat
  12. 17:34
   Na pana prezidenta Zemana může kdejakej havloh@vnotný omyl přírody házet špínu ve velkém,navádet k jeho likvidaci a NIC se neděje!!!!Když člověk řekne veřejně PRAVDU o udavači a vladtizrádci Havlovi hrozí mu výpověď na policii a vyhazov z práce,inu demokracie ala fašoEU a emerická NSA!

   Smazat
  13. 11:18 kachna,jediný kdo tady má problém jsi evidentně ty.Nechápeš,ptáš se jako idiot.Vlastně ,proč jenom jako.

   Smazat
 8. Člověk se až nestačí divit, co je v současném kocourkově možné. Takže, nabádat k podřezání nejvyššího státního činitele, nějakým analfabetem, je vlastně v pořádku.
  Kdykoliv otevře mordu úchyl z Řeporyjí, tak se z něj prasárny jen valí na všechny strany,vše v pohodě. Naopak, to co si myslí převážná většina normálních lidí, včetně Karly Maříkové je trestný čin ??? Budiž nám útěchou, že v brzké době půjde pan Hamáček s celou svoji partou tam, kam již dávno patří !!!

  OdpovědětSmazat
 9. Předseda Babiš by už měl učinit konečně rozhodnutí a rozvázat
  pracovní poměr s Maláčovou, Petříčkem, Hamáčkem a tím vlastně koaliční dohodu se zrádnými socany a vyprovodit je do údolí stínů. Zločinná EU mu po krku půjde /též prezidentovi/, to je všem jasné, tak nechť to uzná jako fakt. Vládu s SPD a zlobit již zahnívající EU. Té, jako
  malomocné, odpadají kusy těla a sténá jako Dněpr širý.
  Evropská struktura je možná na základu spolupracujících
  národních suverénních států a ne jako diktát Německa a Francie. K paní Benešové poznámka : je neviditelná.

  OdpovědětSmazat
 10. Zase jeden hřebíček do rakve ČSSD, díky tomuto trestnímu stíhání! Ale kdo chce kam.....PS se pomalu vzdaluje!:-)

  OdpovědětSmazat
 11. Soudní spor pani Maříkové přinese SPD spoustu hlasů. Je vidět že gen. Švejdar i pan Hamáček jsou podporovatelé SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně jako Mazurek z LSNS na Slovensku. Při volbách ho vykroužkovali z posledního místa na č.2.

   Smazat
 12. Koblihy a párečky,
  oblbují ovečky.

  A tak mnoho oveček
  nosí stejný zvoneček.

  Ovce nikdy nepoznají,
  co ovčáci jim k jídlu dají.

  V reálu to znamená,
  že vždy je tráva zelená.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše básnička sedí na Milion chcanek jak prdel na hrnec.

   Smazat
 13. Do slova souhlasím s výrokem paní Karly Maříkové. Není nejvyšší čas něco podniknout pro její podporu? Reakce policie je, alespoň pro mě, ne přes čáru, ale hluboko za čarou kompetencí policie.
  Kurva v čem to žijem?! Jak dlouho si ještě necháme srát na hlavu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona si ta banda směšných podporovatelů pravdodebilů a sluníčka myslí,že si ČECH nechá všechno líbit.....OMYL,TOHLE NENÍ A NEBUDE ani druhej Banderostán natož Švédsko na pokraji VYHUBENÍ vlastního národa!!!!!!Zapomeňte!

   Smazat
  2. Souhlas s vyjádřením paní Karly Maříkové

   Smazat
 14. Nějak jsem neslyšel o tom, jak postupuje vyšetřování politika ODS z Jesenice, který veřejně vyzýval k vraždění poslanců PS. Jen za to, že měli jiný názor na církevní restituce než on. A dále vyzýval k veřejnému zavraždění prezidenta republiky. Nehledě na výrazy, které používal. "Svině" bylo asi to nejslušnější slovo. Dále jsem nezaznamenal žádné kroky policie ve věci starosty Řeporyj, také z ODS, který vyzývá k vraždění a lynčování politiků i občanů ČR takřka denně. Nehledě na to, že se policii veřejně vysmívá ("...dávali mi debilní otázky, tak jsem je poslal do... a šel domů"). Tento politik vyhrožuje zavražděním ministra zahraničí Ruska a to ve sdělovacích prostředcích ČR i Ruska a vyzývá k tomu i jiné (Lavrova pověsím, Lavrov musí viset...). Ačkoliv se to zdá komické, jde jednoznačně o trestnou činnost. A to v oblasti,kde pan Hamáček jinak velice rád exhibuje. Dokonce tak, že vymýšlí i nové trestné činy (předsudečná nenávist) a vyhrožuje jimi občanům, jejichž práva má chránit. Pan Hamáček trpí na svém ministerstvu i jakýsi obskurní spolek "Evropské hodnoty", který s právním řádem této země nemá nic společného. Přesto zasahuje do práce ministerstva, vytváří i podle slov svého předsedy Jandy jakési seznamy občanů ČR s "extremistickými" názory. Ve věcech urážek národů Ruska i Číny je však podivuhodně krotký, až bezzubý. A když je pan Hamáček v ČT, nikdy na toto - jinak dokola omílané téma - nepřijde řeč. Inu jsou otázky, které nesmí padnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lék na mocenský egoismus je dávno znám.Aplikace - - 30.července 1419, 24. září 1483, 23. května 1618.
   Tož tak.

   Smazat
 15. Evropané vyměkli a je potřeba je znova zakalit do tvrdosti jako ocel. Hodně lidí už ale tak zhlouplo, zblblo, zrezivělo, že už zakalení není možné a budou muset býti přetavení v ohni v novou ocel..
  Ti co nezdegenerovali se zakalí v boji bez nutnosti přetavení.
  To je metafora na N.A.Ostrovského a jeho příběh a knihu Jak se kalila ocel.
  Hloupí justiční a policejní slouhové budou přetaveni a paní Karla Maříková ze zakalí a zocelí .., jako hůl pastýře Božího stáda Josifa Vissarionoviče ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1031
   To jsou jenom příměry...
   Ale když už, tak nemáme-li ocel, můžeme kalit alespoň vodu.

   Smazat
  2. 12.11
   Voda je nejvýše postavený živel, je nad zemí, ohněm, vzduchem ..
   Voda křesťanům při křtu předává sílu Nejvyššího, oceli davá tvrdost, jsou to příměry skrývající tajemství Světa ..

   Smazat
 16. NEchápu co je na prohlášení poslankyně Maříkové rasistické nebo nenávistné, to už ta naše"demokracie" se hroutí v totalitu !!!

  OdpovědětSmazat
 17. MISTOPŘEDSEDO STRANY KSČM GROSPIČI,PRÝ JSTE PŘEDSEDA IMUNITNIHO VÝBORU

  Který snad přišti týden chce dát zavřit po "neomarxisticky" pani poslankyni SPD Mařikovou do basy za obhajováni svobody slova a ÚSTAVY.
  Prý jste i šefem propagace úspěchů strany KSČM.
  Otevřte na webu KSČM rubriku DISKUSE,aby strana zavedla PRIMOU DEMOKRACII pro své občany voliče, jako to má tady pan doktor DAVID SPD .
  Dáme vám pane do ruky správné kladivo Navrhu Programu Voličů (zkratka NPV) a když si ho osvojite, VŠECHNY vaše problémy se stanou hřebiky a vyrostete do doposud nevidané krásy,anebo taky ne,vždyť včera už bylo pozdě!.

  NO NI? Podpis vaše děvčata a chlapci z HVzV v.r.v.r

  OdpovědětSmazat
 18. Řezník z Jesenice u Prahy pan Lang byl shledán nevinným, když vyzýval k vraždě prezidenta ČR a poslanců, kteří nehlasovali podle jeho představ

  OdpovědětSmazat
 19. V zemi,kde je možné beztrestně přirovnat prezidenta k Hitlerovi a vyzývat k jeho podříznutí jako svině se jeví krok policie jako hodně nepovedený vtip. Zastrašování nepohodlné opozice ze strany státní moci zejména ve srovnání s některými občanskými "demokraty". Naprosto neuvěřitelný a svévolný krok.

  OdpovědětSmazat
 20. https://www.arfa.cz/likvidacni-propaganda-ceska-televize-utok-na-nazorove-nevhodny-portal-aeronet-chytili-nepraveho-video-mame-vyjadreni-obetniho-beranka-i-skutecneho-sefredaktora-pana-v-k-ktery-si-nechava

  Lynčovací komando z ČT vyrazilo na lov VK. Všimněte si, jak se magoři z ČT vybavili teniskami, aby mohli za tím Pešlem utíkat.

  OdpovědětSmazat
 21. Pokud se mýlím, opravte mně, nemám s tím zkušenosti. Policie jedná na základě toho, že někdo oznámil trestný čin/přečin, je to tak? A pokud ano, ten někdo není anonymní, že? Kdo to tedy je a jak se to dá zjistit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:27 Policie také tzv. trestnou činnost "vyhledává". Tzn. někde něco vidí, slyší a koná, ponět z vnějšku není nutný.

   Smazat
  2. 12:20
   Policisty jsme měli před hadrákem,teď máme polucisty pod dohledem Al-Hamajdy!!!☺

   Smazat
  3. Potom také existují provokatéři, kteří se různými hláškami snaží lidi vyprovokovat k neuváženým výrokům. Toho, kdo to vyprovokoval poliši nedohledají ovšem vás jako pašíka neomylně. Zde se vyplatí vzpomenout známého hesla "Pozor nepřítel naslouchá".

   Smazat
  4. 16:33
   Vždyť je to veřejný tajemství....teda ta NEschopnost dnešní pseudoarmády i policie!V rámci objektivity musím ovšem říct,že třeba pánu z kriminálky se to až na výjimky NETÝKÁ!

   Smazat
  5. 11.27 Od pravěku mocní a mocenské ORGÁNY střeží identitu svých udavačů, donašečů, práskačů, agentů a kolaborantů, Jidášů a Quislingů, působících v utajení mezi lidmi. Chrání tím především jejich následnou použitelnost, tedy "čest disidentů" například; jejich tělesnou INTEGRITU (aby je lidé například netrhli mezi dveřmi - jako ve Švejkovi, nebo jim alespoň nerozbíjeli na potkání obličeje, nepsali po zdech "PEPEK VYSKOČ, je Flanderkův konfident"), nebo třeba hrdinský, přímo disidentský nápis na Letné z roku 1968: "Zde bydlí zrádce Kolder. Lidi, na co čekáte!" Hmm, čeští lidé mají většinově rozum, tak čekali, co udělá ten ten blb provokatér... a nebýt převrat 1989, čekali by nejspíš dodnes. Dnes za to "hrdina" možná bere extrapenzi za tzv. 3. odboj...

   Ale policie celého světa je vázána v místě a v dané době PLATNÝM PRÁVEM. A pachatelé zákonů atd. jsou poslanci, senátoři, zastupitelé... a lze dohledat, kdo a jak hlasoval o kterémkoliv zákonu, přičemž platí , že každý nepřítomný (snižuje quorum) či zdržící se hlasování dal de facto souhlas s danou normou, jinak by byl přítomen a hlasoval PROTI...

   Platí, že kdyby uzákonili, že policajti budou místo pokut a bodů rozdávat poukazy na poninný odběr exempláře invazních živočichů (třeba nutrií; Heč, Pepku, máš po žížalkách), rozdávali by je i bez vodítek místo pokut.

   Takže ne mezi policajty, ale v Parlamentu hledejme škodnou a pátrejme, kým ve skutečnosti jsou - protože za Čechy se dnes může vydávat a tak se i vydává kde kdo.

   A teď jsem zvědavý, co na to tiskový dozor. Za socíku prý by to neotiskli a každý nemá techniku na samizdat...

   Smazat
 22. Nevědomost elit je zřejmá .

  Hierarchie je "zákonem" nejen na této planetě !Spektra mezi chudými a bohatými ,hloupými a génii , mravnými a nemravnými může každý bystrý člověk lehce vypozorovat ve svém okolí , ve společnosti či v národě.

  Podle zákona karmy se člověk rodí jen "tam" , kde je pro něho nejvhodnější prostředí pro získávání životních zkušeností, pro odčinění nezásluh nebo pro prožití šťastného zivota za minulé zásluhy. Taková je karmická spravedlnost.

  Určitě se nemůže stát aby se křovákova "duše" inkarnovala do křesťanské nebo židovské rodiny , natož do vědecké . Další příklady si každý dosadí sám.

  V otázce "mravnosti" nebo tkz. "člověčenství" je to taky jinak než nám káží ti jediní ,kteří mají správný názor !

  Vzdyť i vrazi ,pedofilové,šílenci jsou nebohé lidské bytosti a přece je každá společnost izoluje. V menší míře se to děje ,zcela běžně , i s "podivnými" lidmi ,které společnost neakceptuje.

  Zkuste si představit ,věřící, že by někdo v pomateném soucitu otevřel brány pekel jen proto , aby se pekelníci dostali do ráje , protože v tom pekle hodně trpí...

  Jasně ,trochu přeháním , ale podstata je pravdivá! Nelze míchat sociální,"duchovní",mravní,inteligenční a další sféry dohromady jak se někomu zlíbí.

  OdpovědětSmazat
 23. 11.17 - ale to smí jen někdo, slušní lidé jsou trestáni. Viz řidič, když nakreslil "tykadla" "demo" politikům, údajně poškodil cizí věc. To pak musím být potrestaný lepič plakátů, když "tyto bohy" přelepil obyčejným papírem.

  OdpovědětSmazat
 24. To idiotství, které projevují česká media, ramena spravedlnosti a pod. je snad u nás historicky na nejvyšším stupni. Dnes a denně slyšíme a čteme nenávistné výpady proti Rusku, Rusům, muslimům, Číňanům, slyšíme a čteme výroky jakoby vypadly z pera Hitlera, Himmlera, nacismu a nic, nikdo se nediví, nikdo nežaluje ani pražského Satana, ani jeho poskoky na obvodech Prahy či další českou uptrapravici tzv. demagogobloku.
  Hysterii propadl i Seznam, kde šíření nacistických myšlenek také zdomácnělo. - Dnes v souvislosti s koronavirem. Obvinění proti ministru Vojtěchovi může napsat skutečně jen debil. On je snad první ministr zdravotnictrví, který naštěstí rozumí ekonomice a politice a ucpává ty bezedné díry systematického vykrádání zdravotních pojišťoven a nemocných. Nerozumí medicíne a tím méně infektologii a mikrobiologii, virologii a má proto ve věcech koronaviru odborníky! A že virus se šíří rychleji než myšlení pisálkovských imbecilů, tak se mohou stát i nepřesnosti v informacích, které Vojtěch tlumočí. A jistá paní snad doktorka se durdí, že ji fiktivně na základě údajů expertů v infektologii poslal do karantény. Přišla snad o krásu, snad ani o rozum, i když se tak představuje. Nezdá se vám lidičky, že jsou dnes ve hře jiné hopnoty, než tyto zcela bleší přešlapy??? A paní snad doktorka není jediná, která se projevila přes svojí možná odbornost naprosto "byznyswůmensky" neinteligentně (vím, že to se slušností přeháním, ale byl jsem tak v rámci svého buržoazního původu
  vychován!)

  OdpovědětSmazat
 25. Policie a Hamáček mají dvojrychlostní myšlení. Dehonestace prezidenta i premiéra jim nevadí. O boji se sochou a svévolným přejmenováním náměstí a idiotské kejkle řepy starosty vůči Rusku je nechává v klidu. Za pravdivý výrok jsou schopný a ochotný poslankyni pronásledovat a dokonce trestně stíhat. To je pro ně ta pravá demokracie.

  OdpovědětSmazat
 26. Buď pochválena, paní Maříková. A k našemu ministru vnitra asi toto. Kde Bůh nezasel, člověk nesklidí !

  OdpovědětSmazat
 27. S výrokem poslankyně Maříkové se plně ztotožňuji, považuji ho za spolehlivé a logicky vyargumentovaný a neshledávám na něm nic nenávistného. Nenávist může vyvolávat jakýkoli prezentovaný názor, rozumí se, jak u koho a proč. Příkladů snad vidíme dost. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. The truth seems like hate for those who hate truth.
   Pravda se zdá nenávistná těm, kdo nenávidí pravdu.
   Ohromná myšlenka!'

   Smazat
 28. Poslankyně Maříková řekla i můj názor a drtivé většiny Českého obyvatelstva. Státy v Evropě konají a posílají armády na hranice. Dost bylo islámské invaze a pošahaných skopčáků.

  OdpovědětSmazat
 29. Zkorumpovaná justice- USA,EU náš vzor !
  http://svobodnenoviny.eu/nepritel-skryty-v-talaru-kryje-a-organizuje-vrazdy-rusi-celostatni-volby-likviduje-nepohodlne-na-objednavku-zpusobuje-krize-bere-deti-rodicum-blokuje-efektivni-rizeni-statu-a-garantuje-ze-z/

  http://m.legalnivrazda.webnode.cz/novinky/zakaz-otevreni-rakve2/ Pokud má někdo zájem seznámit se vice s prací justiční mafie a policejních gangů, ať se podívá na stránky http://michalapetr.cz/doku.php Státní zástupkyně souložila s gangsterem, kterého vyšetřovala! Gang JUDr. Pavla Zemana. https://www.youtube.com/watch?v=fhl2UB0PcYw

  OdpovědětSmazat
 30. Fica za podobný postoj súdia -

  OdpovědětSmazat
 31. Uprchlíky nechceme!!!
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 32. Hamáček i policie konají na základě příkazu.

  OdpovědětSmazat
 33. Poslanec má imunitu a ve sněmovně může říkat co chce.Takže jde o porušování základního zákona ve sněmovně.Tak začínal fašismus strýčka Ády

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:18
   To je demokracie podle zadání fašoEU a amiokupantambassy!!!!

   Smazat
 34. EVROPSKÝ SOUD ROZHODL - KONEČNĚ !
  https://www.facebook.com/notes/michal-rusek/v-kauze-okd-jsou-namo%C4%8Den%C3%A9-v%C5%A1echny-politick%C3%A9-%C5%A1pi%C4%8Dky-tehdej%C5%A1%C3%AD-vl%C3%A1dy/2523681627671664/?hc_location=ufi
  ZKORUMPOVANÁ a nefunkční justice nemá čas....

  OdpovědětSmazat
 35. Zklidněte "hormon", to nemůže projít,pouze to někdo zkouší.

  OdpovědětSmazat
 36. Hamáčku, jak se cítíte, při pohledu do zrcadla ?

  OdpovědětSmazat
 37. Asi by opravdu bylo kontraproduktivní z téhle pitomé slepice dělat dělat pro SPD další mučednici. Dost na tom, že mučedníka už udělali z teroristy Baldy. Na druhou stranu však, poučeni historií víme, že tolerancí k podobným výrokům to začíná a "konečným řešením" to končí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není ani pitomá, ani slepice. Na to, jak je mladá, to má v hlavě sakra srovnané, na rozdíl od vás (13:31). Ono je to totiž úplně obráceně. Podobní jako vy "umravňovali" kritiky nástupu fašismu v tehdejším sousedním Německu, útočili na Čapka, Wericha s Voskovcem, "zavírali huby" kritikům "gentlemana Hitlera". Jedni v předposrané snaze se ho nedotknout, jiní dokonce doufali, že u nás udělá "pořádek", nechá jim jejich "stokorunu", protože Stalin by jim tu stovku vzal. Dnes už taková argumentace použít moc nejde, tak se pseudolevičáci a neomarxisti, a podobná verbež, ohání frázemi o lidských právech. Přičemž motivace a cíle se příliš neliší od těch předválečných. A je úplně jedno, jestli jste vy, a vám podobní, skutečně přesvědčení že "bráníte dobro", tedy užiteční idioti, a nebo dobře víte, čemu sloužíte, a pak jste prachsprosté ...Protože pokud by jste zase měli navrch, tak to opravdu skončí "konečným řešením". Tentokrát by se jen vyměnily symboly hákového kříže za ..obrácený půlměsíc??. A nadřazenost árijské rasy za nadřazenost islámu, islámské víry, práva šaria... Karla Maříková není a nebude mučednice. Je to odvážná holka, co se nebojí prát za správnou věc. A pokud si o ni otírají svou nevymáchanou hubu takový jako vy, pak je to spíš vyznamenání a potvrzení, že to děla dobře.

   Smazat
 38. Většinu života jsem žila v socialismu , ale tohle jsem ani v socialismu nezažila. Sociální demokracie se stala stranou, která nehájí zájmy českých lidí. Žižka by Hamáčka přetáhl sudlicí a jeho rádce by zašlapal do země jeho kůň. Koryto je jim přednější a proto jsou absolutně k h..... Příští volby budou i koncem ČSSD a jejich otylého vůdce....

  OdpovědětSmazat
 39. Proč se musí schvalovat komentář? Není snad svoboda slova? Pokud ne, tak proč jsme zvonili na Václaváku? ASi proto že jsme byli debilové, nebo ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Motáš několik věcí dohromady. Svobodu slova máme, ale média ČT a ČRo to nedodržují. Jednají protiústavně a proti svým vlastním kodexům.

   NA tomto webu se moderují komentáře proto, že pár nenávistných individuí tu exhibovalo, uráželo lidi a používalo slovník nejhorší kriminální spodiny. To opatření redakce Nové republiky nemá s omezováním svobody slova nic společného.

   Když jsme na Václaváku zvonili klíči, tak jsme nebyli debilové. Debily jsme se stali až později, když jsme si nechali rozkrást republiku a zblbnout médii a několika nehodnými politiky.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.