Reklama

neděle 5. dubna 2020

Drahoš zase umí stáhnout králíka

5. 4. 2020
https://www.youtube.com/watch?time_continue=39&v=sLa_QiWulPE&feature=emb_logo

39 komentářů :

 1. To je německý satirický pořad Die Anstalt?

  OdpovědětSmazat
 2. A ja zpivam;
  Cechy krasne Cechy me ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:04
   Správně, dělný člověče. Nejužitečnější jsou Cechy řemeslnické, protože tovaryšstva je poskrovnu.

   Smazat
  2. A za tohle ta megera bere nekřesťanské peníze.

   Smazat
 3. Nevím, jak zbytek Evropy, ale mě to naučila před čtyřiceti lety maminka a od té doby si to pamatuju a praktizuju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že lépe než Lejnová. Nejprve infikovanou rukou otočí kohoutkem a pustí vodu. Potom si důkladně umyje ruce a nakonec čistou rukou opět šáhne na kohoutek, takže si virus bere zpět!

   Smazat
  2. Ano, to je neuvěřitelné, jak nakonec znovu sáhne na infikovaný kohoutek, a pak asi na kliku toalety a ... Arogance a nadřazenost v praxi. Myslí si, že může druhé poučovat a přitom se projeví její primitivismus s VŠ titulem.

   Smazat
 4. Dekujeme Lejnova od hoveziho dobytka......za skutecne hodnotnou ukazku a timto i za hodnotnou pomoc ze strany (velke) EU.....doufame, ze si takto myjes i jine veci na svem tele..... ( napr. Pohlavni organy)

  OdpovědětSmazat
 5. To co tady předvádí tato "dáma" po svém prvotním prohlášení,tak to je síla. Lepší ukázku prázdné hlavy,hroší kůže a pohrdání lidmi nemohla již předvést.Je z ní blivno.

  OdpovědětSmazat
 6. Ani se nedivím, že jsou u videa vypnuté komentáře. Vsadím se, že tolik sprostých slov ani Uršula nezná, kolik by jich našla pod tím videem.

  OdpovědětSmazat
 7. Jestli si myje jenom ruce, tak musí docela vonět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, ne. Nejprve si umyje ruce, potom kačenku a nakonec obličej.

   Smazat
 8. Perfektní výkon, je vážně dobrá. To je na Oscara.

  OdpovědětSmazat
 9. Tyjoooóó! Ještě že tu Světovou zdravotnickou organizaci máme! To je fakt SVĚTOVÉ! A ZDRAVOTNICKÉ! A ORGANIZAČNÍ!

  OdpovědětSmazat
 10. Na Cisarskom dvore si Usula SS umyva zakrvavene ruky od Spanielska Talianska.!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Tak to už je naprosté zoufalství...

  OdpovědětSmazat
 12. Je to matka asi pěti dětí, takhle je to učila. Buďte vděční, konečně se něco naučíte, co jste zjevně dosud nevěděli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:40
   Lepší na dobrou noc je ta o té karkulce, než že akční vysoce postavená politička na výchovu potomstva nepoužila služebnictva.
   Vy to možná vítáte, protože se vám toho od vlastních rodičů taky nedostalo.

   Smazat
  2. Je matkou 7 dětí. Ale protože se provdala do šlechtické rodiny, tak je nic neučila. Na to měla služebnictvo.

   Smazat
 13. Hlavně, že v řaďě škol a školek se předělávaly baterie na pákové,ovládané lokty, samozřejmě podle povelu z Bruselu. Tady madam, ovládá přímo rukou nějaký čudlík. Začínám mít podezření, že i slepice v Bruselu, nebudou mít slepičí práva a budou v klecích, jako naše. Nazdar.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To me hned zaujalo. Prenese infekci na paku, pak si umyje ruce a infekci si veme zpet.

   Smazat
 14. Potom, že EU evropským státům nijak nepomáhá. Krásné celoEUropské video pro migranty, když už se i (např. francouzská) policie bojí mezi ně vejít a otestovat je na koronavirus.
  Očekávám, že EU brzy vymyslí nějaké hieroglyfy, aby se evropané s nimi mohli nějak dorozumívat a vyjasnit si postoje k zásadním věcem, jako je např. uhlíková stopa, nebo zelený úděl. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:48
   No problem, stačí palec nahoru, nebo dolů. Jako ve starém Římě. Evropané se už nemusí učít matiku a tedy netřeba učit i jazyky. S negramoty se lépe pracuje. 👍 Stačí? 👎

   Smazat
 15. Do dneška se nám zachovalo příslovečné gesto „mýt si nad něčím ruce“, coby odmítání zodpovědnosti nebo viny.
  https://www.bible21.cz/online#matous_27/24

  OdpovědětSmazat
 16. No jo západní bezmozci potřebují poradit od lejnové ta samá blbost jako drahošův králík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan nevím ještě umí naštípat dříví, a tančit jako derviš. Pro ty jeho dovednosti je tak nepostradatelný v senátu.

   Smazat
 17. Noo, každý politik i Leynová to nějak zkouší zalíbit se o podbízí se lidu podle rad svých marketérů ...
  U nás třeba Babiš s tím Čau lidi .., starý chlap který by měl oplývat moudrostí a tak i vystupovat se podbízí jako puberťák mladým blbečkům ..

  OdpovědětSmazat
 18. Asi teda je pravda, jak si v Rusku dělají "srandu" s Nemytou Evropou (Např.: Прощай, немытая Европа - Игорь Прокопенко). Když se někdo doopravdy dostane do "obyčejného" života tam na zářícím, lesklém, potěmkinovském (jaký paradox a ty já miluji) "západě", ještě rád si vzpomene na náš "ušmudlaný" domorodý český byteček a zvyky u nás.
  Ostatně za mnohá slova mluví mapy a přehledy, kde se uvádí průměrné teploty v bytech jednotlivých zemí ... třeba

  česky tu https://www.genialnidum.cz/prumerne-nocni-teploty-v-evrope/

  Tady je vidět, čím "vyspělejší" země, tím méně se doma topí. Tak mne při pohledu na tyto průměrné noční teploty v bytech v Evropě napadlo, že by stačilo celou Evropu odstavit od vytápění bytů a zlikvidovat všechny domácí kotle, protože pak se dostaneme "civilizačně" i daleko před Británii natož USA ... :=)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žijte zdravě, netopte ! Matka příroda vám pomůže, brzy vám naroste srst.

   Smazat
 19. instruktáž pro doktory a inženýry ze Somálska,Afgánu,Mali,atd.,...co si Anděla pozvala,to tam má

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uprchlíci prchají ilegálně zas domů:
   https://www.eurabia.cz/Articles/43974-korona-uprchlici-prchaji-ilegalne-zas-domu.aspx
   Všechno zlé je k něčemu dobré.

   Smazat
 20. Teď, když se zdá, že je rozhodnuto a dopadneme vcelku dobře díky pár znalým a odvážným v pravé chvíli, se objevuje stále více "zachránců", kteří v těch rozhodujících chvílích byli zalezlí a nebo dokonce ty hrdiny všemožně špinili a teď by "odvážně" většinu omezení zrušili. Když by jejich "rady" selhaly, tak by se k nim pochopitelně už nehlásili. Tak by to chtělo říci jim nahlas "teď Maul halten.."

  OdpovědětSmazat
 21. Na mnohých francouzských univerzitách mají na toaletách kohoutek jen na studenou vodu, ruce si moc neumývají. Už před mnoha lety byly fascinující plakáty s obrázky, jak si umýt ruce. Doma se většina nepřezouvá, chodí po bytě v botech, ve kterých přišli z venku.

  OdpovědětSmazat
 22. Nechutný havloidní pošuk Drahoš je ubožák, který se nesmíří s prohrou; Má místo mozku kobylí lejno? Nezabývejme se hloupými a všechoschopnými individui- škoda slova a času.
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=228448

  OdpovědětSmazat
 23. No ale je to marné, marné, marné, v ČÉTÉ A DALŠÍCH MEDDIÍCH JSOU PISÁLCI A KECALOVÉ DALEKO CHYTŘEJŠÍ, NEŽ EPIDEMIOLOGOVÉ, MIKROBIOLOGOVÉ, INTENTZIVISTÉ, ZÁCHRANÁŘI. Proto ten soubor mixu diktatury kapitálu a těch chytrých zkorumpovaných tím kapitálem se cítí ovládnuta hrubou silou "HYFGIENICKÉ DIKTATURY"!!! Proto s hygienou pryč, je to staré bolševické harampádi, proč bychom neměli kašlat jeden na druhého, přece máme demokracii a jak nám stále i ČÉTÉ vtlouká do hlavy "mohu si dělat co chci", což za toho zlého socíku nebylo!
  Dr. Prymula nezměnil názor na potřebu promořit populaci koronavirem, jen blbci z medií, kteří tomu rozumí méně než koza petrželi si nevšimli, že tempo promořování musí být úměrné kapacitám českého zdravotnictví a zdravotními stavu věkových kategorií. Jistě je možné svést občany nad 75 r. do nějakého koncentráku a místo plynu tam na ně pustit koronavirus - jistě by se našlo dost opopolitiků, kteří by to viděli jako pokrok lidskosti, podobně jako vidí holokaust. Ti co mají v lebce mozek a v něm rozum ví, že postup promořování musí být úměrný možnostem zdravotnictví a ostatních služeb - také aby někdo třeba obdělal pole a bylo co k jídlu! A promořit - to je možné nahradit méně drastickým očkováním a těm superintelektuálům z medií - na rozdíl od pracujících - to asi nic neříká, natož aby si domysleli, že očkování přijde laciněji než promoření COVOD-19.
  A to ještě "srandy" není konec, COVID-19 je přenosný na zvířata a možná zpět na lidi a "vzal bych na to jed", že bude mutovat. Takže pisálci neumdlévejte, budete mít stála o čem psát, pokud si vás COVID 19 nevezme do nebe.
  Ale poraďte, jde o viremii a jaké jiné cesty přenosu jsou možné, než kapénkovou cestou? Víte jak omývat ovoce, třeba borůvky, maliny, jahody - většinou z dovozu Itálie, Španělsko... aby se očistili od koronavirů trhačů a baličů tohoto ovoce? A jak chráníte své zvířecí miláčky, košík u psů nebude stačit? Místo masky, ústenky?

  OdpovědětSmazat
 24. Jiný, podobný debil zase před diváky sežral brouka...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Důchodce pan Kremlička snědl brouka v r. 1998, když prohrál sázku. I kdyby v pojídání hmyzu našel zálibu, dalo by se říct, že byl o 20 let v předstihu před opravdovými debily:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Duchodci-jestli-mate-malo-penez-jezte-hmyz-Je-tu-zcela-vazne-minena-rada-sefkuchare-499972

   https://brezova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=602988

   Smazat
 25. Bigo, brzy budeme rádi papat proteiny z brouků všichni. Budeme vzpomínat na časy se separáty, nad těmi jsme se ošklívali, tak budeme papat hranolky z kobylek a k tomu chaluhové saláty. Budeme konečně žít zdravě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:05
   Taky jsem všežravec, ale ptákům oběd nikdy nesežeru.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.