Reklama

úterý 28. dubna 2020

Současná krize je ideální příležitostí k posílení lokální ekonomiky

rozhovor s Ilonou Švihlíkovou
28. 4. 2020 YouTube (pouze zvuk), 15 minut
Současná krize je ideální příležitostí k posílení lokální ekonomiky.10 komentářů :

 1. Paní Švihlíková.
  Nejsem ekonom,ale vidím to naprosto jinak.
  Něco krachujícího koupí naši oligarchové,ale většinu naších ještě zbylých firem,koupí zahraniční kapitál o nějakém lokálním růstu lokálních firem ani nelze uvažovat.EU se o to také postará,různými předpisy,omezeními,ale to podstatné už víme,ještě větší zadlužení států,firem,občanů,úplně zváže ruce všem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK Cokonavirové divadlo zakrývá nebo oddaluje vypuknutí velké krize.Globalismus naprosto selhal. V plánu je zadlužit státy nesplatitelnými dluhy. Bohužel naše vláda plán plní.Pokud se svět nevymaní z dolarového otroctví, čeká nás osud jižních států až Ukrajiny !!!

   Smazat
 2. Současná krize by byla ideální příležitostí k posílení lokální ekonomiky.Ale bohužel tady není co posilovat.Myslíte snad ty Vietnamské "večerky",nebo firmy,které jsou výrobou závislé na dodávkách nám nepatřícím automobilkám,nebo zcela zdevastované zemědělství.....Co chcete posilovat?Výrobu roušek a respirátorů a desinfekcí?Vždyť nám tady nic nepatří.Budeme akorát koukat na to,jak se kapitalizace ušlých zisků bude socializovat přes naše daně a podhodnocení koruny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše by se dalo zvládnout kdyby se chtělo mě se zdá že jim ani nic jiného v krizi nezbude.

   Smazat
 3. Three other Israeli companies, Rayzone Group, Cobwebs Technologies and Patternz, are offering countries coronavirus tracking capabilities. These largely rely on location data gathered from mobile advertising platforms, according to company promotional documents reviewed by Reuters and people familiar with the companies.

  Intellexa’s Dilian said his company’s platform will cost between $9 million and $16 million for countries with large populations. He believes COVID-19 tracking will be just the beginning. Once the pandemic ends, he hopes countries that invested in his mass surveillance tool will adapt it for espionage and security. “We want to enable them to upgrade,” he said.

  https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-spy-specialreport/special-report-cyber-intel-firms-pitch-governments-on-spy-tools-to-trace-coronavirus-idUSKCN22A2G1

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Překlad s pomocí Dr.Googla:

   Tři další izraelské společnosti, Rayzone Group, Cobwebs Technologies a Patternz, nabízejí zemím možnosti sledování koronaviru. Ty se do značné míry spoléhají na údaje o poloze shromážděné z mobilních reklamních platforem, podle propagačních dokumentů společnosti přezkoumávaných společností Reuters a lidí obeznámených se společnostmi.

   Dilian společnosti Intellexa uvedl, že platforma jeho společnosti bude stát v zemích s velkou populací 9 až 16 milionů dolarů. Věří, že sledování COVID-19 bude jen začátek. Jakmile pandemie skončí, doufá, že země, které investovaly do svého nástroje hromadného sledování, ji přizpůsobí špionáži a bezpečnosti. "Chceme jim umožnit upgrade," řekl.

   https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-spy-specialreport/special-report-cyber-intel-firms-pitch-governments-on-spy-tools-to-trace-coronavirus-idUSKCN22A2G1

   Smazat
 4. Ne anglicky. To sem nepatří!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Patří, je to fízlovaní celých národů!!! U nás se tomu zatím říká "inteligentní karanténa".

   Smazat
  2. Intellexa is in the process of installing its system in two Western European countries, Dilian said. He declined to name them.

   Intellexa právě instaluje svůj systém ve dvou západoevropských zemích, uvedl Dilian. Odmítl je pojmenovat.

   Smazat
 5. Tak samořejmě je potřeba si zajistit vlastní servis a nebýt kolonií na pospas business.
  Jinak sorry. To zní jako prošetřit se k blahobytu bez nezbytné suverenit. Vivat důvěřiví kaprfíldi že nepůjdete na buben a děti do otroctví poblitikům NWO či €araboafriky výměny obyvatel evropy plánu promuslimské OSN.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.