Reklama

sobota 7. března 2020

Vysoké nebezpečí: Stát tajně trénuje válku s občany. A proti Rusku. Šílení ČT a spol. se směšným virem je jen zástěrka. Konflikt – poslední naděje globalistů. Pátá kolona na nohou. Boj proti Trumpovi. Jde do tuhého

Originální grafika ProtiProudu
Petr Hájek
7. 3. 2020  ProtiProud
PETR HÁJEK nabízí několik překvapivých vysvětlení absurdního šílení kolem bezvýznamné chřipky a upozorňuje na skutečná nebezpečí, která jsou v pozadí celé operace pod falešnou vlajkou


Absurdní blbnutí s koronavirem přetavují média do zvláště horké fáze. Veřejnoprávní panikáři z ČT, ČRo a dalších mainstreamových médií se konečně dočkali. Po několikatýdenním tréninku „naprázdno“ už máme také nejméně dvanáct (!) případů (aktuálně 21 - pozn. red. NR). Sláva! Skončily čtyřiadvacetihodinové „co se stane až“, „hypoteticky  vzato“ a tak dále. Už jsme zaprvé také světoví, ale to podstatné je jinde: Vláda, především premiér a ministr zdravotnictví, jsou několikrát denně vystaveni útokům, jak všechno nezvládají, jak je málo „pomůcek“, jak jsou neschopní a hloupí, když zakážou diváky na biatlonu, a naopak dovolí plná hlediště na fotbal Sparta – Slavia či na vzrušující závěr hokejové ligy.

Je přímo fascinující tuto „operaci pod falešnou vlajkou“ sledovat. Že je ve skutečnosti tato chřipka ještě méně nebezpečná než ta „klasická“ (na niž mimochodem při současné epidemii jako každoročně již u nás zemřelo mnoho lidí – převážně starších a chronicky nemocných, o nichž neslyšíme ani slovo, protože je to „normál“)? Že se svými následky prakticky vůbec netýká dětí a lidí do zhruba šedesátky – těch starších jen proto, že mají obvykle jiné choroby, které jim snižují odolnost?

Vše marno. V mediálním rachotu cokoli racionálního okamžitě taje jako domnělé ledovce v Antarktidě v důsledku údajného globálního oteplování způsobeného lidskou produkcí CO2. Jde o přesně stejnou absurditu. Ale blbno v tak masivním „bombardování“ má jasné výsledky. Podle posledního průzkumu (vynechme teď jeho hodnověrnost) již více než 80% lidí „věří“, že globální oteplování existuje, a je vážným problémem. Obdobně mnozí neváhají nakupovat „válečné zásoby“ kvůli „pandemii“ koronaviru. Teprve toto je vážný aspekt, jímž má smysl se zabývat:

Proč to všechno je? Kam to směřuje? Co tím alarmističtí organizátoři paniky ve skutečnosti sledují? Na co cvičí?

Cvičení

Nejprve k naší „domácí variantě“: nezakrytým smyslem nepřetržitého „válečného“ vysílání ČT a spol. je v první řadě boj proti Andreji Babišovi. Je to tak okaté, že vzniká otázka, zda místní „tvůrci“ paniky jsou ještě duševně zdrávi, či jde již o „diagnózu“. Ale masivnost útoků je taková, že podléhají i mnozí jinak veskrze normální. Třeba opakování teze o údajné „nesmyslnosti“ zákazu diváků na biatlonu vs. domácí sportovní soutěže, nese výsledky. Nebýt psychózy, která se na rozdíl od relativně neškodné nákazy skutečně šíří, každý by to pochopil: je přece rozdíl, jestli k nám přijedou tisíce nekontrolovatelných fanoušků lyžování ze „zamořených“ oblastí (zvláště z Itálie), nebo zda se sejdou na stadiónu prakticky výhradně jen domácí.

Jenže nic rozumného právě neaplikuje. ČT a její antibabišovské jednotky v bakalovských a dalších globalistických médiích se pokoušejí zvednout uměle vytvořenou vlnu co možná nejvýše. „Chvilkaři“ jsou už po posledním pražském výbuchu pasé (nevídané, ale opravdu NIKDE jsem nenašel jediný údaj o počtu účastníků, na Hradě jich prý bylo několik stovek, na Staroměstském náměstí – se započtením všudypřítomných turistů – prý několik tisíc). O to víc nafukují splaskávající báji o koronaviru.

Musí. Vědí, že mají málo času. Zkušenost z Číny ukazuje, že při běžných opatřeních nákaza rychle ustupuje. Tak se pro jistotu ještě narychlo vytvoří „průzkum“, podle něhož vláda i premiér již nemají sympatie „většiny veřejnosti“. Manipulace je sice v rámci statistické chyby (klidně by to mohlo být interpretováno naopak), ale především: pokud by skutečně příznivci vlády a Babiše tvořily i za této bubnové palby téměř polovinu veřejnosti, jde o fantastický úspěch.

Neznamená to nic jiného, než že jsme předmětem „cvičení“: globalisté v posledních letech těžce prohrávají jedny volby za druhými. Schopnosti „úderných jednotek“ bylo proto nutno prověřit „bojovým cvičením“. Nic jiného nesledujeme (a jsme jeho předmětem) také u nás. Hrůza z toho, že se navzdory všem statistickým předpokladům k nám, na Slovensko či do Polska nákaza nedostane před pár dny opadla – a nyní nastala střelba ze všech zbraní současně. Neumějí nic jiného – a bude to mít pro ně nakonec zničující důsledky. Ale to nejsou schopni dohlédnout. Ostatně – nejde o jediné tajné „cvičení“, jak vzápětí uvidíme.

Původce

Obvykle nejlepším barometrem vážnosti situace bývají trhy (finanční a komoditní burzy). Po prvním úleku a dramatickém „zabrzdění“ nastal v posledních dnech opak: dramatický růst, snaha dohnat ztráty. Ony zase nebudou tak velké. Zvláště u nás. Došlo k paradoxní situaci, že vytvořená panika způsobila u části veřejnosti nákupní horečku (kdosi to nazval „druhé Vánoce“), takže domácí spotřeba vyrovná HDP (hrubý národní produkt).

A k tomu ještě Miloš Zeman oznámil, že pojede do Číny na velkou mezinárodní konferenci s prezidentem Si. Mediálním pomatencům z toho málem přeskočilo: najednou ti největší nenávistníci mají dojemný „strach“ o prezidentovo zdraví. Pochopitelně: hlava státu tím dává demonstrativně najevo, že nákaza v „zemi původu“ fakticky skončila. To ovšem nelze připustit.

Nechme nyní stranou, že „zemí původu“ koronaviru nebyla Čína, ale s pravděpodobností hraničící s jistotou laboratoře s biologickými zbraněmi v Kanadě (zástupně vykonávající „špinavou práci“ za tajné služby Spojených států v různých oblastech světa, naposledy třeba při operaci proti Íránu), jak jsme o tom nedávno psali zde.

Epidemie?

Obecně je již naprosto zjevné, že z hlediska úmrtnosti nová „bojová látka“ vyzkoušená primárně proti asijskému ekonomickému obru (virus je z hlediska genotypu „konstruován“ na Asiaty) nedopadla nejlépe. Číňané se nejprve docela slušně polekali. „Aplikace“ zbraně ve Wu-chanu (kde sami mají laboratoře s biologickými zbraněmi) neumožňovala okamžitou odpověď. Když se však ukázalo, že látka není zdaleka tak nebezpečná, jak američtí a kanadští „tvůrci“ předpokládali, vzali to rovněž jako „cvičení“. Proběhlo podle všeho úspěšně. Dnes se již život (a výroba) v Číně vrací k normálu.

O to víc je nutno mediálně plašit populaci na dalších místech světa. Především masivností. Musí to být všude. I kdybyste otevřeli olejovky, musí na vás vykouknout „zpravodajství“ o hrůzách koronaviru. ČT, ČRo a spol. již zásadně používají slova „epidemie“ či dokonce „pandemie“ (používaly je ještě než k nám nákaza horko těžko z Itálie proklouzla). Přitom pro to není žádný důvod. Za epidemii „běžné“ chřipky (ta typu A u nás právě doznívá) se pokládá nakažení alespoň tisíce lidí na sto tisíc obyvatel. U nás to byly letos až dva tisíce na sto tisíc. A na komplikace s ní spojené zemřou každoročně asi 2000 většinou starších a jinak nemocných lidí – o které se ovšem nikdo nezajímá. Zato na první případný „exitus“ u nás čekají mediální hyeny jako na smilování.

Pandemie?

Podobné je to s „pandemií“ (světově rozšířenou epidemií). Také pro její vyhlášení jsou stanoveny přesné „parametry“. A protože jich koronavirus ani zdaleka nedosahuje, budou se mu nyní ve Světové zdravotnické organizaci (WHO) „předělávat na tělo“, aby pandemii bylo možné alespoň mediálně hrát. V Itálii, z níž se podařilo udělat „evropské centrum nákazy“, letos v průměru na „běžnou chřipku“ zemřelo každý týden více než dvě stě lidí. Každý den tam zemřou nejméně dva lidé na AIDS (celosvětově každoročně více než tři čtvrtě miliónu) – což je skutečná pandemie, jen se o ní musí mlčet, protože jejími hlavními původci a šiřiteli jsou nedotknutelní homosexuálové.

Řečeno jasně: Místo pandemie tu máme ve skutečnosti velmi pomalu se šířící nákazu nepříliš nebezpečné choroby horních cest dýchacích. Děti a generace do zhruba šedesáti let věku jí nejsou ohroženy prakticky vůbec. Probíhá u nich ve většině případů buď zcela bez příznaků, nebo jako slabá chřipka. Ohrožení starších lidí, kteří již mají různé vážné choroby, je v podstatě stejné jako u sezónní chřipky. Umí si někdo představit, že by probíhalo toto grandiózní mediálně-politické „cvičení“ poté, co by se u nás objevilo deset či dvacet případů chřipky typu A?

Smysl celé „operace“

Hlavní korporátní média mají ovšem jasné zadání: šířit masivně paniku. Existují však naštěstí už i jiná média, která si mohou dovolit zkoumat skutečný smysl celé „operace pod falešnou vlajkou“. Důvodů nacházejí několik. Prvotní byl pochopitelně útok na Čínu. Číňané to bezpochyby vědí, ale v zásadě nemohou bezprostředně nijak odpovědět. Jedinou odpovědí by totiž musela být válka, což je poslední, po čem by tato patrně již největší ekonomická mocnost světa toužila.

Ostatně pokud virus opravdu vyrobili (a poté dovezli do Číny) „Kanaďané“, nebyla to Trumpova vláda, ale tajné služby USA, kde útok naplánovali. Není bez zajímavosti, že vzápětí americký prezident vyměnil (navzdory obvyklému řevu „demokratické“ opozice v Kongresu) šéfa koordinujícího činnost všech tajných služeb. Ten útok totiž měl směřovat přes Čínu právě na něj. Blížící se prezidentské volby má skvěle rozehrané. Jediné, co by ho mohlo ohrozit, by byl strmý ekonomický pád, náhlá celosvětová hospodářská krize. To už se ale zjevně nepodaří – alespoň do podzimních voleb.

Co ustojí Babiš?

Ve druhém plánu, jak rovněž soudí řada renomovaných komentátorů mimo korporátní média, je další omezení občanských svobod na Západě. Něco jako po báječném 11. září: nové zákony, nové zákazy, nové kontroly, nové obruče. A současně „ve stínu paniky“ provést několik zásadních kroků, které by jinak veřejnost nepřijala: proto se nyní v Bruselu narychlo přijme šílený „Zelený úděl“ – a dokonce tak, že v řadě případů nebude nutný ani souhlas národních vlád.

Rozjetí další velké vlny muslimské imigrace spadá rovněž do této doby. Je ostatně otázka, zda prezident Erdogan jedná skutečně jen „o své vůli“, nebo jeho „otevření tureckých hranic“ je ve skutečnosti s Bruselem (Berlínem) koordinováno. Reakce-nereakce Bruselu (Berlína) svědčí spíše pro tuto variantu. Až už nebude možné udržet pozornost lidí kolem směšné infekce, budou překvapení občané konfrontováni s hotovou věcí: nebude síla, která by zabránila „umísťování migrantů“ také k nám. Aktuální výlet „trestního komanda“ z EP do ČR měl Andreje Babiše zastrašit – právě pro tuto variantu.

Trénink na válku

Je tu však ještě jeden aspekt, který zatím zcela zůstal pod „horizontem vnímání“ naší veřejnosti: Vláda dostala z NATO a Bruselu úkol naostro si „vyzkoušet přípravu války“. Proč asi? A proč právě nyní? „Cvičení“ proběhne v nejvyšších patrech státu pod názvem Obrana 2020 a půjde o „simulaci napadení republiky blíže nespecifikovaným nepřítelem“. Kterýpak to asi je? Tajný vládní dokument vše popisuje takto:

„Cvičení představí realistickou eskalující krizovou situaci hybridní povahy v Evropě, kdy dochází k vnitřnímu (!) i vnějšímu – včetně vojenského – ohrožení některého ze spojenců a zároveň k nevojenským projevům hybridního působení na území ČR.“Jinými slovy jde o cvičení pro občanskou válku, pro boj státu (řízeného ze zahraničí) proti vlastnímu národu. Říkají to jasně další slova dokumentu, kde se kromě jiného mluví o „nutnosti reagovat na … silné dezinformační kampaně, které povedou až k občanským nepokojům.“

Podle scénáře po vyhlášení stavu ohrožení státu jsou zavedeny povinné odvody, k útvarům se budou hlásit nejprve bývalí profesionální vojáci a členové aktivních záloh. Najednou je jasnější, proč soudruh Hamáček tak spěchá s rozpuštěním domobrany. A dál? Mobilizace by byla vyhlášena prezidentem na návrh vlády až za válečného stavu. Aby nebylo pochyb, proti komu tento válečný „trénink“ (zatím se u nás nikdy nekonal) proběhne, uvádí se ve scénáři: „Z důvodů nespojování s reálnými aktéry bude oponent (hle, nový termín pro Ruskou federaci) specifikován pouze obecně bez jakéhokoli geografického zasazení.“

Mlhavá hranice války?

Bývalý německý velvyslanec v ČR to ale přece jen specifikoval: „Země vždy používaly propagandu, sabotáže a podobné prostředky k destabilizaci jiných zemí. Nový je však rozsah a intenzita toho, v jaké míře se tyto nástroje uplatňují. Anexe Krymu ukázala, jak mlhavá je hranice mezi mírem a válkou.“

Na této „mlhavé hranici“ právě stojíme. Jak vypadá „hybridní válka, propaganda a sabotáže“ proti vlastnímu obyvatelstvu nám aktuálně předvádí německo-americká agentura washingtonských bažin (Deep State) zvaná výsměšně ČT (a její další „odvelené“ jednotky v médiích a v parlamentu). Operace koronavirus je v tomto smyslu pro ně především cvičením – útok proti Andreji Babišovi jejím „vedlejším produktem“.

Generální štáb a ostatní šéfové příslušných institucí budou tedy teď v březnu „cvičit“ válku proti vlastnímu národu – a přípravu války s Ruskem. Ono to docela souvisí. Jen ta druhá „část“ zřejmě nemá být hned. Bude se čekat na výsledek amerických prezidentských voleb. Jak vidět z operace proti Íránu (zabití šéfa íránských Revolučních gard proběhlo za Trumpovými zády, ten to poté jen kvůli právě probíhajícímu impeachmentu „pokryl“), stejně jako z „operace koronavirus“ má americký Deep State stále mnoho nástrojů, jak válečný konflikt spustit – pokud bude jasné, že Trumpa není možné „odstranit“ pomocí parodie na svobodné volby.

Především touto optikou by se měl rozumný člověk dívat na probíhající blbno kolem fakticky neexistujícího „problému koronaviru“ u nás a v okolní Evropě. Jako na jednu z posledních velkých operací prohrávající globalistické mafie. Krysy zahnané do kouta jsou nejnebezpečnější. A jejich krvavý plán je jasný.

Zda mu podlehneme (navzdory tomu, že – jak vědí čtenáři mých posledních knih – „žádný plán nikdy nevyjde“), záleží na každém z nás. Nebezpečí je aktuálně opět vysoké.

A nejmenuje se koronavirus.
21 komentářů :

 1. Nemyslím, že je na místě dělat si šoufky z epidemie COVID 19. Je lepší být připraven, než pak dopadnout "jako sedláci u Chlumce". A pokud se podaří světu tuto epidemii zvládnout buďme rádi, tedy myslící část lidstva. Není pochyb, že je mezi námi dost omladiny, která vidí příležitost, jak snadno a rychle přijít k penězům a majetku , jen třeba dědictvím po zemřelých rodičích a prarodičích na infekci koronavirem. - Ale ne všichni by si rádi splnili takový sen a jistě nakonec ti s rozumem pochopí, že ani válkami ani pěstováním epidemií nikdo trvale nezbohatne. Stačí ona "epidemie" migrantů, kterou "civilizovaný" Západ vyvolal také v naději na snadné obohacení - a jak by mohlo těm, co nemají kulturu pak vadit, že je devastována kolébka evropské kultury - pro bohatnutí diktatury kapitálu. Máte také "radost" z vládnoucích sadistů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:5 Zažil jsem jako školák v této zemi epidemii žloutenky i příušnic (v 60. letech). A lidi tolik neblbli. Zvýšený výskyt chřipky tady byl, je a bude každý rok touto dobou. Všichni to vědí a nikdo s tím neměl co pamatuju problém. Připravily se firmy, nemocnice, lékaři i lidi. Ani toto není epidemie. Dokonce ano zvýšený výskyt. Jde v poměru k jiným nemocem - nachlazení, "obyčejné" chřipce o jedince. Ale média opět ukázala svoji moc. Nikdo o tom nic neví, ale lidi doslova šílí. Že je ve vyločených lokalitách (lidově zvaných ghetta) žloutenka tak rozšířená, že ji berou jako běžnou nemoc se nikde nepíše. A tady by byla na místě opatření. Ale když se to drží v mezi těmi místními, tak se nic moc neděje.

   Smazat
  2. Pan Hájek semlel dohromady spoustu věcí. Když to člověk čte,má pocit jako by to napsal Bůh,který všechno ví. Bohužel,co se týká blbna kolem neexistujícího problému a neškodnosti koronaviru (ve světle toho co o tom "rozumný člověk" ví za poslední týden)jeví se jeho vývody jako článek pomatence.

   Smazat
 2. Stát by měl zaujmout jasné stanovisko k otázce karonaviru a zejména zakázat médiím šířit hystérii a paniku, pod hrozbou přísných sankcí a postihů. Snaha opozice využít situaci k hnojení na Babiše, typu "nic nedělá" a když udělá tak zase typu, "zbytečně panikaří" je naprosto odporná ale jinak nedělají nic. Na co nám takoví politici jsou? Jak se říká na prd a na ho.no a zadarmo drazí, ovšem zadarmo by tam nikdo z nich nebyl. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 3. Z celé této situace kolem korona viru musí mít normálně uvažující člověk jen legraci. Vemte si Vážení přátelé takovou blbost, že lidé vracející se z lyžování v Itálií (lyžovali protože pečují o své zdraví a s tím související péčí o velikou imunitu) musí po návratu jít do karantény a řidiči kamiónů kteří díky své psychicky náročné práci mají imunitu podstatně slabší jako lyžaři v Itálií do karantény nemusí.Navíc řidiči kamiónů jsou ve styku v italských skladech s italskými lidmi, kteří také mohou být nakaženy korona virem. Protože v Itálií díky propagandě korona viru bude asi na sjezdovkách málo lyžařů a ceny ubytování proto budou velice nízké, uvažují o tom, že by tam mohla být krásná a levná lyžovačka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Osobo 19:02, nejste schopen rozlišit mezi technickou nezbytností zajistit přepravu osob a věcí, tedy za jistých podmínek vyjmout řidiče a piloty z karantény a karanténou těch, kteří přes celkem jasnou signalizaci problému neodolali a vyhověli libůstce, co nejlevněji si zalyžovat, tedy zalyžovat si zrovna v Itálii. Poměrně nákladnou libůstku, při které se spíš lámou nohy, vydáváte za péči o zdraví. Jako bývalý výkonný sjezdař o tom něco vím. Skutečná péče o zdraví vypadá naprosto jinak. Ta se s vysokohorskou lyžovačkou, co do prožitku, samozřejmě srovnat nedá. Patrně jste omezenec.

   Smazat
  2. 3:51 Letos mi bude 60 let a lyžují od svých 10 let jak sjezd, tak i běžky a nikdy jsem si na sjezdovce nezlomil nohu protože jezdím opatrně. Lyžování je krásný sport při kterém si náramně odpočinu. Je nutné pečovat o zdraví aktivně pohybem a ne se válet v předražených lázních. Je rozdíl lyžovat jako výkonný sjezdař a jako rekreační sportovec v tom, že jako výkonný sjezdař děláte sjezd pro peníze a jako rekreační sjezdař děláte sjezd pro potěšení.

   Smazat
 4. Dobře jsem se narodil. V jiné době bych se tolik nevyvztekal, ale ani nepobavil.
  Vědecké kapacity celého světa varovali před globálním ochlazením, tzv. "malou dobou ledovou", už v době kdy jsem byl ještě kluk a odebíral ABC a VTM, nově pak od roku 2015, když tu kde se vzala tu se vzala, povstane mentálně postižená dívka na straně půlnoční, spatřující pouhým okem CO2 a jme se jezdit po světě a nadávat otitulovaným bezmozkům kteří jí za urážky ještě tleskají. Gréta a otitulovaní greténi nechávající si nedávat od záškolačky, to by v jiné době možné nebylo.
  Nebo, aby bylo té srandy víc, namísto posilování policie a armády na obranu před invazí nepřátelských barbarů z východu bude armáda trénovat boj s imaginárním nepřítelem, zatímco skutečný nepřítel je již za humny.
  Nebo, aby by bylo ještě víc, vláda spolufinancuje svého nepřítele který si má v programu ji rozvrátit a zbavit "vlády".
  V uvozovkách proto, že blbec král, který není králem ve vlastním království.
  P.S. Jsem zvědav, zda mě nějaký bezmozek nenapadne že máme demokracii, nikolivěk monarchii. Pro idioty proto tuto starou pravdu upravím:
  Blbec vláda která nedovede vládnout ve vlastní republice a využít moci svěřené ji občany v demokratických volbách.

  OdpovědětSmazat
 5. Danou situaci s koronavirem je dobré brát jako výzvu. Kdo rád lyžuje, tak místo do Itálie může jít lyžovat na krásný ruský Kavkaz například na Dombaj, nebo do Krasnoj Poljani kde byli zimní OH.

  OdpovědětSmazat
 6. Je to celkem jednoduché. I u jiných záležitostí se sází na lidskou "blbost" a vyplašenost bečících ovcí a ještě nikdy to nezklamalo. Pokud bych měl soudit třeba jen podle diskuzí k různým článkům, tak dost diskutujících viz Novinky se už dohodlo na tom, že je to hnusný bulvár, který se živí reklamou, a sbírá diskuzní body,a koronavirus už jim vydělal spoustu peněz - vůbec celá novinařina se propadla hluboko pod úroveň slušnosti a kulturnosti, ale pořád je celá řada lidí,kteří všechny ty bláboly berou vážně, a propadají panice. To nechápu. Ale skutečnost je ještě horší, asi hrozí jakási další krize - firmy, které zaměstnávají spousty lidí a zejména v posledních letech jich hodně nabraly, je zase začínají propouštět, odpadají odpolední a víkendové směny -důvod? Nemají materiál. Důvod? Kamiony s materiálem stojí na hranicích, kde jsou zadrženy na řadu dní - řidiči musí projít testem na koronavirus a jsou - do doby než budou známy výsledky - v karanténě. Výsledky jsou zatím vždycky negativní -ale kamion má zpoždění i 14 dnů! Celá řada dělníků je dovážena z ciziny - co budou dělat v případě propuštění? Rabovat obchody? Kdo jim co dá? Už teď začíná panika - a právě to chtěli. Není válka jako válka - nějací šmejdi se snaží v Evropě rozpoutat krizi,prostřednictvím medií šíří paniku, že nebudou potraviny - a bohužel to zabírá! Co bude následovat? Majdany? Důvody pro vpády nějakých "usměrňovačů" poměrů? Pád vlády? Opravdový nedostatek potravin a hladomor? Bude se to svádět na koronavirus, vše načasováno pečlivě do období chřipek kdy lidé tak jako tak kašlou, mají teploty a záněty horních cest dýchacích? Je to odporné zvěrstvo, a lidé jsou proti tomu bezmocní. Co můžou udělat? Ani vláda, ani politici nemůžou udělat nic - ani diplomacie nemůže pomoci, když se šíří takové darebáctví.

  OdpovědětSmazat
 7. Byl jsem v Kauflandu a jedna starší dáma ládovala košík kolínkama a špagetama (+ další artikly). Tak jsem se jí zeptal, jestli jsou teď na chřipku lepší těstoviny. Já že mám za to, že vitamíny. A že je lepší být v posteli než ve sklepě nebo bunkru. Ale kdepak. A takových tam bylo více. Nejen dámy a nejen starší. Tak jsem si vzpoměl, že v r. 1977 nějaký vtipálek roznesl fámu, že nebude sůl. I bez internetu a sociálních sítí se to rozneslo jako to o té chřipce. Báby v domě vláčely ruksaky soli a tašky k tomu. Taky jsem se tehdy (jako mladíček) zeptal sousedky, jestli si myslí, že sůl nebude tak padesát let nebo snad už nikdy (vláčela toho minimálně půl metrálku a kdo ví, jestli šla jen jednou). Taky jsem nepochodil. Ještě vynadala mně i našim. Ještě neskončila tahle fáma a někdo k tomu přidal ocet. Situace se opakovala. Lidi vláčeli vozíky octa. Darmo jim v krámě říkali, že je to blbost. Nevím kolik kdo spotřebuje soli nebo octa, ale některým ty nasyslené zásoby musely vydržet snad dodnes. A s tou chřipkou je to stejné. V 2 miliardové Číně zemřelo cca 200 lidí. Kolik jich zemřelo na tu "obyčejnou"? Každý lékař vám řekne, že neléčená chřipka trvá dva týdny, ale on ji dokáže vyléčit za čtrnáct dnů. Prostě dodržovat hygienu a být zodpovědný. Když jsem nachcípaný, ležím doma a nechodím mezi lidi. A když už musím, tak ne ve špičce. Ale někdo z toho má parádní kšeft! Rouška za 900,-, tak to už je síla. Co se přípravy na válku týče, jsem v klidu. Koho bychom do ní jako poslali? Těch 4000 jakž takž vycvičených lidí končí do dvou dnů (nebo i za odpoledne, když to jen trochu dobře půjde) a pak už nic. Nemáme vojáky, protože těm co prošli řádným výcvikem je přes padesát. A i kdybychom nějaké snad sehnali, nemáme pro ně výstroj ani výzbroj a nemáme je ani kde ubytovat a čím nakrmit. Vše bylo rozkulačeno. Kasárna, letiště, vybavení... My dokonce ani nevíme kolik by těch vojáků mělo být a kdo by měl vlastně narukovat. Protože nemáme ani evidenci potencionálních branců. A návrh ve Sněmovně neprošel ani do prvního čtení. A když kolem sebe vidím ty parodie na chlapy co se scházejí zejména na Letné tak vím, že ani žádné vojáky mít nebudeme. Takže klídek.

  OdpovědětSmazat
 8. Musím kladně ohodnotit vládní akce proti epidemii covid-19. Je vidět, že celý podnik řídí odborníci a ne okecávající politici. Cílem samozřejmě není zabránit epidemii (to nejde), ale zpomalit její nástup, takže bude dlouhodobě udržena slušná kapacita nemocnic k ošetření těžkých případů.
  molekulární genetik

  OdpovědětSmazat
 9. ta umrtnost je mnohem vyssi nez u bezne chripky cca.3 procenta takze opatrnsost je na miste.

  OdpovědětSmazat
 10. Bohužel všechno to záleží na tom, co my dosud neznáme a asi se jen tak nedozvíme. Jestli je to "zbraň", pak se máme čeho bát, ale vlastně zbytečně, protože se to bude šířit "mnohem lépe" než dosavadní epidemie, které kdy byly. Jinak by to jako zbraň nemělo smysl.
  Je naprostá blbost obviňovat z toho Číňany, protože nikdo nikdy nikde nebude zabíjet vlastní lidi ani náhodou, které potřebuje. Pokud jsou za tím Američané, jak vyplývá z některých "náznaků", pak je to další projev arogance a přezírání "okolního světa", který je už tak málo poslouchá. Nebude náhoda ani smrt vedoucího vědce celého programu z Kanady "náhodou" v Africe, teda dostatečně daleko ode všech zvědavých očí. Ostatně, co tam vlastně doopravdy dělal? Stejně jako to "urychlené" odstranění od válu Číňanů od výzkumu v té Kanadě.
  Jestli je to nemoc, která se bude chovat podle vzorce cyklu HIV, pak "vrchol" může přijít tak za dvacet třicet let. A pak bude pozdě na cokoliv.
  Zároveň ale celá tato událost by měla vyzdvihnout do popředí světového zájmu otázku morálky vědeckých výzkumů i samotných výzkumníků a především morálky výzkumů v armádách a především farmaceutických firem. Výsledek "jen" holé prověrky by asi nebyl příliš radostný.
  Dělat si z toho srandu je snadné, ale nemístné, pokud nemáme dost informací. Může se snadno stát, bez ohledu na skutečný původ koronaviru, že zmutuje někam směrem k "nevyléčení" ve vysokém stupni - místo uváděných procent až tří úmrtnosti může pak nastat zcela jiná situace, řádově na dvacet třicet procent minimálně. O to více bychom potřebovali znát, jestli je to umělé nebo ne. O vývoji a výzkumu takových "zbraní" na základě DNA bylo nejednou dříve oznámeno, ale co by si "tvůrci (naprostí nemyslící idioti i přes ten jejich nejspíše superplat a superhodnosti) měli uvědomit, že NIKDO, NIKDE A NIKDY NIKOMU nemůže garantovat stabilitu takového "nástroje". A to ani tehdy, jestliže "dokáží" najít teď ten "správný" "lék", samozřejmě jen pro vyvolené. Stačí si vzpomenout, jak to dopadlo s penicilínem a antibiotiky za řádově pár desítek let nadužívání!
  Proto opakuji, nelze si z toho dělat srandu, ale není na místě také zveličovat hrozby. Nikdo nemůže ještě dnes vědět, kam to povede. A to ani případní autoři. Bohužel k informovanosti nepřispívá ani to, že už "vědci" i vědci tolikrát svými závěry točili prakticky ve všech "svých" oblastech na všechny strany, že trochu přemýšlející člověk jim prostě nebude a ani jen tak nemůže věřit. Takže zbývá jen opatrnost bez přehnaného strachu či optimismu.
  Ostatně moje babičky, i moje máma nebo teta vždy měly své domácí železné zásoby. Vím, že to u nás mnozí, hlavně na venkově tak stále praktikují. Člověk nikdy neví, co se může stát a vůbec nemusí jít o zdravotní epidemii nebo válku. Prostě můžou třeba "banálně" člověku dojít peníze. A pokud jsou to zásoby domácí vlastnoruční výroby a sběru, tím lépe.
  Politické intriky kolem toho nebudu komentovat, protože tady si "vzdělaní" političtí a obchodní magoři stejně najdou JAKÝKOLIV jen trošku vhodný důvod. Třeba i to, že mraveneček na Marsu si zlomil nožičku ...

  OdpovědětSmazat
 11. No jo přepnu reklamy na primu koronavirus další reklamy na tv joj koronavirus. Většina lidí neblbne potkal jsem kámošku tak mě povídá že toho má už též plné zuby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to 21:17 Cituji: Je naprostá blbost obviňovat z toho Číňany, protože nikdo nikdy nikde nebude zabíjet vlastní lidi ani náhodou, které potřebuje.

   Jak bláhová myšlenka. Vždyť doložených příkladů
   právě obětování vlastních lidí je dost.
   I při hře šachy je právě oběť figury, jako snadná kořist, rafinovaným tahem, za kterým se skrývá skutečný úmysl.
   Tím nechci obviňovat Čínu, ale ani žádnou jinou zemi, neboť k takovému adresnému obvinění nemám a ani jako obyč občan nebudu mít nikdy dostatek informací.

   Smazat
 12. Jen tak na okraj. Čistě předpokládejme:
  Jestliže je to příprava na válku a jestliže má být cílem Rusko - Slované a jestliže útok bude veden i biologicky na základě genů (a nemusí to být coronavirus), pak si i ti "naši" "slovanští" poskoci musí uvědomit, že i oni mají převelice často stejné geny (poskoci z toho jistě skákali ve spánku z balkónů, ale všichni je mají bohužel zajištěné proti takovému "nešťastnému " případu) jako i v jejich myslích jejich "zavilí" nepřátelé, ať se jim to líbí nebo ne (mimochodem i u Němců je slovanských genů cca kolem třiceti procent!). Takže tady zase "naše Pátá kolona" výhodně ničí rovnou i sama sebe ... Je třeba k inteligenci takových "případných" členů Páté kolony něco dodávat?
  A vůbec, někdo by měl napsat fundovanou knihu o odměnách, které potkaly zrádce svých národů ve všech dobách na všech kontinentech v minulosti. Určitě by to bylo zajímavé čtení, kolikrát se takoví zrádci dožili vůbec "klidné a přirozené" smrti. A potenciální zrádci by to měli číst povinně, aby věděli, co je čeká od jejich vlastních páníčků.

  OdpovědětSmazat
 13. Řekla bych, že útoky toho, co nazýváme "deep state", poslední dobou nebývale sílí, jsou stále průhlednější, ale zřejmě si tu nedomyšlenost může dovolit, protože lidi se chovají jako blbci. Opravdu se nám už projevuje výsledek debilizace našeho školství, nebo nové generace natolik přestaly používat mozek? Hloupé provokace vůči Rusku a Číně, další pokus o nahnání ilegálních běženců, všechno je tak průhledné a hloupé a jako by to nikomu v masmédiích nevadilo, do očí nám hlásají lži a nesmysly a my jsme bezmocní, nemůžeme tomu čelit jinak než vypnutím televize či rádia. Mě tak zlobí, že ti lidé, kteří se účastní toho rozeštvávání, ti zrádci národa, nebudou potrestáni, ať zvolíme jaké chceme zástupce ve volbách, bude to pokračovat, protože prachy, které za tím vším stojí, jsou nepředstavitelné a schopné všeho - od podplácení přes vydírání až k vraždě. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
 14. 8:51 https://beforeitsnews.com/alternative/2020/03/covid19-bioweapon-created-by-rothschild-and-royals-to-crash-china-economy-and-end-trump-re-election-2-3716438.html Neděle 1. března 2020.
  Byl to útok na Čínu, aby zničila svou ekonomiku a vytvořila maximální chaos na celém světě ve snaze odstranit Trumpa z moci. Další 2-4 týdny ukáže přesně, co se děje. Moje předpovědi je, že Trump bude vypadat jako osoba pod kontrolou a on ještě více odhalí Hluboký stát, než začne Durhamovo obvinění. Jak řekl Dave na X22, optika je důležitá!

  OdpovědětSmazat
 15. Má-li v ČR v březnu proběhnout „štábní“ cvičení simulující projevy hybridní války proti ČR, pak i toto cvičení zapadá do mozaiky dalších událostí.
  Europoslanec Vondra v lednu USA nabídnul, že by v Ostravě mohla vzniknout strategická letecká základna. Po čtyřleté brutální mediální masáži byla „opozicí“ na Slovensku svržena vláda, která dlouhodobě odmítala přítomnost US vojáků v SR, kteří tam měli přibýt pod záminkou modernizace letecké základny Malacky. „Pochodové trasy“ US vojsk z Německa přes ČR směr Pobaltí jsou každoročně rekognoskovány US průzkumníky, letiště Brno již několik let slouží jako „čerpačka“ US vrtulníků na trase do Pobaltí a začínají se zde objevovat i letouny US speciálních sil. Ale hlavně: v dubnu a v květnu by mělo v Evropě proběhnout obrovské US vojenské cvičení (s maximální koncentrací vojsk v Polsku a Pobaltí (ale i v Gruzii!!!)). Média se vůbec nezmiňují, zda příprava cvičení už běží a zda k němu opravdu dojde. Podle předpokladů už touto dobou měly být do EU dopravovány tisíce US vojáků, stovky kusů obrněné techniky a tisíce tun munice. Dle původně předpokládaných počtů evropských jednotek měli evropští vojáci hrát jen marginální roli, zato cvičení mělo potenciál, vyvolat na hranicích s Ruskem velmi nebezpečné situace provokačního charakteru, které by mohly vyvolat i poměrně horké lokální konfrontace, samozřejmě zneužitelné politicky, ekonomicky i vojensky proti Rusku. To březnové „štábní“ cvičení v ČR by tedy mohlo naznačovat, že se během toho US vojenského cvičení v Evropě skutečně počítá i s jeho možnou „horkou“ koncovkou...(?!?)
  Viki L.

  OdpovědětSmazat
 16. Konečně mi dochází, proč zpevňujeme mosty. 🐑🐏🐑

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.