Reklama

pátek 3. dubna 2020

Mají naspěch. Strpíme protektorát s vládou páté kolony?

Ivan David
3. 4. 2020
Dnes ráno využila skupina darebáků situace zákazu shromažďování a odstranila v Praze 6 sochu maršála Koněva. Současně se staví Mariánský sloup a připravuje pomník Vlasovcům. To celé v kontextu hroucení důvěry ve státní moc a v Evropskou unii sa v očekávání hospodářské a následně sociální krize. Spěchají, aby dokončili přípravu protektorátu v rámci 4. říše - EU.Akci nepochybně podporuje pátá kolona v čele s Piráty, ODS, TOP09, Starostů, KDÚ-ČSL.

TVNova komentář publikovala pod názvem: "Sbohem, Koněve! Praha 6 konečně odstranila kontroverzní sochu."

Je jisté, že se definitivně ukáže, kde stojí ANO a ČSSD. KSČM bude řvát, ale její vedení se současně podílí na vládě. Jejich frakce Sjednocené levice v Evropském parlamentu podporuje globalizaci. Kam se postaví teď?

Oni dělí národ a vyhrocují situaci. Vlastenecké síly nebudou mlčet.

76 komentářů :

 1. Politické zrůdy obsadili Prahu. Nechci se dožít doby, kdy bude mít pomník Hitler a Heydrich v Praze nebo jinde. Snad přijde doba a nové sochy poletí i s jejich obdivovateli. Zrádci využili dobu kdy mají občané jiné starosti. Hanba jim!!! Demoblok nevolitelný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milovaný německý protektor zavražděný teroristy z Anglie jako pěst na oko. Jsem zvědav kam se postaví ANO.

   Smazat
  2. Heydrich v Praze dojezdil. Že by něco jako jeho pomník vydrželo? Nebo ten pitomý sloup? Kde máme dnešní hrdiny? Hanba akorát velkohubým na webu.

   Smazat
  3. 11:35!

   Žádné volby již nebudou, ani iluze voleb. To korporátní fašisti, placení šoroškem, rokefelerem a rotšildy již nebudou riskovat, protože korunový vir otevřel očii mnoha mladým ovčanům. A proti hrstce odvážných protestantů zasáhne na příkaz hamtáčka policie, armáda i minářjugenti. Otroci nastavte šíje a můžete si vybrat, buď parádní obojek nebo gilotinu.

   Smazat
  4. Nevi někdo,kde zmizel prý alternativni blog www.nwoo.org?
   Prý ho zakázala policie,to stejné snad hrozi i zdejšim lidovým komentátorům,protože neexistuje ta solidarita?!
   Je to pravda nebo i tento dotaz musi být zcenzurován, aby se nikdo nic nedozvěděl?
   Co se vlastně stalo?

   Smazat
  5. Kolářovic rodinka. Parta vyžírků, která ždímá náš stát. Navíc jako zasloužilí kolaboranti a známí lokajové ambasády USA dostanou velkou pochvalu. Hlavně aby si z toho neučůrli.

   Smazat
  6. 13:46 Mně normálně funguje.

   Smazat
  7. 13.46
   www.nwoo.org byl prý okamžitě zlikvidován když uveřejnil info min.zdravotnictvi

   https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

   bylo tam okamžitě 6000 kliků.

   Na Zvedavci se to povedlo uveřejnit a je tam dnes 25 902 kliků,tady prý to nemaji odvahu dát, nebot už i tak jsou drzi a sbiraji si na skuru!

   Smazat
  8. nwoo.org funguje

   Smazat
  9. 17.06 a 20.32

   Představte si tu špinu.
   Kdosi zmanipuloval naše počitače,kterými kritizujeme ty křivárny tak,že selektivně zmizel www.nwoo.org,abychom se blamovali a domivali se,že byl odstraněn.
   Dnes to naši technici našli a odpojeni zničili a web nwoo začal znovu fungovat.
   Indiáni a Krteček tam ožili a hned jim tam soroš blokl i jejich prvni komenty.
   Děkujeme za upozorněni.Sedli jsme těm zločincům málem na lep!

   Smazat
 2. V kontextu s tím, že 15. března zatím není uznaným svátkem zrady a před 75. výročím osvobození sovětskými vojsky, je tato neuvěřitelná skutečnost odstranění symbolu osvobození Prahy, neskutečnou drzostí a v současné politické situaci i hloupostí. Nebudeme lkát nad rozlitým mlékem protože voda na svině se stále ještě vaří a ten kdo zneužije své politické pravomoci a využije nestydatě situaci, si na sebe plete bič. Alespoň uvidíme co udělají ostatní politici, zástupci lidu, kteří mají za úkol dělat vše dobré a potřebné pro lid této země.
  Hej hou, smutný dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle nebudou řešit volby. Třeba změnit zákon a využít šibenice!

   Smazat
  2. Ano, odstranění sochy marš. Koněva v "předvečer" vzpomínky na osvobození ČSR a na 75. výročí konec 2. sv.v. v Evropě je skutečně skandální akce. No a 15. březen nejen že stále není významným dnem ČR, ale letos se v médiích tyto tragické události r. 1939 ani nepřipomínaly, protože českým propagandistickým médiím připravované 4. říše nečekaně "přišel na pomoc" koronavirus a události 15. března (39) byly přehlušeny událostmi 13. března (20). Nic lepšího si proněmečtí čeští propagandisté ani nemohli přát...
   Zato vyhnání Němců, "okupace" ČSSR ruskou (!) armádou, Černobyl... to se omílá každý týden, koronavir nekoronavir, do omrzení, ba jak se na vojně říká, až do úplného zblbnutí...
   Viki L.

   Smazat
 3. V kontextu s tím, že 15. března zatím není uznaným svátkem zrady a před 75. výročím osvobození sovětskými vojsky, je tato neuvěřitelná skutečnost odstranění symbolu osvobození Prahy, neskutečnou drzostí a v současné politické situaci i hloupostí. Nebudeme lkát nad rozlitým mlékem protože voda na svině se stále ještě vaří a ten kdo zneužije své politické pravomoci a využije nestydatě situaci, si na sebe plete bič. Alespoň uvidíme co udělají ostatní politici, zástupci lidu, kteří mají za úkol dělat vše dobré a potřebné pro lid této země.
  Hej hou, smutný dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo, v květnu nikdo o osvobození ani nepípne. Budou se připravovat na řev 21. srpna.

   Smazat
 4. O této akci českých nacistů nelze napsat nic slušného.

  OdpovědětSmazat
 5. Dnes vyhrala v Praze nacisticka vojska.Cirkev katolicka vyhrala pred par tyďny.Dnes poplivali piratšti smradi 27 milionu mrtvych.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bagoune!
   Volby nic neukážou, volby nebudou, páč je zakážou!!!

   Smazat
 6. Je to odporný, zbabělý, trestuhodný zločin. Pokáleli všechny oběti německého nacistického řádění. Hanba, kterou uvalují pohrobci Hitlera na ČR nebude zapomenuta. A volby ukážou, kolik % voličů tohle zvěrstvo podporuje.

  OdpovědětSmazat
 7. Pane David.
  Tato událost přesahuje hranice států,tady už měl ministr zahraničí zasáhnout.Nejen ministr zahraničí,ale i premiér vlády,prezident.Pak každopádně primátor Prahy,každá část Prahy spadá pod správu hlavního města.Také ministr vnitra,jedná se i o bezpečnost mnoha osob,organizací.

  OdpovědětSmazat
 8. Dochází k postupné likvidaci české státnosti. Někteří už žvaní o 17 spolkové zemi. 300 let poroby se z genetiky národa za 100 let asi nedá odstranit. Masaryk hovořil o 50-letech a je vidět, že se mýlil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jste nezažil dobu před r. 1989. Chytali jsme tady německou televizi a vždy jsem se dívala tehdy na reklamní bloky a zírala na ty pěkné prací prášky, kuchynské potřeby, každý den před tou televizí jsem seděla viděla, jak nám chybí to co oni mají. To nemá s nějakou porobou nic společného.

   Smazat
  2. Vážená paní, dobu před 1989 jsem zažil a rozhodně jsem nekoukal na blbé reklamy prášků apod. Štěstí nespočívá v majetcích a množství zboží, ale v dětech, znalostech a zdraví. Mě ty jejich pěkně zabalené "s.ačky" nechyběly a dnes toho máte plné supermarkety a jejich kvalita je hrozná. Cpou do nás chemii, likvidují zdraví níároda. Podařilo se jim po 1989 z našich lidí udělat stádo konzumních otroků.

   Smazat
  3. 14:14
   Paní, chtěl jsem chytit aspoň na jedom z asi 150 kanálů ty "úžasné" reklamy na "teplou vodu", a představte si, že ti tupci mi to furt přerušovali nějakým přiblblým seriálem ;D

   Smazat
  4. Paničko a víte, že ty prací prášky jsou u nás jednak méně "účinné" než v Německu ty samé a pak, že si můžete mnohem lepší prášek vyrobit sama za pár minut za pár kaček? Recepty jsou na internetu - kupodivu - i česky. Prací prášky jsou "krásně" předražené. Reklama je jen "vtáhnutí" do stylu konzumního života. A nikdo mi rozumně nedokázal oponovat, že především ženy jako vy, chtěly ty "lesklé" výrobky oproti těm našim "ušmudlaným". A to vaše "ženské" věčné - JÁ NEMÁM CO NA SEBE!!! Nakonec se třeba ukazuje, jaké je to blaho být podváděn i ve kvalitě potravin. Nádobí, jak jsem i z vlastní zkušenosti zjistil, bylo stejně kvalitní, mnohdy kvalitnější než co nám tady pak nabízeli, jen se tak "báječně" "nelesklo". Nakonec jsme se i u nás doma rychle vrátili k osvědčeným "křápům", které používaly naše mámy a babičky.
   Že vy jste ta, co tu dříve byla "pečená, vařená". Stejný typ "argumentů". Jo, nějaká Helenka či tak něja(n)k.

   Smazat
 9. Pane MUDr. Davide Já v tom odstranění sochy Koněva, stavění kandelábru, stavění pomníku Vlasovcům, přejmenování náměstí,uměle vytvářenou nenavíst a provokace k Číňanům a Rusům vidím spíše akt zoufalství a frustrace, že tito ubožáci nezískali hlavní podíl moci na vedení státu, že to projeli jejich kandidáti na prezidenta, že jejich strany jsou v opozici. Je smutné, že tato hrstka ublížených si u nás stále dělá co chce. Nyní nemají podíl na celkem úspěšném boji proti koronaviru, vždyť se k nám vracejí i Češi z ciziny, kteří tam trvale bydlí, protože jsme díky naší vládě a jejímu předsedovi ve světě vyhlášeni za vzor v boji s koronavirem. To se v ČT nedozvíte. No tak aby na sebe alespoň ti (zatím) bezvýznamní na sebe v této těžké době upozornili, alespoň sundají Koněva. Osobně bych si netroufl říci, zda jsou tito vcelku hloupí lidé, nějakou kolonou, oni zřejmě neví sami co jsou. Zatím chtějí jen provokovat, urážet a dehonestovat. Zda zda tímto ohromí voliče, uvdíme. Doufám, že i díky vám pane MUDr. Davide se tak nestane!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Voliči Kutnohorský!
   Nikdo vás nebude ohromovat volebními sliby, nýbrž FEMA lágry, jako v juesej. Volit budete moci naprosto demokraticky mezi poviným dluhem a doživotní úžerou, nebo totálním otroctvím s prodejem vlastních dětí do holyhudu k satanským orgijím. Pokud nezvednete zadek a nezastavíte vlastním koronavirem vlastizrádce z ČT, váš osud bude zpečetěn (zcepeněn).

   Smazat
 10. Fašistické zrůdy vždy jednají zákeřně, tajně či pod rouškou noci.

  OdpovědětSmazat
 11. Blázen Kolář starostou ...
  Koněv neměl roušku tak mu měla být udělena pokuta 10.000 Kč ..
  V nouzovém stavu státu platí stané právo, blázni narušující veřejný pořádek budou trestání na místě zastřelením, a lidé to budou schvalovat ..

  OdpovědětSmazat
 12. Posílám další vzorový příklad člověka, který už asi ztratil soudnost - a to byl rektor VŠ. Aneb jakej pán, takovej kmán Novotný a spol.
  FIALA A PŘÍMÁ VOLBA. Nyní pan Fiala z ODS přišel s myšlenkou, že je nutné zrušit přímou volbu prezidenta. Důvodem je, že obyčejný plebs (tedy občan) nemá dostatečnou inteligenci a schopnosti provést volbu dostatečně kvalitní osoby, což prý dokazujezvolení nynějšího prezidenta. Takové schopnosti má dle něj pouze parlament, jehož členové byli zvoleni tím samým plebsem (občany). Zajímavá logika, že? Občané nemají dle něj právo zvolit si svého prezidenta, ale pouze toho, kdo to právo mít bude. Když nedávno lidé demonstrovali na náměstích, tak dle pana Fialy měli dostatečnou inteligenci na to, aby kvůli nim odstoupil premiér a ministryně spravedlnosti. Má smysl psát, že je tato loutka těžce duševně zmrzačená? Bylo to napsáno na zeď, ale okamžitě to zmizelo. Fiala je řídícím členem protistátní (neuznávají suverenitu států) Panevropské unie a jeho vedoucím je šéf Landsmančaftu Posselt, který chceprolomit Benešovy dekrety. V čele ODS tedy stojí osoba, která neuznává náš stát, naši samostatnost a nenávidí naši zemi. Prorokuji mu, že jeho politická kariéra dopadne naprosto katastrofálně.


  OdpovědětSmazat
 13. Strpíte, klid. Teď budou mít vlastenci jiné starosti, než se starat o sochy strejdů z Ruska, at už z jedné nebo druhé strany barikády.

  OdpovědětSmazat
 14. V této těžké době ukazují blbečkové svaly a zřejmě ukazují jak jsou užiteční a nepostradatelní. Bohužel na soše neschopné se bránit. To je teď důležité. Využili zákazu shromažďování, aby jim nikdo nebránil v odstranění. Stateční to hoši...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čím více o tom přemýšlím a vidím co se děje na celém světě. viz Tadesco.org, tak je naprosto víc než jasné, že ta pirátská banda a spol melou z posledního a jak se říká chcípající kobyla nejvíce kope. Možná a Hovňouskova snaha upozornit, že má tři pistole to naznačuje, by chtěli do ulic dostat lidi a vyvolat šílený oranžový Majdan a zvrátit jejich neodvratný konec. To proto, že dobře vědí, že si pro ně síly dobra a pokroku přijdou. Chtějí ještě co nejvíce zasmradit jarní ovzduší, tuší že je vymeteme jako špínu a potom dobře vyvětráme a socha se vrátí na své místo. Pevně v to věřím. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. No ale tu sochu - 12.11 - přece nemohl odstranit jednotlivec - museli se přece shromáždit, tedy porušili přísný zákaz, to je na pokutu - kolik že? Tři miliony? Tak tedy tři miliony. Ale že se nenajde žádnej vodvaz, kterej je obviní z porušení zákazu a uvalí na ně správní řízení a pokutu! A tak je to se vším. Stará babka bez roušky už by se smažila v ohni pokut deset tisíc.Jinak se jenom se žvaní - proto tady jde úplně všechno. Kopat do soch, rozbořit barák, zabít novináře - všechno. Jenom teď - k tomu, aby se mohlo dělat úplně všechno, je nutný mít hadr na čumáku. Jako "stát" a "společnost" je ČR úplně ztracená! Všem politickým světovým šmejdům k smíchu, právě proto, že tady jde všechno. My jsme měli řízenou a nařízenou alergii na výraz "totalita" a "populizmus" - takže teď je tady všechno proti občanům, a totalitní sračky se jenom pojmenovávají jinak, asi jako když se cikánům musí říkat rom a teploušovi gay.

   Smazat
 15. např.zde je publikováno video z "akce"
  https://tn.nova.cz/clanek/sbohem-koneve-kontroverzni-socha-kvuli-odporu-z-prahy-6-zmizi.html
  Pomineme-li ty hlavní a určující souvislosti časové, politické, historické a kulturní - zasloužilo by si i komentář bezpečnostních techniků či inspektorů bezpečnosti práce. Mnohonásobné porušení pravidel bezpečnosti je zde zcela evidentní. Někdo musel velmi spěchat, a tak na nějakých bezpečnostních pravidlech a postupech nesejde! Mnoho jiných pracovních firem (i dohledu investorů) by to stálo nemalé pokuty či ztráty licence.

  OdpovědětSmazat
 16. Právě nějaký blbeček ze STAN, na ČT 24 vysvětloval, že museli sochu odstranit kvůli bezpečnosti lidí. Prý se tam scházeli příznivci a odpůrci maršála Koněva a docházelo k potyčkám, tak v zájmu bezpečnosti došlo k likvidaci sochy. Potom mám vážné obavy jak budou postupovat, až se třeba příště setkají příznivci a odpůrci pod sochou Václava, nebo na Karlově mostě ??????????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to by s tím vysvětlováním neměl obstát anonyme 12.30. Nikdo se tam "scházet" memohl, protože je zákaz shromažďování, a každý kdo by se tam scházel by zaplatil pokutu. Ale i tak se stala chyba. Když se tady teď skloňuje "koronavirus" ve všech pádech,tak Praha byla a je nejzamořenější město a území, přesto na ni karanténa uvalena nebyla. Kdyby byla uvalena karanténa na Prahu a ne na Litovel, nikdo by se u žádné sochy scházet nemohl. Skutečnost,proč nebyla karanténa uvalena na Prahu a to hned po začátku šíření pandemie, zůstane navždy nevysvětlena.Možná že u nás je právě proto tolik "nakažených" že nejvíce nakažení Pražáci si mohou bez skrupulí courat sem a tam a shromažďovat se u soch.

   Smazat
  2. Zajisté a počítejte s tím,k že budou podobně likvidovány sochy Masaryka, Beneše, Palackého, Husa a že ten nacismus, aspoň v Praze zvítězí, budou stavěny sochy Koniáše, Heydricha, Hitlera a sláva bude veliká, zblblého pražského Pepíka. Navrhuji obehnat Prag Trumpetovskou zdí, budou se pak cítit jako v USA. A aby politruci, šprýmátoři a starosttrotlové z různých periferií Prahy nebyli okradeni o letní rekreaci, tak jim dát možnost pobytu v Osvětimi - možná by stačil pro ně prasečák u Hodonína.

   Smazat
 17. Kašlu na jejich návist i ideologie, ale kdyby tu cenu co zaplatí firmě za demontáž a převoz sochy, raději věnovali desinfekci ulic Prahy, pak by starostové, byli na svém místě. Jinak si myslím, že existuje paragraf na ohrožení veřejného zdraví, což působí nedesincekcí veřejných míst, nebo aspoň paragraf na špatnou péči o svěřené veřejné finance. Což splňuje platba za odstranění pomníku. Bylo by na místě podat žaloby na oba primátory (Prahy i Prahy 6), dlužíme to demokracii, kterou si někdo plete s osobní diktaturou. Situace je díky ohrožení obyvatel, mimořádně vážná a osobní excesy musí být potrestány.
  Zdravím všechny Pražák.

  OdpovědětSmazat
 18. Postavte si tam hajlujícího sudeťáka, ať lidi vidí kam vás srdce táhne. 8 května držte smutek, protože ten den jste vy, a vám podobní, prohráli válku.

  OdpovědětSmazat
 19. vážení právníci,nejde o trestný čin???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spravedlnost má zavázané oči, my zase rouškama huby. A už nám to asi zůstane, ještě je klika, že je omezenej pohyb osob a nesmíme se shromažďovat, aspoň máme dobrou výmluvu, že jsme nic proti té prasečině nic neudělali.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 20. V době, kdy by měly státy držet tak nějak pospolu, pomáhat a alspoň být na čas k sobě ohleduplní a vstřícnější, MY(prostřednictvím Pražáků) vysíláme do světa vzkaz, že naše cíle nenávisti a zloby nezastaví ani pandemie. Urážet v této době Rusko je hyenismus první třídy. Nikdy nevíme kdy koho budem potřebovat. Odstranění Koněva není jen urážkou Sovětů ale především v dnešní době házení klacků pod nohy naši vládě, prezidentovi a všemu lidu této země. Opravdu vlastenecký čin...! P.S. Je mi už pár let, zvykl jsem si na ledacos, ale že se tohodle dožiju!!!??? M.R.

  OdpovědětSmazat
 21. Já si myslím, že postup naší vlády by měl být okamžitý a rázný: ministr Hamáček nařídí Praze 6 aby do 24 hodin uvedli radní Prahy 6 do původního stavu a na své osobní náklady. Zároveň stanoví výši postihu pokud tak neučiní v termínu. Vše má své meze, vždyť si nemohou dělat co chtějí. Osobní odpovědností pověří pan Hamáček primátora Hřiba za dozoru šéfa Pirátů. Pokud to neudělá ministr vnitra udělá to zítra ráno premíér. A pokud ani to nezabere, tak to udělá po 48 hodinách armáda ČR za dozoru pana Metnara. Pěkné jarní dny všem normálním občanům naší krásné vlasti.

  OdpovědětSmazat
 22. Pane doktore, v době kdy jsem přijal za své poučení od věhlasného Stefana Verstapena, že psychopatů je třeba se fyzicky zbavit, bylo toto možné uskutečnit tak, že jsem se někam ztratil. Tedy před nimi někam utekl. Bylo to možné, nebylo jich zas tolik. Dnes to možné není, jsou zkrátka všude. Mám proto velké a myslím, že důvodné obavy z dalšího vývoje událostí. Nějaký politolog nedávno pravil, že: "Jsou toliko dva světodějné fenomeny, totiž darebáctví a hloupost." Nemyslím, že by to bylo kdoví jak objevné, je to tak od úsvitu dějin.

  OdpovědětSmazat
 23. Bohužel je to vizitka občanů Prahy 6, že tomu už v zárodku nezabránili. Takhle to vypadá, že jsou většinou náckové. Takhle jste to svou leností, neangažovaností dopracovali. Pak se divte, že jste považováni za hnůj a mimopražští Vámi
  pohrdají - 5. kolona. Fuj!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, vypadá to, že v Praze 6 žijí náckové, v Řeporijích deBillové, na magistrátu neskuteční trapní a ubozí hlupáci. Praho, Praho, co si komu udělala, že z tebe tvoji občané dělají takovou žumpu!

   Smazat
 24. Já jen doufám,že ti,kteří to udělali, budou řádně stíháni Policií české republiky.Pokud ne,nelze už v naší zemi ničemu věřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Blanko, stíhat nikdo nikoho nebude, to mi věřte. Skončí to nezávazným krátkým poštěkáváním a za pár dní se na vše zapomene. Státní orgány mají strach před nacistickým podzemím.

   Smazat
 25. Kolář - "neměl roušku, tak se musel odebrat do muzea". Nemůžu se přestat smát, tak neskutečně moudré a vtipné. Koláří, na rovinu, kolik večeru jste s tatínkem proseděli, než jste tento citát vymysleli ? No to muselo dát ale pořádnou fušku.

  OdpovědětSmazat
 26. Toz to só slepé hadi a skoncijó jak ten torecké Recept na Tobogán dostanó virozo a oz o nich nidgo neoslysí....toz b´sz agentem hlobokého státo je dnes zatracenne nebezpedná zálezitost....a este pred velkó nocó gdes sa pripravoje bratislavsko-brnenská operace.....toz Bábo nikomo ani mok...hezké den P.S.

  OdpovědětSmazat
 27. Nakopat do p*dele! je málo. Vládo, prezidente, jaké budou vaše protiakce proti těm podlým, nenávistným, a nespravedlivým psychopatům, kteří by bez Rudé armády nejspíš ani neexistovali ?!
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nakopat-do-p-dele-Dobytek-Kolar-Podlost-v-nouzovem-stavu-Foldyna-jeste-velmi-velmi-pritvrdil-619351

  OdpovědětSmazat
 28. Využití doby, kdy se lidé nesmějí srocovat mi přesně připomíná zatčení K. H. Borovského proněmeckým šmejdem v noci, aby lidé nemohli protestovat. Je veřejným tajemstvím, že právě českému proskopčáckému póvlu je osvobození rudou armádou nejpalčivější ostinou v řiti. Nácci ale tímhle asi historické události dnes už těžko zvrátí a nemyslím tím Němce, ale skutečný český kolaborantský póvl, před kterým si i samotný Němec odplivne.
  Pokud je dnes osvobození vyhlazovacích táborů považováno za zločin, potom se nám asi zase blíží rok 1938.

  OdpovědětSmazat
 29. Nejsem pravičák, spíš levý centr, ale jestli pohnuli zadnicí ČSĎáci, tak KSČMáky si můžeme dát za klobouk. Opoziční strany, krom kritiky, nevyložily na stůl karty. Ujišťují veřejnost, že jsme všichni na jedné lodi, ale chybí činy. Pomluvy importu zdráv. materiálů z Číny, kritika st.pomoci firmičkám a nenápadné narážky na prof. experta na epidemie, až po bourání pomníků, snad nepatří do návrhu řešení pandemie. Přitom i naiva pochopí, že je to pokus o zviditelnění a zdání nepostradatelnosti. Marně sugerujete davu, že vaši voliči jsou vzdělání a nedovolím si logicky odvodít rozsah omezenosti voličů druhé strany. Proto prosím opozicí, ať přinaší konstruktivní návrhy, nebo nemůže-li jinak pomoci, tak raději ať mlčí.

  OdpovědětSmazat
 30. Myslím, že český národ potřebuje takové z***y, kolaboranty a jejich činy. Díky nim a jejich činům se národ ještě více semkne a prozře. Jejich činy jsou kontroverzní a vůbec si neuvědomují, jak se tyto jejich skutky obracejí proti ním samotným. Jednou přijde čas odplaty.

  OdpovědětSmazat
 31. Já jsem na tom jednání zastupitelstva byl na Praze 6, kde se hlasovalo o odstranění Koněva, za odstranění Koněva hlasovali i 4 poslanci za ANO. Jediný, kdo byl proti, byla jedna Pirátka. Fuj Babišovi, je to velký pokrytec.
  Praha 12 si odsouhlasila, že si postaví Koněva u nich. Tak doufám, že splní slib.

  OdpovědětSmazat
 32. Vláda, i kancelář prezidenta zaměstnávají zástupy právníků, a ti ať ukážou profesionalitu minimálně z hlediska toho, že pomník požíval ochrany podle Smlouvy mezi Českou republikou a Ruskou federací o přátelských vztazích a spolupráci z roku 1993“.

  OdpovědětSmazat
 33. Zbývá už jen černý humor. ,,Dobře nám tak a už se na tu reakci Moskvy opravdu těším."

  OdpovědětSmazat
 34. Já byl u Koněva na jednom shromáždění na podzim minulého roku a napadli mě tam dva mladí darebáci, stala u toho policie a vzala si od nich jejich identifikaci. Já na ně podal trestní oznámení na policie na Prahu 6, to byla právě ta policie, která si vzala jejich občanku. Asi tak za tři měsíce mi napsali z Bartolomějské, že to předali prý na městský úřad na Praze 6 a tím to celé skončilo. Když si vzpomenu na pana Smetanu z Olomouce, kterého policie zabácla na 100 dní za to, že ODSsákům namaloval na autobusu rohy, tak mi ta spravedlnost české policie připadá velmi ale velmi podivná, ale nedivme se, když tomu velí Hamáček.

  OdpovědětSmazat
 35. Pan doktor David si stěžuje, že v Praze vládnou cizáci. Kdo je v Praze volí? Kolik lidí volilo Fischera a Koláře? Po Praze běhají desetitisíce utajených nacistů. Buďme rádi, že dosud nevraždí.

  OdpovědětSmazat
 36. A vůbec, vždyť ten Koněv jde zase vrátit. No, musel by ,,stát" chtít ! A právě v tom je asi ten problém. Nebo snad má rozhodující slovo nějaká pražská plíseň ?

  OdpovědětSmazat
 37. Děkuji za Davidův odsuzující a varující hlas! Útok na KSČM však považuji za zbytečný. Věřím totiž, že vlastenectví se nevylučuje se snahou o mezinárodní spolupráci.

  OdpovědětSmazat
 38. Jsem zvědav, jak odpovědi Rusové. Před nedávnem začali publikovat historické práce o páchání zla Běločechy na Sibiři. Dříve se o tom mlčelo.
  https://regnum.ru/news/polit/2874181.html
  https://regnum.ru/news/polit/2874256.html
  https://regnum.ru/news/polit/2874251.html

  Možná, že až příště pojede Zeman do Ruska, už nebude moci položit věnec k nějakému pomníku, který by vzpomínal na legionáře.

  OdpovědětSmazat
 39. Koukněte se na minulé volební interaktivní mapy a nenadávejte jenom Pražákům. S kým se paktuje KDU a kde má voličskou základnu, je také zřejmé. Ono je zajímavé sledovat na Novinkách, kdo nadává na Babiše. Zvláštní jméno pisatele, malé město a najednou čtete s čím podniká - většinou hostínký, majitel zastavárny a pod.. Ono se špatně vykazuje s EET mixování metylu s normální kořalkou. Slušným hostinským se omlouvám.
  Co mě opravdu udivuje, že i pracovití a schopní lidé podporují ODS a Pražáků znám hodně, ale problém je v tom, že nejsou schopni pochopit, jaké šmejdy volí, to samé KDU na Moravě. Ještě že zmizel z map "oranžový průjem", ale to museli pustit Bakalu k lizu, potom pochopil i jejich moravský volič.

  OdpovědětSmazat
 40. Je to naše chyba, že jsme dopustili aby poslanci schválili takové zákony, že s těmi psychopat a šílenci nehne nikdo, ani vláda, ministerstva ani lidi. Buďto skutečně prospívají zmršit zbytky lidskosti a předpokládají, že k dalším volbami nedojde, nebo je to jejich poslední křeč. Přál bych si to nebo...

  OdpovědětSmazat
 41. Je to naše chyba, že jsme dopustili aby poslanci schválili takové zákony, že s těmi psychopat a šílenci nehne nikdo, ani vláda, ministerstva ani lidi. Buďto skutečně prospíchají zmršit zbytky lidskosti a předpokládají, že k dalším volbami nedojde, nebo je to jejich poslední křeč. Přál bych si to nebo...

  OdpovědětSmazat
 42. Kam nás ODS a spol dovedli-Novotný je jejich vizitka.
  Česko ztratilo 2.dubna 2020 svoji státní suverenitu! Česko se musí podřizovat nařízením EU! https://www.youtube.com/watch?v=maCBUZop7UI

  OdpovědětSmazat
 43. Pane Dr. Davide, trpíte iluzí, že by snad mohlo jít o takovou lidskou dobrotu protektorátu Böhmen und Mähren. Věci a nejen za podpory nacistického vedení Prag 6 budou ještě daleko horší. Dnes jsem slyšel i ubohé žvásty šprýmatora Satana (jak mohl vystudovat lék. fak., to snad bylo něco jako plzeňská práva ?- ostatně i v Plzni možná něco takového mají?). Pan Šprýmátor se určitě narodil na Štvanici, jeho přístup k občanům aspoň o tom svědčí.
  Za Prahu se hluboce stydím, je hluboce mentálně zdegenerovaná a demoralizovaná - stejně jako za minulých režimů a nafouknutá jako zdechlá žába na slunci. Žádám o vypsání referenda o novém hlavním městě ČR a nebo odtržení ČR od Prahy. A kolem Prahy žádám, aby byla postavena Trumpetovská zeď!
  Nacistům z Prhy 6 bych velkmi přál karanténu v Osvětimi, zasluhovali by si ji za svoji lásku k nacismu!. A za strženou sochu Koněva si tam mohou postavit sochu Heydricha, věřím, že by tak učinili bez studu. Jsem zvědav, jak bude tato nacistická cházka vyvádět, až v Rusku budou likvidovány památníky legionářů - ale tam vcelku právem, neb bojovali na straně interventů - vrahů jak z evropských, tak i asijských zemí a stali se z nich ukradením zlatého pokladu Ruska prachsprostí zloději. Tak Heil Hřib!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vytvoříte nové hlavní město a bude to ... to samé. To nad čím byste se teda stydět jsou právě tito politici, kteří jsou všude. Jinde jen "nemají" tolik "příležitostí ke zviditelnění.

   Smazat
 44. Ješte doplním. Vždyť si neváží i našich vlastních symbolů, viz trenýrky na Hradě. Tam je měli odprásknout hned na střeše a přeživší poslat na 100 let do lomu. Namísto toho, námi placená televize a novinářská špína šířily beztrestně špínu na Českou republiku. Zase, odstranění zákonů proti hanobení státních symbolů a republiky. Lidi myslete až půjdete volit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:06!!
   Ať myslím, jak myslím, volit není koho. Těch pár japonců a národovců strčí před volbami hamtáček do lochu a jejich kandidátky ze zákona stáhne. Teda, pokud ještě budou nějaké volby. Vždyť všichni víme, že ovčané ČR jsou nesvéprávní slovanští gojové (horší otroků) a volební právo je přece výsadou jelit!!

   Smazat
 45. Sodoma gomora... nejen nenažraný korvyrák a lykožrout v lese, ale na radnicích už máme sochožrouty.

  OdpovědětSmazat
 46. Mohli bychom žádat odstranění soch Václava Havla z podobných důvodů, jako humanista, se podílel na bombardování Srbského národa.

  OdpovědětSmazat
 47. Mohli bychom žádat odstranění soch Václava Havla,jako humanista, se do jisté míry podílel na bombardování Srbského národa

  OdpovědětSmazat
 48. Právě teď (pátek večer) se televize ptala starosty Koláře na názor poslankyně Konečné k odstranění pomníku Koněva. Starosta se zabaleným ksichtem vysvětloval, že sochu museli odstranit, protože tam demonstrovala krajní pravice a krajní levice. Kolář musí být totální idiot. Krajní pravice jsou nacisté, kteří musí nenávidět Koněva. Kolářův otec byl diplomat. Je ostudou, že taková nacistická familie reprezentuje ČR.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.