Reklama

neděle 19. dubna 2020

Petříček nanejvýš rozezlen: Rusové před konzulátem ČR zapálili dýmovnici

Lubomír Man
19. 4. 2020
Tohle si moskálí odskáčí, takto se náš velký a kulturní český národ nenechá urážet od národa tak nanicovatého, podřadného a ničemného, jako je tenhle ruský pranárod, o kterém nikdo neví, odkud se na kontinentu vůbec vzal a odkud to vlastně do svých současných hranic přitáhl, a dnes není ničím jiným než jen zdrojem neklidu, pobouření a odporu v celém dříve tak klidném a pokojném evropském prostoru.


Představte si tu drzost a krev vám vystydne v žilách. Jacísi příšerní ruští zlotřilci, které se lidská přirozenost vzpírá nazvat lidmi, přitáhli v pátek večer k výsostnému území českého konzulátu v Petrohradě a prý v odpověď na naprosto mírově, pokojně a slušně provedené vynesení sochy ruského maršála Koněva z pražského náměstí Interbrigády, si zde dovolili vyjadřovat proti tomuto svrchovanému rozhodnutí radních Prahy 6 svůj nesouhlas a dokonce, promiňte, ale slova se při konstatování toho činu až příčí v hrdle, zapálili zde, před budovou našeho mocného státu, dýmovnici. Ve zprávách světových agentur k tomuto činu se neuvádí, jak byla dýmovnice velká, ale dá se předpokládat, že dýmila dost.

Je přirozené, že proti činu tak zvrácenému, který co do ničemnosti a podlosti nemá v dějinách mezinárodních styků ani nejpřibližnější paralelu, česká diplomacie na čele se svým ministrem Petříčkem okamžitě reagovala a poslala ruskému ministerstvu zahraničí svoji nótu, vyjadřující své pobouření nad skutečností, že ruská policie český zastupitelský úřad o řešení situace neinformovala.

Lze si totiž představit jako jistotu zaručenou, že když se 14 dní předtím začali dělníci s kladivy, krumpáči a lany v Praze 6 sápat na sochu ruského maršála, neměla česká policie v tom okamžiku na programu nic jiného, než že okamžitě volala ruskému velvyslanectví v Praze o tom, co se děje, a vyděšená až do morku všech svých nejvyšších představitelů je žádala o řešení situace.

Pokud tomu tak ovšem nebylo, pak jde o přirozený rozdíl mezi tím, jak se jedná a jak je jednáno se státem velkým a významným, jako je Česko, a státem tak nicotným, nepatrným a navíc ještě i zlotřilým, jako je Rusko.

Velikost ministra Petříčka pak aspoň já pro sebe vidím v tom, že si je tohoto rozdílu neustále plně vědom a uplatňuje jej ze všech evropských a snad i světových politiků daleko nejrasantněji.

Sláva mu!

Lubomír Man

39 komentářů :

 1. Rozdíl je zejména v tom, že dýmovnice a shromáždění demonstrantů nebyly oficiální akcí zádného orgánu ruské federace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BINGO!

   Ovšem s potěšením vítám, že pražští skřeti od ministrů po starosty nebyli ruskou občanskou společností ignorováni.

   V jedné knížce Dika Francise ovšem oponentovi jeden podvodník nadělil mezi dveře fůru hnoje s dedikací: PRO SMRADA SMRAD. Ale ten hnůj by smrděl v Moskvě, ne v Praze... a že by to chtělo fůr... tak se rušští vlastenci spokojili s dýmovnicí... Asi jako symbol, že pražská žumpa (pardon, kavárna) je pro ně jako šum a luft... a čmopud z dýmovnice.

   Vymazat
  2. 11:12

   Byla to akce neonacistické skupiny, která byla policejními orgány ignorována a skupinu v Rusku nikdo nestíhá. Vám to nepřijde divné?

   Vymazat
  3. Nacionální skupina nemusí být nutně nacistická. To je obrovský rozdíl, teda jako znalec angličtiny byste to měl vědět, ne? Nemíchejte hrušky s ořechy.
   Vaše neznalost vám nepřijde divná?

   Vymazat
  4. 11:12
   Byla to akce neonacistické skupiny,

   neonacistické ? Takže ta dýmovnice tam byla jako náhrada ohňostroje pro jejich neonacistické přátele v prařských radnicích ? Tak to dává úplně jiný význam ... děkuji za doplnění informace. Tipoval bych, že ta skupina bude mít vazby na "komunistu" Žirinovského, to je taky pěknej vejlupek.

   Koloděj

   Vymazat
 2. Zde je možná jediná možnost, jak uchránit naši čest. Kolář si to rozdá s těmi dýmiči na férovku. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:27
   Ten posera si to s nikým nerozdá. On řádí jenom když ostatní musí být zavřeni doma, a ještě pod rouškou tmy. Když lidé protestují proti ostudě, a zlu, které on páchá, potom utíká pro ochranu pod sukně k jeho páníčkům.

   Vymazat
  2. Tak jak jsem tuto akci sledoval, moc bych neprohrál, že byla objednána "demo EU hujery".

   Vymazat
  3. Byla objednána v USA.

   Vymazat
 3. Škoda, že ji nezapálili Petříčkovi pod zadkem. To bychom teprve viděli "velikost" tohoto hňupa s myšlením na úrovni obecního blázna. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Man.
  Jste dost starý,abyste věděl o co se jedná.
  Mnoho Rusů ani neví,že existuje ČR,nebo že sundali Koněva,ale tyto provokace potřebují naši odpůrci Ruska,odsoudit,pošpinit a obvinit Rusko,je to jejich chleba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:47 Rusové mají na rozdíl od Čechů lepší vzdělání a politický a geografický přehled. Když něco píšete, tak si ověřte fakta. Já do Ruska opakovaně jezdím na dovolenou a po krajině 1 měsíc svobodně cestují a komunikují s domorodci. Takových nevzdělanců je v ČR kromě Vás hodně. Bohužel.

   Vymazat
  2. 14.00 Stejně svobodně kdysi po SSSR cestovával nějaký ŠTĚTINA - dnes antirusista z povalování (povolání?). Tak se, pane vzdělanče, podělte o své cestovatelské zkušenosti - a my si vaše informace RÁDI přečteme a dle možností i OVĚŘÍME.

   Vymazat
  3. 14:24
   To samé teda uděláme my s vámi u vašich cest na "západ". Kolik občanů třeba Francie ví, kde je Česká republika, nebo ještě lepší výsledky dostanete, když se zeptáte rovnou v baště vašich ideí, USA. Dejte sem ty doslovné odpovědi z Ameriky, ať se jednou pořádně zasmějeme. Nebo se zeptejte v Londýně, až tam budete na svobodném tahu. My si ty informace RÁDI OVĚŘÍME a RÁDI SE SMĚJEME cizím neznalostem.
   Upřímně váš Anonym

   Vymazat
  4. Hmm, takže, 19.17 nic? Žádné zajímavé postřehy z Matičky Rusi? A Americká vzdělanost obecně je obecně známá a zábavná... A Afrika plní EU samými doktory a inženýry, tak ověřujte. To doporučoval i Felix Edmundovič DZERŽINSKIJ - a ten polský šlechtic moc dobře věděl, proč

   Vymazat
 5. Pravda je že když útočí ratlík na lva pro jednoho z nich to špatně dopadne. A to i když přispěchá na pomoc celá rodina ratlíků.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 6. Petříček je chudák, který za to, že z něho udělali ministra, nemůže.
  Asi ani neměl na výběr, i když vždycky je na výběr.
  Poslušně se zařadil mezi loutky.

  OdpovědětVymazat
 7. Červení svetři jsou nevolitelní - už roky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato vaše hnědozelené triko s modrými pruhy může tak skvěle zakrývat vaši duševní hnidopištnost a dutost, že?

   Vymazat
  2. 19:27 zato vaši dutost a hloupost nezakryjete ničím.

   Vymazat
  3. 20:06 V tom případě minimálně nápodobně.

   Vymazat
  4. Pánové neexibujte, zvolte zbraně a zítra při ranním kuropěníí se to rozhodne.

   Vymazat
 8. Opravdu rýpat do velkého Ruského národa dokáží jen západní služebníci. Hlavně by měli V Rusku vysvětlit kdo za to může Český národ určitě ne.

  OdpovědětVymazat
 9. .Varuji také před velmi nebezpečnými zednářskými spolky, jako je Bilderberg,Trilaterální komise,Římský club.To je stejná líheň,jako je US deep state i nenasytné nadnárodní bankovní a zbrojní korporace. Naše 21.století zatím moc dobrého nepřináší....Jourová je další vlastizrádná chamtivá služka těchto ďábelských struktur.R.T.
  Duševní degenerace je IN trendem.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3204-kolar-syn-jsou-moralni-zrudy-ale-do-toho-nam-rusove-nemluvte

  OdpovědětVymazat
 10. Ano. Stačí se podívat na mapu. Obří Česká republika vévodí středu Evropy! A kdepak se nám krčí to nicotná Ruská federace? Skoro ji nejde najít. Kromě toho na všech světových fórech zaznívá nadmíru vyhledávaný hlas pana Petříčka, osobnosti a prezidenti celého světa se píšou na pořadník, aby s ním mohli jednat. Putin jen závistivě přihlíží. A co teprve mocná inovativní česká armáda! Z té jde opravdu strach. A proto se Rusko tak snaží ovlivňovat u nás volby a jeho hackeři se činí, aby se nabourali do počítače Zaorálka, anebo jakéhokoli jiného českého velikána.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z naší armády jde strach jen tehdy, když provádí cvičení u nás na našem území.

   Vymazat
  2. Petříček je podělaný pitomeček, takový postpubertální trouba.Jak ten se dostal do pozice dokonce ministra - je těžko pochopitelné.Asi v té současné politické špíně už to nikdo nechtěl dělat - ušpinit se? Tak našli tohohle trubce.Hraje si na důležitého.

   Vymazat
  3. 19:33 Petříček se stal z leknutí ministrem

   Vymazat
 11. Pane Petříčku, když jste měl ,,hasit", tak jste mlčel. Teď nepřekážejte spravedlnosti.

  OdpovědětVymazat
 12. Jsme směšní, díky těmto našim velikánům!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Pan Petříček se stává soudobou výraznou osobností obrozené podoby nacismu - tzv. EUnacismu. Tak se nedivte, že se chová jako správný esesák.

  OdpovědětVymazat
 14. S nápisem na transparentu před konzulátem se plně ztotožňuji. Přesně vystihuje tu pražskou bandu.

  OdpovědětVymazat
 15. Vicemene na tom nezalezi, co delali Petrohradsti. PROTOZE KDOKOLIV A COKOLIV DELA PROTI PRAZE, je nejvetsi drzost na svete. A jen v teto zemi to dela vice nez 3/4 naroda.
  A pritom je tak jednoduche reseni - osamostatnit PRAHU. Praha first!!!!!!!!!!!!!(aspon z CZ).

  OdpovědětVymazat
 16. Petříček je ubožák.

  OdpovědětVymazat
 17. Dýmový, potažmo dýmějový terorismus! Vyhlašme jim válku! Anebo ještě lépe, okamžitě přestaňme odebírat ruskou ropu a plyn, koupíme si kvalitnější emerickou!

  OdpovědětVymazat
 18. Nikdy jsem tady nepsal, čtu ,pozoruji, mám svůj názor.Ale teď mi to nedalo, někdo tady napsal, že Rusové jsou nevzdělanci a ani neví kde je Česká republika. Určitě se takoví najdou, taky u nás, hlavně mládež, teď nemá ani potuchy o geografii. Schválně, zkuste se zeptat nějakého mladíka, o slečnách ani nemluvím, na něco ze zeměpisu, nejde jen o Rusko. Mám kamaráda , TIRáka, jezdí do Ruska pravidelně, jeho politický postoj je celkem prozápadní, ale nikdy ještě neřekl, že by !Rusáci! byli primitivní a blbí. Má s nima jen dobré zkušenosti. Nejde vše globalizovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak si myslíte, že se nejlépe blb na kvadrát vyrovná se svým mindrákem, než když blafne do éteru nějakou svoji "myšlenku". A takových filosofů máme 12 do každého tuctu a že těch tuctů je třeba ve sněmovně či senátu pomalu k nespočítání (Pro jistotu s zeptejte na realitu skrutátorů). Blbců jsme měli v národě vždycky poměrně dost, ale nikdy se tak nekoncentrovali do politiky opopartají, jako dnes. Z čeho si myslíte žije taková ódéees, topOO9, ustaraaní, loupeživí piráti-desperáti. Právě z těch vyšumělých hlav. Páni doktoři, dnes vás chválí svět, co dovede s COVID-19! Zkuste také něco prosím na léčení debilních politruků. Z nich může hrozit pro stát a národ daleko větší katastrofa, než z nějakého koronaviru. Co nám každý den ta jejich propganda nakydá a lidé s vlastními problémy IQ někdy dokonce i něco uvěří. Že jsme byyli v uplynulých letech okradeni o 10 bilionů Kč a ročně to narůstá o 800 miliard j špatné, ale za horší považuji, že byl Čechům vykraden v nemalé míře a u nemalé části rozum A to naopak to, co nejvíce hřeje kapitál, který v nás vidí jen národ sluhů a služek. Tak se přátelé tužte, snažte se i tulit ke kapitálu, kopance do zadku jistě berete jako polibek od boháče! Horší bude, až vás bude kopat do obličeje, ale nebudete se muset stydět, nikdo vás pak stejně nepozná. A až přijdou oblíbené hrátky kapitálu - kuciakování - to už nebudete vnímat. Tak se nebojte, jste ve správných rukách diktatury kapitálu!

   Vymazat
 19. Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá :-)

  OdpovědětVymazat
 20. Pozor na rozlobeného Petříčka, raději by měla zasedat Řada bezpečnosti při OSN.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.