Reklama

pátek 24. dubna 2020

Prohlášení věrnosti říšiIvan David
24. 4. 2020      První Zprávy
Europoslanec Tomáš Zdechovský na svém twitteru @TomZdechovsky projevil lítost, že neproběhla diskuse k návrhu zákona o vyhlášení referenda o vystoupení z Evropské unie, jehož zařazení na program jednání Poslanecké sněmovny bylo předevčírem zamítnuto včetně možnosti vést o zařazení tohoto bodu rozpravu. Tomáš Zdechovský se domnívá, že tím byla promarněna příležitost v diskusi prokázat, „jaký je to nesmysl a jak Tomio Okamura nemá své názory ničím podložené“. Aby to panu europoslanci nebylo líto, můžeme vést diskusi aspoň v médiích, kde diskusi vésti lze, neboť se připouští jiný názor. 

Tedy z hlediska pana europoslance by byl opravdový nesmysl vystupovat z Evropské unie, která nám peníze do ní vložené po delších administrativních procedurách poctivě vrací a také pár miliard přidá, a proto si nemusíme dělat starosti, že z ČR odplývají nezdaněné dividendy v rozsahu 350 miliard ročně firmám a do zemí, které si s nimi umějí určitě poradit lépe. Abychom netápali, co s dotacemi, dostaneme i instrukce, jak s nimi smíme naložit. Vedle toho nám EU poskytuje tisíce užitečných nápadů, jako například onen s inkluzí ve školství, která nás za pouhých 7 miliard ročně přibližuje době, kdy absolventi střední školy nebudou umět umět číst a psát. Protože to s námi v EU myslí dobře, stále na ČR naléhá, aby přijala muslimské imigranty, kteří by nás mohli kulturně povznést a ekonomicky obohatit podobně jako se jim to daří v Německu, Francii, Belgii, Švédsku a jinde. Zdechovského politické uskupení muslimskou imigraci vítá, tak silná je její křesťanská láska k bližním. Muslimskou lásku již pocítili křesťané v mnoha zemích.

I české zemědělství zažívá ze strany EU mnohá dobrodiní. Získává evropské zemědělské dotace. Sice mnohem menší, než dostávají konkurenti v Západní Evropě, kteří pak produkty vyvážejí za dumpingové ceny, ale aspoň něco. Cenu a kvalitu pak určují dovozci a zahraniční, zejména německé řetězce. Přísné normy a nizké mzdy zajišťují vymírání zemědělské populace, takže si s budoucností zemědělství v ČR nemusíme dělat starosti. Vysoký podíl potravin tak nemusíme vyrábět a můžeme je dovážet. Jsme tak zbaveni břemena do toho jakkoli zasahovat podobně jako v případě zásahů do struktury hospodářství (dříve „národního hospodářství“).

Tam, kde se stále v ČR pachtíme s řešením problémů, má Evropská komise pohotově připraveno, jak to vyřeší za nás. Je velkou výhodou, že naši občané, kteří bez školného dosáhli užitečného vzdělání, mohou odcestovat za prací kamkoli do zemí Evropské unie, která se na oplátku stejně jako představitelé ČR stará, aby neměli důvod se vracet. Některé země EU (Bulharsko, Rumunsko, Lotyšsko) už v důsledku této výhody mají až o třetinu obyvatel méně, takže si nemusejí dělat starosti se svojí budoucností, neboť již vykročily za příkladem, jakým je pro ně mimounijní Ukrajina. Náhradou za mizící kvalifikované pracovníky nechávají majitelé do montoven v ČR dovážet nekvalifikované pracovníky z ještě šťastnějších zemí. Tak se daří udržovat v ČR nízkou cenu práce.

Evropská unie rovněž prokázala hbitost hlemýždě v reakci na pandemii covid-19, je na to vybavena vlastní agenturou s 250 zaměstnanci a miliardovým rozpočtem. Aby napříště mohla reagovat ještě lépe, žádá o navýšení rozpočtu a počtu funkčních míst této instituce.

Ani o bezpečnost nemusíme mít strach. Naše početná armáda zocelená působením ve stepích a pouštích odrazí každého nepřítele. Máme zaručeno, že v případě žádoucího a užitečného konfliktu s nejmenovanou zemí budeme první na ráně. Proto je věnována taková péče adekvátní výzbroji. Vývoj na řecko-tureckých hranicích je pro nás příkladem, že ani nás, podobně jako Řecko, nenechá EU na holičkách.

Naše skvělá zástupkyně v Evropské komisi Věra Jourová zase dbá na dodržování „evropských hodnot“, také proto se stará, aby se občané nedozvídali to, co nemají vědět, a ducha EU nenarušovali jedinci s nevhodnými názory.

Není tedy divu, že Poslanecká sněmovna návrh na referendum o vystoupení z EU zamítla. Pro hlasovali jen poslanci za SPD a 4 z KSČM. SPD se takto nestoudně protiunijně chová i v Evropském parlamentu, zástupkyně v KSČM by si však něco takového dovolit nemohla, neboť její frakce je silně prounijni. Snad by bylo možné se zdržet hlasování jako 9 poslanců KSČM v Poslanecké sněmovně.

Je pěkné, že naši občané nebudou obtěžováni rozhodováním o členství vlastní země v EU. Vždyť už o něm jednou hlasovali. Neměli zkušenosti, ale očividné výhody je jistě přesvědčily a bylo by jistě zbytečné se k rozhodování vracet. Ostatně sociální demokrat Martin Schulz, bývalý předseda Evropského parlamentu pravil: „Není filosofií EU, aby dav rozhodoval o svém osudu. Potřebujeme ducha evropského společenství. A v případě nutnosti to musí být vynucené silou."

Jak po těchto slovech nevzpomenout na jiného německého knihkupce a dobrého rodáka ze Sudet SS-Obergruppenführera K. H. Franka. Německý národní socialismus se nám vrací k osvědčeným vzorům.

Z jen velmi stručného výčtu je patrno, že Tomáš Zdechovský má opět pravdu, neboť pochybnosti o správnosti vytčené cesty jsou naprosto a zcela nepodložené. Těším se, že tento kolega z Evropského parlamentu doplní další výhody EU, aby se zbytečnost rozhodování lidu ještě jasněji prokázala. Je ostatně velmi uvážlivý, a proto si Tomáš Zdechovský nebude podřezávat větev, na které tak pohodlně již léta sedí.

36 komentářů :

 1. Prijmeni ‘Zdechlovsky’ mluvi samo za sebe, doufejme.

  OdpovědětSmazat
 2. T.Zdechovský, duševní mrzák, jako i Jourová , Dlabajová, poslanci za KDU-ČSL a ODS a KSČM budou po rozpadu EU muset být hospitalizováni na psych.klinikách, aby dál vlastizrádně neškodili

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:10 přečtěte si ten článek ještě jednou, ujasněte si i počet českých parlamentních stran. Při vašem rozhledu beru za jisté, že mít na to věk, zvonil jste klíči a dnes, dnes nejspíš volíte Piráty.

   Smazat
 3. Zdechlina je zdechlina už z fotky je zřejmé co je to za vyžranou stvůru.Takovými h a j z l y se rozumný člověk nezabývá.

  OdpovědětSmazat
 4. JÁ DĚKUJI AUTOROVI ZA ČLÁNEK A PROTOŽE JSEM ŠPATNÝ ČLEN EU, JSEM I PROTI VÁLKÁM. Protože války jsou projevem terorismu bohatých, jsem velmi nerad, když mne politici proti mé vůli činí spoluodpovědným za činy, které odsuzuji. Nemám rád výrobu hromad mrtvých, vím, že jsou vlády - třeba kdysi nacistická - které jsou na to hrdé a že za terorizování svými žoldáky v jiných zemích rozdávají i metály. Vím, že vzpěčující se diktatuře kapitálu kuciakují! Ale pro mne je to větší hnus než Covid-19, který tak činí bez rozumu, zatím co politici a žoldnéři tak činí s cílem obohatit se na úkor druhých, sebe a své pány.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:21 Vemte mě do party jsem pacifista a vegetarián s lidmi druhu pana Zdechovského a paní Jourové si vůbec nerozumím. EU dopadla jak sedláci u Chlumce, kdysi jsem byl pro vstup do ní, ale dnes kdybych ji měl oznámkovat, tak
   Ideový projekt 1
   Technický projekt 5
   Díky osazenstvu a organizací to už nebude lepší.

   Smazat
 5. Mohlo by se zdát, že vstupem do EU jsme takříkajíc, šlápli vedle. Omyl, my jsme naopak šlápli, do... ! Bohužel, pan Zdechlovský a jemu podobní, se chovají jako mouchy.

  OdpovědětSmazat
 6. Jasně snad po volbách ta pánbíčkářská strana vysmahne na smetiště dějin. Vidíte tu „demokracii" odpírání referenda je toho jasným důkazem. Pokud se má něco změnit tak se musí obměnit parlament.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste velký optimista.Zloba a nenávist vždy vítězí ve společnosti peněz a bohatství.

   Smazat
 7. Uvažuju, co to vlastně znamená, když řeknete panu Zdechovskému známé přísloví "ševče, drž se svého kopyta". Jestli se náhodou strašně neurazí... :)

  OdpovědětSmazat
 8. Měl jsem před časem radost, že pan europoslanec Zdechovský je z téhož okresního města jako já a že je dobrý řečník. Bohužel jsem přehlédl, že on je z KDU ČSL. Pan doktor David by mohl posoudit mou hypotézu: Domnívám se, že silné náboženství je něco jako mírná duševní porucha. Zdůrazňuji, že nikoli nemoc. Pojem "duševní porucha" je totiž (mnohem) širší než pojem "nemoc". Takže pan Zdechovský by nemusel být člověk úplně špatný, on je třeba "pouze" fanaticky pobožný. Jinak namísto pojmu "czexit" připomínám správnější termín "czechout". Ovšemže musí být naším cílem, jinak by byla Česká republika ztracena. Neuvěříte, že jsem v tom směru docela optimista. Domnívám se, že ti mladší z nás se ještě dožijí chvíle, kdy Česká republika se z Žaláře národů neboli z EU osvobodí (viz pan Farage), anebo kdy se celá Evropská unie rozpadne jako domeček z karet.

  OdpovědětSmazat
 9. „To aby se Montesquieu jenom divil.“ Mládek zhodnotil EU a přirovnal ji k německému předválečnému dekretovému režimu:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020042411844811-to-aby-se-montesquieu-jenom-divil-mladek-zhodnotil-eu-a-prirovnal-ji-k-nemeckemu-predvalecnemu/

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud jde o hlasování v PS pouze 28 poslanců ukázalo
  národu kdo má hrdost a čest. Ostatní jsou pijavice
  přisáté na EU.
  Souhlasím s autorem22.21
  Zároveň mám pocit, že se z lidí vytrácí člověčina, ele musím přiznat, že v těžkých dobách se část náro-
  da spoji. Ale ta dtuhá část(ne již národa)jedinců,
  podle nich ta lepší má nataženou ruku státe dej.
  Když byla krize za nich 2008-12, tak OSVČ i SRO
  nedostala nic ( a to byla druhotná platební neschop-
  nost). Kalousku a Topolánku radči držte hubu.
  Protože techdy sposta lidí i firem zkrachovali, ale
  vás to nezajímalo. Mne by, ale zajímalo když se vše
  škrtilo za co udělal Kalousek díru 600 mld. Sobotka
  400 mld.Že stát jimi veden(v zastoupení)řizen USA.
  Pro lidi práce neudělal nic, kromě Bakaly 100mld.
  Babišova vláda zachránila stovky možná tisíce lidí.
  Tento lidský přístup soudce Výborný úplně popřel,
  ještě poradil Dostálovi jak sepsat žalobu, aby
  prošla u soudu. Kam jsme se to až dostali?
  LIDI BDĚTE!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:39
   Píšete, že Babišova vláda zachránila tisíce lidí, pokud řeknete Á tak taky B. A o kolik tím sám Babiš zbohatl? To není práce pro lidi, ale pro svou nekonečně hlubokou kapsu. Lidé si naivně mysleli, že když má Babiš majetek v miliardách, tak více nepotřebuje. Ale opak je pravdou, hromadí čím dál tím víc!
   Tomu sám nevěříte, že je stát veden USA?! Napsat takovou hloupost snad ani nejde!

   Smazat
  2. Rozhodně méně, než církve a "náboženské" obce činností jejich pátých kolon - v parlamentu atd., viz například tzv. církevní restituce = největší "náboženská" loupež milénia od Bílé hory.

   Smazat
  3. 9:24
   To není indický běžec-ale indický blbec.Typický maloser, který nebyl ani 20 metrů za kopečkama.
   Proč poukazuješ na druhý, že zbohatli. Co jsi udělal pro to ty, aby si byl taky bohatý? NIC?
   Zajímalo by mne, zda pobíráš dávky nebo sedíš v hospodě a vedeš kendy bez přičinění.

   Smazat
  4. 9:24 kachna,to jsi zase "vyblinkal" příspěvek.No co, kachní mozek.
   Ale přesto,zkus nám něco bližšího napsat o Babišově hromadění.Odvaž se .

   Smazat
 11. Nosí Zdechovský bryndáček, aby mu svátost stékající po bradě nepobryndala košili? Kdysi Zeman jako sociální demokrat prohlásil, že černoprdelníci jsou nejbližší spojenci sociálních demokratů. Proč jste pane doktore tak zlý na svého bývalého spojence?
  PS: To je test pro cenzora.

  OdpovědětSmazat
 12. Nebýt to taková tragédie, tak bych se u toho článku dobře bavil. Tenhle ironický, až anglický styl humoru mi sedí.
  Jenže ona je to setsakramentsky vážná věc. Ano, EU je pro nás stále nebezpečnější (stejně jako NATO), ale z jednoho společenství či aliance můžete vystoupit, máte-li již za zády společenství jiné, aktuálně lépe vyhovující okolní situaci a vnitřním zájmům státu. Jenže V4 se daří pozvolna rozkládat a B9 ani fakticky fungovat nezačala, zejména poté,co byli její členové sezváni, aby byli panem Pompéjem názorně vyrozuměni, že tuto myšlenku berou za svou a toto společenství budou dirigovat USA... :-(
  Viki L.

  OdpovědětSmazat
 13. Jakékoliv úvahy o vystoupení z EU rozhodně nejsou na pořadu dne. A snad ještě dlouho nebudou. Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:44 Tak to se velice pletete o osudu eu je dávno rozhodnuto. Zadlužené státy Francie , Itálie, Španělsko melou z posledního jak jeden z nich padne tak bude konec s totalitní skopčáckou eu.

   Smazat
 14. Jen totátální hlupák by dnes a v této pro ekonomiku tak špatné době chtěl vystoupit z EU! Co si ti " myslitelé " jako Okamura myslí, ke komu se přiřadit? tak malej stát jako náš nemuže nikdy samostatně fungovat. Jen díky Západu a nejvíc Německu, které sem do zaostalého, nekonkurenčního prumyslu po89 r napumpovalo miliardy marek a euro se tady dalo hospodářství dohromady a prosperuje jako nikdy!
  Po vystoupení z EU by 90% Záp. firem odešlo, kdo to nahradí RUS??? ten má dnes svých problému až dost!
  A NATO? to je kapitola sama pro sebe!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pracovali jsme pro sebe takřka soběstační pro sebe a byla 7. šprusle v životní úrovni na světě a pominu modré pondělky a pátky kdy po svačině byli ve firmách jen vrátní. A jen totální hlupák nevidí nesvéprávný rozvojový exekutistan pracujících pro korporáty zahraničních majitelů. S tím čekáte ráj mudlové?

   Smazat
  2. 11:39 Sedmej flek v žebříčku životní úrovně na světě? O jakým státě a jaký době je tu řeč? Neseknul jste se v desetinný čárce?

   Smazat
  3. Vážený Indický běženče, proč své pravdy (9:17,9:24) netesáte do kamene a snižujete sem k slaboduchým ? Nelze s vámi diskutovat, neb jste osvícen poznáním nadpozemským. Nezdržujte se zde a šupky dupky mezi kameny.

   Smazat
  4. Pro 9:14
   Nezlob se Indický běžec- spíš by sedělo Indický blbec. Vidíš jen kousek za plot, asi tak 2 metry. Dál už Ti inteligence nestačí, bohužel.
   Proč bychom se pořád měli k někomu přiřazovat.
   Je vidět, že pubertální roky ti nejsou cizí. Tato země měla všechno. Možná jediná v Evropě. Jak zemědělskou, tak průmyslovou samostatnost.
   Proto nás potřebovala slavná EU zlikvidovat a taky se jí to povedlo. Udělat z této země absolutně závislou na všem. Krmit nás těma sračkama co vyrábí EU. Bohužel jsme pro tu slavnou EU odpadní stoka, protože potraviny co dodávají do marketů by venku nikdo nedal ani zvířectvu. A ta slavná dáma …... tak bojovala za kvalitu, za půl mega platu až to krásně vyšumělo a zase se nic neděje.

   Smazat
  5. Vidím, že vy jste v průmyslu nikdy nepůsobil. Já jsem viděl ty německé a rakouské investice na vlastní oči. Když do nové haly se umísťovaly 30-leté
   rezavé stroje, které před spuštěním dělníci natřeli. My jsme ten německý šrot pak spouštěli. Jasně, že to bylo zboží II. třídy, no v německém obalu.
   Určeno pro východní trhy.
   Informace máte asi z Iděs a pod. sr.čkometů.

   Smazat
  6. 9:17 kachna jsi čím dál tím lepší.Tvá hloupost je všeobjímající.

   Smazat
  7. Divím se, že se takovým idiotem jako je indický (cig-ošký) blbcem zabýváte. Stačí ta jeho " gramatika ", prostě nýmand.

   Smazat
 15. Zdechovský: jako katolík má sloužit pravdě, reálně jakožto protinárodní sv.ně slouží lži (a tedy jeho vlastní terminologií: ďáblu). A schválně: kolik takových je? Nebavme se o rstitucích, to je finanční problém, bavme se o zachování národa ve Zdechovského kosmopolitním světě. Nebo jen vypatlaný idiot a nemakačenko, který vede do zkázy své čtyři děti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Katolíci neslouží pravdě, ale své církvi a jejímu MAMONU.

   Smazat
  2. Nechci to rozebírat. Jednak zobecňujete. Někteří slouží pravdě, většina jsou méně myslící ovce. Církvi se slouží tak a jen tak, že se slouží pravdě. Mamonu církve někteří katolíci slouží, někteří ne. Ale sloužit zachování a vzrůstu národa je něco jiného, než sloužit mamonu církve. Konkrétně pan Zdechovský, myslím, že moc mamonu církve neslouží, především souží svému mamonu jak europoslanec, a dělá to tak, že slouží bruselké protinárodní lži.

   Smazat
 16. Úvahy o vystoupení z EU nejsou na pořadu dne. BOHUŽEL !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Horáci, než se sjednotíme a začneme připravovat odchod, tak se zruší EU sama. Vždyť je neschopná a její zrušení je určitě v zájmu USA, RF i Číny. Je načase investovat do samostatnosti, jak politické, tak ekonické. Je otázka, zda to umíme a dokážeme, nebo zda zase budeme hledat protektora.

   Smazat
 17. Tyjoretici!
  Znám cestovku €araboafriky znovuosídlení kalergi kontinentu plánu osn a tohle je za plentou bordelu.
  http://www.nwoo.org/2020/04/24/akademicka-puda-a-svoboda/#comments

  OdpovědětSmazat
 18. Já tomu nerozumím, EU je nešťastná, že nás živí a my jsme taky nešťastní, že nás okrádá. Tak ukončeme ten mazochizmus. 🎃💰🇪🇺

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.