Reklama

sobota 4. dubna 2020

Nástup: Krysy vylézají z děr. Babiš to zvládl. Nejasné světlo na konci tunelu. Na maršála osvoboditele malý pražský nácek nemá. V4 (nebo 3?) před tvrdou zkouškou. Další invaze? Kominterna tiskne prachy. Vydržíme?

Originální grafika ProtiProudu
Petr Hájek
3. 4. 2020  ProtiProud
PETR HÁJEK varuje před mylným optimismem, že epidemie podrazila Čtvrté říši nohy a připomíná, že jednotkou dočasnosti je „jeden furt“…


Už to začalo: krysy vylézají z děr. Známý a vcelku prozkoumaný jev: když je akutní nebezpečí, zalezou. Jakmile však vycítí, že lidé nad situací opět získávají kontrolu, vyrazí na zteč. Andrej Babiš a jeho vláda po několika týdnech dramatických rozhodnutí, bezesných nocí a nevídaném kvapíku na několika frontách, začínají žnout pozitivní signály. Infekce sice ještě zdaleka neskončila, ale první světla na konci tunelu se již objevují.

Hlodavci tudíž vylézají: Miroslav Kalousek opilecky vykřikuje o právu na ozbrojený odpor (samozřejmě proti Babišovi), když spolu s ostatními pos(l)anci, se předtím rozprchli na všechny strany (co vím, jenom mladý Klaus (Trikolóra) proti tomu protestoval s tvrzením, že právě teď by měli být v práci). Hlavní (nevolená, ale z krvavých daní luxusně existující) opoziční síla z Německa řízených Kavčích hor, spolu se svou (nevolenou) bakalovskou jednotkou na špinavé mediální práce, ječí na první vládní pokusy zastavit pád ekonomiky v karanténě, a současně se komicky pokouší vytvořit rozkol ve vládní sestavě s „rudou mikinou“.

Primitivní nácek z Prahy 6, Kalouskův stranický soudruh, zneužije zákazu shromažďování, aby si to po pětasedmdesáti letech – za své poražené soukmenovce – vyřídil s maršálem Rudé armády, která osvobodila Prahu. A protože za těch sedm desetiletí se rudá přesunula z Moskvy do Bruselu, soudružka komisařka (i to názvosloví si současní bolševici ponechali!) Eva Jourová vyšetřuje Maďarsko a Polsko z „renegátství“ proti hodnotám protektorátu. A politický orgán zvaný výsměšně soud vynese skandální verdikt nad trojicí zemí, které vždycky měly s totalitou problémy. Prostě to už začalo. Vylézají.


Příprava


Vylézají a nastupují ale také proto, že tuší možnou pohromu, neboť žádný krysí plán nikdy zcela nevyjde tak, jak byl zkonstruován. Vždyť tenhleten Babiš s tím svým Prymulou se postavili dokonce Světové zdravotnické organizaci (WHO) – a to už je naprostý skandál! Soudruzi z oné globalistické odnože OSN a dalších rockefellerovských institucí Nového světového řádu se přece od počátku snaží ze všech sil rozšířit nákazu – jak jinak než globálně.

Od počátku ujišťovali, že vlastně o nic nejde, že není třeba zavírat hranice a za epidemii (o pandemii nemluvě) ji označili, až když i slepý viděl, co se na všech kontinentech děje. Když se nyní pokoušejí smrtící vlnu udržet na co nejvyšší úrovni, a odrazovali od nošení nejjednodušší ochrany – obličejových roušek – tihle dva z Prahy jim do toho zase hodili vidle. Důsledky jsou zničující: dnes už ty zbytečné (a dokonce prý „potenciálně nebezpečné“!) roušky nosí skoro celý svět. No kam to máme okna!

Velmi podobné jako s těmi statisícovými zástupy muslimských doktorů, ajťáků, inženýrů a dalších kvalifikovaných pracantů, které nám soudružka Merkelová z berlínského Bruselu chtěla tak solidárně při migrantské invazi „dočasně umístit na našem území“. A když jsme to dobro spolu s Polskem a Maďarskem drze odmítli, poslala to bruselskému Urválkovi. Ten to tradičně nezávisle posoudil, aby nám právě uprostřed „cholery“ poslal liberálně-demokratický rozsudek: vinni ve všech bodech obžaloby. Jenže – jak to bude s exemplární popravou?


Stříhali dohola…


Vypadá to jako fraška. Jsme sice odsouzeni za to, že jsme se odmítli nechat dobrovolně přizabít, ale protože mezitím „povinné kvóty“ skončily, nic to prý neznamená. Různí kavárenští povaleči (tzv. komentátoři) už spěchají s radami, že jsme měli trdlovat jako Slováci, kteří pár členů invazních jednotek přijali (kde je jim asi konec), takže se Brusel nažral, a Bratislava zůstala celá. Není větší hoax, fake a desinformace. Kdybychom to udělali, kvóty by dnes byly realitou. A že se s námi, Poláky a Maďary Slováci „chytrácky“ svezli? Skoro bych jim to nezáviděl. Bude to jako s eurem, které nadšeně přijali – a teprve teď, v přicházející krizi, si s ním teprve užijí. Boží mlýny…

To ovšem neznamená, že se naše poprava nekoná. Jen byla o chvíli odložena. A nedejme se mýlit: nejde o nějaké faux pas, že nám flastr vyťali uprostřed morové rány. Oni to udělali velmi promyšleně a záměrně. Předpokládají, že když máme úplně jiné starosti, verdikt, který by jindy zvedl vlnu lidového odporu, zmizí ve statistikách mrtvých. A protože Merkelové ministryně Bundeswehru – toho času (nikým nevolená) velí celé unii – již jsme zaregistrovali, že chystá nové kvóty. Tentokrát opět dobrovolně povinné, pod jiným jménem. Ne nadarmo se soudružka jmenuje Lejnová. Nomen omen.

Až se trochu uklidní paseka, kterou s americkými „vývojáři“ a WHO za zády přinesli chrabří US „vojenští sportovci“ na „hry“ do Wuchanu, dostaneme direkt naplno: Politbyro bude rozdělovat (virtuální, inflační, ničím nepodložené) stamiliardy na „záchranu“ maléru, který plánovaně vyvolali. „Cože? Nechcete dobrovolně přijmout požehnání skutečné muslimské rozmanitosti (v nápadech, jak zlikvidovat váš středně velký tisíciletý stát a národ)? Tak nic nedostanete! A může se Babiš třeba zbláznit, že jsou to ve skutečnosti naše peníze (také z našich daní). Nic!

„Stříhali dohola malého chlapečka,“ zpíval básník Josef Kainar „mythus“ na předchozí německou okupaci, „kadeře padaly z hlavy a zmíraly…“


Prachy


„Nemít prachy nevadí,“ – jen když je veselo, zpíval naopak s kolaborantskou kavárnou skrze ČT před pár dny zasloužilý štamgast Zdeněk Svěrák v přímo mýtickém výronu nechutnosti. Do tváří mnoha lidem, kteří nevědí, budou-li mít (na rozdíl od něj) zítra na nájem a na chleba. Jenže jaký to staromódní „morální kýč“ proti modernímu velkému starostovi z Prahy 6! Malý synek velkého Petra Koláře (někdejšího diplomata, pak medvědáře Jiřího Drahoše, dnes promotéra dalšího adepta na hrad, exkomunisty a převlékače uniforem Petra Pavla) dovedl umění nechutnosti k pravé dokonalosti.

Pokoutní odstranění pomníku osvoboditele Prahy maršála Koněva – pár dní před pětasedmdesátým výročím pádu prvního německého protektorátu na území našeho státu – je víc než symbolické. Nejde jen o provokaci jednoho frajírka „zlaté mládeže“ z Kalouskovy pražské stáje. Nejde jen o plivnutí do tváře všem obětem rudoarmějců na pražských hřbitovech (o desetitisících dalších v celých Čechách a na Moravě ani nemluvě). Jde o totéž, co udělala Lejnová: je to výhrůžka a „vzpomínka na budoucnost“.

Zdejší Pátá kolona kolaborantů tím dává Berlínu (formálně Bruselu) na srozuměnou, že je připravena podpořit jeho závěrečný útok na zbytky naší samostatnosti a svobody. Nastupují z děr, ale rychle opět vyrostou. Nafouknou je nekonečné PRACHY, které na to dostanou k dispozici. Jediný bůh, kterému se autenticky klaní. Neměli bychom žít v iluzi, že epidemie – a především její ekonomické důsledky – nejsou součástí jejich Internacionály. Poslední bitva vzplála. To sice už s někdejším soudruhem Svěrákem nezpívají (je to přece jen trošku z módy), ale v hlavách to mají stále. Jen se tomu teď v jejich bruselké „Kominterně“ říká Globalismus či Nový světový řád. No nekup to!Nástup


Bylo by prostě smrtící iluzí myslet si, že důsledky epidemie bude Brusel oslaben. Je to přesně naopak. Nepomáhal státům unie v nastupující krizi nikoli proto, že „zaspal“, nebo „byl zaskočen“. Zaspal a byl zaskočen asi tak jako WHO. Sám je jednou z institucí téhož. Epidemie je krizový plán – a nyní jde pouze o to, jestli jim vyjde.

Jestli Donald Trump v důsledku zhroucení americké ekonomiky prohraje podzimní volby. Jestli Británie v důsledku zhroucení ekonomiky „přijde s prosíkem“, nebo dokonce (slyšel jsem o tom vážně spekulovat soudružku Tachecí v rozhovoru se soudruhem „ekonomem“ Sedláčkem na ČRo Plus) – nevypíše nakonec „opravné referendum“. To se asi nestane, ale Brusel naopak teď spíše mocensky posílí. Země sražené na kolena bude snáze nutit modlit se k mantře „více Evropy“.

Půjde o to, zda trojice států ve střední Evropě (s kabaretní novou slovenskou vládou, eurem a prezidentkou s „rudou rouškou“ spíše na čas nepočítejme) se dokáže ubránit. Najít další spojence. Mají hlubokou historickou zkušenost. Ostatně i v poválečné době patřily k „problémovým“: Maďarsko v padesátých, my v šedesátých, Poláci v osmdesátých.

Proto ani kolaboranti a Páté kolony pro nás nejsou ničím novým. Bronzového maršála sice mohou – slovy soudružky Marvanové – „dočasně uskladnit“ v neexistujícím pražském muzeu (spoléhajíce na to, že tradiční jednotkou „dočasnosti“ je „jeden furt“), ale se zrajícími hrozny spontánního lidového hněvu si neporadí.

Tolik prachů ještě žádný tyran neměl. A mít nebude. Blížící se Velikonoce připomínají, že proti zlu nejsme sami. Jde o to vydržet. Což platí i pro ty, pro něž jsou Velikonoce jen pomlázka a dlouhý víkend na chalupách a chatách. Ne náhodou letos také jiný. Nejen kvůli karanténě. Jestli nás tohle už konečně pořádně nebrnkne přes nos, tak nás krysy slupnou ke svačině.

Mají právě nástup.


37 komentářů :

 1. Úloha legionářů v Rusku je, alespoň z pohledu samotných Rusů velmi sporná. Nedivil bych se, kdyby, až si naši potentáti zase vzpomenou, že jsme nějaké legionáře kdy měli, našli místo jejich hrobů a pomníků smetiště, nebo palouk zarostlý kopřivami.
  On pomník Koněva nebyl pomník samotnému Koněvovi, ale především těm 140 tisícům rudoarmějcům, kteří padli při osvobozování Československa. Kdyby ti kluci neumřeli, tak jsme tady dneska nebyli. Ani ti pražští kokoti.
  A jak se do lesa volá ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak. Fakt se moc stydím, tomu volovi z Prahy 6 jsem napsala,ale co můžu dělat dál? Co petice?

   Smazat
 2. Nedivil bych se, kdyby nekdo vzal do ruky akuflexu, predpisovou rousku a osvobodil radu nasich mist od ohavnosti pokrytectvi, lzi a utlaku.

  Ty ozralovo lavicky, cedule ulic a namesti nesouci jeho jmeno.

  Kalouse je pripraven na ozbrojeny odpor. Ha, ha, ha.

  Z principu vyssiho moralniho, by takovy cin byl uctenim pamatky vsech obeti obyvatel Jugoslavie za schvalovani toho zlocinu bombometcickou zrudou.

  Kdy se letisti vrati jeho puvodni nazev!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slyšel jsem, že se změna názvu letiště připravuje. V té změně bude prý zohledněna historie vzniku našeho letectví v Českých zemích a vzpomínka na prvního našeho letce Ing.Kašpara. Nový název letiště v Praze bude: "Letiště Kašpara Václava Havla".

   Smazat
  2. Drzé čelo je lepší, nežli poplužní dvůr. A slušný člověk zůstane slušným člověkem. To pouze debilové a dobytkové se chovají jako prasata. Zejména pak vůči těm slušným. Tak že zatímco tyto prasata budou dál okopávat kotníky kde komu, ti slušní se k něčemu podobnému nesníží. Ke své vlastní škodě.

   Smazat
  3. 8:26
   Naprostý souhlas. Jen kdyby to nebyla urážka Jana Kašpara. To si on nezaslouží. Takže bych tam dal malé káčko.

   Smazat
  4. To těžko se bude měnit. My jsme již podali petici na pražský magistrát, aby se okamžitě začalo přejmenování VŠECH názvů, které nějakým způsobem souvisí s Ruskou Federací, Sovětským Svazem, nebo Ruským impériem. Některé z nich by se mohly přejmenovat podle ukrajinských buditelů a bojovníků za nezávislost Ukrajiny. Například náměstí I.P.Pavlova by se mohlo přejmenovat na S.A.Bandery či R.T.J.Šucheviče.

   Smazat
  5. Já si myslím, že načálstvo, v6dy dle rytmu doby inovuje, ale Kulaťák zůstane Kulaťákem a Ruziň Ruziní, jen Vilzoňák už zanikl. K meritu věci
   mezi "fandy" EU lze zařadit Rakousko, Řecko, Itálii i Španělsko. Možná, že tento seznam rozšíří i další zájemci např. Francie. Uvidíme .

   Smazat
  6. Letiste Kaspara Vaclava Havla udelalo muj den. Diky.

   Smazat
 3. Dobře, pane Hájku, ostatně jako vždy. Jen bych nezneužíval ty krysy, poněvadž to jsou, oproti Vámi výše jmenovaných, charakterní užitečná, milá zvířátka, která na rozdíl od kreatůr nikomu neublíží.
  Ospravedlnit se dá snad jen pan Kalousek, poněvadž tomu již definitivně přeskočilo, tudíž za to nemůže.
  Co se blba z Prahy 6 týče, tak to je přesně to jablko, které nespadlo daleko od stromu. Mají to v rodině.

  OdpovědětSmazat
 4. Pan Hájek výstižně, ale unie uhnije.
  Žádná krysa nemá život věčný, a nezbyde po ní nic, co by bylo nutné likvidovat, jenom hanba, kterou ti psychopati způsobili normálním lidem.
  "Hřib, Novotný, Kolář a další. Jsou pouze dvě možnosti. Buď to jsou regulérní idioti, kteří nedohlédnou důsledky svého idiotského počínání, to je ale ten lepší případ, nebo je to ještě horší, neboť to dělají na cizí objednávku":
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020040311752194-stepanek-rozlustil-proc-starosta-kolar-odstranil-pomnik-koneva-jsou-pouze-dve-moznosti/
  Jak zareaguje vláda, a prezident v případě zneuctění památky 140000 padlých rudoarmějců při osvobozování našeho území od německých nacistických vrahounů? Jde o porušení mezinárodní smlouvy z r. 1993!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Premiér Babiš byl zřejmě o záměru radnice Prahy 6 odstranit sochu maršála Koněva informován tajnými službami, z titulu své funkce, předem, příp. to bylo s ním přímo konsultováno. Nezasáhl...

   Smazat
  2. Myslím, že se mýlíte. Unie neuhnije. Stačí si připomenout několik moudrostí našich předků. Např. tu o vypouštění vody samotnými kapříky nebo tu o chcípající kobyle. Naši předkové nebyli zblblí demokratickými manipulátory tak jako většina z nás.

   Smazat
  3. 9:05 Proboha nechte už toho Babiše, ten má teď jiné starosti, než běhat za zadkem mladíků oslněných mocí. Morná i to měli ti hřibečkove na mysli, prostě škojit.

   Smazat
 5. Krysy pracují na svinstvech pod rouškou noci, jinak by tu podle nich řádila spodina:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kolar-junior-zcela-otevrene-Vyuzili-jsme-situace-Schvalilo-se-to-v-noci-Jinak-by-tu-radila-prapodivna-spodina-619413
  Idiot nemůže nechat nikoho na pochybách, že skutečně je ke všemu ještě nebezpečným psychopatem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co tak pod rouškou noci vypálit Kolářovi kvartýr? Na to nepotřebujeme davy protestující spodiny. Na to stačí jeden týpek s kanistrem a sirky.
   Ale co se rozčiluji. Co si pražáci vybrali, to mají. Jenom mi v tom neštimuje to, že o pomnících jsme kdysi s Rusy podepsali nějakou smlouvu. My nebudeme bourat jejich, oni nebudou bourat naše. A nadřazené složky nic?

   Smazat
 6. Lavička V.H. na Praze 6 u Technické knihovny je fošna a starý hliníkový sud od piva a stála 850 000 korun! No nekup to? A když máme demokracii, tak musí také havlisté snést vysvětlující tabulky na letišti v Ruzyni , kde bude jasně popsáno, co všechno po roce 1989 Václav Havel napáchal a jaký to byl špatný člověk! Když byly tabulky u Koněva , musí být také na letišti v Ruzyni!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Stále stejní členové parazitických rodů. Možná se dožiji že budou vládnout v prospěch dalšího velkého bratra. Kdyby ten Kalousek alespoň prosadil že máme právo na zbraň jako v USA.

  OdpovědětSmazat
 8. Vadí mi, že označujete Brusel jako rudý. Pane, nepleťte pojmy! Brusel je nástrojem velkokapitálu a s rudostí nemá společného nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:38 Nepochopil? Mocenské praktiky mají podobné, cepínem by zasloužili.

   Smazat
 9. Pane Hájku skvělý článek o dnešní situaci bohužel Slovensko je ztraceno ale Rakousko toho má též dost a může se k nám přidat.Nejlepší by bylo aby jsme se domluvili a odešli z nacistické eu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozrejme, na Slovensku to poslednou dobou škrípe. Ale nietreba Slovákov odpisovať. To sa bruselantom hodí do krámu. Česi mají vo zvyku odpisovať iba pre to, že jim to dává pocit akože prevahy nad Slovákmi. To nie je rozumná politika. Netreba V4 definitívne štiepiť!

   Smazat
  2. 14:17 Člověče já nemyslel váš národ ale to vedení co máte je na smyčku.

   Smazat
 10. Konšelé pražští.

  Mistr Jan Hus mluvil o pravdě. Dnes je na Staroměstském náměstí nemá roušku.

  Taky ho dáte pryč?

  A Mariánský sloup? Kdy ten půjde pryč?

  Ten sice roušku nepotřebuje, protože nemá ústa a to co říká, přestože nemá ústa, vám, vy bídácj, asi nevadí.

  OdpovědětSmazat
 11. Oslavný článek o boji EU proti koronaviru, který vás rozpláče nebo vyvolá záchvat smíchu. Žantovský objevil také s*ině na sociálním účtu a podraz hlupáka Kalouska na celý národ:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Oslavny-clanek-o-boji-EU-proti-koronaviru-ktery-vas-rozplace-nebo-vyvola-zachvat-smichu-Zantovsky-objevil-take-s-ine-na-socialnim-uctu-a-podraz-hlupaka-Kalouska-na-cely-narod-619396

  OdpovědětSmazat
 12. Toz abe nám herr Kolar neskoncel jak ceské ministr propagande a telocviko .....belo to ostodné a mosele ho oklizet teho Moravce není oz ten herr Kolár ako ten Telicka s vylestenó ? hezké den v lepsßich casech P.S.

  OdpovědětSmazat
 13. Ne, to nebyla vůle většiny občanů ČR, omlouvám se Rusku.

  OdpovědětSmazat
 14. I vystoupení blbečka Ondřeje Koláře v TV ukázalo, jaká je to ubohá bytost, obyčejná česká veš, ubohý nácek! Jablko nepadlo daleko od stromu svého prodejného otce ve službách amerického deep-state. Ubožáci vsadili nan špatného koně, brzy poznají, jak se spletli. Nikdo je litovat nebude!

  OdpovědětSmazat
 15. Doporučuji v souvislosti s odstraněním sochy maršála Koněva přejmenovat Ryporuje na Praha-Sídliště humanitárního bombardování. A některé ulice v tomto smetišti nazvat Hirošimská, Irácká, My Lai, ulice Dvojčat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak sídliště, navrhuji vytvořit samostatný, nezávislý stát Řeporyje, s vlastní osobitou kulturou a doplnit jeho vládu o naše politické elity. To by v tom byl čert, aby se to nepovedlo. Určitě nalezne podporu a bude přijat do EU i OSN.

   Smazat
 16. To byla obyčejná zvůle party velice nechytrých lidí. Nejhorší je ovšem to, že byla prosazena !

  OdpovědětSmazat
 17. Přiznávám, že mě ten nácek z Prahy 6 silně vytočil, ale pak jsem si uvědomil, že podobné zbabělé svině doplněné o nepochybné psychopaty jako je ten řeporyjský spratek, vysloužilý pornoherec Janda, různí pseudoumělci atd. sice štěpí národ, ale na jedné straně břehu zůstávají ti nejlepší příslušníci českého národa, na opačném břehu se pak vzájemně plácá po ramenou tahle odrodilá spodina.

  OdpovědětSmazat
 18. VŠUDE TO ŘÍKÁM A TVRDÍM,ŽE NA KAŽDOU >SVINI< SE VODA VAŘÍ!!!!! = O.KOLÁŘ,HŘIB,NOVOTNÝ,KALOUSEK,PEKAROVÁ, ŠOJDROVÁ,JOUROVÁ,PETŘÍČEK,BARTOŠ,FERI,Z.SVĚRÁK,MINÁŘ,GEISLEROVÁ,J.HRUŠÍNSKÝ,FIALA,A SPOUSTU DALŠÍCH PROBRUSELSKÝCH SLUNÍČKÁŘŮ - A KOTEL UŽ VŘE!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budeme vařit i rozkradače toho mála co zbylo? Babiše, Faltýnka, Maláčovou, Haška a další? Ty, kteří sice hubou "hájí naše hranice", ale pro dotace z EU by upsali duši?

   Smazat
 19. Jen zbabelci a zradci a vselijak deformovani lide bojuji ted proti pomnikum. Tahle pakaz byla za totace v laufu, nebo zalezla v dire. Ted, kdyz je v neoliberalismu dovoleno skoro vse zase vylezli. Konev, Mariansky sloup, Radecky je napenily a tak nam tady bojuji proti kamenum, ktere zvecnily nasi historii. Temhle idiotum, kteri se pokladaji za inteligenty neni pomoci! Mezi ne patri i Hampl, ktery vsude publikuje a brani se Marianskemu sloupu.

  OdpovědětSmazat
 20. Kulturní lidé nemusí nikomu lézt do zadku a naopak taky nemusí nikomu ukazovat holý zadek. To je bonton primitivů

  OdpovědětSmazat
 21. Brzy bude výročí Bílé hory, 1620 doufám, že naše pražská panská jednota náležitě oslaví svůj " Vítězný listopad". Jak, ale potom provedeme rekatolizaci nevím.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.