Reklama

čtvrtek 2. dubna 2020

Dostali jsme od Bruselu "migrantský flastr": Záloha na další kvóty? Nechali jsme Rakušany a Maďary ve štychu. I Řeky s kudlou v zádech. Falešná blokáda. Turci řádí v tiché dohodě s Bruselem. Invaze naplno pokračuje

Dvě turecké fregaty u libyjského Tripolisu
Ivan Poledník
2. 4. 2020  ProtiProud
IVAN POLEDNÍK s využitím informací od europoslance SPD Ivana Davida přináší aktuální pohled na dramatickou situaci na migrantské frontě ve východním Středomoří, o níž se za oponou koronavirovému hlomozu z našich médií nedozvíme ani ň.

Včera EU oficiálně začala námořní a leteckou operaci IRINI. V řečtině toto slovo znamená „mír“. Formálně má jít o akci na vymáhání zákazu vývozu zbraní do Libye. V Řecku však panují důvodné obavy, že opět půjde o lovení migrantů u libyjských břehů a jejich dopravu do přístavů v EU. Stejně jako v případě operace Sophia, která skončila o den dříve.

„Na rozloučenou“ s touto akcí vysadili během víkendu lodě pod vlajkou EU v řeckých přístavech na Krétě 135 migrantů, které nalodily u libyjských břehů. Řecko do minulého týdne měsíc vojenskou silou bránilo ve vstupu celkem asi 150 tisícům migrantů, které do EU vyslalo Turecko.


Kudla do zad


Obrana vnější hranice EU před další migrační vlnou stála Řecko obrovské množství peněz. Řada z tisíců řeckých policistů a vojáků, kteří bránili vnější Schengenskou hranici, byla zraněna střelbou turecké armády nebo zápalnými „koktejly molotov“, které na ně házeli migranti. Řekové hranici ubránili. Vysadit jim za to na jednom z jejich ostrovů jiné migranty, které lodě EU nabrali na moři u Libyjských břehů, nelze považovat za nic jiného, než za příslovečnou dýku Bruselu do řeckých zad. Vzhledem k tomu, že Řekové současně čelí i sílící námořní migrantské invazi organizované opět Erdoganem, je to prostě řečeno nezměrná sprosťárna.

Přípravu operace IRINI schválili ministři zahraničních věcí EU v lednu – během propukající epidemie koronaviru. Vojenské lodě členských států plujících pod vlajkou EU mají operovat ve Středozemním moři. Ovšem pouze nad pásmem, které ovládají vojska vedená libyjským maršálem Chalífou Haftarem, kterého do funkce velitele ustanovil poslední zvolený parlament a donedávna jej podporovalo i Rusko. Haftarova vojska ovládají většinu území kromě prostoru v okolí bývalého hlavního města Tripolisu. Tam se stále ještě drží džihádisté samozvaného „premiéra“ Fáize Sarrádže.

Také naše média jej lživě označují za mezinárodně uznávaného, ačkoliv jej uznal pouze bývalý zvláštní zmocněnec OSN pro Libyi Ghassan Salamé. A vtip je v tom, že právě pruh moře kolem území ovládaného sarrádžovými džihádisty hodlá námořní operace EU ponechat nestřežený. Embargo vyhlášené Radou bezpečnosti OSN na vývoz zbraní do celé Libye hodlá EU zjevně uplatňovat jen vůči jedné straně. Džhádisty navíc zásobuje těžkými zbraněmi Turecko, jak potvrzují události posledních dnů. V loňském roce vyslal prezident Erdogan do Libye džihádistům na pomoc i expediční sbor turecké armády.


Marné snahy


Změnit zaměření námořní mise se pokoušelo Rakousko a Maďarsko. Při jednání Rady prostřednictvím videokonference před 10 dny rakouský ministr zahraniční Alexander Schallenberg spolu se svým maďarským kolegou Péterem Szijjártóem navrhli, aby EU vojenské lodi členských států raději vyslala na pomoc Řecku při odrážení pokusů migrantů o další vylodění na řeckých ostrovech. Návrh však byl odmítnut, protože jej podpořilo pouze Polsko, Řecko, Bulharsko a Rumunsko. Česká republika tedy ne.

Rakouský a maďarský velvyslanec při EU se v závěru minulého týdne pokusili na poslední chvíli dosáhnout aspoň toho, aby lodím pod vlajkou EU bylo zakázáno přivážet migranty vylovené na moři do přístavů členských států, pokud si to jejich vlády nepřejí. Při závěrečném jednání ve Výboru stálých zástupců (COREPER) byla ovšem i tato iniciativa odmítnuta. Oběma suchozemským zemím bylo naznačeno, že už se do toho nemají plést, když na akci nedodají žádné lodě. Přestože se na financování operace podílí prostřednictvím svých příspěvků do rozpočtu EU.

„Pokud lodě narazí na moři na plavidlo v nouzi či lidi vyžadující pomoc, v souladu s mezinárodním právem je vezmou na palubu.“, řekl po jednání COREPER vysoký představitel EU pro zahraniční politiku Josep Borrel. Podle jeho prohlášení budou velitelé lodí vědět, kam mají migranty vozit. A zpět do Libye to určitě nebude, ačkoli libyjské přístavy budou nejblíž a podle mezinárodního práva by měli být migranti vysazování právě tam. Jako to dělalo italská pobřežní stráž v době, kdy byl ministrem vnitra známý odpůrce migrace Matteo Salvini, než ho spiknutím italských Bruselanů odstavili od moci (a teď ho chtějí ještě soudit).


Válka u břehů


Několik dní předtím došlo u libyjských břehů k události, která příznačně zapadá do celého příběhu - aniž bychom o tom z našich médií pochopitelně cokoli zaslechli: Turecké válečné lodě zaútočily na Libyjskou národní armádu generála Haftara poté, kdy propluly mezerou v blokádě, kterou k údajnému dodržování embarga na vývoz zbraní provádějí lodě EU.

V Libyi by po 9 letech občanské války mělo být příměří dohodnuté OSN a zákaz vývozu zbraní do země. Turecké námořnictvo však opět předvedlo, jak si jej představuje v praxi. Do přístavů v západní části země, které ovládají džihádistické milice „premiéra“ Fáize Sarrádže, připlul konvoj tureckých nákladních lodí naložených těžkými zbraněmi. Doprovázelo je šest bojových plavidel tureckého námořnictva. Jedna z tureckých fregat současně zaútočila raketami na pozice Chalífa Haftara.

Lodě plující pod vlajkou EU nechaly proplout turecký konvoj, který do Libye kromě zbraní vezl i další džihádisty. Ze syrského Idlíbu je evakuovala turecká armáda před postupující Syrskou armádou prezidenta Asada. Koridor pro turecké lodi byl navíc během víkendu zvětšen, protože lodě pod vlajkou EU právě vykládaly na Krétě již zmíněný náklad migrantů.

Po vylodění techniky a džihádistů se v oblastech kolem Tripolisu opět rozhořela válka. Do bojů se zapojila bojová letadla tureckého letectva a armády Spojených arabských emirátů (v bitvě Turci i Arabové ztratili po jedné stíhačce).

Máme zde tedy situaci, kdy Turecko útočí za pomoci džihádistů na legitimní stabilizační vládu v Libyi - a současně spolu se statisíci migranty útočí na řecké hranice. EU v tom Turecko nepřímo podporuje - a ještě Brusel nechává vozit další migranty do Řecka i jinam na kontinent (Zdroj.)Zlověstné mlčení Poche-Petříčka


Právě dnes vynesl bruselský soud rozsudek nad zeměmi - včetně ČR - které odmítly kvóty na migrantskou invazi. Prý to nic neznamená, žádné sankce nebudou, neboť mezitím přestaly povinné přerozdělovací kvóty platit. To je však omyl. Jde o precedentní rozhodnutí, neboť tytéž kvóty pod jiným názvem už německý Brusel připravuje.

Zdá se neuvěřitelné a šílené, že se tak děje ve chvílích, kdy na kontinentě ještě ani nevyvrcholila epidemie, která uvede (nejen) hospodářství členských zemí na okraj chaosu či minimálně krize. Jenže právě to chce Brusel využít k ještě většímu utažení okovů: kvóty na povinné přebírání migrantské vlny, kterou s Erdoganem a svou tripoliskou loutkou právě připravuje, budou patřit mezi ně.

Co nás asi čeká naznačuje fakt, že česká vláda s ministrem zahraničí Poche-Petříčkem se k obraně organizované Rakouskem a Maďarskem nepřidala.32 komentářů :

 1. Už se na ně vaří voda, jsou v křeči, tak budou ještě chvilku škodit. Proto je dobře, že pandemie pokračuje; Číně bych doporučil, bez ohledu na postižené, vyhlásit embargo na dodávky zdravotního materiálu do "vybraných zemí EU zóny a USA". Pak by patrně začali "domnělí mocipáni" přemýšlet...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z takových jako jste vy je mi špatně. Čím hůř tím líp, viďte? Nestydíte se?

   Vymazat
  2. Ad 0:20 Víte, někdy musí nejdřív přijít to horší, aby mohlo nastartovat lepší! Takový je život.

   Vymazat
  3. A za co by se měl jako stydět? Za logický myšlení? Za to, že kdo seje vítr, měl by po zásluze sklidit bouři? Každýmu je holt špatně z něčeho - a z někoho - jinýho. Mě například, krom jiného, z anonymních akademických žvanilů.

   Vymazat
  4. 0:20 co to plácáte, nejste náhodou padlý na hlavu?
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  5. 0:20 Zjevně jste nepochopil - sankce, pomluvy, nadávky, opovržení, lži, napadání, sankce .... a tak pořád dokola a jak to teď začínají dobroseři prezentovat, měla by nám být Čína vděčná, že nám může pomáhat (i Rusko, Kuba ...). Pán z 23:02 má zjevně na mysli jen dát ochutnat stejnou medicínu. Za volené nese odpovědnost volič.

   Vymazat
  6. 0;20
   Z takových jako seš TY zase blije každej druhej!!!!!!

   Vymazat
  7. Dva je vždy více než jeden – evropská jednota

   Není nad tu jednotu.
   Spolu chč.jem u plotu.
   Lépe než jít do Brusele.
   Nakopnout se do pr.ele.

   Vymazat
  8. 00:20 Vy jste, zcela evidentně, připaven předat klíče od svého obydlí prvnímu migrantovi, který půjde kolem. Tak snad vás někde ve světě přijmou podobně.

   Vymazat
  9. A kdo za to může že jsme nepomohli opěvovaný Babiš nebo jsi ministerstvo zahraničí může dělat co chce? Ta „slavná" eu má koronavirus krizi na krku a bude dovážet další migranty. Turecko a eu chtějí Evropu islamizovat tak musíme odejít. Pan Pivoňka má pravdu.

   Vymazat
  10. 9:06, já například ano. Právě jsem dostavěl středně velký domek s pěti místnostmi a dvěma koupelnami na malém městě. Bydlím tam se dvěma dětmi. Mám i třípokojový vybavený byt poblíž pro dceru, která je momentálně na VŠ. Ale pokud budou uprchlíci potřebovat, klidně se s rodinou vystěhujeme do kůlny na konci zahrady a všechny nemovitosti jim přenecháme. Včetně platebních karet. Manželka je ochotná spolu s mojí matkou se starat o jejich potřeby, úklid, nákup, jídlo a já bych si přibral ještě několik zaměstnání, aby jim po finanční stránce nic nechybělo. Myslím, že by tak měli učinit všichni.

   Vymazat
  11. Vy jste vtipálek, jistě nabídnete manželku a dceru migrantům i na hrátky do postele. Ale proč se vaše velkorysost neprojevuje ubytováním bezdomovců, těch co neměli na nájem, protože byli vyhozeni z práce a pak z bytu, dokonce maminek s dětmi. Nebylo by na místě, aby jste věnoval svoji starostlivost i žebrákům u nás. A spíše podpořil odpůrce teroristických válek a okupací, které česká diktatura kapitálu pro výrobu migrantů spolupořádá!?

   Vymazat
  12. 10:08 Zapomněl jste na uspokojení sexuálních potřeb. Takže pokud ta vaše děvčata nejsou ultra vobludy, tak by se mohla trochu vošpláchnout a dát se cele k dispozici. Vy byste jim mohl hlídat tachometr.

   Vymazat
  13. Pro anonyma 10:08 Prosím o zveřejnění plné adresy. Mám známého ze Sýrie ještě ze studií VŠ a chtěl by se přestěhovat do EU. Otec, matka, 6 dětí, staří rodiče, 4 bratři a 3 sestry. Naštěstí zatím nemají všichni bratři a sestry své rodiny, takže ti mají jen 11 dětí dohromady, takže to budete mít celkem jednoduché. Celkem 28 slušných lidí. Pokud byste se nezlobil, poslal bych je k Vám. Hlavně ta nabídka, že budou moci pobývat u Vás s Vaší platební kartou a úklidem, vařením apod. by je jistě příjemně překvapila. Zatím se jim nepodařilo sehnat nikoho, kde by se mohli za takových podmínek ubytovat. Protože preferují Německo, bylo by to jen na několik let. Jste opravdu mimořádně velkorysý. A věřím, že bych Vám sehnal i několik dalších rodin. Tak se nestyďte a dejte na plac tu adresu. Děkuji.

   Vymazat
 2. Sběr migrantů znovu začal a lodě zas začínají plout směrem k Itálii a Řecku. Docela se divím, že nezkoušejí Chorvatsko. Nejsem si jist, ale proslýchá se, že tyto svážkové organizace platí EU že speciálních fondů.

  OdpovědětVymazat

 3. - Před třiceti lety odborníci varovali před fragilitou našich lesů. Smáli se jim. Peníze!

  - Při SARS odborníci varovali. Toto není poslední…Smáli se jim. Peníze !

  - Ještě před pár dny říkal pan Johnson a Trump : peníze !!! jen ať pochcípají…

  Až to všechno skončí začnou všichni, všichni! křičet : peníze!!!! Viďte pane Křetínský.
  Business as usual!
  Opravdu?!

  Katastrofa do které se řítíme je větší než tahle.

  Homo ekonomicus je konečně mrtvý!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že prej Křetínský ten virus taky chytil. Ale u těchto lidí je zajímavé, že naprosto všichni se z toho velice lehce po deseti dnech dostanou, bez ohledu na věk, zatímco jejich méně elitní spoluobčané dlouho bojují nejen s chorobou samotnou a jejími následky, ale často umírají strašnou smrtí.

   Vymazat
  2. Další stovky a tisíce lidí se z toho "viru" taky dostanou, anonyme 10.00 - nejen Křetínský, protože ten virus má v sobě spousta lidí, ani o tom neví. Proč by v sobě bádali, když jim nic není? Léta v sobě nikdo nebádal - to vypuklo až teď! Právě až teď! Méně "elitní" spoluobčané" to myslíte tu diskuzní břečku z novinek, prolezlou záštím, sobectvím a nenávistí, která se nezmůže na nic jiného, než od rána do večera dřepět u počítače a nadávat? Nenávistně štvát jedny proti druhým? Jak ti bojují s chorobou? Že dřepí u počítače, ve vymezených hodinách skoupí všechno žrádlo, co jde nahamonit do špajzky, a pak zas dřepnou a nadávají? Nebo ti, co stejně leží v nemocnicích a bydlí v domovech důchodců a LDNkách - tedy staříci, u nichž se virus aktivuje nejagresivněji, protože už nemají žádnou imunitu ( bodejť by měli, když každej požírá kvantum prášků na tohle a tamto, a myslí si, že v tom je jejich život.) Neumírají "strašnou" smrtí, ale prostě umírají, protože jsou staří a přišel jejich čas. A vy byste měl zkusit psát předlohy k hrůzostrašným a katastrofickým americkým filmům.

   Vymazat
 4. Liberální demokracie, prezentovaná Evropskou unií a zaklínající se globálním trhem, vyjma jiného naprosto zanedbala bezpečnost a ochranu svých občanů.
  Liberální demokracie uvěřila své vlastní absurdní pohádce, že umí pomoci každému na světě, že otevřenost migraci je zárukou jejího vlastního rozvoje, a že „zelený úděl“ učiní planetu Zemi novou, se zárukami a právem na cokoliv, co si sobectví jedince za právo vyhlásí. Koronavir tomuto historickému omylu liberální demokracie nastavil ono pověstné zrcadlo se silou, která vykolejila řadu vlád a politiků. Zatímco socialismus až posedlý nebezpečím války trvale chystal obranu a přesně stanovil, že  hranice nepředstavují procházkové korzo, tak liberální demokracie se tomu všemu jen smála. Zatímco socialismus strategii rozvoje stavěl na suverenitě státu a národa, liberální demokracie prohlásila národy a státy za přežitek. Vypuklá pandemie koronaviru logicky tvrdě zaútočila na líbivý, ale ideově prázdný koncept liberální demokracie, protože se znovu prokázalo, že jen spojená a jednotná společnost je schopna pandemii čelit. Společnost lidí je už od doby prvních starověkých civilizací postavena jako sociální systém. A úspěšný sociální systém je pouze ten, který dokáže své členy v době klidu podporovat a rozvíjet a v době ohrožení chránit. Bez této schopnosti se vybudovaná společnost neudrží. CZEXIT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na té operaci Irini ukazují bruselské elity a vůbec celý ten liberál-demokratismus své odporné pokrytectví. Podobně jako už s Lisabonskou smlouvou a referendy v Irsku, nebo nedávno Makaréšskou deklarací, atd. Jedno a totéž pokrytectví. Jedno vytrubovat a druhé (povětšinou protichůdné) sledovat. A vždy proti vlastním národům!
   Co je to za lidi, kterým je něco takového blízké a podporují takovou politiku?! Musí být nutně duchovně vyprázdnění jako celá ta zvrácená ideologie!

   Vymazat
 5. Asi tomu nerozumím, on mi může kdokoli vysadit na mém území údajného trosečníka a já jsem povinen ho doživotně zabezpečit ? Já jsem povinen mu umožnit, aby si následně sloučil rodinu ?. Řecko je cílem regulérní agrese ze strany EU, nic jí totiž nebrání ty "zachráněné" vracet tam odkud vypluli. Případně kamkoliv do Afriky, Řeků se na souhlas taky nikdo neptá. Tady je máte a hotovo.

  OdpovědětVymazat
 6. Takže se nám EU konečně vybarvila.

  Epidemie ukázala jako vítaný prostředek k tomu, aby zatímco lidé bojují proti nákaze za záchranu svých životů, oni v tichosti začali s migrantskou agendou. To je něco podobného, jako kdyby během 2.světové války vláda Velké Británie připravovalo s Hitlerem do Británie invazi. Začíná velký přesun z Řecka do zbytku Evropy.

  Byl již vysloven názor, že nemovitosti po zemřelých vlastnících by měl stát zkonfiskovat a předat africkým a muslimským imigrantům.

  Stejně tak (dokonce někdo od nás) řekl, že bychom si měli brát muslimské černoušky domů a starat se o ně. Že bychom se měli naučit jejich jazyk, akceptovat jejich zvyky. Že tím spíše si zde rychleji zvyknou.

  Nejen příjem nových migrantů, ale v těchto dnech se chystá program tzv. slučování rodin, což znamená, že o jednomu Afričanovi se může přidat i zbytek rodiny. Což v tomto případě znamená cca 50 lidí. To je (zatím) maximální počet, který lze v rámci programu do Evropy dostat, jelikož rodiny u nich bývají podstatně početnější a mohly by se nazývat spíš klany nebo dokonce i kmeny.

  U břehů Lybie opět kotví spousta lodí a nabírají další a další migranty. Frontex zde slouží jako ochrana za jejich dopravu do sužované Itálie. Předevčírem jsem četl prohlášení jednoho z členů EK, že nejzávažnějším problémem EU v současnosti je v ochrana uprchlíků, kteří jsou údajně v mnohem horším postavení než zbytek Evropy.

  Co se týká migrantů a V4, soud jsme prohráli a nejspíš se výsledek bude ignorovat. Je jen otázkou, jaké přijdou sankce. Jak jsem slyšel, mohou být zdrcující.

  Další agenda s níž hodlají v těchto dnech opět začít, je "green deal". Takže v brzku tady máme zas Gretu. To proto, že uvolněný balík jakože na sanaci škod po epidemii, bude ve skutečnosti pouze investice do tzv. zelené agendy, což není nic jiného než pokus o feudalizaci společnosti.

  OdpovědětVymazat
 7. JE TO TERORISMUS VOHATÝCH, TEDY DIKTATURY KAPITÁLU, KTERÝ VYRÁBÍ MIGRANTY A TITO JSOU EXTRARŘÍDOU ZLOČIN CŮ PROTI LIDSKOSTI. A aby prosadili své záměry, musí vyhladit aspoň polovinu Evropanů. Kdo ví, kdo vůbec vyprodukoval coronavirus, kdo je tím masovým vrahem. Nebude to daleká budoucnost, která odhalí pravdu. Skutečností zůstává, že jen pro "filozofy kapitalismu" je svět přelidněný a z jejich teorií plynou pak potřeby teroristických válek kapitálu, migrace a mikrobiologické války a další způsoby hromadného vraždění, genocidy, Osvětimí..... JAK SE DAŘÍ NAŠIM ZLOČINNÝMI MEDIALIZÁTORŮM, KTEŘÍ TOTO VŠE PODPORUJÍ A TOMU FANDÍ? JAK SE DAŘÍ NAŠIM ZLOČINNÝM OPOPOLITIKŮM, KTEŘÍO PODRÝVAJÍ SNAHY O ZÁCHRANU NAŠEHO NÁRODA PŘED VYHYNUTÍM - A 30 ROKŮ NA TOM PILNĚ PRACUJÍ!!! FANDÍTE JIM?

  OdpovědětVymazat
 8. Pokud se opravdu důrazně nepostavíme na odpor, tak tento národ utrpí nenapravitelnou porážku. Žádné naříkání a kňučení! Tvrdě odmítnout jakékoliv pokusy diktovat nám, koho máme na našem území přijmout, koho máme živit z našich daní, komu poskytneme azyl atd. Tady končí diskuse s Bruselem a jejich dobře placenými agenty, až do těch hrdel a statků.
  A jen tak na okraj. Starosta Prahy 6 Ondrej Kolář v souvislosti s dnešním odstraněním sochy maršála Koněva uvedl na svém facebookovém profilu: „Neměl roušku. Pravidla platí pro všechny stejně. Ven jen s rouškou nebo jinou překrývkou úst a nosu". Paralelně bychom se tedy měli nelítostně a rázně vypořádat s podobnými vtipálky. Asi by bylo nejlepší vytvořit pro ně ubytovací kapacity v Řeporyjích...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíte, to je chlap ten Kolář. On si klidně prosadí, co chce, epidemie neepidemie. Celá Praha jásá.

   Vymazat
  2. 20:19 to testujou co všechno si ještě necháme líbit.A už je toho docela hodně.Napřed nás vodrbali ekonomicky a teď už šlapou po historii,kultuře a po naší sebeúctě.

   Vymazat
 9. Pane Babiši, řekněte Bruselu: Češi se spojili nejen proti corona:

  http://svobodnenoviny.eu/pane-babisi-reknete-bruselu-cesi-se-spojili-nejen-proti-corona/

  Česká armáda odmítla pomoci českým lidem, musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v Afganistanu:

  http://svobodnenoviny.eu/ceska-armada-odmitla-pomoci-ceskym-lidem-musi-totiz-zajistovat-zajmy-francie-v-africe-a-usa-v-afganistanu/

  Maďarsko vyzývá OSN: Pokud nám nemůžete pomoci bojovat proti pandemii, uhněte nám z cesty:

  http://svobodnenoviny.eu/madarsko-vyzyva-osn-pokud-nam-nemuzete-pomoci-bojovat-proti-pandemii-uhnete-nam-z-cesty/

  Ekonomové předpovídají kvůli koronaviru potenciální konec eura:

  http://svobodnenoviny.eu/ekonomove-predpovidaji-kvuli-koronaviru-potencialni-konec-eura/

  Švédsko: Nelegální migranti mají v oblasti zdravotní péče vyšší prioritu než starší občané země:

  http://svobodnenoviny.eu/svedsko-nelegalni-migranti-maji-v-oblasti-zdravotni-pece-vyssi-prioritu-nez-starsi-obcane-zeme/

  Pentagon objednal 100 000 pytlů na mrtvoly:

  http://svobodnenoviny.eu/pentagon-objednal-100-000-pytlu-na-mrtvoly/

  OdpovědětVymazat
 10. Brusel poslal 140 milionů novinářům, aby špinili Rusko a Čínu za jejich pomoc Itálii!
  https://www.youtube.com/watch?v=RTQCX-Qf8E8
  I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši. No vidíte jak se úředníci snaží. http://www.zvedavec.org/vezkratce/16959/

  OdpovědětVymazat
 11. Snad nikdo myslící neočekával, že by soud ve správě diktatury kapitálu mohl rozhodnout jinak. Snad v neprospěch těch zločinců, co migrací terorismem, drancováním a rabováním cizích zemí produkují, a vyhání na cestu do Evropy, asistují při transportech (podobných těm do Osvětimi či pochodům smrti - a my se na to nečinně díváme!) a topí je ve Středozemním moři. Proto si můžete být již dnes jisti, že pandemie koronavirem má stejné kořeny, příčiny, směrování a cíle. Žijeme ve Světě, kde diktatura kapitálu si může dělat naprosto vše, od kuciakování až po genocidu. Smiřte se, nejste stavění na odpor a tím méně proti armádám diktatury kapitálu, cvičené k masovému vraždění a na teroristické války.

  OdpovědětVymazat
 12. Časy se mění, milí globarizatoři, neokoni, koni, elity a elitky i korporace právě odcházíte. Tak pěkně seřádit do dvojstupu levice si podá ruku s pravicí a hurá za Čankajškem na smetiště dějin. Vám ostatním sirotkům přeji hodně zdraví a dobrý velikonoční mazanec.

  OdpovědětVymazat
 13. Německá herečka Silvana Heissenberg napsala Merkelové na její stránku vzkaz... a obratem byl její profil zrušen.

  Jste největší kriminálnice a nejvíce opovrhovaná spolková kancléřka, kterou musí německý národ trpět. Importovala jste záměrně a protiprávně do naší země teror, válku a smrt prostřednictvím ilegálních azylantských příživníků, statisíců žoldáku, teroristů IS a dalších těžkých zločinců. Dle čl. 16 ústavy nemá v Německu nikdo nárok na azyl, kdo přichází z třetí bezpečné země,takže všichni Vaši hosté jsou v Německu ilegálně. Porušila jste také protiprávně a svévolně Schengenskou a Dublinskou smlouvu.Při převzetí úřadu jste přísahala“Odvrátím od německého národa veškeré škody“,ale denně konáte pravý opak. Nemáte za úkol se starat o potřeby„všech občanů“, ale pouze o BLAHO NĚMECKéHO LIDU, jenom to bylo Vaším úkolem; nejste nic jiného než zaměstnankyně NĚMECKÉHO NÁRODA, neboť veškerá moc pochází z lidu, nikoliv od Vás. Vy jste se vůbec nestarala o potřeby Němců. Záměrně jste rozdělila národ a proti sobě poštvala a zničila celé rodiny. Nám Němcům se daří jako nikdy? Kvůli Vaším ilegálním hostům musí být veřejné podniky masívně chráněny oplocením a policií se samopaly. Vaši hosté páchají denně násilné zločiny. Nyní jsou nutné ochranné zóny pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi sexuálních přepadení od

  VAŠICH NADRŽENÝCH HOSTŮ, kteří nemají žádné zábrany.Chudoba starých lidí a dětí nebyla nikdy tak velká. Skoro jeden milion Němců žije na ulici. Pomoc těmto lidem bylo Vaším

  úkolem, a ne zaplavit Evropu kulturně odlišnými invazory a péči o ně hradit z našich těžce vydělaných daní. Požadujete respekt? Vaši povětšině kriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě jako oběti chráněni před „štvanicí zpráv“. Pokud požadujete respekt a máte ještě svědomí, měla byste se za své trestné činy zodpovídat před soudem. Pokud justice neprosadí zákon, postará se o to lid, neboť veškerá moc pochází výhradně z lidu a Německý lid je Vaším šéfem! VY JSTE NIKDO ! Ještě žádný spolkový kancléř SRN nezpůsobil svévolně Německému lidu tolik škody a utrpení a nebyl tak nenáviděn jako Vy, což musíte zřetelně cítit na každé předvolební akci. Přeji si jediné, abyste v roce 2020 Vy a Vaši nohsledi byli postaveni před řádný soud a skončili na doživotí ve vězení. Taková velezrada na německém národě se ještě nikdy v SRN nekonala. Placení pokrytečtí komentátoři, kteří vám líbají konečník a kteří nejsou schopni řádně a jasně myslet si mohou uspořit podbízivé chvalozpěvy, neboť takovéto osoby nikdo nebere vážně. Hluboce Vámi opovrhuji a přeji Vám spravedlivý trest. S hlubokou úctou, díky Vaší Stasi, pouze bývala herečka Silvana Heißenberg
  Super jak to mamá Merkel schytala - EU i s ní na smetiště dějin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to se nedivím, že byl její profil zrušen, vždyť to je čistý nacismus. Jak může takto vystupovat proti ubohým sirotkům? Já bych ji nechal popravit pro výstrahu, pokud to neudělá nějaký sirotek dřív.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.