Reklama

sobota 4. dubna 2020

Odstranění sochy maršála Koněva je dalším příznakem epidemie

Ivan David 
4. 4. 2020
...Epidemie horší, než je ta koronavirová. Epidemie, která nám chce místo roušek nasadit roubíky.

https://www.facebook.com/MUdrIDavid/videos/651953165595395/

67 komentářů :

 1. Měli bysme mít schopnější Vládu než jsou někteří psychouši na pražských radnicích.
  Vláda je zavázána Česko-Ruskou smlouvou k ochraně památníků ..., a to není schopná zasáhnout (hlavně ministři kultury, obrany, zahraničí) a zjednat nápravu ???
  Není nic jednoduššího než během pár dní najít vhodnou plochu v Praze a instalovat tam památník s kretény odstraněnou sochou maršála Koněva i s dalšími kretény odstraněnou památní deskou ze Staroměstské radnice ..
  Schopná vláda by to v zájmu zachování dobrých zahraničních vztahů s Ruskem dokázala ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymí 11:12
   Přesně.
   Může kdejaká radnice rušit,znevažovat,neplnit mezinárodní smlouvy?To by pak mohl kdekdo takto postupovat.Tak jsem zvědav na reakce politiků,zodpovědných za plnění mezinárodních smluv.
   Jestli se Kolář inspiroval Trumpem,zrušit,neplnit mezinárodní smlouvy,jemu to nemusí a nesmí projít.

   Vymazat
  2. Češi smrdí a kadí uprostřed místnosti, tvrdí kámoš Havla Kolář, tatíček toho, co tajně sejmul sochu Koněva

   http://skrytapravda.cz/domaci/3187-cesi-smrdi-a-kadi-uprostred-mistnosti-tvrdi-kamos-havla-kolar-taticek-toho-co-tajne-sejmul-sochu-koneva

   Vymazat
  3. Úžasné: Jourová oběšěná na podprsence s nasazeným sáčkem na hlavě. Přežila. Půl milionu měsíčně ji vrátilo do života!

   http://skrytapravda.cz/domaci/3173-uzasne-jourova-na-podprsence-s-nasazenym-sackem-na-hlave-prezila-pul-milionu-mesicne-ji-vratilo-do-zivota

   Tak a dost! Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!

   http://skrytapravda.cz/domaci/3174-tak-a-dost-je-podano-trestni-oznameni-na-komisarku-jourovou-za-nenavist-ke-svobode-slova

   Vymazat
  4. Václav
   Víte mne naprosto uráží nescchopnost naší vlády na jedné straně nechat si kecat do zahraniční politiky nýmandy a sproťáky a na druhé straně netrestat ty, kteří hanobí vlast, jeji dějiny a symboly. Každý idiot ve vládě a v PS o naprosto nesmyslém senátu nemá cenu se zmiňovat, kritizuje např. presidenta republiky který zvítězi přes medialní masaž již podruhé v přímých volbách. A tito rádoby inteligenti ho kritizují, že se jenom vysloví jinak než se jim líbí (i když má naprostou pravdu). O lidech kteří ho volili mluví a píši jako o hlupácích. A nejvíce ti kteří jsou opravdu postižení slabomyslností a profesionální pisálkové a komedianti.

   Vymazat
  5. Já bych se těmi památníky teď moc nezabýval. V USA prodejci luxusního zboží zatloukají výlohy svých obchodů. Připravují se tam na nepokoje, a podle toho že mobilizují armádu i na občanskou válku. Situace je mnohem nebezpečnější, než by se první pohled zdálo. Podle černého scénáře se připravuje něco jako pád Říma. Kdyby k tomu došlo, Hřib,Kolář, Kalousek, Novotný a spousta dalších lokajů by pobíhali po PRAZE sem tam. Nevěděli by co dělat. Nevěděli by kam se podít. Ve státě kde je nikdo nemá rád.

   Vymazat
 2. Dobrý den.
  Prosím, abyste si všichni ti, kteří nesouhlasí s odstraněním sochy maršála I.S. Koněva na náměstí v Praze 6, přečetli dobře "Výzvu" na tomto odkazu.
  https://www.ovkscmfm.cz/clanky/akce--kscm../aktuality/protest-proti-odstraneni-sochy-marsala-koneva.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

  Děkuji a přeji přijatelný víkend.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to si dělaj prdel,to je jako vše co proti tomu udělají

   Vymazat
 3. Já si myslím, že postup naší vlády by měl být okamžitý a rázný: ministr Hamáček nařídí Praze 6 aby do 24 hodin uvedli radní Prahy 6 do původního stavu a na své osobní náklady. Zároveň stanoví výši postihu pokud tak neučiní v termínu. Vše má své meze, vždyť si nemohou dělat co chtějí. Osobní odpovědností pověří pan Hamáček primátora Hřiba za dozoru šéfa Pirátů. Pokud to neudělá ministr vnitra udělá to zítra ráno premíér. A pokud ani to nezabere, tak to udělá po 48 hodinách armáda ČR za dozoru pana Metnara. Pěkné jarní dny všem normálním občanům naší krásné vlasti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. perfektní! 100% souhlas

   Vymazat
  2. Václav
   Naprostý souhlas. Jenom bych doplnil náklady uhradí Ti co to nařídili (tedy to odstranění) potrestáno by mnělo být i vedení policie, která velice schopně dříve rozháněla lidi kteří pomalovanou sochu očisťovali a bránili její mu zakrytí nesmyslná akce v době karantény. Tentokráte asi hlídali, zda někdo přijde a bude demostrovat, aby ho mohli zatknout pro nepovolenou demostraci v době karantény. Musím opravdu vyjádřit své FUJ nad nečinností Vlády a policie. Hlavně jejich Ředitele a Ministra HAMÁČKA. O Ministrovi zahraničí Poche-Petříčkovi který je schopný všeho pro zneuctění Ruska vůbec se nemá cená zmiňovat.

   Vymazat
  3. Nějak by mně zajímalo, kdy se také odstraní pomníky Američanům v Plzni. Přišli do osvobozené Plzně jejími obyvateli, uzavřeli silnice i tratě a posbírali veškeré zbraně a bránili tomu, aby kdokoliv z Plzeňska jel na pomoc volající Praze. Opravdu osvoboditelé, že? ale o tom se mluvit nesmí.

   Vymazat
  4. 19:58 Američané mají jen v Praze 27 památníků na světovou válku. Rusko už nemá žádné, ale budou se instalovat památníky Ukrajincům. Samozřejmě těm správným.

   Vymazat
 4. Tyto slova pana Davida tesat do kamene, který tam zbyl!

  OdpovědětVymazat
 5. Četl jsem, že COVID-19 postihuje mozek, vyvolává zmatenost, zuřivost a zblbnutí. Byli aktéři vyšetření na COVOD-19 - v rámci aktivní prevence? - Klinicky je u nich postižení CNS evidentní - a prý je to trvalé poškození. Máme se tady na co těšit - my Pražané - žití s vedením, které patří do Bohnic - i když si většina občanů myslí, že na Pankrác.

  OdpovědětVymazat
 6. No, asi ti aktéři také kopou do hrobů svých rodičů, plivou na hřbitovní pomníky v jejich sousedství a kálí třeba na sochu Churchilla, protože co ten má na svědomí povražděných, to by jen málokdo uvěřil. Chudí duchem? Kdyby jen to. Demence a to je ještě čeká koronavirus. Pak z nich budou praví opopolitici. Zoo v Praze pro ně chystá už speciální pavilon. Víte jak to všem těm Sviniryjským a Satanovitým tam bude slušet? Až přejde epidemie, prý tam bude zlevněné vstupné, neb jde o živočišnou novinku jinde mimo Prag nevídanou. Ale nechce se mi věřit šířené propagandě, že svině jsou lidštější a rozumnější než nově objevené nestvůry!

  OdpovědětVymazat
 7. Zajimavý pohled, od kterého vychází ta celá nenávist k Rusku, jaksi socialistický, nikoliv kapitalistický. Balkánská řeznice: prý nespravedlivé je, aby jedna země tolik vlastnila a ty zbylé ne. A Rotschild a další banda včetně mme Albrightové, že tolik vlastní, to je v pořádku? Přece to vlastnictví 99 procent majetku Země v rukou jednoho procenta, prý vyvolených, kteří vymysleli způsob přisvojování peněz na ukor celé společnosti - tvůrce FED-u je prý nesmělý muž jménem Warburg - to asi spravedlivé být nemůže. Doporučuji přečíst Anthony Sutton: Roosvelt, czlowiek Wall Street, polský knižní trh. Tam je podáno vysvětlení pojmu korporacionismus a vznik FED-u, který s tímto pojmem úzce souvisí. Dvě finanční ústředí - FED a City of London Coproration, ovládají "spravedlivě" celý svět. Nějak se o tom nikde moc nemluví. Citíme se viníky tohoto stavu? Nebo máme strach? Rotschild např. financoval Hitlera před válkou i během ní, přestal měsíc před Overlordem. Myslíte, že tento člověk nevěděl před válkou co dělá? Nejlepší je, že bankstéři z Wall Street financovali obě hlavní strany válečného konfliktu - bolševiky v Rusku /samozřejmě hned a ještě před Velkou říjnovou revoluci/ i Adolfa Hitlera - ještě před tím, než se stal kancléřem Reichu. Ale jak říká na youtube usměvavý pan Soros /stejně usměvavý jako Roosvelt, ze kterého, podobně jako z Churchilla udělali válečného hrdinu, Churchill to byl člověk, který rovněž se kláněl mamoně, konkrétněji těm, kteří získali těžební práva na Labradoru/, jak říká pan Soros - peníze se nedívají na to, jak jsou použity, hlavně, že se množí, čili můžete je investovat libovolně, hlavně, že budete mít získ. Na nějakém tom milionů mrtvých zcela nevinných lidí nezáleží. Takoví lidé "spravedlivě" vládnou planetě Zemi. A chodí slechy, že ten coronavir možná je úvodem k povšechnému začipování všech, konečně k začátku vysněného NWO pro hrstku vyvolených, kteří si s námi již potom udělají co chtějí. Uvažte jen ve 21 století, někteří lidé umírají hlady a je finanční krize - vleklá, anebo spíše přesněji dojde k jejímu zostření a pak zase budou umírat hlady lidé, tak jak v roce 1929 v blahoslavené veskrze spravedlivé Emerice. Jen hlupák čtoucí to, co jsem napsal říká, že ten svět je dobrý. Mně se pořad nechce věřit, že to tak je a nemůžu to pochopit. Proč jsem tohle napsal? Projevy zla, ke kterým bezesporu patří odstranění sochy Koněva, nenávist k Rusku, to je pohled na svět těch držtašek druhu pana Hřiba a Novotného a dalších, kteří se starají jen o vlastní kapsy a kteří nás neomaleně táhnou do další, tentokráte ještě větší šlamastyky než byl rok 1929 a jeho následek - druhá světová válka.

  OdpovědětVymazat
 8. No já myslím, že Hamáček nemůže Praze 6 nic přikázat, protože u nás v první polovině 90. let proběhla reforma státní správy, kde základním motivem pro to byla dělba moci mezi stát a kraje například. Dnes kraje jsou zřizovateli škol nebo nemocnic, mají ve vlastnictví silnice nižších tříd apod. Za socialismu například školy byly řízeny přímo státem skrze ministerstvo školství. To samé nemocnice.Pod kraje například přešly silnice nižších tříd mosty apod. Babiš přece chtěl silnice nižších tříd převézt opět pod stát jako je to u dálnic a snad silnic I. třídy. Ušetřilo by se mnoho peněz a systém by byl pružný a hlavně by bylo na opravy. No a narazil. Takže já vidím kámen úrazu právě v reformě státní správy z počátku 90. let.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to tedy znamená, že si každý pumprdlík, který zrovna starostuje může klidně porušovat smlouvy, uzavřené mezi ČR a jinými státy? Má tedy stejnou pravomoc, jako ministři? Vláda je tedy k čemu?

   Vymazat
  2. Já nevím jestli každý pumprdlík, ale určitě to bude složitější. Jinak by podle mě někdo z vlády už dávno zasáhnul. Nejlepší by bylo položit tyto otázky přímo Babišovi nebo Zemanovi. Jde o to aby objasnili, jestli mají reálně nějaké páky takovým činům zabránit. Reforma státní správy, která proběhla znamenala neskutečné svinstvo, na které bude doplácet nejedna generace. Tím se podvázala akceschopnost státu ve všech oblastech lidského života. Je svým způsobem zázrak, že v planetárně štábním cvičení s názvem Koronavirus si tento stát vede tak dobře. Za to bychom však měli poděkovat především předlistopadové KSČ a 40 letům tzv. totality. Přece jenom zbytky disciplíny ještě zůstali.

   Vymazat
  3. 14:00 pumprdlík si může dovolit zkonfiskovat budovu velvyslanectví, jestli to uzná za vhodné a jestli to bude právně průchozí. Věřte, že pokud je nejmenší právní problém s budovami/pozemkem u Stromovky, Kolář to bezpochyby využije a vláda s tom nic nenadělá.

   Vymazat
 9. Tahle nahnědlá epidemie mě také napadla. Nechápu, proč se tím má zasírat Praha? A co na to vláda? I když, jaká vláda? :-(

  OdpovědětVymazat
 10. Prahu osvobodil Koněv a jeho vojáci, z někteří bohužel leží v této zemi. Začalo to odstraňováním srpů a kladiv z hrobů sovětských vojáků. Což samo o sobě nemá obdoby, to dokáže jenom dobytek a jako takovému mu to tehdy prošlo. Pokračovalo to natřením tanku na růžovo lakýrníkem Černým. A nyní přispěl svou trochou do mlýna herr burgmeister Kolar. Jak se říká tam u vás "Es komt der tag", přijde den.

  OdpovědětVymazat
 11. Pokud s tím "Bába" něco neudělá, hlas můj již ztratil...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:31 souhlasím jemu hlas nedám ani v delíriu. Je dobře že alespoň pan Ovčáček zareagoval.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
 12. To není epidemie hitler řekl že jiní budou pokračovat v jeho díle takže usa a jejich transatlantický soudruzi.

  OdpovědětVymazat
 13. Pan doktor David ve svém vyjádření vystihuje přesně pocity všech skutečných vlastenců, kteří blijí z činů hitlerovských pohrobků. Děkuji jemu i všem jeho voličům.

  OdpovědětVymazat
 14. Pane David.
  Inicioval bych přes SPD referendum,jestli se vrátí socha Koněva na své místo,nebo ne,tohle je přece celostátní věc,to není věci jen Prahy 6.Pokud se to nechá běžet,neučiní se proti tomu důrazné rozhodnutí i vlády,přijdou s něčím dalším.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lukáši, na nám. Interbrigády by ti blázni stále útočili na ten památník. Do týdne ho znova postavit na důstojné místo před Ministerstvo obrany na Dejvickém náměstí na pozemek armády a s její ochrtanou a budou mít ti blbci po vtákách ..
   Ať si ti idioti z radnice Prahy 6 najdou jinou činnost k upozorňování na svoji debilitu ..

   Vymazat
  2. Hlavně vojáci mají pečovat o památníky padlých vojáků cizích i spřátelených armád, je to součást vojenské cti.
   Tak ať se naši vojáci se svým ministrem předvedou jak na tom jsou s vojenskou ctí při obnovení zničeného památníku padlých vojáků Rudé armády (jejíž součástí byl náš Armádní sbor).
   Měli by to stihnout do nadcházejícího 75. výročí porážky fašismu v Evropě ....

   Vymazat
  3. 17:57, nevím, jestli to je nějaká povinnost, ale nejbližší akcí by měly být Olšany, jelikož Praha nechce ani hroby a na Olšanech potřebuje uvolnit místo. Tím to mají padlí z RA spočítané. Jestli si je nepřevezme Rusko, půjdou do kostnice nebo krematoria. Většina Pražáků, které znám, mi potvrdila, že v případě petice ji okamžitě podepíšou.

   Vymazat
 15. Ve své bezmezné tuposti naplivaly na všechny padlé vojáky všech národů za 2 SV již dlouho neexistujícího Sovětského svazu. Jsou ve svazku z okrachazarskou mafií a to nevědí co je čeká. Na jejich likvidaci si ta banda založí budoucí kariéru. Jeden velikán s knírkem si také zakládal na jejich pomoci a usiloval ovládnout svět. Co dáváš to očekávej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „Pohrdáme těmi, kdo v nezkrotné pýše, ješitné nadřazenosti, sobeckém zájmu nebo dokonce za mrzký peníz se kdekoli na světě – a také u nás se našla skupinka takových odpadlíků a zrádců ... "

   Vymazat
 16. Soukmenovci 8.5. si na rathauzu na Prag sechs dejte flajku na pul šérdi. Ten tag zme sice prochrali falku, ale diky burgmesterovi herr Kolar, zme dokasali porasit ausgerechnet toho Koneva. Herr Kolar gutten arbeit, skoro macht frei.

  OdpovědětVymazat
 17. Co můžete čekat od lidských hnid, Že se z nich stanou všiváci. A přesně takoví koušou celou Prahou. A jak se zbavit všiváků, kteří v době, kdy jiní bojují za ochranu národa tito kálí na Český stát beztrestně "s noblesou" hulvátů, jak by je pojmenoval Masaryk. Měli jsme kdy větši ostudníky a zločince? Snad Emanuela Moravce! Prostě zrádci národa a zaprodanci kapitálu. Ti SS Ober/Unter Gruppenfüreři všech stupňů, kteří se dostali všivárnou do řízení Prag, by měl koronavirus všechny požrat. Věřím, že Bůh mne vyslyší a bude spravelnivý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale vzdyt tyhle trapacci jsou na jedno pouziti...Ani ti jejichz zadani plni si jich nevazi

   Vymazat
 18. Kolář předvedl předsudečnou nenávist v praxi a Hamáček by měl konat. Kde jsi, Hamáčku? Konej!!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Naši vojáci dokázali zlikvidovat jednoho z nejvýše postavených nacistů. Což mělo být, mimo jiné poselstvím světu, že jsme se s německou okupací nesmířili. Blbci typu Novotný, Kolář a spol. dávají najevo, že tomu protektorátu, v jejich podání, ta okupace až tak nevadila. Důstojník zbraní SS Verner von Braun, vrah londýňanů a dalších, postavil na nohy raketový průmysl USA. Američany by ani nenapadlo nabarvit mu ty rakety na červeno. Ovšem čeští kádrováci bojovali v Praze za Maďary a jejich občanskou válku.

  OdpovědětVymazat
 20. Až ukončîm svou dobrovolnou karanténu a projdu se Prahou pak se možná budu divit. Jestli zmizel na šestce Koněv, protože vadil Kijevu a jednomu starostovi, třeba zmizel i Žižka z Vitkova, taky určitě někomu vadil a což teprve mistr Jan Hus. Tak nevím, možná jsme tak dlouho bránili demokracii, až jsme se ocitli ve středověkém feudalizmu. Mor už tady taky máme, tak jen zjistit, kdo je naše pomazaná hlava.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slyšel jsem, že právě kvůli ukrajinské menšině se bude v Praze instalovat pamětní tabule Šuchevičovi a Banderovi. Nevím v které části, ale bude to prý někde v širším centru, možná v Karlíně. Myslím, že je čas pomýšlet na Von Neuratha, K.H.Franka a možná i Heydricha.

   Vymazat
 21. Všichni, kdo v ČR vládli po převratu, plnili program dekomunizace. Jednou z prvních velmi viditelných akcí bylo odstranění sovětského tanku ze Smíchova. Aktivním účastníkem byl sociální demokrat Battěk. Míchal barvy. Pro mne byl zklamáním. Pan doktor David protestuje. Pro pamětníky by měl začít omluvou, aby jeho zájem nevypadal jako pokrytectví. Jsem zvědav, jestli tato poznámka projde dohledem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ZA co se má pan doktor David omlouvat? Za Battěka? Ty jsi spadl na hlavu, ne?! Dr. David odešel ze soc.dem., když zjistil, že jí už není pomoci, že je nereformovatelná, prolezlá kretény, hlupáky, korupčníky, prospěcháři, kariéristy, americkými a německými čípky, obecně zrádci soc.dem. myšlenky. Tak se laskavě uklidni a napadej někoho jiného, kdo si to zaslouží.

   Vymazat
  2. Nemusel se omlouvat tím, že bude klekat na kolena a prosit o odpuštění i když řádovým členem nebyl. Svůj významný hlas měl z titulu členství v tom jejich výkonném výboru. Mně by stačilo, kdyby přiznal, že to začalo po převratu tankem na Smíchově a trvá to dosud. Otevřeně mohl říci, že to bylo a dosud to je špatně. Mi je lhostejné, jestli tam Koněv stojí nebo nestojí. Po roce 1968 také odstraňovali znovu postavené Masaryky. Co tedy mohou komunistům vyčítat? Jsou stejní nebo dokonce horší. Zabíjejí. Uplynulo 30 let, znám zástupy komunisty ublížených nebo upozaděných za komunistů tím, že se tehdy říkalo, že NESMÍ nebo NESMĚJÍ. Za drtivou většinou takových ani po 30 létech nic nezbylo. Žili zbytečně a po převratu páchali jen zlo. Ostatně pochybuji, jestli to bourání pomníků vůbec Tomia zajímá.

   Vymazat
  3. Kdež jsem vstoupil do ČSSD, Battěk už tam nebyl. Také Horáby by pro mne nepřijatelný. Po Paroubkovi už to bylo jen čím dál horší.

   Vymazat
 22. Putin je génijus!!!!!!ať žije Rusko!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D vy jste to fakt uveřejnili? To byl vtip...

   Vymazat
  2. 21:57 Proč nedat blbci šanci na zviditelnění...

   Vymazat
 23. Mnohé by vyřešila přímá volba starosty, primátora. Takhle to vypadá, že si pacienti v zastupitelstvu mezi sebou vyberou svého primáře. A mnohé radnice podle toho jednají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto u nás přímá volba,plebiscit ,aklamace popřípadě referendum nikdy nebude.Vždy to bude jen typ "zmršených voleb".Jinak by se do funkcí nedostávali šmejdi kteří tam jsou.

   Vymazat
 24. Úředníci Prahy 6, jedoucí na půl plynu, na plný plyn zajistili odstranění pomníku. Tomu říkám výkon ! Styďte se, darmožrouti.

  OdpovědětVymazat
 25. https://ura.news/news/1052425671?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com&utm_campaign=dbr

  OdpovědětVymazat
 26. Ano, epidemie, která je ale spíše příznakem nové generace dozrávajících soudruhů, kteří po politické havloidní masáži ve školách započali nyní vlastní politickou kariéru, přičemž plní to, k čemu byli staro-novou, přebarvenou ideologií vychováni.
  Vychovali si je samozřejmě (po vzoru komunistů po roce 1945) ti, kteří převzali v našem státě právě od komunistů iniciativu a moc. Vhodně nasměrovaná mládež je pak dnes tou nejlepší obranou pro bezúhoné karierní zbohatlíky, bývalé veksláky, politické tuneláře a jinou zazobanou verbež za posledních 30 let. Kritika je tvrdě společensky a mediálně stíhána a okamžitě nastoupí osočování z komunismu a lustrace - povětšinou v režii placených mediálních pacholků ve službách právě oněch zbohatlických darebáků.

  To už ale všechno přeci dobře známe z 50. let - nejdeš s námi? Pak jsi:
  dříve - fašista, skopčák a třídní nepřítel!
  dnes - komunista, kremlofil a xenofobně- rasistický nepřítel!
  Namísto rudých noků nastoupili buržousti a jedeme vesele zase dál!!! :-))))

  OdpovědětVymazat
 27. Odporné individuum, které se jmenuje Ondřej Kolář, bude po zásluze oceněno. S celou rodinou bude za odměnu poctěno útulkem v zemi Říše dobra. Tato celá rodina je to totální hnus a hanba České republiky!

  OdpovědětVymazat
 28. Já bych chtěl upozornit, že v Rusku padlo několik tisíc legionářů, kteří bojovali v občanské válce po boku Kolčaka, jehož armáda se dopuštěla těch nejhnusnějších zločinů také na civilním obyvatelstvu ...a naši legionáři, kteří bojovali v cizí zemi, za cizí zájmy,.. ale nechtěl bych, aby se Rusové k hrobům našich lidí, kteří se jednoznačně provinili, že bojovali a padli po boku vrahů..chovali stejným dehonestujícím způsobem..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někde se píše, že Masaryk nechtěl, aby se legionáři v Rusku angažovali za někoho. Měli se vrátit co nejrychleji domů. Horké hlavy mezi rakouskými důstojníky Masaryka neposlechly. Běločeši se údajně podíleli na krádeži carského pokladu.

   Vymazat
 29. Výzva vládním a ústavním činitelům ČR s odkazem na petici:

  https://raptor-tv.cz/vyzva-vladnim-a-ustavnim-cinitelum-cr/

  OdpovědětVymazat
 30. Citát z článku Petra Hájka na "protiproud": "Pokoutní odstranění pomníku osvoboditele Prahy maršála Koněva – pár dní před pětasedmdesátým výročím pádu prvního německého protektorátu na území našeho státu – je víc než symbolické. Nejde jen o provokaci jednoho frajírka „zlaté mládeže“ z Kalouskovy pražské stáje. Nejde jen o plivnutí do tváře všem obětem rudoarmějců na pražských hřbitovech (o desetitisících dalších v celých Čechách a na Moravě ani nemluvě). Jde o totéž, co udělala Lejnová: je to výhrůžka a „vzpomínka na budoucnost“.

  OdpovědětVymazat
 31. Pane doktore Davide, členem redakce je kulturní referent, který zná dobře rusky. Chyťte se příležitosti zesměšnit Vlasova jako kurevníka a nechte svého kolegu připravit článek do NR. Vlasov podle přiloženého videa zradil nejen svoji vlast, ale postupně a najednou tři další ruské ženy, z nichž se se dvěma oženil, i když s první z nich měl už děti. Druhou vedl k potratu. V Číně také svedl jednu Číňanku. Když přeběhl k Němcům, také se stihl oženit.

  Řepák Pavel Novotný se chystá postavit pomník k problematickému osvoboditeli Prahy, ale také kurevníkovi Vlasovovi. Členové ODS a jejich vysoce morální ženy, pak mohou chodit k pomníku klást věnce. Místo čestné stráže mohou najímat pražské prostitutky, které by u pomníku nabízely své sexuální služby. Vhodnou slavnostní řeč bych svěřil Myrce ze Žďáru.
  https://www.youtube.com/watch?v=_BWjhr9hqb8

  Jsem zatím v půlce videa. Kdo si to pustí, dozví se také o pohlavním životě Brežněva a Žukova. Bohužel video je v ruštině. Pan doktor David byl pilný žák a rusky bude umět.

  OdpovědětVymazat
 32. Od pánů Moravců zpátky ke skutečné politice, radí Václav Klaus. Skončit klimaalarmismus a genderismus. Jinak příští pandemii už nezvládneme:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Od-panu-Moravcu-zpatky-ke-skutecne-politice-radi-Vaclav-Klaus-Skoncit-klimaalarmismus-a-genderismus-Jinak-pristi-pandemii-uz-nezvladneme-619491

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl by to dobrý začátek,

   nejdříve Klausovou pravicí a SPD vyčistit pole, pak za čas Skálovou levicí posunout systém dál. Ale říkejte to dnešním příznivcům demoblogu a babišovcům...

   Je to utopie - už chápete proč nemám rád apolitický "lid"?

   Vymazat
 33. Uprchlík ze Súdánu ve Francii řádil s nožem. Dva lidi zabil, nejméně pět zranil:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlik-ze-Sudanu-ve-Francii-radil-s-nozem-Dva-lidi-zabil-nejmene-pet-zranil-619487

  OdpovědětVymazat
 34. „Dnešní věrchuška tlačí na pilu a dělá naschvály, jako s tou sochou. Co si myslí, že docílí? Jen chaos, rozvrat a nedůvěru. A pak to budou zase oni, kdo bude mluvit o rozdělené společnosti. Dělá se mi z nich na nic. Odnesou to však tzv. obyčejní lidé a pro to nemám jiné označení než hyenismus,“ shrnul poslanec Jiří Kobza.

  OdpovědětVymazat
 35. Tou podlostí a předsudečnou nenávistí Kolář porušil nařízení vlády v nouzovém stavu. Nařídil činnosti, které nebyly nezbytně nutné v této krizové době. Je to výsměch ostatním živnostníkům, kteří by okamžitě dostali pokutu. Ještě tam zdržel policii, která má teď také jiné starosti a povinnosti.
  Je to po všech stránkách nehoráznost a ubohost.

  OdpovědětVymazat
 36. Stydím se za svoloc, která si dovolila dotknout se svými hnisnymi prackami sochy osvobodtele našeho státu.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.