Reklama

pátek 24. dubna 2020

S Jaroslavem Baštou hovoří Žarko Jovanovič 
24. 4. 2020  YouTube a TV-Raptor
8 komentářů :

 1. Přiznám se, že jsem dlouho nevěděl, kde socha Koněva stojí. Neuvědomuji si, kdy byla instalována. Až asi v posledních desíti létech jsem se při návštěvě areálu ČVUT šel podívat, kde ta socha stojí. Rusi jsem potkával jen na konferencích a neměl jsem, co by s nimi probíral. Teď se to změnilo. Jako občan ČR mám důvod se před nimi za svou zemi stydět. Za vším je promoření Prahy nacisty. Začalo to zvolením Havla. Nejvíce mne mrzí, že Pražáci s rozumem dostali strach událost s Koněvem komentovat. Nevím, koho se bojí, že mlčí? Výjimkou je blbeček Petříček. Metnar ze sebe udělá idiota, když oznámí, že dopis z Ruska není pro něj. Nejednoznačně se vyjádřil o kontraproduktivní reakci i Zeman. Mít nebo předstírat nacistické smýšlení je podmínkou pro dobrou kariéru v Praze. Mám obavy, že to bude čím dál horší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda slov, tak dopadá krása bez závoje, v přímém přenosu se "pravda a láska" mění v "lež a nenávist"

   Vymazat
 2. To je zvrat! Trump se rozhodl pomoci Putinovi zbavit se vlivu dolaru! ,.24. 4. 2020

  NEDOSTATEČNĚ! 04.24.20 Pro Rusko přišel okamžik pravdy: Západ se rozhodl navždy znehodnotit dolar.

  04.24.20 HLAVNÍ VÍTĚZ RUSKO: ZÁPADNÍ VYSVĚTLENÍ VZTAHY S ČÍNOU.

  Expert varuje USA je na pokraji „masových občanských nepokojů“ Čtvrtek 23. dubna 2020

  https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2020/04/expert-warns-us-is-on-the-brink-of-mass-civil-unrest-3519351.html

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím, o čem je tento rozhovor, proč se tím ještě zabýváte. Je jasné, že Koněv bude stát mezi válečnými zločinci, i když žádné musím ještě neexistuje, a o to zde jde. To je všechno. Jen mladý idiot Kolář ze sebe udělal terč sakrální oběti. Navalnyj se vždy při podobných akcích nechal pro jistotu zavřít do basy, protože věděl, že je terčem taky. Koněvem to ovšem nekončí, ale pokud jsou moje informace správné, bude to pokračovat dál. Jednak glorifikací Vlasova a jeho armády a zároveň postupná likvidace ruské části vojenského hřbitova na Olšanech.

  OdpovědětVymazat
 4. 21:13 Budu slušný, buď vám chybí vzdělání, neb jste ještě nemohl stihnou inkluzi, nebo je to pokus o ironii, ale v obou případech je to ubohé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že nedokážete porozumět textu.

   Vymazat
 5. 21:02 Trump opravdu pomáhá Putinovi, chce sam vyvraždit Ameriku, proti viru doporučuje pití Sava.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.