Reklama

úterý 7. dubna 2020

Projev poslance Václava Klause mladšího: Přišel čas zbavit evropské byrokraty vlády nad touto zemí!

Poslanec Václav Klaus
7. 4. 2020  

Dobrý den, dámy a pánové, 

mám návrh k pořadu schůze. Ekonomickými věcmi se jistě budeme sáhodlouze zabývat v těch bodech, které jsou schváleny. Je to podle mě ta nejdůležitější věc, hrozba toho ekonomického koronaviru a umírání českých firem a živnostníků, je to priorita číslo jedna. Kdybych měl tu moc, tak vyřadím všechny ostatní body, které se netýkají ekonomiky, z tohoto jednání.

Rozdali jsme vám všem překlad anglických opatření vlády Borise Johnsona pro vládní poslance, snad jako jakési zrcadlo nebo prostě informaci o tom, jak to řeší jiné země, protože si myslím, že není důležité teď vynalézat kolo každý svépomocí, ale inspirovat se i v cizině, kde nějaká plošná opatření by snad mohla fungovat.

Co se týče zdravotních věcí, to jsme se věnovali tomu před chvílí. Prodloužili jsme nouzový stav o tři týdny a něco. Ale já bych chtěl přinést také něco pozitivního a využít těžkou situaci k ozdravení společnosti. Vycházím přitom z našeho dlouhodobého programu.

Když se díváte na tuto situaci, která je, tak jedna věc bije do očí. A to je, že globalisté a globální orgány nefungují. Slyšeli jste něco o OSN v poslední době? Sledujete světovou zdravotnickou organizaci WHO, která dva měsíce nedělala nic, pak vydala jedno zmatené prohlášení, pak vydala prohlášení, že se nemají nosit roušky a teď tedy že se nosit mají? Nebo dokonce EU a její činnost? Nikoli. Já myslím, že přišel čas zbavit evropské byrokraty vlády nad touto zemí. Jistě jste zaznamenali neuvěřitelně drzé rozhodnutí Evropského soudu v otázce kvót.

Zbavme se nadvlády tohoto soudu nad touto republikou. Přijímáme v parlamentu za normální situace nadpoloviční většinu evropských směrnic tu o zbraních, tu o GDPR, tu o dalších nesmyslech. Zbavme se toho. Já bych si dovolil požádat o zařazení bodu, který se jmenuje: Jednostranné vypovězení Lisabonské smlouvy Českou republikou. Když můj návrh neschválíte, budu ho předkládat na každé schůzi, která bude následovat. A protože si nedělám iluze o politickém rozložení současné Sněmovny, byť myslím, že lidé to vidí zcela opačně, tak jenom si dovolím návrh usnesení.

Za prvé, Poslanecká sněmovna pověřuje vládu, aby zahájila legislativní kroky k jednostrannému vypovězení Lisabonské smlouvy Českou republikou. A bod číslo dva, Poslanecká sněmovna zavazuje vládu, aby okamžitě stáhla z programu parlamentu veškeré evropské směrnice a nařízení. 

61 komentářů :

 1. Komik. A až se bude Evropa dávat dohromady, naši montovnu vytáhne Černá hora.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropa nas bude davat dohromady asi jako Cerna Hora.

   Vymazat
  2. ODSTRANIT EU? TEN ČLOVĚK SE NEPOUČIL Z BRITANIE CO JI PROVÁDĚLI

   na internetu se objevily prvni návrhy jak se zbavit nejen EU ale i NATA.Bohužel pan Klaus ml.jimi nechce posilnit svůj P-ROGRAM a na to,aby pro sebe tim ziskal voliče ,KAŠLE!
   O tom se prvni voliči přesvědčili přimým dotazem!
   Důkazem tedy je,že odmitá PLNĚ program voličů.
   At se postará o odbouráni cenzury a GŘ TV,který demoluje informace ve prospěch "zástupců",které občané voliči už nechtěji a je potřeba se jich zbavit.
   Volby zdemolované podvodnými lživými a manipulovanými informacemi nemusi vůbec platit!

   Tento koment nebude pravděpodobně na NA NR připuštěn a pro tuto možnost slibuji ,že ho ho budu opakovat všude,kde to na alternativě půjde.
   Dodám k tomu AŤ ŽIJE SPD!

   Vymazat
  3. Pokud si naši montovnu vytáhne Černá hora, nedá se nic dělat. V případě, že vedení VW nestačí vzdělaná a manuálně zručná pracovní síla a jako bonus bude požadovat totální podvolení ČR EU, tak bychom se měli porozhlédnout po jiné výrobní aktivitě.
   Podpora VW u nás je pro mnoho lidí příznivá, ale svět se mění a s tím se mění i priority. V suverénním státě je zcela běžné vyrábět či produkovat i jiné komodity než auta a řepku.
   ABC

   Vymazat
  4. Pane Klausi ml., měl by jste být zticha. Váš pan otec přivedl naší republiku do EU a také podepsal Lisabonskou smlouvu. Co tu chcete lidem namluvit? Fakt si myslíte že si lidé nepamatují co Váš pan otec s naší republikou udělal???

   Vymazat
  5. 9,30
   Do fašoEU se VK st.chtělo jak Somálci do hladovky a ten canc papíru podpsal taky až na poslední chvíli,ty rozume!

   Vymazat
  6. Lisabonskou smlouvu jeho tatínek podepsat nechtěl.To si pamatuji moc dobře,jak byl do toho nucen.

   Vymazat
  7. 9:30 Klaus st. dlouho s podpisem odolával. Na nátlak pravice a ODS v čele s Topolánkem nakonec podepsal. Děti za rodiče nemohou a naopak.

   Vymazat
  8. Pro nás obyčejné občany je rozhodujici,že fotr přivlekl na hřbeťě KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ

   Jeho synátor nic jiného neumi než se po něm opičit.
   Kdyby chtěl to co maji vyspělejši státy Evropy a
   a posili by svůj P-rogram dalšiho našeho rabováni o to co chce aktivni špička voličů dostak by od fotra rakoskou na holou.
   Dá nám 10-12 eur na hodinu jak je to obvyklé v jiných státech,které prohrály válku nabo bude ohlupovat,že musime dělat raboty,raboty a z toho zbohatneme?
   Máme dále být mistry světa ve skoko na špeck?
   No měl radši zůstat učitelem než kašlat na voličstvo a na jeho HLASY!!

   Vymazat
  9. Zpytujte svědomí, jak jste hlasovali v referendu - já byl proti EUanexi, ČR není belgické Kongo !!!

   Vymazat
  10. Nečekejte, že by nám někdo chtěl jen tak pro nic zanic pomoci. Konečně bychom měli přestat očekávat pomoc, která nakonec vždy pomůže pomáhajícímu.

   Vymazat
  11. 9.30 Tak trochu mi připadáte jako za komunismu, kdy za chyby rodičů trpěly děti!

   Vymazat
 2. Co znamena, kdyz je poslanec ‘neprihlasen’ nebo ‘omluven’ ?
  Asi ze se ‘hodil marod’ ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:10
   To je jen blábol. Posranec pokud není z nějaké ministrany a je podporován většinou nemusí ani do tohoto chlívku chodit. Peníze mu dojdou na účet. Stejně tak pokud si budeme - to jsem napsal špatně- pokud nám budou utahovat opasky. Oni si je budou povolovat. Budou schvalovat nesmyslné nákupy zbrojní techniky, léků-neleků a podobné nesmysly. Místo aby se snažili svědomitě řídit tuto společnost k rozvoji vzdělanosti, dostupnosti lékařské péče pro všechny a obchodu se všemi, kteří s námi chtějí obchodovat a ne nás sprostě vykrádat. Zrušit naprosto nesmyslné příspěvky Člověku v plísni,lékařům bez morálních hranic platby solárním baronů(které jsou od nás
   ždímány pomocí daní. Neprodávat do ciziny el. energii levněji než ji má český občan. Vrátit zem, vodu, nerostné bohatství do rukou lidu a steně tak i vzdušný prostor nad republikou.
   K panu Klausovi st. i mladšímu , jsou stejní a to co uděla pan Klaus starší nebude zapomenuto. Kdyby se on nebo někdo z jeho rodu dostal k moci, zničil by i to co zde zůstalo.

   Vymazat
 3. EU se rozpadne sama, zatím bych to neuspěchával. Pan Klaus ml. mi někdy přijde, že ještě úplně nedospěl, a že se občas vrací do puberty. Možná je to přílišným vlivem jeho autoritativního otce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU se sama nerozpadne, jste naivní jestli tomu věříte. Kapři si sami rybník nevypustí.

   Vymazat
  2. 23:08, 23:15 takže vy lisabonskou smlouvu považujete za přínos pro ČR a kvóty pro přijímání migrantů podporujete?

   Vymazat
 4. Tak on vi, ze to soudruzi vymysleli tak, aby Lisabon neslo vypovedet. Vtipne je, ze odstoupenim od smlouvy bychom prisli i o clanek 50, ktery upravuje proces vystoupeni z EU. Myslim, ze se boji, ze prosazovanim Czexitu prijde o cast volicu, tak vymysli takovy ptakoviny. Ja jsem pochopitelne pro navrat EU pred Lisabon nebo i dal, ale EU je nereformovatelna a jedina moznost je vystoupit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On je totiž vtip v jedné věci. A to, že pokud by se podařilo, aby většina států začala ignorovat Brusel, tak žádný článek 50 nebude potřeba. A ti přeplacení byrokrati si pak budou moci vykřikovat co chějí, ale bude jim to prd platné. Takže až jim dojdou peníze na platy, tak se pomalu vytratí, jako krysy opouštějíci potápějící loď.

   Vymazat
 5. Mladý Klaus není přizdisráč,jako taeurohujerská banda ve Sněmovně,vyjma SPD,která je pro odchod z EU.
  Typicky český postoj,nic nedělejme,nechejme si srát další a další zákony a nařízení od těch,kteří nás nenávidí,nenávidí naši vlajku,symboly naší státnosti.Mladý Klaus má dar přímého jednání a nazývání věcí,pravými jmény.Všichni ti připodělanci,co vzhlíží k Bruselu,jako k božstvu,mi připomínají ty,co freneticky hajlovali při vjezdu Hitlera do Prahy.A že jich bylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano. Mladý Klaus má za sebou zcela jistě starého Klause. A otázka je, jestli se chceme vrátit do klausistánu. Já osobně ne. Radši vsadím na SPD.

   Vymazat
  2. Kde bude mít Hitler v Praze pomník?

   Vymazat
  3. Nojo, ale to máte těžký O.37 - česká banda přizdisráčů, zejména pak ti dříve narození, zvyklí jenom leštit panské kliky, nosit tašky a plazit se při zdi, nikdy jiná nebude.Navíc tatíkovi Klausovi se dost věcí vymklo z rukou, protože nepočítal s tím, že vlády budou - co člověk - to parchat, vychcanec a zloděj - tak mladej Klaus už je odsouzenej k tomu, bejt prostě špatnej, a ještě i vnouček -všechno bude špatný. A to prosím přesně tahle smečka řvala, že děti by neměly být zodpovědné za hříchy otců .. bla bla ...

   Vymazat
  4. 9,45
   Na Hrádečku a zbytek familie udavače mu tam bude nosit denně červé květiny!!!!!.-)

   Vymazat
 6. Václav Klaus má pravdu. Jiné cesty než před Lisabon není, nebo potom čistý CZEXIT. A domluvit to i s Maďarskem, Polskem a Slovenskem. Nic bych za to nedal, že by se připojilo i Rakousko. Jeho otec podepsal souhlas s Lisabonem až po vyhrůžkách ÚS a nátlaku Topolánka. Dokonce mu vyhrožovali blázincem.

  OdpovědětVymazat
 7. Nedá mi to a mimo téma musím reagovat na úmrtí paní Terezky Spencerové. Její ranní kávička mi bude moc chybět a asi nebudu sám, protože to co uměla ona, udržet si zdravý rozum v dnešní době, nadhled a přehled a umění vypíchnout důležitá témata, včetně krátkého komentu, to už nyní chybí. Aniž bych chtěl rozvíjet konspirační teorie, ale když si vzpomenu na některé nenávistné a urážlivé komentáře jakéhosi odpadu lidské společnosti na její adresu, někomu se moc hodí to co se jí stalo. Čest její památce. Smutný dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim.Smutny Bagoun

   Vymazat
  2. Odchod každého takového, jako byla paní Tereza Spencerová je smutný pro každéno kdo má rád pravdivé informace. Čest její památce.
   Václav

   Vymazat
  3. Tak to je průser. Terezou jsem začínal každý den!!
   Je to velká rána. Sbohem paní Terezo!

   Vymazat
  4. Jako člověka jsem ji neznal, ale jako mnoho jiných, také budu postrádat tento nezávislý zdroj informací. Její práce byla záslužná. P.K.

   Vymazat
  5. Též k úmrtí paní Terezy Spenserové.
   Velmi jsem si v posledních několika letech vážil toho, na kterou stranu, ohledně informování veřejnosti, se v posledních letech rozhodla paní Tereza přiklonit, tedy za pravdivost informování - "padni komu padni".
   Též jejího brilantního úsudku a opravdu velké šíře informací, které mistrně zpracovávala.
   Vzdávám ji velkou čest.
   Myslím, že je též třeba zvážit, dle dostupných informací, tato fakta.
   Zemřela „nečekaně v 55 letech na srdeční selhání“.
   Její místo v informačním světě bylo velmi vlivné a významné a v současnosti není nikdo, kdo by ji mohl zastoupit.
   Nový majitel tv Primy CNN ji pár dnů předtím zrušil její „Ranní kávičky“.
   Čest její památce.
   Pavel p

   Vymazat
 8. Nedá mi to a mimo téma musím reagovat na úmrtí paní Terezky Spencerové. Její ranní kávička mi bude moc chybět a asi nebudu sám, protože to co uměla ona, udržet si zdravý rozum v dnešní době, nadhled a přehled a umění vypíchnout důležitá témata, včetně krátkého komentu, to už nyní chybí. Aniž bych chtěl rozvíjet konspirační teorie, ale když si vzpomenu na některé nenávistné a urážlivé komentáře jakéhosi odpadu lidské společnosti na její adresu, někomu se moc hodí to co se jí stalo. Čest její památce. Smutný dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidský život je relativně krátký. Většina inteligentních lidí, když se blíží konec jejich života, se začne zamýšlet, co po nich zůstane.
   Po Tereze Spencerové zůstanou nezapomenutelné postřehy přešlapů a vědomých lumpáren celé řady politiků. Kéž by se začali podobnými úvahami zabývat také oni politici.

   Vymazat
 9. Zemrel Tereza Spencer mel dobre postrehy

  OdpovědětVymazat
 10. ani neumím řícz jak mi ta Tereza chybí. Byl to vážně šok. Úžasná dáma. A kdo na její místo? Vždyť ona i do těch oblasí jezdila aby měla informace z první ruky. Kdo tohle bude dělat.co se informovanosti lidí týče, je to jako kdyby nám vytrhli přední zuby ....

  OdpovědětVymazat
 11. Pan Klaus ml má pravdu a jsem rád že založil Trikoloru kdyby se něco stalo s SPD měl bych koho, volit. Pryč s nefunkční globalizací pod vládou usa.

  OdpovědětVymazat
 12. EU hrozí Česku sankcemi. Kvůli rouškám!

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020040711767739-eu-hrozi-cesku-sankcemi-kvuli-rouskam/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - kdyby to mělo ukončit tu zhovadilost s rouškama na hubě ( zarouškovancům v televizi není rozumět vůbec co huhňají -měly by k tomu být titulky) tak by to bylo jenom dobře. Vyšel bych ven -a všichni normální? Všude otevřeno, a normální život - ne jako na hřbitově? To by bylo jako probuzení se z hnusnýho snu. A nikdy více.

   Vymazat
  2. 11:21
   Vycestovat do nějaké nezarouškované země je dovoleno.

   Vymazat
  3. Ještě že tak - už o tom nějaký čas uvažuju anonyme 16.18. Protože - abych strávil zbytek života v blázinci? Mezi prdlými fanatiky? Z virusu si vytvořili boha a teď bez něho už nedokážou žít! Když jim chtějí jejich boha zase vzít a zbavit je roušky na čumáku, ječí jako pominutí. Jenom přemýšlím, kde bych mohl trvale žít v pohodě - ta totiž v ČR úplně chybí. Jen nervozita, vztek, nenávist, provokace, lži, přetvářka, faleš. Vlády -jakákoliv - namísto aby řešili problémy občanů, řeší úplné sračky - když to vezmu od začátku, co z toho bylo státotvorné a pro občany? "Deregulace"nájmů kdy nájem i z děr IV. kategorie vyletěl nahoru pětkrát? Medaile pro strejdu Brady? Uzákonit poplatek u lékaře? ( pak zas zrušit) Uzákonit neproplácení nemocenské? Čapí hnízdo? Jak komunikovat s Čínou? Jestli Marianský sloup jo nebo ne? Kdy a jestli kopnout do sochy Vlasova? Prostě jenom sračky -a teď se denně řeší problém... do kdy roušky? Proč? Do kdy otevřít holiče? Papírníky? ... Nad takovýma kravinama se scházejí a to probírají prosím - bratru za stotisíc měsíčně??? Jak říkám - jak v blázinci.

   Vymazat
  4. 18:09 pokud srozumitelně zformulujete několik těch závažnějších problémů, které by měla vláda řešit, nebo kterými se veřejnost obírá, než jsou ty, které jmenujete, může mít váš, zřejmě hysterický příspěvek, nějaký smysl. Jak se zdá, s podobně prázdnými výkřiky se tady vytrvale opakujete.

   Vymazat
 13. Dopadne to jako v září 1938,spočítají se hrozící ztráty, pak se zkonstatuje marnost odporu a nakonec se, jako vždycky, kapituluje. Bůh ví, kdy tento národ ztratil touhu po samostatnosti, správě svých věcí. Támhleti nám dají támhleto, tuhleto a pod. a nikdo se nezajímá, čím za to opět zaplatíme. Každopádně pokud bude mladý Klaus kandidovat na prezidenta tak ho volím a nálepku mu mohou dát jakou chtějí.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento názor pana V.K. mladšího, vítám. Jenom víc takových politiků. P.K.

  OdpovědětVymazat
 15. Kolaboranti budou mít asi smůlu.Nebudou mít kam zmizet až to vypukne !Projev prezidenta USA Donalda Trumpa zde:

  https://www.youtube.com/watch?v=RNLLa5JqyFE

  OdpovědětVymazat
 16. Jasně že má Klaus Jr. pravdu! Ale jak z toho ven a jak zvládnout z toho vyplývající důsledky, to neví nikdo. Takže nezbude, než se opět nechat vláčet hlavním proudem dějinných událostí, jako ostatně vždycky...

  OdpovědětVymazat
 17. Okamura se zdržel? Co to jako do pr*ele je??!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdržel se i Radim Fiala, jinak všichni z SPD přítomní byli pro.
   Přemýšlejte proč. A neptejte se.
   Smrťák v Cimrmanovi by řekl: "My nesmíme ani naznačovat". :-)

   Vymazat
 18. Z EU vystoupit nestaci. Taky z NATO a s V4 se prohlasit za neutralni staty bez ucasti v blocich a bez zakladen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Říšská protektorka je šílená.
   http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3181-madam-merkel-oznamila-ze-otroky-bude-svazet-letadly-a-nemci-budou-na-haciendach
   Německo požaduje, aby Spojené státy stáhly své jednotky ze svého území.

   Vymazat
 19. K takovým činům, které navrhuje Trikolóra, chybí v parlamentu odvaha. Bohužel ! Snad jí tam bude více po příštích volbách!

  OdpovědětVymazat
 20. https://www.arfa.cz/david-icke-zakazany-rozhovor-covid-19-humanita-na-kolenou-nazor-si-udelejte-sami-pro-vsechny-kteri-stale-jeste-veri-ze-je-to-vsechno-jen-nahoda/#.Xo3lqOoza70

  OdpovědětVymazat
 21. Je opravdu s podivem,že musime pořád lézt někomu do zadniho otvoru. Jsme samostatný stát tak se podle toho už začněme chovat.

  OdpovědětVymazat
 22. Co vidíte pozitivního na EU? Je to nástupkyně snu Adolfa Hitler - Čtvrtá říše římská národa německého a nacismus jak kázal v Mein Kamfu její autor. Proto také ta obliba teroristických válek proti slabším, proto sankce, vydírání a zejména falšování historie. A vidíte to potěšení Němců z výroby migrantů a jejich transportu do Evropy, vidíte, jakou mají radost asi v Paríži, Bruselu, Berlíně, když migranti náš terorismus spláci terorismem, sice proti našemu mikroskopického rozměru, ale nás to štve, Němci se radují.
  A borci opopolitiky dělají vše ,aby jejich 30 leté tunelování státu a občanů pokračovalo zase mílovými koky.

  OdpovědětVymazat
 23. Toz jediné Václav Kluas ml. má to odvaho abe sel s dítetem na Národdní trido polozit kvetiny i gdes vi, ze bode mjet problém,objizdí regiony gde v zivote zádné politik ani nezasmrdel a má to odvaho poslat do prdele elito ctvrté rise v porovnání s ostatníma zastopcema prímé a neprímé demogracie, které neostále kalkolojó a veskakojó v ten moment gdes je to proo ne výhodné a vedijó, ze zasa zabodojó i gdes je to óplná hovavadina ale za pravdo bozí sa bít nebodó to si zapiste za ocho......toz Václav potreboje podporo !!!!!!!! abe ho nepropichle ve Staré Boleslavje te smejdi z teho dýpstejto.....hezké Velikonoce a mír v dosi P.S.

  OdpovědětVymazat
 24. Klausovic rodinu bych k tomu už taky nepouštěl...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já nevím, nesnáším dědičný hřích. Ať se junior ukáže, sám za sebe. Jeho vřelý vztah k EU je dobrým signálem.

   Vymazat
 25. Mladý Klaus dělá svou politiku,tj.,otevřenosti,přímosti a pravdivosti.Hodně chytrý chlap a to je to,co lidi v Česku nesnáší.

  OdpovědětVymazat
 26. Ty co volili ne jsou v parlamentu jako instalatéři penězovodů a nějaká ČR je nezajímá.

  OdpovědětVymazat
 27. Upinat se ke Klausum ? Neskutecne! Klaus starsi umoznil kuponovou privatizaci bez pravniho a organizacniho zabezpeceni. Nechal tak rozkrast statni majetek i majetek ukradeny soukromnikum za totace. Na konci sve vlady dal amnestii zlodejum, co kradli tak bezostysne, ze je zavreli. Amnestii se Klaus amnestoval pro jistotu i sam!
  Jeho syn za svuj vzhled nemuze, obdivuji jeho statecnost i co se tyka politickych nazoru. Myslim si ale, ze nove zamoreni politiky Klausovou dynastii si Cesko uz nemuze dovolit.
  Pro mne je politicka jasna linie, nepodlezava kolonizatorovi videt pouze u SPD a pana Okamury.
  Nasim problemem je podrizenost a podlezavost USA, ktere spolu s NATO a medii v Evrope predstavuji pro Evropu nejvetsi nebezpeci. Hospodarsky jsme v EU vystaveni moci preplacenych diletantu, urcujici vykon vysavacu a zakriveni okurek, ale v krizi nekam zalezou.
  Nase budoucnost je v V4, odchod z EU a NATO. Vytvorit neutralni naraznik mezi zapadem a vychodem a delat svou vlastni politiku bez porucnika.

  OdpovědětVymazat
 28. Upinat se ke Klausum ? Neskutecne! Klaus starsi umoznil kuponovou privatizaci bez pravniho a organizacniho zabezpeceni. Nechal tak rozkrast statni majetek i majetek ukradeny soukromnikum za totace. Na konci sve vlady dal amnestii zlodejum, co kradli tak bezostysne, ze je zavreli. Amnestii se Klaus amnestoval pro jistotu i sam!
  Jeho syn za svuj vzhled nemuze, obdivuji jeho statecnost i co se tyka politickych nazoru. Myslim si ale, ze nove zamoreni politiky Klausovou dynastii si Cesko uz nemuze dovolit.
  Pro mne je politicka jasna linie, nepodlezava kolonizatorovi videt pouze u SPD a pana Okamury.
  Nasim problemem je podrizenost a podlezavost USA, ktere spolu s NATO a medii v Evrope predstavuji pro Evropu nejvetsi nebezpeci. Hospodarsky jsme v EU vystaveni moci preplacenych diletantu, urcujici vykon vysavacu a zakriveni okurek, ale v krizi nekam zalezou.
  Nase budoucnost je v V4, odchod z EU a NATO. Vytvorit neutralni naraznik mezi zapadem a vychodem a delat svou vlastni politiku bez porucnika.

  OdpovědětVymazat
 29. Je to marný, je to marný, je to marný. Někteří diskutující používají k vyjádření názoru místo mozku sbírku frází a příručku "jedna paní povídala". Mladý klaus tahal ještě za sebou kačera, když starý ještě jako ministr financí neuměl nebo nechtěl rozpoznat špinavé a čisté peníze! Takže jenom zaslepenci tady můžou kvákat něco ve smyslu jaký otec takový syn. V případě klause mladšího je takový postoj pouze klišé těch, kterým chybí argumenty proti jeho parlamentnímu návrhu. Mně na EU stejně jako jemu vadí, že jsme jenom jeho vazaly.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.