Reklama

neděle 19. dubna 2020

Nositel Nobelovy ceny říká: Covid-19 je lidským výtvorem


Paul Craig Roberts
19. 4. 2020
Francouzský virolog Dr. Luc Montagnier, který objevil virus HIV a v roce 2008 získal Nobelovu cenu za medicínu, říká, že virus COVID-19 je lidským dílem a nikoli tedy přírodní mutací. Dodává: Abyste do tohoto genomu vložili sekvenci HIV, je třeba molekulárních nástrojů, které se dají pořídit jedině v laboratoři. Dr. Montagnier má za to, že Číňané se snažili vyrobit očkovací látku proti AIDS a jejich konstrukt z laboratoře náhodně unikl. K čemuž virolog dodává, že dobrou zprávou přitom je, že příroda žádná fušování a zaplátování nepřijímá a tyto nepřirozené změny bude sama eliminovat. A to dokonce i když se nebude nic dělat. Věci se zlepší, ale bohužel, až po mnoha lidských ztrátách.
Překlad: Lubomír Man

36 komentářů :

 1. Takže nakonec teda Číňané. Opravdu "překvapivé".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kde ten "Frantík" bere tu jisstotu, že zrovna Číňané? Nemá ty samé "spolehlivé" zdroje, jako Mayová o "novičoku"? Alespoň víme, odkud pocházelo jablíčko pro Sněhurku...

   Vymazat
  2. Re (14:04):
   Francouzský nositel NP přece ve Francii nemůže jen tak napsat, že ten konstrukt zfabrikovali v USA. Přišel by o placku Nobelovu, pověst i svobodu.
   Podstatné je to, že vyvrací bláboly činovníků USA (a všech na ně navázaných mediálních překrucovačů) o přirozené evoluci viru z netopýra přes luskouna či vtáka vohníváka (v čínských potravních specialitkách se těžko vyznat) .. až k tomuto CoViD_19.
   O němž již dnes píšou, že jeho podkmen "A" (byl identifikován v Číně), zatímco podkmeny "B" a "C" zas v Evropě i jinde. Těžko si představit, že virus jen tak přeskočí z Číny, aby přitom ještě i zmutoval.
   To už by ta evoluce dělala zázraky (zde ty dva povinné), a to v přímém přenosu. A mohla by tudíž být i blahoslavena. O jejím "dobrodiní" pro lidstvo netřeba pochybovat, alespoň majitelé důchodových fondů, vč. zdejších svobodomyslných kalousko-fialů, na mutacemi přímo jásají, a přitom vládu nabádají k rozvolnění opatrnosti. Snad aby se ta evoluce uměle nepotlačovala.

   Vymazat
  3. No tak tato pandemie snad otevřela oči všem,co do nebes vychvalují západní a americkou demokracii a styl života. Ukázalo se,že je tam ve skutečnosti bezvládí,anarchie a chaos. A přesně tak by to tam vypadalo,kdyby vyprovokovali válku s Ruskem,nebo Čínou. Řinčí zbraněmi, ale kdyby to začalo,budou dezertovat,střílet vlastní velitele,chaos a zděšení by u nich nebralo konce. Malý příklad- v Itálii a v Kanadě utekl personál,který ošetřuje staré lidi v domovech důchodců, ze svých pracovišť ze strachu před nákazou COVID 19. Takoví tam jsou hrdinové.

   Vymazat
  4. Ano anonyme 20.45 - to jste vyčetl z novinek? Protože jinde tyto články nejsou. Taky je vaším guru novinkový bulvár? Neskutečný humus - neustále píšou o koronaviru, hromadách mrtvých a tak dále. A diskuzní smečka? Teď se pod jedním článkem sprostě - ale tak sprostě! nadává prezidentovi Zemanovi - že to snad ani není možné. Co se to tam na diskuzích slejzá za lidi? Samý duševní mrzák! Sprostí dementi! Za sprosté urážky prezidenta už by měly začít padat tresty - nechápu ty novinky, že takové diskuze vůbec dovolí. Jsou to prostě bulvární šmejdi, a úmyslně rozkládají společnost, šíří paniku,straší lidi, a podněcují nenávist. Divím se, že takový bulvár vůbec čtete.

   Vymazat
  5. URCITE UMELE, URCITE NE V CINE, URCITE V U.

   Vymazat
 2. To bude virolog chytrý jak rádio.
  Žádná laboratoř ve světě bez kontroly z USA neexistuje a co USA laboratoře po celém světě,hlavně v Africe i ta v Chu anu spolupracovala z vědci z USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.
   A kdo první křikl, ten zapálil.

   Vymazat
  2. Však ta čínská byla údajně financována Rotschildy.,. Kruh se uzavírá...

   Vymazat
 3. Nic nového. S.Peková to řekla již dávno.
  Takovíto "Nobeláci" jen čekají, kam zafouká vítr a pak se rozkecají.

  Nicméně v ČR se teď řeší návrat do škol i žáků 2.stupně.
  Vzdělání budoucích otroků nesmí být nadlouho přerušeno!!! Kdo by na "panském" dělal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nespěchat!
   Sportovní svět zasáhla tragédie. Boj s koronavirem prohrál v osmačtyřiceti letech známý fotograf Anthony Causi, jenž pracoval pro New York Post.
   https://www.sport.cz/ostatni/ostatni/clanek/1353472-myslel-jsem-si-ze-jsem-neznicitelny-napsal-za-par-dni-zemrel-a-rozplakal-svet.html#rss

   Vymazat
  2. Návrat dětí do školy se snad vyřešit musí - ne? A kdo by "dělal"? To myslíte vážně anonyme 12.47 - že dnešní mládež bude "dělat?" Dokonce jako "otroci?" Ti budou Mgr a Bc, právníci, bankovní úředníci, do neziskovek nalezou, budou dělat makléře, agenty agentur - ale "dělat?" A do školy se vrátit musí - vždyť by z nich byli blbci! Vy byste je snad nechal doma ještě třeba rok? Tohle už je fakt pimprlové divadlo.

   Vymazat
 4. Zatím to nelze s jistotou říci kdo za virus může možná se pravdu ani nedozvíme.

  OdpovědětVymazat
 5. Od začátku epidemie si myslim ,že jim to někde uniklo a je takový problém jaký je.Navíc tu opravdovou pravdu se nikdo nikdy!!!nesmí dovědět.A pohádky o tržnici ve Wuchanu at si strčej někam.Luboš

  OdpovědětVymazat
 6. Zcela zásadní je konstatování, že koronavirus se oficální označením "Sars CoV2" ,který vyvolává onemocnění Covid-19 vznikl v laboratoři, tedy že jde o co to bude způsobovat v budoucnosti lze pouze odhadovat. SCI-fi autoři již dříve dost reálně popsali, co se bude dít na Zemi, zavleče-li se sem cizí-nepřirozený mikroorganizmus (tehdy z vesmíru) a dnes bohužel z laboratoře!Věci se zlepší, ale až po mnoha (kolik lidí zemře) lidských ztrátách? Milion, desítky nebo stovky milionů? Konstatování pana virologa, že jde o nechtěný únik z čínské laboratoře je spíše zbožné přání, protože s velmi vysokou pravděpodobností byl vytořen v laboratořích, které se právě tomu věnují a to jsou vojenské laboratože americké armády. Dokonce se tím již pochlubili v časopisu Nature v roce 2015.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kniha - Válka světů - útočníky na planetu Země zlikvidovala sama Země ...

   Vymazat
  2. Označení Covid-19 napovídá, že jeho autoři počítají s Covid-20, 21, atd. Takže očkovací vakcíny půjdou na dračku ...

   Vymazat
 7. Při vývoji očkovací látky proti AIDS byl vytvořen Netopýří virus ...
  To by blbý nevymyslel, no to musí mít člověk Nobelovu cenu ...

  OdpovědětVymazat
 8. Pachatel celosvětové virové krize je konečně znám! Čína nekompromisně ukázala na americkou vojenskou laboratoř USAMRIID ve Fort Detrick v Marylandu s nejvyšším stupněm biologické ochrany v USA na stupni BSL-4 jako na místo, odkud unikl první kmen Coronaviru, jenž kontaminoval odpadní vody po havárii parní dezinfekční čističky! US army více než rok havárii tajila!
  https://cz24.news/author/redakce/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve Fort Detrick byli take Cinane (na stazi?), kterri pak odjeli pracovat do Wuhanu.
   Obama financoval vyvoj viru ve Wuhanu 6.7 Mio $.
   Pro mne je to spojeni dvou mocnosti, ktere maji hlavni podil na pandemii. Vsechny laboratore na bio zbrane zavrit, vyzkum zakazat a vsechny zbrane a virove banky znicit!

   Vymazat
  2. Kdo je zo my? CIA?

   Vymazat
 9. My mame jistotu na 100 % , ze je virus z Ciny !
  Vy nemate zadne informace, s kterymi neni manipulovano !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kecko, kdo vy? A kde je ta 100 %?
   Nemanipulovane dukazy sem!

   Vymazat
  2. 18:18 Tohle je Honolulu, takže nemusíte reagovat, nemá to stejně smysl. A jak můžete od přivandrovalého Američana chtít, aby něčemu rozuměl? Teď už se ani nepodepisuje, čili naše strategie byla správná.

   Vymazat
 10. Pan Bašta dobře zhodnotil:
  „Za nejhorší zjištění však považuji to, že počet politiků, kterým by nijak nevadilo, kdyby se naše populace o nějaké to procento snížila v důsledku pandemie, pokud na tom mohli vydělat (případně jen neprodělat) je poměrně vysoký,“:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020041911821941-vyvoj-sveta-po-pandemii-diplomat-prisel-s-vaznym-varovanim-na-dobu-rouskovou-nebudeme-vzpominat-ve/

  OdpovědětVymazat
 11. On je ten "covid" stejně zajímavý, ať už je odkudkoliv! Tak na návštěvy do nemocnice nikdo nesmí, ani do důchoďáků nebo LDN - ti lidé, co tam leží už delší dobu neviděli své děti a příbuzné -leží a čekají. Dívají se na dveře nebo z okna. Jinak nic. Strašné! To musí být strašné! A možná že i zemřou steskem, protože srdce lítostí přestává bít. Ale otcovská lobby si dovedla vynutit, že otcové smějí lézt do porodnic "hrát na housle u díry jako Budulínek"?. Neskutečné blbství - rodička porodí, pak jde domů, ale za lidmi ležícími ve špitále prostě nikdo nesmí! Jsou to prapodivná pravidla, kdo má moc, tomu se ustoupí, na toho holt covid nemá. Jsou to totalitní způsoby, totalitní moc, totalitní nařízení - dokonce ani za totality nikdo nepamatuje nošení roušek a podobné sračky, ačkoliv byly černé neštovice, černý kašel, spála, spalničky, zarděnky, TBC - se vším si tehdejší zdravotnictví poradilo bez přiblblých příkazů k zavírání hospod, cukráren a obchůdků - žádná hnusná buzerace a strašení. Nechápu - nechápu co se s lidmi stalo, že se tak snadno a bez odporu podřizují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Citát: Jsou to totalitní způsoby, totalitní moc, totalitní nařízení - dokonce ani za totality nikdo...

   Fantastický logický obrat.
   Ale máte pravdu v tom, že dřívější zdravotnictví bylo pro lidi a ne pro zisk. Jen maloměšťáci a řeknu co si myslím - svině - vyžadovali a dávali úplatky. Já jsem je teda nedával, stejně jako to nedělám ani teď. Sice nic moc nemám, ale aspoň můžu v diskusích být spravedlivě rozlobený!

   Takže teď zbývá odpovědět jen jednu otázku: Kdy teda byla nebo je totalita?

   Vymazat
  2. Hádám 19:27, že vám ani v dobách lepší kondice matematika příliš nešla. Nedej Bože, při více proměnných. Všimněte si prosím, že SARS-CoV-2 je virus s dosud lidstvem nezažitým chováním. Nebo si to bystřejšími nechte objasnit.
   K těm totalitám - obávám se, že pokud mají být účinně kroceni zištní sobci, musí být nějaká ta "totalita" poměrně tuhá. Za jejich vlády už k jejich podpoře stačí vždy dost početní blbci. Je totalita jiná, svým způsobem daleko víc tuhá.

   Vymazat
  3. Na "Novinkách" dnes je zajímavá diskuse ke kanadskému domovu důchodců... odkud zdrhl celý personál včetně ředitele či majitele... A PRAVICOVÍ DISKUTUJÍCÍ se rozčilovali, jak personál je nespolehlivý, když "klienti" - spíše střižné ovce, platili nehorázné ceny za pobyt... ale nikoho nenapadla ta nejprostší otázka... jaké platy personál dostával... a zda měl v Kanadě placené (zaměstnavatelem samozřejmě) zdravotní pojištění na rizika spojená s péčí o nakažené Covidem, resp. zda si mohl dovolit riskovat naprostou pauperizaci sebe i svých rodin a smrt v případě nákazy od klientů v tamní formě financování zdravotní péče...

   Vymazat
  4. Tak zrovna z matiky jsem byl vždycky za jedna -sekl jste se anonyme 20.49! Ale že jste mi neodpověděl, proč návštěvy do nemocnic a léčeben nesmějí, ale otcové o porodům si to prostě vynutili! To je nějaký "koronavirus" když si může někdo něco vynutit? Asi sotva! Buď nějaký virus - to jest "nemoc"? opravdu je, anebo si každý upraví zase co potřebuje? Papírnictví a knihkupce zavřít, kadeřnictví zavřít - přitom zrovna knihkupectví nebo papírníci zejou prázdnotou, ale stříhání čoklů ano? To si taky psíkaři vynutili! A vůbec - zrovna ta psiska!Ve městech jsou posrané trávníky - jsou v tom mouchy, červi, nikdo to neuklízí, létá to lidem do oken, roznáší to nemoci, v trávnících šlapou malé děti a vdechují ten sajrajt -a nic! Žádné pokuty - protože psí lobby už má panečku sílu! Na ty žádný virus neplatí! Jen pro truhlíky - hypochondříky - hadr na čumák, zavřít doma, dusit se ve vlastní šťávě - to je ono! K čemu byla celá tahle šaškárna, se dozvíme časem. A že není vyhlášeno jako pandemie promoření občanů chlamydiemi? Ty způsobují všechny druhy zánětů - i smrtelných - a nic sakra! Jak to? I ten pan Vančura z toho hudebního tělesa před dvěma dny zemřel na zánět zubu -a ne že se bál jít k zubaři - to je zase novinková hnusná lež! Přece nenapíšou, že lékařské i zubařské ordinace jsou zavřené!!! Zkrátka - jiná úmrtí než na koronavirus nikoho nezajímají? Ach bože - to je občanská ubohost až bůh brání!

   Vymazat
  5. Vážený 22:16, za "jedna" jste mohl být leda z počtů, ze skutečné matematiky rozhodně ne. Vždyť se šťouráte v detailech a zcela opomíjíte rozhodující veličinu. Jistěže ti tatínkové u porodu je směšná, spíš módní záležitost podobně, jako slavení Valentýna, Haloveen a Santa ..., pejsci v oblečcích a jejich frizůry ... Pletete dohromady nemoc společenského systému, onemocnění lidské společnosti s nemocí lidského organismu, s virovou pandemií, která ohrožuje funkceschopnost zdravotních systémů. Srovnejte si v hlavě i ty zubaře. Kolik jich tak asi je mladších padesáti let? Mějte se.

   Vymazat
 12. Číňané přešli do protiútoku a prohlašují USA za tvůrce humanitárních katastrof. Hlavní myšlenkou je to, že USA svými sankcemi i jinými akcemi vytvořili několik takových katastrof ve světě.
  Celkový počet obětí jakoby boje s terorismem 801 000
  Jen v Sýrii z tohoto důvodu zemřelo 40 00 a je 6 500 000 uprchlíků (americké údaje)

  Zdroj: https://nstarikov.ru/kitaj-perehodit-v-nastuplenie-ssha-sozdatel-gumanitarnyh-katastrof-114864

  OdpovědětVymazat
 13. Odpovědi
  1. No právě. Ono se tu šermuje Čína X USA. Ale ty Spojené státy jsou rozdělené jako nikdy předtím. Proto bude lepší ptát se Pjakinem - co tímto odporným manévrem globální elity sledují. Pak nebude tak podstatné, jestli Čína nebo USA, když jsme jedna rodina. A VVP2 to má v hlavě srovnané, přestože je to starý bolševik.
   wc

   Vymazat
 14. "O novém druhu koronaviru se začalo hovořit v prosinci loňského roku, kdy se začal šířit z města Wu-chan v provincii Chu-pej. nebezpečný virus Sars-CoV-2 se s největší pravděpodobností poprvé objevil už v polovině loňského září, a nikoliv ve Wu-chanu, tvrdí britský genetik Peter Forster, který studuje mutace nového typu koronaviru. (...) Nejčastěji se základní verze viru objevovala v Austrálii a Spojených státech, v Evropě pak ve Španělsku."

  OdpovědětVymazat
 15. "Fakta" se jen vrší a čím dál víc si protířečí. Do sbírky taky přidám, jedná uslaratoř, byla rok v rekonstrukci pro opravu čističe odpadní vody a hned za sedm dní od nového otevření po rekonstrukci ohlásila, že testuje na corvir sérum. Je to fofr.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.