Reklama

středa 29. dubna 2020

Protiruská hysterie v souvislosti s Hřibem a Kolářem

Jiří Paroubek - bývalý předseda vlády
Jiří Paroubek
29. 4. 2020   VašeVěc

Minulý týden zveřejnil týdeník Respekt neuvěřitelnou a zcela absurdní informaci, že prý do Prahy přicestoval pracovník ruských zpravodajských služeb, vybavený jedem ricin. České zpravodajské služby vyhodnotily tuto informaci prý jako riziko pro Koláře a Hřiba. Kdyby to nebylo tak smutné, tak by to vzbudilo soucitný úsměv ve tváři každého soudného člověka s průměrnou inteligencí.


Včera jsem na jednom z televizních kanálů viděl americký film, mimochodem velmi dobře herecky obsazený, ve kterém jeden republikánský buržoa vysvětloval svým partnerům v diskusi u stolu velmi vážně, že 76% amerických černochů jsou vlastně agenti ruských komunistů … Je to podobný nesmysl jako ten s tím ricinem. Další nesmysly z úst onoho výstředního republikána ze zmíněného filmu jsem si, bohužel, nezapamatoval, a tak jimi nemohu obveselit čtenáře. Je dobře, že Respekt a pravděpodobně jedna z českých zpravodajských služeb, která podvrhla výše zmíněnou informaci, v Respektu neuvedla, že oba dva starostové měli být zlikvidováni české veřejnosti již velmi dobře známým jedem novičok. Bylo by to stylovější.

Prostě žijeme v poněkud absurdní realitě, kdy významná část české politické elity a zřejmě i zpravodajských služeb žije v naprostých bludech. Základní otázka pro každého selským rozumem a průměrnou inteligencí obdařeného člověka musí znít: Proč by, proboha, takovou pitomost Rusové dělali? Vždyť každý hlupák by pak ukázal na ně. Trochu mě mate, proč do této elitní skupiny, do tohoto tandemu Kolář, Hřib, nebyl zařazen také klaun – starosta z Řeporyjí. Ten přeci také mohl vzbudit za své připitomnělé protiruské výroky nevoli východní mocnosti…možná přímo Putina.

Nevím, možná, že ricin byl příliš drahý a finanční zdroje ruských zpravodajských služeb tak zůstaly omezeny jen na likvidaci dvou „nepřátel“. Starosta Kolář s vážnou tváří blábolí, že prý „necháme Rusko, aby si tu dělalo, co se mu zlíbí“… No, nevím, jsem sice jen bývalým premiérem, ale nevšiml jsem si, že by tady Rusko anebo jeho zpravodajské služby nějak „řádily“. A pokud má pan starosta Kolář nějaké důkazy o "řádění" Rusů, má se obrátit na policii, případně na české zpravodajské služby. Korunu všemu ovšem nasadil ministr zahraničí Petříček, který si předvolal ruského velvyslance, aby s ním řešil tuto bouři ve sklenici vody.

Zdá se, že ostatní vysocí ústavní činitelé zůstávají v klidu a to je dobře, neboť projevují soudnost. Pan ministr zahraničí zřejmě nemá právě excelentní poradce, protože jinak si celou věc s demarší ruského ambasadora nedovedu vysvětlit.

Stejně tak si myslím, že vynakládání peněz daňových poplatníků na policejní hlídání Hřiba a Koláře, představuje zcela vyhozené peněze do luftu. Chápu oba pány. Pro rusožroutskou a antikomunistickou část pražské veřejnosti, jejich údajné martýrství, může působit příznivě jako volební mucholapka. Já ale doufám, že Pražané dostanou rozum a podobné kreatury již na pražské radnice budou volit spíše do méně viditelných funkcí, v nichž vyvolají menší problémy. Pracovní výkon starosty Prahy 6, Koláře, si příliš neodvažuji hodnotit. Je pro mě prakticky neviditelný. Podle mě se vyžívá jen v antiruské rétorice.

No, a primátor Hřib, ten zatím za rok a půl „soustředěného úsilí“ ve své funkci neudělal v Praze nic podstatného. Snad jen to, že Praha snad vymění firmu, která půjčuje Pražanům koloběžky, za jinou firmy. Úžasný výkon. Momentální chaos v pražských ulicích v důsledku zřejmě zcela neplánovitě prováděných oprav je takový, že to vzbuzuje nejen můj podiv. Pan Hřib a jeho spoluviníci z pražské městské rady se patrně domnívali, že nouzový stav a omezené ekonomické aktivity v Praze potrvají až do Vánoc. Dnes je už ale pražská automobilová doprava téměř na stejné úrovni, jako byla v období před pandemií...

Jiří Paroubek

71 komentářů :

 1. Program na záchranu ohrožených primátů, primátorů a starostů, placený z našich daní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to nezohlednili, že BABA JAGA MÁ NOVOU NŮŠI A NOVÉ KOŠTĚ - OBÉ KATEGORIE STEALTH!
   Takže bude třeba zpohotovit protivzdušnou obranu Řeporyjí a Prahy a proti Babě Jaze držet pohotostní roj Saab JAS 39 Gripen... ZÍTRA JE 30. DUBEN, MEZINÁRODNÍ DEN ČARODĚJNIC! Tak Hřibe a Koláři, Panenka Skákavá vás zítra ochraňuj.

   Smazat
  2. Tak mi připadá, že naše vláda je parta šmátloušů. Vyhlásit válku Číně, že nám odkráblovala Kuberu. Bureš a Petříček se děsí Ruského zabijáka, protože to psali v Respektu, koronavir zavřel spoustu lidí v jejich kvartýrech a navíc dneska dement ráno v televizi vyhlásil že je 500leté sucho. Dneska se mi to nepovedlo, ale zítra už se snad z toho probudím do normálního světa.

   Smazat
  3. Válka Prahy proti Rusku pokračuje. Na Václavském náměstí již nebudou stánky s klobásami. Důvod: ruští vlastníci. Takže po rekonstrukci Václaváku se občerstvíte pouze v restauracích (za pětistovku).
   https://echo24.cz/a/StsYR/konec-jedne-ery-klobasu-uz-si-na-vaclavaku-podle-radnice-nikdy-nedate

   Smazat
  4. Ministr Petříček je mimo "mísu", chová se jako ….
   Jinak všem ostatním přeji pěkné ráno.

   Smazat
  5. Opečené buřty a klobásy se na Václaváku prodávaly daleko před slavným listopadem. To patří ke koloritu Prahy. Co tam bude kebab?

   Smazat
  6. 12:48 Jediné občerstvení, které se pod novými stromy bude prodávat, budou drogy. Příznivci Pirátů si stěžovali, že je na ně při nákupu vidět a mohl by je někdo vyfotit.

   Smazat
  7. Už se ta verbež řeže mezi sebou - Sorošovi kolaboranti se bojí zpráv Bakaláče Respektu, a to se musí podporovat, dobře jim tak, zpupným krysám..

   Smazat
 2. Tedy já nevím jak to s tím ricinem je, ale vím, že se přidával do benzinu závodních motorek a někdo, kdo dříve navštívil takový závod, jistě si pamatuje na specifický smrad tohoto oleje. Kolik bylo po závodě mrtvých motocyklistů a kolik diváků se nikde neuvádí. Ale jak ví občané ČR - mimo Prahu, Satan je nejjedovatější hřibovitá houba. A nic se neděje, aby se vyhodil někam na hnojiště, kde by nemohl škodit. (Z medicíny už ho vyhodili, kolik životů tím bylo zachráněno, se třeba někdy také dozvíme!)Samozřejmě, že protiruské výkřiky skřetů české zahraniční politiky jsou pro myslící směšné a ani nevím, komu se tito komici chtějí zalíbit, nejsou vtipní, naopak jsou zkyslí a jejich výroky jsou tvořené jejich meteorismem - páchnou na dálku, také idiocie je známá specifickým foetorem. A všimli jste si, že ten smrad se šíří z obrazovky programu čété. To ať mi někdo vysvětlí, jak to ti politruci a kušníři čété dokáží?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (19:00):
   ... to nebyl toxin ricin, ale ricinový olej, který se i dnes vyrábí, a to lisováním semínek skočce obecného.
   Mimo triacylglycerolu aj. látek obsahuje i velmi malé množství onoho toxinu. Spaliny benzínu s tím olejem (z dvoutaktů) mají nezaměnitelnou vůni dávných motorkových závodů.

   Smazat
 3. Mám pro soudruha Koláře, jeden balík pamprsek, aby to měl pojištěné ze všech stran!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Jestli se má starosta Kolář dnes někoho bát, tak jsou to ti, kteří to všechno organizují a o kterých toho hodně ví. Už ho nepotřebují a jeho napadení a třeba i smrt jsou schopni využít proti Rusku jako další propagandistický argument," míní advokát Čestmír Kubát. Kdo si počká, ten se dočká, i starosta Kolář.

   Smazat
 4. Kdybyy toho blaba z radnice Prahy 6 někdo střelil, tak zaslouží zástřelné mim 50tis. Pořád dobrá úspora proti tomu co bude stát jeho policejní ochrana.

  OdpovědětSmazat
 5. Zdá se mi, že vedení SPD nechápe, že provokace Koláře a Novotného mají stejný cíl jako ten jejich. Odchod z Evropské unie. Zatímco SPD chce Czexit, tyhlety provokace vůči Rusku mají sloužit k odtržení V4+ (tzv Trojmoří, nebo jak zde v Praze v r. 2010 řekla poradce tehdejšího prezidenta USA Obamy, Sředoevropské federace). O co tedy jde. Pro Poláky a něktré další země budoucí federace jsme moc proruští. Nově vytvořený obraz našeho nepřátelství vůči Rusku vytváří dobré podmínky pro vznik této Středoevropské federace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:14 Tak to se velice pletete tito nýmandi jsou euhujeři až do morku kosti.

   Smazat
  2. 22:09 Tito nýmandi ano, ale jejich loutkovodiči mají jiný cíl - ten co jsem popsal.

   Smazat
 6. Proč by měl Putin nechat zlikvidovat Koláře?
  Orel přece mouchy neloví. :-) Kauza údajného ruského agenta s ricinem ukazuje buď na špatné fungování českých tajných služeb, nebo je to smyšlený příběh, který má spoustu trhlin. Kdyby to byla pravda, jak to popisují naše média, tak by české tajné služby zmíněného agenta dávno vyhostily z České republiky. Pokud měl být sledován k opatření dalších důkazů, pak by to nemělo bývalo vytéct do médií. Nejblíže pravdy tak bude verze, že Ondřej Kolář doma omylem požil ricinový olej, který jako silné projímadlo už znaly naše prababičky, a teď sedí na WC a nemůže se odtamtud hnout, protože by obsah střev vypustil do trenek! :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to pohádka stejných kvalit jakože Rusové otrávili Skripala ca 10 km od vojenského výzkumného zařízení v Porton Down, které vyvinulo látku VX, nejtoxičtější bojovou látku zavedenou ve výzbroji, zkoušelo sarin na "dobrovolnícich" dělalo terénní testy antraxu (dodnes je tam zakázán vstup) a jistě znali novičok zepředu i zezadu a zařízení má mnoho dalších "zásluh". Je to stejné jako fakt že USA financovali výzkum corona virů ve Wuhanu (nechce se mi hledat pravopis).
   A mezi námi Rusové nezapomínaji a ti pánové se budou koukat přes rameno do konce života. A tak jim to přeji. VV ze 2 mírových misí OSN a OBSE, ne NATO ,tam bych nešel

   Smazat
 7. Pan Hřib a pan Kolář se ruských agentů bát nemusí. Měli by se bát taj. služeb, které se tváří jako naši kamarádi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně, pane Koba.Oni nakousli koláč, který "naši noví agenti" mohou využít proti Rusku a tito dva hlupáci mohou draze tímto zaplatit!

   Smazat
 8. Dovolte, abych se zasmál. Už vidím bývalého premiéra, jak v té funkci premiéra statečně bojuje proti této provokaci. Třeba jak odvolává ministra zahraničí, jak si zve na kobereček šéfa BIS, jinak též držitele medaile od CIA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:27 Přesně tak premiér který si tam chodí pro instrukce.

   Smazat
 9. https://tadesco.org/marneho-okenko-29-04-2020-politici-chaoticka-situace-ve-vsech-statech-nastal-zlom/
  EVROPA A AKCE SHAEF
  Sledujte prosím mapu zemětřesení, která se v nenormálním počtu dnes objevují po celé Evropě. A to od 2 do 30 kilometrů, kde se objevují nepřirozená zemětřesení. Nenechte se prosím zastrašovat médii, že na vše je již pozdě, vyčkejte, než Vám bude řečena pravda. Není vyloučeno, že to bude právě nová televize CNN Prima, která asi bude v rukou SHAEF a začne vše odkrývat. Nevím jistě, ale je to možné. Věznění lidí doma bez jakýchkoliv práv je trestuhodné.

  NĚMECKO – LEDY SE PROLAMUJÍ
  Zajímavá zpráva byla v dnešních německých novinách Bild Zeitung, které už nikdo nečte. Zároveň se dostala na veřejnost přes Axel Springer vydavatelství. Tak odedneška je lidé zase začnou číst. Naprosý průlom. NĚCO VELKÉHO SE V NĚMECKU DĚJE. Asi pro spící ovce musí být probuzení pomalé…..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:43 kdo prosím je vězněn doma bez všech práv?

   Smazat
 10. Je to docela k smíchu. Umím si představit, jak by bývalý expremiér ve funkci premiéra reagoval na tento fakenews. Už vidím, jak odvolává ministra zahraničí a šéfa BIS, jinak nositele zlaté medaile od CIA, si volá na kobereček a dává mu čočku. Teď dělá ramena, ve skutečnosti by měl stažené půlky a stál v hlubokém předklonu jako celá naše vláda. Stačí si vzpomenout, jak reagovali na velvyslance Německa, který se vměšoval do našeho parlamentu nebo velvyslanec USA. když nám vyhrožoval za zdanění jejich googlu. Na to nemá ani Babiš, aby konečně bouchnul do stolu a řekl: Tak takto ne, pánové. Končíte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:50. Ale to přece není o tom, co "by, jak by, kdyby".
   To je o tom, že v postavení našeho státu a vlády, jako bezvýznamného vazala USA, je potřebné vytvářet zevnitř tlak na vládu z druhé strany a tím jí dávat možnost vytvořit si prostor pro manevrování při jednání s našimi protektory.
   A když to dělá zkušený a znalý politik jako Paroubek, je to jen dobře.

   Smazat
 11. Jo tak to je další fraška fašistické kavárny co by z toho RF měla že by zabila 3 bezvýznamné České nácky.

  OdpovědětSmazat
 12. Stale dokola stejny problem a reseni je tak jednoduche - zbavit tuhle zem PRAHY. Dela ostudu cele zemi, at si ji dela sobe.

  OdpovědětSmazat
 13. A je to práce celé vlády a ne jen těch hlupáků.

  Ministerstvo zahraničí RF: Praha si musí uvědomit důsledky příběhu s „otravou“ kvůli vztahům s Moskvou:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020042911871644-ministerstvo-zahranici-rf-praha-si-musi-uvedomit-dusledky-pribehu-s-otravou-kvuli-vztahum-s-moskvou/

  OdpovědětSmazat
 14. Už je to tady. Rusové mají z Čechů s prominutím prdel. Jsou jim ke smíchu. To dokumentuje, jaká hovada jsme pustili k moci po roce 1989. V pořadu "60 minut" asi od 49. minuty probírá Žeňa s hosty případ Rusa traviče. Link na besedu je následující
  https://www.youtube.com/watch?v=4CSzFnI6RMs

  Mezi hosty je český novinář Jiří Just, který vypadá jako blbec, který zírá na podlahu a zvrací podobné žvásty jako Polák Jakub. Ten Čech si dokonce dovolil pokřivit Babišovo vystoupení. Naštěstí za účast v diskuzi dostane Just určitě zaplaceno jako diskutéři z Ukrajiny. Na těch ruských diskuzích je zajímavé, že pozívají Čecha, kterému dovolí promluvit. Z ruské páté kolony tam byl také jeden, ovšem jeho vystoupení bylo pod psa. Něco podobného v naši ryzí totalitní demokracii není možné. Vrtá mi hlavou, proč si toho nevšimne nikdo z disidentů, kteří se lísají k levici?

  Myslím si, že Rusové si budou hýčkat dosraté dva devianty, protože jiné by asi rychle těžko našli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám oprávněné podezření, že ruská TV si do svých besed zve zcela úmyslně co největší blbečky ze zahraničí (kteří jsou za to velmi dobře placení a pochopitelně bydlí a pracují v Moskvě), aby tím vlastním obyvatelům ukázala, s kým musí Putin komunikovat za čárou a kam to ten slavný západ dopracoval. Proto nemůže být žádným vzorem pro dnešní Rusko.

   Smazat
  2. To je omyl, oni si je tam pozvou opravdu pro zpestření a jejich argumenty, aby diváci tohle slyšeli na vlastní uši, pak to taky vypadá, že naše slavná "demokracie" je sto let za touhle jejich a nejlepší debaty jsou s Žirinovským, který vždycky řekne co chce říct, ať se moderátor "snaží" jak chce. Žirinovský má mimochodem rozsáhlé znalosti historie a nejednou toho využil při debatách.
   Dovedete si představit takové diskuse na "našich" obrazovkách? Jen heslovitě - fakty umlácený sudeťák, Kalousek skáče z třetího patra do náruče hasičům, aby unikl davu diváků, Žirinovský prohání Koláře ... (slovně).

   Smazat
  3. Ad 11:24. Autor se domnívá, že ruská televize kopíruje čété. Nemyslím, že se dá tolik blbců po šíré Rusi sehnat, co jich plodí střední Evropa. Určitě na lháře a goebbelse vítězí čété. Vždycky jsem říkal, že jsme výkvět lidského IQ deficitu a pražská kavárna je o několik kategorií před Čechy, Moravany a Slezany.

   Smazat
 15. Aktivističtí čeští novináři jsou ochotni zalhat a překroutit jakýkoliv výrok. Babiš s případu vybruslil tím, že uvedl "pokud je to pravda" a pak pokračoval v prohlášení, že by se stát měl svých občanů zastávat. Just to řekl jinak, aby to vyznělo, že to Babiš ví. Nakonec se z této své lží nenápadně stáhnul.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omluvám se za chybu "Babiš z případu vybruslil". Na parlamentních listech kontrarozvědčík Šándor si všímá téhož úkazu.

   Smazat
 16. No kooooonečně pane Paroubku zase píšete! Váš názor z nadhledu zkušeného premiéra a reálně smýšlejícího politika jsem už hodně dlouho postrádala!
  Děkuji Vám. A opět s Vámi souhlasím!

  OdpovědětSmazat
 17. Stydím se za Koláře a hřiby.

  OdpovědětSmazat
 18. Tak Kundra vypátrala, že jde cizí mocnost po pablbech Hřibovi a Kolářovi. Tihle dva frackové jsou pro supervelmoc nebezpeční. Proto potřebují ochranku. Snad jim někdo z té ochranky vysvětlí, že je musí hlídat před pouhým profackováním od spoluobčanů. No a ten umolousanej Pavlík Novotný ? Je nemocnej nemůže za to. Zoufale se snaží být Židem, v utkvělé představě, že snad Žida nemůže nikdo klasifikovat jako kreténa. Až pomine pandemie a bude mít nějaký doktor trochu času, přimlouval bych se, aby tomu nešťastníkovi vysvětlil, že ho z té diagnozy nevyloučí jakékoliv etnikum.

  OdpovědětSmazat
 19. Soudruzi konšelé z P6 mají další bobky, kam budou moci vyrazit za hranice, až se vše rozvolní, aby neskončili ve vězení?:-) Jojo, ono "být hrdinou dnešní doby", to chce počítat také z důsledky od druhé strany! A nemusí to být nějaký agent s kufříkem, nebo teplou vodou.

  OdpovědětSmazat
 20. Úkol zněl jasně - muž s koženou brašnou nesmí projet! :-)))
  https://www.okoun.cz/boards/nekorektni_nebo_zakazane_vtipy%2C_inlinerovi_se_libi_

  OdpovědětSmazat
 21. Jak jsou ti kluci dnes středem zájmů nenemá obdobu. Kam se na ně hrabe pandemie. Ještě, že máme Respekt, ten má vždy pravdu.

  OdpovědětSmazat
 22. Doporučuji web "Skrytá pravda", poslední dobou tam píšou hodně dobré věci, výborný článek, "Putine odstupte! Usvědčili jsme vaše agenty, našli jsme kufřík s ricinem". Pokud někdo z návštěvníků NR narazí na něco zajímavého, co by ostatní měli vědět, nestyďte se a podělte se.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 23. Spor Kalousek - Babiš za výroky v Parlamentu ČR soud rozhodl, že se premiér Babiš musí omluvit. To je dle mého zasahování soudu do vlády a je to nepřípustné. Kalousek je politická nula a nechce si to přiznat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:08 Hovňousek byl vždycky politická nula, jenom to vždycky okecal a obelhal, nic jiného neumí, (pardón chlastat umí špičkově), ale kdyby tu vládli Ušáci a potřebovali by, mohl by za to dostat třeba i Nobelovku, jako Obama za mír.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Já žiju v domnění, že projev v parlamentu zaručuje svobodný projev a imunitu přednášejícího. Co do toho zasahuje soud? Nebo svobodný projev je jen pro někoho? Zrovna Kalousek má dost másla na hlavě za svoje výstupy.

   Smazat
  3. 9:08 Hovňousek byl vždycky politická nula, jenom to vždycky okecal a obelhal, nic jiného neumí, (pardón chlastat umí špičkově), ale kdyby tu vládli Ušáci a potřebovali by, mohl by za to dostat třeba i Nobelovku, jako Obama za mír.
   Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 24. K tomu stylovějšímu novičoku bych to po svém chápal tak, že ten ricin byl zjevně vybrán proto, aby se ta "trojka ze šestky" z toho jejich mediálně ukvičeného antiruského svinčíku alespoň pořádně zesrala.
  Jinak čtenost a prodej Respektu teď musí docela valit, že? Taky aby ne, když už tento bulvární plátek svými průjmovými kdydy ovlivňuje naše tajné služby a ministra zahraničí.
  A co takhle zrušit ministerstvo zahraničí, BIS a ponechat to na redakci Reskektu přímo? :-)))

  OdpovědětSmazat
 25. Můžete mi někdo laskavě vysvětlit, jak bylo zjištěno, že kdosi do ČR dováží jakýsi superjed (ricin či ricinový olej?), když "delikvent", jako nebezpečná osoba, ani nebyl zadržen? A pokud to byl diplomat, je možné, aby byl prohlížen?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozvali psa ze Čtyř tankistů a pes. Ale protože pes je již v důchodu, pak přijel na letiště až když už se cestující rozjeli po svém. To je přece docela objektivní příčina.

   Smazat
  2. 15.43 A Šarik má polský pas, státní příslušnost... a polští grenčáci ho nechtějí pustit přes čáru...

   Smazat
 26. Naopak si myslím, že ti podržtaškové by se nyní měli nejvíc bát svého amerického pána. Svůj úkol užitečných idiotů už splnili a dál už z nich může být pro USA užitek pouze jejich vraždami. Litviněnko nebo Skripalovic rodinka by mohli vyprávět.

  OdpovědětSmazat
 27. Bohužel, vy nechápete, že pokud vláda nevyhostí celou ruskou ambasádu a většinu zdejších agentů, což je 90% zde žijících Rusů, a nezkonfiskuje jim majetek, tak to musí dělat regionální politici. Myslím, že po této PR, kdyby se zítra konaly volby, dostane pan Hřib, Kolář, Novotný a Minář každý nejméně 80% hlasů českých voličů. Pana Novotného si umím představit jako ministra zahraničí. Jeho kultivovaný projev a geopolitický rozhled by se mohl vyučovat v institutech pro kariérní diplomaty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a pokud totéž neuděláme s fízly z USA a jejich agenturní sítí i se zbrojnoši cvičenými v zabijáctví a nezkonfiskujme veškerý majetek USA na územíČR, tak musí rozjímat IQ tykve 11:06: Proč se ale takto namáhat, já jsem sice byl dříve kritikem Února 1948, ale když to vidím, tu univerzální zlodějinu s rozkradeným státem za 11 bilionů a dluhy za 4 biliony, tak si myslím, že by nám třeba Žáří 2020 se znárodněním nakradeného docela svědčil. Dřžím palce, válka, pokus o socík nás nepoučili a tak dostáváme od diktatury kapitálu - tedy lidé na holou. Navrhuji znárodnit banky, automobilový průmysl, pojišťovny, hypermarkety, pro začátek! A to je prosím představa více pravicového občana, jak asi vypadá představa člověka - humanisty!?

   Smazat
 28. Mně přišla na inkriminovaném Kundrově článku v Respektu pozoruhodná jeho evropanská novořeč, kterou popisuje, jak "ruští agenti" vraždí "Evropany" po "Evropě." Myslím, že Goebbels a Moravec (Emanuel) by měli z Kundry radost.

  OdpovědětSmazat
 29. Blíží se dny piety za osvobození Rudou armádou před 75 léty a šílenství se dotýká nebes:

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3246-ondrej-kundra-biskou-oznaceny-lhar-rozjel-dalsi-frasku-kolem-bezvyznamnych-sasku-ricinoveho-agenta

  OdpovědětSmazat
 30. Ono je docela, jak říká pan Kájínek, "úsměvné" jak to tady ještě tak nějak setrvačností pořád funguje. A co nám udělají, když všichni zítra zrušíme platbu za rozhlas a televizi? Dobré by bylo referendum o zrušení čučkařů z BIS, Dvořákovic televize, zabásnutí Koláře, Hřiba, Novotného a Koudelky z Horní Dolní a vůbec podobných blbů. Vzal bych to podle abecedy, první připitomnělá Adamová a možná bychom se divili jak by ten seznam byl dlouhý. Oni už nemají žádnou moc, jenom čekají na to jaký povane vítr a pak převlečou kabát, jako správní slouhové a šmejdi. Vítr ale bude takový že je to naprosto úplně smete, včera bylo pozdě. Takže co nám udělají?
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 31. Já se divím. Stejně to všechno dělají jen z jedné příčiny. Aby si zasloužili svých třicet stříbrných a aby se zviditelnili před tváří svého zaměstnavatele. Kdybychom je naprosto ignorovali, bylo by líp a oni by se snad mohli odstěhovat do své skutečné vlasti, do zadku hyeny.

  OdpovědětSmazat
 32. To se musí v Rusku divit, jak jim to nandal jakýsi plátek Respekt, který možná ani na velvyslanectví ani do té doby neznali. A ještě více se musí divit jejich zpravodajská služba, pokud se vůbec takovou hovadinou zabývá, jak je novináři a čůčkaři odhalili.
  No a Putin toho musí určitě přímo chytat amog od smíchu, že jakýsi Hřib, Kolář a Novotný o kterých asi nikdy ani neslyšel vedou z Práglu jakousi válku proti Rusku a už už se šikují s miliónem chvilek, jak potáhnou na Moskvu. Možná se maximálně zeptal, jestli nemají v Bohnicích nějaké vycházky nebo jestli jim uvedení náhodou neutekli nebo nejsou zrovna mimo léčbu. Vypadá to tak. No a pan Lavrov? To je skutečné diplomatické eso, které se pár léky sfetovanými podivíny zabývat rozhodně nebude. Možná je soucitně polituje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni dobře ví, kdo je objednal. Proto na nás přijde "standardní" reakce, aby se neřeklo, a tam "někam" ve skutečnosti povedou hlavní úder. Třeba "někde zdánlivě daleko". Jediná škoda je, že se to asi nedozvíme nikdy kde.

   Smazat
  2. Je obrovský rozdíl mezi Lavrovem a našim Petříčkem.
   Obr a trpaslík.

   Smazat
 33. Naše Banda Imbecilních Sviní předvedla dobrou práci. Několik tajných agentů v buřinkách vytrhlo rusákovi kufřík z ruky a vyškolený pracovník ihned zabavený ricin vypil, aby nemohlo dojít ke zneužití. Později se zjistilo, že ten rusák byl ukrajinec a nesl si s sebou ricinový olej kvůli trávicím potížím, ale tou dobou byli pracovníci BaImS již dekorováni presidentem policie, presidentem hasičů, presidentem kotelníků a několika dalšími presidenty za skvělou práci.

  OdpovědětSmazat
 34. kolář a Hřib jsou komici na úrovni mistra Beana.Žádný normální člověk je,stejně jako slintu a koktu Novotného,nemůže brát vážně...

  OdpovědětSmazat
 35. Ono je docela, jak říká pan Kájínek, "úsměvné" jak to tady ještě tak nějak setrvačností pořád funguje. A co nám udělají, když všichni zítra zrušíme platbu za rozhlas a televizi? Dobré by bylo referendum o zrušení čučkařů z BIS, Dvořákovic televize, zabásnutí Koláře, Hřiba, Novotného a Koudelky z Horní Dolní a vůbec podobných blbů. Vzal bych to podle abecedy, první připitomnělá Adamová a možná bychom se divili jak by ten seznam byl dlouhý. Oni už nemají žádnou moc, jenom čekají na to jaký povane vítr a pak převlečou kabát, jako správní slouhové a šmejdi. Vítr ale bude takový že je to naprosto úplně smete, včera bylo pozdě. Takže co nám udělají?
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co nám udělají? No přece připraví nás o teplé oblečení proti tomu větru (spíše vichru) :-)

   Smazat
 36. Kolářovi to už docvaklo,žít s vědomím,že ho kdykoliv navštíví kulka,nebo se třeba napije nějaké dobroty z chlaďáku svého baru,to bude pro něj tak na palici,že si klidně hodí mašli.

  OdpovědětSmazat
 37. Náhodou pusina Kund.a to je ten správný bojovník, takové bojovníky, za už ztracenou válku měl Hitler rád a heslo "Po nás potopa" které razí ubožáci jako Kolář, Hřib, Pavka Novotný byla jeho parketa. Tito hoši a jim podobní jako Štětina a spol. jsou obdivuhodní a v každém případě si zaslouží odměnit. Hej rup, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. s takovými debily to Amerika nevyhraje už ani v Čechách :-)

   Smazat
 38. "Nevím, kdo se zdravým rozumem, tomu může uvěřit." Lavrov okomentoval zprávy českých médií o otravě Koláře a Hřiba :-)

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020043011879106-nevim-kdo-se-zdravym-rozumem-tomu-muze-uverit-lavrov-okomentoval-zpravy-ceskych-medii-o-otrave/

  OdpovědětSmazat
 39. 16:56 ano,nikdo normální tomu nemůže věřit.Ale bohužel 30 let tvrdé rusofobní masáže od všech médií má již své výsledky.A navíc mezi "lepšolidma" je in být rusofobem.A spousta přiblblíků si myslí že když se budou rusofobně projevovat,tak budou automaticky patřit mezi ty lepší.

  OdpovědětSmazat
 40. Ani ricin, ani novičok. Z Ruska by mělo přijet komando s bičem a trest vykonání veřejně.

  OdpovědětSmazat
 41. Nemyslím, že by až tak "mnozí lidé a fízlové všech kategorií" žili v bludech, oni se svou blbostí živí. Oni jsou právě placeni za produkci a šíření falešných zpráv, oni jsou odchovanci univerzity Josefa Goubbelse a produkty jejich CNS jsou jen papouškování jejich "univerzitního učiva". Idiocie je neléčitelný stav, také gaunerství, musíme se s tím smířit i s tím, že právě fízlové jsou těmi, co mají také za úkol kuciakovat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.