Reklama

pátek 27. března 2020

Vychcánci a stát

Radim Valenčík
27. 3. 2020     radimvalencik.pise
Včera jsem Radiožurnálu poslouchal, jak se někteří těší, že se budou podávat masové žaloby na stát za "ušlý zisk". ODS v čele se Stanjurou za výběru "právních expertů" naši mediálním mainstreamem, kteří už se těší, jak budou zastupovat "hodné" podnikatele, proti "zlému" státu... V úvahách o tom, jak se bude "ušlý zisk" dokazovat ale ani slovo o tom, že by se mělo vyjít z toho, jaké daně kdo ze svého zisku zaplatil v minulém období, tak jak se o tom diskutuje v jiných zemích (i těch, které jsou nám dávány za vzor). A pochopitelně už vůbec nic o zaměstnancích, kteří přišli o mzdu, vždyť to jsou jen obyčejné "socky". Tak jsem dal na FB:

Potěšil mě nejen velký počet lajků, komentářů a sdílení, ale to, že ze strany 99 % těch, co poznámku četli a reagovali na ni, bylo správně pochopeno, co mám na mysli. Rozhodně to nebylo proti poctivým živnostníkům a podnikatelům, ale proti těm, kteří jsou už nyní nadrženi, jak z těžké situace udělat džungli a co nejvíce se nabalíkovat. Nejvíce budou křičet ti, kteří žádné daně neplatili.

Já vím, vše je složitější. Někteří byli existenční nouzi a různými vychcánky dotlačeni například do "schwarzsystému". Budou se muset hledat cesty, jak pomoci všem v nouzi. Přiměřeně. Ale z těch, co už nyní, když ještě nejsme z nejhoršího venku, šikují vychcánky k podrývání a vydírání státu, se mně dělá šoufl.

Pozn. red. I.D.: Zase se potvrdilo, jak se Klement Gottwald hluboce mýlil, když na žádostí o vyplacení náhrad po válce řekl: "Republika není dojná kráva."

 Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7688-vychcanci-a-stat.html

45 komentářů :

 1. Chtěl bych jen vědět, zda je hospodářská krize či pandemie. Kdyby byla hospodářská krize, tak se "páni podnikatelé" nenapakují, tak to vymysleli s pandemií. Nedomysleli to do konce, po hospodářské krizi s pandemií se bude ve velkém znárodňovat. Nastane Velká nesametová revoluce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jeden vychytralec:

   https://zpravy.aktualne.cz/domaci/12-milionu-rocne-takrka-za-nic-policie-setri-smlouvy-janousk/r~5845eeae570411eaaa180cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
  2. Ale musel se - anonyme 9.11 - najít zástupní důvod, aby se lidi mezi sebou nevymlátili. Takhle budou zticha jako ovečky, vděčni že přežili koronavirus, že nějaké znárodnění bude pro ně brnkačka. Ono už to asi je nutné, protože naše společnost už připomíná senkrůvnu, z níž tečou sračky všema směry, a je třeba vybudovat honem trativod a spad sraček zase usměrnit jedním směrem. Ale bez koronaviru znárodnění? Víte jak by národ ječel jako posedlej o totalitě? O socializmu? O Jáchymově? a tak dále.

   Smazat
 2. Trefné, pane Valenčíku. Taky se mi z těch vychcánků(slabé slovo) dělá šoufl. Ale byli tady vždycky, krize ukazuje v plné nahotě, že pro ně je "čím hůř pro ostatní, tím lépe pro ně", a šli by přes mrtvoly, zrno se odděluje od plev. Jen doufejme, že spravedlnost jim nedá šanci.

  OdpovědětSmazat
 3. Zde se jasně ukazuje, kdo to myslí se státem dobře a kdo si z něj chce udělat tu dojnou krávu. Opoziční Timur (ODS) a jeho parta, ti jsou příkladem pro všechny vychcánky a vyžírky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je v současné době v této společnosti ještě někdo, kdo by to myslel se "státem" dobře? Tak toho bych chtěl vidět v živých barvách.

   Smazat
 4. Very interesting article. This is my first time visiting and reading this information, please allow me to share your article, it will be helpful when many people read it. 8 pool ball

  OdpovědětSmazat
 5. Oni budou žalovat stát? Co těm podnikatelům udělal, ten koronavirus na nás stát neposlal. Všichni se musíme uskromnit. A žalovat jej za to, že národu pomáhá a snaží se aby jsme nevychcípali? K čemu budou fabriky, když do nich nebudou mít lidi? Na prvním místě by mělo být zdraví národa a pak teprve prachy. Já vím, je to těžké, žijeme v kapitalismu. I Babišovi firmy budou tratit. Je neuvěřitelné, jak se v naší obci lidé ztmelili. Obec s dobrovolnými hasiči a ZD(které vaří) rozváží potřebným lidem jídlo, na výzvu visí na Obecním úřadě naše vlajka, a lidé si věší vlaječky na své domy, jako poděkování lékařům, zdravotním sestrám, hasičům, i té vládě která nás sice omezuje ale ne přeci ve zlém úmyslu. Zrušme neziskovky např. Člověka v tísni, protože lidé si pomohou docela dobře sami. Stát ušetří 265 milion, které se hodí na pomoc proti koronaviru. Co roušek by za to bylo. A jen dodatek, co budou dělat podnikatelé až jim atomovky zničí fabriky? Od koho se budou dožadovat náhrad? On pak ani ten stát nebude M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vlaječky jsou dobrý nápad. Pohled na ně člověka povzbuzuje k určité sounáležitosti. A jestli se mají věšet jako poděkování lékařům, záchranářům...není co řešit. Jdu naší vlajku vyvěsit!

   Smazat
  2. To se hodně mýlíte anonyme 10.13 - až to všechno skončí, a zcela určitě to skončí, a zcela určitě ti mrtví budou až asi na opravdové výjimky jen nemocní senioři, pak se bude dokazovat, na co zemřeli skutečně, a jestli příhoda s koronavirem zrovna v období chřipek, které jsou ale každý rok ve stejné době, měla vésti k tak ničivým omezením. A to se bude zpochybňovat a dokazovat. Ono na druhé straně když má řada lidí přijít o střechu nad hlavou, o práci, podnikání, o rodinu, o jistoty, o duševní zdraví, zabřednout do dluhů, jen proto, že asi dva měsíce se doma u internetu příjemci důchodů klepali strachy o život, a to jen většina hltačů bulváru, díky hnusným, děsivým, každodenním článkům zejména na novinkách, které už tři neděle nepíšou o ničem jiném! To taky jednoho nasere, a proč myslíte, že by měli příjemci důchodů mít více práv než občané závislí na své práci? Virus ukázal, že v českých lidech je v první řadě strašlivé sobectví a snobizmus, závist, nepřejícnost. Když nebudu mít nohu a nemohu chodit, přeju sousedovi, že on může skákat a jezdit na kole, ale asi tak osmdesát procent lidí jsou kvůli svým omezením věkem zlí, a nenávistní. Právě ošetřující personál a sestry ze špitálů by mohly vyprávět.

   Smazat
  3. 18.39 Vašnosto, váš odpor k důchodcům je tu už všeobecně znám. Vy máte ze svého okolí své zkušenosti a já zase své. Mé jsou veskrze kladné,vy dáváte za pravdu Holubové, byl jste to vy co se ji tu vehementně zastával!? A ještě k těm důchodcům(podle vás darmožroutům). Tak už se na ně stále tak nezlobte a nebojte se jich. Oni vám neublíží. Pantáta M.R.

   Smazat
 6. Ti, co se staví proti protiepidemickým opatřením nebo je zlehčují, jsou na úrovni v podstatě vrahů. Neměli bychom na ně zapomenout, až se to přežene, ani na přeborníky v podvodnictví a lhářství, zlodějství, konfidenstství, na rozvraceče stáítu a národa, na různé ty Kalousy. Ten pan Kalouseklhaft by jako chemik mohl pomoci při kvedlání vařečkou, tam, kde s mísí desinfekční prostředky, pokud by pochopil, oč vůbec jde. Nějaká paní Adámková si stěžuje, že počítáme špatně nemocné COVID 19. Kdyby i rozuměla mimo mikrobiologie také infektologii, věděla by, že vlastně všechny infekční choroby počítáme "špatně", neb ne vždy podle mikrobiologického nálezu, ale běžně podle klinických příznaků. Nevzpomínám si, že by se třeba u dětí se spalničkami kdy prokazoval přímo virus... Jiný blb postrádá pna Metnara- ministra obrany - nevšiml si, že nevedeme válku na zabíjení lidí, ale válku na jejich záchranu před smrtí. Proto tanky, atomové bomby a válečný teorismus ustoupil humanitární akcí. Takže těm lidem, co jim vadí, že utichl terorismus válek, které vedeme proti jiným státům a národům či náboženským vyznáním a rasám, doporučuji, aby se sjednotili a sešli se třeba u letohrádku na Bílé Hoře a tam se mohou pobít a ukojit svoji krvelačnost. Pane Bože, proč jsi obdařil Zemi tolika idioty a ty počty graduješ geometrickou řadou právě v době, kdy ti rozumní by potřebovali obdržet pokoj, neb jsou to lidé dobré vůle.
  Ještě, že máme Babiše a spol., jinak bychom s kteroukoliv z předchozích vlád, především těch, kde se exhiboval Kalous, byli dnes na pokraji vymření. Ty lidské vymrdliny, které nám dnes předkládají stejní idioti z ČÉTÉ a jiných mediím, také Seznam.... to nemůže být nic jiného, než zločinné spolčení s ďáblem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedělejte z komára velblouda anonyme 10.19 a nedramatizujte zbytečně události jen kvůli bulváru novinky, který nás denně zahlcuje koronavirem - oni už jím mají postižené mozky. Jiné tema už tam tři týdny nebylo, to už je diagnoza. Já chápu vaše rozhořčení na vyjmenované politiky, protože politika je vždycky a všude jenom svinsto, ale určitě bychom nevymřeli nebýt Babiše!! To už je něco jako bůh? No potěš koště, když si vzpomenu na šílené, každodenní, sprosté a hulvátské nadávky, kterými ho diskutéři zahrnovali, když bulvár novinky psaly jenom o něm. Určitě nejsme na pokraji vymření a nikdy nebudeme, jedině snad že by vypukla válka, anebo by se mediím podařilo lidi rozesrat ještě víc než jsou teď, a budou se mezi sebou vybíjet. To by byla mnohem větší hrůza než celý koronavirus.

   Smazat
 7. To nám ten den "pěkně" začíná. Na Novinkách Kalousek beztrestně uráží Babiše a v TV dávají americký romantický film, hrozná kombinace. Ještě že lidé už Kalouska prokoukli, má spoustu záporných reakcí a venku svítí sluníčko:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle STEM Babišovi a vládě důvěřuje 65% a téměř důvěřuje 30% občanů. Nepo.ral by ste se z toho být Kalouskem, Minářem, Novotným, Fialou, Němcovou, Staňjurou.... To se musí srazit. Povede se to???

   Smazat
  2. ...Na Novinkách Kalousek beztrestně uráží Babiše... A vy si opravdu myslíte, že lze urazit prase, když mu budete říkat, že je prase ?

   Smazat
  3. 17.03 Už jsem se lekl, že praseti řeknete ty Kalousku...

   Smazat
 8. Ano, pro výpočet "podpory" - žádné náhrady ze strany státu, ale ať si žalují své BOHY za škody způsobené jeho zvůlí (koronavir, korunavir...) či tím, že jako všemohoucí - vybírající prostřednoctvím církví a náboženských společností REÁLNÉ PROSTŘEDKY za vágní přísliby pomoci a ochrany, NEKONAL, I KDYŽ MĚL A MOHL (je přeci VŠEMOHOUCÍ) a proto z jeho inkasních středisek na zemi - církví, náboženských společností, atd vybrat NÁHRADY všem postiženým, tedy i neznabohům - a státní EXEKUCÍ CÍRKEVNÍHO MAJETKU. Kněžím, rabínům a prelátům jejich Bůh/Bozi (Sidon přece kdysi prohlásil, že se mají Gójim modlit KE SVÝM BOHŮM... dokonce to kdysi dávno vyšlo v Roš Chodeš) po jejich smrti vše stonásobně vynahradí.

  A věřící se na své profesionílní Bohdany, potřebuje-li je profesionálními, mohou složit z toho, co jim zbyde po zaplacení všech povinných odvodů a plateb.

  Kalousek se může ujmout nějakého metropolitního arcibiskupa, například Duky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypráějte mi o Kalouskovi, už jsem neměl tu čest jej vidět aspoň rok, na veřejnoprávní nečučím a rádio taky neposlouchám. Tuto hygienickou karanténu jsem si dobrovolně naordinoval po neúspěšném tažení pěchoty antibabišů až do Švícar. Stačí mi satelit a net, tam v zahraničí Kalousek nikoho nezajímá. Dnes díky krizi mi nezbývá, než opět sledovat co na nás zase chystají.

   Smazat
 9. Vykrádalismus:
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3161-proc-se-roce-1948-komunisti-dostali-do-cela-pozorujte-dnesni-pravni-zrudy-ceny-a-lichvu-silene

  OdpovědětSmazat
 10. http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/budou-vlekari-zalovat-stat-vladu-o-nahradu-zisku-kdyz-nenapadne-snih

  Pamatujme si je všichni. Ty, kterým nemít velké PRACHY vadí. I kdyby vymřela půlka národa.

  OdpovědětSmazat
 11. Jasně víme kdo to je jsme v průšvihu a bude to horší a tito vychcanci se chtějí napakovat.

  OdpovědětSmazat
 12. "..., do zástupu těch, kdo chce odškodnění po vládě, při přidaly i britské prostitutky, protože přece také musejí živit rodiny a zákaz „shromažďování“ je likviduje…"

  Velká Británie náš "vzor"... !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ať nedělaj gangbangy, grupáče, sandwitche a já nevím co všechno. Dřív k souloži stačili dva.

   Smazat
 13. Tak naše elity si náhrady samozřejmě vysoudí, o tom nepochybuji. Bude to komunismus v praxi budeme mít možnost přispět milionářům, dle jejich potřeb. Někam nám zmizela hláška o riziku podnikání, která v minulosti umožnila některým "šťastlivcům" poznat život na ulici, případně pohupování na vhodné větvi. To se "jenom" měnil politický systém, což mohl každý ovlivnit asi stejně tak, jako ten dnešní koronavirus. Nastane Ein kessel buntes, stejně jako v případě dodání pana Janouška do VTOS, nebo ukončení procesu s paní Parkanovou. Prostě se tak nějak počká až sejdou stářím. V případě některých žalujících bych postupoval obdobně. Stačí najít vhodné žalobce, nebo soudce.

  OdpovědětSmazat
 14. Ten člověk je bezpáteřní.‘, ‚Ten pán, co uměl za socialismu rozesmívat republiku, nám zdegeneroval na úroveň vojína Jasánka.‘, ‚Nenávistný lidumil najednou miluje nenáviděné.‘,Ti, kteří nedávno vykřikovali na náměstí svůj nesmírný stud za "češství" a stále se oháněli odchodem za hranice, nám nyní káží o vlastenectví a soudržnosti.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mila-CT-strc-si-tyhle-kreatury-Zpivat-Neni-nutno-kdyz-po-svete-umiraji-lide-Petr-Stepanek-je-ve-varu-618498

  OdpovědětSmazat
 15. Kapitalisti se chtějí zase soudit se socialismem?,..asi si budeme muset dovolit uvolnit naše psychiatrické léčebny pro těžší případy,sice je budeme muset léčit na dluh,možná jen některé,ale to se unese,jen aby se to vůbec vyplatilo,aby místo diagnózy se nepsalo,.."neškodný,avšak nevyléčitelný"....to bychom museli požádat Rusko,aby jim umožnilo léčebný pobyt na Sibiři....

  OdpovědětSmazat
 16. Tak to je docela dobré heslo řečené v pravou chvíli. Asi by bylo dobré se jím nyní řídit, ovšem především vláda a spol mají jít příkladem, jinak tomu nikdo neuvěří. No červenej svetr na zips, no jo dobrý, ale co dál? Polezeme Makrele dál do zadku? Taky je dobré heslo "já pán ty pán" podívejte co dělá Erdogan, a to netvrdím, že to dělá dobře, ale snaží se vyzobat si z nabídky pro sebe to nejlepší, bohužel pro něj zrazuje spojence a to se mu vymstí. Naprosto chápu Italy, kašlete na nás (slušně řečeno), no tak když se topím, asi nebudu přemýšlet kdo mne vytáhne z bryndy. Nás naši slavní spojenci, nás taky hodili Hitlerovi do chřtánu a ještě se plácali po ramenou, jací jsou kabrňáci a mírotvůrci. Je dobré nezapomínat nejenom na Gottwaldova hesla. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 17. Všechno co se odehrává okolo "koronavirové krize" nakonec směřuje k mamonu a penězům.
  Nestačí jenom uzavřít hranice státu pro pohyb lidí s koronavirem, musí se uzavřít i hranice státu jako ekonomického systému pro globálně vychcánkovský pohyb a odliv peněz k vlastním i globálním parazitům, jinak ekonomická krize s inflací bude bez konce ....
  Jedině omezením a postupným zrušením globálního peněžního systému a jeho uzavřením do uzavřených hranic států s vlastní měnovou politikou a měnou lze úspěšně porazit parazity vyvolanou všeobecnou světovou krizi ..
  V navrhovaných opatřeních vlád států proti ekonomické krizi musí být na prvním místě odmítnutí globální měnové a bankovní struktury s převzetím státních centrálních bank od parazitů zpět do správy státu, s korunou k tomu máme jednodušší podmínky, než státy, které přijaly euro ..
  Iluzorní výhoda liberálního obchodu s liberální modlou globální platební směnitelnosti měn, pro který je od 2.sv.války parazitní globální peněžní systém budován musí být odložena na smetiště dějin, jinak se lidé stanou otroky tohoto systému a jeho parazitních nadnárodních vlastníků ..

  OdpovědětSmazat
 18. Samozřejmě bude řvát hlavně ten, kdo stát nejvíc okrádal. Na menších městech to bylo zcela viditelné při "masových" demonstracích proti Babišovi. Seskupení smutných klaunů, kteří díky prozření lidí definitivně ztratili svoje postavení, korýtka a nejsou schopni se s tím smířit. Celostátním důkazem toho je psychopat Kalousek, který už ztratil i poslední zbytky zdravého rozumu. Kdysi uměl mluvit, dnes je to zoufalá zdegenerovaná troska a mele z posledního, což je moc dobře.

  OdpovědětSmazat
 19. To nejsou vychcánkové, to je slabé slovo. Víte, jaký je rozdíl mezi kurvou a prostitutkou? Prostitutka je povolání, ale kurva to je charakter. Takže bych neváhal místo slova vychcánkové použít termín bezcharakterní kurvy!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Není nutno.... ze sebe dělat za každou cenu ovce a na pokyn békat. Každá reklama i blbá v tomto případě, je pro někoho terno, alespoň se zase o něm píše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není nutno...Nevím jestli to s autorem zpíval i jeho kámoš Schwarzenberg ale ta píseň mi zněla z amplionu tak nějak falešně. Připomínalo mi to jako by se chtěl někdo připomínat a podbízet, jak píšete aby se o něm psalo(mluvilo). Prostě nevěřím kavárníkům i kdyby něco mysleli upřímně. Nebude smutno a bude veselo i bez autora této hezké písně, který neunesl fiasko jím podporovaných ptezidentských kandidátů a paktuje se s Milionem chvilek. Jemu že by najednou záleželo na národu? Národ ho měl za komunistů rád. Kdyby se to tady nezměnilo, byl by jistě už národním umělcem. Kde ty loňské sněhy sou!Jak se někdo může dobrovolně vzdát úcty, respektu a oblíbenosti, odehnad od sebe své ctitele,jen kvůli pochybné politické angažovanosti...

   Smazat
 21. Dělají vše pro to, aby Babišovi rostla popularita, jen tak dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:53 Někdy mám dojem, že je musí Babiš královsky platit, nechce se mi věřit, že by byli skutečně až tak debilní. Nedávno fňukala zděšená Mirka, že je Babiš vůbec k ničemu nechce přizvat. Včera zase sdělil přebarvený kašpar Stanjura, že jim Babiš krade program a korunu tomu nasadil sám nagelovaný Fiala, když se vyplakal jak strašně rád by pomohl krachujícím podnikatelům a zaměstnancům, jen kdyby mohl. Tolik slušných a přecitlivělých lidí pohromadě, to je možné pouze v ODS.

   Smazat
  2. Babišovi a vládě důvěřuje podle STEMu 65% občanů a téměř důvěřuje dalších 30% lidí. To se přeci nemůže nechat jen tak! 16.41 Oni měli v programu boj proti koronaviru a řešení následných problémů? Prostě ODS a spol. si nechtějí přiznat, že jsou v tomto státě naprosto zbyteční, neužiteční a nikdo o spolupráci s nimi nestojí! Nějaká úzká spolupráce s nimi by byla pro Babiše a vládu smrtící. Bacha! P.S. Až bude po všem, bude debilblok stejně tvrdit, že bez jejich konstruktivní kritiky hlavně na ČT, která se ráda přidala, by to Babiš stejně nezvládl.

   Smazat
  3. 17:11 Samozřejmě že to bude tak jak píšete, ale ještě jste zapomněl na naše skvělé herce, kteří též nesmírnou pílí přispěli svými reklamami, jak správně nosit roušku.
   PS: Když vidím během hodiny desetkrát dokola ty odporné ksichty, tak mám sto chutí ze sebe tu roušku servat. Na mě to působí jako červený hadr na bejka.

   Smazat
 22. Ten Staňura pochází z Opavy. Tam o něm panuje opravdu mínění, které nelze popsat. V současné době je zřejmé, že banda z ODS, TOP a k tomu advokáti pořádají přípravu na krvavou hostinu a chtějí republiku roztrhat na kusy. Ve starém Římě se v době ohrožení republiky pořádaly sbírky na její záchranu. Postavme se těm šílencům dokud je čas.

  OdpovědětSmazat
 23. Ti nejvyčůranější by si měli svoje odškodnění vytáhnout z daňových rájů. Další chytrolíni typu pana Polreicha by si měli vzpomenout na svá doporučení "blbům" v oblasti stejného podnikání, když jim radili, že si mají odložit prostředky z dob "tučných". A tunelářům typu pana Bakaly bych doporučil: "SHUT UP!" Normální přijmou schválené podpory. Škoda, že byl dán prostor "sokolíkům" z právnické obce, kteří v této těžké době mohli vypustit POPLAŠNOU ZPRÁVU!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Řešení je nesmírně jednoduché, jak by řekl jeden z otců kuponové privatizace:" STAČÍ NA CHVÍLI ZHASNOUT PŘED PRÁVNÍKY ". Bylo-li to možné tehdy, tak proč ne dnes. Mimořádná doba si žádá mimořádná opatření.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to zhasne samo. Postará se o to vir, migranti, Gréta a souboje našich politiků.

   Smazat
 25. Zveřejňuji bez souhlasu autora, ovšem souhlasím s ním. Citace:
  Dnes ráno jsem se po probuzení trošku zamyslel a zjistil jsem, že spousta lidí v této zemi buď paměť ztratila a nebo si nechce pamatovat.
  Začaly se mi zjevovat všechny ty Babišovy rádoby kauzy a nikdo mě nepřesvědčí o čistotě úmyslů jeho odpůrců.*
  *Vzpomínáte na korunové dluhopisy? To bylo řevu jak toho Babiš zneužil.
  Až do doby, než vylezlo na povrch, že to vymyslel Mirda Kalousek pro své kámoše a Babiš neudělal nic protizákonného.*
  *Tak novináři seznamu přišli s opravdu bombou - Agrofert bere dotace na pole, která nejsou jeho. Okamžitě celý demoblok vyzýval Babiše k rezignaci.
  Ale ouvej, on podle zákona bere dotace ten, kdo na polích hospodaří a ne vlastník.*
  *A tak se znovu rozjelo Čapí hnízdo a ti samí novináři se rozjeli do Švýcarska. A už tu byla kauza uneseného syna, tajné nahrávky a opět rozeřvaný demoblok. Pokračování nebylo, protože by ty novináře podruhé ve Švýcarsku zavřeli.*
  *Tak přišel Agrofert- buď odstoupíš, nebo se ho vzdej. Tak ho předal do svěřeneckých fondů. Opět špatně, ne podle zákona ale podle již zmiňovaného demobloku.*
  *A co dál? Tak ho spojíme s Benešovou a znova demisi. Mezi tím přidal důchodcům, špatně, snížil deficit, špatně, nebere si plat, špatně, on na to má.*
  *Jako téměř jediná firma této velikosti odvádí Agrofert daně u nás a né v daňovém ráji. Do toho ještě řepka- jejíž zvýhodnění zavedla vláda právě demobloku .*
  *Samozřejmě dotace na Čapí hnízdo dostal taky od Mirdy Kalouska. K tomu si přidejte spousty pořadů v televizi - jak ožebračil neskutečný počet lidí a obral je o firmy, rádoby umělci vyzývající k občanské nespokojenosti atd.*
  *A nyní na náměstích lidi, kteří manifestují za čistotu justice. Tady někdy byla justice čistá?*
  *Řidič autobusu namaloval tykadla poslancům právě zase toho demobloku a šel na dva roky na tvrdo.*
  *Kolik by museli dostat ti s těmi plakáty na Zemana a Babiše? Měl by se každý na chvíli zastavit a popřemýšlet, jak je možné, že tomu všemu tady lidé ještě věří.*
  *Spousty lidí chce odejít z EU, ale vítači migrantů jim nevadí, jsou přece proti Babišovi. A tak ty zhulence máme v PS, EP a Pražáci na magistrátu.*
  *Přeji všem mnoho dalších úspěšných demonstrací za demokracii, PROTI DEMOKRATICKÝM volbám, nebo je snad něco DEMOKRATIČTĚJŠÍHO, než demokratické volby?? Národe vzpamatujme se, či už jsme zapomněli, jak po "demokratických volbách, demokratickým parlamentem a demokratickou vládou" byly schváleny ony církevní restituce včetně vládních a církevních smluv, i zde šlo o stovky miliard a co?co?co?. Mlčíme.*
  TOTO BY MĚLO VĚDĚT CO NEJVÍC LIDÍ - NEBO SI MYSLÍTE ŽE NÉÉÉ...........
  NEBO NA TO TAKÉ SERETE A JE VÁM TO JEDNO.!!!!!!
  JAKO TĚM STATISÍCŮM, KTEŘÍ NECHODÍ K VOLBÁM.!!!!!?????

  Rychlá odpověď

  Ing. Miloslav Pivoňka → vladka.hrmova@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dobře napsáno dobře.Chtělo by to povinnou volební účast a před volbama masově šířit tyto názory

   Smazat
 26. 18:18S Vašim příspěvkem by měl do písmene souhlasit každý, kdo není vyloženě debilní. Tyto stupidní protivládní demonstrace jsou tak do očí bijící, že to snad musí vidět i malé dítě.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.