Reklama

pondělí 9. března 2020

Veřejnoprávnost 2020: Chvilkaři přežívají na kapačkách ČT. O sílící Trikolóře ani slovo. Klaus mladší: Obrana normálního světa. Kdy ho kolaborant v hnědé uniformě udá )Hohlmeierové? VIDEO

Grafika ProtiProud
Radek Pokorný
9. 3. 2020   ProtiProud
RADEK POKORNÝ přináší srovnání z regionálních výjezdů protektorátních udavačů z Miliónu chvilek a cestách po republice v podání Klause mladšího, jehož veřejnoprávní média pochopitelně ignorujíKolik ještě "chvilek" zbývá nedostudovaným protestantům, kteří u nás chtějí nastolit diktaturu nevolených místo demokracie? Soudě podle dramaticky klesajícího počtu naštěstí už asi moc ne.

Cirkus Milion chvilek objíždí se svou "Štafetou pro demokracii" česká města. V Praze se jich naposledy sešlo pár stovek (doplněných o nezjištěný počet turistů na Staroměstském náměstí) - a byl z toho okamžitě přímý přenos České televize. Nemluvě o tom, že předtím ve svých zpravodajských a publicistických pořadech na jejich "seance" pravidelně zvala.

Čí zájmy

Bez vytrvalé podpory veřejnoprávních médií by už tento další neúspěšný pokus o Majdan vůbec neexistoval. Po fiasku v Jihlavě a v Plzni, které Chvilkaři, vydávali za velké vítězství pomocí těch správně „nasnímaných“ fotek, se museli nakonec Minář a spol. omluvit za podvod. O čem naopak vůbec nic neřeknou, je jejich velmi netransparentní a utajený účet, na který jim bezpochyby chodí Sorosovy a bruselské milióny (což je ostatně totéž). A za to je nutno projevit vděk.

Výjezd za jejich chlebodárci do Bruselu byl příznačný. Chvilkaři předali své podporovatelce německé europoslankyni Monice Hohlmeierové (nosí v EP jejich "placku") puget květin se svým logem. Jak by ne, když jejich německá šéfka podnikla trestní výpravu do Protektorátu Böhmen und Mähren, aby jim (a dalším členům Páté kolony) pomohla zbavit se nenáviděného, protože přesvědčivou většinou zvoleného premiéra. Udavačství Pirátů, Topkařů, lidovců, stanařů - a chvilkařů - v Bruselu je v protektorátu tradiční zábavou kolaborantů. A kdo podporuje německé, potažmo bruselské zájmy má v našich veřejnoprávních médiích dveře otevřené.

Pokud někdo naopak prosazuje zájmy české, je ignorován. Proto se například o pravidelných výjezdech Trikolóry nejen ve veřejnoprávních, ale vůbec v žádných médiích (ani regionálních) český a moravský občan nedozví ani slovo. Metoda "ignorovat" dokládá příkladně, jak se mainstreamoví majitelé médií i novináři stavějí k (kdysi) základní roli sdělovacích prostředků o "povinnosti" informovat.


Pravidla a hodnoty

Typické je to právě v případě populárního (podle všech průzkumů stále na čelném místě) předsedy Trikolóry Václava Klause mladšího (VKML). Ten totiž o českých národních zájmech mluví nejen v parlamentu, ale jezdí za lidmi do regiónů vlastně stále. Například v minulém týdnu na Kladně v zaplněném sále restaurace U Meisnerů řekl něco, co by soudružka Hohlmeierová asi rovněž těžko spolkla:

"Česká republika ztrácí suverenitu nad svou zemí. Můžete volit jak chcete, ale stejně nakonec 60 procent toho co se v parlamentu odhlasuje, ať už jeto GDPR, zákaz olůvek po rybáře, zbraňová směrnice nebo evropský zatykač a mnohé další, sem padá se shora a ta naše pátá kolona v parlamentu dělá jako že nic. My jsme strana, která je národní a která si myslí, že si máme vládnout sami."

V debatě, která byla závěrečnou tečkou turné po kladenském okrese, při kterém VKML navštívil, více než dvanáct měst a obcí, se pak lídr Trikolóry vyslovil pro podporu ústavního zákona o manželství tvořeného výhradně mužem a ženou. Představil také návrh ústavního zakotvení na právo platit v hotovosti. Neboť, jak připomněl, existují silné tlaky postupně občanů hotovost eliminovat a veškeré platby převést pouze do roviny bezhotovostní. Což omezuje lidskou svobodu stejně jako snaha zardousit svobodu slova na internetu.

Kromě obhajoby svobody a státní suverenity se v diskusi dotkl i cikánského problému, který je pro Kladno poměrně palčivý. "Máme sociální systém, kde už třetí generaci neviděli v některých rodinách tatínka pracovat. Současný sociální systém je k tomu nenutí a my to z daní všichni vesele platíme. A ty peníze navíc z poloviny ještě mizí u nějakých obchodníků s chudobou."

Horší než bolševik

Jedním z důležitých bodů jeho vystoupení byla i obrana normálního světa, jeden z hlavních programových pilířů Trikolóry. "Společnost, kterou jsme získali od svých předků, máme v ideálním případě předat trochu zvelebenou našim dětem." Ze současné snahy o vybudování takzvaného nového světa kouká podle něho pouze chudoba a diktatura.

"Bolševik nemusí mít vždycky rudou barvu. Demokracie má u nás každý plná ústa, ale demokracie znamená vládu většiny. Demokracie není diktatura menšin. Ať už jsou halasní, bohatí nebo mají mediální zastoupení," pronesl za bouřlivého potlesku sálu zaplněného do posledního místečka.

"Vidíme čím dál častěji, že nám kážou z televize, že větší vliv by měli mít ti 'chytří lidé' z velkých měst. Neustále vyskakují tyto skupinky, které tvrdí, že mají patent na rozum a jenom ti lidé blbě volí, což musí nějakým způsobem změnit. My to měnit nechceme, neboť stojíme na straně demokracie. Jenom proto, že hájíme české zájmy, tak nám nadávají do fašistů a kde čeho, někdy dokonce do fašistů a ruských agentů zároveň, což mi hlava nebere."

Jako bývalý učitel a ředitel školy a školský expert se také zásadně postavil proti takzvané inkluzi, kterou jsou v rámci nové ideologie naše školy zamořeny. "I ve školství musí platit normální hodnoty. Dnes panuje přesvědčení, že dítě se musí hlavně cítit dobře a všichni mají právo na všechno. Výsledkem je, že každé čtvrté dítě v ČR má papír na hlavu. Inkluze zlikvidovala školské poradenství. Chceme nechat pomalejším dětem šanci na úspěch v praktických školách."

Ideologie prosazovaná z EU má podle něho jiné hodnoty než západní civilizace. "Tato ideologie nenávidí národy, proto se raduje, že miliony migrantů míří do Evropy. Nenávidí klasické vzdělání a tradiční rodiny. To všechno jim překáží ve světovládě, proto by to chtěli zlikvidovat. Místo dvou pohlaví by chtěli 64. V něčem je to nebezpečnější než klasický bolševik. Ten vám chtěl sebrat mlejn nebo hospodu, ale tohle jde do niterných věcí týkajících se intimity člověka."

Originální grafika ProtiPorudu


Jeden slib

Připomněl také stále sílící vlnu odporu ve světě, která se staví na obranu tradičního světa. "Normalita se začíná ve společnosti bránit. Donald Trump by nikdy nebyl americkým prezidentem nebýt tohoto odporu. Člověk, který jasně řekl, že bude bránit tradiční hodnoty. To samé Salvini, Boris Johnson, Farage a další. Vůle k obraně tradičních hodnot se zdvihá i u nás a v tom je naše naděje," prohlásil za bouřlivého potlesku.

Vyslovil se také ke zbytečnosti krajů a senátu. "Kdybychom měli tu moc, tak senát i kraje okamžitě zrušíme. Jsou to naprosto nesmyslné instituce. Normální je občan, rodina, obec a stát. Všechno ostatní je umělý konstrukt. Vzhledem k tomu, že zatím takovou moc nemáme, tak se v letošním roce potkáme jak u senátních tak u krajských voleb, kde bude Trikolóra kandidovat."

Na závěr večera slíbil zaplněnému sálu, že ze svých zásad Trikolóra nikde neuhne. "Jeden slib vám dám: Všechno, co hájíme od ochrany suverenity, až po obranu normálního světa budeme hájit bez ohledu na to, zda si to myslí 5, 10 nebo čtyřicet procent lidí. Princip proč to děláme, nemůžeme opustit. Naše motivace je hodnotová."

Už chápete, proč o cestách rozjíždějící se Trikolóry po republice nesmíte slyšet ani slovo, zatímco Chvilkaři z obrazovek ČT neslezou, ani kdyby z nich zbyl už jenom ten nedostudovaný soudruh německé "kolegyně" Hohlmeierové v hnědé "uniformě"?


Poznámka redakce NR: Ostatně ignoraci médií hlavního proudu a ČT je vystavena i Okamurova SPD. Kdo je vlastenec, ten u nich není vítán21 komentářů :

 1. ....sto čených let,nám svítí hvězdou jedovatou(dneska EU),
  NA ERBU PRO OTROKY,PRO NAŠE DĚDICE.....

  OdpovědětSmazat
 2. POZOR: Jablka nepadají daleko od stromu....
  Šokující kádrové propojení Trikolory se zájmy Sudetoněmeckého landsmančaftu, ČEZu a bavorských předáků AfD, kteří podporují majetkové nároky bavorského křídla sudetských Němců po roce 1945! Okolo Trikolory se objevují postavičky z policejních kauz rozkrývajících působení mafie v nejvyšších strukturách moci, politiky, státních a polostátních firem!
  https://aeronet.cz/news/sokujici-kadrove-propojeni-trikolory-se-zajmy-sudetonemeckeho-landsmancaftu-cezu-a-bavorskych-predaku-afd-kteri-podporuji-majetkove-naroky-bavorskeho-kridla-sudetskych-nemcu-po-roce-1945/

  OdpovědětSmazat
 3. NEZAPOMEŇTE,

  Demokracie je vláda většiny a nikoli diktatura řvouci špinavé a zakeřné menšiny,která chce nastolit ideologii NEOMARXISMU,kdy se od ni NIKDY nedistancuje ani KSČM a ČSSD,které jsou jako olověné koule na nohou řadněaa zvoleného předsedy vlády!
  Nechce ten hnědokošiláč z pry jakýchsi "uťapaných chvilek" z Letné převzit prima Navrh Programu Voličů zkratka NPV ,když sám neumí žadný źivouci sestrojit a dat se s nim vyplesknout ve veřejnoprávni TV?

  HVzV

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 15:38. Nevím o čem je ten váš výkřik na internetu. Zákeřná menšina? To jsou strany opozice, tedy nadáváte ODS, Pirátům, lidovcům... Ideologie neomarxismu? Víte o čem mluvíte, kdy, kdo napsal a kdo publikoval tu vaší ideologii?. Marxismus je ideologii o rovnoprávnosti lidstva, jeho sociální sounáležitostí, ideologií Světa bez válek, zabíjení, terorismu bohatých, vyděračství penězi a zbraněmi silnějších, ideologií, která bojuje proti organizovanému zločinu států, řízených diktaturou kapitálu pod rouškou kvasivoleb... Hnědo-černokošiláči se to jen dnes hemží v USA i v EU, také v Česku máme své Satany a na lidské periferii i tlustoprdné pšouky, kteří by za protektorátu Böhmen und Mähren se v hajlování předháněli s Moravcem (E.). Ale přijde čas, kdy povstane lidstvo a zasednou i lidové soudy a pak za dalších 75 roků možná zase někdo bude psát, jak bylo ublíženo vlastizrádcům a vrahům!

   Smazat
 4. Turisté na cestě z Itálie: Nadávají nám, že jsme dementi. Neudělali jsme nic špatného

  Kdo je dement či není bude rozhodovat lékař a ne u něj lhát. Až někdo zemře, tak takový dement se bude soudit, že mu nebyla poskytnuta náležitá péče.

  To je na seznamu.

  OdpovědětSmazat
 5. U mě nastal ve srovnání s minulými volbami do PS PČR výrazný politický posun. Vím naprosto bezpečně, koho už nebudu nikdy volit. Začínám se rozhodovat mezi dvěma stranami. ČT mě absolutně neovlivní... :-)

  OdpovědětSmazat
 6. Přiznávám, že jak jsem až tak nemusel politika Klause staršího, tak mne Klaus mladší překvapil vykročením ke Světu práva, spravedlnosti a sociálního cítění. Vůbec nechápu, jak mohl vůbec v ODS vydržet, když její politický tah na branku je zcela v područí diktatury kapitálu a dalece negativně překonává i směřování svého zakladatele. On už ten sarajevský atentát naznačoval, komu ODS vlastně patří.
  Trikolora - SPD mají i mnoho podobného, lidského, myslím, že by se uměly domluvit i s ANO - ale zdá se mi, že si ty strany spíše konkurují a že by se měly pokusit přesvědčit jinou skupinu voličů, která volí ztracence ze soc. dem a černokněžníky. Křesťanství určitě patří k sociálně cítícímu křídlu společnosti, ale zpolitikaření božích chrámů tomu dává záporné znaménko o to tučnější, oč více dává církev najevo, že má stále málo ve žlabu od daňových poplatníků. Prostě desátky se zdají stále malé a preláti si málo všímají ze svých limuzin a paláců, že lidu obecnému není až tak veselo! Františku I., už tě také zpracovali, že cílem církve je diktatura kapitálu a ne slovo Boží?

  OdpovědětSmazat
 7. 16:14
  Vždyť je nikdo nenutil lyžovat v Italii. Horší to mají tyráci, ti musí a riskují a ne pro svou zábavu. Teď se ukáže who is who. Tuneláři mají určitě pohotovost a šikulové šmejdí co by se dalo nejlépe zpeněžit. Už se hledají díry v zákonech a na černé díry v morálce se nehledí. Na co všechno se budou uplatňovat reparace od státu teprve uvidíme. Přeji vám imunitu jak tělesnou tak duševní.
  S pozdravem Nevěřící Tomáš.

  OdpovědětSmazat
 8. 15:37 vypadá to, že V Klause mladšího mylně považujete za potomka Václava Havla, příbuzného Daniela Hermana či Pavla Bělobrádka. Není tomu tak, rád bych vás vyvedl z omylu.

  15:38 račte si povšimnout, ČSSD a KSČM jsou jediné politické strany, které přistoupily na spolupráci s vítězem parlamentních voleb, hnutím ANO. Tou koulí na noze po zásluze jmenovaného předsedy vlády jsou jeho mimovládní oponenti. Všimněte si, popleto. Nebo navedenče?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KSČM a ČSSD SE DODNES NESMI DISTANCOVAT OD NEOMARXISMU

   Je to tu jasné každému,kdo vi co to neomarxismus je a tak vy ,že vy pišete o koze a my o voze.
   Stal jste se obět ohlupováni "majitelů velkých peněz" tj KAPITALISTŮ,kterým jste sedl na lep!

   Vi se,že obyčejní lidé nejsou schopni tento GIGA podvod a rozdil odhalit.

   Nevi co je to Frankfurtská škola co chce za destrukci, zmatek a "pochod institucemi",což právě vidime(snad kromě vás) a dalšich ohlupených domorodců ČR,kterým to tyto KSČM a ČSSD strany to NESMI vysvětlit stejně jako NEOMARXISTY zdemolovaný TISK a TV,což je hned prvni cil Frankfurtské školy,kdy dalši cile visi na webech,které nemaji cenzuru.

   PROTO TADY VYSTUPUJI POPLANTANCI TAKOVI JAKO VY,

   bezmocni,ohlupeni novou ideologii vymyšlenou PROTI "dělnikům, rolnikům inteligenci" a i přimo proti vám.
   Cilem této ideologie je rozvrat státu a zdemolováni demokracie,aby v nastálém zmatku a anarchii domorodci AKCEPTOVALI svoje okrádáni o DVÉ TŘETINY MEZD a jak tomu bylo v minulém roce, zasláni 300 miliard mimo republiku, prý do daňových rájů,přesto,že nejsou penize ani na důchody!

   PROČ NEDOPORUČITE KSČM,aby otevřela na svém webu diskusni rubriky viz NPV bod č 2.,aby jsme my občané a jejich voliči těm TZV LUMIKŮM ve vedeni stran vysvětlili podrobně co chce neomarxismus,jeho Frankfurtská škola a jak přišel Gramsci na gigantickou chybu Marxova učeni?
   NO NI?

   HVzV

   Smazat
  2. Kdy už budou popletenci zbavení termínu "neomarxismus"? Nevím, kdo tento nesmyslný termín vymyslel, ani nevím, co má vůbec znamenat, jaký má mít obsah, význam, co nám říká. Znáte nějakou literaturu o "neomarxismu", která by měla mimo paty také aspoň krk, když už ne hlavu!
   Neomarxisté? To budou zřejmě asi lidé, kteří chtějí vypadat svými žvejky odborně a daří se jim, že nevypadají sice až tak odporně, o to ale více odolně rozumu!

   Smazat
  3. Tedy "Frankfurtská škola", jak jsem pochopil z 21:00 je škola diktatury kapitálu, která si přečetla Komunistický manifest a ví, jak zabránit lidství ve Světě. Jak zaorávat pravdu a zemi pokrýt lží a jak dělat peníze a ještě se tvářit, že mne okrádají nezaměstnaní a bezdomovci, děti pod sekerou exekutorů a vůbec všichni so chtějí za práci mzdu!
   Však už se hordy podnikatelů hlásí u státní kasy, kolik si přejí vydělat na epidemii coronavirem. Neměli by se hlásit o odškodné ti, co onemocněli, ty rodiny, jimž dědečci a babičky zemřeli, že nebyli ochránění před epidemií? Diktatura kapitálu má ovšem na své straně mocenské struktury, profesionální vrahy i soudy, jak by mohlo lidství vyhrát?

   Smazat
 9. Je smutné, že VK ml. neví, že demokracie není vláda většiny, ale vláda všech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vláďa všech bude až se uskuteční NPV,pane Rebele No NÍ?

   Smazat
 10. Něco k Trikoloře:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Vladislav-Cernik-S-Klausem-ml-v-cele-a-s-trikolorou-na-klope-ale-kam-615240

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. 21:00 buďte tak laskav a pište, na který příspěvek reagujete. Pokuste se objasnit, proč by se měly KSČM a ČSSD distancovat od neomarxismu a nakonec, kterou to gigantickou Marxovu chybu objevil Gramsci. Takhle to vypadá, že blouzníte mezi pojmy, o kterých pranic nevíte.

  OdpovědětSmazat
 13. Kolegové, použijte myš a přejeďte po spodku videa. Uvidíte, jak ten mladý Klaus šermuje ručičkama a žvaní a žvaní. Ten blbec si neuvědomuje, že kritizuje vše, co tady zavedl jeho papínek. Měl by začít kritickým rozborem zla, která jeho rodina napáchala. Jsem zvědav, kolik lidí poblbne. Občas má nebezpečnou pravdu z toho, co dělal. Je toho však zoufale málo, abychom ho pustili k vládě. Já tuším, že nás pak už jen dorazí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Ať je to jak chce, ale žádná klausovská dynastie mi není sympatická.
   To už ať tu radši vládnou Číňani.

   Smazat
 14. Nevím proč se navážíte do bolševiků za nich by jsme takové problémy neřešili. Ten obrázek je hloupost minář je poskok korporátního fašismu. Pokud by tito hlupáci vyhráli tak by jsme skončili v totalitě která tu ještě nebyla.

  OdpovědětSmazat
 15. Ta kšiltovka z úvodu článku mne vrací do vzpomínek z dětství, kdy jsem s rodiči prchal 14.3.1939 ze Slovenska za asistence Hlinkovy gardy - to byla jakási SS a SA slovenské lidové strany, Tissa a jeho "pomocníků", kteří se zdravili "Na stráž" a ti zlovolní Češi na ně křičeli z oken vlaku "nestraš". A pak s těmito kšiltovkami po boku Adolfa Hitlera a jeho masových vrahů bojovali proti SSSR. Válka nedopadla podle jejich představ, že by Slovensko sahalo od Baltu po Jadran a díky Čechům se jim podařilo po jejich prohrané válce uhájit maďarské jižní Slovensko. Slovensko zůstává dodnes rozpolcené na luďácké a evangelické, co je ale nejzajímavější, že to dělítko jde i výši IQ. Jak se stane, že vyznání někomu na rozumu přidá a jiným ubere? A největší zvrhlíci na Slovensku jsou ti, co ovládají bibličtinu, jejich IQ až drze zhlíží na mdlé modláře (byť s vymydleným).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.