Reklama

pondělí 9. března 2020

Řecký farmář aplikoval na migranty postřik na škůdce
9. 3. 2020
Ivan David

Řecký web Molwnlave.com zveřejnil video, na němž řeckých farmář aplikuje na migranty ničící pohraniční zátaras hranici s Tureckem postřik na škůdce. Je to názorná ukázka, že řecká policie a armáda odrážející na hranici migrační invazi organizovanou tureckou vládou má skutečně masovou podporu řecké veřejnosti. 

Video bylo v poledne 10. 3. 2020 na Youtube zablokováno, prý šířilo nenávist. 


Vojákům a policistům přišli na pomoc i zemědělci, kteří i s traktory posílili hlídky na hranicích. V noci silnými reflektory osvětlují hranici, aby žádný migrant nemohl nepozorovaně proniknout přes plot. Podle řecké Asociace zemědělců a chovatelů skotu, což je jejich obdoba agrární komory, se do akce na pomoc pohraničníkům přihlásili všichni členové.

Musím Řekům vyslovit velké uznání, že během týdne dokázali slušně opevnit hranici. První den, kdy turecký prezident Recep Erdogan oznámil, že otevírá migrantům hranice na cestu do EU, byly na hranici s Tureckem jen na rychlo sestavené improvizované zátarasy. Na videu můžete vidět, že dnes je tam slušný dvouřadý vyztužený plot, který je nahoře vybaven kotouči žiletkového drátu. I pod palbou kamení od migrantů a granátů slzného plynu od tureckých vojáků řečtí armádní ženisté i s pomocí zemědělců a dalších dobrovolníků z řad civilistů odvedli velmi slušnou práci.

21 komentářů :

 1. Doufám, že je "křtí" prasečí kejdou. Jak je psáno, každému to jeho.

  OdpovědětVymazat
 2. Zatím to Řecko zvládá skvěle ani nepotřebují více pomoci. Je třeba ty hranice chránit to si hloupá makrela nadělala do bot.

  OdpovědětVymazat
 3. Proč takové příštipkaření , armáda má zbraně a měla by je proti agresorům použít !

  OdpovědětVymazat
 4. Je mi líto obou stran, protože obě byly vehnány do neřešitelné situace jinými. Já se pokusím je pojmenovat, začaly korporace přetahovàním o území s přírodními zdroji. Pod rouškou náboženskou vyzbrojily kalifát a tak stvořily teroristy. Vyřadily jakž takž fungující stàty a nahradily je chaosem a válkou. Tak vznikli migranti. Pokračovàní je jednoduché Erdogán + Merkel + EU + neziskovky + pašeráci lidí =neštěstí

  OdpovědětVymazat
 5. U nás se tomu zařízení říká sračkomet. Hnojí se tím pole chlévskou mrvou.

  OdpovědětVymazat
 6. Jen houšť a větší kapky, ať věděj, že nejsou anebudou v ítaní.
  https://www.arfa.cz/prave-ted-turecka-armada-utoci-slznym-plynem-na-recke-pohranicniky-agrese-uvnitr-nato-migranti-nosi-damske-paruky-aby-zmatly-straze/#.XmJBkiFKi70https://www.eurabia.cz/Articles/43849-exministr-vnitra-k-imigrantske-krizi-na-hranicich-budeme-muset-strilet-.aspx https://pravdive.eu/news/174590/video-recti-ostrovane-protestovali-proti-prilivu-migrantu-ceske-titulky

  OdpovědětVymazat
 7. Ten farmář má velmi sympatické nápady. Ostatní by si měli vzít mustr.

  OdpovědětVymazat
 8. Jen tak dál a pořádnou koncentraci ! Západní hodnoty zemřely už dávno a bylo to v Bruselu, ne na řecké hranici.

  OdpovědětVymazat
 9. By se měli farmáři domluvit a pravidelne je pocastovat postřikem proti škůdcům. Stát by jim na to měl poskytnout dotace...

  OdpovědětVymazat
 10. No jasně vzdělaný neznamená moudrý a zemědělci si umí poradit se vším. Samozřejmě že za vzniklou situaci můžou zdegenerovaný zvrhlý paraziti. Nic nového jenom rozděl a panuj.

  OdpovědětVymazat
 11. Proto tvrdím, že Řecká armáda je dost silná aby zabránila proniknutí plevelu. Jenom musí mít jasné rozkazy.

  OdpovědětVymazat
 12. Doplňuji, nemůže se domáhat pomoci, když nedá skutečně jasné příkazy proti "epidemii"

  OdpovědětVymazat
 13. Tak nějak v tom počinu řeckého zemědělce vidím poslankyni za SPD (tč.v hledáčku PČr.)za její výrok o invazivních rostlinách a zvěří.Ten postřik je prostě potřeba.

  OdpovědětVymazat
 14. V 50.letech po objevu "zázračného" DDT stříkali v Americe tímto přípravkem i děti v bazénu, krávy na pastvě a promenády plné lidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si nejsem jist, pamatuji jak celý Vietnam byl posypán DDT (se jménem "růžový agend") a stejně to k ničemu nebylo. Snad podle přísloví místo ryby, dej prut a nauč ryby chytat, nedarujte Africe peníze či zbraně, ale rozjeďte hospodářství u nich doma. Zbraně a války, nahraďte zbožím a obchodem. Pak to půjde i podobrém. Od Afganistánu by šlo legálně výkupovat opium, ve zdravotnictví by se využilo a současně by se vypálil rybník drogovým mafiími. Potom by šlo postupně přejít na sklizeň normálního máku. Asi by to stálo míň peněz a lidských životů, ale zmizela by šance na armádní manévry. Tak nevím co vlastně chceme.

   Vymazat
 15. Zablokované video-VRCHOL AMIDEMOKRACIE V PODÁNÍ AL-HAMAJDY A BISky!!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Velká demokracie je demokracie právě pro zločince. Proto maximálně je kritizován nejlepší předchozí systém. Zločinců a hlupáků je všude mnoho a proto jsou spokojeni s tímto systémem. Ono nejlepší jsou vždy "totality", právě řízené moudrými lidmi :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Yandex to jistí:
  https://rg.ru/2020/03/11/video-grecheskij-fermer-razognal-nelegalov-s-pomoshchiu-traktora.html

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.