Reklama

středa 11. března 2020

Ruce pryč od poslankyně Karly Maříkové! Smíme myslet? Obávat se? Bránit se?

Ivan David
11. 3. 2020 parlamentnilisty

Naše země nám byla už z velké části ukradena pomocí bizarních zákonů podporujících invazivní korporace, invazivní neziskovky a invazivní organismy. Je třeba přijmout zákon proti každému, kdy by chtěl omezovat svobodu slova a svobodu projevu. "Když žijete v zemi, ve které jste potrestán za rybaření bez rybářského lístku, ale ne za ilegální překročení hranic bez platného cestovního pasu, pak máte plné právo říci, že této zemi vládnou idioti."       Miloš Zeman
„Ve dvacátém století nesmíte myslet, že nesmíte myslet, smíte myslet, že smíte.“     Gabriel Laub 

 

Smíme překážet v sebevraždě vlastního národa? 


Policie České republiky žádá o vydání poslankyně SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání (blíže například ZDE). Prý kvůli přečinu „podněcování k nenávisti“. Dopustila se uplatnění svobody slova, a to na svém facebooku jednoduchou logickou úvahou, že je-li zakázáno dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a živočichů na území EU, pak by měl také platit zákaz vstupu pro muslimské imigranty, kteří jako invazivní druh vytlačují původní obyvatele. Imigranti jsou nepochybně invazivní, nepůvodní a jsou to živočichové stejně jako jiní lidé, včetně těch, kteří invazivní nejsou. Člověk není božskou bytostí, nechceme-li se vrátit k opičím sporům o Darwinovu teorii. V této souvislosti bych si dovolil ocitovat Karla Čapka v Bajkách a podpovídkách: „Plch: Jsou tři třídy tvorstva, plchové, zvířata a rostliny.“ Růst a vymírání lidských populací se řídí stejnými zákony jako u mšic nebo ledních medvědů. Pokud je součástí „správné“ ideologie povinnost vymřít, není dál co řešit. Z hlediska logiky jde o jednoduchou implikaci, kterou by měl zvládnout žák základní školy. Policie s ní má zjevně potíže.


Islám náboženstvím míru? 

 
Až po vybití odpůrců Pro jistotu zkontrolujme platnost premis. O tom, že jsou muslimové invazivní, se lze přesvědčit pohledem do školního atlasu při elementární znalosti rozšíření světových náboženství. Žák šesté třídy by zvládl nalezení Mekky na mapě Arabského poloostrova. Stačí pak porovnat toto město v jeho středověkých rozměrech s dnešním rozšířením islámu. Od severní poloviny Afriky přes Blízký východ, Střední Asii, Pákistán, Indonésii, Filipíny až do jihovýchodní Asie. Na některých místech ještě si jistým úspěchem původní náboženství soupeří s islámem. Většina vrahů v nábožensky motivovaném násilí jsou muslimové, většina obětí nábožensky motivovaného násilí jsou také muslimové, totiž ti, kteří nevěří dost fanaticky. Islám tedy není náboženstvím míru, je velmi invazivní a agresivní. Mír ovšem nastává po vybití odpůrců. Propagátoři „kulturní rozmanitosti“ nechť se na ni jsou podívat do Saúdské Arábie.


Umírnění se budou bát k fanatikům nepřipojit 

 
Do Evropy se rozšířili ve středověku. Ze Španělska byli vyhnáni, z Balkánu nedůsledně. Nyní přiházejí do Evropy, aby ji dobyli. Nejde o ony skromné turecké dělníky v Německu. Přicházejí převážně ti zcela netolerantní, kteří očekávají, že my se jim nejdříve přizpůsobíme a pak podvolíme. Takový islám je nebezpečný i pro muslimské země, které jsou k jiným náboženstvím tolerantní. Korán nabízí mnoho způsobů jak bezvěrce nebo jinověrce donutit být mrtvolami nebo muslimy. Buď se Evropa stane muslimskou no-go zónou, nebo no-go zónou nemuslimskou. Radikálové si nekonfliktní soužití při respektování našich zákonů nepřejí a neradikální se budou bát se k nim nepřipojit. Vyhlásí-li muslimští fanatici v evropském městě no-go zónu, bojí se jich i místní policie, natož ostatní muslimové, kteří na rozdíl od policie nemají kam odejít.


Smíme opovrhovat? 

 
Zbývá jen argumentace, že člověk-muslim není živočich jako jiní lidé, ale nadpozemská bytost, která si zaslouží zvláštní zacházení. Jsou-li tedy správně premisy, je pravdivý i výrok poslankyně Karly Maříkové. Nejde o podněcování k nenávisti, ale o logicky správnou úvahu. Logika je neúprosná a nezná emoce, tedy ani nenávist. Necítím k těmto iniciativním policistům nenávist, ani k evropským politikům prosazujícím podporu imigrace. Za to mi nestojí. Cítím k nim opovržení. A vidím v nich překážku přijatelné budoucnosti Evropy. V případě vniknutí nositelů invazivní ideologie nebude zde původnímu obyvatelstvu dopřán ani život v rezervacích jako severoamerickým Indiánům. Stačí se podívat na země, které již ovládl islám. Takových politiků je bohužel, a nejen v Evropském parlamentu, většina. Buď s tím dokážeme něco udělat, nebo bude konec. S uplatněním jejich pravidel nic udělat nelze.


Zasloužit si třicet stříbrných


Sluhové perverzního režimu, který trestá za uplatňování základního demokratického práva, čímž je svoboda slova, zaslouží opovržení každého demokrata. Nemám žádné pochopení pro jejich snahu zasloužit si třicet stříbrných. Slouží režimu, který neslouží občanům, ale zahraničním zájmům podpořeným zvrácenou ideologií. Ještě existuje „nedotknutelnost obydlí“, ale už je popíráno, že tato země je naše. Pokud cizí elementy ohrožují zájmy domácích na území státu, situace hrozí konfliktem. Není záruka, že bude řešen ve prospěch domácích. Zdá se, že se o tom ani nesmí mluvit bez rizika stíhání. Zákony konflikt neřeší, ale jsou součástí problému. Naše země nám byla už z velké části ukradena pomocí bizarních zákonů podporujících invazivní korporace, invazivní neziskovky a invazivní organismy. Je třeba přijmout zákon proti každému, kdy by chtěl omezovat základní demokratická práva – svobodu slova a svobodu projevu. 
 
Omezením svobody druhých je právo invazivně vnikat a svobodně zakládat no-go zóny, kde stát není schopen zajistit svoji jurisdikci. Je snad ochrana invazivních organismů v zájmu bezpečnosti státu?


Ústava ČR


Článek 1
(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana. 


Listina základních práv a svobod


Článek 17
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.
(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.
56 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. POUHÝ SOUHLAS VYVOLÁ JEN SMICH NAM DOMORODCŮM UKRADENĒ MOCI.

   Každý takový članek by měl končit návrhem co maji občané konkretně proti této zvůli neomarxistických stran ČSSD a KSČM dělat.
   Objevuji se prvni návrhy voličů a i prvni voláni jak se zbavit zákeřných politických nositelů ukradené a zvrácené moci,kdy dokonce tento "neomarxistický pochod institucemi" už je vidět v osobě generála policie a předsedy imunitni komise,který má vydat pani Mařikovou k trestnimu stiháni v plném běhu.
   Bude tento lidový komentář "propuštěn"nebo ho nikdo z občanů vidět nesmi?

   HVzV

   Vymazat
  2. Prosim, prijdete se Posledinm Pjakinem. Diky,
   https://fct-altai.ru/

   Vymazat
  3. KSČM je teda ledacos, ale "neomarxistická" v tom Vašem pojetí (Maláčová, Petříček) zaplať Pán Bůh není.

   Těžko se doslova zopakuje tragická situace 30. let, kdy si navzájem rozbíjel palice proletariát v řadách SA a proletariát v řadách KS atd. atp., a plutokracie si v klidu prosadila Hitlera, který měl plutokracie plnou hubu, ale posloužil jí a zradil i ty proletáře od SA, kteří věřili, že je to vlastně socialismus - jak hlásají dnešní šlemajzlové. Ale náznaky jsou.

   Káje držím své židobolševické pěsti a vzkazuju, ať neztrácí hlavu - publicita spojená s případným procesem vysoce převyšuje cokoli, co by si sam od sebe objednala a zaplatila. To je jak Kotleba na Slovensku, i když Káju s ním nesrovnávám : ale ti pitomečci za něho udělali první malý krok k prezidentské funkci. Pokud mu napaří osm let natvrdo za rozdávání dobročinných šeků se závadovou číslovkou, má to jisté.

   Vymazat
  4. Kdy bude SPD mit odvážné a solidni politiky,kteři ji pomohou upravit jeji pouze "dostatečný"Program tak,aby měla v Parlamentu většinu??.
   Bude se tam čekat na dobu,kdy takový polit.subjekt vznikne mimo ni?

   Vymazat
  5. KDYBY BYLA PRAVDA 9.33 BUREŠI, DISTANCOVALA BY SE KSČM

   ostře od ideologie NEOMARXISMU,oni však snad ani nevi co to za špinavá idologie,anebo ji pokládaji za "svoji" a neodsouhlasila by § 141/1961 trestniho zakona odstavec 7b o předsudkové nenávisti.
   To vam nestači,že Mařikovou snad předá mistopředseda KSČM a předseda imunitni komise policii?
   Mizi tady přispěvky tak doufáme,že to bude "propuštěno"do diskuse!

   HVzV

   Vymazat
  6. Anonyme 11:39 - nic jako neomarxismus neexistuje v přesně formulovaném programu. Proto není nutné, aby se od něj marxistická KSČM distancovala. KSČM není vládnoucí silou v zemi, ani ve vládě a dokonce ani v jedné jediné komisi. Jestli jste alespoň průměrně inteligentní, možná Vám dojde, že žádná komise se neskládá z jednoho člověka, ale z logiky věci vždy minimálně ze tří. Jinými slovy - i kdyby představitelé KSČM předsedali všem komisím v této zemi, vůbec nic to neznamená. Pokud to bude nad rozsah Vašeho chápání, což nevylučuji, obraťte se na ošetřujícího lékaře. I když Vám asi inteligenci nezvýší, určitě Vás alespoň uklidní.

   Vymazat
  7. 11:39
   Předsudečná nenávist není pojem z trestního zákoníku - zatím. Nemůže tedy být součástí žádného paragrafu. Sám se o tom ujistěte a příště si takové věci ověřujte, nebo zase vypustíte do éteru kachnu.

   Vymazat
  8. 18.58
   Když podle vas neexistuje § podle kterého chtěji odsoudit Mařikovou tak proč ten humbuk?

   Vymazat
  9. Doufám,že vám ti dva představitelé "politické korektnosti" čili lži, TOTO a KOLOKOL 18.16 a 18.58 odpovi 1.03.

   Zaznačte si všichni tady jejich signatury,jsou to oni,kteři využivaji neznalosti občanů a zkouši ohlupovat tak snad prý celou republiku!

   zopakuji pro nich znovu otázku.

   CO CHCE POLICIE PO POSLANKYNI MAŘIKOVÉ A JAK A KTERYM § přitom šermuje!

   Neni to jen tak, žadat předsedu imunitni komise Grospiče(KSČM) o zbaveni imunity pro poslankyni,ono kdo bude dalši,co?.
   Kdyby komunisté měli otevřeny na svém webu diskusni rubriky,mohli bychom se jich na tu aféru podrobně vyptat,ale tak zůstává zahalena prý informačni mlhou!

   Vymazat
  10. 1:03
   Asi jste se nedíval, na koho reaguju? Tak ještě jednou. 11:39 píše - ... a neodsouhlasila by § 141/1961 trestniho zakona odstavec 7b o předsudkové nenávisti.
   Nic takového v trestním zákoně prostě není. Proto ho nabádám, aby si ověřoval, co vypouští do éteru. To je snad v pořádku?!

   Vymazat
  11. 2.12
   Nedělejte se hloupý,že nerozumite psanému slovu.
   Odpovězte a vysvětlete

   PODLE KTERÉHO § CHCE ZABÁSNOUT POLICIE PANI MAŘIKOVOU?

   Když se tu do krve hádáte,že § NEEXISTUJE!!
   To nestačilo,že ho KSČM schválila,spolu s ostatnimi stranami tak,aby ten vadný zakon platil a nyni se tu dohadujete o punčošce proč? a za koho!

   Vymazat
  12. No jak u blbých na dvorku. Nová trolí taktika nebo co? Napište mi řádně to číslo paragrafu z trestního zákoníku, který mluví o předsudečné nenávisti. A klidně bez caps lock. Pokud takový je, rád se omluvím. Pokud není (já ho nenašel), omluvte se mi vy!

   Vymazat
  13. KOLOKOLE,jste konkkretni oběti neomarxistů a jejich programu v praxi.

   Oni ho prostřednictvim ČSSD a KSČM,které nam odsouhlasily jejich POLICEJNI STÁT nyni pedvedly,e ani zkušeni lidovi komentátoři nedokáži jejich triky a podvody odhalit i když si je přečtou a budou je mit před nosem.
   Dnes tleskáte a vidite,e policie min.vnitra chce drze ztrátu imunity poslankyně a pak půjdete do basy i vy.
   Ne nadarmo chtěji prvni občané ČR,kteři tu špimu zpozorovali napravu ve svém NPV zejmen!a

   Vymazat
 2. Porusuje se zde vse.....ustava i listina zakladnich prav a svobod......dokonce se i ustava CR trha na verejnosti, (vid Minari?)...co na to PCR...?

  OdpovědětVymazat
 3. Pane doktore, NEZAPOMEŇTE PROSÍM PROSADIT SVOBODU PO PROJEVU SLOVA, řečí i písmem, na veřejnosti a na internetu...! Bez ní je svoboda slova stejná, jako za Heydricha... šeptem na WC...

  OdpovědětVymazat
 4. Lepší reklamu si nemohla SPD přát. Budou nadávat na STB a sami šmírujou a udávají, kde se dá.

  OdpovědětVymazat
 5. Když žijete v zemi, kde jste potrestán za rybaření bez rybářského lístku, ale ne za ilegální překročení hranic bez platného cestovního pasu............cha cha cha cha cha... Nedovedu si představit dalšího nástupce na presidentský post. Pan Zeman nasadil laťku příliš vysoko. Těžko budeme hledat někoho tak inteligentního.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Inteligentních lidí je zde docela dost, ale málokdo je ochoten brodit se špínou parlamentních diskusí, urážek a ostouzení nepřátelských médií a sprostotou hulvátů na internetu...

   Vymazat
 6. 19:27
  To je pro pisatele výše uvedeho příspěvku: Nech se léčit je to nakažlivé více než koronavirus.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakažlivé, ale pro majitele mozku zcela BENIGNÍ...

   Vymazat
  2. 19:41 - Myslíš jako že po úspěšné léčbě se z člověka stane volič TOP a Pirátů?

   Vymazat
 7. http://www.skrytapravda.cz/domaci/3081-strougal-se-mlati-smichy-profizlovany-komunisticky-stat-tak-si-to-porovnejte

  OdpovědětVymazat
 8. S obhajobou územní i politické svrchovanosti, jakož i obranou našich kulturních tradic lze jen souhlasit. Je proto absurdní trestat/perzekuovat kohokoliv, kdo se v tomto směru veřejně a svobodně vyjadřuje.
  Zbývá snad jen dodat, že stejně tak bychom měli i my respektovat svrchovanost jiných národů nad jejich kulturními, územními .. surovinovými aj. statky a nepodílet se na jejich cílené a hluboké (necivilizované) destrukci, a to pro naplňování mocenských ambic "našich" mocných "spojenců".
  Té destrukci, která v důsledku vede nejen k rozvalu napadaných států ba regionů vč. jejich kultury, ale ke vzniku mezicivilizační/mezikulturní zášti a také i přívalu migrantů s odpovídajícím "psychickým" nastavením.

  OdpovědětVymazat
 9. To je dobře, že se pan David tak jasně vyjádřil a ten výrok K. Maříkové precizoval. Pro policii to bude asi těžký oříšek. Ono to zrušení vyučování logiky nese dodnes trpké ovoce. Mám povědomí, že se ještě někdy v padesátých letech minulého století na středních školách vyučovala. Možná mi to znalejší (starší) upřesní.
  Ale při současném trendu podpory inkluzivního školství nemůžeme předpokládat, že by Hamáčka nahradil někdo výrazně chytřejší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:48!

   Logika může být různá až hrůzná. Nejznámější je logika blondýnek (zastaví policajt auto řízené blondýnou a ta se mu zalíbí natolik, že se ji snaží zkorumpovat k sexu pokutou. Dostanete 100 Kčs pokutu za špatně nastavené zpětné zrcátko. Blondýna bezelstně argumentuje. Jak to špatně, vždyť se v něm vidím!).
   Další zavádějící logikou je logika selská, kde se neopovažuji uvést ani příklad.
   Matematizovanou logikou je formální logika, pracující na základě BOOLEOVY algebry. Ta má část výroková logika a část predikátová logika.
   No a hitem logik je FAZZY logika, která zná 3 logické stavy (ano, ne, nevím) a každý z nich kvantifikuje procentuálně.
   O počítačové logice raději pomlčím, protože jako padagóg co domů ze školy nosil PMD 85 v batohu,aby se synátor naučil BASIC vím o čem je řeč.

   Vymazat
  2. Tady je bezpodminecna povinnost kazdyho chlapa aby branil Karlicku pred Gestapem a EU risskym soudem, protoze by zavlikli Karlicku do koncentraku.
   Prectete si co takovy muzsky dozorkyne v koncentracich delali zenam a detem..
   Misto husiho stebetani,zvanilu.
   Proc ? Protoze za Karlickou prijde rada na kazdeho z vas..

   Vymazat
 10. Odst. 4 § 17 vše předchozí anuluje. Umlátí vás § 355, 356 tr.z.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až na to, že Ústavní zákon má vyšší právní moc než trestní zákoník. Vy jste studoval jistě v Plzni!

   Vymazat
 11. Pane Davide,
  pokud chcete oslovovat víc než jen cca 5 až 8 % vašich voličů, tak doporučuji před psaním článků vychladnout a používat méně hysterický slovník. Jinak budete většinové společnosti jen k smíchu a nikdy ničeho nedosáhnete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý všeználku, nepoučuj psaním hloupostí. Bez jediného věcného argumentu si tu jen cintáš pentli. Nejsi schopen se vůbec Davidovu intelektu postavit, tak jen parazituješ v diskuzích a prudíš. A jkako všichni idioti věříš cinknutým průzkumům. Fakt směšné v jednotlivostech i ty jako celek.

   Vymazat
  2. 22:10-Vy nevíte, že i Hitler měl většinu za sebou a menšina byla ta IN?

   Vymazat
 12. Podle věku paní/slečny poslankyně by se měla zajímat o děti, kojení, plenky, atd.. Úvahy o botanice a biologii má nechat docentovi Konvičkovi z Českých Budějovic. Její okolí by ji mělo poučit, že ani při svobodě slova se o jistých věcech v ČR nemluví. Jsou mezi námi udavači, iniciativní policajti, kteří jsou schopni ji udělat z života peklo. Kdo to dovolil? To by mělo být téma k diskuzi a omluvě vinných.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Á, dobře jste vystihl logiku hodnou ministra vnitra či pornoherce. Proč se o "jistých věcech" nemluví? Kdo si to přeje?

   Vymazat
 13. Přesně tak a pokud tady budeme tak se nevzdáme nikdy nesmíme dopustit liberální totalitu. To co se děje u skopčáků je velké varování a švédsko tam blbnou na kvadrát.

  OdpovědětVymazat
 14. 19:32 Což o inteligentní lidi by se našli, ovšem on z toho vždycky nakonec vyleze šmejd typu Teličky, inteligentní ale nemorální prase. Morálka a etika nám chybí, za třicet let se příliš ctnostných politiků, majících v prvé řadě zájem o lidi a vlast a né o vlastí koryto, neurodilo. V tomto typu kapitalismu se slušnost a morálka považuje za slabost a hloupost. A když tady vládnou tvorové typu Hamáčka, tak to je prostě vymalováno. Co s tím? Rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 15. Nenávist podněcují ti, kteří to sem do Evropy pořád pumpují.
  Doufám, že se někdo neurazí, když řeknu upřímě i za ostatní: ,,my jsme Karla Maříková" !!!

  OdpovědětVymazat
 16. Bude zajímavé, jak se v té věci zachová Poslanecká sněmovna. Doufám, že Policie ČR nevezme svůj požadavek zpět. Současná situace je skvělou příležitostí, jak si mnohé ujasnit. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A hlavně zviditelnit ty vlastizrádce nectící ústavu, kteří budou hlasovat pro její vydání.

   Vymazat
  2. Ta dvojice neomarxistických stran ČSSD(POLICIE) a KSČM kdy jeji mistopředseda a nyni PŘEDSEDA imunitni komise se vhodně doplnuji při jejich "pochodu institucemi" k zničeni republiky a nové diktatuře prý "humanismu!"

   Fuj,fuj,fuj zvolili jsme hnůj!

   Vymazat
 17. Každý, kdo nemá v hlavě nasráno, to chápe.
  Nejméně pět let tvrdím, že Bruselské elity a jejich lokální národní pobočky, překročily pomyslnou hranici lidské hlouposti. Hranici, před kterou mohly říct :"Spletli jsme se". Dnes už zůstal jediným důvodem migrace něčí zlý úmysl. Důvod neznám, ale domnívám se, že jde o plánovanou výměnu obyvatel Evropy. Prostý lid byl udržován v poslušnosti pomocí náboženství. A evropané se stali v drtivé většině ateisty.
  I když se cenzoři hodně snaží, nelze zakrýt bezpočet příkladů tragických následků příchodu muslimů do Evropy. Dnes jde již o stovky násilných skutků motivovaných náboženstvím. Přesto "elity" neustoupily od svého původního záměru. Pouze hledají jiné cesty, protože na těch původních narazily na drobné překážky se jmény Salvini, nebo Maříková. Ale protože Jidášů a lhostejných pitomců je stále drtivá většina, nepochybuji, že budou překážky odstraněny a k cíli nakonec dorazí.
  Vždyť už jsou tak blízko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, že jde zjevně o plánovaný proces. I s tím vámi uvedeným cílem.
   I s tou lhostejností nemalé části naší populace. Případně i pomateností jistých kruhů populace (tzv. lepšolidí).
   Nejsem ale takový pesimista. Určitý náhled na situaci ohledně migrace jsem si utvořil sledováním pravidelných týdenních analýz V.V.P. A tak tuším, že s tou migrací to nebude zdaleka tak hladké, jak si mnozí multikulturalisté představovali - naštěstí. Ale to by bylo na delší pojednání. A pořád se daří velmi slušně hájit hranice V4 a přilehlých regionů.

   Vymazat
  2. Care Kolokole, migranti se upozadili, na programu je korvir. Je-li to osud, náhoda nebo zàměr ví bůh.

   Vymazat
 18. Tezko je dnes vubec rozhodnout co je horsi, jestli virus, kteryho si myslim jsou NEJMIN DVA DRUHY ,mozna vic, aby obrana proti nim nebyla tak jednoducha a aby obeti pribyvalo zmatenim lekaru....
  Nebo jestli dalsi virus Jourova,kterej zacal fanaticky nenavidet Madary /nejsou sirotkove a virus ma prinejmensim vzteklinu/ a vyhrozuje jim jeste vic, nez Putinovi, ale zadnej madar ani nevolil volby v USA a urcite je chce vyhladit, dale sileny virus antisemita Novotny, ktery pocal nenavidet Koneva Marsala ,kterej osvobodil Osvecim..Za ucelem aby nacisti prestali masove vrazdit lidi a zidy..
  /Jak nekdo uvedl zde/.
  To se mu skutecne povedlo..
  Dale ,nejaky fanaticky virus katolicismu, co chce vratit 30.letou valku proti protestantum a budovat sloupy, kdyz nikdo nevi na co..Na misto dostaveni Staromestske radnice ,aby se turisticky ruch zvysil. Nebot do Italie ani Francie ani Spanelska a Nemecka zadnej turista ani nepachne , mimo vrahy a sebevrahy..
  Ty prijdou ale zadarmo a jeste s miliardovymi ztratami..Dale miliony Sorosovych zlych a chvilkovych snu a nema to konce..
  Nebo aspon urychlenou vystavbu santorii pro choromyslne , kterych se zmnozilo neuveritelne..
  Sloupem se tomu nezabrani, virus , neprestane skodit ani nezhyne....
  Ale utoky na americke zakladny se mnozi a na ruske letadla a zarizeni a tady chce nekdo vyvolat uz delsi dobu svetovou valku..Tak mame dokonce na vyber virus Erdogan, virus svetovy valky a kazdej narod kterej byl aspon chvili pod Osmanskou Risi strasne nechce bejt zase.. A virus EU-Merkela ten Virus , kde se vzal tu se vzal..Prisal se a nechce se odtrhnout.
  Doplneni poctu v precpane EU zahajil virus NATO cvicenim se 40 tisici vojaky tisici tanky, letadly uprchlymi a prenesenymi z USA ..Tenhle Virus je zavislak na valkach s Ruskem. Dle hesla ,at sem bit, jen kdyz valcim..
  Virus /naci-komunistickeho druhu/,zahuby tez ,utoci na nasi Karlicku a je treba neprodlene zahajit postrik proti infekcnim skudcum domacim..
  Zadny kecy a hura na demonstraci za Karlicku.
  Kdo nepujde neni Cech. At si takovy Virus treba ulovi.Zde se nemusi pripominat virus AIDS a jine.., jako virus podzvireci ubohosti , ktere by zadne zvire nemohly ani napadnout..

  OdpovědětVymazat
 19. Svoboda projevu ještě neznamená, že vás za něj nemůže nikdo zašít. Tudíž by měla být zaručena nejenom jeho svoboda, ale i beztrestnost. Jinak vás udělají, jen to hvízdne, trestní zákon s tím některými vágními formulacemi počítá. Vždycky se nějaký ten § najde a o to šlo.

  OdpovědětVymazat
 20. Pane Davide, dovolím si Vám oponovat. Nikde se nebojí policie nějaký migrantů! Bojí se svých vlád, které je trestají za zásaha proti těmto nájezdníkům. Proto jsem naprosto proti posílání nějakých pomomocných sborů kamkoliv za hranice. Vždyť nikdo neochrání ani své natož cizí vojáky, kteří by použili svých zbrana na ochranu svého života natož na ochranu hranic.
  Václav Vodrážka Plzeň
  Ps: nejprve si musíme zajistit právně to co chceme a teprve potom je možno přistoupit k činu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono ani právní ošetření není v Evropě zárukou... viz buzerace, dehonestace a stíhání pohraničníků, kteří před převratem čestně splnili svoji povinnost při ostraze a ochraně státních hranic ČSSR. Čest všem pohraničníkům a policistům.

   Vymazat
 21. Zapamatujte si tváře lidí, kteří souhlasí s přijetím migrantů.pdf To jsou vlastizrádci!
  .cz/download/k/iTnqG-uGJVeJ4J6JFO9IvD2yWlmU6gKba38CKQ27--YdO3dBks4C1dgPopHkm64dwSe6qc0/Zapamatujte%20si%20tváře%20lidí%2C%20kteří%20souhlasí%20s%20přijetím%20migrantů.pdf

  OdpovědětVymazat
 22. Dnes se stíhá poslankyně Maříková, že řekla pravdu a kdo to bude zítra? To je ta pluralita názorů po které se tak volalo, zvonilo se klíči a poslouchala se píseň Modlitba s Kubišovou?
  Ani ne za třicet let zase nesmíme mluvit a myslet. Co se tedy změnilo? Pravda, rozkradla se republika a dřívější nepřítel je náš přítel a naopak. Svoboda a demokracie nám opět utíká.

  OdpovědětVymazat
 23. Článek 1
  (1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.
  Může mi někdo vysvětlit jak může být Česká republika dle ústavy svrchovaným, ale i právním státem, jestliže její státní simbol státní vlajka je zakazován v EU parlamentu, jestliže tato suverenní země nerozhoduje ani o tom co smí na svých pozemcích pěstovat, co smí ještě vyrábět a vyvážet, jestliže neni soběstačná ve výrobě potravin a jak se nyní ukazuje ani ve výrobě léčiv, dezinfemce a dalšího je závislá plně na dovozu kde čeho? Jak může být tato země dle výše uvedeného článku suverenní jestliže její vojenské složky, zpravodajské složky i ústavní činitelé a státní orgány jsou v podřízení cizích mocí a sledují cizí státní zájmy? Jak může být tato země suverenní jestliže se její představitelé ani neodváží odporovat zájmům cizích mocí a to jak politickým, tak ekonomickým? Jak může být tato země suverenní, když nemá ani jednu vlastní banku, nevlastní výrobní prostředky a její peněžní kurzy jsou stanovovány opět cizí mocí. Jak může být ČR suverenní, jestliže se nemůže ani vzepřít diktátu jakýchsi zahraničních arbitráží a platí miliardové výpalné ročně. Jak může být tato země suverenní, když je v postavení doslova dojené kolonie z níž třetina HDP odchází na obsluhu státního dluhu? Jak může být dlužník suverenní vůči věřitelovi? Takže článek ústavy č. 1 je už dávno jen bezcenou větou na papíře a ti co to zavinili a tento stav udržují jsou vědomě v rozporu s ústavou a tedy by měli být trestně a právně odpovědní. Jak tedy můžeme mluvit o skutečném právním státu?
  Co se týká svobody projevu, tak to je stejné jako za fašistů nebo bolševíků. Občane svobodně se projev, ale pak nečekej, že budeš ještě bez postihu. Nesouhlasíš s migrací? Jsi rasista, xenofob. Nemáš nic proti Číňanům, Rusům jsi špion, namaluješ politikovi na plakát tykadla jsi kriminálník atd... Tomu se dnes velkohubě říká "demokracie". Pravdou je, že stejně demokraticky mohl člověk nadávat i za bolševíka, než se objevil udavač jako dnes. Někteří to ještě povýšili, protože rovnou udávají a práskají až do bruselské centrály. Dříve byl udavač, práskač, konfident, spolupracovník pokud možno utajený, protože věděl že bude obecně odsouzen a věděl, že dělá hanebnost. Dnes se svou zvráceností ještě pyšní a to veřejně. Toto je tedy ta suverenní, svrchovaná a právní demokratická země s úctou k občanovi, který je okrádán kam se podívá? Jděte se vysmát. Ve středověku se platil desátek. Nyní máte plat zdaněný 1/4, zdaněný každý nákup skoro 1/4 a k tomu ještě nepřímé, ale povinné odvody. Žádnému feudálovi by se o takové rejžovačce na poddaných ani nesnilo.

  OdpovědětVymazat
 24. Doufám, že Sněmovna paní poslankyně vydá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A pak,že neexistuje inkvizice a jeji kounsil!
   Bude pani Mařiková oběti a mučednici nového režimu hrůzy a diktatury?

   Vymazat

 25. Řícz o těhle dětech, že jsou pasivní invazní druh, je opravdu urážka. Pasivní rozhodně nejsou.

  https://www.youtube.com/watch?v=W7_SvCchOXc&t=11s

  OdpovědětVymazat
 26. Pane David,máte pravdu.Ale bohužel Evropa je už v háji.

  OdpovědětVymazat
 27. omlouvám se, ale ten klip o vojenském výcviku muslimských dětí vydržel na YouTube přesně 10 minut Prej nic neporušuje, ale někdo dal podnět, že není jasná koncepce proč jsem to tam dal a co jsem tím chtěl číct. Ten klip mám na svž stránce, kam si lidi dávaj klipy jak vožralý padaj ze schodů atd ti asi maj koncepci. Prostě ti svině od Hamáčka zasáhli.

  OdpovědětVymazat
 28. http://www.skrytapravda.cz/domaci/3112-velice-zavazna-zprava-pro-vydesene-lidi-z-koronaviru-a-prosime-posilejte-retezove-dal
  Proč to Česká televize nezdůrazňuje, aby dávala lidem naději?
  A nyní by bylo i zajímavé dohledat, jak se mnozí ironicky "komunistické Číně" smáli, že staví narychlo provizorní nemocnice pro takový nával nemocných. Nyní to přišlo k nám, a političtí šmejdi, co chtěli vydělat na zesměšňování a urážkách Číny a postižených občanů (Pirátem Hřibem a jeho provokacemi počínaje a různými aktivisty jako je Janda od tyče z Evropských pseudohodnot konče) jsou vytřeštění, jak to ta komunistická Čína zvládá a jak Evropa šílí. A politici se najednou stahují do sklepů, místo aby stáli neohroženě v čele a pomáhali, kde je třeba. (Až na vládu, která jede nadoraz)

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.