Reklama

čtvrtek 2. dubna 2020

Opět vyděšená Mirka a jak národ zachrání umělce od smrti hladem

Naše paní Mirka
Růžena Chrastekova
2 4. 2020   VašeVěc
Jak polehoučku koronavir zatahuje oponu času, odkrývají se z té druhé strany některé věci nevídané, ale i očekávané a předvídatelné. Jsou lidé, kteří vpravdě pravdoucí doslova bojují s touto pandemií a to až tak, že padají únavou, vyčerpáním, bojují bez ustání o zdraví a životy jiných. Ohrožených více ale i méně, prostě pomáhají, seč jim ještě síly stačí. Bojují ale i jiní, úporně a s velkým nasazením, na poli politickém a i takovém tom soukromě finančním, prostě o své ohrožené peníze, prachy, vejvar, vatu.Byť se to na první pohled zdá každému slušnému člověku naprosto nevhodné, nemorální až hnusné, jsou i tací, co dokáží i v této době nepěkně politikařit a zneužívat tento stav nouze, dobu nelehkou a přímo zdraví, životy ohrožující, pro své politické zájmy a draní se k moci tím, že zákeřně okopávající kotníky, podrážejí nohy těm vládnoucím, co se starají.

Věčně něčím vyděšená Mirka Němcová od dob, kdy její rodná strana již nevládne, si zase, opět našla hromádku, kterou s gustem, politickou chutí, rozmazává a patlá se v ní ve snaze zasmradit společnost, pomazat hlavy vládě co nejvíc to jenom jde. Nouze - nenouze, pandemie - nepandemie, Mirka jede svůj (marný už, nutno podotknout) boj o politické výsluní, děj se co děj. Pravda, hromádku našla, v této době, pro vládu náročné a hektické na práci od nevidím do nevidím, se chybička vloudila a nedomyšlenost jednoho ministra, který utrousil blbost v blbé době (jinak se i toto musí řešit, ale jinak a v jiné době), přilákal nejenom vyděšenou Mirku, ale i pár dalších kazi..., prostě kazisvětů. Aby se pošťourali, vynesli pár stupidních výroků, až začali šířit poplašné zprávy o tom, jak se tady likviduje demokracie.

Pokolikáté už a kvůlivá čemu všemu už! Přestává to být zajímavé, stává se z toho jenom takové přihlouplé poštěkávání. Mirka se ale bojí, je vyděšena. A ne ne, né z pandemie, koronaviru, to má zcela zjevně na háku, včetně všech těch lidí, kteří se s tím potýkají dnes a denně, kteří se snaží pomáhat ze všech sil a zajišťovat vše potřebné pro ochranu lidí, to jí nezajímá, ona si hraje své špinavé, pomlouvačné politické hrátky, nouzovou dobu sprostě využívá až zneužívá. Ostatně, není sama, její spolustraníci, namátkou Petřík Fialů, okolorovaný Stanjura i ten piskláček nedůstojný Vystrčil, z leknutí šéf Senátu, jedou s ní v jedné lajně. I jiní mocichtiví. Všechno zlé je pro ně dobré v jejich boji o moc. O morálce jim nikdy nikdo zřejmě nic neříkal a v sobě jí nemají ani za mák. 
https://www.parlamentnilisty.cz/…/Miroslava-Nemcova-ma-stra…

O morálce, sounáležitosti, empatii a elementární lidské slušnosti v této době lze také jen velmi těžko mluvit, vlastně vůbec, v souvislosti s posledním představením umělců, kteří si s erudicí a nepochybně dramatickým talentem vytvořili vpravdě parádní kus.

Lide obecný, mají pro nás inovativní, nevídané ještě, dílo. Dramaticky pojmenované - NIC. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Dejte-klidne-i-pet-tisic-…

I za pět tisíc, bratru. Trubadúři této zhovadilosti jsou typicky zvláštní osoby divně až ovládanou Prahou, jejím Magistrátem, víc jak neschopný promátor Pirát Hřib a osoba Třeštíková jménem.

Tudíž máme možnost, my, lidé kultury pochtívající, zachránit od vyhynutí hlady naše umělce a stovky jejich divadel, v Praze především, pořízením si vstupenek na hit letošní dovadelní sezony, na NIC. Přímo geniální nápad, bezesporu.

Takže my, vy všichni, kteří jsou více či méně postiženi pandemií koronaviru, jakože jsme v tom opravdu všichni, zapomeňte na nějaká úsporná opatření, na to, že mnozí přicházejí o prostředky na obyčejnou existenci, šáhněte do ztenčujících se peněženek, do úspor, a kupujte si vstupenky na NIC. Přec nebudeme malicherní a lakomí, je třeba udržet umělcům jejich životní standard. Musíte uznat, že ty dovolené v Karibiku, na Floridě, Mauriciu, Maledivách a jiných pro ně jedině možných destinacích přec jenom něco stojí. A co by si počali, kdyby pak nemohli v bulvárech vycapovat ty kouzelné fotečky z těchto relaxů. Také výstavní vilky, o budování kterých se musí pochloubávat v různých Extra a Blesk plátcích, něco stojí, o tom žádná. A o toto vše je jistě nemůžeme připravit, ani ten stav nouze, ani koronavirus a už vůbec ne ten ďábel Babiš, který si to dle některých z nich, trpících syndromem Hrušínský, vymyslel.

Tak mne napadá, jestlipak by neměli naši drazí, doslova, umělci nějaký další nápad, třeba jak pomoct těm zaměstnancům zavřených fabrik, např. Škodovky. Ti taky nedostávají plnou mzdu a jak je vidět, ještě nějakou dobu dostávat nebudou. Ti si ale, obávám se, budou muset pomoct sami. Sáhnout do úspor, popřípadě jít někam na brigádu. A že těch možností je - sázet stromky do lesů, vykládat zboží v marketech, atd.

Jenom na závěr této úvahy o morálce opozičních politiků a umělců v této mimořádné době koronavirové - i jim budiž zachováno zdraví, to fyzické. Protože je nemorální někomu přát nemoc.Ilustrace ateo.cz

40 komentářů :

 1. Koronavirový skandál v ODS se rozrůstá: Na radnici se prý šmelilo. A teď se vyvalila pěkná špína

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koronavirovy-skandal-v-ODS-se-rozrusta-Na-radnici-se-pry-smelilo-A-ted-se-vyvalila-pekna-spina-619220

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sakra, pod kterým pultem bojuje za demoblok.
   Byli to rohlíky nebo máslo. Nebo snad něco tvrdšího? Ukaž tašku!!!

   Smazat
  2. 20;03
   Jestli pod pultem,tak brala Clavin...A mužem hned(teda tu prohlídku tý tašky)!!!!☺

   Smazat
  3. 15:18 A co chtít po ods největší zloději v Čechách a ta ježibaba může jít na Macháčkův palouk.

   Smazat
 2. Petra Gazdíka by měl někdo pochválit za to, že přestože byl v karanténě, řídil krajské školství. Samozřejmě bezplatně.
  A ještě k tomu pracuje na dlouhodobé vizi českého školství spolu s pány Drahošem a Bekem. Také bezplatně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. taky tomu to školství odpovídá - co absolvent - to debil
   jo a řvou nejen komedianti - někde jsem četl že prachy chtěj i sportovní zaměstnanci - mam pro ně jednu radu - máš ruce - tak padej makat, lopatu snad ještě udržíš

   Smazat
  2. Proboha, co tito tři ……… dělají na krajském školství. Byli se potajnu doučovat? Mám za to, že jiný význam, tato účast, těchto postaviček ani nemohl mít.

   Smazat
  3. Odborový svaz pražských kapsářů dal požadavek vládě na kompenzaci ve výši 25.4 milionu Kč za ušlý zisk, protože přiměřený zisk patří mezi základní lidská práva a vládní omezení prudce snížilo pouliční ruch v Praze. :-)

   Smazat
 3. Jak se mám přihlásit když nejsou otázky v češtině ? Žijeme v České republice a v serveru "Nová republika" bychom snad měli komunikovat česky !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Ale uznejte, že pokud nebude moci Mirka dovolit prázdniny na Mauriciu anebo plavbu na luxusní jachtě anebo koupit bílků v Miami Beach, tak to je prostě SKANDÁL. Co to jsou Češi za národ, když tohle nedokáží pro Mirku zaručit?

  OdpovědětSmazat
 5. Obstarožní ochechule by ráda na výsluní....čeho?Vidí v dáli světlo...kremační pece???Husa vymaštěná.

  OdpovědětSmazat
 6. Pokud si Milka má v úmyslu kupovat lístky na NIC, tak jí v tom nebraňme. Ona přece dostává velké peníze za obrovské NIC už řadu let, ať se tedy podělí se svými umělci. Vědomě říkám jejími umělci, protože umělci, které já obdivuji a mám rád veřejně neskučí a nenatahují drze ruce po veřejných penězích.

  OdpovědětSmazat
 7. Zlodějka Milka má strach o debilokracii????!!!!Škoda,že se tak nebála,když zneužívala svoje prebendy ve prospěch svýho synátora!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Co herec, to divadlo. Nedávno jsem byl v divadle, snesu dost, ale musel jsem odejít v době představení, "herci" po sobě lezli, můj děda by vzal bič a hnal by je. Tohle je ta demokracie?

  OdpovědětSmazat
 9. Bude to dva roky co jsem musel něco vyřídit na OSSZ ve Žďáru n./Sáz. Poněvadž tam mám ještě pár známých, došla řeč na zděšenou Miroslavu. Mohu čestně potvrdit, že tolik sprostých slov jsem dlouho neslyšel.
  Co se rodiny Třeštíkovy týče, při vyslovení tohoto jména mi začínají vyskakovat pupínky. Ona ta hodná paní Třeštíková se ukázala v pravém světle při první přímé volbě prezidenta, na to se nějak nedá zapomenout. Ta její něžná laskavá tvář mě tenkrát nějak zhořkla. O jejich protekčních dětičkách je zbytečné mluvit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mého známého z internetu se prý Mirce říká ve Žďáru Pinočetka. Není to podle Pinocheta, ale podle známého ženského orgánu.

   Smazat
  2. 17:33
   A není podle ní pojmenovaná i Kundaliní jóga?!☺☺☺

   Smazat
 10. Komedianti mají být hladoví!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když po velké sametové naši skvělí umělci plakali, jak za těch hnusných komunistů trpěli, tak můj muž, který snáší málokoho a většinu umělců vůbec ne, rozhodně požadoval, abych to připomněla jeho slovy: "Do maringotek a kočovat!!!"

   Smazat
 11. Chlastají komedianti? Tak ať jdou na brigádu háčkovat a zavádět chmel... jistě dostanou ze známosti každý celou minimální mzdu... To my dělali takové dobrovolně-povinné brigády za kapesné a menáž do vlastních ešusů...
  Kdejaká komediantka si hraje na velkou hospodyni a kuchařku, vydávají to knižně... a dívky ve školách vyučené kde a jako koupit "mekáč" nebo pizzu ty "poklady" kupují - místo aby si koupily Rundštuka a podobnou odbornou literaturu...

  OdpovědětSmazat
 12. Už delší dobu si kladu otázku, jestli procento "umělců všeho druhu" v našem milovaném Česku poněkud nepřevyšuje standard ve zbytku zemí unie či světa. Umělec všude kam se podíváš, ale koukat se na ně často ani nedá. Některé nám ČT vnucuje tak často, že z nich mám kopřivku. Zajímalo by mě proto porovnání procenta v naší populaci třeba s ostatními zeměmi EU!

  OdpovědětSmazat
 13. Občas zklamou i lidi, od kterých bychom to nečekali. Tak před nějakým časem dal půlhodinový rozhovor Reflexu (komu jinému, fuj) i věhlasný kardiochirurg profesor Jan Pirk. V tom rozhovoru se projevil jako jeden z největších hlupáků, hned v závěsu za Hrušínským a Hřebejkem. Potom odvezl pět(!) svých vnoučat na lyžovačku do Rakouska. Následně tam museli zůstat v karanténě na chalupě. Normální (čili řadový) občan by si uvědomil - aha, uřízl jsem si vostudu - a zůstal by zalezlý. Ne tak tito lepšolidé, případně kavárenští. Ti mají do médií přístup ve dne, v noci. Tomáš Halík je v České televizi prý skoro utábořený se spacákem. Jan Pirk učinil pro média další rozhovor, teda "opravný". V něm se vymlouvá, že v prvním rozhovoru pro Reflex na něho moderátor (Strakatý) otázky VYCHRLIL. Ale i teď napodruhé pan profesor lékařství hlásá mylně, že korona je (dle jeho vzdělanosti) virus chřipkový. Tak to mě zklamal. Teď ale asi dostanu vyhubováno, že profesor Pirk množství občanů operací srdíčka zachránil, což je pravda, což uznávám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan kardiochirurg Pirk je , nebo byl ve svém oboru určitě špička, ale svými projevy mimo obor ze sebe udělal nejednou pořádného idiota. I tady platí staré známé, "Ševče,drž se svého kopyta".

   Smazat
 14. Vůbec nic nemám proti pomoci umělcům, jakkoliv si myslím, že za moc nestojí, viz Hrušínský a podobní, ale ať je ta pomoc podle stejných pravidel, jako ostatním, nějaké výhody navíc bych jim tvrdě zarazil. A když nemají práci, ať jdou makat někam jinam.

  OdpovědětSmazat
 15. Já se těším na přenosy z Parlamentu, to bude tóčo. Opozice se přece musí zviditelnit. Míra i Miruna to bude dueto za demokracii. Na Senát se nedívám, poslední tamní sympaťák Kubera má už svůj popelník na nebi a mně tady chybí.

  OdpovědětSmazat
 16. Nicméně jsem se z článku nedozvěděl,co ta Mirka řekla, o jakém výroku jakého ministra se zde píše - vůbec nic konkretního. A všechno to další je jenom o tom, kam až českou občanskou společnost zavlékl internet a bulvár. Konkretně Seznam.cz - což je bulvární stoka, s projektem a jasným zadáním rozvracet společnost kam až to půjde, popichovat lidi proti sobě a šířit nenávist. Takový bulvár Super.cz který se producíruje hned pod novinkami - je něco nanejvýš odporného, slizkého, a perverzního se všemi těmi vypadlými ňadry a neuhlídanými rozkroky s fotografy, kteří fotí ženský mezi nohama!!! Proč to občané ještě neodsoudili? Proč neútočí na provozovatele takových odporných medií? Právě Super.cz neustále ukazuje, jak si různé herečky, modelky a zpěvačky medí ve svých sídlech na Floridě a kde všude "si užívají"a dělají to především proto, aby lidi u internetu totálně nasrali! Oni totiž dobře vědí, že všechny tyto hnusné články čtou převážně občané prostí, rozhodně ne pracháči nebo lidi lépe zavedení - těm je fuk, kde si kdo užívá, ale obyčejňáky něco takového samozřejmě nasere! Na Super.cz jeden čas hojně a každý den psal články o Ivetě Bartošové a ukazoval její fotky maximální hnůj a ksindl jménem David Zápal, úchylný prase, který nevynechal nic - její milence, její nemoci, její problémy, fotky ze špitálu kde byla na kapačkách, každodenní sprostá dehonestace, až ji doštval pod vlak, protože něco tak odporného nikdo neutáhne. Divím se,že nikdo z jejích blízkých z toho bulvárního ksindlu nevytáhl pár milionů jako odškodnění,akorát Super.cz ho vyhodil, ale pochybuju, že na ulici. Když si na někoho zasednou, hned tak ho ze spárů nepustí - nedávno ještě každý den probírali Dominiku Gottovou - a přesto?? Pavlačové drbny ten odporný bulvár hltají, těší se na každou rakovinu a zadluženost popisovaných herců a celebrit. Tak kde jsme? Kdyby byly od začátku přeměňování této společnosti z jakž takž slušné a umírněné na sprostou a nevkusnou, nastavena pravidla mediím a bulvár zakázán úplně pod vysokou pokutou, nevěděli bychom nikdy, kde si nějaký herec užívá, a byli bychom v klidu. Teď se vztekáme a rozčilujeme prakticky nad blbostmi. Divadlo, které se mi nelíbí, tam víckrát nejdu, v kině jsem nebyl asi tak deset let, nekoukám ani na ty zhovadilosti, které produkuje naše TV - imitace západu a ještě k tomu ubohá! Žádné kvalitní předlohy, jen vulgární bezduché blbosti. Mně je například u zadku, kde si kdo užívá, stejně to se všemi těmi autorskými právy pěkně přehnali a teď čumí - ale někdo za tím přece stojí -ne? Někdo to tady všechno zařídil - de facto zřídil. Hercům a divadlům teď vláda nakašle stejně jako ostatním,a ten ubohý bulvár a všechno, co produkuje Seznam.cz je financovaný "západem" dělají si tady co chtějí, ti budou ty svoje sračky produkovat dál. Je jen na nás - občanech - abychom to úplně ignorovali, a zajímali se jen o věci, které mají hodnotu, a ne o laciný škvár. Jenže se tak nechováme, a pak se zbytečně vztekáme. Paní Němcovou jsem měl na háku vždycky, stejně jako všechny ty vládní šmejdy a lumpy - není v tom marazmu sama, kdo tady všechno zkurvil. Koronavirus má nejspíš odehnat od koryt spoustu parazitů, různých kanceláří a zbytečných trafik, protože dál už to nejde utáhnout ALE! Vydavatelství časopisů, bulvár, posraná reklama, lékárenská lobby, všechny pračky na špinavé peníze, které nikdy neplatily státu daně a platit nebudou, budou fungovat dál.To je ten paradox.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je tam přece odkaz, ne? To je ten barevně zvýrazněný text v textu. :)

   Smazat
 17. Miluji vyděšenou Mirďu, kdyby byla spokojena, bylo by s Českými luhy i lidmi zle.

  OdpovědětSmazat
 18. Myrda je názornou ukázkou toho, jak moc se celá ta sametová revoluce nepovedla.

  OdpovědětSmazat
 19. ODS je zlodějská strana celých 30 let. Dnes už pouze dožívá pod vedením ubožáků a vlezdoprdelků.
  Všichni chtěli kapitalismus a nyní kvičí jako podsvinčata. Po MAJDANU PŘICHÁZELY O PRÁCI statisíce lidí. Podle Klause byli méně schopní, tak si utahovali opasky...Dvouměsíční odstupné jsme dostávali někteří až po dvou letech...Rodiny živořily,rozpadaly se atd.

  Je nás 10milionů - jedno střední město.

  Počet hospod a barů se za rok zdvojnásobil. Škol,divadel,hudebních a jiných "kultuních" stánků máme jako by nás bylo 15 milionů.

  Státních úředníků,právníků,poradců,ekonomů a dalších příživníků přisátých na st.rozpočet odpovídá na 30milionů obyvatel. Je čas na řádnou reorganizaci.-

  V ne-ziskovkách pracuje 56 000 příživníků a protočí se v nich 57 000 000 000 kč-zrušit všechny dotace!!! Tak bych mohl pokračovat

  .Zato stomatologů, sester, dobrých řemeslníků velký nedostatek. Čím to je. V parlamentu sedí samá "inteligence" s nakoupenými tituly. Zákony tudíž vytváří pro sebe. Právník si účtuje hodinový plat na který uklizečka dělá celý týden. Skutečná lidská práce jež vytváří hodnoty byla degradována. Po 30 ti letech sklízíme výsledky. Daňoví poplatníci platily podnikatelům úlevy,daňové ráje, nyní chtějí zaplatit svoje krachy. Tak si rozdělte výsledek 30letého hospodaření.- 2 biliony dluhu !

  https://www.youtube.com/watch?v=hFEPjQ5JRgw
  Vláda ČR se chystá vzhledem k současné situaci odškodnit Zdeňka Bakalu a další miliardáře!

  OdpovědětSmazat
 20. Umělci by mohli pomoct podnikatelům tím, že by se asi na pět let vzdali poplatků za autorská práva a zrušili OSu. Pak by moli zahrát nějakou pěknou bezpoplatkovou písničku a Mirka by k tomu mohla zdarma předvést několik kyselých ksichtů z reklamy na svědivý výtok. Ty jí jdou skvěle.

  OdpovědětSmazat
 21. Neboj Mirčo! Oni si také nakradou, s rouškou z Číny na hubě, v sámošce...

  OdpovědětSmazat
 22. Zatím mne těší, že tzv. umělci nemohou na provozovatelích hotelů, penzionů apod. vymáhat poplatky cestou OSA z každého aparátu na pokoji. Odpočívejte v pokoji potulní herci...

  OdpovědětSmazat
 23. Mirka to zvládne. Už sice nemá na to aby sváděla svým vzhledem a tělem, ale může se přidat ke Kalouskovi a ten ji vybaví nějakou tou pistolkou. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.


  OdpovědětSmazat
 24. Když člen ODS (Usáma bin) Lang vyhrožoval teroristickým útokem presidentovi a členům Sněmovny, Mirku to nechávalo v klidu, žádné spektakulární zděšení... A teď je vyděšená? Jak by řekl klasik: "Nenadávej na zrcadlo, máš-li křivou hubu!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němcová je psychicky narušená postižená žena, která spolu s ostatními neunesla svůj odchod do zapomnění. Z tohoto světa jednou odejde, stejně jako Hrušinský atd.jako úplný nýmand. Nikdo jim tu debilitu už neodpáře a to je dobře.

   Smazat
 25. Umělci? To byla skupina tvůrčích osobností, která byla součástí avangardy lidstva. Dnes,aspoň u nás, jako sluhové diktatury kapitálu se postavili proti občanům, národu a nechali se koupit kapitálem. Ten jim pak zajistil v souběhu s korupným ještě možnost vydírání plátců daní - zaměstnanců - lze říci, že přivedli vyděračství k dokonalosti v souboru zvaném "pražská kavárna". Kde jsi Havlíčku, Němcová, Bezruči, Vrchlický, Nerudo, Wolkře, Nezvale, Jirásku? Kde jste Slavíčci, Blažíčci, Tiší, Fillové, Čapci, Foltýni,Sychři? Kde jste Kubelíci, Janáčci, Dvořáci, Smetanové, Podvalové? Co umíte? Tedy vy - naše pražská kavárna a zločinci třeba se sviniryjí a oberlaitnanti "Kaput regni". Kopat do českých dějin, do Palackých, do Komenských, Masaryků, do všech, kdož nás kdy zachraňovali, když hrdlořezové ze sousedství vraždili náš národ! Ano, i takové nestvůry chodí po naší krásné zemi a rozsévají duchovní mor a říkají si "umělci". Jejich sádrové lobotomované makromozky nabodnuté na symbolických špendlících budou jednou poskakovat jako varování pro potomstvo "jako umělecká díla zločinců této doby"!

  OdpovědětSmazat
 26. Schudnout na koronaviru má prostý lid a nikoliv lichváři, právníci a přerozdělovači zločinných dotací. Myslíte, že schudne Jourová, nebo obyčejní lidé včetně důchodců a maminek s malými dětmi?

  Soukromníci, co jezdí na Seychely a zaměstnancům platí minimální mzdu žádají od nás (my jsme stát, protože pan Stát neexistuje) veškeré úhrady za koronavirus.

  Neziskovky a politologové žádají 100% ušlého zisku, ač za celý život na práci nesáhli a o vzestup státu se nepřičinili.
  Pumpaři mají stamiliardové zisky a odírají nás, jak jen mohou, zatíco novinové titulky hlásají, že cena benzínu je tak levná, že pumpaři umírají hlady a utrhují si od úst.
  Jak to, že ta svoloč zbohatlíků chce 100% náhrady?

  OdpovědětSmazat
 27. Toz jeziz mária tato vydesnná Merka s kazgó botó jinó to je frustr sám o sebe...ta se nemela póstet do vysoké politike a mela zostat v rodném Zdáro s kniznima ctvrtkama a tak be mela stres enem ve cvrtek a mohla bét hvezdó rodó regiono platnó clemkó Vysocine a takto neslavne skoncela jak pomatenné pometlo toz to máte tak........hezké den vespolek P.S.

  OdpovědětSmazat
 28. Jakže to říká Kopecký Janžurové v Nemocnici na kraji města? Tedy volně: Kdyby blbost umělá létat, tak by se Mirka vznášela jako holubička - a dodávám: trusem by podělala třeba pražský Hrad, což by ji jistě uspokojilo a stalo se to dějinnou událostí v životě ODS.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.