Reklama

pátek 17. dubna 2020

P. C. Roberts: Spor nad otázkou odpovědnosti za koronavirus nabírá na síle

Paul Craig Roberts
Paul Craig Roberts 
17. 4. 2020  Paul Craig Roberts,  překlad Man
Jen doufejme, že neokonzervativci ke svým probíhajícím virovým a ekonomickým výhrůžkám nepřipojí též válku s Čínou:

foxnews
Základní otázky: 
Je virus biologickou zbraní? 
Kdo je za něj zodpovědný?


Dva zdroje už konstatovaly, že virus je biologickou zbraní. Prvním z těchto zdrojů je Francis Boyle, který sepsal doplňující právní předpisy pro Konvenci o biozbraních, jež se v USA stala zákonem tuším v roce 1989. Boyle tvrdí, že americká vláda tento zákon porušuje a že dnes je v USA do výzkumu biozbraní zapojeno 13 000 vědců. V únoru Boyle prohlásil, že rozhodující práci na viru odvedli výzkumníci laboratoře Univerzity Severní Karolíny. Nicméně práce na něm pokračovala i v Austrálii, kde k němu byl přidán vir HIV a kde se práce zúčastnil i jeden vědec z čínského Wu-chanu. Poté vzali uvedení vědci výsledky své práce zpět na svá původní pracoviště – a výsledkem byl COVID-19.

Zdrojem druhým je pak zpráva indického vědeckého časopisu z února 2020 uvádějící, že virus je výtvorem lidským. Časopis byl stažen z oběhu bez vysvětlení.

Ze zpráv tisku je známo, že Spojené státy přispěly miliony dolarů wuchanské laboratoři čtvrté úrovně na výzkum, který měl co do činění s netopýry a koronavirem. Stejně jako je známo tvrzení čínských oficiálních činitelů i čínského tisku, že virus přenesli do Číny Američané, když se ve Wuchanu účastnili zde pořádaných vojenských her. Číňané zdůrazňovali, že tím nemyslí, že se tak stalo úmyslně, ale že prostě někdo z amerického týmu mohl být virem infikován, aniž by příznaky nemoci projevoval. Kromě toho se ve Spojených státech vedla i diskuze, v níž se někteří z amerických zdravotních činitelů zdáli být náchylní myšlence, že virus mohl být v USA aktivní ještě předtím, než ve své masové podobě zaplavil svět.

Víme též, že Trump a nyní též neokonzervativní váleční štváči viní Čínu z toho, že zprávu o vyskytu viru dlouho zamlčovala. Avšak z toho, co o věci vím, soudím, že jde o falešná obvinění a zřejmě i protičínskou propagandu. K uším se nám donesla i zpráva, že Obamův režim ještě v době své vlády uzavřel americkou vojenskou laboratoř v Texasu, a to z obavy před jakýmsi patogenem.

Jak tohle vše do sebe zapadá či nezapadá, nevím.

Demokraté viní za virus Trumpa a Trump zas za něj viní Čínu. Čímž se demokraté staví do stejné řady s „nepřítelem“ Čínou, protože možnou vinu „komunistické Číny“ převádějí na amerického prezidenta. Vypadá to zkrátka tak, že politika už navždy znemožní pravdě o viru vyplavat na povrch.

61 komentářů :

 1. Ušáci zoufale potřebují někoho odrbat, Rusko se asi nedá, ve Venezuele se taky nedaří a tak alespoň paběrkují a kradou ropu v Sýrii, u Číny mají děsivej dluh tak spekulují jak odrbat Číňana, nebo kohokoli kdo se dá. Vypadá to, že jim asi pšenka nepokvete a jestli se Putin neustrne, což po těch všech prasečinách co Rusku dělají, asi nehrozí a tudíž je nejspíše nečeká nic dobrého. Na vojně jsme tomu říkali UPPDKVVV, což znamenalo "Úplně po píči do konce vojny vlastní vinou"
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 2. Omlouvám se, je to z jiného soudku, ale je to zpráva, kterou by si měli přečíst hlavně kritici Mudr. Davida, který rovněž hlasoval proti zparchantělým penězům z EU:
  https://literarky.cz/civilizace/1100-italie-tyhle-penize-nechceme-vlada-odmitla-39-miliard-z-eurovalu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bingo Itálie, vydžte !

   Vymazat
  2. ČT24: před 2 dny byli nemocnice upozorněny na možný hackerský útok. Druhý den je zpráva, jak nemocnice a úřady odolaly útoku a současně je znepokojený M.Pompeo útoky a útočníci budou potrestáni. To je zpráva, která znepokojí každého rozumně uvažující člověka. Kdo "tedy" stojí za těmito útoky? Mě je to jasné.

   Vymazat
  3. Anonymní 9:57
   Pompeo,jako bývalý ředitel CIA musí vědět,kdo dělá hackerské útoky,kdyby to nevěděl,tak je zticha.Nějak jim z té CIA,dělá někdo problémy.

   Vymazat
 3. USA vzor všech havloprasat:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bavime-se-skutecne-o-USA-Veselovsky-se-bavil-s-Ceskou-zijici-v-promorenem-New-Yorku-A-z-jejich-slov-sla-neskutecna-hruza-620910

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Bavíme se skutečně o USA?" To opravdu vyjadřuje vše...

   Neuvěřitelné pro nás, kteří vždy vzhlíželi k USA jako náš nedosažitelný sen...

   Vymazat
 4. UFFF- zbraň.
  Mám u sebe nůž.
  Pro svou obranu? Nu- ano, ale...záleží přece na situaci a použití.Stejným nástrojem ukrojím krajíc chleba, namažu jej máslem a podám potřebnému. Stejným nástrojem můžu dělat spoustu užitečných věcí- naříznu větev, na které když jej opět nožem zašpičatím opeču párek, dokonce můžu zachránit i život- nožem u nehody přeřežu zaseklý bezpečnostní pás a vytažením z vozu můžu zachránit život.
  Nu?

  OdpovědětVymazat
 5. Přemýšlí také někdo při úvahách o vyrobené biologické zbrani, že k jejímu "efektivnímu nasazení" je potřeba rozptýlení a vyrobení velkého množství biologického materiálu s namnoženými viry ....
  Číňané a ostatní země zemřelé spalují, ale v USA podle dostupných informací z NY zemřelé skladují v chladících vozech, pohřbívají do hromadných hrobů na ostrově ..., o kremaci ani zmínky ...
  Vypadá to, že pro příští nasazení biologické zbraně může už být vyrobeno z dostupného "biologického materiálu" takové množství virové biologické zbraně, že už to nebude jenom taková "malá chřipková epidemie", jak to dnes mnozí nazývají ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám pocit že v JUESEJ jde o zesílení strachu. Tam jsou hodně vyzbrojeni a mohlo by se to zvrhnout. Rakve jsou nějak lehké.

   Vymazat
  2. Sice nemám až takové znalosti, ale lze předpokládat, že ve skutečnosti by rozšíření potenciální biologické zbraně nemuselo být v "mírové" době až tak náročné na množství. Já bych, a tajné služby to tak zcela určitě mají promyšlené, infikoval pouze několik klíčových míst. Otázkou je pouze, co budete "šířit" a jak dlouho se infekce "udrží" naživu. Jiná otázka je za konfliktu, kdy se dostat s "nákladem" do jiného prostoru může být nemožné a pak přichází na řadu jiné cesty.
   Pokud by v USA chtěli uchovávat viry jak naznačujete, je to neefektivní, protože "proběhne" životní cyklus viru, sice třeba zpomaleně, a nic. Lepší je uchovávat "vzorky" v potřebném množství v laboratoři za správných podmínek. Mnohem horší jsou však nemoci, které "vědci" "vytahují" ze zachovalých starých zdrojů (a hledají je tam záměrně) například uchované dlouhodobě pod ledovcovou vrstvou.

   Vymazat
  3. Anonymní 17. dubna 2020 21.59
   Nemusí se jednat o uchovávání virů, ale o velkovýrobu virů, kterou lze zajistit jenom na specifickém mase -masách, nikoli na myších v laboratoři z uložených vzorků ....
   Pro vysokou efektivitu virologické biologické zbraně je rozhodující její množství v původní velmi účinné formě prvních generací viru ..., šířením virologické nákazy v podobě epidemie se totiž účinnost v dalších generacích virů snižuje "mutacemi" a ztrácí schpnosti biologické zbraně ..

   Vymazat
  4. Re (18:42):
   Pokud kdokoliv disponuje "intelekteuálními" a technologickými kapacitami na to, aby vyfabrikoval takový "skvost", jakým byly SARS, MERS či tento CoViD_19 (Ebola aj.), pak nepotřebuje lidi jako množírnu pro produkci patogenu v množství dostatečném pro vyvolání pandemie. Na to mu postačuje poloprovoz k produkci "in vitro" na jakýchkoliv vhodných buňkách ...

   Vymazat
  5. 10.10 Noo, ono to in vitro množení humálních virů na "jakýchkoliv vhodných buňkách" není tak jednoduché, jako třeba pěstování žampionů na rašelině a slámě ve sklepě ..

   Vymazat
  6. Já si myslím, že víc než corovir, ohrožuje USA nová biozbraň 18 milionů nezaměstnaných a open gunksefty

   Vymazat
 6. Tady je info o viru:
  https://aeronet.cz/news/cina-ukazala-na-americkou-vojenskou-laborator-usamriid-ve-fort-detrick-v-marylandu-s-nejvyssim-stupnem-biologicke-ochrany-v-usa-na-stupni-bsl-4-jako-na-misto-odkud-unikl-prvni-kmen-coronaviru/

  OdpovědětVymazat
 7. Odpovědnost neseme my všichni, protože dopouštíme existenci kapitalismu. Jak prostéry.
  Rebel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líbí se mi jak přepočítávají v jiných sezónách úmrtí a nebylo mrtvých méně i bez korony. Ale neberou v úvahu že prekérní práce se šikanem je schopná zabít mimo workoholiků běžně zdatného zdravého zahypotékovance do tří dnů se sliby na nejrůznější selhání organismu. Takže to není přírodní výběr ale molochů, mamona především na úpadek lidstva jako takového. A zaměstnanci oligarchů mainsteamu to téma neotevřou kvůli hypotékám či jinému dluhovému otroctví.

   Vymazat
 8. Nevím jestli jste si všimli, ale mluvčí Putina i Ruské vlády mluví o USA, jako o druhé největší ekonomice světa. Docela mně to potěšilo. Lokajové, ti musí zuřit. Hlavně ať neokoušou Havlovu lavičku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak pokud berete jako meritko velikosti GDP, tak USA je stale prvni. Rusko pak 11., daleko za napr. Italii nebo Brazilii. Ale to jsou hausnumera, vetsi smysl dava porovnavat GDP per capita. Tam jsou USA desate, Rusko padesate, Cina sedesata sedma. Lavicky si chodte okusovat sam

   Vymazat
  2. Těch způsobů je mnohem vícero, protože záleží na míře poctivosti. Dneska se do toho započítávají (především v tzv. anglosaském prostoru - EU,USA) i drogy, prostituce atd. a tak podobně. Proto asi nejreálnějším je přepočet kupní síly, ale je to relativní, protože zase se v různých zemích tohle počítá poněkud porůznu.
   Statistika je prostě přesná věda o nepřesných hodnotách s neuvěřitelnými výsledky.

   Vymazat
 9. Vůbec nejde o koronu, jde o válku bez války. Proste zlikvidovat to obrovské množství ničím nekrytých peněz. Je to domluvený způsob a připravte se na pořádný fofr. O tom že musí něco udělat mluvím už od minulé krize. V podstatě je to geniální a to že to postihne cca 90% lidí, pro zbývající je to nepodstatné. Nakonec co z lidmi co si neváží života a pořád potřebují nové a nové zvrhlosti. Zdá se vám to nelidské? Těm co stačí málo a něco umí to neublíží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. podla mojho nazoru perfectna uvaha. Kto rozumie anglicky ( mam za to ze v Cesku a Slovensku velmi vela) tak doporucujem tento link - ktory vysvetluje skoro vsetko. Je to dlhe 1hod 25 min ale povazujem to za velmi dobre straveny cas nuz : https://www.youtube.com/watch?v=ndy76mJHD6o

   Vymazat
 10. Od samého počátku tvrdím, že už ve "světě" dávno určili, kdo odpovídá za všechny epidemie a pandemie, a to i ekonomické, protože se to nazývá ve skutečnosti CHINAviRUS 2019 ... No, kdo jinej by to mohl být?
  :)

  Copak by to mohly být ty mírumilovné Spojené státy, které tak obětavě za své peníze pomáhají nastolovat demokracii po celém světě? Vždyť se přivedli tím do obrovských domácích dluhů!
  A jak pomáhají také zajišťovat mír svými mírumilovnými letadly, tanky, koráby, děly a mírumilovnými samopaly! A to všechno z čisté lásky k životu všude jinde jen ne u sebe! Také obětavě pomáhají urbanizaci našich měst, když nám umožňují správně pochopit, kde se dá vytvořit výhodná stavební parcela třeba odvezením nějaké sochy. A to vše zcela určitě nezištně a zadarmo. A ještě nám pod cenou prodají vlastní super vrtulníky!
  A jak je jasné, to právě oni tak obětavě pomáhají zastavit epidemii po celém světě. Vždyť se už loni preventivně vypravili do Wuchanu, aby se tam Bruce Willis pokusil spolu s Rambem zastavit na trhu prodej netopýrů, bohužel, čínská tajná služba je však tentokrát dostala. Prostě si nevzali tolik nábojů.
  A k tomu za své peníze se snaží zvýšit úroveň i našeho školství, protože Německo na to nemá dost vyčleněných prostředků!
  Kdo pak by je pak mohl, mírotvůrce jedny, vůbec podezírat z něčeho tak nečestného a nízkého? Styďme se (za ně) před tváří Nejvyššího!

  OdpovědětVymazat
 11. Zkoukněte tato videa od prvního dílu a omluvte se Honolulovi

  https://www.youtube.com/channel/UCStGv6K_cgtTn7pwktnfn3Q

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:44 No tak jsem to video zkouknul a jsem dalek od toho tomu věřit, natož se omlouvat Honolulovi. Tak mi příjde, že z toho moc trčí Holyúd a globalisti spolu s účelově poskládanými spekulacemi. Ušáci kteří toto všechno zapřičinili přece nemůžou nikoho zachraňovat a když tak jako vždy, jedině sami sebe a o to jim asi jde. Omylem se mi, nebo nevím jak, spustilo další video na You Tube a to mi příjde daleko pravdivější. Jde o slovenské video "Oznam vládě SR-Chazarská pedofilná satanistická mafia a Vatikán, Jezuiti, Černá šlachta idú na popravu". Doporučuji zkouknout. Neříkám, že bezvýhradně věřím či nevěřím jednomu či druhému, od toho jsem dalek, manipulovali s námi hodně dlouho a proto je třeba dále v klidu sledovat, přemýšlet, zvažovat a vyhodnocovat, kde je pravda. Výzvy k nějaké zkratkovité činnosti, mohou vysílat jenom síly zla a nejspíše by pomohly zase jenom jim opět proti lidstvu.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  2. Odpovím asi tak. Shlédněte film Kozoroh 1 a omluvte se všem, co tvrdí, že Američané nebyli na Měsíci.

   Vymazat
  3. Dobrý večer.
   Říká se, že internet není slovo Boží, ale přesto, zkuste se podívat na ty dva odkazy, které přidám. Nemám tušení, zda Vám něco říká jméno Stanley Kubrick, (1928-1999), americký režisér, vlastník 1 Oskara.
   https://www.youtube.com/watch?v=U0kNwvZm_9Q
   https://www.suenee.cz/stanley-kubrick-zfalsoval-jsem-pristani-na-mesici-prepis-rozhovoru/
   První video je v angličtině a druhý odkaz je přepis v češtině vč. dvou dalších videí.
   Hezký večer.

   Vymazat
 12. Asi se někde vloudila chybička. Asi si vzpomeneme, že
  nedávno v USA umírali záhadně kuřáci elektronických
  cigaret. El. cigarety hulí celý svět, ale nikde se to
  nestalo předmětem spekulací o záhadném úmrtí.Záložák.

  OdpovědětVymazat
 13. Na spoustě serverů se teď objevili zprávy o malých letadlech, která monitorují Evropu a Evropské pobřeží. Pravda je taková, že Japonci využili situace a začali ve velkém vypouštět radioaktivní vodu, uskladněnou v nádržích jako odpad chladící kapaliny ve Fukušimě. To monitorování řídí Vestinghaus a využívá britská letadla. Jako zástěrka pro případnou kontaminaci určitých prostor zapálili lesy v Černobylu a obvinili Čínu z podzemních jaderných výbuchů. To vše pro případ, že sem mořské proudy nějakou tu radioaktivitu zanesou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:46 Jo četl jsem to ale Čína se nedá a ti us bastardi půjdou do kopru.

   Vymazat
  2. Málá letadla, která monitorují Evropu ve vybraných oblastewch, ale za jakým účelem ??? Podle vašeho příspěvku monitorují radioaktivitu, podle jiných zdrojů (u nás Tadesco) monitorují podzemní prostory využívané zločinnými globálními pederasty ...
   Ty letadla ale také mohou něco rozprašovat nad "monitorovanými oblastmi" ....

   Vymazat
 14. Akce „Jsem vděčný“. Slováci vyzvali Evropany, aby uctili památku Rudé armády v předvečer 75. výročí vítězství:

  https://cz.sputniknews.com/75-victory-news/2020041711814684-akce-jsem-vdecny-slovaci-vyzvali-evropany-aby-uctili-pamatku-rude-armady-v-predvecer-75-vyroci/

  OdpovědětVymazat
 15. Promiňte, na SEZNAMu jsem vyslechla rozhovor s Karlem Schwarzenbergem. A to jsem neměla dělat. Jsem zhnusena. Mimochodem, tak šeredný člověk se hned tak nevidí. Za což teda on nemůže. Jako poslanec PS Parlamentu ČR má měsíční plat ke stu tisícům korun. Jakou práci odvádí? Vystrkuje břicho na svém zámečku na Křivoklátsku, občas zatelefonuje pramálo chytré Pekarové, občas zatelefonuje nechvalně známému Kalouskovi. Tím dřina K. Schw za sto tisíc měsíčně končí. Má tam na zámečku služku, kterou nazývá "hospodářka". Jeho asistent Filip Štědrý ho oslovuje "Jasnosti". Redaktor Václav Dolejší mu podstrkává myšlenkové okruhy a píše nadpis "Knížecí rady". Zavádíme snad feudalismus? Důrazně protestuji!!! Ten podprůměrný Karel Schw na území ČR není žádný kníže!!! Šlechtické tituly byly v ČSR totiž zrušeny už za prezidenta TGM. Takže K. Schw, F. Štědrý i V. Dolejší v té dosti ubohé "reportáži" či rozhovoru jednají v tom smyslu protizákonně. Povšimněte si, že takzvaně "noblesní" K. Schw (tentokrát výjimečně bez motýlka?, teď nevím, ale určitě bez čibuku) se na své hosty obrací slovesem "uprdelte se". Je to prostě nesmírně jemný a vzdělaný diplomat, že jo, Kavárno? Akorát že ze dvou vysokých škol byl pro studijní neschopnost vyhozen a neumí nic, jenom se vydává za "lesníka a hospodskýho". Samozřejmě, že dneska útočil na vládu českou i maďarskou. Nic jinýho neumí žvatlat a huhňat. Já jsem nikdy v životě neviděla, za těch skoro třicet let, že by K. Schw uveřejnil nějaký vlastnoručně česky napsaný článek. To on asi vůbec nemůže, jó, to by bylo pravopisnejch hrubek v každým odstavci!!! Tohleto že je Čech a Slovan? Vůbec ne. Už to odpudivé německé příjmení. BORYŠ UMÍ PO SKALINÁCH ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:01
   Tak ty pokud kritizuješ vzhled pana Knížete, musíš být velká kráva a " KRASAVICE ",a asi hoooodně chytrá pokud zase kritizuješ paní Pekarovou. Teby ty milko bych chtěl poznat!!!!
   Něco tak odporného, nenávistného se jen tak nečte!!!

   Vymazat
  2. 9:28 No jo to se nediv pro proti Český xindly nemáme žádné pochopení tu nenávist jste si udělali samy. A to vaše nadávání do lůzy vám též nezapomeneme. Ta tvoje blbka půjde po volbách na pracák.

   Vymazat
  3. Šmatla Matlafus zpět? No, Bože, nevyslyšel jsi mne ...

   Sám káže proti nenávisti - nenávistí a hulvátstvím.

   Kdysi "dávno" jeden později a stále i dnes oblíbený a známý zpěvák v počátcích svého působení neměl "ještě" vlastní auto a jel na chalupu za jiným autobusem, ještě známějším a oblíbenějším zpěvákem, tak sedmdesát kilometrů od Prahy a v autobuse "najel" na jednu místní krasavici. Pak už nikdy tuto cestu a ani směr nikdy nezvolil, protože tam dostal od místních tak naloženo, že to mohlo ohrozit jeho hru na hudební nástroj ... Na této autobusové trase nikdy nebyl populární. Totéž se dnes a denně - až na tu oblíbenost, známost a popularitu - děje s Asijským polochodcem.

   Vymazat
 16. Nwbude to dlouho trvat a ty zmetku Robetsi dopadneš jak ti dva Asánž, Snouden. Přece není možné takto urážet USA!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:23 Zmetkové jsou gangsteři co vládnou v usa pan Roberts je chytrý chlap a vlastenec. Hele bylo by nejlepší opět otevřít koncentráky a zlikvidovat všechny nepohodlné skopčácká metoda se osvědčila jen neměli dostatek času na provedení.

   Vymazat
  2. A to se podívejme na jemnocit! A ty, praštěnej běhoune 9.23 můžeš urážet kdekoho a kde co, co není USA a odtamtud?Ty jsi tím úplně posedlej! Zfanatizovanej trapák s vypatlaným mozkem.Lidi, kteří se necpou do amerických zadků je třeba urážet? Už jsem ti jednou tady radil, abys odtud vymajzl! Rozběhni se do svého USA a tam budeš chrápat někde v LA na ulici, počítač ani náhodou. Budeš chcípat hlady, zatímco tady urážíš, jak tak dřepíš u PC - zajištěn důchodem. Něco tak srabáckého se hned tak nevidí.

   Vymazat
  3. Pššt!! Klid.
   Indický běžče nebude dlouho trvat a trefí tě šlak!

   Amerika je jediná země, která přešla z období barbarství přímo do etapy rozkladu, když minula období civilizace.
   Oscar Wilde

   Hele ty, m..ko, to určitě pojedeš hanobit do Anglie i tohohle Oscara Wilda? Ty ani nevíš, kdo to byl, protože to nebyl Američan, co?

   Vymazat
  4. 9,23
   Správně, indická kachno! Kopat se dnes může jenom do Ruska, Číny, Zemana a Babiše. Do posvátné krávy (USA) je dnes kopání zakázáno.
   PS
   Až ale zavelíš, myšleno po dalším převratu a dalším převléknutí kabátu, můžeme zase začít. Protože tak je to správné, tak to má být.
   Mimochodem. Přesně takoví borci, jako jsi ty položili na lopatky komunisty. A přesně takoví "borci" rozloží s matematickou jistotou každý, i ten sebelepší systém. Prodejné děvky, které servilně a nekriticky chválí právě vládnoucí, a pokud to nesmrdí krchovem, kopou do případné opozice.

   Vymazat
 17. 4:01 - pani, naucte se respektovat individualitu cloveka.
  Kazdy ma na ni pravo ! Nesudte, nebo budete souzena !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak - když tahle "individualita" nebude odčerpávat z peněz daňových poplatníků - to znamená z peněz jediných lidí, kteří V ČR pracují, sto tisíc měsíčně, ať si žije kde chce jak chce a ať si čvachtá co chce. Majetku tady shrábnul dost, a měl by se stydět pobírat od státu jakékoliv peníze! Vy individualito 12.45 - taky vybíráte peníze z kapes pracujících lidí? To se to žvaní - to se to poučuje!

   Vymazat
  2. 12:45
   Já taky nerespektuji takovou "individualitu člověka", která své hosty vyzývá k usednutí pokynem "uprdelte se". To dělá jenom buran z buranova, a nezaslouží si respektu, ale hlubokého pohrdání. A obzvláště, když se nechá titulovat knížetem, když šlechtické tituly v ČR dávno nejsou povoleny. Svědčí to jenom o jeho bezbřehé nadutosti, a bezpochyby trpí pocitem sebepřecenění. No, a jestliže ten Filip Štědrý ho opravdu oslovuje "Jasnosti", pak je to jeho otrok, a loutka, která si zaslouží rovněž jenom pohrdání všemi normálními lidmi.

   Vymazat
  3. Jak to vypadá, vy jste už odsouzen.

   Vymazat
  4. 12:45 máte pravdu o tom respektu.Já třeba pana knížete respektuji jako učebnicovou ukázku zdegenerovaného jedince.

   Vymazat
 18. Soros o setkání s Havlem a Schwanzenbergem v prosinci 1989 v Praze. Václav Havel se dozvídá, že se stane prezidentem.

  https://picuscapital.sk/kto-bol-vaclav-havel-fakty/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v r.1988 jsem letěl letadlem z Varšavy do Prahy (pokračovalo do Tel Avivu) a spolucestující z konečné popíjeli a vyřvávali na celé letadlo "Lech Walesa for prezident!" P.S.: teď ho stejný pronárod dávno hodil přes palubu a kočíruje Dudu bez dud :-)

   Vymazat
 19. Dobře tak :)
  https://cz.sputniknews.com/svet/2020041811816708-velvyslanectvi-rf-se-premistilo-na-jinou-adresu-aby-nesidlilo-na-namesti-borise-nemcova/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po "velkém" vítězství blbosti normální a logický čin. Mohli by přejmenovat taky ulici u velvyslanectví v Moskvě. Napadá mne celá řada jmen, která by jim - "našim" "vítězům" - způsobila psotník a záchvat nekonečné třesavky.

   Vymazat
 20. JAK DOŠLO K AKTIVACI VIRU COVID-19 ve Světě se pravdu asi nedozvíme, ale s určitostí můžeme říci, že za pandemii a její důsledky u nás nemůže česká vláda. Je neúnavná snaha některých kapitalistů z toho stále obviňovat naší vládu, tlačí stále na státní orgány, aby se vykašlaly na péči o COVID-15 nemocné občany a zejména aby vláda zrušila opatření, omezující rozvoj pandemie a jdoucí směrem k jejímu vyhasnutí s co nejmenšími ztrátami na lidských životech. Proti této politice záchrany a ochrany lidí se staví diktatura kapitálu, která nepochybně utrpěla, stejně jako všichni občané ekonomické ztráty. Ale občané dávají přednost lidským životům, lidské solidaritě, probudila se spící humanita, kapitál naopak dává přednost růstu svého bankovního konta bez ohledy na hromady mrtvol. Ale tuto jeho "práci" známe z početných teroristických válek, které kapitál ve Světě vede. Proto jen zločinec, ať už je majitelem hotelů , rekreačních zařízení či výrobních podniků může hystericky křičet do Světa, že si to vláda odnese, proto, že má třeba ve svém bordelu ekonomické ztráty, protože lidé musí nosit roušky, protože nemohou kolektivně chlastat, pořádat otevřené gruppensexové dýchánky ... Samozřejmě vláda takovými zločinci, kteří ovládají Svět svými penězi, může být skutečně svržena, když pro své zločiny získá dostatek kolaborujících třeba miliúchylek či pražských kafrářů. Víme, že při rozkradení státu - více jak za 10 bilionů Kč - po r. 1989 - měli zloději dostatek spolupachatelů. Ale naděje umírá poslední a tedy i je naděje na zmrtvýchvstání českého státu. DIKTATURA KAPITÁLU pokud křičí státe, zaplať mi ušlý zisk z doby pandemie, křičí DAŃOVÝ POPLATNÍKU CVAKEJ JAK MOUROVATEJ, JENAK TĚ ZKUCIAKUJI! Ano, až takovou máme demokracii, tedy limitovanou penězi, pro kapitál platí, že čím více může krást, tím více je "demokracie". Pro občana je tomu opačně. Je možné soužití lidství a kapitalismu???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo, to bylo keců kapitalistů, že stát je fuj, a "neviditelná ruka trhu" všechno zastane líp. A teď se ta neviditelná ruka šmátralka bez podpory státu ani neuprdne.

   Vymazat
  2. 18:46
   je vubec možné něco tak ubohého vymyslet, nekonečná paleta nekonečně blbých uvah!!
   zamíchat závažnou nemoc do ubohých pomluv do všeho kladného co nám dnešek poskytuje!!
   hloupost, ubohost a blbost některých jedincu je nekonečná!!!

   Vymazat
  3. Já se už nebojím.
   Je snad hmatatelnější důkaz, než statistiky zemí s počty uzdravených a zemřelých o tom,že přes všechny tunelařiny horních 10 000, ten okrádaný zbytek národa neztratil duši. Kam klesnul "hrdý Albion", kam se poděla oslavovaná úroveň Švédů. Vzdyť i ten chudý Vietnam je strčí do kapsy. Přitom Britanie nezapočítává zemřelé doma a v sociálních zařizeních . USA nepočítám,jsou teprve na startu. Určitě není náhodou, že během začátku pandemie bylo na toulkách světem 200 000 Čechů a většina se vratila domů. Mám radost, že se jim stát snažil pomoct v návratu.Doba je asi zlá, opravdu nevíme co nás čeká, ale mám pocit, že tady to místo má šanci. Nemáme sice zlaté cihly v bance a hotovost tak akorát, ale žensky umí ušít roušky a chlapi udělat respirátory,
   Není to marný, opravdu to není marný.

   Vymazat
 21. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Zadluzili-jsme-deti-vycetl-zdeseny-Kalousek-Babisovi-621022

  Sice nesouvisí s tématem, ale nemohl jsem odolat. Zloděj, který se podílel na rozkrádání majetku a peněz daňových poplatníků ve stovkách miliard má tu drzost křičet o zadlužení dětí? A lidi mlčí, resp. ho stále volí? Co k tomu dodat? Snad jenom otřepané, že většina lidí si většinu lidí plně zaslouží. V našem případě, hňupové si zaslouží arcizloděje. A národ jako celek vyhubit.
  Je mi z nás skutečně na blití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kalous z Tulamoru a Šťávova nestojí už za nic, ani za pár slov.

   Vymazat
  2. 20:29 ale stojí.Třeba za tuhle větičku:
   "Odsuzuji vás k úhrnému trestu 25 let ,bez nároku na prominutí trestu"...pronesenou správnou osobou na správném místě.

   Vymazat
 22. Tak jsem se na Novinkach docetla,ze to britskym vedcum zapomeli rict...Celkem slusne jim do toho hodili vidle

  OdpovědětVymazat
 23. „Takhle se imigranti vyřádili v Bruselu.“ Radim Fiala sdílel video, po němž všem sluníčkářům přeběhne mráz po zádech:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020041811819331-takhle-se-imigranti-vyradili-v-bruselu-radim-fiala-sdilel-video-po-nemz-vsem-slunickarum-prebehne/

  OdpovědětVymazat
 24. No, už se konečně začíná vyjasňovat to co bylo t+m bystřejším zřejmé od začátku

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-umele-vytvoreny-laborator-cina-virolog-francie.A200418_134103_zahranicni_tho

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.