Reklama

neděle 26. dubna 2020

Americká tajná služba varovala před epidemií ve Wuhanu dříve než Číňané identifikovali první případy

Michal Brand
26. 4. 2020
Americká propaganda se intenzivně snaží svalit vinu za koronavirus nCoV19 a epidemii onemocnění Covid19 na Čínu. Neustále posloucháme historky, jak epidemie začala v Číně, jak za to může čínská polévka z netopýrů, nebo jak za to může čínská biologická laboratoř ve Wuhanu. Jak by měla Čína zaplatit kdekomu na světě stovky a tisíce miliard dolarů jako odškodnění.


K podobným výkřikům o povinnosti Číny vzít na sebe vinu a zaplatit stovky a tisíce miliard dolarů odškodnění kdekomu se připojuje nejen Prezident USA Donald Trump, ale i jednotlivé americké státy, různí zejména američtí právníci a agenti amerických tajných služeb v médiích různě po světě (například spolupracovníci amerických tajných v německém magazínu Bild minulý týden).

Všechna fakta ale ukazují čím dál jasněji na USA, jako na skutečného původce dnešní pandemie koronaviru nCoV19. Podle všech dostupných fakt a informací, vypukla dnešní pandemie koronaviru v USA někdy na jaře 2019, tedy více než před rokem a více než půl roku před prvními případy v Číně. V létě 2019 totiž v USA byla epidemie „záhadného onemocnění“, které mělo zcela totožné příznaky a následky jako Covid19. Jen to USA nikdy nepřiznaly a přišly s báchorkou o nemoci z e-cigaret, s báchorkou o nemoci, která se neobjevila nikde jinde na světě, ani jednou, ani v jedné jediné zemi světa. V létě 2019 došlo v USA k velkému nárůstu případů tohoto „záhadného onemocnění“, kdy zdraví, silní a relativně mladí lidé měli Covid19. Ehm, pardon, e-cigaretózu. V počtech tak velkých, že už to i americká vláda musela začít vyšetřovat. (A jak zmíněno, americká vláda ihned přišla s báchorkou o nemoci z e-cigaret.)

Prakticky vzato, je téměř jisté, že kromě těchto mladých, zdravých a silných lidí onemocnělo již v létě 2019 hodně starších, jinak nemocných lidí na tuto „záhadnou nemoc“, dokonale stejnou v příznacích i následcích s koronavirem a nemocí Covid19. Ale u starších a jinak nemocných lidí to nikdo neřešil. Ani když ti lidé umřeli na koronavirus Covid19, pro americký trh přejmenovaný na „e-cigaretóza“. Protože u starších a nemocných lidí je úmrtí na zápal plic běžný. Takže s velikou pravděpodobností již na jaře 2019 trpěli nemocí Covid19/“e-cigaretóza“ stovky a tisíce starších a jinak nemocných lidí. Řada z těchto lidí bezpochyby na Covid19 již tehdy v USA umřela. Až když začaly přibývat masově případy mladých, zdravých, silných lidí s vysokými horečkami, záchvaty kašle, vážnými problémy s dýcháním a s vážným poškozením plic i dalších orgánů, teprve tehdy se začalo v USA alespoň s nějakým vyšetřováním.

Toto „vyšetřování“ probíhalo v létě 2019. A připravilo uklidňující krycí historku o riziku e-cigaret.

Ale tak úplně v klidu americká vláda nebyla. Během vyšetřování „e-cigaretózy“ americká vláda uzavřela svoji armádní biologickou laboratoř nejvyššího stupně bezpečnosti ve Fort Detrick. Asi tam v kantýně prodávali špatné e-cigarety, že? Ale kdepak, v armádních laboratořích ve Fort Detrick více než rok nefungovala dekontaminace odpadních vod. Takže je téměř stoprocentně jisté, že se z této laboratoře dostaly do světa různé viry a bakterie z té nejnebezpečnější skupiny virů a baktérií.

Americká vláda sice tvrdila, že z Fort Detrick neunikl žádný virus ani baktérie, i přesto, že tam rok nefungovala dekontaminace. Ale tomu může věřit jedině pražská kavárna, americký konzument z fastfoodu, redaktor České televize nebo jiný tupý živočich bez špetky kritického myšlení.

Dokonce i mainstream media uvedla ve své době, že po povodních v létě roku 2018 bylo dekontaminační zařízení ve Fort Detrick „špatně fungující“. Pozdější zprávy přišly s krycí historkou, že jen „ne zcela přesně byly dodržovány předpisy“. Což je zase jen další zcela zřejmá hovadina. Protože to by muselo znamenat, že při povodních v létě 2018 se ve Fort Detrick rozmočila úřední lejstra a pak tam rok nemohli dávat správně razítko, pročež byla laboratoř ve Fort Detrick v srpnu 2019 uzavřena. No tak to jistě! ;-)

Dekontaminační zařízení tedy ve Fort Detrick nefungovalo správně rok. Rok unikaly z této top security laboratoře ty nejnebezpečnější viry a baktérie. Na jaře 2019 již téměř jistě starší a jinak nemocní lidé často onemocněli nebo umřeli na koronavirus Covid19 („e-cigaretóza“). Ale u starých a nemocných lidí tehdy ještě nikdo nevěnoval pozornost úmrtím podobným úmrtím na zápal plic. O koronaviru se totiž ještě obecně nevědělo a (jinak běžným) úmrtím starých a nemocných na zápal plic a podobná onemocnění tak nikdo nevěnoval pozornost. V létě 2019 ale již byl počet případů i u mladých a zdravých lidí s Covid19/e-cigaretóza tak velký, že bylo zahájeno „vyšetřování“. V srpnu 2019 americká vláda uzavírá na několik měsíců laboratoře ve Fort Detrick, kvůli rok nefungujícímu dekontaminačnímu zařízení, ehm, pardon, vlastně kvůli špatnému razítkování lejster. ;-)

Pozn.: Pokud to čte nějaký absolvent univerzity genderových nebo sociálních studií, pak jedna faktická – kdyby rok nefungující dekontaminační zařízení v top security biologické laboratoři znamenalo nulový únik virů, pak by bylo zcela zbytečné vůbec pořizovat jakékoli dekontaminační zařízení do jakékoli biologické laboratoře nejnebezpečnějších virů.

Ale zpět k vyprávění tohoto příběhu Tobě, inteligentní čtenářko a inteligentní čtenáři.

V září 2019 jsou již potvrzení případy Covid19 („e-cigaretózy“) i přímo v armádě USA.

Na konci října 2019 se konají světové armádní hry ve Wuhanu. Za účasti armádních sportovců z USA.

Až donedávna jsem se domníval, že k rozšíření nákazy „e-cigaretózou“ v čínském Wuhanu došlo nedopatřením při účasti nějakého nakaženého armádního sportovce z USA. Ale tato verze dostala nedávno vážné trhliny. A je pikantní, že právě díky snaze USA obvinit Čínu.

První onemocnění na Covid19/“e-cigaretózu“ v Číně se objevují na konci listopadu 2019, zhruba měsíc po celosvětových armádních sportovních hrách, konaných za účasti vojáků USA. Potud by vše sedělo na rozšíření koronaviru americkými vojáky do Číny z nedbalosti. Ale to by USA nesměly ve svém křivém obviňování Číny přicházet s tak pitomě vyfabrikovanými „důkazy“ a historkami na podporu své snahy vyvinit sebe samotné ze všeho pomocí obviňování nevinné oběti.

Pozn.: I skutečnost, že první případy Covid19/“e-cigaretózy“ se hned po USA objevily v říjnu 2019 v Itálii. I tady mohlo jít o nevědomé zavlečené amerického koronaviru nCoV19 americkými turisty nebo americkými vojáky sloužícími v Evropě.

Ale jako obvykle, kdy se pachatel snaží potvrdit vlastní alibi a přináší nové a nové detaily své vylhané historky, a ty detaily jsou pitomější a pitomější a víc a víc naopak prokazují vinu lháře, tak i USA a jejich propaganda se vydaly na tuto smutnou cestu, která obvykle vede k tomu, že přitroublý pachatel se usvědčí sám tím, že se zamotá do vlastních nesmyslných lží.

Před několika dny odpálily americké tajné služby naprostou bombu, která zcela likviduje jakákoli americká obvinění proti Číně.

Nejprve fakta, pak ona odpálená bomba.

Čína první případy onemocnění novým koronavirem zaregistrovala na konci prosince 2019. Případ z konce listopadu 2019 byl až zpětně identifikován jako první dohledaný pacient v Číně. Takže tedy – na jaře 2019 běží „záhadné onemocnění“ v USA; v létě toto „záhadné onemocnění“ (v příznacích i následcích zcela shodné s koronavirem Covid19) dosahuje v USA takových rozměrů, že se jím zabývají alespoň formálně úřady; v srpnu 2019 americké úřady uzavírají vojenskou biologickou laboratoř nejnebezpečnějších virů a baktérií kvůli rok nefungující dekontaminaci; v říjnu 2019 se objevují první případy „záhadného onemocnění“ v Itálii; na konci října 2019 jsou světové armádní hry ve Wuhanu; v prosinci v Číně identifikují nový virus způsobující nemoc Covid19.

A ta bomba? Jste připraveni? Ano? Táááááák - - - chvíle napětí - - - ještě trochu - - - tak jo, tady to je:

V LISTOPADU 2019 VARUJE TAJNÁ SLUŽBA AMERICKÉ ARMÁDY, ŽE KORONAVIRUS COVID19 BUDE SVĚTOVÝ PRŮSER. Pouhý měsíc před tím, než si zbytek světa vůbec všimne nového koronaviru přenosného na člověka a onemocnění s ním spojeného. Ale zato téměř rok a čtvrt poté, co v USA přestalo fungovat po záplavách dekontaminační zařízení v armádních laboratořích ve Fort Detrick. Měsíc před tím, než si kdokoli na světě všiml nového koronaviru, tak už před tímto virem varuje americká armádní tajná služba v tajné zprávě. Ale zato tři čtvrtě roku poté, co v USA propuká onemocnění „e-cigaretózou“/Covid19 u starších a nemocných lidí a pouhých čtvrt roku poté, co se Covid19/“E-cigaretóza“ rozšíří tak masově, že se vážné onemocnění objevuje masově i u mladých a zdravých lidí a americká vláda musí provést formální „vyšetřování“ a přinést veřejnosti krycí, vybájenou historku.

To je jako když v „Hříšných lidech města pražského“ přijde rada Vacátko za podezřelým a zeptá se ho „Kde jste byl v pátek večer?“ a on vykřikne „Já ho nezapíchnul, pane inšpektore“ ještě dřív, než kdokoli zmíní vraždu natožpak vraždu nožem.

Ale ve Wuhanu ani v Číně tehdy, v listopadu 2019 ještě nikdo žádnou novou nemoc, žádný nový virus nezaregistroval. Nikdo si nevšiml podivných úmrtí. Na rozdíl od USA, kde úřady dokonce vedly vyšetřování již v létě 2019 (ale nikoho nevarovaly). Toho, že některá úmrtí jsou zcela rozdílná od běžných onemocnění a že jde o nový virus, si v Číně vědci a lékaři povšimli až v prosinci. A poté, co čínští lékaři zpětně vystopovali první případy v Číně, ve Wuhanu, tak zjistili, že první pacient ve Wuhanu byl na konci listopadu 2019. Ale už před tím varovala americká armádní tajná služba, že se ve Wuhanu rozšíří nový virus, nebezpečný a přenosný na člověka, a že epidemie tohoto viru ohrozí celosvětovou stabilitu.

https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_coronavirus_pandemic_in_mainland_China#Discovery

The first confirmed patient started experiencing symptoms on 1 December 2019,[96] though the South China Morning Post later reported that the first case may have been a 55-year-old patient from Hubei province as early as 17 November.[97][98][99] More recently, on 27 March 2020, news outlets citing a government document reported that a 57-year-old woman, who started having symptoms on 10 December 2019 and subsequently tested positive for the coronavirus disease, was described in The Wall Street Journal on 6 March 2020, may have been patient zero in the coronavirus pandemic.[100][101] Although the first confirmed patient did not have any exposure to Huanan Seafood Market, an outbreak of the virus began among the people who had been exposed to the market nine days later.[102][103] On 26 December, Shanghai PHC received a sample of a patient with unknown pneumonia from Wuhan CDC and Wuhan Central Hospital and started an investigation to the sample which was later confirmed to contain a new coronavirus.[102]

The outbreak went unnoticed until a cluster of unknown pneumonia cases was observed by Zhang Jixian,[104] director of the Department of Respiratory Medicine at Hubei Hospital of Integrated Traditional Chinese and Western Medicine,[105] whose experience fighting SARS in 2003 kept her alerted about a public health emergency. On 26 December 2019, a couple of seniors who lived near Zhang's hospital came to her for their fever and cough. The CT scan results of the couple's thorax showed unusual changes in the lungs which were different from those in any known viral pneumonia. Zhang saw the couple's son and found similar conditions. On the same day, a patient from Huanan Seafood Market that Dr. Zhang saw also had the unusual conditions.[106]

Konec citace

Takže tedy první případ, kdy byla onemocnění věnována pozornost a kdy bylo podezření na nový typ onemocnění a nový virus bylo období někdy mezi 1. prosince 2019 a 10. prosincem 2019.

A někdy na konci listopadu 2019 již měla americká armádní tajná služba sepsanou zprávu o tom, že se Wuhanu rozšíří koronavirus a bude to ohrožení pro celý svět. Americká armádní tajná služba věděla o koronaviru Covid19 a o tom, že se rozšíří v čínském Wuhanu, několik dní před tím, než se v Číně první případ koronaviru Covid19 vůbec vyskytl.

Takže tedy americká armádní tajná služba VĚDĚLA O KORONAVIRU NOVÉHO TYPU PŘENOSNÉHO NA ČLOVĚKA A VAROVALA, ŽE ŠÍŘENÍ TOHOTO NOVÉHO, SVĚTU TEHDY JEŠTĚ NEZNÁMÉHO VIRU MŮŽE ZPŮSOBIT SVĚTOVOU EPIDEMII.

V LISTOPADU 2019 AMERICKÁ VOJENSKÁ TAJNÁ SLUŽBA VĚDĚLA, ŽE V PROVINCII WUHAN SE MASOVĚ (ROZ)ŠÍŘÍ KORONAVIRUS A NEMOC COVID19. JEŠTĚ PŘED TÍM, NEŽ SE VŮBEC KORONAVIRUS V PROVINCII WUHAN OBJEVIL.

Zdroj: https://abcnews.go.com/Politics/intelligence-report-warned-coronavirus-crisis-early-november-sources/story?id=70031273

Shrnuto: Je vysoce pravděpodobné, že k rozšíření koronaviru Covid19 z USA do Wuhanu nedošlo náhodou nebo nedbalostí. Skutečnost, že americká armádní tajná služba věděla o tom, že tato epidemie vypukne ještě dříve, než vůbec epidemie započala prvním případem (navíc identifikovaným až zpětně, první v čase zaznamenaný případ v Číně byl až v prosinci 2019), to vše jasně dokazuje, že americká armádní tajná služba National Center for Medical Intelligence (NCMI), „dceřinná agentura“ agentury Defense Intelligence Agency (DIA) věděla, že ve Wuahnu vypukne epidemie koronaviru Covid19 ještě před prvním případem ve Wuhanu. A proto je tato americká tajná služba přímým pachatelem nebo významným spolupachatelem, proto je právě americká tajná služba tím, kdo ve Wuhanu koronavirus Covid19 vědomě, úmyslně a cíleně rozšířil nebo se na celé operaci významně podílel.

Případ uzavřen. Americká armádní biologická laboratoř nechala uniknout nebezpečný virus Covid19 do světa. První onemocnění byla masově v USA. Následně se virus šířil i v Itálii. Americké tajné služby pak vědomě rozšířily virus v Číně, aby právě na Čínu mohly ukázat jako na viníka.

Tak to jsem vážně zvědav, z čeho budou předlužené USA platit celému světu ty stovky a tisíce miliard Euro, Juanů, Rublů, korun a dalších a dalších měn v rámci celosvětového finančního odškodnění ze strany skutečného a navíc vědomého a úmyslného pachatele pandemie Covid19.

Tato světová ekonomická krize i všechna onemocnění a úmrtí na koronavirus Covid19 jsou výsledkem absolutního šlendrijánství v laboratořích Fort Detrick (srovnatelného snad jen s tím ukrajinským hlupákem v Černobylu) a naprosté zločinné nezodpovědnosti amerických tajných služeb snažících se zakrýt vinu USA rozšířením viru po celém světě.

Post Scriptum: Doplňující, nepřímý ale významný podpůrný důkaz toho, že koronavirus Covid19 se nejprve rozšířil v USA pak přinesly i výsledky plošného testování obyvatel v jednom americkém okrese. Podle těchto výsledků američtí odborníci usuzují, že celkový rozsah nákazy může být v USA 50-80x vyšší než uvádí oficiální čísla. Pokud porovnáme takový rozsah se známými údaji o rozsahu nákazy v jiných zemích, ať již Itálie, Španělsko, Čína nebo jiná zasažená země, pak je vysoce pravděpodobné, že by se nákaza v USA nemohla rozšířit natolik, pokud by se šířila teprve od února nebo března 2020. Ale při šíření, dlouho nepozorovaném, nebo spíše dlouho zamlčovaném, může být takovýto rozsah rozšíření nákazy v USA právě v případě, že se tam nákaza šíří mnohem déle. Třeba od povodní a poškození dekontaminačního zařízení ve Fort Detrick, že?

https://abcnews.go.com/Health/antibody-research-coronavirus-widespread/story?id=70206121

Podrobný přehled a zdroje ke všem výše zmíněným faktům jsem zpracoval v článku „Koronavirus nCoV19 / Covid19 – Stručná Chronologie“, např.:

http://www.novarepublika.cz/2020/04/koronavirus-ncov19-covid19-strucna.html

https://voxpopuliblog.cz/koronavirus-ncov19-covid19-strucna-chronologie/

http://www.czechfreepress.cz/zdravi/koronavirus-ncov19-covid19-strucna-chronologie.html

46 komentářů :

 1. Článek jsem si přečetl a po dohledání starších článků skrz internet to přesně sedi. První zmínka o nemoci způsobené e-cigaretami v USA jaro/léto 2019 a příznaky shodující se s Coronavirem, první oběť v Ilinoi a hodně dalších případů označených jako neznámá nemoc plic.Skoda jen že tohle se z médií nedozvime, a masiruji lidí jen počtem nemocnych a mrtvych...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem tenkrát ten článek zaregistroval, ale chytil jsem se prostě, jako asi všichni, tehdy na škodlivost jakéhokoliv kouření. A pokud si vzpomínám, pak následovaly články "všude možně", že i to e-kouření je možná škodlivější než "pravé" kouření kvůli nějaké chemické látce. Pokud nemáme dostatek znalostí, tak nás ani nemusí napadnout, že je to vlastně jinak.
   A i kdyby se tehdy někdo nad tím pozastavil, nejspíš by jej všichni obviňovali z konspirační teorie. Pravda, dnes by byl prorokem.

   Vymazat
  2. Stejně jako se z našich "objektivních, nezaujatých a pravductících" medií nedozvíme, že zřícení WTC bylo ohlášeno o 20 minut dříve, než k němu došlo.
   V případě COVIDU to asi bude stejné.
   Staré přísloví říká: "Kdo na tom seděl, ten první zvěděl.

   Vymazat
 2. Podle všech příznaků to vypadá, že si vyzkoušeli nový druh "zbraně". Jenže se "něco" zvrtlo a možná proto ten zrychlený humbuk kolem.
  Nakonec se "dozvíme", že ten virus tu byl ve skutečnosti hodně dlouho, možná od středověku a stejně za tím - samozřejmě - stojí jen a pouze Čína a čínští netopýři.
  Američané se nikdy nepřiznají, pokud je to skutečně jejich dílo. Nikdy. Ani pod tíhou tun důkazů.

  OdpovědětVymazat
 3. Všechno zlo pochází od am. CIA
  https://beforeitsnews.com/eu/2020/04/a-viral-pandemic-or-a-crime-scene-2655734.html

  Řada vědců uvedla, že laboratoře a výzkumná centra se zabývají studiem koronových virů a experimentují s modely, které se podobají současnému viru. Konkrétně někteří poukázali na laboratoř v Severní Karolíně, která experimentovala s viry extrahovanými z netopýrů v roce 2015.
  To znamená, že od roku 2017 experimentují některé americké laboratoře s viry Corona; vytváření mutantů s finanční podporou vlády.

  OdpovědětVymazat
 4. Naše české statistiky - všimněte si "Výsledky laboratorních vyšetření podle typu viru:" je to po týdnech od 37. týdne 2019. V Detekci viru je řádek "CoV" = Coronavirus. Od 47. týdne 2019 se jeho detekce silně zvyšuje až do března 2020. I když byl asi zjišťován i před tím, takové zvýšení výskytu spolu se zprávami z Číny mělo vyvolat reakci mnohem dřív.

  http://www.szu.cz/tema/prevence/chripkova-sezona-2019-2020

  OdpovědětVymazat
 5. Tady je důkaz původu COVID19!! Neoddiskutovatelný.

  https://kaifolog.ru/uploads/posts/2020-04/thumbs/1587785613_055.jpg

  :):):)

  OdpovědětVymazat
 6. USA zkousi odjakziva tajne biologicke zbrane i na obcanech a armade:
  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/publico-usa-testovaly-biologicke-zbrane-na-vlastnim-obyvatelstvu/

  OdpovědětVymazat
 7. Ušáci uvalují sankce na kde koho, nedodržují žádné smlouvy když se jim to hodí, ale obviňují z toho vždy někoho jiného, rozdávají Izraeli cizí území, přivlastňují si měsíc, ani Rusko z ničeho neobviňují, pouze jenom chtějí aby se automaticky přiznalo, totéž praktikují i u Číny. To je ten jejich styl, útok je nejlepší obrana. Jenomže tady dokonale sedí to Pjakinovo přirovnání, že si Ušáci sami řežou pod prdelí větev, na které sedí a jak to dopadne si lze představit i s velmi malou fantazií.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj dědečku, opět s tebou souhlasím.
   Kdyby ale řezali větev jen sami sobě, tak ať, ale oni ji řežou celému světu.
   Nevíš náhodou o Helence? Chybí tady. Tomáš

   Vymazat
 8. A nemuze to byt i tak,ze americka tajna sluzba varovala pred epidemii,protoze proste jen se dostali k informaci,ze bude ten prusvih s epidemii? A udelali to,co meli: informovali tajnou zpravou vladu. Kdyby to vyzvonili v televizi,asi by si ten "pachatel,nebo skupina pachatelu" ten utok virem poopravili a roznesli jej treba driv. Tak se mohlo zasahnout,ale asi nebyla vule chtit to zastavit...a to neni věc tajne sluzby,pokud nedostane rozkaz...

  OdpovědětVymazat
 9. ve frontě na testování jsme samozřejmě probrali všechny nemoce v poslední době. Sešlo se nás několik,kteří jsme měli v průběhu prosince a ledna jakousi chorku která vypadala přesně jako je popisován covid 19. Horečka, dušnost, kašel, nesmírná únava, bolel celý člověk - a testy vyšly negativně. Měli to lidé očkovaní proti chřipce i neočkovaní.Některým byla ordinována antibiotika kvůli zamezení zánětu plic.Je otázkou, jak je to s protilátkami,zda je lidé získají a jestli, tak na jak dlouho, nakolik jsou testy ex post průkazné - prostě o téhle hnusné nemoci nevíme nic. Proto raději budu chodit s rouškou a odpustím si dovolenou v cizině. Nevím, jesti po více než dvou měsících po odeznění příznaků jsem opravdu v pořádku. Nikomu, snad ani myším co teď lezou z děr k soudu/ nepřeju, aby jim bylo tak zle, jako mně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. u nás ,Krušné hory,hlavně před vánoci,řádila podivná 14dennį chřipka,neodezněla po 4 dnech kurýrovæní jako obyčejná,ale člověk byl lazar 14 dnu.
   Ùporný kašel se lidí držel,slabost,někdo měl velký horečky.
   Lidi dojįždějicích za prací do němec,vypravěli že v dojču před vænoci spousty lidí s touto dlouhotrvající chřipkou bojovalo,v některých fabrikæch najeli na 2směnný provozy z 3směnýho kvuli nedostatku lidí.
   Tahle mainstrimová chřipka je kapitální podvod majitelu Tv,radio,intern,zpravodajství.

   Vymazat
  2. kdyz vememe v potaz, ze clovek jako takovy zije na planete 2,8 milionu let, s velkou pravdepodobnosti se jeho imunitni system evolucne vyvuji po setkani s mnoha desitkami ruznych smrtelnych viru od nepamenti.V podstate n a vsechny viry jeho imunitnisystem dokazal drive, ci pozdeji reagovat a my jsme dukazem, ze lidi prezili proto, ze imunitni system si dokaze v bunkach uchovat a rozeznat v pameti bunek ty viry, se kterymi se setkal, aktivuje antiviry a vir ,pokud mu neni zrovna 82 let, dokaze vetsinout zvladnout.Nemuze byt z logiky veci pravda, ze prirozenou cestou ziskana imunita trva jen 3 mesice...to je stejna kravina, jako ze vir si dal vloni v lete oddych a na podzim se do toho zas obul.Jednou jste imunitu ziskala, tuduz ji mate.Na druhou stranu to muze byt zcela jinak u iminity ziskane po vakcinach, ktere programuji v bunkach geneticke zmeny RNA,tak jako vetsina zapadnich vakcin,vakciny jsou super byznys,proc to nezaridit tak, aby byla imunita zktacena na urcitou dobu, coz dnes vsechno snadno jde.A ze umiraji na covid lide hlavne v prumeru ve veku 82 let, no to je strasny az do te doby, dokud si nedohledame, ze i na beznou silnejsi chripku,ci zapal plic proste lide v tomhle veku umirali i pred covidem..

   Vymazat
 10. To jsem si říkal hned, že v jaké koliv prašivině ve světě mají
  prsty američani. A potom řvou chyťte zloděje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (15:52):
   ... opomněl jste však další dva klony těch amerických. Dvě podobně "bohulibé" tajné struktury. Britskou a Izraelskou. Jsou jak přes kopírák.
   Ty si s těmi americkými v ničem nezadají.
   A bodejť by i ne, když spolupracují takřka bratrsky. Leč ze svých operací pod falešnou vlajkou jsou už zřetelně unaveni. Málokdo jim už dnes bere to trapné svalování viny na oběti těch operací.

   Vymazat
  2. 15:52 Jo oni věděli dopředu co se stane zkoušeli Čínu zlikvidovat v ekonomickém boji a pohořeli. Tak teď chtějí aby Čína platila odškodné ale to se nestane.

   Vymazat
  3. "Pokud do toho vidím, nespokojují se ti chlapci ze CIA s tím, aby informovali o válce a podobných událostech, ale jdou dále a dělají vlastní války, a nikdo nemůže vědět, co právě mají za lubem. Vydávají miliardy dolarů, aby kdekoli podněcovali neklid, jen aby měli něco, o čem by mohli podávat správy... Tato služba se vyvinula ve vlastní vládu, která operuje zcela v tajnosti. Tito lidé nepotřebují nikomu skládat účty. To je v demokratické společnosti velmi nebezpečná věc..."
   Harry S. Truman (prezident USA 1945-1953)

   Vymazat
 11. To jsem si říkal hned, že v jaké koliv prašivině ve světě mají
  prsty američani. A potom řvou chyťte zloděje.

  OdpovědětVymazat
 12. Počkejte, teď jim to TOP, KDU a Piráti v parlamentu EU spočítají.

  OdpovědětVymazat
 13. Nu, co dodat... Když to svinstvo někdo vyvíjel, tak určitě s nějakým cílem... Když bylo řečeno A, proč se mlčí o B?

  OdpovědětVymazat
 14. Ví vůbec někdo, jak jsou takové špičkové biologické laboratoře proti nehodám zabezpečeny? V případě zkištění jaké koliv nehody se ihned(!) zavřou všechny dveře, prostor laboratoře se zamoří a vše živé okamžitě zahyne a zemře. Opakuji, vše živé!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klídek, nedívejte se tolik na hollywoodské filmy. Taková situace by mohla nastat pouze za několika předpokladů.
   Muselo by se jednat o naprosto smrtící "materiál". Vzdor práci s mnoha nebezpečnými "látkami" je většina zkoumaného "materiálu" celkem neškodná. Proto se to zkouší v různých variacích, co to udělá.
   Automatika nerozeznává druh a stupeň nebezpečí. Přes technický pokrok, taková čidla ještě nejsou k dispozici.
   Předpoklad havárie musí vždy potvrdit člověk tím pověřený, třeba stisknutím tlačítka a nebo ohlášením nadřízeným. Zvláště v případě totální likvidace.
   Z toho plyne, že ano, laboratoř by se mohla nechat zavřít, ale jak se už několikrát ukázalo, z toho co je známo, nenechá, zvláště když máte vadný odpadní systém a nebo vás pohltí voda. Pak přijímat opatření s křížkem po funusu je na apríla roku. Všechno nezemře, protože jsou tam oddělené prostory, měly by teda být, a to nejlépe v několika pásmech. Takže při úniku zavřete pouze poškozenou a zamořenou oblast. A o uzávěru musí stejně nakonec rozhodnout odpovědný člověk, který zná všechna fakta.
   No a pokud to "vylítne úplně ven, tak rovnou nasadíte automaticky atomovku?

   Vymazat
  2. 16:43 Tu je reč o poškodenom zariadení na dekontamináciu odpadových vôd zo zariadenia vo Fort Dettrick a nie o holyúdskych sračkách. Predsa bolo zatvorenie zariadenia kvôli tomuto dôvodu oficiálne oznámené, že?

   Vymazat
  3. No oni si ty holyvůdské filmy mnohdy až tak nevymýšlely...přesto, že dnes produkují většinou s.ačky jako zariadenia ve Ford Derik.

   Vymazat
  4. akurat si zabudol dodat , ze ak sa zisti . v usiakove im to uniklo ani nevedeli a dodatocne zistili , ze parne zariadenie na dezinfekciu odpadnej vody je vadne !

   Vymazat
  5. a kto schvalil vas , mudrlanti ?

   Vymazat
 15. To je parketa pro Zdechovského, eurounionistu, který se tak vehementně zasahuje o vyšetření původu kontraviru. Snad mu tento článek pomůže zorientovat se v lživých obviněných Číny, samozřejmě z USA a od Trumfa. těšíme se na to až Zdechovský nezdechne, ale předloží na stůl pravdivou příčinu dnešní kontravirové pandemie a tak pomůže odhalit pravdu pravdoucí a zasadí se o potrestání skutečných původců pandemie. Nevěřím v teorie, že by mírumilovní Číňané odhodlali k tak odporné depopularizaci.

  OdpovědětVymazat
 16. Pokud by obhájci přírodního původu COVIDU 19 (a nikoliv produktu amerického vývoje biologických zbraní) to mysleli vážně, už by dávno dezinfikovali všechny jeskyně a všichni netopýři by byli spáleni. To, že USA svaluje vinu vždy na někoho jiného je jich způsob boje proti "neposlušným" svobodomyslným státům.
  Celý "západní" svět zotročený nadvládou dolaru má na tom velký podíl. Když malé rozmazlené dítě necháte stále rozbíjet bábovičky ostatním a nic mu neřeknete, také nebude vědět co dělá. Doufám jen, že stran Venezuely dostanou už politici v Evropě i jinde rozum a nenechají eskalovat stále vyhrocenější a nebezpečnější přístup USA vůči světu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do těch jeskyní pošleme naše neziskovky, jménem Ameriky, jó?! :)

   Jinak dobrá připomínka. Ve středověku se počítalo, že mor a jiné nemoci roznáší kočky a tak to ty tenkrát neměly jednoduché. Pokud se nepletu v pěti, tak jich i pár upálily. Přitom kočky v podstatě jako jediné v lidských sídlech likvidovaly skutečné nositele.

   Vymazat
  2. Když to není demokracie, co to vlastně je? Prosím, nepoužívejte hanlivé výrazy pro pohlavní orgány. Myslím, že hajzlové a šmejdi by stačilo.

   Vymazat
  3. KEby to bolo netopiermi jaskyniari by mali Covid ako prví predsa sa v tých netopierich sračkách často plazia a miagajú

   Vymazat
 17. Nemám ve zvyku tohle dělat, ale teď jsem na Seznamu uviděl článek "Ceny rostou, kvalita klesá", tak jsem si myslel, že se jedná o potraviny nebo tak něco.
  Ale bomba!
  Celý název je však: "Ceny rostou, kvalita klesá. Koronavir zasáhl i DROGY.
  Myslím si, že je to nesmírně "důležitý" článek, chudáci dealeři. Kdo zaplatí ztráty jim?
  Není to náhodou něco jako propagace drogových služeb?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:11
   Určitě musí zažalovat stát o ušlý zisk !

   Vymazat
  2. Vy si děláte srandu, ale už jsem to četl dříve, nějaký brnějský idiot Holan chtěl po vládě kompenzaci za nedostatek herionu.

   Vymazat
 18. Zvláštní, kouknu na Novinky a čtu.
  Přední ruský mikrobiolog Petr Čumakov z výzkumného Engelhardtova institutu v Moskvě promluvil o praktikách čínských vědců z Wu-chanu. „Dělali tam šílené věci,“ prohlásil Rus, který zároveň uvedl, že Číňané modifikovali koronavirus do té míry, aby byl schopný napadat i lidi.
  Divné na tom je, že nevypadá jako Rus a to ani omylem. Z nich si vemte příklad, jak spolu drží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však to určitě není Rus, ale převlečený Ukrajinec někde z Gruzie. :) Pokud ale věříte Seznamu něco víc, než kolik je hodin bez důkladného ověření, pak musíte věřit i ČT a Minářovi.

   Vymazat
  2. Originál rozhovoru s tím ruským vědcem je zde
   https://www.mk.ru/science/2020/04/22/kitaycy-sozdali-koronavirus-pytayas-sdelat-vakcinu-ot-vich.html

   První to pak přinesl The Daily Mail, ale už to celé prezentoval tak, aby ukázal na Čínu a Wuhan
   Ale v tom rozhovoru v originále ruský mikrobiolog uvádí, že šílené věci s koronavirem dělali američtí a čínští vědci.
   A k otázce Wuhanu říká, že když ten francouzský objevitel viru HIV říká, že virus unikl z laboratoří ve Wuhanu, tak že to je možné, stejně jako celá řada jiných scénářů.

   Vymazat
 19. Tolik dohadu, pri prvni zprave mi bylo jasno, ze za to mohou USA. Kdo jiny? Za vse zlo od 2.svetove mohou hlavne USA, 30 mil.mrtvych je americky odhad.Proc by tady byla vyjimka. Jen jsem se mozna spletl, ale asi ne, ze Cina, Iran, zap.Evropa se hodily do hry U S A First, jeste to chtelo dokoncit Defendera 20, a byla by. Sen se rozplynul. Ale proc tenhle clanek je tady, kdyz sef nechtel v EU tohle nanest, ze tam chybi carky a hacky....

  OdpovědětVymazat
 20. Stále častěji slyším slova o celkovém uvolnění protivirových opatření, zejména o otevření hranic. Tak se ptám. Kdo roznesl coronavir po celé republice? Určitě ne ti co nyní umírají. Ti zcela jistě nebyli na lyžích v Itálii, Rakousku a Německu. Ale ti samí dnes nejvíce ječí po otevření hranic. Neví co s prachama, které si nakradli?Bůh není, kdyby byl, právě oni by chcípali.

  OdpovědětVymazat
 21. Rozhodně bych nechtěl zpochybňovat autorovy postřehy a vývody z nich. Zdají se být neprůstřelné. Ale!, jedno mi však stále není jasné.
  A sice to, proč by se tedy epidemie koronaviru nerozvinula v USA stejnou rychlostí již v roce 2019, když ani tehdy a ani v následujícím roce tam zpočátku neudělali téměř nic proti šíření té nákazy?
  Ochranná opatření přijali mnohem později (a k tomu ještě asi i nedbale) v době pozdější, kdy již i tam bylo zřejmé, že se nákaza exponenciálně šíří a že může podlomit tamní ekonomiku. Tu, o kterou jedinou jim vždy šlo a jde až na prvním místě.
  Pokud se tedy v Číně ve Wu-Chanu (či Itálii a jinde, i u nás) projevila přítomnost viru neprodleně a nákaza se raketově šířila, proč se něco podobného neprojevilo i v těch USA, kde e-cigaretóza snad "bušila" o dobrého půl roku dřív? Nebo se jednalo o dva odlišné kmeny (či podkmeny) koronaviru s rozdílnou virulencí?
  Jak to vysvětlit? ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tedy já četl, že koronavirus v Americe dávno byl, ale byl léčen jako běžná chřipka. To byl zřejmě promarněný čas, ve kterém se koronavirus bez bez většího povšimnutí po USA rozšiřoval, už ve vámi uvedené době. M.R.

   Vymazat
  2. Protože tehdy se rozvíjela, ale skrytě. Podle nejnovějších údajů je promořenost popualce na SV USA přes 30%, to není od března 2020 reálné.
   Ale od ledna, února 2019 ano.

   A "e-cigarétoza", dokud napadala a zabíjela staré a nemocné a onbčas pár mladých a zdravých (někdy na jaře 2019), tak tomu nikdo nevěnoval zvláštní pozornost.
   Ale když byly tisíce případů mladých a zdravých lidí nejen s horečkami, ale v tak vážném stavu, že potřebovaly intenzivní lékařskou péči (léto 2019), tak se začalo "vyšetřovaT" a lhát o nemoci z e-cigaret.
   Pak se to v říjnu 2019 objevilo už i v Itálii.
   A někdy v na přleo října a listopadu to zavlekli do Wuhanu.
   O e-cogaretách se přestalo mluvit, postupně se začalo mluvit o koronaviru.
   Natočili video s netopýří polévkou, aby tomu dodali "důvěryhodnosti", že na vině je Čína a hotovo.

   Vymazat
  3. Přečtěte si, prosím, také ten předchozí článek s linky v závěru - tam je vše i s odkazy na primární zdroje

   Vymazat
 22. "Pokud do toho vidím, nespokojují se ti chlapci ze CIA s tím, aby informovali o válce a podobných událostech, ale jdou dále a dělají vlastní války, a nikdo nemůže vědět, co právě mají za lubem. Vydávají miliardy dolarů, aby kdekoli podněcovali neklid, jen aby měli něco, o čem by mohli podávat správy... Tato služba se vyvinula ve vlastní vládu, která operuje zcela v tajnosti. Tito lidé nepotřebují nikomu skládat účty. To je v demokratické společnosti velmi nebezpečná věc..."
  Harry S. Truman (prezident USA 1945-1953)

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.