Reklama

pátek 10. dubna 2020

EU je zděšena: Místo štvavých vysílaček je štve svoboda sociálních sítí. Vyzývá k cenzuře.

Ivan David
10. 4. 2020

Na Twitteru Rady ministrů EU jsem nalezl dvě pozoruhodné prezentace.

Na té včerejší se EU snaží dokázat svoji nepostradatelnost. 


https://www.facebook.com/MUdrIDavid/videos/2454836854617415/
V emotivní videoprezentaci proklamuje EU tyto své zásluhy:
1. Stimuluje zdravotnické zásobování
2. Masově investuje do výzkumu vakcín a prostředků diagnostiky
3. Chrání pracovní místa a firmy v zemích EU prostřednictvím pomoci státům a finanční pomocí
4. Chrání naše hranice, zatímco zelené pruhy dál fungují pro základní a zdravotnické produkty
5. Repatriuje tisíce občanů EU
6. Prosazuje masivní ozdravný program, aby ochránila evropské hospodářství.

 Ani jedno z tvrzení nedokládá nezbytnost  Evropské unie. Jak to bylo a je se zdravotnickým zásobováním dobře víme, hodí se mnohem více slova nepřipravenost, bezradnost. Že investuje peníze občanů jednotlivých států, není zásluha, to činí státy i bez EU. Při této charitě zdaleka nepřijdou zkrátka farmaceutické koncerny a producenti zdravotnických prostředků. Pracovní místa se snaží ochránit jednotlivé státy, ne komise. Pomoc zadluženým státům blokují velké bankovní domy, hlavně německé a nizozemské, které na „pomoci“ chtějí co nejvíce profitovat. O ochraně hranic by měla Rada EU zcela pomlčet. Není schopna se ohradit ani proti nelegální imigrací, a už vůbec ne proti turecké agresi. 

Omezení dopravy kvůli pandemii prosadily jednotlivé státy, představitelé Evropské komise zprvu naopak proti tomu protestovali. Repatriaci prováděly a provádějí jednotlivé státy, a to dokonce solidárně. Pokud tak činí EU, je to okrajové a nezbytnost její existence to rozhodně nedokládá. Projekt „ozdravného programu“ pokud by byl koncipován jako "pomoc EU" Řecku v dluhové krizi 2008 těžko někomu pomůže. Po unijní "pomoci je Řecko ještě zadluženější než před ní. Strašlivě mu vzrostla nezaměstnananost. A hlavně německé firmy prostřednictvím Bruselu ukradl při privatizaci Řecku v Bruselem řízené privatizaci všechny ziskové státní a veřejné podniky jako letiště a přístavy.

Dlouhodobě působící restrikce uplatňované EU zejména slabším státům vysloveně škodí, a zcela nesmyslný projekt „zelený úděl“ zůstává stále hrozbou dalšího unijního avanturismu v hospodářství. 

Videoprezentace odráží fakt, že nejvyšší představitelé EU vážně bojí, že občané prohlédnou přinejmenším neefektivnost EU a možná dokonce její škodlivost zejména pro slabší státy. Tato propaganda moc nezabírá, videoprezentace měla po 12 hodinách 3600 zhlédnutí. 
 
To je právě to, co konstruktéry projektu Evropské unie děsí. Lidé si mohou vyměňovat názory a informace zcela svobodně. Některé informace jsou chybné, některé dokonce úmyslně nepravdivé. Nepravdivými, překroucenými a účelově vybranými informacemi vytrženými z kontextu se však mediální mainstream jen hemží. A mnoho důležitých informací je v něm záměrně zatajeno.
Proto Evropská komise v čele s Věrou Jourovou (ANO) prosazuje cenzuru pod záminkou boje proti nebezpečným desinformacím. Oni chtějí mít monopol na informace. 

Charakterizuje snad něco dokonaleji totalitu než právě potlačování svobody slova?

A právě o tom byl druhý tweet ve formě videoprezentace Rady EU, který jsem včera našel.  Nese hlavní titulek „Fake news o koronaviru se rychle šíří online a snaží se ohrozit naše demokracie a diskreditovat Evropskou unii.“ Lidem z mé generace to sotva může nepřipomenout velmi podobně formulované tvrzení o „štvavých vysílačkách, které se snaží ohrozit socialistické zřízení“. Ty vysílačky se o to opravdu snažily, za tím účelem byly zřízeny a financovány a také se podílely na úspěchu své snahy. To co nazývají „fake news“ jsou ve skutečnosti jen názory, které jsou jim nepohodlné.
 
Jakéže „desinformace“ mají podle propagandy EU ohrozit jejich „demokracii“ a diskreditovat Unii? Je uveden příklad: „Koronavirus je Černobylem EU.“ Debilnější příklad opravdu nemohli najít.  Případné srovnání epidemie COVID-19 s Černobylem (sám jsem se s takovým srovnáním nesetkal a nepokládám je za výstižné) totiž není žádná „informace“, tedy nemůže to být ani úmyslně nepravdivá informace, tedy „desinformace“. Je to metafora. Co je to za individua, že se nedokáží vyrovnat s metaforou? Přece, kdyby neměla ani náznak přesvědčivosti, nemohla by jim vadit…! 
 
Další „nebezpečná desinformace“ je prý tvrzení, že „virus není nebezpečný“. Tomu přece prakticky nikdo nevěří, nehledě na to, že jde o kategorické tvrzení a každá nebezpečnost má svoji míru. Další údajná desinformace je že „Schengen se zhroutil“. To také není žádná „informace“, ale nadsázka neboli hyperbola. Hranice nejsou volně prostupné, to je pravda, jestli to někdo v nadsázce nazývá „zhroucení“, to může být nanejvýš předmětem diskuze, pravdivost nebo nepravdivost nelze dokázat, dokud není přesně definováno, co je to „zhroucení“.

„Oni se snaží vystavovat lidi strachu“, tvrdí Rada EU a sama se snaží touto svojí propagandou vyděsit. Konstatují: „Ministři zahraničních věcí mají povinnost bojovat proti desinformacím.“ Zobrazen je pak typický eurokrat Josep Borrell s tvrzením: „Čelíme info-demii s nebezpečným vlivem na veřejné zdraví. Budeme pokračovat v řešení desinformací a posilovat naše koordinované úsilí s členskými státy a sociálními médii.“ 
 
Jak již víme ze zkušeností, jde o zavádění cenzury, tedy „s členskými zeměmi koordinované úsilí“ potlačovat svobodu slova. Josep Borrell je španělský „socialista“ a vysoký představitel Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku a bývalý předseda Evropského parlamentu.
„Vy také můžete pomoci“, hlásá videoprezentace s obrázkem dívky hledící na displej mobilu: „a to nesdílením neověřených informací z pochybných zdrojů“. Už nedodávají, že co je ověřené a co pochybné, chtějí určovat oni. 

Připomínám svoji zásadu: Bát se mají ti druzí. A tak to také zřejmě je.

57 komentářů :

 1. Jsou jak führer ve svém bunkru v květnu 1945. Manipulují neexistujícími divizemi a spoléhají na wunderwaffe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V květnu 1945 již byl führer kaput!

   Smazat
  2. 11:19 Máte pravdu, zmátlo mě jak odešad leze, že je ještě na živu.

   Smazat
  3. Udělejte si obrázek o EU a EK?

   Migranti trpí! Ve Francii jsou špinaví a mají hlad, píše známý server. A nejen tam. V Unii řeší, kam je dají. A přišli s šokujícím nápadem, už to je v běhu

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-trpi-Ve-Francii-jsou-spinavi-a-maji-hlad-pise-znamy-server-A-nejen-tam-V-Unii-resi-kam-je-daji-A-prisli-s-sokujicim-napadem-uz-to-je-v-behu-620076

   Úžasné: Jourová na podprsence s nasazeným sáčkem na hlavě. Přežila. Půl milionu měsíčně ji vrátilo do života!

   http://skrytapravda.cz/domaci/3173-uzasne-jourova-na-podprsence-s-nasazenym-sackem-na-hlave-prezila-pul-milionu-mesicne-ji-vratilo-do-zivota

   Smazat
  4. Obrázek o EU a EK?

   Migranti trpí! Ve Francii jsou špinaví a mají hlad, píše známý server. A nejen tam. V Unii řeší, kam je dají. A přišli s šokujícím nápadem, už to je v běhu

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-trpi-Ve-Francii-jsou-spinavi-a-maji-hlad-pise-znamy-server-A-nejen-tam-V-Unii-resi-kam-je-daji-A-prisli-s-sokujicim-napadem-uz-to-je-v-behu-620076

   Úžasné: Jourová na podprsence s nasazeným sáčkem na hlavě. Přežila. Půl milionu měsíčně ji vrátilo do života!

   http://skrytapravda.cz/domaci/3173-uzasne-jourova-na-podprsence-s-nasazenym-sackem-na-hlave-prezila-pul-milionu-mesicne-ji-vratilo-do-zivota

   Smazat
  5. No nevím, že by byli (EU) jako Hitler, je to poněkud kulhající přirovnání. Ale v každám případě jsou to "noví vykladači pravdy" a tak.zv.dezinformací. U nás je nyní velmi protěžovaný "datový analytiků, byl nedávno v rozhasu ČR + a mě to nedalo a napsat jsem do rádia tento vzkaz:
   Pan Vrábel - vykladač dezinformací...?
   Proč nepozvete do svého studia na př.pBaštu, nebo jiné lidi z politiky nebo mimo politiku, kteří mají na tak zv.dezinformace, propagandu jiný názor.
   Pokud nevíte, zřejmě ano, ale asi Vám to vůbec nevadí jaké je pozadí "podnikání" p.Vrábela. Datový analytik, Fr.Vrabel, od r.2000 s firmou I2S pracovali pro US ARMY, byli placeni Kongresem USA, jako jediná čs firma, pracovali na zpravodajské databázi. Měli velký výzkumný projekt IT pro nadnárodní zbrojní společnost. V rámci rozšiřování NATO pracovali pro US Army na propojování komunikačních systémů. Současná firma, Semantic Vision s.r.o., pracuje tam p.Vrabel. Semantic vlastní spol. ABSURD CAPITAL LIMITED, Kypr - z 68 %, STONEMILE TRUST REG, Lichtenštejnsko - 25 %. Dle slov p.Vrábela se začali zbývat odkrýváním nepřátelské propagandy , zejména Ruska a to proto že to pocítili , jako společenskou odpovědnost. V roce 2019 dostali od vlád USA a VB grant 250 tisíc dolarů na boj s dezinformacemi. Nyní několik otázek. Za čí peníze také podnikají, kdo vlastně stojí za Semantic Vision co vlastně dělají, není to náhodou také špionáž ? Myslím, že tento člověk je bezpečnostní riziko pro naši zemi. Jeho napojení na "zpravodajskou" činnost cizí velmoci je víc než pravděpodobné. Výsledkem jeho práce má být to , že dezinformace, propagandu provádí jen Rusko a Čína. Škoda, že jste se nezeptal na vpád do Iráku pod vedením USA. Stále nevím, zda "informace" tajných služeb o zbraních hromadného ničení, byla či nebyla dezinformace, možná by nám to host vysvětlil. Ale samozřejmě to od Vás nelze čekat. Myslíte si , že lidé co přemýšlí se nechají stále oblbovat ?

   Smazat
  6. 10:31
   To je naprotý omyl. Oni jsou jak bankéři před krizí. Ví že je pohřbí a chtějí sebou vzít co nejvíce těch kteří jim do jejich plánů zasáhli.

   Smazat
  7. Pane doktore SPD,odhalte kdo je šéf té ĎOURY,

   je to snad naš přeceda Babuš,kterého volime,aby ji tam úkoloval a instaloval, nebo se ona sama urvala a je pod tim SEREŠEM,se kterým se davá hrdě fotit,abychom viděli koho volime?.

   To by nám měl Okamůra SPD objasňovat při ranni kávičce každym dnem i noci!
   Takvé članky by verchušku hezky dopálily,nebo si myslite,že to tak půjde donekonečna a my tu nad tim budeme jen bezmocně lamentovat?

   Smazat
  8. Slyšela jsem,že vzniká institut IJM doktora ing MRAZKA,jakože bude naš mentor,

   nebot občane voliči nechápou vlastni Program tzv NPV a co v něm stoji, za kladiva návrhů.
   Na př.v članku č.2 jsou popsany tak přesně možnosti instalace PRIME DEMOKRACIE OBČANŮ skoro OKAMŽITĚ a to bez peripetii toho našeho "prdlamentu",který je zdarma drahý.
   Pan SPD Okamura z toho oněměl,drži bobřika mlčeni a chce dále referenda,když na ně zakon neni a nebude!
   V tomto članku je taky obsažena,světe div se,permanentni kontrola tedy dnem i noci, VŠECH "našich" tzv zastupců dnem i noci,aby nam tu nesmolili jak na běžicim pásu,vadné zakony typu exekučni,jimiž prý ten virus nyni vykrade a zabavi VŠEM domorodcům jejich aktiva a uděla z nich nudisty!!!
   To by bylo terno to zdiskutovat,nasmolilo by to al hamajdu a jeho boys a začali by s cenzurou až byse jim od huby prašilo,což prý praktikuji na nwoo,jak zběsili,sotva se tam NPV jen dýmem objevi!

   Smazat
 2. Jen si ještě počkejme, co se bude dít za masírung. Projevili jsme moc samostatnosti a to se neodpouští. I ti naši eurohujeři v čele s Jourovou, za ty prachy, klidně nechají zřídit i koncentráky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem pro ty koncentráky. Ale eurohujeři v čele s Jourovou by nám měli názorně předvést, jak se tam máme dostat a jak se tam chovat. A až tam budou nalezlí, zamknout a klíče nechat roztavit ...

   Smazat
  2. Eurohujeři do koncentráků nevlezou,oni totiž sepsali

   FEMA MANUAL tj jak s nami tam bude "dozorkyně"ďourová prýa zacházet.Dostanete železnou převychovávaci tyči převýchovy přes hlavu a na vykachličkované stěně naproti uvidite na zlomek sekundy svůj mozek!
   Ten fema manual si dejte do hledáčku a je tam o tom web.
   Nebudeme li se bránit, tak těch táborů je už postaveno prý vice než 800,to bude ten konec EU!

   Smazat
 3. noviczech
  ...ano pane David, bát se máme jenom Pána Boha, za to, co na této Zemi a v tomto životě provádíme! K ostatnim lidem máme mít úctu. Oni, ač údajně katolíci, či věřící se nebojí ničeho a nikoho, hlavně mít politiku, která jim sype! Ale to už víme!
  Mimochodem, NTV psali, že i Whatsapp bude cenzurovat zprávy, takže asi mají velký strach o svá koryta!

  OdpovědětSmazat
 4. Neslýchané. Oni šíří protiruské a protičínské dezinformace a mlčí o faktech v USA. Tak ačkoliv jsem prožil celou dobu od války až do důchodu v Československu, takovou špinavou propagandu jsem ze strany režimu nezažil, jakou šíří EU. Naopak před převratem to byla souvislá nepřerušovaná protikomunistická propaganda ze Západu a ta jim v konečnému důsledku přinesla "úspěch" v podobě převratu a rozbití Československa. A k tomu se propůjčuje z ČR žena, která se z Bruselu snaží potlačovat u nás svobodu slova. K tomu jsme přece nevstupovali do EU, aby vznikly Spojené státy, které nám budou diktovat totalitu§

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to obyčejná bestie! Obnovme její proces z dnešního pohledu a bude tam, kam patří... Může s sebou vzít ještě atomové Hřiby a ostatní účastníky tzv. revolty. Třeba i pana Krause, Mádleho, a další, dle volby grémia většiny. Však ono to přijde! A pak se těšte, vážení nevážení! To se vám líbit nebude!!!

   Smazat
 5. Nějak jsou už vysušeny říční toky poslušných médií. Zájem se přesunul do sítí. Poslední možností možná bude záchranná brzda - cenzura a nakonec i vypnutí sítí. Ale nejsem si jist úspěchem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu HRŮZA!!!! Vypnout, zkonfiskovat, uvěznit, popravit! Včetně Nové Republiky! Evropskou unií si rozvacet nedáme!

   Smazat
  2. Nemůžou uspět lidem zavřít pusy nemůžou a lidé si informace zdělí. V dnešní době se sem dostanou.

   Smazat
  3. Zavřít lidem ústa je snadnější, než si kdo myslí. Zvláště když to uděláte nečekaně a nedáte možnost jiné "vzdálené" komunikace. Internet se také může stát "jednostranným", to znamená, že jím budete jen listovat jako novinami či knihou bez možnosti kamkoli cokoli vkládat. Je to mnohem snadnější než si kdo myslí. Ale aby to fungovalo naplno, museli by zároveň bezpodmínečně "zhasnout" telefonní volání, takže to bude jen v případě - pro ně - skutečné krize ...

   Smazat
 6. Ekonomický převrat: Vydává se Trump Kennedyho cestou? Plán zestátnění FEDu. Koronavirus rozehrál riskantní partie. Chce americký prezident skončit na márách? Hrozba rekordní ekonomické krize.
  https://www.protiproud.cz/politika/5033-ekonomicky-prevrat-vydava-se-trump-kennedyho-cestou-plan-zestatneni-fedu-koronavirus-rozehral-riskantni-partie-chce-americky-prezident-skoncit-na-marach-hrozba-rekordni-ekonomicke-krize-poucit-se-z-chyb.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak tak koukám na CNN, které není zrovna přátelsky naladěné Trumpovi, vypadá to, že prezident ztrácí nervy. Já se mu ani nedivím.

   Smazat
 7. Jde o to, abychom zase nepros--li snahu EU o zmrtvýchvstání.
  Neoživovat mumii, ještě se to nikdy nepovedlo. Usilujme o
  svobodu a nezávislost naší krásné země a jejího statečného
  a tvořivého lidu. Volte SPD a další vlastence!

  OdpovědětSmazat
 8. Duševní degenerace je IN trendem.

  A jak jdou dny,týdny, roky
  mění se plebs na otroky.
  A pomalu „lidské ovce“,
  stávají se krmí lovce.
  „Pastýřovi“ bečí slávu,
  slepě žerou suchou távu.

  Tam, kde chybí morálka,
  rozhoduje mamon, moc,
  pokrytectví, zahálka,
  krást a podvádět je „normálka“,
  je marné žádat o pomoc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když krajem táhne temný nečas
   a krematoria jedou přesčas
   myšlénka v dálce svitla nová:
   EU chce svého Gorbačova!

   Smazat
  2. 13:52 -

   Myšlenka dobrá vskutku,
   stvůře nutno hlavu stít
   konec bude jejích skutků,
   ZLO nejde jinak zastavit.

   Smazat
 9. Přesně tak chtějí za každou cenu prosadit NWO kdy pár boháčů bude chrochtat blahem a ostatní budou pískat kudlu. Jestli se Češi nevzpamatují tak to s nimi dopadne špatně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Češi se měli vzpamatovat už dávno, když zjistili, že EU je jim na prd. K čemu je nám NATO. Jedině na to, že naši žoldnéři budou pokládat životy za druhé! Nebo opravdu si někdo myslí, že naše zem vyhlásí Rusku válku za to, že oni protestují proti odstavení sochy Koněva a změně názvu náměstí po někom z Ruska? Osobně jiný důvod nevidím. Kalousek je ozbrojen, a langšádová by házela jako Horáková(ta na svou vlastní zem) atomové bomby na Rusa. Bude to stačit? Jinak osobně proti ruské reakci na odstranění sochy jejich maršála a našeho a hlavně pražskéhon osvoboditele nebudu negativně reagovat. to přenechám hlupákům, kteří to zavinili.

   Smazat
  2. 13:02 máte pravdu. V paměti mi utkvělo vystoupení soukmenovkyně Langšádlové z května 2015, kdy na ČRO1 horovala pro preventivní jaderný útok proti RF. V normální zemi kde platí morálka a zákony by musela být okamžitě zbavena mandátu a imunity a souzena za navádění a podporu genocidy, jelikož prventivní jaderný útok jsou minimálně 10.milionů nevinných duší. To nemluvím o milionech obětí flory a fauny a totální zničení ekosystému zasažených oblastí. Tedy ekologickou katastrofu nedozírných následků. Mimochodem její kolegyně ze stáda turu domácího v politice, Černochová, s podobným nápadem také soutěží o titul kráva roku.

   Smazat
 10. Tuto, EU kobylu, nestačí pouze naštvat, je třeba jí uštvat !!!

  OdpovědětSmazat
 11. Jsem přesvědčen,že EK a většina tzv.poslanců EP jsou zaprodanci toužící po bezpracném zisku a jsou to zejména slouhové nadnárodních hajzlů bankéřů z celého světa Rotchildů,Rockeferelů a podobných hajzlů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu,85% EU poslanců a celá debilní EK jsou sprostí jidášští zaprodanci a kolaboranti US deep state,globalistů a majetnických hajzlů, jako jsou právě ti zmínění Rotschildové,Rockwellerové,Sorosové,Kaganové,atd..Bohužel, tyto zrůdy žijí v domnění, že jenom jim patří celá planeta Země, že jejich majetkem jsou všechny suroviny,všechny pozemské zdroje a také lidstvo, že jsou to jejich otroci.Ovšem, aby toho nebylo málo, tak dle jejich názorů je lidstvo přemnožené a tak jej chtějí zregulovat.Tzv.Callergiho-coudenhoveho plán na ponechání zotročené 1 miliardy lidí, která bude dostatečná na obsluhu a rozvoj jejich dosavadních majetků. Tak likvidací zbylých 6 miliard si deep state chce "ochránit své světové zdroje",neboť v jejich nestvůrných hlavách kolují zvrhlé představy, že jim lidstvo "jejich" suroviny odčerpává víc, než je pro ně přípustné.Proto to chtějí nějak zarazit.Možná, že i ten současný koronavir byl právě jimi vybrán jako laboratorní biologicko-chemická zbraň, aby si otestovali v 1.kole své možnosti.Tyto zrůdy to letos tedy rozjeli,a obávám se, že se hned tak před ničím nezastaví.Varuji také před velmi nebezpečnými zednářskými spolky, jako je Bilderberg,Trilaterální komise,Římský club.To je stejná líheň,jako je US deep state i nenasytné nadnárodní bankovní a zbrojní korporace. Naše 21.století zatím moc dobrého nepřináší....Jourová je další vlastizrádná chamtivá služka těchto ďábelských struktur.R.T.

   Smazat
  2. pro 13:01 Máte naprostou pravdu,85% EU poslanců a celá debilní EK jsou sprostí jidášští zaprodanci a kolaboranti US deep state,globalistů a majetnických hajzlů, jako jsou právě ti zmínění Rotschildové,Rockwellerové,Sorosové,Kaganové,atd..Bohužel, tyto zrůdy žijí v domnění, že jenom jim patří celá planeta Země, že jejich majetkem jsou všechny suroviny,všechny pozemské zdroje a také lidstvo, že jsou to jejich otroci.Ovšem, aby toho nebylo málo, tak dle jejich názorů je lidstvo přemnožené a tak jej chtějí zregulovat.Tzv.Callergiho-coudenhoveho plán na ponechání zotročené 1 miliardy lidí, která bude dostatečná na obsluhu a rozvoj jejich dosavadních majetků. Tak likvidací zbylých 6 miliard si deep state chce "ochránit své světové zdroje",neboť v jejich nestvůrných hlavách kolují zvrhlé představy, že jim lidstvo "jejich" suroviny odčerpává víc, než je pro ně přípustné.Proto to chtějí nějak zarazit.Možná, že i ten současný koronavir byl právě jimi vybrán jako laboratorní biologicko-chemická zbraň, aby si otestovali v 1.kole své možnosti.Tyto zrůdy to letos tedy rozjeli,a obávám se, že se hned tak před ničím nezastaví.Varuji také před velmi nebezpečnými zednářskými spolky, jako je Bilderberg,Trilaterální komise,Římský club.To je stejná líheň,jako je US deep state i nenasytné nadnárodní bankovní a zbrojní korporace. Naše 21.století zatím moc dobrého nepřináší....Jourová je další vlastizrádná chamtivá služka těchto ďábelských struktur.R.T.

   Smazat
 12. např. facebook blokuje články, které poukazují na význam nošení roušek proti šíření coronaviru. No mně se tak zdá, že to platí tahle nepříčetná auro-unie, a snaží se blokovat odkazy na svou neschopnost, a také např. aby se nešířilo, že to byla ČR, která je příkladem ostatním a že tenhle nade vší pochybnost otřesný spolek nejenže nepotřebuje, ale že jí přímo v řadě ohledů ohrožuje. Na to zdá se vynakládají také i naše peníze. To je opravdu něco neuvěřitelného a tyhle lidi, co to dělají, by měli jít okamžitě za katr. Komu a z jakého důvodu vadí roušky, a z čí peněz tu kampaň platí, to by nás všechny mělo velice zajímat. Najděte je, zveřejněte to, ať si na ně mohou všichni ukázat prstem, a pak také aby se s tímhle euro-divadlem dřív skončilo, co nejdřív, protože včera již bylo pozdě.

  OdpovědětSmazat
 13. zajímavé jak u každého videa,je shlédnutí bud 3,6tis,nebo 4,1tis,
  asi musí nějaký EU užerníci ty videa schlédnout povinně.

  OdpovědětSmazat
 14. Euro Komise nelení, té se zelení...zatímco ostatní běhají jak nadmuté kozy, tahle úděsná eurokomise je naprosto splachovací....viz čtěte zde, to je z 8. dubna 2020, ve stylu, trhněte si všichni nohou, teď vám ukážeme. Ti lidé tam jsou zdá se naprosto mimo mísu, a jen jim to podle všeho jedno. Naopak, berou to jako příležitost lidem ještě víc nakálet na hlavy....lidičky, přestaňte to podporovat, včera bylo pozdě...https://ec.europa.eu/info/consultations/finance-2020-sustainable-finance-strategy_en

  OdpovědětSmazat
 15. OT: dnes všemi obdivovaní hrdinové ukrajinské armády, kteří brání Evropu před invazí východního agresora, opět prokázali své hrdinství v boji. Její hrdinní elitní střelci sniperského oddílu vyhmátli na kříži v dalekohledu svých zbraní divokého zvířecího separatistu, co ani člověk není. Vyhmátli ho ve městě Gorlovka. Tato osoba seděla v autě a hrdinové střelci nezaváhali ani na chvilku, aby ochránili evropské cennosti a toto krvavé zvíře ve službách ruského agresora, které se tvářilo jako studentka, co jde na schůzku s kamarádkou, zastřelili jako vzteklého psa. Zde je její passport. Mirka.

  OdpovědětSmazat
 16. Osmanská říše ze začína hrouti. Neznám nikoho, kdo by sledoval zprávy na Nově, nebo dokonce Moravce. Noviny nikdo nekupuje a v Pendoluni večer mají koš plný hnoje, který lidé nechtějí ani zadarmo. Chápu proč jsou zděšení.
  Už jste někde četli, že by nějaká EU komise odsoudila odstranění sochy Koněva a zneuctění památky milionu mrtvých? Pryč z té prolhané totality!

  OdpovědětSmazat
 17. "Další „nebezpečná desinformace“ je prý tvrzení, že „virus není nebezpečný“." --- tato "dezinformácia" je PRAVDIVÁ, čo dokazujú oficialne zdroje o úmrtnosti na desiatky iných chorôb. Počet mŕtvych na koronavírus je (podľa oficialnych zdrojov) niekoľko, max, 2 -3 % z celkového počtu zomrelých. Na svete, alebo v rôznych štátoch. A pritom každý mŕtvy na koronavírus vlastne zomrel na INÚ ťažkú nemoc, a koronu mal iba tak pomimo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neberte ty čísla vážně. Někdy i lež je milosrdná.

   Smazat
 18. Dnes je naprosto zbytečné např. v ČT lhát, zamlčovat, překrucovat. To tam ze sebe dělají akorát pitomce. Pravdu a nebo kontrainformace se stejně dozvíte jinde. Někdy musíte použít hlavu a k té pravdě se skrze ty informace neinformace prokousat. Ono stále platí, že pravda je pro některé stále škodlivější než lež a brání mnohým v politickém vývoji a rozmachu.

  OdpovědětSmazat
 19. z vás se stal slušný cvok

  OdpovědětSmazat
 20. Hnus:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kdyby-to-nekdo-udelal-s-Havlem-tak-jde-sedet-Ceskem-se-siri-rouska-s-urazlivym-vzkazem-pro-Babise-620156

  OdpovědětSmazat
 21. Kdo si myslí, že se EU tak snadno vzdá, tak nezná jednoduchou zásadu, že "umírající kobyla nejvíce kope". Za rok a možná "až" za dva už bude všude oficiálně, jak krásně EU zvládla toto nebezpečí. Stejně jako je to v jiných případech
  To, že se ponechávají "veřejně" působit mnohé stránky, které nejsou - dejme tomu - přátelsky nakloněné EU, také není žádná náhoda. Tím se všechno drobí a atomizuje. Někdy ty "rozdíly" jsou jestli má být nějaká barva taková či onaká.
  EU bude nadále přikazovat a bude ve větším spěchu a pod většími "tresty" požadovat přenesení VŠECH pravomocí ze všech oblastí řízení států na svou "centrálu", tedy de facto do Berlína. Je docela možné, že se pak bude dít něco podobného jako je v Německu, kdy první návštěva nového německého kancléře je "povinně" v USA ... Tlak bude obrovský a nedivil bych se kdyby využívali všech i nelegálních, vyděračských praktik.
  EU bude tvrději trestat jakékoliv národní rozhodnutí jednotlivých vlád. Bude chtít řídit nakonec i průmysl, respektive bude blokovat jakékoli snahy států zajistit si výrobu čehokoli pro své potřeby v podobných situacích jako dnes. Může se stát, že je "napadne" něco na způsob "morálních soudů" pro "nesprávná" rozhodnutí v jednotlivých zemích.
  Úplně všechny státní zakázky budou muset projít výběrovým řízením (skvělé semeniště korupce). Sledování lidí budou postupně dotahovat k úplné kontrole. Zatímco vy třeba spropitné budete muset na účtu označit a příjemce zdanit, pak ti největší "zloději" si najdou způsob, jak si předávat nezákonné peníze i tak.
  Aby EU padla, pak se musí stát několik událostí.
  Například vystupovat musí několik států koordinovaně, vystoupení musí požadovat lidé, musí se jednotlivé vystupující státy "očistit" od neziskovek, které působí především politicky proti zájmům státu, a mnohé další.

  OdpovědětSmazat
 22. V referendu jsem se vyjádřil pro vstup do unie. Tenkrát jsem věřil, že tam jsou lepší politici než u nás. Dnes bych hlasoval pro vystoupení. Naši politici nejsou lepší, ale větší celky jenom znamenají koncentraci moci v rukou menšího počtu lidí. A menší počet lidí se dá snadno ovlivnit kýmkoliv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš přístup měla velká spousta lidí. Obecně platí pravidlo: "nikdo Vám nic zadarmo nedá a zahraniční politik nemá důvod hájit zájmy občana ČR". Pokud tak vystupuje, zbystřete. Dnes Vám daruje korunu, aby zítra sebral stovku.
   Současný stav je chytře nastaven z úmyslem omezit vliv občanů, zejména těch, kteří by měli opravdový zájem dělat politiku ku prospěchu voličů.
   Všimněte si, že za posledních třicet let se nikdo nepozastaví nad zprávou o státní "ztrátě" v důsledku pochybení, korupce, usměrnění toku peněz ze státního rozpočtu (rozkrádání) atd.
   Zahudruje se u piva či u televize a v příštích volbách nehledáme alternativu, ale vybíráme mezi politickými dinosaury a nastrčenými "alternativami". V důsledku malého rozhledu vždy jako většina naletíme ...
   A kluci z vrcholné politiky razí heslo "ať děláme, co děláme, vždycky se to posere" ... z objektivních příčin ...:-)
   ABC

   Smazat
 23. Zděšení jsou občané EU, do jaké bryndy se dostali pod diktaturou Bruselu. Jsou zděšeni z toho, co se vyvinulo z EU - neonacistické sebrání, završení snu Adolfa Hitlera po stvoření Velkoněmecké říše - na jedné straně nadlidé = národy tzv. Západu a na straně druhé podlidé, sluhové a služky Východu - tedy někdejších národů, které se pokoušely o sociálně spravedlivější svět. Východ je zděšen, jak byl vykraden Západem a jak se z Východu stalo perpetum mobile na výrobu chudoby Východu a bohatství v Německu a jemu nakloněných neonacistických státech. Západ řve Heil Brusel, Východ přemýšlí, kde to hajlování bylo do nedávna doma!

  OdpovědětSmazat
 24. Okamura u Xavera řekl něco nepěkného o Kolářovi, který odstranil Koněva. Padlo i napojení na Sorose:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-u-Xavera-rekl-neco-nepekneho-o-Kolarovi-ktery-odstranil-Koneva-Padlo-i-napojeni-na-Sorose-620177

  OdpovědětSmazat
 25. elementary, dear Watson.
  Vymyslím protivníka a nasadím na něj zbraně.

  OdpovědětSmazat
 26. achtung obejda je zpet dnesnim dnem s eprohlasil za svizneho zdraveho a pritazliveho -achtung je nebezpecny hlaste 911

  OdpovědětSmazat
 27. FOFREM z EU. Kdo uteče později bude ztažen vírem.

  OdpovědětSmazat
 28. Jourovu zabácnul kdysi Kubice jako součást jeho války proti Paroukovi a to mi ji bylo líto. Jak zjišťuji dnes, byla to z mé strany chybná lítost, kdyby seděla do dnes, běhalo by po světě o jednoho bezcharakterního člověka méně.

  OdpovědětSmazat
 29. Kalousek to předpovídal už před lety - "dobře už bylo"... Teď bije na poplach proti návrhu Klause ml. zřeknout se poslaneckých a senátních (?) platů na dobu půl roku. Prý nemají naspořeno...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan baron Kalousek z Tulamoru a Šťávova pije příliš drahý alkohol. Měl by přejít na studniční vodu :-)

   Smazat
 30. ....potrefená husa zase kejhá!! díky za skvělý blábol!

  OdpovědětSmazat
 31. ....skvělé jako obvykle...

  OdpovědětSmazat
 32. https://www.protiproud.cz/politika/5034-boj-o-lex-soros-podari-se-poslancum-useknout-chapadla-neziskove-oblude-nebezpecny-aspen-institute-panek-hamacek-albrightova-pithart-pehe-i-bakala-vsichni-se-budou-zuby-nehty-branit-hraje-se-o-hodne-vzory-jsou.htm

  Budou to mít ale velmi těžké, neboť mezi členy tohoto neziskového bratrstva patří i místopředseda vlády Jan Hamáček, který byl ještě před dvěma lety spolu s předsedou poslaneckého klubu STAN Janem Farským a s europoslanci Ditou Charanzovou (ANO) a Janem Zahradilem (ODS) členem správní rady Aspen Institute. Tedy v době kdy byl členem dozorčí rady Zdeněk Bakala, který spolu s českou televizí spolufinancuje provoz Pražské kavárny včetně knihovny Václava Havla, jejíž ředitel Michael Žantovský, je na stránkách Aspenu uveden spolu s Madeleine Albrightovou jako Honorary Functios. Nepočítaje spolupracovníky uvedené na stránkách Aspen institutu jako je Vladimír Špidla, Vladimír Dlouhý, Petr Pithart, Ivan Gabal, Lenka Bradáčová, Martin Bursík, Jiří Pehe, generál Petr Pavel a desítky dalších, tvořících tvrdé jádro Pražské kavárny. A zde se kruh uzavírá.

  Některé z nich byly pak ze země vyhoštěny, jako například Pánkův Člověk v tísni, který je prodlouženou rukou amerických tajných služeb.

  O tom, zda se podaří tento nesmírně potřebný návrh zákona prosadit, rozhodne postoj Babišova ANO, neboť bez poslanců jeho hnutí se to nepodaří. Sociální demokracie, ODS, lidovci, Starostové, TOPka ani Piráti tento důležitý nástroj pro obnovu země samozřejmě nepodpoří. Vzhledem k tomu, že i mezi poslanci ANO je řada spolupracovníků těchto "cizích agentú", bude záležet na každém hlasu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.