Reklama

středa 18. března 2020

Už vím, kdo je hlavní Putinův agent!

Radim Valenčík
18.3.2020
To mně to trvalo, než mně to docvaklo! Až když jsem uviděl tyto dva články na FB hned za sebou, pochopil jsem, kdo je hlavní Putinův agent v EU:


Zde je odkaz na první článek:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-dezinformace-kampan-nakaza-koronavirus-covid-19-nemoc-diplomacie-evropska-unie-fake-news.A200318_123115_zahranicni_dtt?

Zde je odkaz na druhý článek:
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/koronavirus-jsme-podcenili-priznala-predsedkyne-evropske-komise-40317109?fbclid=IwAR29T1S7RMr6xYw-0mGygwng4VPUyqQgKtUqGpLKByJyyQdZWpRVnqBYnfI

Přesně v logice prvního článku, kde se mj. říká:
"Ruská média spustila "významnou dezinformační kampaň" proti Západu, aby zhoršila dopad epidemie koronaviru, vyvolala paniku a nedůvěru, uvádí se v dokumentu Evropské unie."

A teď si dobře přečtěte, co říká Putinův evropský trumf:
"My všichni, kteří nejsme experti, jsme na začátku koronavirus podcenili,” přiznala Bildu předsedkyně Evropské komise, když mluvila o vážnosti situace."

Naprosto dokonalá destrukce EU. Tak nejvyšší vedení rozhoduje o zásadních otázkách našeho přežití a úspěšně zablokovalo názor expertů!!!

Tak tady sídlí Putinova rezidentura! Že nejsou experti?! Kdepak! Takto může postupovat jen ten Putinem nejlépe připravený expert. Normální politik by si k rozhodování experty typu našeho Prymuly přizval.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7649-uz-vim-kdo-je-hlavni-putinuv-agent.html

33 komentářů :

 1. Noo, řekl bych že expertem na Covid-19 je Dr. Soňa Peková, molekulární bioložka s praxí výzkumu a testování veterinálních !! i humálních virů.
  Dr. Roman Prymula se mi jeví jako druhý Dr. Jiří Drahož ve vedení Akademie věd.
  Jeho kariéra má znaky konjukturalismu ve spojení s pharmalobby (důkazů je dost), všeobecné znalosti o karanténní epidemiologii lékařská věda zná už staletí a nemění se ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechte Prymul, ať se ukáže. Nemám rád zbrklé soudy a neberu cizí názor, stačí mi vlastní. Pokud vím tak tu roli ani nechtěl, ale dostal ji, tak uvidíme má ji teprve pár dnů. Paní doktorka Peková je mi taky velmi sympatická.

   Vymazat
 2. Už mi bylo podezřelé, že by koronavirus nevyužil nějakým způsobem Putin pro své hanebné cíle...Putin přeci u ničeho nesmí chybět. Tady je ale dobrý v tom, že na něj hází svou neschopnost jeho nepřátelé. Ale ono to je stejně pořád stejné. Ale už hodně trapné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:32 nejenom Putin ale i Pjakin, už jsem to tady sice na NR psal, ale v rámci vyváženosti, kdy presstituti paniku svědomitě udržují a navyšují, zopakuji co 16.3.20 ve svém videu Otázka-odpověď řekl "Je to velkolepá podívaná, jedná se o celosvětový podvod, je to tak obecně hoax v každém slova smyslu". Ukazuje se, že obyčejná chřipka je nebezpečnější a má na svědomí daleko více obětí, ale tou už lidi nevystrašíš a tak je tu něco nového co ještě lidi neznají a když na ně uděláš bu bu bu, tak fantazie začne pracovat přímo ďábelsky, vystrašení občané nebudou moc přemýšlet a do ničeho kecat a o to jde. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  2. 20:10 Dědo, běžte s tím vaším šarlatánem z Institutu antikoncepčních studií víte kam.

   Vymazat
  3. Hochu zlatej třeba tam půjdem všichni, pokud ten tzv šarlatán a teď nevím zda má a nebo nemá pravdu. Až to zjistíme omluvy netřeba. Hezké ruské přísloví říká, "čím míň víš, tím líp spíš", tak přeji dobrou noc.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  4. 20:10 Netvrdím, že celá koronaaféra nie je akosi nafúknutá, ale potom neviem, prečo v severnom Taliansku na ňu umiera tak veľa ľudí. To asi fake nebude a na "normálnu" chrípku sa to nepodobá ani omylom.

   Vymazat
  5. 20:27 no a ty, Pepku, ty si zajdi za vachmajstrem pro vyšší žold :-)

   Vymazat
  6. 21:53, jenže vy ho cpete úplně všude. Za chvíli nacpete Pjakina i do článku o správné výživě. Přitom v Rusku ho zas tolik lidí nesleduje. Neříkám, že ho zavrhnout, ale ohánět se jím v případě pandemie, je trochu divné, nemyslíte? Já se domnívám, že bychom měli poslouchat spíš lékaře, virology, epidemiology.

   Vymazat
  7. 9:03 To sice máte pravdu, jenomže já Pjakina sleduji už asi šest roků, ale kriticky a zatím měl téměř vždycky pravdu. Oblast politiky je tak složitá, že i situace kdy to dopadlo jinak dokázal věrohodně vysvětlit. Ale ten přehled a schopnost trefit hřebíček na hlavičku zatím nikdo jiný nemá, asi proto také dělá prý Putinovi poradce. Nechápu proč bych se jím nemohl ohánět zrovna v případě pandemie, kdy všechna presstitutská média šílí a nafukují bublinu paniky naprosto ukázkově. Už jsem tu jednou napsal, že média by dokázala udělat třeba z Ježíše Krista takového gaunera a hajzlíka, že by od něho kůrku ani pes nevzal. Lékaře poslouchám třeba paní doktorku Pekovou ze soukromé laboratoře, která vymyslela rychlé a levné vyšetření a narazila a proč? Pěkné je i poslední video s Jardou Duškem kde hovoří o prostředcích proti virusu mimo jiné i o antabusu a odezva ze strany odborné veřejnosti žádná a proč? A je toho více, ale teď je zadání vyděsit lidi co nejvíce aby vyšilovali a moc nepřemýšleli o tom co se zatím na ně v ústraní peče. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  8. Milý dědečku,tohle neberu. Korvir je větší potvora.

   Vymazat
 3. Paní Lejnová dokazuje, že byla právem korunována na nejvyššího v.la v EU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ak som dobre rozumel, - myslí sa tým, že Uršula fon Lajno je najväčší vôl, teda v rámci gender demagógie, - najväčšia KRAVA v EU ? ? pardon : korunovaná krava (nerad by som ju urazil a v podstate sa to už ani nedá...))

   Vymazat
  2. Svatá pravda.Když dokázala "rozkakat" Bundeswer,
   tak nějaký Bruselský chlívek zmákne levou zadní.

   Vymazat
  3. 19:32 „Neschopná centrála EU po vzoru neschopného vedení SSSR svádí svou neschopnost na ,vnějšího nepřítele‘. Naštěstí pro naši vlast v této krizové situaci pevně drží otěže národní vláda. Podobné výplody z Bruselu prostě ignorujme,“ okomentoval obvinění vůči Rusku Ovčáček.

   Vymazat
  4. Je těch dam víc, znám zatím čtyři (M*+J+vL+L).
   * není z Bruselu. 🐂🐃🐂🐃

   Vymazat
  5. Neurážejte Uršulu von der. Za svého působení v německé vládě, coby ministryně obrany, rozložila Bundeshwer a nyní má na pořadu dne Evropskou unii. Nechte ji klidu na tuto náročnou práci. Jednou ji budeme velebit.

   Vymazat
  6. Nejdrive bylo vsecko jednoduchy. Svedlo se to na Putina. A basta...Na to se zapomina.
   Nemoh by nekdo zacit lhat ,aspon jako driv ?
   Ukrajina nejdriv porazila virus tak ,ze Media prohlasily ,ze vo zadnym nevedi. Ale potom se prozradilo,ze maji plny nemocnice..
   Pocem,ale tohle uz nemuze bejt ani Lez !!!
   BYlo vyhlaseno a prisne uredne.
   Isolace a Karantena musi byt vsude v EU. Na kazdyho obcana ,S VYJIMKOU UPRCHLIKU !!!
   Dalsi zalezitost , ktera nemuze bejt taky lzi !
   "My jsme virus podcenili "..prohlasila osoba nejvic zodpovedna..
   A co ty uprchlici ???
   Je silena a furt.
   Nenapada mne jiny vysvetleni..

   Vymazat
 4. To senát se dnes předvedl. Banda darmožroutů, která nic neudělala a lidé by je nejraději rozehnaly. Jsou skoro stejní jako Hřib a jemu podobní. Hovada co chtěli válčit s Čínou a na lidi vždy kašlali.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš musel řešit naprosto nestandartní problémy, se kterými se žádní předsedové vlád před ním nepotkali a dle mého názoru postupoval dobře. Jako občan mu vůbec nic nevyčítám. A senát? Co jste čekali, to budeme ještě koukat co na Babiše a vládu vyhrabou. Před pandémií by možná trochu senátoři zabodovali v útoku na předsedu vlády ale v současné době se jeví jako trapní ubožáci. Senát? Politický a lidský odpad, jako ,,celebrity" z herecké šmíry, Milionu chvilek(jejich výzva aby občané nerespektovali karanténu by mohla být úsměvná, kdyby nebyla smrtelně nebezpečná). Jo, to se ještě dočkáme věcí! Opravdu je teď tak podstatné zda Babiš postupoval tak a ne tak? Prezident řekl: musíme táhnout všichni za jeden provaz. Senátoři, bude stačit když vy jen potáhnete. My ostatní máme nyní úplně jiné starosti.

   Vymazat
  2. banda darmožroutů pod vedením zkrachovalého a zpovykaného učitele, který není schopen jediného samostatného kroku. Co s ním. Poslat na Tchajvan. bez možnosti návratu :-)

   Vymazat
  3. Tak co čekat od Brouka pytlíka Vystrčila, stačí si poslechnout, co blábolil u Soukupa. Totéž tragický okresní "herec" Kupka se svou směšnou dramatickou dikcí. Horší je snad jenom tchoř a atrapa intelektuála Fiala. ODS je doslova sbírka lidského odpadu.

   Vymazat
  4. Souhlas a nejen s Čínou ale s každým co se neklaní us gangsterům senát je třeba zrušit.

   Vymazat
  5. 22:35 děti mají velkou kliku, že Vystrčil už neučí a že ho topící se ODS vystrčila alespoň do zcela zbytečného senátu

   Vymazat
 5. EU se potácí ve sračkách, to že za to může Putin se dalo čekat..od naprosto vymydlených Bruselských palic se nedá nic jiného očekávat. To ,že jsou úplně k smíchu těm idiotským ORGÁNům EU nedochází, jejich arogance ,egoismus a nabubřelost je ovšem velmi velká.Tyto orgány EU každým dnem sami sebe usvědčují z nekompetentnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:44 EU je ve sračkách, a proto Čína nedodává toaletní papír. Virus se totiž šíří i fekáliemi.

   Vymazat
 6. 20.44 K úvodu vašho příspěvku. Nebylo by dobré mít do budoucna na skladu pro národ holínky, protože v těch s.ačkách se budeme časem brodit všichni čím dál tím více, hladina bude stoupat...!

  OdpovědětVymazat
 7. USA a její spojenci z NATO mají po celém světě 400 vojenských biologických laboratoří, z toho stovku kolem Ruska a Číny. A v těchto laboratořích usilovně bádá 13.000 vědců, jak co nejrychleji a nejlevněji (biologické zbraně jsou o několik řádů levnější než ty jaderné a konvenční) zneškodnit nepřítele a sebe zachovat (díky geneticky modifikovaným virům a neléčitelným nemocem). A to všechno i přes mezinárodní zákaz vývoje, výroby a použití biologických zbraní. Ale nám, jako americké loutce musí být zcela jasné, že za všechno zlo dnešního světa může Putinovo Rusko. Tuto lež chlíváci nejenom v českých masmédiích prohlašují několikrát za den, takže to je pravda pravdoucí, že? Ale i zde se potvrdila platnost hesla "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá!"

  OdpovědětVymazat
 8. Koronavir má jediný klad: zatím se nebudou konat na hranicích RF přípravy na III. světovou válku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kvůli 3. světové válce není třeba se vyskytovat na hranicích Ruska. Letošní hromadění vojsk mělo za cíl ve spolupráci s prezidentem Lukašenkem a jeho proamerickou pátou kolonou obsadit Bělorusko. Protože se očekával značný odpor místního obyvatelstva, bylo potřeba zahájit toto "cvičení" z několika sousedních zemí současně. Chtěli Putinovi zkazit mediální účinek oslav konce 2. světové války, to byl hlavní cíl, nikoliv péče o blaho Bělorusů. No snad příště :-)

   Vymazat
  2. Řekl jste to jednou větou srozumitelně,jasně a stručně.
   Díky za takový názor.

   Vymazat
 9. Nooo tak já nebudu psát anonymně jako řada lidí tady. Jediné co mohu říct na ty vaše chytré a poučené komentáře je to, že každý svého štěstí strůjcem a sprostě psát dovede řada z vás jak tady můžu číst. zkuste si občas pustit ruskou televizi a rádio a porovnejte si jak komunisté psali dříve o USA a jak dnes Rusové prezentují sami sebe a Usa jako nepřítele a jestli vám to ani pak nedojde o co jde, nemá dál smysl nic psát. závěrem je fakt, že každá velmoc co kdy byla lhala a podváděla USA ani Rusko nevyjímaje. radil bych vám, zkuste se přesunout do Ruska a ve vašich komentářích místo EU a USA dát Putin a Rusko a pak uvidíme. Protože na ten váš bordel co tu produkujete fakt není nikdo zvědavej maximálně někdo z vašeho ranku. Chováte se jako typická sekta uzavřený myšlenkový kruh. Vám nejde o to jaká je skutečnost ani náhodou, jen tu plácáte nesmysl za nesmyslem. Gratuluju!!! Ještě že máme tu svobodu zaplňovat internet takovým bahnem a špínou. Jinak by si totiž řada z vás asi nikde jinde než na takových stránkách jako je tenhle povedený server neškrtla. takže ano hurrá na nepřítele!!! Podobnou špínu jsem četl v novinách zaprotektorátu Čechy a Morava nebo v padesátých letech za nejtvrdšího Stalinismu tak se nad tím zamyslete jestli to ovšem vůbec ještě dokážete. Ovšem pokud věříte na ty nesmysli jako např. že EU je skoro stejná ne-li horší než Protektorát, tak veškerá diskuse končí, protože vy už neuvažujete ani racionálně, ani kriticky. tak se tu mějte a užívejte si své konspirační teorie, protože vám už fakt není pomoci. místo mozku už máte jen dezinformační patlaninu.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.