Reklama

pondělí 20. dubna 2020

Liberální fašismus Mezinárodního měnového fondu ve třech minutách

20. 4. 2020

23 komentářů :

 1. No jo tak to bohužel chodí uvidíme jestli stát konečně bude mít klíčové podniky a strategické suroviny.

  OdpovědětVymazat
 2. Ti vnímavější rozumí finálnímu jinotaji velmi dobře.

  OdpovědětVymazat
 3. Protesty proti koronadivadlu pokracuji po celych USA.

  OdpovědětVymazat
 4. Číňani a Rusové jsou fakt dobří, že jejich propagandu šíří i Němci. Klobouk dolů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že to byl humor. Přece nemůžete být tak slepý a kdejakou špatnost svádět na ruskou a čínskou propagandu... A i kdyby to propaganda byla, pokud říkají pravdu, což už se tady moc nenosí, je to jenom dobře, když pár lidem otevřou oči. Západ se destruuje sám, Rusko a Čína na to možná jenom upozorňují. A pokud ano, neměli bychom jim spíše poděkovat? J.

   Vymazat
  2. Já nevím, jestli jde o pochvalu, nebo naopak, ale jak koukám na statistiku, tak poměr zemřelýcho ku počtu vyléčených má moc špatný Británie (16995:1918)! Nikde o tom ani muk.Na druhé straně chválím jejich novináře protože poukázali na to, že v počtu zemřelých nejsou počítáni zemřelí na corvid doma a domovech důchodců.

   Vymazat
 5. Pan to jeste maluje dost na ruzovo. Staci si precist, co k tomu pise John Perkins, alias lovec ekonomik. To, ze zkorumpovany politik zazada u IMF a dostane penize pod podminkou neoliberalnich reforem, jsou jen kroky 2 a 3. V prvnim kroku dojde k politickym tlakum, vyhrozovani, atentatum a prevratum. IMF uver opravdu neda kazdemu. Nedavno musel Ekvador pustit britskou policii na sve velvyslanectvi, aby odvekla Assange. Bez toho by Ekvador uver nedostal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Ekvador byl zkorumpován s využitím IMF. Dokonce nová vláda Ekvadoru zřejmě porušila zákon, protože předchozí vláda schválila občanství pro Assange a to by znemožňovalo ho vydat jiné zemi.

   Což je typické, stejně jako u imigrace, když jsou někde silné zájmy finančních skupin, porušují se zákony jako na běžícím pásu a přikryjí to nějakými bláboly připravené soudní mafie - podobně jako u nás Ústavní soud a jeho směšné bláboly v tom případě hoteliéra, co nutil ruské hosty, aby podepisovali nesmyslný panflet proti Rusku.

   Vymazat
 6. Vždyť on mluvil o naší české zemičce. Voda -Veolia Francie ,obchod Kaufland Německo a banky Erste. Deutse bank atd. Německo ,Rakousko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. A nejen o nějaké místní kampeličce. U nás to proběhlo ve velkém stylu. My jsme byli už za Rakouska cukrovarnická velmoc. vyváželi jsme nejen cukr, ale celé cukrovary do celého světa. Na vlastní oči jsme v 84. viděl takový pro Káhiru. Vyváželi jsme pivovary, mlýnské zařízení (Továrny mlýnských strojů Pardubice), zařízení pro jaderné elektrárny, letadla - větroně (Blaníky), sportovní (Zlíny) i dopravní (Turbolet Kunovice) a dokonce i proudová vojenská (Aero Vodochody). Zařízení pro rafinérie - moji kamarádi ji stavěli v irácké Basře. Tu zlikvidovali Američani. Když budu jenom v Brně a jen ty největší: Zetor, První brněnská strojírna, Zbrojovka, Šmeralovy závody.Tyto fabriky vyráběly z 80% pro západní a rozvojový trh. Takže kecy o zastaralém zařízení, špatné kvalitě apod. jsou pouze bláboly zrzavého kulisáka a po něm to papouškují jeho neméně blbí obdivovatelé. Ale pravda byla jinde. Nehledě na to, že jsme byli v potravinách soběstační. Tedy až na ty banány a pomeranče. A to byl a je pro určitou sortu lidí kardinální problém. Netvrdím, že vše bylo o.k. To ani náhodou. Ale i to kradené zůstávalo doma.

   Vymazat
  2. Přesně tak: německá soukromá firma EON Č.R. nám přeprodává naši elektřinu z našich elektráren a daní v Německu. Nepřispívá na daň za soukromé pozemky, na kterých je vybudovaná za naše peníze převážně za socialismu rozvodná síť, kterou zdarma využívá.
   Komerční banka = francouzská Société générale.

   To je novodobý kolonialismus.

   Vymazat
  3. Kdo rozprodal cizím státům naše strategická odvětví průmyslu a energetiky? Kam se ztratil český zlatý poklad? Kdo vyměnil české zlato za bezcenné dluhopisy?

   https://www.youtube.com/watch?v=jl2Ppq4U5pw

   Vymazat
  4. Ti kdož provedli MAJDAN v roce 1989 a následně zničili Československo jsou veřejně známí.Nedostudovaný Kalvoda připravoval legislativu tak, aby zlodějina byla nepostižitelná což trvá dosud. Většina zákonů přijatých po roce 1990 je právní paskvil, dle něhož černá může být bílá a naopak.Klauzova amestie vše potvrdila- prostě HNUS!

   Vymazat
  5. "Skupina G20 ve spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO), Mezinárodním měnovým fondem (MMF), skupinou Světové banky (WBG), Organizací spojených národů (OSN) a ostatními mezinárodními organizacemi jednajícími v rámci svých současných PRAVOMOCÍ odhodlána dělat VŠE MOŽNÉ pro překonání světové krize vyvolané pandemii." A následuje seznam DOBRA, který chtějí přinést lidu

   To je zpráva stará cca 1 měsíc z krizového zasedání G20. 26.3.2020
   Tedy, organizace včetně většiny států G20, co mají na rukou smrt stovek miliónů lidí, zbídačení třetího světa, chtějí konat dobro dle dosavadní praxe.
   Buďte připravení přijmout jejich DOBRO pro překonání krize.
   Případná souvislost s videem je pouze náhodná..

   Vymazat
  6. Smutné je, že o naší kolonizaci se přičinili naši spoluobčané. Bez nich by Veolia odešla s prázdnou. Taky by mne zajímalo, kolik hektarů zemědělské půdy patří ještě našim občanům. Půjde totiž do tuhého, půjde o vodu a potraviny. Bylo by rozumné si oboje zajistit u nás doma. Ale s filištinama se nám to asi nepovede a dívat se na další výprodej naší země nemám chuť.

   Vymazat
 7. Itálie očekávala pomoc, naopak dostala od EU pokutu, za neoddůvodnitelnou státní dotací hotelům na Sicílii. Běda mužům, kterým žena vládne, dvakrát běda, když jsou ty ženy dvě. (Lalejnová a Lagardová). A třetí žena je možná hlavní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen počkejte, co naúčtujou nám!
   Možná tady je odpověď na otázku proč "zkrachoval" historicky matriarchát ...

   Vymazat
 8. Náš stát se již dostal za "bod zlomu"a nejde to již nijakým způsobem vrátit.Ti kteří nás vlastní to přes své u nás instalované loutky nikdy nedovolí.Jsme programově odsouzeni být jen obslužným národem , námezdní sílou a skladištěm a
  krmelcem Evropy.Tohle všechno krásné nám přinesl rok 1989.

  OdpovědětVymazat
 9. To už všichni, kdo se zajímají, vědí. Ale co s tím? Jaké je řešení? A jak jej prosadit?

  OdpovědětVymazat
 10. Což takle Rakousko-Uhersko-Česko(-Slovensko-Polsko) ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To už tady vlastně bylo a jak to dopadlo?!

   Vymazat
  2. 0:26
   No to by byla taková oškubaná EU. Slováci se s námi rozvedli po dobrém, s Polšou jsme neustále v nějakých sporech a Maďarsko má své zájmy a za těmi stojí. Takže bychom byli asi zase v pr..i!
   Základ je ochránit svůj stát a obchodovat se všemi kdo o to stojí. Nečekat že se nás někdo zastane.

   Vymazat
 11. Snad nás spojuje stejná obliba EU a možná by se přidaly i další státy (Itálie, Španělsko i Řecko).

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.