Reklama

sobota 25. dubna 2020

Je americká koronavirová katastrofa zpětným rázem biologické zbraně?

Ron Unz 
25. 4. 2020  TheUnzReview, překlad Lubomír Man
Jen v posledních dvou týdnech podlehlo koronaviru 30 000 Američanů a tento počet se rychle zvětšuje, zatímco v rámci opatření k zastavení této smrtelné infekce přišlo už o zaměstnání 22 milionů občanů, což je počet, vracející nás do dob velké hospodářské krize z počátku 30 let.


Po mnoho týdnů prezident Trump a jeho političtí spojenci tuto strašnou zdravotní hrozbu zlehčovali a bagatelizovali, takže teď čelí katastrofě tak monstrózních rozměrů, že považují za potřebné najít nějakého cizího pachatele, na kterého by za ni hodili vinu.

Přirozeným aspirantem na tuto roli je samozřejmě Čína, kde koncem roku 2019 globální epidemie vypukla. A tak po celý minulý týden, ale spíš už dva týdny, se v našich médiích ve stále rostoucí míře objevují obvinění, že to nepoctivost a nekompetence čínské vlády sehrála tu nejzásadnější roli v naší vlastní zdravotní katastrofě, objevují se však, a to i z řad našich vysokých vládních představitelů, hlasy informující média o podezřeních, že COVID-19 byl vyvinut v čínské wuchanské laboratoři a z ní pak vypuštěn do nic netušícího světa. Takovéto „konspirační teorie“, které bylo lze dříve nalézt spíš jen na okrajových internetových serverech, se nyní rozšířily i na respektované stránky listů New York Times či Wall Street Journal.

Všimněme si však, že právě New York Times nedávno zveřejnil článek, uvedený provokativním titulkem: „Čína nevarovala veřejnost o pravděpodobné pandemii šest kritických dní“. Podle autora tohoto článku si čínská vláda uvědomila vážnost nastávající zdravotní krize 14. ledna t.r., ale neučinila nic proti jejímu potlačení až do 20. ledna t.r., což koronaviru poskytlo možnost mnohonásobně se rozšířit. K čemuž dodejme, že nejen NYT, ale téměř i všechna další americká média se dodneška shodují v názoru, že čínští činitelé si začali být vědomi vážnosti vzniku epidemie ve Wu-chanu uprostřed ledna t.r. , když první mrtví jí podlehli 11. ledna t.r.

Avšak pozor: Jak začátkem dubna t.r. uvedla americká televizní stanice ABC, vydala zvláštní lékařsko-zpravodajská jednotka Obranné zpravodajské agentury (DIA), už koncem listopadu 2019 zprávu o tom, že v oblasti čínského Wuchanu došlo k nekontrolovatelnému výskytu epidemické choroby, a varovala před ní všechny americké vojenské jednotky umístěné v Asii. A o několik dnů později, čili stále ještě na počátku dubna, oznámila izraelská televize, že v průběhu listopadu minulého roku informovali američtí zpravodajci o vzniku epidemie v oblasti Wuchanu jak NATO, tak Izrael, čímž se věrohodnost původní zprávy z ABC potvrdila.

Čímž se ovšem neprokázalo nic menšího než to, že Obranná zpravodajská agentura o vzniku virové infekce ve Wuchanu věděla o víc než měsíc dříve než samotná vláda Číny.

Jestliže tedy naše zpravodajské agentury nezvládly dosud technologii věštění budoucnosti z kávové sedliny, karet apod., událo se všechno tak, jako když žháři vědí už dopředu o ohních, které budou jednou v budoucnu hasit.

Že ten oheň hoří dnes i u nás, kde nebyl samozřejmě zamýšlen, jen potvrzuje fakt, že máme vládu kromě jiného též nekompetentní.

55 komentářů :

 1. Je přece jasné,pokud chci obvinit Čínu,tak se musel koronavirus objevit nejdřív v Číně.Podle různých zpráv,názorů několika vědců,epidemie neměla mít tak rozsáhlý účinek.Proto i Trump tak rychle a tvrdě nereagoval,byl informován o úplně jiném působení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Atomová bomba také prvně bojově vybuchla v Japonsku - dokonce dvakrát po sobě. Takže je to proto JAPONSKÁ BOMBA?

   Smazat
  2. Španělská (ne)chřipka před sto lety byla rovněž způsobena vakcinací amerických vojáků za pomoci nadace J. D. Rockefellera. Podivné působení tenkrát popsal Dr. Gates. Španělskou byla nazvána proto, že Španělsko bylo tenkrát neutrální a díky tomu to mohlo uveřejnit. Zajímavá je shoda jmen Gates, kdy nadace dnešního Gatese vlastní patenty na viry! Fascinující

   Smazat
  3. Anonymní 11:43
   U těch atomovek to bylo jasné hned,kdo je shodil.
   Koronavirus není vidět,tak s ním manipulovat může kdekdo.

   Smazat
  4. 11:43 To vaše přirovnání k té japonské bombě, dvakrát po sobě, nemá naprosto žádnou chybu. Už dlouho jsem neviděl lepší a trefnější přirovnání. Dle mne naprosto dokonalé, to by mohl pochopit i naprostý debil.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 2. Nedělej nikomu, co nechceš by tobě on dělal.
  Asi zapomněli v Americe číst Bibli, čemuž bych se ani moc nedivil. Vždyť Američané na ni "jen" přísahají, pokud vím.

  OdpovědětSmazat
 3. Je více než pravděpodobné, že vir pochází z Číny. Nemyslím z laboratoří, ale z jejich bordelu na tržnicích, hnijící zbytky všeho biologického, konzumace všeho co se jen hne, nějaká dezinfekce prostor je cizí pojem.
  A že statisíce nakažených Číňanu vracejících se do USA rozneslo tuto chorobu je jasné. Ono se následně s tím nedá moc dělat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se zvířaty a těmi "zbytky" bych to moc nespojoval! Takovéto procesy se děly v celén světě a ne jen v Číně již STOVKY LET, apandemie nikde. A ejhle, NAJEDNOU se to stalo pandemií?
   Chybí tomu logika!!!

   Smazat
  2. 10:25.Logika se hledat u příspěvků indického běžce přece vůbec nedá. To jsou výkřiky do tmy ničím nepodložené s cílem mít u šéfa čárku za trolení.

   Smazat
  3. 10:25
   Máte pravdu, toto se děje stovky let, ale logika tomu nechybí, EVOLUCE všeho živého není ze dne na den, trvá i miliony let. Tento vir se projevoval po mnoho let jako neškodný, ale podmínky mu dovolily zmutovat až došlo k tomu čemu došlo! Pouze muj názor.

   Smazat
  4. Běžče, ty jsi evidentně nebyl na tržnicích v Číně ale jako domorodec by si měl znát trhy u vás doma v Indii. Už jsem tu psal, jen jsem tudy prošel a dostal jsem úplavici. Na trzích na předměstích Dilí, trhovci kakají a čůrají za svými stánky, olizují nabízené plody aby vypadali čerstvě, i vykuchanou krysu, která je tam někde posvátná, tam taky dostanete. To se fakt nedá srovnat s tržnicema v Číně, tomu věř. V komunistické Číně je komunistický teror, který se týká i tržnic, které jsou stále diktaturou kontrolované a porušení hygienických předpisů apod. se velmi tvrdě trestá. Jeď se tam konečně podívat, abys tady nepsal nesmysly. Jan Chodec

   Smazat
  5. Starosta NY prohlásil, že se tento virus vyskytl přenosem z Evropy.
   Navíc existují různé mutace (A,B,C...) Navíc ten v Itálii a Španělsku je prý nejvíc agresivní...

   Smazat
  6. Je více než pravděpodobné, že pindosům bouchla vlastní nálož do ksichtu. Podle toho co smolíš, býváš v Číně 40 dní měsíčně.

   Smazat
 4. Teď jsem se dočetl, jak ruský kolaborant Vyvadil a ta kriminálnice Vitásková podali plno trestních oznámení na pány Koláře, Novotného, Hřiba a všechny tyto nesmysly jim soud ZAMÍTL, tak vidíte soudruzi jak zde funguje demokracie, strčte si ty vaše udavačské trestní oznámení do PRRRRRRDELÉÉÉÉÉÉÉÉ! Super!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to tady píše ten indický blbec? Jo s čím kdo zachází,s tím také zchází.

   Smazat
  2. Buď je to provokatér, nebo reinkarnovaný Lulu. Ale proti Lulovi má reflexy kádrováka. Iběženec dostal úkol obsadit zdejší prostor. Nic naplat kluci se mobilizují, ale nedělají to zrovna šikovně.

   Smazat
  3. Jaké štěstí, že blbost nemá gravitaci!

   Pokud by ji totiž měla, zhroutili by se tíhou vlastní blbosti kdysi sprostý anonym Liborek nově "Indický běžec" a několik dalších bezmozků do sebe, čímž by vznikly smrduté černé pididíry.
   Tyto by se vzájemně přitahovali nezávisle na svém okolí, neb mozek plodící myšlenky zároveň funguje jako přirozený odpuzovač gravitačních vln blbosti, takže v krátké době by z takto navzájem gravitací přitažených blbců vznikla jedna ohromná pididíra blbosti, která by se však dále hroutila do sebe, až by se po anihilaci blbosti beze zbytku vyzářila do vesmíru a planeta Země by byla blbůprostá a její budoucnost nadějná.

   P. S. Liborku, ty podlej americkej slouho, co máš s ušima? Neslyšíš, že vám, manipulátorům v režii USA, už zvoní hrana?
   Tak vymytej, vlastních myšlenek prostej mozek jako máš ty, se vskutku hned tak nevidí.

   Smazat
  4. Nepleťte se, on je tady v různých podobách pořád, ale ne pokaždé je "přihlášen. Velice mi "sedí" na onoho "mladíka, který neustále strádá gerontologií, čili láskou ke starším spoluobčanům. Ale co, možná jsou i dva tři identity stejného druhu, to by byla prakticky čest na tak relativně malé fórum.
   V Americe se to vaří a oni jsou teď přece jenom v určité nejistotě, kdo je bude příští volební období platit. Tak se musí snažit o sto péro.

   Smazat
  5. 9.55 - naučte se slušnosti a pak něco oznamujte.

   Smazat
  6. 13:55....není ani to,ani to.Je to jen tupá kachna

   Smazat
  7. Indická kachno i z toho je zjevně vidět, že naše soudy jsou poplatné ideologii. Faktem je, že zatím za tu troufalost nezavírají, zatím, jen zastrašují.

   Smazat
  8. C 19 působí i na mozek, to tu dokazuje ten indický troll, co příspěvek, to perla!:-)

   Smazat
  9. Nejsi bezec, ale blb. Vyvadil neni rusky spion a zaloby jsou opravnene! Zejmena v tomhle americkem chlive kde zijeme, ke kteremu taky patris. V nem je lez pravdou a jakakoliv podlost a zlocin ok. Kolar je vnuk gestapaka a fasista. Jenom fasistum, co prohrali valku mohl Konev vadit! Ted si Kolar vyholil bliznu, aby mohl nosit paruku. Kazdy den se ten zbabelec prebaluje a noci pampersky, protoze sere strachem, kde chodi!

   Smazat
 5. https://youtu.be/n0fAeiSZnJE

  OdpovědětSmazat
 6. Já zase zažil "čerstvou" zeleninu na trhu, byla z Kauflandu.
  Co je na trhu čerstvého? Jedině že prodávající bude zčerstva prchat, až lidi na to přijdou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kupujte na tržnici od pěstitelů v sousedství.

   Smazat
 7. když už klesli tak nízko, že vraždí chemicky lidi, a ve velkém, tak by mohli ten vojenský šrot přestat vnucovat jiným ve zvýšených nákladech na obranu, proti blbosti to stejně nefunguje, a mohli by vyrábět něco užitečného,a hnedle by se zbavili pocitu méněcennosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moloch vojenskoprůmyslový a big pharma si připravují živnou půdu pro existenci a prostě právnické osoby prospěch lidí zajímá jen fiktivně. Pod těmito agregáty lidé ztratili cenu a na to bojovat s nimi a s jejich výběrovými deformanty nemají prostředky a žel intelekty. To jsou průmysly sami pro sebe, nepotřebují odpůrce a nikoho. Jen dlužníky. Nejdou vyrobit? Aha

   Smazat
  2. Asi to přijde nelidům co to vymysleli nejlevněji.

   Smazat
 8. Kde se vzal, tu se vzal indický běžec své vulgarismy zachrochtal. Už aby táhl dál. Ohledně virů je aktuálně opět Pecková na YouTube

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na hopsala nejspíš platí:

   Mladý: "Jediná totalita, která má smysl, je totalita nás dnešních mladých. Nejlépe na dalších padesát let."

   Smazat
 9. No; na tadescu jsem cetl,ze cela epidemi je fake a lide vubec na koronavirus neumiraji... :) :) :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě 11.21 - je to jenom chřipka, taky to načasovali do běžného chřipkového období a na chřipku se taky umíralo vždycky, každý rok, a zase umírá, zejména pak senioři. Každý to ví - víme to všichni - jenom teď se začalo organizovaně blbnout. Chřipce se začalo říkat "covid" jako když se cikánům říká "romové" a media začaly oblbovat a strašit lidi, a rozpoutávat paniku. To se povedlo. Jako jsou vojenská cvičení, tak toto je civilní cvičení - jako - co lidi vydrží. S hadrem na čumáku, všude zavřeno, přiblblé příkazy semhle smíš, tamhle nesmíš, dva metry od dalšího ( i dítěte?) -a co kdyby na tu vzdálenost vběhlo pod auto? A pod rouškou se lidi dusí, a špatně vidí! Ale muselo se otestovat, co všechno lidi vydrží a snesou bez odporu - a klídek - vydržíme všechno. Lži, směšné manipulace, paniku, ustrašeně zalezeme domů, a teď ještě chybí zprostředkovat nedostatek žrádla -aby nic nebylo, jako po válce. Žrádlo na příděl, lístky, body - české tažné zvíře vydrží všechno, a ti starší a nejstarší si to ještě budou pochvalovat, zejména jestli dostanou přednost v nakupování.

   Smazat
 10. Indický blbče, to máš tak, že u nás se nesoudí podle psaného práva, kterého je už záměrně tolik, že se v něm nikdo nemůže vyznat a taky proto, že jeden zákon popírá druhý, ale podle jakéhosi právního názoru dotyčného soudce, který si může vybírat z mnoha možností. Domyšleno do důsledků je soudní moc jen pomyslným třetím pilířem. To ale blbče ty pochopit nemůžeš.

  OdpovědětSmazat
 11. Lidé nebudou přežívat 30. let jako to bylo za absolutistického feudalismu a to ten systém bídou nevolníků prostě nese. Zátěž covidem dává stále zřetelněji najevo devasty organismů orgánově a s nějakým vyléčením je to výsměch po devastech těl celostně.

  OdpovědětSmazat
 12. "Byli jsme povzbuzováni k tomu, abychom obětovali naši svobodu za falešný pocit bezpečí. Každý den jsme stále více a více podmíněni spoléháním se na ochranu státu a mnozí z nás se nyní spoléhají na to, že stát zaplatí účty,"
  Fed ukradl naši budoucnost. Pátek 24. dubna 2020.
  https://beforeitsnews.com/opinion-liberal/2020/04/the-fed-is-stealing-our-future-2604683.html
  „Úspory a investice jsou nerozlučně spjaty. Je nemožné povzbudit jednoho a odradit druhého. Kromě bankovních úvěrů nemohou investice přijít z jiného zdroje než z úspor ... Aby mohl v budoucnu investovat zdroje, musí nejprve omezit svou spotřebu a ušetřit prostředky. To omezuje jeho úspory, a tak úspory a investice jsou vždy rovnocenné. Oba výrazy lze použít téměř zaměnitelně. “VYJMEČNÝ STAV JE VÁLEČNÝ STAV. Ztráty nelze nikomu hradit jsou neufinancovatelné!
  Čím více naakumulovaných úspor v ekonomice ... tím více potenciálních investic. Ekonomika postavená na pevném základu úspor je robustní ekonomika, trvalá ekonomika. To vydrží ránu.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Umele-vytvoreny-koronavirus-a-jeho-skutecny-ucel-Slovensky-radikal-Kotleba-vypustil-silenou-teorii-Radeji-se-posadte-621605

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, na druhou stranu je Francie v nouzovém stavu již 4 roky. Jedná se snad v evropském, či světovém měřítku o totalitní stát s diktátorem v čele? Kolik tak asi Francouzi žádají po svém státu za celou dobu v kompenzacích a odškodněních?
   Proč se naše strany ODS,TOP, STAN, KDU , Piráti... nestarají o to, aby Německá republika zaplatila vítězným mocnostem reparace? Ať udělají něco pro národ a vlast.
   Pak budeme v pohodě všichni.
   Navíc mohou být odškodněny i firmy a společnosti. Beztak jich je většina v cizích rukou a tak si u nás cizinci zase ještě pomohou. Proto že ve svých domovských zemích by si toto nikdo nedovolil

   Smazat
 13. Doporučuji video na NWOO, kde hovoří lékař(podle moderátora patří k absolutní světové špičce) a bere to z gruntu, kde vir vznikl, proč byl přenesen do Číny a kdo to platil. A k tomu dává řadu dalších informací. Video trvá 48 min a má české titulky. Doporučuji všem myslícím.
  Ivana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas coronavir je pouze divadlo na udržení lidí v domácím vězení a zamezení komunikace.DĚJÍ SE velké věci. Kdosi chytrý a skutečně vzdělaný řekl: Přesvědč 2 generace a získáš celý stát. Toto se již 30 let plně uplatňuje v našem naprosto zdecimovaném školství. Čučkaři z BISKY to jistí. USA jim předává diplomy jako Havloj za ničení naší svobodné suverenity v americkém zájmu . Další důležitou součástí je devastující snížení průmyslu případně jeho předání do cizích korporací, totéž platí o bankovnictví a pojišťovnictví, veškeré energetiky, plynárenství a ropného průmyslu - splněno. Nejdůležitější však nastalo likvidací soběstačného zemědělství a prodej vody. KDUČSL s exministrem Luxem se přičinilo zrušením ČSN na potraviny. Od té doby nastala divoká "privatizace" potravinářského průmyslu. Výsledkem jsou polochemické ,navoněné, nabarvené, nachucené a pěkně zabalené potraviny jež více škodí než prospívají nám lidem. O západním zdravotnictví kdo chce vědět pravdu tak ví.
   Nyní nastala poslední fáze zotročení států a lidí: ZADLUŽIT nesplatitelnými úvěry, což na pokyn CABALY probíhá. K tomu slouží světové divadlo každodenně přenášené všemi sdělovacími prostředky- Coronavirus 19. Strach přináší zoufalství. Zoufalí a zfanatizovaní lidé poslušně dělají zoufalé věci. Gojímové vykonávají příkazy, z čehož mají profit. Jenom si neuvědomují, že po splnění "úkolu" budou jako nepotřební svědci odejiti. Soukromý FED a MMF už budou jenom upravovat úrokové sazby státům dle poslušnosti a soukromý dolar bude zachráněn.

   Zlomit tento plán mohou pouze Trump s Putinem, Čínou a Kenedym juniorem pokud je skutečně skrytě naživu.
   Poslední neověřená zpráva. TRUMP nabízí pomoc Rusku a Putin i za cenu velkých ztrát pomáhá zlomit dolar,zestátnit FED = zrušit dluhy am.vlády.OSVOBODIT USA i Jelcinem prodané Rusko a potažmo celý svět od dolarového otroctví.

   Smazat
 14. Indický běžče, v 9:55 jste se dokonale osvědčil jako primitiv. "Soudruzi, kriminálnice, ruský kolaborant, do PRRRRRRDELÉÉÉÉÉÉÉÉ!". Přesvědčivé. Nelze než poděkovat. JiH

  OdpovědětSmazat
 15. Roste počet případů. Velikonoce se "konečně" projevili. Dalo se to čekat, podle toho, co jsem o nich viděl hlavně cestou z práce. No, možná to ještě bude zajímavé.

  OdpovědětSmazat
 16. Na článku je podstatné, že zpravodajská služba USA informovala své spojence v NATO a Izrael. Tedy jako spojenci jsme byli dávno informování a pan ministr Metnar by měl v demokratickém paralemtu sdělit, zda takovou zprávu jím zpravovaná služba obdržela a co s ní učinili. Doufám, že si nějaký poslanec tohoto článku všimne a bude ho v paralamentu v blízké době interpelovat, případně i šéfy jiných našich zpravodajských služeb

  OdpovědětSmazat
 17. USA provozují více než 200 biologických laboratoří po celém světě, kde provádějí experimenty na lidech!

  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/usa-vytvorily-ve-svete-vice-nez-200-vojenskych-biolaboratori/

  USA používají Gruzínce jako pokusná morčata!

  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusko-nedovoli-biologicke-experimenty-usa-u-svych-hranic/

  Velvyslanectví Spojených států v Kyjevě potvrdilo, že americké biologické laboratoře sídlí na Ukrajině.

  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/112-na-ukrajine-jsou-americke-biologicke-laboratore/

  OdpovědětSmazat
 18. V americe žijí velcí hlupáci jít protestovat proti omezení se zbraní v ruce je hloupost. A když je jim pytel na mrtvoly a hromadný hrob bližší....

  OdpovědětSmazat
 19. Po všech těch blábolech různých pirkodochtorů konečně rozumná slova kvalifikovaného imunologa:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Imunolog-Horejsi-Promorovani-je-hazard-a-chimera-621811

  OdpovědětSmazat
 20. Krize, která je v Americe, mám na mysli finanční, je tak obrovská, že podle mého názoru hrozí "nějaká" plnocenná válka po odeznění pandemického stavu. Až dosud se problémy s rozvojem kapitalismu vždy řešily buď kolonizací, tedy získáním nových území a zdrojů příjmů (jakou cestou si můžete projít v historii) a nebo cílenou přípravou (jak se ukazovalo později po odtajnění dokumentů a nebo proběhnutí událostí) a uskutečněním války. Válka přicházela povětšinou s určitým zpožděním, po rozsáhlém zbrojení a přípravě.

  OdpovědětSmazat
 21. Prosím vás, nechte indického běžde na pokoji, je dětinsky hloupý a jen provokuje. Akorát se baví reakcemi na své hlouposti!

  OdpovědětSmazat
 22. V článku je zajímavá následující pasáž "oznámila izraelská televize, že v průběhu listopadu minulého roku informovali američtí zpravodajci o vzniku epidemie v oblasti Wuchanu jak NATO, tak Izrael," Plyne z toho, že naše vláda, jako spojenec USA v NATO byla o věci informována mnohem dřívě. je zvláštní, že žádný z poslanců v této věci neinterpeloval předsedu vlády a nebo příslušné ministry. Mohou to v nejbližších dnech ještě napravit.

  OdpovědětSmazat
 23. díky, že posuzujete nezávadnost mé připomínky

  OdpovědětSmazat
 24. Slovy L. Vaculíka si dnes Američané asi říkají, že konstrukt zvaný CoViD_19 je (skoro) to jediné, co jim zbylo, když už všechno ostatní prošustrovali.
  ---
  A tak sázejí na vydírání a strašení. A nejenom té Číny.
  Trapní jak lopuch ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel ti co reagují na indického běžce provokatéra, mě přijdou snad ještě hloupější než ten běžec. Hloupýma kecama provokuje a asi ještě hloupější debilové na to reagují, bohužel. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 25. Přeji hezký večer.
  Je to tu zajímavé čtení. Nejprve jsme byli přesvědčeni, že nás ohrožuje konzumace netopýřích křídel, i když jsou blanitá, a myšlenka na zúročení vědecké práce byla fake a najednou se nám fake mění na velmi pravděpodobný scénář a my hledáme pouze obsazení.
  Kdo sledoval vystoupení Madony "https://youtu.be/VG3WkiL0d_U" v loňském roce, jistě si vzal k srdci její doporučení, zakoupit si masku. :-) Krásná choreografie v satanistickém duchu, se zobrazením svaté inkvizice? Přijde s covidem i inkvizice?
  Otázkou je, zda není jedno kdo to vyrobil, ale kdo ten vývoj zneužil. Že by náhoda? Diletantismus? A když nezabralo blanité netopýří křídlo, zabere adresa laboratoře? Kdo se v tom má vyznat?
  Bavíte se tu o jednom viru? Není jich víc? Něco na způsob úprav vozidel pro konkrétní trhy. Tam ostřejší, tu méně ostrý a zkuste si tu potvůrku malinkou porovnat, když se tak rychle mění.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 26. noviczech
  ...nechápu, německá televize NTV psali, že v Americe je plno zdravotních sester bez práce, tedy nezaměstnaní a jiný pořad také německá televize ukazoval v Americe farmáře, který říkal, že mléko vylévá na pole, dříve to od něj kupovali i zdravotní ústavy, tedy i nemocnice a teď to nikdo nekupuje a musí to vylévat. Můj mozek to nechápe, když jsou nemocnice plné, tak nebudou zdravotní sestry bez práce a potraviny i mléko určitě potřebují! Tak co se vlastně děje...??? LEŽ A PODVOD nás západ naučil a my si v tom hovíme, protože moudrost se že Země ztratila!! V jednom českém městě, kde s přilehlými obcemi je asi 30 000 obyvatel, neleží jediný s covid19 v nemocnici, ne jediný. Ale kolik jich zemře na bezpečnostní opatření - sedět doma a roušky -, to se nikdy v tomto režimu nedozvíme. Nastoupili jsme v devadesátých letech "Cestu Satanovu", cestu lži a tou vesele s úsměvem kráčíme.

  OdpovědětSmazat
 27. Pozadal jsem p. Davida, aby jako zastupce v EU pozadal EU, aby doslo k vystreni na urovni OSN, kdo tohle zavinil. Pan David nechtel, protoze ma zadost nema hacky a carky. Jiste, tohle je daleko vetsi nebezpeci pro lidstvo nez koronavirus. Proto odmitl.
  Presto si myslim, ze tohle by stalo za zjisteni, byt dle mne, vse nasvedcuje, ze 75-lete pravidlo, ze ZA VSIM ZLEM VE SVETE HLEDEJ C I A, tj. U S A, i tady bylo dodrzeno. Pritom by stacilo udelat par pitev tech, co umreli pred 1. umrtim v Cine v USA, na chripku ci pouzivani e.cigaret, a bylo by to jasno. Nejvetsi svetove imperium (az na Sev.Koreu - vsichni poslouchaji (skoro)jak hodinky) by se sesypalo! Jako vsechna ta predchazejici! A po zasluze.
  BUDE TO VYSTAVENO?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.