Reklama

sobota 14. března 2020

Prohlášení prezidenta republiky

14. 3. 2020 OstrovJaniky
Napsal sax:
"A jeste lepe!
O prohlaseni prezidenta k situaci informuje fake Sputnik, zatimco ceska media bud mlci, anebo zpravu soupnou nekam, kde ji nenajdete…tak hluboko jsme klesli…"

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020031311643749-zeman-vsichni-musime-projevit-bezpodminecnou-solidaritu-spolecne-to-zvladneme/

„Vážení spoluobčané, nyní musíme projevit bezpodmínečnou solidaritu. Prosím, dodržujte všechna nařízení, která vydává Vláda České republiky. Není čas na sobectví, smlouvání a handrkování. Společně krizovou situaci překonáme. Jsem ve svém srdci s vámi všemi,“ prohlásil prezident republiky.“

Slava nasemu prezidentovi, jeste, ze moudry lid zvolil prave jeho!

47 komentářů :

 1. Za muže mluví skutky, ne slova. Takže čekám, že Nejedlého za jeho okázalou návštěvu restaurace po návratu z Číny zbaví funkce poradce. Jinak jsou to jen pindy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:28 Nevím proč, ale mám takový neodbytný pocit, že vy jste asi pana presidenta určitě nevolil. A jak vidět nebylo to naštěstí ani potřeba.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  2. 0:22
   Naprosto přesná odpověď na debilní připomínku.
   Václav

   Vymazat
  3. 0:22
   Vážím si vás dědečku, i když i já jsem produkt minulého století. Přiznám se, že jsem volil našeho pana prezidenta. Dnes mám pochyby, protože během svého prezidentování se obklopil zvláštními spolupracovníky a hlavně o nich je řeč. Já mám pochyby, že pánové Nejedlý, Mlynář, Tvrdík, Šlouf a další kopou v dresu naší republiky. Určitě kopou za sebe. Je jen otázkou, nakolik zasahují do politiky Hradu. Nejsem 23:28,ale docela mu rozumím.

   Vymazat
  4. 8;01
   Ono vožralu Havla lid volit nemohl!!!!

   Vymazat
  5. 10:59 Já si zase vážím vás, protože jak je vidět přemýšlíte vlastní hlavou. Názor na některé spolupracovníky presidenta mám podobný, ovšem pan Ovčáček, jak se říká ten se mu povedl a vyváží všechny drobné nedostatky ostatních. Všimněte si, že na ně jenom hnojí, pomlouvají, kydají špínu a vymýšlejí co se dá. Kdyby to byla pravda a dělali něco nezákonného, už by byli dávno před soudem. Takže buďte v klidu, svou volbou jste udělal dobrou věc. Zdravím všechny voliče pana presidenta a i všechny příčetné nevoliče. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  6. 10:59 Já si zase vážím vás, protože jak je vidět přemýšlíte vlastní hlavou. Názor na některé spolupracovníky presidenta mám podobný, ovšem pan Ovčáček, jak se říká ten se mu povedl a vyváží všechny drobné nedostatky ostatních. Všimněte si, že na ně jenom hnojí, pomlouvají, kydají špínu a vymýšlejí co se dá. Kdyby to byla pravda a dělali něco nezákonného, už by byli dávno před soudem. Takže buďte v klidu, svou volbou jste udělal dobrou věc. Zdravím všechny voliče pana presidenta a i všechny příčetné nevoliče. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  7. Musím tady číst vaše alkoholické příspěvky!

   Vymazat
  8. Děti koronavirus neničí, mají pořád rýmu a virus cítí konkurenci! Lékařka, která nesmí testovat, promluvila

   Zdroj: https://www.extra.cz/deti-koronavirus-nenici-maji-porad-rymu-a-virus-citi-konkurenci-lekarka-ktera-nesmi-testovat-promluvila

   Vymazat
  9. 14.53 Nemusíš!

   Vymazat
 2. https://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/prohlaseni-prezidenta-republiky-k-aktualni-situaci-15328

  OdpovědětVymazat
 3. Česká média by informovala jenom v případě, že by se na prohlášení dalo něco zkritizovat. Zatím našli aspoň veš na Babišovo týmu ohledně roušek. Ale ani nemocnice nepředpokládali takový vývoj, který by vyžadoval ohromné předzásobení rouškama, a nikdo je nekritizuje. Ti kritici mají keců jako opice chcanek, protože nic řešit nemusejí. Takový Mirda u moci by se tak zmohl na to, aby všem poslal složenku na respirátory, a teřichy komediantů. Nejsem volič pana Babiše, ale uznávám, že on s jeho týmem dělá maximum pro zamezení šíření vypuštěné svině. Ale ať by Babiš udělal, co by udělal, vždycky na něm všiváci něco najdou, o dobrém pomlčí stejně, jako v případě pana prezidenta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babišovi ohledně roušek nelze nic vyčítat. Kdyby roušky dělal, jako za socialismu národní nebo státní podnik, tak ano. Tam by v takovém případě jeli na 3 směny a např. rouška, která stála dejme tomu 3 koruny by okamžitě byla zlevněna na 0,50 Kčs aby byla dostupná všem. Nyní dělají roušky soukromé firmy a ze 3,-Kč ji klidně zdraží na 500, Kč,-. Zisk je zisk i kdyby jsme měli vydělávat na mrtvých spoluobčanech. To je kapitalismus. A státní zásoby? I ty roušky mají svoji životnost. Ani kapitalista dnes na sklad nedělá. Jak říkám, nyní bych dal do státních rezerv pleny, až se z toho všeho pos.reme, ať jsme připraveni...

   Vymazat
 4. Dokud budou upřednostněny ekonomické zájmy kohokoliv vč.státu, tak nemáme šanci boj s virem vyhrát. Lidi musí být doma a ne "lézt" po sousedech, jak by to dělali oni.
  Když vidím lidi před kostelem, tak je mi jich líto, ale zaslouží si to co je čeká.
  Premiére Babiši, konečně zasáhni a zastav nic neřešící částečné zákazy. Tři neděle bude zákaz skoro všeho. Pouč se v Číně a pak budeš i presidentem.

  OdpovědětVymazat
 5. Odpovědi
  1. 7:59
   Havel už zdechnul,o jeho prozření tudíž lze dost úspěšně pochybovat!!!!

   Vymazat
  2. Vy bohužel ještě NE!!!

   Vymazat
 6. Jaký si rozoumek včera řekl, že Babiš by měl ospravedlnit všechna svá rozhodnutí, která omezují jeho(!!!) svobodu. K tomu mám toto. Většího nezodpovědného sobce, než tento tvor(snad jménem Gabala), jsem neviděl. Klidně bude ohrožovat život svůj a svých spoluobčanů, jen aby nepřišel o svou svobodu a zřejmě i nějaké peníze. Opět ten špatný Babiš! On přeci nic moc nevymýšlí, od toho má své poradce, hygieniky, ministerstva,bezpečnostní radu státu, vládu a ti na čem se usnesou, to Babiš reprodukuje. Samozřejmě, že si taky k tomu řekne své, od toho je předseda vlády(nedovedu si představit být dnes na jeho místě nerozhodné a trochu primitivní Špidlu, Sobotku, Nečase). Ve Španělsku je již zákaz vycházení. Nevím jak se tam ti jejich Gabalové bouří proti takovému drastickému rozhodnutí, ale u nás jsem si jist, že až bude po všem Babiš to určitě odnese. Demoblok mu bude vyčítat proč neudělal to a tamto,milion chvílek bude mít další impulz k tomu, jak nás zbytečně Babiš prudil atd. atd. Hlavně aby premiér ten koronavirus přežil. Zdravotně snad ale politicky...Tomu Gabalovi a jemu podobným (Huršínskémua spol.), bych nedoporučil ale nesvobodně nařídil, aby si přečetli slova pana prezidenta!!! M.R. P.S.I v kapitalismu jsou okamžiky, kdy prachy a osobní svoboda musí jít stranou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš udělal chybu. Měl nechat v provozu spolu s jasným varováním "byznysy" těch, co se cítí omezeni ve své svobodě. Spolu s plným soupisem takových "shromáždění" a byl by klid. Babiš ale má odpovědnost za celý stát a toho se nemůže zbavit. Možná škoda. Asi by jim rychle sklaplo.

   Vymazat
  2. Ten jistý Gabal je, jak říká jeho tchyně, haličský žid a o těch myslím něco víme i od dobrého vojáka Švejka. Ale nyní je vzorným katolíkem, jen se nemůže dočkat funkce inkvizitora, po které se třese.

   Vymazat
  3. I W.Churchil musel omezit svobodu a pohyb občanů, když chystali na pobřeží invazi pro den "D". Briti sice trochu brblali, ale pocnopili to ra uzávěru respektovali. Snad to naši "ocbránci demokracie" taky přežijí. Možná jsme taky ve válce.

   Vymazat
 7. Když už "Ostrov Janiky" cituje pana prezidenta, měl by přesně, protože posouvá význam jeho prohlášení!
  0:57 správně uvádí zdroj k porovnání.

  OdpovědětVymazat
 8. 23:28 Vy nemáte co očekávat. Snad jen, že vám někdo rozbije hubu. Tak toho bych se na vašem místě vážně bál.

  OdpovědětVymazat
 9. Souhlas s panem presidentem článek na Sputniku jsem četl.

  OdpovědětVymazat
 10. "Musíme projevit bezpodmínečnou solidaritu" Na seznamu už je první soldární projev ZMRDA Fialy. Celou dobu jsou zalezlí, jak krysy a jen čekají kdy Babišovi něco nevyjde aby si schutí mohli plivnout. Ale co může člověk od takových sviní čekat . Snažím se, na přání redakce být maximálně slušný a nepoužívat sprosté výrazy. PV.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Normálně myslící člověk má demožumpu a milion havloch@anek u zádele!!!!☺

   Vymazat
  2. 9:53 Na seznamu ods chrlí jed že prý Babišova vláda zklamala v boji proti koronaviru.

   Vymazat
  3. Krysy už vylézají z děr, ale ještě jsme nic nevyhráli, uplakanou opozicí začínaje a těma IQ tykve konče!

   Vymazat
 11. Ve čtvrtek francouzský prezident Macron vystoupil v televizi s projevem k národu.
  Kromě toho, že vysvětlil, jak se lidé mají chovat při pandemií (mýt ruce, nekontaktovat nemocné atd.) řekl doslova toto:
  „Pandemie nastolila nám úkoly, které se musíme naučit. Existují zboží a služby, které musí být vyvedený z pod řízení trhu. Výživa, lékařství, zdraví, bezpečnost a způsob života – jsou takovými aspekty, které ponechávat ve třetích rukou je šílenství!
  Musíme znovu převzít kontrolu nad výše jmenovaným. Vybudovat Francií a Evropu suverénními, vzít řízení svého osudu do vlastních rukou.
  V nadcházejících týdnech a měsících musí být přijatá rozhodnutí, která v tomto smyslu změní existující stav.“

  https://zakonvremeni.ru/analytics/7-3-/43500-makron-frantsiya-i-evropa-dolzhny-porvat-s-amerikanskim-diktatom-i-smenit-ekonomicheskuyu-model.html

  https://www.youtube.com/watch?v=bW7KR_ApuXQ&feature=emb_title

  Na co čekáme my?! Až na nám to "někdo" přinese změny na "zlaté míse" ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prozření Macrona? Diiiiky bohu, konečně! Že by se oligarchové vzdali vlády a zisků dobrovolně? Budeme muset bojovat, půdu a firmy zpět do našich rukou, vládu nikoli vlastizrádnou ale sloužící volicum, zprivatizovane zdravotnictví v vlastnit, hlavně nemocnice, dnes všem testy na virus coviZdarma!

   Vymazat
  2. Souhlas, někteří občané nečekají, jako ovce a sami se rozhodnou zavřít plavečák, protože jim to říká jejich rozum. Jiní čekají na příkaz a bědují. Proto děkuji médikům a jim podobným, že mají sami chuť pomáhat. Na druhé straně, nechápu lékaře, který po návratu z rizikové země, se dobrovolně sám nerozhodne pro karanténu, ale svým nástupem na pracoviště ohrozí kolegy i pacienty. Jak může vzdělaný odborník hrát ruletu nejen s vlastním zdravím, ale i se zdravím pacientů? Nákaza je tak dynamická, že ji výnosy a usnesení nestačí dohánět. Proto mysleme a hrajme podle pravidel.

   Vymazat
  3. Vy mi zde připadáte jako parta naivů! Musím se smát, když Macrona náhle pro pár pěkných frází oslavujete a nazýváte to jeho prozřením! Stejně tak se Zemanem: volil by Porošenka /to se nezapomíná/, vybírá si za poradce darebáky / Nejedlého měl okamžitě vyhodit/ a celkem vzato jenom plká. Sbohem, čas je příliš cenný, a na čtení NR už ho nebude.

   Vymazat
  4. 16:42- Po tolika letech trollení odcházíte? "Sbohem a šáteček", slzy mi kanou po tváři, radostí i smutkem.

   Jen ze zvědavosti se zeptám, kam odcházíte, nebo Vás přeložili, nedej Bože, byl jste "odejit"?

   Vymazat
 12. Laskavá a moudrá slova, hodná opravdového státníka.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 13. Solidaritu je potřeba přece s uprchlíky. Kolik jich je na řeckých hranicích! Tyto musíme všechny pustit a postarat se o ně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.29 Ne ne, nemusíme je pouštět žádné, natož všechny. Vy máte možost ZA SVÉ k nim odjet a ZA SVÉ je třeba přebalovat...

   Vymazat
 14. Nemohu jinak, než napsat, že mne velice udivuje náhlý obrat událostí i diskuzních názorů. I namísto vánočních a novoročních nálad po novém roce 2020 se diskuze jen hemžily sprostými urážkami premiéra i prezidenta - k jiným článkům diskuze téměř nebyly, jen k těm, kde bylo možné všechno obrátit proti premiérovi a prezidentovi, skutečné verbální štvaní - taktéž leden a dobrá polovina února. A najednou takový zvrat! Až skončí koronavirové záležitosti, bude se pak plynule pokračovat zase čapím hnízdem, střetem zájmů premiéra, Agroferem, a tak dále? Diskuzní sprosté a vulgární nadávky jak premiérovi tak i prezidentovi zde citovat ani nelze. Pokud už se v nadávkách nikdy nebude pokračovat, pak snad aby pan premiér i pan prezident poděkovali onomu kouzelnému viru, že dokázal umravnit diskutující lid. Pokud tento můj příspěvek nebude schválen a uveřejněn, žádám o sdělení důvodu. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
 15. http://www.zvedavec.org/prispevky/2020/01/8172-takhle-pisi-o-nasem-prezidentovi-v-nemecku.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vidět,že ne každý Němec je vymyštêný BEZmozek a milovník opoodpadu!!!!!

   Vymazat
 16. Prezident vyjádřil pouze to co je pro normálního člověka normální. V případě ohrožení národa by měla nastat solidarita a spolupráce všech a ne bránit svoje divadlo nebo firmu. No dobře to řekla hééérečka Holubaová a její přání přeji aby se splnilo: Musíme vychcípat! Toť ať šmíra vychcípa, když je to její přání. Mě chybět nebude.

  OdpovědětVymazat
 17. Vazeny pane presidente Zemane !
  Podle nasich vedcu, nastane positivni zdravotni zmena pro Americu a Evropu v lete !
  Duvodem jsou Hurricany, ktere zmeni pocasi a vzdusne
  proudy - ktere nici virusy. TO RIKAJI vedci !
  Hurricany se vsak rodi pouze v dobe, od 1. Cervna, do
  1. Listopadu.
  (Verim tomu ! Zazil jsem 2 !)
  "Vyprany vzduch" - (solna DESINFEKCE vzduchu) , zabiji bacterie a virusy lepe, nez nejsilnejsi antibiotica a 90 % vzdusnych proudu, jde ze zapadu na vychod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ynteligentní smíchov ústy Honolulana vysypal mOUDro!!!!

   Vymazat
 18. V nouzi potkáš přítele a v problémech poznáš, kdo je kdo. Nejhorší sorta jsou u nás novináři (ne všichni, ale většina). Místo toho, aby stáli v první linii vedle zdravotníků, policistů a hasičů, sedí doma na zadku a hledají vši na celonárodním úsilí. Asi ještě nezaznamenali, že jsme už 30 let v reálném kapitalismu, kde si například všechny soukromé subjekty (nemocnice, lékárny, laboratoře a ordinace) samy zodpovídají za to, zda mají dost roušek a respirátorů.

  OdpovědětVymazat
 19. Přeji panu Babišovi ať to zvládne, ať to zvládneme my všichni. Jistojistě mu to přinese dost procent navrch v příštích volbách. Nepochybuji také o tom že chcípající, nicnedělající debilblok půjde právem do prdele.

  OdpovědětVymazat
 20. Prezident Miloš Zeman řekl vše co je potřeba vědět 4 větami. Víte co by k tomu řekl Šláfenberg? A Andreji Babišovi děkujeme za úsilí, které vyvíjí na záchranu naších životů. Pražská kavárna a manekýni z ODS v čele s Fialou a Stan Jurou neumí nic jiného než dehonestovat práci celého Babišova týmu. Zejména je to proto, že je úspěšným Slovákem v ČR a to se neodpouští. Budoucnost ukáže, že jak Miloš Zeman tak Andrej Babiš budou hodnoceni jako nejvýznamnější politici v dějinách Česka. Díky Vám Zemane a Babiši.

  OdpovědětVymazat
 21. Údajně dnes se má sejít v parlamentu tzv. opozice, aby projednala koronavirus. Myslím, že je to proti nařízení o shromažďování a shromážděné by měla pozatýkat policie a udělit minimálně ty největší pokuty.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.