Reklama

sobota 4. dubna 2020

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

S maskou na obličeji - 5.kolona z Prahy 6
(z facebooku  O. Koláře, starosty Prahy 6)
Lubomír Man
4. 4. 2020   Zvědavec
Zoufalství a bezmocný vztek stoupá v hrdle nad činem, který co do ohavnosti nemá v naší historii obdoby. Odhlasovali si, že maršál a osvoboditel Prahy, protože Rus, musí z Prahy zmizet, ale ve strachu, že by se mohl odkudsi přihrnout dav rozumných lidí, kteří by jejich zamýšlené amputaci maršála od české země zabránili, čekali na vhodnou příležitost.


Předpokládal jsem, že to bude noc, ale noc se jim pro odpornost toho, co chystají, zdála pláštíkem příliš děravým. Čekali na cosi bezpečnějšího a koronavirus jim to přinesl. Ulice a všechny pražské plochy se vyprázdnily, lidé, vyděšení morovou nemocí za sebou zamkli dveře, a ty se naopak dokořán otevřely zločincům.

Vydali povel a shluk námezdníků s nástroji na plundrování v rukách vyrazil opuštěným Náměstím interbrigády k soše muže, který osmého května 1945, kdy Praha chroptila pod náporem německých hrdlořezů, vydal části svých vojsk rozkaz k rychlému nočnímu přesunu na Prahu. Došlo k němu v noci z osmého na devátého května a Koněvova vojska při něm i při následných bojích se zbytkem německých vojsk v okolí Prahy ztratila 692 svých mužů.

Dnes před polednem byla z vůle lidské spodiny českého národa odříznuta socha maršála od svého piedestalu, z jeřábu byla spuštěna oprátka, kterou maršálovi vložili pod paže, jeřáb maršála nad piedestal zvedl a položil na korbu náklaďáku, který osvoboditele Prahy odvezl do muzeálního zapomnění.

Hitler a krvavý polní maršál Schörner jako poslední Koněvovův sok z českého území, ze svých záhrobí barbarskému činu vděčně aplaudují.

A národ hrůzou a hanbou ztratil řeč.


Omluva editora webu Zvědavec:

Chtěl bych se Rusům omluvit za tento akt. To, co udělalo vedení Prahy 6, je ubohé, podlé a trapné a já si myslím, že většina Čechů a Moraváků s tím nesouhlasí. Kamarádi Rusi, distancujeme se od starosty Koláře a celého vedení Prahy 6, to nejsou naši lidé, to jsou zrádci a pátá kolona. Byl to vandalský čin a já věřím, že dostanou svou odplatu.

92 komentářů :

 1. Potom lavičky zrůdy bombarďáka musí také pryč. A jak Ruzyně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dejiny píšu víťazi. Tie po druhej svetovej vojne písali spolu anglosionisti z demokratického "západu" a komunisti z Russka. Až na nepatrné výnimky potvrdzujúce pravidlo(Katyň, Waršavskí povstalci, humanitné bombardovanie Drážďan, Hirošimy, Nagasaki...) hrali jednotne na rovnakú protifašistickú propagandistickú strunu. Akosi sa pozabudlo nato, že každý je víťazom len dočasne. Najmarkantnejšie sa to dnes potvrdzuje na Rusoch, ktorým dnes demokrati zo "západu" odstraňujú pomníky, pretože vraj "začali druhú svetovú vojnu údajným napadnutím Poľska". Sranda, nacisti by sa z toho uchechtali k smrti:-).

   Smazat
  2. Myslím, že by stačilo označení (název) přesunout z letiště na věznici, kde slovutný bombarďák pobýval. Tím by historii bylo učiněno zadost. PK2

   Smazat
  3. Ruzyně bude opět Ruzyně a ne podle nějakého kulisáka.

   Smazat
  4. Jak je vidět, tak duch rezavého bombarďáka nabírá v Demopraze na síle.Praha na to dojede velmi zle!

   Smazat
  5. Pakaz jedna spinava, prazacka...
   Odporny hnus....a nevymlouvejte se na nejakou naplavu...
   vasi mladi rozmazleni buzici a fetaci volili Piraty a vsechnu tu ultralevicackou havloidni satanisticko-fasistickou verbez...

   Smazat
  6. Jsem Pražák, jsem na to hrdý a přesto nesouhlasím s odstraněním soch Koněva. Všichni Pražáci nejsou hovada. Josef.

   Smazat
 2. děs - fašistický vlastizrádce Kolář. President Beneš měl pravdu když varoval před objevením takového odpadu v našem národě... a vyznal k jejich patřičnému potrestání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do Srbska dorazilo všech 11 letadel VKS RF. Ruská pomoc pomůže vyhnout se italskému scénáři, tvrdí srbská poslankyně

   Toto činí "obr na hliněných nohách". Kdyby jsme měli ekonomiku v takovém stavu, bylo by nám snáze.
   Co dal Kolář? Nic a ani nic nemůže vymyslet, jen "hajluje" a Pražáci z toho mají jen srandičky, ale na ně dojde také.

   Smazat
 3. "A národ hrůzou a hanbou ztratil řeč" - a co naše volená statečná vláda, a prezident? Slyšno, vidno, či nic?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prezident Zeman pokuotní odstranění sochy osvoboditele odsoudil. Vláda bohužel ne. Tím se premiér Babiš staví na stranu Kolářů a podobných zrůd. Ostatně pro odstranění zřejmě hlasovali i všichni zastupitelé za ANO (nebo větší část) v Praze 6.

   Smazat
 4. Tady je zřejmé, že hlouposti provedené podařenou partou hlupáků radních v Praze by měla okamžitě napravit vláda ČR a nechápu nečinnost Andrejka v této citlivé věci !! Tato provokace je zdůrazněna tím, že 9. května je výročí osvobození Československa od "našich německých přátel" !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také mi je divné,že nečiní nic vnitro,premiér ani prezident.Mimořádný stav nedodržen,více osob pohromadě,jasná provokace a poškození celé republiky,porušení mezinárodní smlouvy,vandalismus,neúcta.Rád bych byl pro odplatu za tento hnus.

   Smazat
  2. Andrejko nic nečiní, protože s tím souhlasí. Ač v současné krizi je předseda vlády opravdu mužem na svém místě, z dlouhodobého hlediska ho stále vnímám jako byznysmena, pro kterého jsou peníze, vliv a moc až na prvním místě. Bojím se, co přijde po uklidnění koronavirové krize. Předpokládám, že se díky naším nejvyšším představitelům ještě více uvrtáme v bruselském a Washingtonském análu a ještě více zostříme svou nenávist vůči všemu východnímu, aby si Andrejko uchoval přízeň západních "bratrů - spojenců" Fakt, že vláda mlčí k odstranění sochy maršála Koněva je toho důkazem.

   Smazat
 5. Čas ukáže,jak odpoví Rusko,co i někdo jiný.
  Tady bych zdůraznil jinou věc,pokud bude někdo poškozen touto akci Koláře,aby podal trestní oznámení na Koláře.Může se stát,že to může být více lidí,nebo firma,nebo i republika.

  OdpovědětSmazat
 6. 30 let po sametu to nevadilo, a poslední rok si vzpomněli, že socha musí pryč, že dějiny prý byly jinak atd.
  Ubohost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale právě, že jim to vadilo po celých třicet let. Právě to je pro ně frustrující, nebo bylo, že se jim to nepovedlo "včas" odstranit. Jestliže např. Kolářovic rodinka tvrdí, že Češi smrdí (viz odkaz 9:04), pak musím říci, že NIKDO je nenutí, aby tady bydleli. Klidně bych jim vydal okamžité finanční prostředky, aby si jeli oni sami "vonět" někam do Ameriky nebo Německa, s tím, že to platí jen jeden den. Když se podívám na historii posledních tak sto let, zaráží mne, kolik je po světě lidí, kterým "smrdí" vlastní národ, kolik je všude po světě lidí schopno za třicet stříbrných zradit svou zem a hlavně svůj národ. Ta nenávist ke všemu lidskému, ke všemu pozitivními pro někoho jiného, než pro ně. Možná to bude nějaký druh potenciální dosud "neznámé" duševní nemoci, kterou by bylo třeba vymýtit očkováním, pokud to lze. A možná, že ve světových dějinách by takové očkování zachránilo mnohem více lidí než očkování proti některým nemocem. Ostatně to proti nemocem by se pak dalo vymyslet a vytvořit poté ve velmi krátké době. Je to podle mne podobná nemoc jako neustálá touha po penězích za každou cenu, a jejich hromadění, i když už je nemohou ani do konce svého třetího života utratit (a přesto o ně často stejně nakonec přijdou, když chtějí víc a víc). Jen bych chtěl vědět, co doopravdy stojí v tomto konkrétním případě za jejich zrádcovským chováním. Kromě jejich blbosti a nelidství.

   Smazat
  2. Ad 10:38 Že se ptáte! Peníze, zkorumpovanost, slouhovství diktatuře kapitálu, podlézání "velkému odkazu" nacismus. Ano, ti soudobí pražští Gaulajtři jsou ideovými potomky všech těch Heydrichů, Franků a Henleinů. A jak jsou na to pyšní! A Pražáci? Však jsme viděli, jak cupují vlajku prezidenta republiky a jak by tam chtěli vlajku s hákovým křížem a nějakou tu standardu SS Oberhruppenführera von PILZ.

   Smazat
  3. Nikdy nikde nebyl premiér tak dobrý, aby nemohl být lepší. Ale zatím až do nástupu Babiše jsme měli od r. 1990 tak špatné premiéry, že už horší ani nemohli být! Buďme rádi za Babiše, oligarcha, první z politiků, který pamatuje i na druhé. Ti před ním měli s občany státu jen společnou kasu: občané do ní dávali a oni z ní kradli. 10 bilionů Kč ještě tvrdé měny bylo rozkradeno! Jak by se to, co si předchůdci Babiše nakradli, dnes hodilo!!! Ale ti největší zloději z let 1990-2015 právě dnes řvou, neb doufali, že pandemie jim otevře státní kasu k dalšímu kradení. Slyšíte ty hlasy ze všech stran? "Státe, dávej", přeloženo do češtiny: státe jsi krutý, že nám bráníš v dalším rozkrádání státu. Poslouchejte a dívejte se pozorně, kdo nastavuje dlaň a kdo z ní beze a kdo do ní musí dávat. Pamatujte si ty zloděje a modlete se k Bohu, aby pro ně přišla nejen výplata, ale pořádná odplata. Když v diktatuře kapitálu neexistuje právo a spravedlnost pro pracující a chudé, třeba až bude nastolena jednou demokracie, stav se otočí. Je neuvěřitelné, jak hlubokou měl pravdu před 170 roky K. Marx, když psal komunistický manifest!

   Smazat
 7. Tchoř se vetřel do zaječího doupěte, a stěžuje si, že to v jeho pelíšku smrdí, a tak že se zajíček musí odstěhovat...

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3187-cesi-smrdi-a-kadi-uprostred-mistnosti-tvrdi-kamos-havla-kolar-taticek-toho-co-tajne-sejmul-sochu-koneva

  Děkujeme: tatíček & syn - rodina Kolářova.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne tatíček Koláře, ale jeho děda ma 75 výročí kdy zdrhl z Prahy před opratkou do Rakouska. To bylo na jeho počest.

   Smazat
  2. A pak že bylo špatně, když takové lidi umisťovali do nápravných zařízení a uranových dolů! Celá Kovářovic rodina, co jejich rodina, celá topka a jim na roveň postavené zrůdy by tam měly být!

   Smazat
 8. Co na to říct? Vždy jsem měl za to, že ta největší špína, která se kdy v této zemi nedávno objevila je kreatura Štětina. Mýlil jsem se, ten zmetek z Prahy 6 ho dalece předčil. Tento čin co do ohavnosti opravdu nemá v naší historii obdoby.
  Podlost, záludnost, malost, zbabělost, nebetyčná hloupost a krátkozrakost -- jak jinak charakterizovat toho zbabělého, podrazáckého, ale arogantního zmetka a jemu rovné? Jakoby nestačila ta krátkozrakost nevyspělého primátora Prahy, který svojí hloupostí narušil vztahy s Čínou, abychom za měsíc dva prosili Číňany o pomoc. A by to nebylo málo, další zmetek rozeštvává vztahy s Ruskem když chce stavět pomník Vlasovcům. A jako by ani toto nestačilo, korunu tomu všemu dodá tento třetí zmetek. Nevěřím tomu, že jsou Češi. Dnes se v Itálii vyhazují vlajky EU z balkónů a nahrazují se ruskými vlajkami, taktéž čínskými, Trump prosí Putina o pomoc ohledně ropy, do USA přilétají letadla s pomocí z Ruska a Číny. Doba se mění, zvláště teď, a snad si někdo nemyslí, že ta rusofobie, vyprovokovaná a živená cizáckými médii bude trvat věčně? . Všeho do času, a až budou lidé v nastávající hospodářské krizi hladovět a chcípat hlady, a Západ, který už ukázal jak "dovede pomoci", se na nás zase vykašle a Rusové se nám za ty podrazy obrátí zády, budou tito zmetci mít jedinou starost - jak si zachránit kůži. A ta krize, hospodářská, velká, je za rohem.

  OdpovědětSmazat
 9. Lavička V.H. na Praze 6 , což je fošna a starý hliníkový sud od piva , stála pouze 850 000 korun! No nekup to!! Na letišti v Ruzyni musí být také vysvětlující tabulky, aby každý věděl, co byl po roce 1989 Václav Havel za špatného člověka a co všechno napáchal!! To je regulérní a demokratické!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Máte pravdu , měli by jsme přehodnotit činy V.H. , jak pomohl a čím , naší republice !

   Smazat
  3. Pane Dvořáku komu tady ten nacistický poskok nadává?????

   Smazat
 10. Myslím si, že Ruska přijde odpověď a teprve "demo" Prahu rozčílí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klídek, přijde nóta, válku nám nevyhlásí, akorát máme z ostudy kabát. Co mi vadí vedle toho, že se prezentujeme, jako větší blbci,než jsme, je načasování akce se sochou. Opravdu upocenÿ spěch, zneužít situaci, kdy celý národ, se soustředí na řešení, jak překonat ohrožení života. Zdravotníci, hasiči, dopraváci, prodavači.. jsou opravdu v 1. linii. Dokonce i obyčlidi bez poviností a příkazů si pomáhají (roušky, donáška nákupu..). Pak jsou tu ti, co tzv. hájí demokracii před zneužitím, sem patří i starostové, co omezují vládu kde mohou. A ejhle první opravdové zneužití předvedli právě oni. Tak " pěkně děkujeme ", nezapomeneme.

   Smazat
 11. pro 8.35
  Podle toho, kdo sedí kde na radnici.

  OdpovědětSmazat
 12. Tito zbabělci využili těžkou dobu a tmu ke svému podlému činu. Je to skutečný odpad naší společnosti, který je snad ještě horší než koronavirus.Co je nutí k takové nenávisti ke státu, který naší zemi ničím nevyhrožuje, neohrožuje nás, nemá na nás žádné požadavky a v podstatě mu jsme fuk, jak řekl Putin:Česko? Pro nás nezajímavý stát jak v oblasti politické a tak hospodářské. Nevím, co je nutí stále vyskakovat a kopat Rusa pod kotník. A jestli mají jiné státy s Rusem spory? Tak ať si to vyřídí mezi sebou a nenutí nás do toho zasahovat a jít s ními společně do konfliktu. Osobně mi vychází, že ti lidé nejsou ani tak nepřátelé Ruska ale našeho státu, který svými eskapádami neustále poškozují a tak by se s nimi mělo i jednat. Je cosi odporného ve státě Českém...M.R.

  OdpovědětSmazat
 13. Co jsou to za lidi na Praze 6 a vůbec v Praze?
  Jaký predstavitel - takový volič a naopak.
  Označit někoho za "Pražáka" bude zřejmě hanlivy výraz - uražka.
  Slušným se timto omlouvám, ale je jich tam málo, znám jen dva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak u nás na venkově pojmenování Pražák už hanlivé je. Praha 6, Řeporyje, magistrát H.M., prostě hnus velebnosti.To máme hlavní město!

   Smazat
 14. Maršál Koněv není jenom symbolem osvobození Prahy ale i ukončení války na našem území. Proto by jsme měli slavit náš den osvobození 9.května(i když se bojovalo ještě 10.). No možná že nějaký ten Kotlářův předek škemral 8.května v rádiu o pomoc Praze. Jen tak mimo, stojí někde socha generála Svobody?

  OdpovědětSmazat
 15. Co by se mi stalo, kdybych odstranil Havlovu lahvičku(pardon laviču) a uskladnil ji někam, kde by nebyla na očích? Že někomu není moje a někomu patří? Ale ta socha Koněva taky někomu patří a jsem přesvědčen, že státu a ne Praze 6 a ta ji ani neinstalovala. nebo jo? Tak se pak mýlím.

  OdpovědětSmazat
 16. Připojuji se k omluvě Rusku.
  Perun Hromovládce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi by nebylo špatné aby lidé posílali na Ruské velvyslanectví za sebe omluvné dopisy. Tento nepřátelský akt proti Rusku nebyl z vůle lidu této země ale jaké si pražské uliční organizace...Já ten dopis napíšu M.R.

   Smazat
 17. Nejdříve jsem se taky rozčilil, ale pak jsem si řekl klid, o to těm grázlům jde a jak se říká něco zlé pro něco dobré. Ještě by mě zajímal duchovní rozměr celé záležitosti, protože se vysloveně jedná o špatný zlý a nemorální čin. Jak víme generál Koněv byl bojovník a stratég, se zrádci určitě neměl slitování, všichni kteří se podíleli, včetně vykonavatelů, na provedení tohoto morbidního činu, čeká "Koněvova klatba". Ani jim to nezávidím. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 18. Premiér Babiš byl zřejmě o záměru radnice Prahy 6 odstranit sochu maršála Koněva informován tajnými službami, z titulu své funkce, předem, příp. to bylo s ním přímo konsultováno. Nezasáhl, následky poneseme, dříve či později, my všichni...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je bohužel velmi pravděpodobné... ostudný přístup premiéra, ministra kultury a vnitra, celé vlády... bylo by velmi žitečné vědět, proč celou dobu nekonají

   Smazat
  2. K předchozím: nevím proč činíte nesvéprávnými SSgaulajtry Prag a chtěli bystě tu špínu hodit na Babiše. Je to zrovna komické v souvislosti i s pandemií. I v této věci se vina z těch, co měli odpovědnost za zásoby zdravotnických, ochranných a záchranných pomůcek v jimi řízených zdravotnických a dalších zařízeních, přenáší na Babiše. Kdo rozkradl sklady civilní obrany, kteří majitelé a provozovatelé zdravotnických zařízení v honbě za kradením státních peněz neměli odpovídající zásoby potřebných pomůcek? Snad Babiš měl mít všechno ve své pracovně? Jak to, že soukromí lékaři, soukromé nemocnice a některé krajské byly vytunelované až do základů - a odpovědní správci těchto institucí, co kradli dnes řvou "já ne, to Babiš". Pandemie COVID-19 odhalila rozsah zločinců, kteří se kradením dostali k majetku a korupcí k moci. Až přejde vlna soudobého moru, doufám, že občané nezapomenou zloděje pochytat a protože mají na svědomí stovky životů, je i jako vrahy potrestat!

   Smazat
 19. ….teď by se měl zase stát vypořádat s tou pražskou špínou. Pokud ne, pak se zcela určitě, v příštích volbách, vypořádáme my se ,,státem" !!!

  OdpovědětSmazat
 20. Posero Babiši dělej něco .., ten boj za zdraví naší společnosti se musí vést kompletně ..
  Ho*na typu Kolářů, Novotných, Kalousků, Fišerů, Štětinů, Wollnerů, a tak dále, je potřeba spláchnout do žumpy kam patří a společnost tím zbavit psychopatické nákazy ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:40 i předseda vlády má nějak omezený manévrovací prostor, i předseda vlády je nucen vybírat si to nejméně špatné řešení, když žádná nejlepší, zejména v politice, vůbec neexistuje. Vy zřejmě, nerozhodujete ani v rodině. O rozhodování viditelně nic nevíte.

   Smazat
  2. 15.01 Nežvaň troubo, podle tebe je notmální když se všichni i předseda vlády a prezidennt poserou před nějakými obecními Pepky Vyskoči z Prahy 6.
   Jedná se o vojenskou záležitost a premier a prezident jako vrchní velitel ozbrojené vojenské moci si můžou s těmi blbečky i s tebou vytřít prdel ..
   Jak asi bude prezidentu Zemanovi až mu Putin, který ho zval do Moskvy na přehlídku Vítězství, napíše přoč s tím bordelem a blbci u nás nic nedělá ..

   Smazat
  3. 20:26 proč tak vulgárně? Já se zeptám slušně .Zdalipak jste zvonil klíči na náměstí?Tam je počátek.

   Smazat
  4. 20:26 nadávka vám nepomůže, když Zákon o obcích, v daném případě, zásah vlády, natož jejího předsedy neumožňuje. O možnostech prezidenta mluví Ústava, račte si ji přečíst. Vaše rozhořčení je oprávněné, reakce bohužel nadmíru hloupá.

   Smazat
 21. A to dal maršál Koněv rozkaz aby Rudá armáda nepoužila těžké zbraně. Jenomže českým nacistům to je jedno Ein Volk, ein Reich, ein Führer.

  OdpovědětSmazat
 22. "Zástupce USA v ústředí NATO Kay Bailey Hutchinson řekl, že Severoatlantická aliance by se měla v boji proti koronaviru spojit s Ruskem."
  Источник: https://rusvesna.su/news/1585936688

  OdpovědětSmazat
 23. Máme taky svou Paměť národa. Obyčlid.

  OdpovědětSmazat
 24. Cítím to podobně jako autor, pan Lubomír Man!
  Spolu s ním se omlouvám všem potomkům sovětských osvoboditelů (nejen ruských!), kteří v době války nasazovali své životy za to, abychom nemuseli žít pod fašistickým jhem.
  Den, kdy partička pražských zmetků odstranila památku na osvobození ČSR Sovětskou armádou, ztělesněnou maršálem Koněvem, je dnem národní hanby.
  A zůstane jí až do té doby, kdy bude opět postaven tam, kam náleží.
  Stydím se i za všechny ty pražské voliče, kteří dokázali do svého zastupitelstva navolit takovou spodinu, která co do své podlosti snad nemá dno.

  OdpovědětSmazat
 25. Pražská žumpa se zase předvedla. Pane Babiši už začněte něco konečně dělat.

  OdpovědětSmazat
 26. Měli tu Prahu osvobozovat jako Waršavu a byl svatý pokoj, klid a mír. Pražáci by jim nic nedlužili a ještě dneska by zřejmě oklepávali cihly. Prostě v klidu dotankovat, doplnit munici, nechat lidi odpočinout, vyspat. Čas si zpříjemnit poslechem výzev pražského rozhlasu "krasnaja armija, pašlitě tanky i samaljoty". Jistě a vy nám pak budete hanobit hroby a pomníky, verbeži jedna nevděčná.

  OdpovědětSmazat
 27. Klid, mladým Rusům je socha nějakýho strejdy okupanta buřt. Trošku prská Kreml, ale to je jen z povinnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To musí být hrozný pocit prohrát válku, tak aspoň porazit sochu. Mladý Rus není, mladý Čech, doporučuji najít si odkaz na nesmrtelné pluky, kde mladí Rusové nesou portréty svých padlých předků. Mnohé vám to napoví, i když nevím...

   Smazat
  2. Jistěže frajírku 14:01, nic jste neprožil, nic neznáte, nic jste nedokázal, tak se naparujete. Jiné vysvětlení vaší ubohé povrchnosti nenacházím.

   Smazat
  3. Re (14:01):
   .. a kdo vám dal právo k tomu, abyste zde lhal cos o tom, co si myslí či nemyslí mladí Rusové?
   Není jim to buřt!, a podobným (pa)blbům, jako jsou ti z onoho pražského zastupitelstva, by nejraději dali pořádnou do nosu. Za tu podlou a nestydatou hanebnost.

   Smazat
  4. Podej si ruku s Kolářem a podejte si přihlášku do Hitlerjugend. Jinak, jsou jen dva národy, které ničí nebo odstraňují monumenty připomínající jejich historii. Američané a …...Češi. Za mě zpátky nejen Koněv, ale i Mariánský sloup. Sorry, historie je historie.

   Smazat
  5. 14:01 duševní výrony tě nejdou.Soustřeď se na jiné.Tam jsi určitě lepší.

   Smazat
  6. 14:01 taky mladej a blbej

   Smazat
 28. Odstranění sochy gen. Koněva je zločin. Ani se nechce věřit, že je někdo schopen takového barbarského činu. Bydlím v Praze, ale mezi takovou svoloč se nepočítám!
  V Sasku nedaleko Budyšína je město Kamenc (Kamenz). Brzy po válce tam byl postaven pomník padlým Rudé armádě. Nikdy jsem tam neviděl, že by byl počmárán nebo jinak zneuctěn. Naopak, je udržovaný a viděl jsem tam i květiny.
  Na hřbitově v Chotěšově nedaleko Litoměřic je hrob s pomníkem věnovaný gardovému staršinovi Čirenkovi, padl 8. 5. 1945. Místní se o pomník starají, nosí květiny. Vím to, protože tam jezdím na hrob rodičům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou sami. U nás na vesnici, kde mám chalupu probíhá na náklady Obce oprava pomníku Rudé armádě osvoboditelce aby byl připraven k oslavám 75 let od konce války. Ještě 10 let od převratu nic, lidi se báli a styděli a pak u něj sem tam kytička a loni již obklopen šeříky a svíčkami. Tak to je i v okolních obcích. Lidé se probouzejí, sice pomalu ale jistě. A chalupáři Pražáci? Podle nich, místo aby se pomník odstranil tek se opravuje...! Teď budeme mít oddůvodněné obavy, že nám ten pomník přinejmenším poničí. Společně s místními ho před nimi ohlídáme. Kdyby něco, tak poteče krev! Nebojte, jen některým z nosu!

   Smazat
  2. Anonymní 4. dubna 2020 16:31
   Jestli tam jezdí Kolář, Hřib nebo jim podobní, stačí to rozhlásit a dobrovolníků by bylo víc než dost!

   Smazat
 29. 10:34 jestli Babiš věděl a nekonal, týká se Koněvova klatba i jeho, včetně všech ve vládě, parlamentu i senátu, kteří nezajistí nápravu, vrácení sochy na své místo a potrestání aktérů ostudné aféry. Ostatně soudím, že senát musí být zrušen!
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím zrudlý pradědečku, proč i Ty vidíš chybu v Babišovi. Když máš zácpou, neviníš z toho také Babiše? Jinak souhlasím, že senát jako trafika pro blbé a ještě blbější nestojí za zlámanou grešli a stejně jako bychom mohli být neutrálním státem a ušetřené směřovat do sociálních potřeb, tak i ušetřené na sernátorech. Ty bych soustředil do domova pro seniory s demencí a Alzheimerem.

   Smazat
  2. Nejsem zrudlý, ale rudý a pradědeček zatím také ne, i když bych se toho rád dožil. Babiš i všichni jmenovaní mají šanci vše napravit a zlému se vyhnout. Zácpou naštěstí netrpím, protože to je pěkná sviňa. A vůbec si myslím, že každý je strůjcem svého štěstí, nebo neštěstí. Na radu jednoho chytrého člověka z videa na internetu, by si každý měl, každý den opakovat větu, "Žiji svůj život v upřímné radosti a spokojenosti" a to alespoň 90 dní. Od té doby co se nedívám na televizi to zatím naplňuji.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 15:38. Prosím Vás hysterie nic neřeší. Pláčete na špatném hrobě. Než začnete nadávat Babišovi, zjistěte si co může v tomto případě dělat. Zjistíte, že vůbec nic.
   Samospráva si prostě rozhoduje jak uzná za vhodné, odhlasovalo se to a přes to nejede vlak. Lidi na Praze 6 si tyhle grázly zvolili a tím je dáno vše.
   Babiš, Zeman a kdokoliv jiný mají k dispozici pouze a jen odsuzující slovní proklamace.
   Za Zemana se již vyjádřil Ovčáček, zda se vyjádří Babiš, uvidíme.
   Určitě je ale lepší nereagovat unáhleně hned, ale při nějaké přiležitosti jim to dát, jak se říká sežrat. Přesně tak jak to dělá Putin, také hned nereaguje na neustálé provokace.

   Smazat
  4. 19:15 říkáte to dobře, souhlasím. Asi po skončení celé té komedie s koronavirem, bude třeba aby se lidi trochu probrali a vzali to do ruky. I v té Americe, kterou zrovna nemusím, se třeba i důchodci kteří někoho volili seberou, zaplatí si autobus a jedou za ním, si s ním popovídat a proč to a to udělal tak či tak. Prostě takové účtování. Nevím jestli to dělají ještě teď, ale to má smysl a to bychom napodobovat měli. Problém je že ti grázlové jsou aktivnější a ti ostatní tak trochu chrápou, pokud se tohle nezmění a nebudeme politiky volat k zodpovědnosti, těžko dojde k nějakému zlepšení. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 30. Víte Vy kreténi z Prahy, kteří tvrdíte, že vlastně Praha byla svobodná když tam Koněvovi tanky dorazily, že se, bylo třeba rozebrat barikády? A ty stavěli asi proti US bombarderům nebo proti komu, když tvrdíte že německá vojska kapitulovala. Jo rozum když bůh rozdával , tak se na Vás vašnostové prostě nedostalo. Ale dne máte úřady a pravomoci.

  OdpovědětSmazat
 31. Omlouvám se, celému Ruskému národu

  OdpovědětSmazat
 32. Stydím se za to, že jsem občanem strejné země jako protekční synáček Ondřej Kolář, synek Petra Koláře, zaprodance číslo jedna. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě, i na tuto rodinu dojde. Tato rodina Kolářů je hanbou této země!

  OdpovědětSmazat
 33. Odstraňovat sochu generála, který v čele vítězné armády osvobozoval nejen naši zemi ale i koncentrační tábory, kde Němci zavraždili miliony lidí, to je pro mě jasný zločin proti lidskosti. Vláda nekoná a nebude konat, protože německá EU si to velice ráda vychutná - sami Němci by si podobné odstraňování soch rudoarmějců ani dnes ještě nedovolili. Mají ale na to jak vidno dostatek českých trotlů.
  Je mi hanba za českou vládu, že svým nekonáním v této záležitosti zneucťuje miliony zavražděných a umučených lidí v německých lágrech!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dle nových dějin přece Prahu osvobodila americká armáda spolu s hrdinnými Vlasovci.

   Smazat
 34. Americký agent Petr Kolář i jeho protekční synáček Ondřej Kolář budou po zásluze odměnění. V pekle se už na ně v kotli vaří voda. Zcela po zásluze. Kdo chce kam, pomozme mu tam! Jsou to prodejní ubožáci, kterým není v této ze mi místo! Styďte se, prodejní kreténci!

  OdpovědětSmazat
 35. Někteří diskutující netuší, že existuje Zákon o obcích (128/2000 Sb), kterým je dáno, do jaké míry může předseda vlády, resp. vláda zasahovat do vnitřních věcí obce či města. Pokud nejde o památkově chráněný objekt, objekt "pro obranu"apod., nebo objekt ve vlastnictví státu, jsou možnosti zásahu vlády (ministerstva) téměř na nule.
  Stejně tak byste někteří měli a mohli vědět, že stát se sice může označit za neutrální, ale pokud mu neutralita není, ve smyslu mezinárodního a válečného práva garantována ve shodě velmocí, má taková neutralita váhu pouze případ od případu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:56
   Hodně blbé obhajování debilů typu Kolář, řeporyjec a tlupa komediantů! Když už nic je to naprosté porušení smluv s Ruskou federací (také se tyto projevy objevují proti Číně. Když paní Maříková celkem trefně přirovnala nesmyslnost přijímání migrantů Policie ČR okamžitě a střehbitě zasáhla a požádala o její vydání PS. Když řidič autobusu namaloval modrému ptákovi růžky jeho manželka (která byla jako soudkyně ve střetu zájmů - to nikomu nevadilo )ho odsoudila pomalu jako vraha. Prostě vše jde když se chce. Tak nepiště nesmysly.
   Václav

   Smazat
 36. Ondřej Kolář je obyčejný gaulaiter: https://www.arfa.cz/odpudiva-nehoraznost-gauleiter-kolar-odstranil-sochu-marsala-koneva-zatimco-cela-zeme-trpi-kvuli-koronaviru-tohle-je-dno-bouri-na-socialnich-sitich/#.Xojp1ogzbcs

  OdpovědětSmazat
 37. „Slaboši z Prahy 6 využili nouzového stavu, aby v tichosti zlikvidovali sochu osvoboditele Prahy - maršála Koněva. Čekala jsem od nich kdeco, ale takovou ubohost ne‼️" konstatovala europoslankyně Kateřina Konečná

  OdpovědětSmazat
 38. Aby Hitler mohl prosazovat svoje zájmy, potřeboval zbraně. Dnešnímu nepříteli stačí jeřáb.

  OdpovědětSmazat
 39. víte- omluvy si myslím nebudou stačit.je to jako před vypuknutím druhé světové- mlčelo se dívalo se jinam, max se omlouvalo- ale nekonalo- mělo by se právě tak něco konat aby byl viditelný výsledek- omluvy a pocit studu z nás tu hanbu nesmyjí

  OdpovědětSmazat
 40. Jen co převzal El-Hami šéfa krizového štábu, tak dostal
  rozkaz od nadřízených Soroš-Bakala aby se choval jak K.H.Frank. To co jeho poskoci činí je znát na nenávisti
  proti Číně a Rusku a vlastencích naší vlasti. Asi by
  chtěli svůj MAJDAN,když mají naproti kamarády z Banderostátu. Kteří tuto prasárnu plánovali na 9/5/2020, kdy bude přehlídka na RN. Ve Vídni je obrovská socha rudoaromějce na nám.a před palácem knížete TOP09. Vídeňáci jsou na ni hrdí. Holt Praha
  musí být světová, ještě ji konkurují pšonci. Sami němci SS zvraceli, kdýž viděli jaká zvěrstva dělali tito (bojovníci)banderovci, lotyši, pšonci, ustašovci aj. Tato nová fašistická banda pracuje ve spolupráci
  s EU a NATO na likvidaci všeho co lidské a má své hlavy a seldský rozum.

  OdpovědětSmazat
 41. Demokolář nyní jistě ví, že Prahu osvobodila emerická armáda a vojska Evropské hůnie!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdysi dávno na jednom náměstí se volalo : Nejsme jako oni. Nepovedlo se to, jsme stejní, protože s tím Koněvem, kopírovali odstraňování soch intabulek V Č.Budějovicích, kterou za totáče odmontovali, protože se nehodíla, byla na památku osvobození od USArmy. Zrovna tak se dnes nehodíl Koněv. Obé je projevem duševní malosti.

   Smazat
 42. Že by Kolář nechal na místo odstraněné sochy maršála Koněva na piedestal umístit americký tank, který dle nových Demodějin vjel po boku hrdinných osvoboditelů Vlasovců jako ,osvobodit Prahu od Rudé armády nebo sochu R.Heidricha?Hanba, že v Praze volí takovou tchoří lůzu!!!

  OdpovědětSmazat
 43. Jak je možné, že rezavý gauneři, kardinálové, lyšky ryšavé i kulisáci jsou vždy nejhorším zlem a odpadem všech národů?

  OdpovědětSmazat
 44. pojďme zrušit opilecké lavičky.Tu Prahu ten kurvavirus zasáhl plnou parou do mozku.

  OdpovědětSmazat
 45. Slovenský poslanec Blaha: „Třicet let zde vládla euforie neoliberálů a amerických pudlíků, tvářili se jako vítězové dějin, kapitalismus navěky, Amerika forever a tak. Ani sochu Koněva za třicet let nezbourali – ale vítězové dějin nemusí řešit malichernosti. A najednou je jasné, že tato jejich neoliberální éra končí a oni jsou stále nervóznější, agresivnější a nenávistnější. Chovají se jako šílení tálibánci, bourají sochy, šíří nenávist vůči Rusku. Takto se nechovají vítězové dějin, takto se chovají lůzři.“ poznamenal.

  OdpovědětSmazat
 46. Je to odrazem společnosti. Máme co si zasloužíme.

  OdpovědětSmazat
 47. Havlozmrdov ako starosta Kolář sme sa na Slovensku zbavili na večné časy a nikdy inak.

  OdpovědětSmazat
 48. Mily eFPe, tak už jsme za své hřichy byli po škole, stáli na hambě, dostali dvojku z mravů a doma výprask, napsali trest, vyzpovídali se faráří a nasypali si popel na hlavu. Tak to sebeobviňovaní by snad stačilo, teď pojďme přemýšlet, jak to napravit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.