Reklama

neděle 12. dubna 2020

Retro: Merkelová vydírá českou vládu

Merkelová "vítací"
-rp-
12. 4. 2020 PrvníZprávy
Angela Merkelová vyslala do Prahy svou zmocněnkyni pro migraci Aydan Özoguzovou, aby nám nadiktovala, jak máme přijímat migranty. Co se skrývá za tajemnou návštěvou, o které mainstreamová média mlčí?

Koncem minulého týdne navštívila Prahu spolková zmocněnkyně pro migraci Aydan Özoguzová. Zůstala celé dva dny a opakovaně vydírala českou vládu, aby Česko přijalo migranty, se kterými si Německo neví rady a jejichž integraci nezvládá. Tato návštěva byla přípravou oficiální návštěvy Angely Merkelové, plánované ještě v průběhu jara. Je vidět, že německé vláda, jejímž jménem Özoguzová v Praze jednala, se již zcela neomaleně vměšuje do vnitřních záležitostí ČR, jen aby Merkelová mohla prezentovat 'úspěch' v přerozdělování migrantů, píše na blogu Petr Bystron, zahraničněpolitický mluvčí frakce AfD v Bundestagu.

Özoguzová vyzvala při své návštěvě Prahy českou vládu, aby přijímala migranty. Toto vměšování se do vnitřních záležitostí našeho státu ukazuje, kdo v EU udává tón. Özoguzová je sice zmocněnkyní německé spolkové vlády ale ne Evropské unie. To ji ale nebránilo v tom, ohánět se v průběhu celé své návštěvy usnesením Evropské rady, podle kterého má Česká republika přijmout 1.500 uprchlíků z první vlny migrantů, kteří přišli do Německa v průběhu minulého roku.

Návštěva Özoguzové je varovným signálem hned z více důvodů. Za prvé ukazuje, že německá spolková vláda není schopna sama postarat o migranty, které Angela Merkelová prostřednictvím mainstreamu pozvala v létě 2015 do Německa. Místo toho, aby problém, který sama způsobila, také sama vyřešila, snaží se teď německá vláda zodpovědnost za řešení tohoto problému vnutit ostatním členským zemím EU. Způsob, kterým to dělá, je výrazem bezmezné arogance moci. Povýšenost, se kterou vláda Merkelové chce přesídlovat migranty po Evropě jak proti vůli členských zemí, tak migrantů samotných, je zarážející.

Již standartně se při tom jak Merkelová, tak všichni její nohsledové odvolávají na jakousi „evropskou solidaritu“. Přitom veškeré tlachání o solidaritě je absolutním pokrytectvím: sousedské země Německa žádné migranty do Evropy nezvaly a samotní migranti šli cíleně do Německa a nikam přesídlováni být nechtějí. Chlácholení, že se jedná pouze o 1.500 migrantů, které by Česko mělo přijmout, je pouhou lstí. V roce 1961 žilo v Německu jen 6.800 tureckých státních příslušníků. Dnes tam trvale žijí téměř tři milióny lidí s tureckým původem.

Již teď je navíc jasné, že samozřejmě nezůstane u těch zmiňovaných 1.500 – ti jsou pouze prvními trojskými koňmi. Podle „evropských“ kvót pak budou přerozdělováni další a další běženci, jejichž fertilita je několikanásobně vyšší, než kteréhokoliv evropského národa. Návštěva Özoguzové je jen dalším pokusem, vnutit menším zemím EU vůli Angely Merkelové. Je to nový německý imperialismus pod rouškou evropského sluníčkařství.

Özoguzová samotná je nejlepším příkladem toho, kam tento vývoj vede. Tato dcera tureckých gastarbeiterů, kteří přišli do Německa v roce 1958 se sice narodila již v Hamburku, německé občanství ale přijala až ve svých 22 letech. Její bratři Yavuz a Gürhan Özoguz provozují islamistický internetový portál „Muslim-Markt“. Ona sama se již od svých studentských let angažuje v různých turecko-německých spolcích. Pro Merkelovou to byla asi natolik přesvědčivá kvalifikace, že ji jmenovala zmocněnkyní pro migraci, uprchlíky a integraci. Není divu, že v její dikci úřad zastává spíše migranty a nastoluje požadavky na německou společnost, než naopak. Z integrace se tak snaží udělat povinnost společnosti, místo toho aby se komunikovalo že by měla být samozřejmou snahou migrantů.

Co bude pro nás znamenat rozsudek o migračních kvótách?

Politickému nátlaku čelí Česko proto, že zatím patří v EU k zemím, které se staví k uprchlické politice německé kancléřky Angely Merkelové skepticky. Česká republika doposud sice odmítá přijímání migrantů spolu s dalšími členy „Višegradské skupiny“, tedy Polskem, Maďrskem a Slovenskem, je ovšem jejím nejslabším článkem. Většina zemí EU přitom také odmítá přijímání uprchlíků, kteří do Německa imigrovali v roce 2015. Česká vláda by udělala dobře, kdyby se v otázce migrace řídila více vůlí českého národa, než požadavky Merkelové.

Často opakované výčitky ze strany Německa, že nejsme dostatečně vstřícní vůči cizincům, nejsou na místě. Česká republika již odvedla velký kus práce při integraci cizích státních příslušníků. V Čechách žije téměř půl miliónu cizinců. Dříve ČR integrovala vysoký počet Vietnamců, stejně jako utečenců ze zemí bývalé Jugoslávie. Nyní jsou to lidé z Ukrajiny a Ruska. V tomto směru tedy nepotřebujeme žádné poučování ze strany Německa, končí komentář Petr Bystron.

61 komentářů :

 1. Vláda a hlavně Babiš musí nejen vytrvat v odmítání migrantů,
  ale tvrdě Merkelovou umravnit, že k tomu nikdy nedojde!!
  Jinak tu bude zle se vším všudy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejenom vláda. Pokud vláda podlehne, je to docela možné, zbyde to na nás. Jak se každý z nás k těm "národním hostům", zachová. Pokud by bylo na mě, nerozumněl bych jim ani slovo. Ať je doprovází, překládají jim, ať jim nakupují a servisují je ti, kteří dopustí, aby byli "přijmuti" na stravu a byt.

   Vymazat
  2. Svět se v trusník obrací. Můra z emigrantskýho hnízda už radí německý vládě. A teď i nám, ať berem migranty.

   Vymazat
  3. Zeptejte se báby MERKEL odkud bere Adenochrom. Než skončí ve vězení, tak nám chce ještě do ČR nacpat připrchlíky. Túdle!!!!!!!!!!

   Vymazat
  4. V současné krizi nevídaná drzost! Kdo si je pozval, ať je platí! U nás jim stejně dobře nebude! Kdo by je bral za "vlastní"? Blb, nebo idiot??? Pokud je vezme domů šojdrová, Kocáb, Prouza? Nic proti tomu...

   Vymazat
  5. Babiš a vláda se může pohybovat jen v mezích nepozorovaně implementovaných EU zákonů do našeho právního systému. Mohou tedy postupovat jen cestou dílčích kroků a nedávat svůj záměr příliš okatě najevo. ( pokud ovšem nějaký takový záměr vůbec existuje ). Jinak budeme na odstřel jako Maďarsko a Polsko. Nelze také opomenout vlivné kolaborantské party bránící jakémjkoliv odklonu od bezpracného zdroje jejich blahobytu. Nic není jen černobílé.

   Vymazat
 2. Uzavření hranic neplatí pro politické vyděrače?
  Tak proč jsou zavřené hranice pro obyčejného občana.
  Teď se teprve ukáže,jak jsou na tom naši ochránci naší republiky,občanů.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to bude muset Babiš odmítnout z 30% může být rázem 5% jak poznali v čssd. Mám těch skopčáků plné zuby je třeba referendum a odejít z totalitní eu.

  OdpovědětVymazat
 4. Kauza Koněv jede dál: Užitečný idiot Kolář. Zatáhl do toho celou Českou republiku! Okamura je rozpálen do běla:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-Konev-jede-dal-Uzitecny-idiot-Kolar-Zatahl-do-toho-celou-Ceskou-republiku-Okamura-je-rozpalen-do-bela-620340

  OdpovědětVymazat
 5. Kdyby raději Angela Merkel pořádně zatlačila na Českou vládu idiotů vedenou Babišem, aby neporušovala lidská práva ohledně svobody cestování a shromažďování pro občany CZ (říkají tomu nouzový stav). Migranty a jejich styl života jsem viděl i zažil v Německu. Nikdy pracovat nebudou. Turek si maimálně otevře Döner a kavárnu. Negr číhá kolem nádražních budov na svoji šanci. Imán se raduje, protože může v klidu hlásat nenávit vůči "bílým psům" bez postihu. Ovšem podpora pro migranty je přímo pohádková od 14 000 do 24 000€ ročně i další výhody včetně bydlení záleží na spolkové zemi. A kdo to v Čechách má jak pravil Paroubek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:12 sestava písmenek "Stanislav Ševeček" pranic neříká. Myšlenka písmeny vyjádřená by nebyla?

   Vymazat
  2. Stanislav Ševeček, nemusím nic zkoušet, protože psát umím. Zde platí anonymita a pokuď se někdo podepíše, neznamená, že není jeho jméno anonymní. A otázka pro nevěřící, kolik let jsi žil v německu? Já jsem tam zaměstnán již pět leta vím komu platím Solidarabgabe ze mzdy-negrům a arabům.

   Vymazat
 6. Paní kancléřko, naše zem je pohostinná, pro slušné lidi se zde vždy místo našlo. Od rodičů vím, že k nám za 1.rep uteklo hodně bělogvardějců před Stalinem, ani emigrace před Hitlerem nebyla malá. Po II.sv válce zde zůstalo i něco Italů, veliký byl počet emigrantů z Řecka a nedávno zde našli domovinu i Vietnamci. Nevím, zda je můj výčet úplný, ale se všemi těmito minoritami jsme se velmi dobře sžili.Problém s vaším příkazem a povinným přídělem naráží na odpor z obou stran, migranti totiž touží po životní úrovni vaší země, né naší a na druhé straně náš lid nemá rád cizí příkazy. Různé pohrůžky jen zvyšují náš odpor. Je rozehrána hra, podle vaší režie, ve které nemáme žádnou roli, tak nám ji dodatečně nepřipisujte. Vzhledem k virem zhoršené situaci, jsou jakékoliv velké přesuny migrantů přímo nesmyslné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Usazuje se tu silná a stále sílící komunita Ukrajinců. Především řemeslníků a zaměstnanců obchodních řetězců. Slováků je tady také hodně ale ty za cizince ani nepovažujeme. Když nás Petříček ochraňuje před Rusy a otvírá si hubu na Číňany, tak by se mohl postavit i Merkelové? Ne? A kdyby se bál, tak může vyslat do první linie famílii Kolářů nebo rovnou starostu velkoměsta Řeporyjí. Ten vyhlásil Rusku rovnou válku a hodlá pověsit pár jeho ministrů. Tak nějaké Německo bude pro ně brnkačka.

   Vymazat
 7. Angela to myslí s Čechy (ne nadarmo nás označují za další německou spolkovou zemi) stejně dobře, jako se svými Němci a její postup je zcela logický, napravuje totiž genetické škody, které napáchal na obyvatelstvu její příbuzný bojem za árijskou čistotu. S těmito následky, které vyústily v degeneraci společnosti (vidíme to přece i v naší zemi, když čistotu rasy udržuje jiný, "vyvolený národ" ke škodě celé lidské civilizace), se musí i nadále bojovat a jediným možným postupem je pravý opak árijského učení, tj. míchání co největšího počtu cizozemských ras. Jenom tak lze vytvořil zdravého a odolného jedince. Copak to není zřejmé?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10.35 Je z vyšeho textu zřejmé, že nejste chovatel, ani rodič...

   Mícháním plnokrevníků s poníky nezískáte rychlejší, silnější, ani inteligentnější plemeno koní... ale, pravda, budou to také koně...
   Zkřížením německého ovčáka s čivavou také nezískáte zdravého, silnějšího obranáře, než ovčáka... ale může být silnější, než táta čivava... pravda budou to také pejsci...

   Vymazat
 8. článek na blogu Petra Bystroně je ze 7.7. 2016

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, je to z roku 2016. A jak to tehdy dopadlo? Myslím, že holky ostrouhaly kolečka.
   Takže znovu něco na obzoru? Třeba v souvislosti s tou operací Irini? Neví někdo??
   wc

   Vymazat
 9. A co na to Neznámý vojín? : Nas... jo nas...!

  OdpovědětVymazat
 10. Jde o zásadní právní problém, kdy je doložitelné, jak je právo v EU "překrucováno" a používá se jenom jedním směrem! V Schengenských protokolech je jasně stanoveno jak budou a za jakých podmínek budou zrušeny hranice uvnitř EU a jaké bude uspořádání na hranicích EU! Je zde přesně popsán také systém finanční úhrady, které budou platit "vnitřní" státy za ochranu vnějších hranic EU! V praxi to znamenalo , že ČR přestala s ochranou svých hranic a ušetřené prostředky platí na ochranu vnější hranice EU. Dokonce některé technické prostředky z našich hranic jsme věnovali na hranice Slovenska s Ukrajinou!! Takže abych se dostal k meritu věci, my si jako stát povinně platíme ochranu vnějších hranic EU a tuto službu nedostáváme, proto je možné konstatovat, že jde o klasický podvod, kdy platíme nějakou službu a tato nám není poskytována! Pani Merkelová neměla žádné právo pozvat imigranty do Německa a k nabádání k nezákonnému překročení vnější hranice EU, kde je předepsán vízový režim ke vstupu do EU!! Pokud by byla EU právně v pořádku, tak by musela být německá kancléřka trestně odpovědná za napomáhání k mnohačetnému nezákonnému překročení hranic EU!! Znovu bych zkonstatoval , že je na "těle" ČR páchán zjevný a doložitelný podvod, kdy si ČR platí ochranu vnějších hranic EU a tuto službu nedostává!Je velký právní problém v EU , kde je "zdeformované" právo a nejsou plněny ani základní právní předpisy a to nejsou bohužel jenom předpisy Schengenu , ale těch je podstatně více! Pokud si prostudujete všechny výhrady proti EU , které vedly Británii k Brexitu , tak budete hodně překvapeni, jak je zacházeno s právem a předpisy samotné EU, které by měla byrokracie v Bruselu ctít a dodržovat!!! O tom se však nemluví a dokonce v našich médiích nesmí mluvit /probíhá zde zjevná a doložitelná cenzura / a místo toho Brusel věnuje velké prostředky také z našich peněz na svojí propagaci, kdy je všude honosná reklama na EU a "báječný" Brusel , ale oprávněná kritika postupu orgánů EU a Bruselu je zamlčována, především v ČT!!

  OdpovědětVymazat
 11. Paní Merkelová by měla s žádostí zajet na MČ Praha 6 a má po problému. Proč zbytečně zatěžovat vládu, ta má teď jiné starosti a pan Kolář se svoji partou by jistě vyšli paní Merkelové vstříc. Stejně si tady každý dělá co chce.

  OdpovědětVymazat
 12. tak doufám že jí poslali někam

  OdpovědětVymazat
 13. Vyrazil bych s ní dveře s tím, že jestli si její nadřízená nevšimla, tak od roku 1945 už nejsme německým protektorátem. Oni mají ve zvyku pořád někoho, odněkud dovážet, jenom to označení země původu se už tolik nenosí. Jestli to takhle půjde dál, tak nám tady ta německá baba brzo ustanoví vládu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. západní hranice České republiky garantuje jenom Rusko.

   /Kolář?

   Vymazat
 14. Skupina Bilderberg vydala 9.dubna nové příkazy! Zmatená Pražská kavárna o nich raději mlčí! https://www.youtube.com/watch?v=w9g9W9G4G3g&feature=emb_rel_end

  EU před rozpadem! Brusel plánuje odebrat Polsku, Maďarsku a Česku dotace a hlasovací práva. 10. 4. 2020. https://www.youtube.com/watch?v=bD6gcklN4YM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bude veselo na Starém bělidle, naštvali jsme EU i Německo, o Rusku ani nemluvím, tam nás čeká revanš za Koněva, nakonec i Čínu taky. Čekám kdy nějaký pitomec urazí Britanii a USA. Nejsem servil, ale naše zahraniční politika nemá ve světě
   obdobu. Až v zimě nepůjde plyn z Ruska, tak asi poděkuji pánům starostům. Odstěhovaná Škodovka, nás taky bude mrzet. Je to strategie baletu slona v porcelánu, akorát chápu odpor ke kvótám migrantů, jinak nevím proč.

   Vymazat
  2. 15:03 Nemůžete urazit někoho, kdo to tu všechno v podstatě vlastní.

   Vymazat
 15. Raději ať si vezmou příklad z "nás", protože "nenápadné" zapojení cizinců je u nás mnohem lepší. Nic nevyřeší kupování si "odpustku" za své hříchy tzv. sociálními dávkami. Je chvályhodné se chovat humánně, zvláště vzhledem k minulosti (a bohužel i současnosti) Evropy, ale copak EU a tím spíše Německo může napadnout, že by se měla především vyřešit situace tam doma u těch imigrantů? Nebo si jen prostě chystají "novou" armádu na další drang nach Osten? A to si opravdu myslí, že přišelci budou za ně bojovat? Podle toho jak se všude tento druh migrantů chová, tak jim stejně utečou někam jinam.

  OdpovědětVymazat
 16. Jako z udělání jde o okamžik, kdy česká vláda otočila a začala hovořit o uvolňování pravidel a promořování, což není nic jiného než ladění českých podmínek na ty německé.

  OdpovědětVymazat
 17. Snad je dávno zřejmé, že nejde o nějakou solidaritu, ale o plánovaný rozvrat evropských států. Už jenom to, že se nikdo ani slůvkem nezmíní, že by ti afričané a muslimové mohli být vraceni do země původu, ukazuje na jasný úmysl, rozvracet naše státy, evropské národy.
  Merkelová obdržela Kalergiho cenu, jehož busta je vystavena v prostorách EU, takže buduje Evropu podle Kalergiho. Ten ve své knize Praktický idealismus, doporučuje zaplnit Evropu „euroasijským negroidním plemenem“. To se stále dynamicky provádí. Jakmile poleví občanský odpor, hned se zvedá další vlna. Merkelová a struktury EU v tom nepolevují.
  Nevím, co tomu říká německý národ, ale chce to český národ? Neznám jediného člověka, který by s takovým zločinem souhlasil. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdepak vrácení, něco tak nemravného. Institut strpění pro cizince je to pravé liberální...
   Soudní dvůr EU rozhodl, že i cizinci, který není hoden azylu se musí přiznat práva uprchlíka a není možné ho vyhostit, ač představuje nebezpečí pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin.
   No nebyl by to zločin vyhostit závažného zločince? Vždyť by z toho mohl utrpět doživotní trauma!
   Opravdu se člověk musí ptát, kde se to ocitl, protože takové pokrytectví se dá jen těžko pochopit. Byť má jeden i zkušenost s dobou předlistopadovou.
   wc

   Vymazat
  2. Anonymní12. dubna 2020 19:40
   Myslím, že už je zbytečné se ptát, co se děje, neboť už je vše relativně jasné. Nyní je však třeba, říci tomu jasné ne. P.K.

   Vymazat
 18. Hlavně, že největší nebezpečí pro nás představuje Rusko, ale že chce Merkelová osídlovat území našeho státu to nikomu nevadí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak, zrovna teď bude pár měsíců klid od hrašení mocností, mají totiž samy doma dost vlastních starostí. Ale až pomine covirová krize, zase začnou.

   Vymazat
 19. Özoguzová, jejejej, pomoc u nás nehledej, radši rychle utíkej !!!

  OdpovědětVymazat
 20. Pokud by se chovali slušně, tak s tím nemám problém. Podnik nám dal loni všem účetním dovolenou v Maroku, byli jsme okouzleni prostředím i jídlen, koupáním i chováním místních. Mladí marokánci si s námi povídali, pomohli s kuframa, dokonce jsme dostali tu výsadu, že nám dali svůj telefon a líbili jsme se jim. Ukázali nám město a vyryli do písku srdce. Na takové romantické muže u nás nezavadíme. Tady mi nikdo ani neotevře dveře když jde dáma. Chci tedy říct, že paušalizovat se nedá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:32 Ham. To jako, že jsem vám to zbaštil. Ať máte alespoň nějaký ten výsledek.

   Vymazat
  2. 13:32 Nejste náhodou mladá fešná blondýna ?

   Vymazat
  3. Bože,Bože,kde jste byla, když ten nejvyšší rozdával rozum? Asi v Maroku.

   Vymazat
  4. To jako měl být pokus o žert, 13:32? Není přece možné, aby existovala taková slepice v reálu...

   Vymazat
  5. Adam 12. dubna 2020 15:26
   Ne, to je asi vážně. Víte, my muži si nedokážeme představit ten báječný život žen v harému.

   Vymazat
  6. 15:06 není.Je to mladý fešný blondýn.

   Vymazat
  7. 13:32 Pán z neziskovky by si na tom rád namastil kapsu. Ze zpráv ze západu víme že to nefunguje ale liberální fanatici budou stát za svým až do hořkého konce. Až jim dají nůž na krk a budou muset konvertovat k islámu a pomažou do mešity. Žádné multikulti nechceme a žádné slimáky za sousedy též ne. A nadvládu skopčáků ani náhodou nejsme žádní jejich otroci protektorát skončil v roce 45.

   Vymazat
  8. 20.59
   Je to proste Honolulu ,sam se tak popsal neni treba myslet vime .Je to proste kanec -krasavec

   Vymazat
 21. Není ta bába nakonec z Kurdystanu? Babiš nakonec kývne Merkelové, ale udělá to vychcaně, aby se o tom veřejnost nedozvěděla. Mě tady do baráku nastěhovali dva černé rodiny během posledních tří let, a vedle v paneláku další černota, ale oficiálně migranty Babiš nepřijímá. Babiš je jeden z největších pokrytců.

  OdpovědětVymazat
 22. Spoléhat na trvalý Babišův odpor vůči snahám Německa nebo Bruselu je nebezpečná naivita. Jenže je tady síla voličského odporu natolik koncentrovaná, aby prosadila národní zájmy? Tvrdím že nikoli, neboť voliči se nechají snadno rotříštit právě těmi, kteří se nakonec ukážou jako vlivoví agenti zcela jiných záměrů.

  OdpovědětVymazat
 23. Zbytecne reci.
  Volte SPD.
  Czexit.

  OdpovědětVymazat
 24. 13:32 nic nového pod sluncem, Češky už za starých časů byly vedeny u přímořských států jako kurvy. Neříkám, že všechny, ale bylo to všeobecně známé. Však taky Chorvati říkávali, naše moře vaše moře, vaše ženy naše ženy a taky měli a mají z Čechů velikou bžundu, říkají spálenej jako Čech. Podobné to mají Poláci o našich filmech, když řeknou, to je jako český film, znamená to blbej film. Proto bych nikdy nejel do Chorvatska, kde z nás mají p.del. Být za vola a ještě jim přispívat na cestovní ruch, to už jsou lidi voli korunovaní. Ovšem ať si každý dělá co mu libo.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím říci, že ženy, ze všech zemí na světě, co jsem poznal pracovně, se takhle chovají, pokud můžou teda a někdo o ně stojí, ale to nebývá podle pozorování až takový "problém". Ne, že bych toho vůbec někdy "využil", mně opravdu vždycky stačilo to, co jsem měl doma, ale stačilo se dívat. Když jste někde víc jak pár týdnů a po práci nemáte co dělat, chodíte a koukáte se. A památky se většinou během pár dní nemění ... Pak se bavíte s lidmi u sklenice místního piva a při troše štěstí se vám povede navázat slušný vztah a "domorodci" si pak ani před vámi neberou "takové" servítky ... A můžete se taky až nechtěně něco dozvědět.
   Holt je to asi někde v genech žen, nevím. Mužskejch "hajzlíků" je po světě také víc než požehnaně. Ovšem je pravda, že jsem zdaleka nebyl všude, třeba jsou někde ženy Ženami všechny bez výjimky a já jim křivdím. Ale je pravdou, že opilé a "zfetované" či "nějak tak upraveně se chovající" ženy a dívky jsem viděl teda všude, kde jsem byl.

   Vymazat
  2. Dědečku na hajsování po cizině zapomeň.

   Vymazat
 25. Třeba baba Merkel čeká že přijde z Afriky ten pravý co jí uspokojí. Oni současné mladé ženy jsou omámené tím Tureckým seriálem, protože tam jenom intrikují a čekají až na ně přijde řada. To byla hlavní příčina pádu socialistického systému. Teď má šanci zbalit pracháče a předvádět se. Kdo ví jestli nejsou příčinou degenerace a pádu tohoto systému.

  OdpovědětVymazat
 26. Fakta v článku jsou známá, tato situace je tady už dlouho, a pokračuje. Jeden důležitý fakt tam ale chybí. Proč Merkelbordelová tak lehkomyslně vzala a bere víc lidí, než Německo zvládne, a vnucuje je menším státům? Myslíte si, že to zjistila pozdě a pak nepřišla na jiné řešení? Omyl.

  Fakt, který v článku chybí:
  - Merkelbordelová s tím počítala od začátku. Počítala s tím proto, že považuje tyto státy a jejich vlády za slabé, ubohé, podřadné, poslušné lokaje, špinavé Slovany ap. !!! Dosaďte si, co chcete.

  Toto prokázala svým postojem. Měla jako plán B, že ty ubohé Čechy, kteří Němcům nesahají po kotníky, kdykoliv donutí si migranty vzít a klidně ať tam Češi třeba chcípnou hlady a migranti je pomlátí, hlavně když z toho bude profitovat ona, liberální fašisté, banky nebo Německo! Merkeljugend!

  Ostatně soudím, že Goebbelsova ČT a neonacisté ze západu musí být zničeni.

  OdpovědětVymazat
 27. Zeman se dnes vyjádřil proti vměšování Číny, Ruska a Spojených států do vnitřních věcí ČR. Nucení přesunu migrantů z Německa do Česka je také vměšování do našich vnitřních věcí. Proboha proč se ten pitomec Petříček proti takovému vměšování neozve? Babiš by mu měl s prominutí nakopat do prdele a jednu přidat do koulí. Jestli to nechají tak bez povšimnutí, tak celá vláda jsou to prodejné loutky a vlastizrádci. Vlastizrada se trestá a nepromlčuje se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:04 Odpověděl jste si sám. Ten pitomec Petříček se neozve právě proto, protože to je pitomec.

   Vymazat
 28. Německé svině typu Makrely a spol. vždy budou sviněmi,tak jako Hitler a jeho nohsledi, dokud nebude Berlín ležet v troskách, do té doby tito vládnoucí tzv.nadlidé budou usilovat o podmanění dalších států a národů.Možná by to vyřešila řízená střela s obahaceným uranem a byl by chvíli klid.

  OdpovědětVymazat
 29. Německé svině typu Makrely a spol. vždy budou sviněmi,tak jako Hitler a jeho nohsledi, dokud nebude Berlín ležet v troskách, do té doby tito vládnoucí tzv.nadlidé budou usilovat o podmanění dalších států a národů.Možná by to vyřešila řízená střela s obahaceným uranem a byl by chvíli klid.

  OdpovědětVymazat
 30. Německé svině typu Makrely a spol. vždy budou sviněmi,tak jako Hitler a jeho nohsledi, dokud nebude Berlín ležet v troskách, do té doby tito vládnoucí tzv.nadlidé budou usilovat o podmanění dalších států a národů.Možná by to vyřešila řízená střela s obahaceným uranem a byl by chvíli klid.

  OdpovědětVymazat
 31. Měli bychom turecké zmocněnkyni německé vlády především říci, že Turci jsou doma v Turecku, stejně jako Češi v Česku. Ono tady totiž na pozadí "boje"o distribuci migrantů po Evropě probíhá rozstěhovávání Turků po Evropě. Ti jsou pro Německo nebezpečnější než milion ilegálů. Ty ilegály je totiž možné rozdělit a po troškách rozstěhovat do různých táborů a po neudělení azylu vyexpedovat za hranice. Ale Turci jsou v průměru už vzdělanější než různí ti "pastevci koz", lépe zorientovaní v evropském prostoru, mají občanství státu schengenu a všichni jednotně jdou na povel za svým nejvyšším vůdcem. A tak Německo zřejmě vytváří příznivé podmínky pro stěhování (zcela legální, protože občanů ze schengenu a v rámci schengenu!!!) Turků do sousedních zemí, čímž si "ředí" problém, který jim na německém území vzniknul, jak jim sám Erdogan předvedl, když za svými soukmenovci přijel na návštěvu do Německa.
  Milí spoluobčané, rozhlédněte se kolem sebe a spočítejte si, kolik už je ve vašem městě kebabáren, prodejen halal potravin apod. V našem menším okresním městě už 4. TOHLE je daleko závažnější problém!?!
  Viki L.

  OdpovědětVymazat
 32. Můžete nám sdělit, proč lidi ser*te zprávou starou čtyři roky??!!
  https://www.securitymagazin.cz/security/nemecko-udajne-vydira-ceskou-vladu-aby-cr-prijala-mnohem-vice-migrantu-1404049932.html

  OdpovědětVymazat
 33. No dobře. Může autor článku sdělit čtenářům, proč vytahuje jako "aktuální" zprávu starou čtyři roky?
  https://www.securitymagazin.cz/security/nemecko-udajne-vydira-ceskou-vladu-aby-cr-prijala-mnohem-vice-migrantu-1404049932.html

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.