Reklama

čtvrtek 26. března 2020

Univerzitní důkaz: Pád budovy č. 7 WTC nezpůsobil požár

Paul Craig Roberts
26. 3. 2020
Je smůlou, že tato důležitá zpráva vychází v průběhu zdravotní a ekonomické krize, kdy ji právě tyto krize zastíní. 25.března t.r. vydali experti Univerzity Aljaška Faibanks (UAF), konečnou zprávu o pádu budovy č. 7 WTC, a to jako výsledek svých čtyřletých počítačových modelových studií.


47- poschoďová budova Světového obchodního centra v NY zmizela v 5:20 odpoledne11. září 2001 v ohni, když se v jednom okamžiku zřítila do svého půdorysu, a to v pořadí jako poslední ze tří postižených budov centra. A o sedm let později, vyšetřovatelé Národního institutu standartů a technologie (NIST), vydali zprávu, že budova č. 7 WTC je první ocelí vyztuženou budovou, která se zřítila jen následkem požázů ve svých kancelářích.

V protikladu k této zprávě tým expertů UAF dochází nyní k závěru, že pad budovy. č. 7 nebyl způsoben ohněm, ale současným selháním všech sloupů v budově (čili řízenou demolicí).

Finální zpráva UAF o pádu budovy č. 7 je zde: https://www.ae911truth.org/wtc7

či zde: https://files.wtc7report.org/file/public-download/A-Structural-Reevaluation-of-the-Collapse-of-World-Trade-Center-7-March-2020.pdf

Překlad: Lubomír Man

22 komentářů :

 1. V budově č.7 byl "méně informovaný štáb" který technicky zajišťoval celou operaci 911 a byl současně také zlikvidován.
  Stejně dopadli a postupně dopadnou i Ti slouhové, co se podíleli a podílejí na operaci SARS-CoV-2 ..

  OdpovědětSmazat
 2. Může to ještě dnes někoho překvapit? Tato zpráva může překvapit maximálně naše masmédia jako je ČT a ČRo, která šíří západem nadiktovanou propagandu, hlava nehlava. Ještě by to chtělo osvětlit pád obou "Twins", kde šlo o kombinaci řízené demolice po nárazu dálkově navedených letadel (navedena bez jakéhokoliv vlivu posádky, dálkově řízena stejně jako dnešní drony). No a jako perličku na svém chutném dortíku by mohla Amerika přiznat likvidaci celého týmu vyšetřovatelů (zpronevěry pár biliónů dolarů v armádě) v budově Pentagonu jednou jedinou křídlatou raketkou. Až Trump zvítězí nad Deep-State, tak se pravdu dozvíme. Pokud prohraje, tak už nikoliv. Se la vie!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůže je překvapit, protože se o tom ani "nedozvědí".

   Smazat
 3. tak to vim uz davno ze to byla rizena demolice! je treba vedet ze majitelem wtc7 je zidovsky podnikatel Larry Silverstein a ze za wtc 1 a 2 ktere mel v pronajmu inkasoval od pojistovny 4.5miliardy americke meny! 😂

  OdpovědětSmazat
 4. To není žádná novinka. I "Dvojčata" byly odstřeleny.
  Stačí si najít plány budov a podívat s jakými katastrofami bylo počítáno, včetně nárazu velkých letadel plně natankovaných.
  Nakonec to potvrdila i asociace architektů a statiků USA.
  Jenže ovce to netrápí.
  Stejně jako teď Covid.
  Stále jsem si říkal, jak to udělají, aby mohli každého jednotlivce sledovat.
  Jedině kecy o jeho bezpečí mohou zabrat.

  OdpovědětSmazat
 5. To se dalo čekat. Stejně tak nedokázal zkušební pilot na simulátoru narazit do Pentagonu. Nedokázal ten Boeing pilotovat takovou dobu, tak nízko nad zemí, jako ten pilot amatér.

  OdpovědětSmazat
 6. standarta je korouhev neboli praporec. Takže vyšetřovatelé Národního institutu korouhví a technologie (NIST), vydali zprávu, že budova ... a.t.d.

  OdpovědětSmazat
 7. Link se mi ne a ne otevřít. Ta chyba 404 bude asi v rukou našich největších spojenců

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste

   https://www.youtube.com/watch?v=16GRWbjB8DM

   Smazat
 8. A pád EU nezpůsobí zázrak ale jen vůle občanů. I malý kamínek může velkou stavbu zhroutoutit. A ten malý kamínek by jsme mohli být MY. Zhovadilost která je zvaná EU musí zmizet protože je to raviný vřed. Stejně jako NATO

  OdpovědětSmazat
 9. Nieco pre konspiratorov: Dvojicky mali kostru z 15000 ocelovych pilierov, troch prierezov (zhruba 150x60 cm). Otazka kolko 100 ci tisic ton vybusnin by bolo treba? Kolko desiatok ci stovak kilometrov kablov? A to vsetko za plnej prevadzka s rizikom ze nejaky technik to tam objavi ci odpali?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jozef Gatial - verí zatiaľ.

   https://www.youtube.com/watch?v=16GRWbjB8DM

   Smazat
  2. To ale není otázka pro konspirátory. Konspirátoři sami nejlépe vědí, jak to provedli. Tedy zase jen ti nejvýše postavení, samozřejmě.
   A pro nás je zásadní otázkou "v čí prospěch". Ostatní technické a organizační záležitosti jsou zajímavou, ale vedlejší věci. Na to přece mají vládci peněz dost peněz, aby zabezpečili vše potřebné.
   Takže ten technický dotaz pošlete na Univerzity Aljaška Faibanks.

   Smazat
  3. Jozef Gatal
   celkom zbytočná a márna je tvoja námaha niekoho presvedčiť. Dvojičky mali v sebe od samého začiatku sebadeštrukčné zariadenie inak by nebola povolená ani ich výstavba. Všetci to vedia len ty nie lebo veríš oficiálnej verzii to je ako keby si veril že zem je plochá:-)
   Aj coranavírus je len z netopierov?
   Iste veríš i tomu. Ty si taký náboženskí veriaci v demokraciu?
   Neuveriteľné:-)

   Chimérický netopýří virus rozvířil obavy z výzkumu
   Datum: 13.11.2015
   Důvtipný experiment, při němž vytvořili hybridní verzi netopýřího koronaviru, tedy viru z příbuzenstva SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome), opět vyvolal dohady. Stojí pokusy s umělými viry, schopnými se šiřit mezi lidmi, za to riziko? Kredit: Friedrich Specht / Wikimedia Commons.
   Šéf výzkumu Ralph Baric z Univerzity Severní Karolíny v Chapel Hill a jeho kolegové studovali virus SHC014, který infikuje čínské vrápence. Během toho vytvořili chiméru, virus s povrchovým proteinem viru SHC014 a s vnitřnostmi viru SARS. Tahle chiméra infikovala lidské buňky dýchacích cest a badatelé prokázali, že se povrchový protein viru SHC014 může vázat na klíčový receptor buněk a pronikat tak dovnitř. Chimérický virus také dovede infikovat buňky myši, ale nezabíjí je.
   Naprostá většina koronavirů se na dotyčný receptor lidských buněk nedovede navázat. Virus SHC014 ale není prvním, o němž to víme. Vědci v roce 2013 objevili jiný koronavirus, který to zvládne. Shodou okolností pochází ze stejné čínské populace vrápenců. Jak se zdá, některé netopýří koronaviry jsou schopné přímo infikovat člověka, aniž by k tomu potřebovaly nějakého mezihostitele.
   Ze světa se ale ozývají virologové, kteří si nejsou jisti, jestli výsledky takového výzkumu ospravedlňují riziko, které jej doprovází. Podle Simona Waina-Hobsona z pařížského Pasteurova institut je sice obtížné v takovém případě zhodnotit reálné riziko, chiméra koronaviru se ale každopádně velmi dobře množí v lidských buňkách. Kdyby se prý takový virus dostal ven, tak se nedá odhadnout, co natropí.
   Autor: RNDr. Stanislav Mihulka, Ph.D.
   http://www.gate2biotech.cz/chimericky-netopyri-virus-rozviril-obavy-z-vyzkumu/?fbclid=IwAR3fsAOHFRVGMAWiIKqmoVRSUi_FrefvLNKuNIJgxJFZQIgEfDifWbwKSsc

   Smazat
 10. Už nemůže normálního člověka taková malichernost překvapit. Kolik je za letadly JUESEJ po světě nevinných mrtvých nemůže nikdo spočítat. Jo kapitalizmus je sviňa.

  OdpovědětSmazat
 11. Ocelové pilíře - pokud byly ocelové a ne železobetonové - určitě neměly obdélníkový průřez.
  A sundat takový pilíř není tak velký problém, jak by se zdálo.
  A s ohledem na koeficient bezpečnosti by jich bylo nutné shodit maximálně třetinu...

  OdpovědětSmazat
 12. Už když jsem to sledoval v přímém přenosu v televizi,jsem byl v šoku, jak mohl někdo konstrukčně navrhnout takovou budovu, když se ne při nárazu letadla, ale až asi po dvaceti minutách zřítila,jak domeček z karet, a to od základu. Zajímavé byl také, ten nízký počet obětí a to ještě především z řad záchranářů, 2040 ostatní pracovníci měli údajně dovolenou. Dnes je jisté že se hledala zámínka pro Irák.

  OdpovědětSmazat
 13. Přesně tak pracoval jsem se střelivem dívám se na dokumenty a viděl jsem taky videa odborníků.

  OdpovědětSmazat
 14. Jsou na Zemi dva státy,kterým není možno věřit ani Dobrý den-Německo a USA!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Byl to jen menší test, než nyní koronavirus. Ten byl k ozlodějení a umlčení Středního Východu, části Afriky a Asie. Koronavirus testuje co na to Svět! Zřejmě nás čeká ještě velmi klikatá cesta, než se JIM povede nás nuceně očkovat a následně, "pro jistotu", očipovat. Pak to bude s 5G konečná ráz naráz...

  OdpovědětSmazat
 16. Série operací vedených (v režii US Deep_State) pod falešnou vlajkou má dlouhou tradici.
  Akce 9/11 nebyla zdaleka tou první a akce CoVid_19 není ani zdaleka tou poslední ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.