Reklama

středa 22. dubna 2020

Ani chřipka, ani španělská

Jan Vítek
21.4.2020 Zvědavec
Ráno 4. března 1918 se vbelhal do ošetřovny ve vojenské základně ve Fort Riley v Kansasu kuchař Albert Gitchell. Celý pobledlý si stěžoval na horečku a silnou bolest v krku a hlavy.
Do oběda se s podobnými potížemi objevila skoro stovka mužů a zdravotníci je dočasně museli uložit do hangáru. Byl to jeden z prvních oficiálních záznamů o výskytu „španělské chřipky“, která si vyžádala 50 až 100 milionů obětí v letech 1918-1920.


A co když oficiální označení onemocnění není pravdivé? Co když tato pandemie nebyla chřipka a nepocházela ze Španělska?

Podle klíčové zprávy (1), kterou sepsal vojenský lékař nadporučík Dr. Frederick Gates, uveřejněné 20. července 1918, Fort Riley byla první ze čtrnácti výcvikových středisek v USA, kde pracovníci Rockefellerova Institutu pro vědecký výzkum začali od ledna do června 1918 zkoušet na vojácích experimentální očkovací látku proti zánětu mozkových blan. Dr. Gates zaznamenal, že mezi 21. lednem a 4. červnem 1918 byly uskutečněny experimenty, při nichž 3.700 dobrovolníků dostávalo tři dávky bakteriální anti-meningitidní očkovací látky z koňského séra.

Dr. Gates zaznamenal, že u řady mužů vakcína vyvolala symptomy podobné chřipce: kašel, zvracení a průjem. Tyto příznaky jsou neštěstím po muže, kteří žijí v kasárnách, cestují ve vlacích, plaví se na lodích do Evropy a živoří v zákopech. V těchto často zdravotně závadných podmínkách se nakažlivé nemoci jako je bakteriální zánět plic šíří jako stepní požár pouhým kýchnutím.

Když vojáci onemocněli, armádní velení je evakuovalo z fronty a nahradilo zdravými muži. Tento proces urychloval nákazu a přinášel jí stále nové oběti. Kromě toho Rockefellerův institut poslal sérum proti zánětu mozkových blan do Anglie, Francie, Belgie, Itálie a dalších zemí.

Na někoho se to muselo svést—ale proč zrovna na Španělsko? Inu, protože to byla jedna z mála neutrálních zemí v první světové válce a měla svobodný tisk, který jediný psal o smrtící nákaze, když se dostala až do Madridu. Válčící státy o ní mlčely, protože nechtěly ještě více vyděsit své vojáky nežli byli. Na obou stranách se schovávali před smrtí v okopech a to poslední, co potřebovali vědět bylo, že tam jsou mnohem víc ohroženi na životě nežli při útoku na bodáky.

Po stu letech bychom měli škrtnout jakoukoli zmínku o „Španělce“ ze všech debat o této pandemii. Jestliže její počinek byl na vojenské základně v Kansasu, tak by bylo případnější a férovější, aby nesla její jméno. Leda ovšem, že označení „španělská “ má zakrýt pravé místo výskytu nákazy a „chřipka“ pravou příčinu její vysoké úmrtnosti. V roce 2008 virologové amerického Národního institutu zdraví (NIH), kteří prověřovali 167 vzorků z autopsie plic padlých vojáků zjistili, že 164 z nich obsahovaly pneumokoky a streptokoky. To znamená, že v 98.2% procentech případů zabíjely bakterie a ne chřipkový virus.

Když první světová válka skončila 11. listopadu 1918, vojáci se vrátili do svých domovů a koloniálních posádek. Z bakteriálního zánětu plic se stala pandemie.

(Vracečka: Představme si mladého lékaře, jak zajíkavě přednáší dlouhou zprávu o výsledcích šetření veliteli Fort Reily, který poklepává netrpělivě prstem na stůl. Má hodnost podplukovníka, jmenovat ho nebudu z důvodů, které jistě pochopíte. „Nadporučíku,“ přeruší svého podřízeného, „to je jistě všechno zajímavé, ale mně jde ze všeho nejvíc o váš závěr. Nejen kvůli dobrým vztahům Fort Reily s tou velkolepou organizací pana Rockefellera, ale také kvůli vaší budoucnosti. Přece nechcete věčně sloužit v armádě, člověk s vašimi znalostmi jistě najde daleko lukrativnější uplatnění ve vědeckém výzkumu, zvláště, když pan Rockefeller bude s vaší zprávou plně spokojen. Rozumíte mi, co chci říci, že ano?“ Tak nějak to mohlo být. Protože jak jinak máme pochopit, že na různých místech své zprávy dr. Gates uvádí pozorování, že po vakcíně měli někteří vojáci symptomy „ předstírané meningitidy“ a že bakteriální meningitida „občas napodobuje chřipkové příznaky.“ Načež jako úlitbu „vyšším zájmům“ připojil, že ve skutečnosti „ na zánět mozkových blan to nevypadá.“)

V letech 1918-1920 nedošlo k žádnému vyšetřování lidové verze, podle níž „Španělská chřipka“ byla záhadná nemoc, která postihla lidi jako trest boží. Jiná vysvětlení, která postupem času byla veřejnosti předkládána, se předháněla mírou nevěrohodnosti. Nepřekvapuje, že mezi nimi byli choroboplodní Číňané, které si Evropané přivezli, aby jim pomáhali v jejich válečném úsilí. Výzkumy vedly také k závěru, že údajná „španělská chřipka“ vznikla přenosem z ptáků stejně jako H5N1 – podtyp viru ptačí chřipky, jehož rozšíření ve světových ptačích populacích je známo od 30. let dvacátého století. Ve Wikipedii naleznete další teorie, ale o Rockefellerových pokusech s očkovacím sérem autoři mlčí.

Zpráva dr. Gatese zmizela v díře zapomnění. Proč?

Farmaceutický průmysl je nejštědřejším mecenášem politiků a největším reklamním klientem sdělovacích prostředků; v tom se za těch sto let nic, ale doopravdy nic nezměnilo.

Kde není žalobce, není soudce. A mějme na paměti, že několik mrtvých je vražda, jak řekl znalec v tomto oboru J.V.S., zatímco miliony mrtvých je statistika.

Na druhé straně, nepotrestané zločiny jsou jako ponorná řeka, nikdy nevíš, kdy či kde se znovu objeví a v jaké podobě. Jako například ve vakcíně proti Covidu-19, kterou Bill Gates a další samozvaní vládcové vesmíru podmiňují naše právo svobodného pohybu. Nemám obavu, že sérum by mohlo střílet do výfuku nebo se jinak vymstít; spíše mám strach, že splní vše, co jeho tvůrci mu určí se mnou udělat.

Povzbuzující je, že od minulého týdne máme příklad k následování. „Nenechám se očkovat, abych mohl cestovat,“ prohlásil světový tenisový šampion Djokovic. Bravo Novak!

Fotky 100 let staré z doby epidemie španělské chřipky -- co mi to jen připomíná?
Zdroj: A Report on Anti-meningitis Vaccination and Observations on Agglutinins in the Blood of Chronic Meningococcus Carriers as Recorded by Frederick L. Gates, MD in 1918 From the Base Hospital, Fort Riley, Kansas and The Rockefeller Institute for Medical Research, New York.

44 komentářů :

 1. Znám také pár takových hlupáků, kteří odmítají očkovat své děti. Odsuzuji je jako bezohledné fanatiky. A to k tomu mají daleko racionálnější důvody než konspirační nesmysly autora.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prohlédněte si na Google coronavirus worldometr, kde to řádí nejvíc, to není konspirace.

   Vymazat
  2. Vis hov.o o ockovani a vakcinach!

   Vymazat
  3. Ale to je určitě ten náš naštvaný likvidátor všeho, a teď konspirace. Hlavně se mi líbí fráze - a to k tomu mají mnohem racionálnější důvody ... logicky "vyloženo", popírá sám sebe, jak může být něco podle něj racionální, když je to od bezohledných fanatiků a fanatici přece nemyslí, natož pak racionálně. Prima. Za jedna, podle ruského systému. :)

   Vymazat
  4. 18:47 á pán je odborník a na slovo vzatej, dokonce ví, že ten kdo nechce nechat očkovat své děti, je hlupák a fanatik. Spíš bych řekl že ví úplně kulový a debilně se ztrapňuje, protože právě ti největší ignoranti dokáží bezmyšlenkovitě nálepkovat někoho s jiným názorem. Vím, že to stejné, může někdo říci o mě, ale jelikož se na internetu pohybuji 20 let a zajímají ně i názory, které nejdou s proudem něco málo o tom vím. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  5. v pořádku, dle svého svědomí máte své děti a sebe plně v ochraně z vakcín. Tak co řešíte? Trochu chodit ven by pomohlo.

   BTW. začíná se proslýchat, že ti co se nechali očkovat proti chřipce mají nezvykle vysokou pravděpodobnost být pozitivní na COVID 9. Tj. že již v sobe mají hledané sekvence aniž by měli viditelné vnější příznaky chřipky. Buďto jsou ty testy zcela zavádějící a nespolehlivé a hledají něco jiného než mají hledat, a nebo..

   Vymazat
  6. 19:36 až 20:12

   Klidně se nenechte očkovat a ani vaše děti, vaše volba. Ale pak se zadrátujte někde v ohradě a nelozte mezi normální zodpovědné lidi abyste neroznášeli nemoci jak cigáňata se žloutenkou.

   Při vaší nekonečné hlouposti a nevzdělanosti evidentně netušíte, že právě díky očkování jsme zcela vymýtili nemoci jako černý kašel, dětskou obrnu, příušnice, spalničky, tetanus, zarděnky, záškrt, tuberkulózu, neštovice apod. a zřejmě se vám po těchto dobrotách stýská.

   Vymazat
  7. 21:18
   Bylo by zajímavé opravdu zodpovědně prozkoumat vliv očkování na vymizení spousty nemocí. Nejen očkování, ale i zcela zásadní změna životních podmínek v Evropě,ve druhé polovně minulého století, mohla a jistě byla jednou z mnoha příčin omezení výskytu nemocí.
   Na jedné straně je bohulubý zájem a záměr vybavit populaci odolností proti nemocem, ale milý pane či paní, doba se změnile a dnes nám dávají do jídla jedy a zdravotnictví se stalo byznysem. A kde je byznys, je pokleslá morálka.
   Necháte na sebe aplikovat látky, o kterých nic nevíte a o kterých nic neví ani váš ošetřující lékař? "Lékaři podávájí lidem, které neznají, léky o kterých nic nevědí" ... tolik citát.
   ABC

   Vymazat
  8. Zachovejte paniku, lidí je jako sraček. Pokud umře jedna miliarda, stále zbydoe šest a půl miliardy lidí. vše jen číslo a záleží, kdo si vytáhne černýho petra. Přeci nechce žít věčně - Fridrich II. Nemoce byly a budou stejně jako hlad a bída. Dohlůedej si kolik lidí ročně umře na hlad a pak tady vytrubujte nějaký skopičiny. Rozmezí u Španělský chřipky 50 miliónů je trochu mimo počty, ale proč nestrašit, že.

   Vymazat
  9. I Trump jez vi vse se priklani k nazoru ze jde pouze o kripku a ne o zadnou epidemii .On vse vi on napovi huhuhuhu

   Vymazat
  10. 21:18
   Proč by se měli někde drátovat? Vy budete proočkovaní, tak jakýpak strach byste měli mít z nákazy od neočkovaných? Očkovací látky v dobách před tímto korporátním režimem se vyráběly v našem státě, a nemají nic společného s těmi jedovatými koktaily, které do lidí cpou dnes, a do miminek ještě několik najednou.

   Vymazat
  11. Anonymní 22. dubna 2020 21:18
   Vy jste ukázkový rasista!
   Ale roušky chrání především ostatní kolem vás a ve zpětné vazbě chrání roušku okolních lidí vás. Jenže očkování apod. chrání JEN vás. Ale chrání vás jen do určité míry závislé na "mutacích" toho na co jste "ovakcinován", oslabení organizmu atd..
   Bohužel výsledky očkování nejsou tak jednoznačné, v tom souhlasím s ostatními diskutujícími. Očkovací látky jsou dnes velký a šíleně ziskový byznys, no dobrá, ale to odporné je to, že se snaží ještě ušetřit navíc a zaměňovat "drahé" "levnějším", jen a jen kvůli zisku. Stejně jako je to u potravin.

   Vymazat
  12. 6.57 má pravdu. U nás jsme vymítili hnusné nemoci, protože ti zlí komunisti nás chtěli mít zdravé!!
   Tehdy se léčilo a dnes nás BIG Pharma potřebuje trošku vyhladit do hladka a sere do "léků" kde co.

   Vymazat
  13. 23:51 Gratuluji k osobní statečnosti a nezištnosti pokud jde o doporučení a zpŕístupněni eugeniky jiným. Přeji vám ať vám toto hrdinství vydrží, až záťuká za vašimi dveřmi teta s kosou.
   Já patŕím k panikaříct srážce.

   Vymazat
  14. 14:58
   Každýmu zaklepe zubatá na lebku a nestačíš ani zaplatit Cháronovi. Nosit hdr přes hubu je jako zapojit si výfuk z auta do kabiny. A hadr přes hubu mám jen v obchodě jinak ho nosím v kapse. Nejsem vazalem njaké vlády, které jsem nedal svůj hlas. Čerstvý vzduch pod hadrem a zpětné dýchání virů, ty jsou všude i tvůj pes Kazan je má :-)

   Vymazat
  15. Ak už sme pri tom očkovaní na covid-19. Sú ľudia, ktorí boli vyliečení a opäť sa nakazili. Takže k čomu bude tá vakcína?

   Vymazat
 2. Co dodat? Dalších sto let "JIM" to určitě nevystačí!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak teď už víte kdo je PREDIKTOR, pracuje v dlouhém časovém období. Není to jedna osoba ale více se stejným cílem.

  OdpovědětVymazat
 4. noviczech
  ...vážení, Němci už ve zprávách mluví, že bez očkování se covidu nezbavíme!
  Co nám chtějí očkovat? Dobře, i třikrát si přečtěte tento článek!!! Ďábel má plno tváří, ani jednu k životu!!

  OdpovědětVymazat
 5. Dr Gates byl dedecek Bila Gatese

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a vidíte, já si vždycky myslel jak byl Bill Gates chudej, když musel pracovat v garáži. :)

   Vymazat
 6. Nadějně paní doktorka Soňa Peková - koronavirus SARS-CoV-2 – způsobující onemocnění covid-19 – je „jednoznačný laboratorní únik“, a pokud to tak je, tak by neměl mít velkou výdrž, a měl by sám zdechnout:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ten-vir-je-umely-Prisel-sokujici-vyrok-od-zname-odbornice-621473

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Virus HIV je také nejspíše laboratorního původu, protože vysvětlení, že se virus přenášející se pohlavním stykem nebo sdílením injekční stříkačky rozšířil na člověka ze šimpanze je dost drsný nesmysl.

   A i když je HIV zřejmě laboratorního původu,minimálně je u člověka zcela novým (takže zcela nový přenos na člověka je pro virus jako kdyby se z laborky dostal do reálného světa), tak se mu daří velice dobře už padesát let.

   Vymazat
  2. Anonymní22. dubna 2020 18:47
   Znám také pár takových hlupáků, kteří odmítají očkovat své děti. Odsuzuji je jako bezohledné fanatiky. A to k tomu mají daleko racionálnější důvody než konspirační nesmysly autora.

   ------

   Autor tohoto komentáře by měl být schopen alespoň natolik racionálního uvažování, aby pochopil, že tento skvělý článek není agitací proti očkování, ale osvětlením toho, odkud a z čeho se vzala tzv. španělská chřipka a která země je zodpovědná za těch 20 až 100 milionů mrtvých

   Vymazat
 7. Stupidní propaganda ČT, žebrácké platy, chemické jídlo a moudra oslů. To se máme! „libuje“ si Martin Koller. A o EU nic hezkého:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Stupidni-propaganda-CT-zebracke-platy-chemicke-jidlo-a-moudra-oslu-To-se-mame-libuje-si-Martin-Koller-A-o-EU-nic-hezkeho-621483

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč ANO s premiérem Babišem nevykoplo vedení ČT? Dělají mu propagandu, že ani odborníci na ní to lépe nezvládnou. Ale pořád lepší Babiš než Fiala/ODS/.

   Vymazat
 8. Mam zkusenosti z USA, 20+let, kongres resil, proc farmaceuticky prumysl tak prodarazuje zdravotni peci. Utvoril komisi, jeji sef podal zpravu, quit job a sel delat do farmaceut.prumyslu.
  Tim, ze 40% Americanu nema zdr.pojisteni, leky se prodavaji "vsude". Musi to vynaset, asi vic nez lekarnam tady. Za socialismu byly u nas dve, ted snad 10, jako ocnich, take vsude, take to hezky nese. Co lidi neudelaji pro zdravi v nejzdravejsim spolecenskem radu! Jen zubari chybi, zoufale, a ostatni lekari....snad vsude. Ale proc nedovest UKRAJINCE, treba, USA ma plno Indu a Cinanu. A USA musime predehnat, i kdyz oni jsou FIRST, aspon v virologii... vychutnavame si to, ze?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V juesej je hej ,prave dnes jsem dostal kopii uctu za instalovani tzv stemp do ucpane artery srdce .Cena za ukon 2 hodin 2 lekaru + 2 pomocniku 66 000 $. Minim sedesat sest tisic dollaru US.. Spray plicni Spiriva ( 2 buffy denne na 1 mesic 500$ )
   V juesej je hej vse je na prodej deti starci ba i slepice ,deti snad i baby v rakvicce Pelosi huhuhuhu

   Vymazat
 9. Sbírka blbostí. Z těl obětí uložených v arktických hřbitovech byl získán, sekvenován a popsán virus španělské chřipky. Šlo Aljašku a Špicberky. Další nesmysly na téma Bill Gates jsou na Seznamu.

  OdpovědětVymazat
 10. Tohle už je diagnóza. Takže kromě chemtrails nás ještě očkujou nanobotama nebo co. Ale díky, pobavilo jako obvykle. :)

  OdpovědětVymazat
 11. Bohužel se v poslední době na poměrně slušných e- žurnálech šíří naprosté dezinformace. Tento článek je příkladem- virus "španělské chřipky" byl izolován z těl obětí v Arktidě a dokonce i rekonstruován a testován na myších. Pár vědeckých publikací vygooglujete na třeba na PMID: 29659361 PMID: 31871232 . Jde zřejmě o diskreditaci časopisů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádná diskreditace. Jeden vůl si něco vymyslí, druhý to od něj opíše, třetí to přebere od druhého a už se nesmysly nezadržitelně šíří jako lavin a berou se na konspiračních stránkách jako fakt o kterém se všude píše.

   Vymazat
  2. Dané informace mohou být sice dezinformace či nesprávné, ale postup snahy získávání "známých" i "neznámých" bakterií, virů a tak podobně nelze oddiskutovat! A rovněž nelze oddiskutovat, že je snaha takovéto případné "nálezy" zneužít.
   Problémem je také například fakt, jak jste vy zjistil, že jde v daném konkrétním případě o dezinformaci?
   Vaše tvrzení může být "atakováno" mým tvrzením, že i vy jste součástí dezinformační "kampaně", která má teď po "nežádoucím úniku" zamlžit "nějakou" důležitou informaci. Stejně tak nemůžete prohlásit něco za nesmysl, když neznáte všechny odborné (tedy doopravdy odborné) údaje, podmínky, postupy a reálie.

   Důvěřuj, ale prověřuj, platí zákonitě i na vaše tvrzení.


   A o konspiraci nebo "konspiraci" raději 0:51 nepište, nevíte, co to doopravdy znamená, stejně jako hodně málo lidí zná skutečný původní (a ne dnešní (skutečně je dnešní význam "odlišný" v reálu?) "přenesený a změněný" význam. Je tohle také konspirologie? Podle vás?) význam slova demokracie.

   Vymazat
  3. Udělat diskreditace je vašim úkolem. Tak jako byly vlastníky jediné pravdy kněží, dokud je nezdiskreditovaly vědci, aby se na čas staly oni polobohy. Teď jsou vlastníky jediné pravdy novináři. A přebírání faktů a "taky faktů" je běžná praxe. Dělaj to všichni. Pro malé chudé portály bez reklamy a finančních injekcí zahraničního mecenáše bude ověřování faktů tvrdým oříškem. Proto je vhodné uvádět zdroje jak to činí Nova republika.

   Vymazat
 12. S ockovanim je to jako s pivem.
  Muze byt dobra valcina a muze byt spatna vakcina. Bill Gates to ale nerozlisuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se. Ten to má velice promyšlené.
   Prorocký příspěvek od roku 2014: Pandemie přichází do USA. Úterý 14. dubna 2020.
   https://beforeitsnews.com/alternative/2020/04/prophetic-post-from-2014-pandemic-coming-to-usa-3720436.html
   "CIA nám zaplatili za vývoj smrtelných virů a bakterií, které by se jednoho dne mohly použít PROTI AMERICKÝM LIDŮM." on začal. PROČ CIA? CIA je hlavním plánovačem agendy NWO pro Ameriku. V CIA najdete naplnění nacistických slibů na konferenci ve Wannsee v roce 1942, že pokud selže iluminátská NWO agenda nacistickým Německem, bude místo toho přesazena do AMERINY. Téhož roku byl OSS založen v Americe, později se stal CIA. CIA byla nástrojem iluminátů a je to program NWO od samého začátku. Prostřednictvím OPERACE PAPERCLIP byly do Ameriky přivedeny tisíce bývalých nacistických válečných zločinců, jejich záznamy z válečných válek byly vymazány a NWO FINAL SOLUTION s nimi přišlo, aby se pokračovalo přímo tady v Americe. A sám pan NWO Bush (Scherff) byl ve skutečnosti jedním z nich. Larry mi vysvětlil , jak pomohl navrhnout smrtelnější verze ANTHRAXu, které byly nevyléčitelné. Jak vyvinul speciální zařízení určená k vržení do veřejných vodních nádrží, které obsahovaly smrtelné choroby, které byly vytvořeny ke znečišťování velkých vodních ploch.To by pak vedlo k tomu, že lidé budou nuceni evakuovat své regiony a domy a být „karanténní“ v táborech FEMA / DHS. K přepravě lidí do táborů budou použity autobusy FEMA, vězeňské vozy a dokonce i letadla. Řekl také , že smrtelné nemoci, které vyvinuly pro CIA, by měly být také navrženy tak, aby byly použity k oslabení schopnosti amerického lidu nabízet odpor podle stanného práva. Je velmi těžké se bránit, když je člověk zneschopněn těžkou a oslabující nemocí. Všichni jsme byli občas nemocní a víme, jak je těžké fungovat, když se necítíte dobře. Na konci 90. let začal Larry sdílet informace o zasvěcených osobách. Poté jsem zveřejnil jeho šokující odhalení pro své posluchače a čtenáře. Proto už dlouho vím, že toto je smrtící součást iluminátské agendy NWO pro můj národ, Ameriku.
   "Coronavirus je virus, který infikuje naše těla, ale Fed je finanční virus, který infikoval celý náš finanční a ekonomický systém." A neexistuje žádný lék, kromě toho, že Fed ztratí kontrolu… “

   Vymazat
 13. Proč jsem já NEKOMUNISTA důvěřoval Komunistickému zdravotnictví, potravinám a dokonce i bankám? Teď je to samý léčitel, jasovydec, samé zázračné přípravky a léčebné postupy mimo pojištění. Protože jak říkávala moje babička: Peníze potřebuje každý, ale jak se tě zmocní, tak je to jako mor nebo rakovina.Co čekáte od neviditelné pracky, že vám pomůže? To je bláznovství. Prapra děda.

  OdpovědětVymazat
 14. A teď mě to docvaklo, vlastně nedůvěřujeme všemu a i paraziti nedůvěřují svým soukmenovcům. Je to ve vzduchu, vodě, potravinách, lécích, ve vzdělávání a představitelích tohoto zdegenerovaného zvrhlého systému. Zachvátí tě zahyneš. Prapra děda.

  OdpovědětVymazat
 15. Diskutéři, zjištěte si něco o výrobě vakcín a přemýšlejte ...
  V článku popsaná vakcína se dělá z koňského sera, z krví koní nakažených nemocí ...

  Dnešní chřipkové vakcíny se vyrábějí z nakažených slepičích vajec kultivováním v obalu bílku životním procesem vznikajích zárodků kuřat. Po určité době se vejce se zárodky kuřat a "vakcinační látkou" rozbijí a vyseparuje se vakcína která je chemicky a biologicky upravena, aby se to svinstvo nekazilo jako vaječní pukavci ...

  A to svinstvo si potom necháte vpravit do těla ..
  Pak není divu, že se lidská chřipka kamarádí s ptačí chřipkou ..
  A na tom, že dnešní Covid-19, se kamarádí s lidmi vakcinovanými proti chřipce také něco bude ..
  Že by ta cesta k člověku vedla od netopýra ke slepici, k jejímu vajíčku a k vakcíně z jejího vajíčka ???, a co ti pharma vědci, kteří musí do vajíček vpravit chřipkovou nákazu ??? ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Já mám bohužel ten zvyk, že předpokládám, že každý ví aspoň to, co napíše. Takže díky ještě jednou za připomenutí.

   Vymazat
 16. Zajímavé, podle pana L.Duška ředitele Ústavu zdravotních informací a statistiky jsme nesplnili plán nakažených corvidem. Tak šup a honem plnit plán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak dlouho to bude ještě trvat, splnit ten plán? To jen abych věděl, jak dlouho se mám maskovat třeba za imigranta. :) Nebo si mám připravit falešný průkaz Absolventa koronavirusního kurzu?

   Vymazat
 17. V dnešní době se dát očkovat je hazard se zdravím. Buď je vakcína prošlá, nebo navázaná na nějakou špatnou látku a nebo chrání jen málo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu a dobré informace ...
   Nová věda poskytuje vakcíny způsobující až 15x VÍCE infekcí u plně očkovaných dětí.
   https://beforeitsnews.com/survival/2020/01/new-science-proves-vaccines-spread-infectious-disease-causing-up-to-15x-more-infections-among-fully-vaccinated-children-2747058.html
   Skrze 5G bude jen 1 novorozenec z 8 živý a bez genetických poruch, nezabráníme-li instalaci 5G. http://www.zvedavec.org/vezkratce/16769/
   https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2019/11/usa-today-bestselling-author-jennifer-jaynes-who-penned-thrillers-exposing-the-murderous-vaccine-deep-state-found-shot-to-death-video-3497282.html
   Cituji skvělou řadu z Hippokrata: „Pokud nejste svým vlastním doktorem, jste blázen“. Přál bych si, abych poznal a pochopil důsledky tohoto citátu už dávno. Lékaři vám mohou dát doslova to, co je jen vzdělaný názor, ale vy vás znáte, víte, co je pro vás nejlepší a jaká rizika chcete podstoupit a jak chcete žít svůj život. Nakonec je to vaše odpovědnost.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.